Tamelijk dom zo je trouwe achterban merkbaar te naaienquote:Op zaterdag 7 november 2020 01:13 schreef Tijger_m het volgende:
[..]
Het probleem is meer dat Trump grappen uithaalt met hun medische zorg onder andere.
Het is Trump.quote:Op zaterdag 7 november 2020 01:25 schreef Hexagon het volgende:
[..]
Tamelijk dom zo je trouwe achterban merkbaar te naaien
Wat zeggen ze dan?quote:Op zaterdag 7 november 2020 01:28 schreef BlackNero het volgende:
Fox zet nu ook in op de glitch in Michigan. Volgens mij is er bij Foxnews intern ook de nodige polarisatie.
Fox bestaat ook uit 2 delen. De nieuwsafdeling en de entertainment cq propaganda afdeling.quote:Op zaterdag 7 november 2020 01:28 schreef BlackNero het volgende:
Fox zet nu ook in op de glitch in Michigan. Volgens mij is er bij Foxnews intern ook de nodige polarisatie.
quote:
Klopt, maar gisteren had Tucker Carlson toch wel de nodige kritiek op Trump en vooral zijn speech. Hannity was woest en Ingraham ging conspiracy mode. Nu is Lou Dobbs weer smoesjes aan het zoeken. Ik heb Wallace tot nu steeds gemist, maar daar heb ik wel genoeg vertrouwen in.quote:Op zaterdag 7 november 2020 01:42 schreef SnertMetChoco het volgende:
[..]
Fox bestaat ook uit 2 delen. De nieuwsafdeling en de entertainment cq propaganda afdeling.
Om nog iets mee te kunnen als het doorslaggevend zou zijn. Volgens mij luidt het oordeel nu vooral: “het sop is de kool niet waard want het gaat om marginale aantallen”quote:Op zaterdag 7 november 2020 01:52 schreef SnertMetChoco het volgende:
[ twitter ]
Snap alsnog niet waarom deze stemmen dan apart gehouden zouden moeten worden, maar ok.
Als dat zo is, dan is dit meer een politieke uitspraak, niet?quote:Op zaterdag 7 november 2020 02:01 schreef trein2000 het volgende:
[..]
Om nog iets mee te kunnen als het doorslaggevend zou zijn. Volgens mij luidt het oordeel nu vooral: “het sop is de kool niet waard want het gaat om marginale aantallen”
Omdat bij die stembiljetten een aantal dingen gecontroleerd moeten worden zoals de datum van versturing, dubbel stemmen en zo ...quote:Op zaterdag 7 november 2020 01:52 schreef SnertMetChoco het volgende:
[ twitter ]
Snap alsnog niet waarom deze stemmen dan apart gehouden zouden moeten worden, maar ok.
Wat zeggen ze dan? Ik hoorde dat Fox afgelopen dagen verrassend redelijk wasquote:Op zaterdag 7 november 2020 02:02 schreef SecretStoryWous het volgende:
Zit voor de grap even Fox News te kijken, echt walgelijke verslaggeving: https://video.foxnews.com/v/5614615980001#sp=watch-live
Nu is er echt een propaganda meneer Biden aan het afkraken op alle mogelijke vlakken in een betoog. Snap niet zo goed waarom.quote:Op zaterdag 7 november 2020 02:04 schreef ikbenrond het volgende:
[..]
Wat zeggen ze dan? Ik hoorde dat Fox afgelopen dagen verrassend redelijk was
Ik zie het ja. Echt achterlijk.quote:Op zaterdag 7 november 2020 02:04 schreef SecretStoryWous het volgende:
[..]
Nu is er echt een propaganda meneer Biden aan het afkraken op alle mogelijke vlakken in een betoog. Snap niet zo goed waarom.
Ik hoor net dat hij zou spreken als er news outlets waren die hem als president gecalled hadden. Maar dat is dus niet zo.....quote:Op zaterdag 7 november 2020 02:04 schreef SnertMetChoco het volgende:
Om 2 uur zou Biden toch een toespraak houden trouwens?
Tjah.quote:Op zaterdag 7 november 2020 02:05 schreef ikbenrond het volgende:
[..]
Ik zie het ja. Echt achterlijk.
'They literally picked Kamala Harris as the VP, a woman who can't even pronounce her own name.'?
Waarom? “Gebrek aan procesbelang” is gewoon een juridisch oordeel. Evenals “vordering komt niet voor toewijzing in aanmerking want disproportioneel veel nadeel voor gedaagde”quote:Op zaterdag 7 november 2020 02:03 schreef SnertMetChoco het volgende:
[..]
Als dat zo is, dan is dit meer een politieke uitspraak, niet?
Ah ja, wat echt naar mijn mening bizar is. Wat een laffe bende.quote:Op zaterdag 7 november 2020 02:06 schreef Kijkertje het volgende:
[..]
Ik hoor net dat hij zou spreken als er news outlets waren die hem als president gecalled hadden. Maar dat is dus niet zo.....
Verplaatst naar 4 uur.quote:Op zaterdag 7 november 2020 02:04 schreef SnertMetChoco het volgende:
Om 2 uur zou Biden toch een toespraak houden trouwens?
Ik ben geen jurist, dus als jij me zegt dat dit kan zijn zodat het hooggerechtshof mogelijik afhankelijk van de stand van zaken dan wil besluiten, dan lijkt me dat politiek. Want juridisch kan dit varkentje nu direct gewassen worden zonder dat je vooraf de uitkomst weet, immers, nietwaar?quote:Op zaterdag 7 november 2020 02:07 schreef trein2000 het volgende:
[..]
Waarom? “Gebrek aan procesbelang” is gewoon een juridisch oordeel. Evenals “vordering komt niet voor toewijzing in aanmerking want disproportioneel veel nadeel voor gedaagde”
Overigens kan dat procesbelang Trump nog wel eens gaan opbreken. De kans dat een rechter überhaupt gaat beginnen aan een zaak als er geen mogelijkheid meer is om de 270 nog te halen is klein... (meldt CNN net)
Tering.quote:
Mwah hoorde ook Kornacki met valide redenen komen om dat niet te doen. Ze hebben bv niet echt zicht op welke richting de stemmen van de provisional ballots opgaan. En liever het zekere voor het onzekere nemen natuurlijkquote:Op zaterdag 7 november 2020 02:07 schreef SnertMetChoco het volgende:
[..]
Ah ja, wat echt naar mijn mening bizar is. Wat een laffe bende.
Sjonge, werd toevallig bijtijds wakker voor 2 uur.quote:
Ik denk dat hij niet luistertquote:Op zaterdag 7 november 2020 02:14 schreef AnneX het volgende:
[..]
Sjonge, werd toevallig bijtijds wakker voor 2 uur.
Kijken of het lukt om 4 uur.
Bedankt allen voor de bijlees.
Zou iemand al duidelijk hebben gemaakt aan trump - al die vrienden (?) die hij dagelijks uren belt - dat het voor hem een verloren zaak is.
Mijn kennis van Amerikaans recht (wat nogal afwijkt want common law) is ook beperkt hoor. Maar wat ik er van begrijp is dit ook geen finaal oordeel (dat zou van het hof moeten komen, dit komt van 1 rechter) maar een soort ordemaatregel. Dan is het logisch dat je geen onomkeerbare dingen doet.quote:Op zaterdag 7 november 2020 02:10 schreef SnertMetChoco het volgende:
[..]
Ik ben geen jurist, dus als jij me zegt dat dit kan zijn zodat het hooggerechtshof mogelijik afhankelijk van de stand van zaken dan wil besluiten, dan lijkt me dat politiek. Want juridisch kan dit varkentje nu direct gewassen worden zonder dat je vooraf de uitkomst weet, immers, nietwaar?
Van wie neemt hij iets aan dan? Hilary kreeg een telefoontje van Obama. Wie zou dat bij Trump moeten doen? Putin? Als de geruchten waar zijn is die laatste trouwens ook weg volgend jaar.quote:Op zaterdag 7 november 2020 02:14 schreef AnneX het volgende:
[..]
Zou iemand al duidelijk hebben gemaakt aan trump - al die vrienden (?) die hij dagelijks uren belt - dat het voor hem een verloren zaak is.
Jazeker zijn die er.quote:Op zaterdag 7 november 2020 02:23 schreef Zwoerd het volgende:
Zijn er in Amerika eigenlijk duidelijke regels wat een president tijdens de lame duck period nog allemaal kan doen?
Ah, zeker alleen fatsoensnormen? Gaat vast goed komenquote:Op zaterdag 7 november 2020 02:25 schreef trein2000 het volgende:
[..]
Jazeker zijn die er.
Hij mag namelijk alles.
ID tonen of anderzins een gebrek repareren tav provisional ballotsquote:Op zaterdag 7 november 2020 02:34 schreef svann het volgende:
CNN nu: Breaking news. Long line in Nevada after deadline to resolve ballot issues.
Wat gebeurd daar?
Alsnog stemmen?
Big tech en de globalisten verdrijven de ouderwetse diners en Starbucks is meer voor de metrosexuele stedeling, zoiets.quote:Op zaterdag 7 november 2020 03:04 schreef svann het volgende:
Is Starbucks drinken ook al politiek gekleurd?
Het is in elk geval slechte koffie.quote:Op zaterdag 7 november 2020 03:07 schreef BlackNero het volgende:
Big tech en de globalisten verdrijven de ouderwetse diners en Starbucks is meer voor de metrosexuele stedeling, zoiets.
Dit is gewoon treurig.quote:Op zaterdag 7 november 2020 03:16 schreef AMDB het volgende:
Deze election theft video van Giuliani. Je hoeft de content niet te kijken (bullshit). Maar skip wel even naar 11:08, kun je lachen.
Wat enorm kenmerkend van deze meerdaagse South Park-aflevering dat bij een dergelijke statement vermeldt wordt dat Biden geen victory speech zal geven voordat hij deze ook daadwerkelijk heeft bereikt.quote:
Ach ja tegenwoordig zijn er ook presidenten die dat niet doen dusquote:Op zaterdag 7 november 2020 04:38 schreef illusions het volgende:
[..]
Wat enorm kenmerkend van deze meerdaagse South Park-aflevering dat bij een dergelijke statement vermeldt wordt dat Biden geen victory speech zal geven voordat hij deze ook daadwerkelijk heeft bereikt.
Dezelfde gedachte had ik ook, Trump zal iets woester geworden zijn.quote:Op zaterdag 7 november 2020 04:43 schreef trein2000 het volgende:
Die opperstemmenteller in Allegheny is duidelijk
Dat is de reden dat ik Fox volg, die zijn steeds het eerste met hun calls.quote:Op zaterdag 7 november 2020 04:42 schreef Kijkertje het volgende:
[..]
Ach ja tegenwoordig zijn er ook presidenten dus die dat niet doen dus![]()
Maar in feite blijft het uitroepen van news outlets van een winnaar nog steeds een 'voorspelling'. Wel een hele zekere voorspelling maar in de praktijk is het pas zeker als de staat de stemmen gecertificeerd heeft en daar wacht niemand op
Het is ook fascinerendquote:Op zaterdag 7 november 2020 04:46 schreef illusions het volgende:
[..]
Dat is de reden dat ik Fox volg, die zijn steeds het eerste met hun calls.
Het lijkt haast wel een teaser dat PA nu op een <1% verschil gaat eindigen en dus per definitie een recount gaan doen. Het had zo makkelijk kunnen zijn, 1.1% voor Biden en we konden dit achter ons laten.
Ben nog nooit zo betrokken geweest bij Amerikaanse politiek.
Genieten die Twitter-tantrums vol frustratie. Laatste zoveel uur lijkt het wel of Drumpf Jr. papa's telefoon heeft afgepakt, ik meen namelijk een aantal coherente zinnen te lezen.quote:Op zaterdag 7 november 2020 04:46 schreef bedachtzaam het volgende:
[..]
Dezelfde gedachte had ik ook, Trump zal iets woester geworden zijn.
Vraag me oprecht af wat zijn mentale toestand nu is.quote:Op zaterdag 7 november 2020 04:53 schreef bedachtzaam het volgende:
Zal Trump nu iets door zijn tv gegooid hebben?
Ik ook. Ik mocht Trump al absoluut niet, maar dacht dat de V.S. en de wereld beter af waren met hem dan met Biden. Wat is dat enorm veranderd in de laatste paar dagen.quote:Op zaterdag 7 november 2020 04:55 schreef skysherrif het volgende:
Hier spreekt een president.
Ik ben onderhand best 'opgewarmd' voor een Biden presidentschap, ik heb er vertrouwen in
Dat eerste heb ik dan weer absoluut niet gehad, sws altijd eerder voor de democraat, maar ik hoopte op Sanders (en yang).quote:Op zaterdag 7 november 2020 04:58 schreef illusions het volgende:
[..]
Ik ook. Ik mocht Trump al absoluut niet, maar dacht dat de V.S. en de wereld beter af waren met hem dan met Biden. Wat is dat enorm veranderd in de laatste paar dagen.
Ik had voor zijn termijn eigenlijk al een idee van "wat een tactloze zwakzinnige", maar het is een zakenman en wellicht is het goed dat een dergelijk figuur het bedrijf V.S. bestuurt. Wist niet eens dat Biden ex-vicepresident was.quote:Op zaterdag 7 november 2020 04:59 schreef skysherrif het volgende:
[..]
Dat eerste heb ik dan weer absoluut niet gehad, sws altijd eerder voor de democraat, maar ik hoopte op Sanders (en yang).
Dat is eigenlijk wel het grappigste van dit alles, door Trump z'n krijsend-kind-gedrag ben ik echt gaan rooten voor Joey Biden. Kende hem niet verder alszijnde een figuur uit memes die zwakzinnige bijstandmisbruikers in Facebook-marktplaats groepjes postten.quote:Op zaterdag 7 november 2020 05:04 schreef skysherrif het volgende:
Trouwens ook echt respect dat hij zichzelf nog niet de overwinnaar noemt. Dat had hij makkelijk kunnen doen met bijv. Decision Desk die hem de overwinning al hebben gegeven en de duidelijke cijfers overal.
Maar dat zou alleen maar onrust opleveren, hij wacht geduldig af en maakt een groot contrast met Trump die dat (bovendien onterect) wel doet.
De enige reden dat ze alle stemmen gaan tellen is omdat het boegbeeld van Cheetos dat zo hard roept.quote:Op zaterdag 7 november 2020 05:06 schreef svann het volgende:
Zoals te verwachten een positieve alvast presidentiële speech over geduld, dat elke stem telt, verbinden en opbouwen.
Tijd dat CNN het gaat callen. Mooi moment na deze speech.quote:Op zaterdag 7 november 2020 05:11 schreef Kijkertje het volgende:
[ twitter ]
De grens in PA voor een recount gaat hij nu voorbij.
quote:Op zaterdag 7 november 2020 05:11 schreef Kijkertje het volgende:
[ twitter ]
De grens in PA voor een recount gaat hij nu voorbij.
Liefst gewoon Fox eigenlijk, om alle twijfel weg te nemen.quote:Op zaterdag 7 november 2020 05:14 schreef skysherrif het volgende:
[..]
Tijd dat CNN het gaat callen. Mooi moment na deze speech.
quote:Op zaterdag 7 november 2020 05:26 schreef BlackNero het volgende:
[..]
Ik call hem en ga slapen. Biden is POTUS-elect.
[..]
Ik geloof het niet. Zie het wel veel voorbij komen bij usual suspects.
quote:Op zaterdag 7 november 2020 05:23 schreef Nielsch het volgende:
Zijn er hier ook mensen die geloven in de blockchain / watermerk op valse stemmen theorie?
Blockchain is de enige toekomst, en die zal er komen, maar niet voordat het op corporate niveau is uitgemolken.quote:Op zaterdag 7 november 2020 05:23 schreef Nielsch het volgende:
Zijn er hier ook mensen die geloven in de blockchain / watermerk op valse stemmen theorie?
Dankzij de shitshow van de afgelopen paar dagen kan ik dit bericht niet anders bekijken dan skeptisch.quote:
Ha nee. Kyle Griffin werkt voor de NBC en is een soort doorgeefluik van betrouwbare nieuwtjes.quote:Op zaterdag 7 november 2020 05:46 schreef illusions het volgende:
[..]
Dankzij de shitshow van de afgelopen paar dagen kan ik dit bericht niet anders bekijken dan skeptisch.
Is het toevallig iemand die immer trouw naast President Cheeto staat op het zinkende schip?
Een baken van onpartijdigheid temidden deze freakshow?quote:Op zaterdag 7 november 2020 05:50 schreef Kijkertje het volgende:
[..]
Ha nee. Kyle Griffin werkt voor de NBC en is een soort doorgeefluik van betrouwbare nieuwtjes.
Nee onpartijdig is hij niet maar dat hoeft ook niet zolang de berichten die hij doorgeeft maar betrouwbaar zijn. Wat natuurlijk niet betekent dat hij nooit een fout maakt.quote:Op zaterdag 7 november 2020 06:02 schreef illusions het volgende:
[..]
Een baken van onpartijdigheid temidden deze freakshow?
Ik heb me nog nooit zoveel voor Amerikaanse politiek geïnteresseerd als nu, deze gang van zaken fascineert me echt. En dan nog die aanhang in de vorm van een stel bastaard-zonen die om beurten fraude schreeuwen of oproepen tot het oppakken van de fakkels en hooivorken.
Wie dacht toen Back to The Future uitkwam dat Biff Tannen als president een accurate voorspelling zou zijn?
quote:Op zaterdag 7 november 2020 06:02 schreef illusions het volgende:
Wie dacht toen Back to The Future uitkwam dat Biff Tannen als president een accurate voorspelling zou zijn?
Mark Meadows was dus zonder mondkapje op het verkiezingsfeestje in het Witte Huis:quote:
quote:Op zaterdag 7 november 2020 03:16 schreef AMDB het volgende:
Deze election theft video van Giuliani. Je hoeft de content niet te kijken (bullshit). Maar skip wel even naar 11:08, kun je lachen.
Hmmmquote:Op zaterdag 7 november 2020 06:30 schreef Kijkertje het volgende:
[..]
Mark Meadows was dus zonder mondkapje op het verkiezingsfeestje in het Witte Huis:
[ twitter ]
[ twitter ]
Alle contact tracing zou al gedaan zijn![]()
![]()
[ twitter ]
Een volledige paragraaf van academisch-klinkend woordgebruik wat in principe valt te vertalen als schoppen, krijsen en janken omdat Maarschalk Cheetos z'n zin niet krijgt. Toch?quote:Op zaterdag 7 november 2020 07:14 schreef Kijkertje het volgende:
Zoals gewoonlijk weer één grote chaos dus ....![]()
[ twitter ]
Dus een selecte groep insiders wist het al, maar die hebben een nog grotere groep aanhang verzocht het stil te houden. Belooft weer een sappig schandaal.quote:
Hij is de laatste paar dagen niet anders dan dat ie is hoor.quote:Op zaterdag 7 november 2020 04:58 schreef illusions het volgende:
[..]
Ik ook. Ik mocht Trump al absoluut niet, maar dacht dat de V.S. en de wereld beter af waren met hem dan met Biden. Wat is dat enorm veranderd in de laatste paar dagen.
Ja. Blij dat ik gewoon ben gaan slapen.quote:Op zaterdag 7 november 2020 07:21 schreef Lucky_Strike het volgende:
En nog is er niets veranderd. Ik heb het idee dat ik in een soort loop zit.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |