Ik denk dan toch dat je de kansen van Trump wat onderschat, al hoop ik met je mee dat Biden wint en ziet het er in de peilingen goed uit.quote:Op woensdag 7 oktober 2020 09:39 schreef _-_ratjetoe_-_ het volgende:
[..]
Nou, de Democraten moeten winnen. Het is alsof je tennist tegen een geblesseerde tegenstander. Je moet winnen, maar het is uiteraard niet zeker.
Dat is 1 van de problemen van de wereldwijde verkettering van politici zonder verdere onderbouwing. Je moet behoorlijk wanhopig, masochistisch, narcistisch of gewoon van het padje zijn om nog politicus te worden. Wat dat betreft is Trump slechts 1 van de eersten in een lange lijst van idioten die ons nog te wachten staat.quote:Op woensdag 7 oktober 2020 09:16 schreef Iblardi het volgende:
[..]
Huh. Het lijkt wel een religieuze bekering. Ze heeft de politiek vaarwel gezegd en is een soort mental coach geworden die vreugde en geluk wil verspreiden in de samenleving?
Hmm, ok. Dank voor de analyse.quote:Op woensdag 7 oktober 2020 09:47 schreef mcmlxiv het volgende:
[..]
Dat is 1 van de problemen van de wereldwijde verkettering van politici zonder verdere onderbouwing. Je moet behoorlijk wanhopig, masochistisch, narcistisch of gewoon van het padje zijn om nog politicus te worden. Wat dat betreft is Trump slechts 1 van de eersten in een lange lijst van idioten die ons nog te wachten staat.
Dit lijkt mij een typisch "van het padje" figuur. Daar zijn er best veel van. Wilders en Baudet zijn vooral van de wanhopige school. Trump is een combi wanhopig, narcistisch en van het padje.
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.De incubatietijd is gemiddeld 4 dagen, dus dat begint nu te lopen.
Ik heb lang getwijfeld, maar ik ben toch wel overtuigd geraakt van een overwinning van Biden. Hij heeft eigenlijk nog niet zo veel écht goed gedaan, en staat al zo ver voor. Was vooral verbaasd toen ik een debat met Clinton terugzag, die was vele malen scherper dan Biden. Het enige wat Biden hoeft te doen is geen grote fouten maken. De afgelopen week heeft alweer voor zo veel materiaal aan blunders en onverantwoordelijkheid van Trump opgeleverd dat je de negatieve verkiezingsspotjes weer makkelijk kan vullen t/m de verkiezingen. Ik zie echt geen grote groepen Amerikanen nu nog de stap naar Trump maken.quote:Op woensdag 7 oktober 2020 09:44 schreef Hanca het volgende:
[..]
Ik denk dan toch dat je de kansen van Trump wat onderschat, al hoop ik met je mee dat Biden wint en ziet het er in de peilingen goed uit.
In de CNN poll staat het aantal twijfelaars op 8%. Niet op 20.quote:Op woensdag 7 oktober 2020 09:47 schreef Bluesdude het volgende:
Biden staat 16 punten voor in een poll 57 versus 41
Doet me denken aan 2016. Clinton stond ook 10 punten met 4 weken nog te gaan,
Sindsdien twijfel ik nog meer aan het twijfelende deel van de amerikaanse kiezers van 20 %
Er zit iets scheefs daar in de moraal.
Het is maar net hoe je die groep afbakent. Ik houd het op 20%.quote:Op woensdag 7 oktober 2020 09:56 schreef Ulx het volgende:
[..]
In de CNN poll staat het aantal twijfelaars op 8%. Niet op 20.
Kap nou eens met die dooddoeners en dat selectieve geshop in peilingen.quote:Op woensdag 7 oktober 2020 09:47 schreef Bluesdude het volgende:
Biden staat 16 punten voor in een poll 57 versus 41
Doet me denken aan 2016. Clinton stond ook 10 punten met 4 weken nog te gaan,
Sindsdien twijfel ik nog meer aan het twijfelende deel van de amerikaanse kiezers van 20 %
Er zit iets scheefs daar in de moraal.
Maar Clinton stond bij FiveThirtyEight op 7 oktober op een winstkans van 82%, toevallig hetzelfde als Biden nu. Stond ze er dan zo veel beter voor in de swing states? Of komt het door de veranderde methodes van hun model dat ze dezelfde kansen geven aan een veel groter verschil in popular vote?quote:Op woensdag 7 oktober 2020 09:59 schreef Monolith het volgende:
[..]
Kap nou eens met die dooddoeners en dat selectieve geshop in peilingen.
Dit is de national polling Trump vs Biden:
https://www.realclearpoli(...)p_vs_biden-6247.html
Dit is de national polling Trump vs Clinton:
https://www.realclearpoli(...)vs_clinton-5491.html
Dat is niet hetzelfde.
Of je nou twijfelt aan een overwinning van Biden of niet, symmetrie met de situatie in 2016 is er niet.
Oh, je verzint de getallen zelf.quote:Op woensdag 7 oktober 2020 09:58 schreef Bluesdude het volgende:
[..]
Het is maar net hoe je die groep afbakent. Ik houd het op 20%.
Tegenwoordig heel normaal in de westerse landen
Vooral door veranderde methodes inderdaad. FiveThirtyEight geeft zelf al aan dat er meer onzekerheid in hun model zit gebakken vanwege o.a. COVID:quote:Op woensdag 7 oktober 2020 10:03 schreef _-_ratjetoe_-_ het volgende:
[..]
Maar Clinton stond bij FiveThirtyEight op 7 oktober op een winstkans van 82%, toevallig hetzelfde als Biden nu. Stond ze er dan zo veel beter voor in de swing states? Of komt het door de veranderde methodes van hun model dat ze dezelfde kansen geven aan een veel groter verschil in popular vote?
https://fivethirtyeight.c(...)because-of-covid-19/quote:In forecasting how much the polls could change, we now account for more components related to uncertainty. Two of these components include estimating i) economic uncertainty and ii) the overall volume of important news, both of which are very high under COVID-19. These offset other trends — such as greater polarization — that would lead to less uncertainty.
We attempt to account for additional uncertainty in Election Day results because turnout will potentially be less predictable given the pandemic.
Wat ondersteunt deze bewering precies?quote:Op woensdag 7 oktober 2020 09:05 schreef KoosVogels het volgende:
[..]
Dat is het probleem met zelfverklaarde idealisten. Die stappen zonder pardon over op een nieuw (wat zij zelf zullen uitleggen als het najagen van hun ware ideaal).
Ik zie vooral iets opvallende in de poll van USC die in 2016 samenwerkte met de LA Times. Die werden geprezen omdat ze als enige Trump een kans toedichtten. In je link zelfs +3.quote:Op woensdag 7 oktober 2020 09:59 schreef Monolith het volgende:
[..]
Kap nou eens met die dooddoeners en dat selectieve geshop in peilingen.
Dit is de national polling Trump vs Biden:
https://www.realclearpoli(...)p_vs_biden-6247.html
Dit is de national polling Trump vs Clinton:
https://www.realclearpoli(...)vs_clinton-5491.html
Dat is niet hetzelfde.
Of je nou twijfelt aan een overwinning van Biden of niet, symmetrie met de situatie in 2016 is er niet.
Ook dat soort vergelijkingen zeggen niet zonder meer iets. Je weet niet of er methodologische wijzigingen zijn geweest (vaak vindt aanpassingen aan wegingen plaats), of ze een bepaald deel van de kiezers overpeilen wat in 2016 gunstig uitviel voor Trump en nu voor Biden en ga zo maar door.quote:Op woensdag 7 oktober 2020 10:41 schreef GarlandBriggs het volgende:
[..]
Ik zie vooral iets opvallende in de poll van USC die in 2016 samenwerkte met de LA Times. Die werden geprezen omdat ze als enige Trump een kans toedichtten. In je link zelfs +3.
Die pollen nu voor Dornsife en geven Biden al tijden +10 - +15.
Dat kon niet uitblijven natuurlijk. Dat zou niet eens een blue wave of tsunami worden... wat is de overtreffende trap van tsunami?quote:
De zondvloed?quote:Op woensdag 7 oktober 2020 10:57 schreef SnertMetChoco het volgende:
[..]
Dat kon niet uitblijven natuurlijk. Dat zou niet eens een blue wave of tsunami worden... wat is de overtreffende trap van tsunami?
Tsunamissimus....quote:Op woensdag 7 oktober 2020 10:57 schreef SnertMetChoco het volgende:
[..]
Dat kon niet uitblijven natuurlijk. Dat zou niet eens een blue wave of tsunami worden... wat is de overtreffende trap van tsunami?
Ah ja, da's wel een goede.quote:
Dat is de goeie omschrijving. Zondvloed.quote:
Die is echt helemaal de weg kwijt zo te zienquote:Op woensdag 7 oktober 2020 09:00 schreef Hanca het volgende:
Kennen we dat D66 kamerlid nog dat de kamer verliet om voor het campagneteam van Clinton te gaan werken? Die is nu voor Trump (en Baudet): https://mobile.twitter.co(...)/1313514468266184705
Klopt. Vandaar dat de Dems overal in koor roepen om de polls te negeren en te stemmen of je leven ervan afhangt. (In dit geval letterlijk en figuurlijk)quote:Op woensdag 7 oktober 2020 10:49 schreef Monolith het volgende:
[..]
Ook dat soort vergelijkingen zeggen niet zonder meer iets. Je weet niet of er methodologische wijzigingen zijn geweest (vaak vindt aanpassingen aan wegingen plaats), of ze een bepaald deel van de kiezers overpeilen wat in 2016 gunstig uitviel voor Trump en nu voor Biden en ga zo maar door.
Helaas ja. Zag/zie haar hier wel eens door het centrum lopen en het is wel een leuke mevrouw om te zienquote:Op woensdag 7 oktober 2020 11:17 schreef Hexagon het volgende:
[..]
Die is echt helemaal de weg kwijt zo te zien
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |