Goed onderbouwd.quote:Op maandag 14 september 2020 17:15 schreef Geerd het volgende:
[..]
Ja uuh jij wilt hoger komen..zul je toch moeten prikkelen
Ik heb gelezen dat je hiermee je spieren wakker maakt.quote:Op maandag 14 september 2020 17:53 schreef Cockwhale het volgende:
Het is natuurlijk persoonlijk, maar ik kan mijn zwaarste sets alleen tijdens de eerste twee sets uitvoeren. Het is voor mij dus onlogisch om lager dan max te beginnen, want mijn (correct uitgevoerde) max wordt gereduceerd met elke voorafgaande set.
Waarom zou je energie verspillen aan lager gewicht, als je nog energie zat hebt.
En vanaf daar opbouwen naar meer sets?quote:Op maandag 14 september 2020 17:55 schreef boskameel het volgende:
Minder reps doen, dus 1-3 reprange.
70 kg erop, stang in je nek, begin houding aannemen en blijven staan. Voor het mentale gedeelte is dit vooral.
Meer eten.
Ik weet het, heb een boek van Bret Contreras, staat goede info in.quote:Op maandag 14 september 2020 18:03 schreef boskameel het volgende:
https://fitguide.nl/bodybuilding/progressive-overload/
Dat is key. Laat je niet afschrikken door de foto. De info hier is altijd heel goed.
500 kcal minder dan wat? Je energiebehoefte?quote:Op maandag 14 september 2020 17:57 schreef Rupibma het volgende:
Ik eet denk wel genoeg, probeer af te vallen, zit 500 kcal minder.
Eiwitten eet ik genoeg denk ik, 1,5 x lichaamsgewicht.
Dan wat ik dagelijks gebruik volgens fitbit, meestal verbruik ik 2500/2600 en dan eet ik voor 2000/2100.quote:Op maandag 14 september 2020 18:17 schreef Heph844 het volgende:
[..]
500 kcal minder dan wat? Je energiebehoefte?
Dan zit daar je probleem. Spieren opbouwen met een tekort aan calorieën gaat lastig wordenquote:Op maandag 14 september 2020 18:18 schreef Rupibma het volgende:
[..]
Dan wat ik dagelijks gebruik volgens fitbit, meestal verbruik ik 2500/2600 en dan eet ik voor 2000/2100.
Hoezo, ik begon squatten met 40? Opbouwen gaat prima, ik stagneer alleen.quote:Op maandag 14 september 2020 18:28 schreef Heph844 het volgende:
[..]
Dan zit daar je probleem. Spieren opbouwen met een tekort aan calorieën gaat lastig worden
Ben je een vrouw? Kan me niet voorstellen dat je als man maandenlang op de 40 blijft zitten.quote:Op maandag 14 september 2020 18:37 schreef Rupibma het volgende:
[..]
Hoezo, ik begon squatten met 40? Opbouwen gaat prima, ik stagneer alleen.
Onderzoek toont aan dat het kant zolang je je eiwitten goed hebt. Las vorige x een heel artikel daarover.
Vrouw, blijf haken op 67.5.quote:Op maandag 14 september 2020 18:40 schreef Quotidien het volgende:
[..]
Ben je een vrouw? Kan me niet voorstellen dat je als man maandenlang op de 40 blijft zitten.
Zal het eens een poging wagen.quote:Op maandag 14 september 2020 18:48 schreef Spanky78 het volgende:
Nja, in een cut is het wel lastiger plussen. Maar vind je volume laag. 3x5 is niet zo veel. Ik zou beginnen met volume toe te voegen op squat. 3x8 of 5x5. Dus eerst 3x6x67,5. Dan 7,dan 8. Of je voegt 2 sets van 5 toe. Maar meer volume. En zorg dat je iig 2x per week squat.
Doe je ook deadlifts? Die toevoegen kan je squat ook helpen.
Je kunt ook andere varianten toevoegen. Ik heb ook een tijdje weighted lunges gedaan na het squatten. Helpt de progressie ook.
Kun je met je deadlift plussen? Dan helpt dat je squat ook. Vind ik trouwens dan weer lange sets. 3x 10. Kolere. Ik doe 1x5 maar we met lange opbouw naar die werkset.quote:Op maandag 14 september 2020 18:50 schreef Rupibma het volgende:
[..]
Zal het eens een poging wagen.
Deadlift 3 x 10 max 70.
Ik doe veel varianten trouwens. Heb een schema dat elke 8 weken wijzigt.
Staat in mn planning bruhquote:Op maandag 14 september 2020 18:54 schreef Spanky78 het volgende:
[..]
Kun je met je deadlift plussen? Dan helpt dat je squat ook. Vind ik trouwens dan weer lange sets. 3x 10. Kolere. Ik doe 1x5 maar we met lange opbouw naar die werkset.
Tja, als je consequent blijft trainen en je botst toch al vier maanden lang tegen hetzelfde plafond, ligt het gewoon hoogstwaarschijnlijk aan je eten.quote:Op maandag 14 september 2020 18:37 schreef Rupibma het volgende:
[..]
Hoezo, ik begon squatten met 40? Opbouwen gaat prima, ik stagneer alleen.
Onderzoek toont aan dat het kant zolang je je eiwitten goed hebt. Las vorige x een heel artikel daarover.
Ugh, nou dan maar reps verhogen. Ik moet nog wat vet kwijt, wil nog niet meer eten.quote:Op maandag 14 september 2020 19:13 schreef Heph844 het volgende:
[..]
Tja, als je consequent blijft trainen en je botst toch al vier maanden lang tegen hetzelfde plafond, ligt het gewoon hoogstwaarschijnlijk aan je eten.
Elke dag een fiks calorietekort, dan ga je gewoon op een gegeven moment geen voortgang meer boeken.
3 x per week, back/front/goblet Squat.quote:Op maandag 14 september 2020 19:20 schreef FlippingCoin het volgende:
zeg nou maar eens hoe veel je per week squat jezus...
hm je kan proberen, 3 keer per week 5x5 squats, ma en vr op 100% en wo 90%, en daarbij nog wat setjes opwarmen. Daarmee ga ik iig aardig vooruit nu.quote:Op maandag 14 september 2020 19:26 schreef Rupibma het volgende:
[..]
3 x per week, back/front/goblet Squat.
Max ken ik niet 😆quote:Op maandag 14 september 2020 20:26 schreef halfway het volgende:
Wat is je max 1x? 70-80kg? Neem daar 80% van en doe daarmee 2x8 to fail, net zo lang tot dat je die 2x8 kunt volhouden.
Dan na een paar weken 5% erbovenop gooien.
Hip thrust is vrijwel alleen glutes en ondersteunt daarmee squat en dl. Als je alledrie doet dan helpen ze elkaar.quote:Op maandag 14 september 2020 21:46 schreef Cockwhale het volgende:
Bij de hipthrust heb je soort van hefboom effect, waarbij het gewicht bij lange na niet te vergelijken is met wat je squat. De gemiddelde persoon zonder training kan wel een volwassen persoon hipthrusten, maar echt niet squatten. Daarnaast doet het ook minder voor je billen dan een squat
Je stagneert omdat je niet genoeg eet, in het begin maakt iedereen vorderingen. Voel je trouwens zelf waar de bottleneck zit? dan kun je daarvoor namelijk specifieke assistance doen.quote:Op maandag 14 september 2020 18:37 schreef Rupibma het volgende:
[..]
Hoezo, ik begon squatten met 40? Opbouwen gaat prima, ik stagneer alleen.
Onderzoek toont aan dat het kant zolang je je eiwitten goed hebt. Las vorige x een heel artikel daarover.
Of je kunt denken, fuck die hipthrusts en ik steek mijn energie in nog meer squats en verhoog daar het volume (totaal per week) in... just saying. Die hipthrust is niet nodig. Van squatten ga je sterker worden met squatten (andere manier prikkelen voor meer kracht/groei is broscience). Die hipthrust pak je alleen als je kont dermate belangrijk is en je quads/onderrug je zwaktepunt zijn (en volume dus echt niet verhoogd kan worden). Deadlift wel behouden voor de hamstrings, want die worden met squats amper tot niet geprikkeld.quote:Op maandag 14 september 2020 21:56 schreef Spanky78 het volgende:
[..]
Hip thrust is vrijwel alleen glutes en ondersteunt daarmee squat en dl. Als je alledrie doet dan helpen ze elkaar.
De gewichten zijn niet perse vergelijkbaar, maar sterker worden op hip thrusts gaat je sq en dl
Wel
Helpen. Het is trouwens ook allemaal
Hip hinge.
Frequentie en volume verhogen levert juist wel veel op. Daarom is de brosplit bijna volledig door de goot gespoeld in ruil voor full body workouts die meerdere malen per week uitgevoerd worden (deels dezelfde oefeningen, meerdere malen zelfde spieren/groepen). Herstel duurt namelijk niet per se een week, maar dit is ook afhankelijk van de rest van je levensstijl (eten, slaap en andere sport/beweging). 3x per week is pushing it waarschijnlijk voor TS, maar 2x per week zou zeker wat op moeten leveren, vooral als ze het volume omhoog haalt.quote:Op maandag 14 september 2020 22:08 schreef dudewhereismycar het volgende:
Eerst je max RM weten, anders heb je geen idee waar je staat. Dus probeer gewoon stappen van 60 naar 70 naar 80g en dan 1RM.
Daarna pak je daar 70 tot 80÷ van. 3 x 6 en maximaal 1x per week. En elke week 1 KG erbij.
3 x per week schiet je echt niets mee op (genoeg wetenschappelijk bewijs voor). Je lichaam moet herstellen en heeft daar voldiende de tijd voor nodig.
Daarnaast is het een compound (meerdere spiergroepen).
@cockwhale ik geloof niet dat wij het oneens zijn ik zeg eerst meer volume, dan wat assistence en synergie zoeken met wat andere oefeningen. Natuurlijk kun je gewoon meer squatten.quote:Op maandag 14 september 2020 20:07 schreef Spanky78 het volgende:
3x5 is erg weinig volume. Je hebt een bepaald volume nodig om vooruit te blijven gaan. En als je een beetje getraind raakt dan heb je meer sets nodig om voldoende prikkel te krijgen.
Dus meer reps of meer sets Opbouwen met gelijk gewicht is het eerste om te doen Wat mij betreft. Een beetje assistance of synergistsche dingen zoals dl of bijvoorbeeld hip thrust kunnen ook helpen.
Uiteindelijk word je beter in squatten door meer te squatten.
Dit dus.quote:Op maandag 14 september 2020 18:28 schreef Heph844 het volgende:
[..]
Dan zit daar je probleem. Spieren opbouwen met een tekort aan calorieën gaat lastig worden
Er zijn voldoende wetenschappelijke artikelen die aantonen dat je niet in een overschot hoeft te zitten, en dat opbouw van spieren en afbouw van vetmassa niet onmogelijk is. Daar zijn wel wat voorwaarden aan gebonden.quote:Op maandag 14 september 2020 22:23 schreef SuperwormJim het volgende:
[..]
Dit dus.
Je kunt nog 101 verschillende trucjes proberen, allemaal piramide-setjes/straight sets/op een bal/met een dumbell tussen je benen/whatever iedereen je ook vertelt.
Met een calorie-tekort kom je niet ver. Dat is simpele thermodynamica. Je kunt de natuurwetten niet omzeilen met dropsets.
Ik train 3x per week, maar compounds zoals deadlift, benchpress en squat maximaal 1x per week en elke week omhoog.quote:Op maandag 14 september 2020 22:14 schreef Cockwhale het volgende:
[..]
Frequentie en volume verhogen levert juist wel veel op. Daarom is de brosplit bijna volledig door de goot gespoeld in ruil voor full body workouts die meerdere malen per week uitgevoerd worden (deels dezelfde oefeningen, meerdere malen zelfde spieren/groepen). Herstel duurt namelijk niet per se een week, maar dit is ook afhankelijk van de rest van je levensstijl (eten, slaap en andere sport/beweging). 3x per week is pushing it waarschijnlijk voor TS, maar 2x per week zou zeker wat op moeten leveren, vooral als ze het volume omhoog haalt.
quote:Op maandag 14 september 2020 21:46 schreef Cockwhale het volgende:
Bij de hipthrust heb je soort van hefboom effect, waarbij het gewicht bij lange na niet te vergelijken is met wat je squat. De gemiddelde persoon zonder training kan wel een volwassen persoon hipthrusten, maar echt niet squatten. Daarnaast doet het ook minder voor je billen dan een squat
Ik squat 1 x per week zwaar. De rest licht om niet te overbelasten.quote:Op maandag 14 september 2020 22:56 schreef dudewhereismycar het volgende:
[..]
Ik train 3x per week, maar compounds zoals deadlift, benchpress en squat maximaal 1x per week en elke week omhoog.
Als ik op maandag squat(dus compound), dan train ik woensdag nog tijdens een isolatie mijn bovenbenen en hamstring. Op vrijdag met deadlift komen mijn hamstring en billen vanzelf weer aan hun trekken.. en maandag weer squat etc.
Dus ik zie geen mogelijkheid tot meer dan 2x trainen.. of je moet alleen willen squatten en verder niets...
Je hebt zoveel spieren.. dus dan is er haast geen tijd om 2x te squatten in een week. Je zal er niets mee opschieten in iedergeval..
Maar goed. Ieder lichaam is anders.
Dat kan wel, mits je voldoende eiwitten nuttigt.quote:Op maandag 14 september 2020 22:23 schreef SuperwormJim het volgende:
[..]
Dit dus.
Je kunt nog 101 verschillende trucjes proberen, allemaal piramide-setjes/straight sets/op een bal/met een dumbell tussen je benen/whatever iedereen je ook vertelt.
Met een calorie-tekort kom je niet ver. Dat is simpele thermodynamica. Je kunt de natuurwetten niet omzeilen met dropsets.
Ook voor jou gelden de natuurwetten, of het er nu mee eens bent of niet. He kunt van een brug af springen, dan val je echt naar beneden. Dan kun je nog zoveel internetbronnen hebben gevonden en tips hebben over hoe je moet springen. Je gaat toch echt naar beneden.quote:Op maandag 14 september 2020 23:13 schreef Rupibma het volgende:
[..]
Dat kan wel, mits je voldoende eiwitten nuttigt.
Altijd dat gehaat hier, er is wetenschappelijk onderzoek naar gedaan.quote:Op dinsdag 15 september 2020 00:12 schreef SuperwormJim het volgende:
[..]
Ook voor jou gelden de natuurwetten, of het er nu mee eens bent of niet. He kunt van een brug af springen, dan val je echt naar beneden. Dan kun je nog zoveel internetbronnen hebben gevonden en tips hebben over hoe je moet springen. Je gaat toch echt naar beneden.
Maar goed, succes in je strijd tegen de natuurwetten.
Geen haat. Slechts verwondering hoe er telkens weer mensen zijn die denken dat de natuurwetten voor hun een uitzondering maken.quote:Op dinsdag 15 september 2020 00:42 schreef Rupibma het volgende:
[..]
Altijd dat gehaat hier, er is wetenschappelijk onderzoek naar gedaan.
Er is onderzoek naar gedaanquote:Op dinsdag 15 september 2020 00:44 schreef SuperwormJim het volgende:
[..]
Geen haat. Slechts verwondering hoe er telkens weer mensen zijn die denken dat de natuurwetten voor hun een uitzondering maken.
Verbazingwekkend.
Je zal er niets mee opschieten? Onderzoek vertelt een ander verhaal. Als je rond de 10 a 12 sets max per week zit, verdeelt over 2 of 3 workouts, dan maak je waarschijnlijk meer gains dan jij enkel doet met 1 workout van 5 sets.quote:Op maandag 14 september 2020 22:56 schreef dudewhereismycar het volgende:
[..]
Ik train 3x per week, maar compounds zoals deadlift, benchpress en squat maximaal 1x per week en elke week omhoog.
Als ik op maandag squat(dus compound), dan train ik woensdag nog tijdens een isolatie mijn bovenbenen en hamstring. Op vrijdag met deadlift komen mijn hamstring en billen vanzelf weer aan hun trekken.. en maandag weer squat etc.
Dus ik zie geen mogelijkheid tot meer dan 2x trainen.. of je moet alleen willen squatten en verder niets...
Je hebt zoveel spieren.. dus dan is er haast geen tijd om 2x te squatten in een week. Je zal er niets mee opschieten in iedergeval..
Maar goed. Ieder lichaam is anders.
quote:Op maandag 14 september 2020 23:10 schreef Rupibma het volgende:
[..]Als je zegt dat een hipthrust minder doet dan een squat heb je geen kennis.
Waarom negeer je de links naar wetenschappelijke artikelen?quote:Op dinsdag 15 september 2020 00:12 schreef SuperwormJim het volgende:
[..]
Ook voor jou gelden de natuurwetten, of het er nu mee eens bent of niet. He kunt van een brug af springen, dan val je echt naar beneden. Dan kun je nog zoveel internetbronnen hebben gevonden en tips hebben over hoe je moet springen. Je gaat toch echt naar beneden.
Maar goed, succes in je strijd tegen de natuurwetten.
Voor je ass is een hipthrust beter.quote:Op dinsdag 15 september 2020 01:26 schreef Cockwhale het volgende:
[..]
https://mennohenselmans.com/squats-vs-hip-thrusts/
Doei.
Hou je mond dan gewoon, amateurquote:Op dinsdag 15 september 2020 01:39 schreef Rupibma het volgende:
[..]
Voor je ass is een hipthrust beter.
Ik heb echt geen zin in discussie verder.
quote:
Dat is geen wetenschappelijk artikel.quote:Op dinsdag 15 september 2020 01:28 schreef Cockwhale het volgende:
[..]
Waarom negeer je de links naar wetenschappelijke artikelen?
Als je link daadwerkelijk aanklikt, dan zie je de referenties en kun je de onderzoeken teruglezen. Bewijst maar weer dat je niet eens gekeken hebt. Doei.quote:Op dinsdag 15 september 2020 05:55 schreef SuperwormJim het volgende:
[..]
[..]
Dat is geen wetenschappelijk artikel.![]()
En voor ieder artikel dat je vindt dat zegt dat je de natuurwetten wel kan verslaan, zijn er 10 te vinden die het tegendeel bewijzen. Zo werkt internet.
Ik hou het bij elementaire natuurkunde: niemand kan de natuurwetten 'verslaan'.
Maar hey, je hoeft mij niet te overtuigen dat jij dat wel kan he. Leef je uit. Geloof wat je wil geloven. Als dat je op de been houdt, prima.
Succes met het trotseren van de natuurwetten.quote:Op dinsdag 15 september 2020 07:48 schreef Cockwhale het volgende:
[..]
Als je link daadwerkelijk aanklikt, dan zie je de referenties en kun je de onderzoeken teruglezen. Bewijst maar weer dat je niet eens gekeken hebt. Doei.
Kun je de volgende keer niet direct die linkjes in je bericht verwerken dan? Complotgekkies komen ook vaak met dit soort bronnen verwerkt in blogs aan en als je dan doorklikt naar het onderzoek dat als bron wordt gelinkt voor een bepaald statement blijkt vervolgens dat uit het onderzoek geen conclusie wordt getrokken die als onderbouwing van dat statement kan dienen.quote:Op dinsdag 15 september 2020 07:48 schreef Cockwhale het volgende:
[..]
Als je link daadwerkelijk aanklikt, dan zie je de referenties en kun je de onderzoeken teruglezen. Bewijst maar weer dat je niet eens gekeken hebt. Doei.
Succes met het in stand houden van dogma's.quote:Op dinsdag 15 september 2020 08:19 schreef SuperwormJim het volgende:
[..]
Succes met het trotseren van de natuurwetten.
Ik ga zeker al die bronnen uiteenzetten hier...quote:Op dinsdag 15 september 2020 08:30 schreef Chia het volgende:
[..]
Kun je de volgende keer niet direct die linkjes in je bericht verwerken dan? Complotgekkies komen ook vaak met dit soort bronnen verwerkt in blogs aan en als je dan doorklikt naar het onderzoek dat als bron wordt gelinkt voor een bepaald statement blijkt vervolgens dat uit het onderzoek geen conclusie wordt getrokken die als onderbouwing van dat statement kan dienen.
Weet niet of het hier zo is, maar als je een discussie inhoudelijk wilt houden vat het dan even zelf samen en plaats linkjes naar de directe wetenschappelijke artikelen die duidelijk een bepaald punt onderbouwen in plaats van indirect via een blog. Een blog bron voor bron analyseren en daar vervolgens puntsgewijs inhoudelijk op reageren gaat iig niemand doen.
quote:Op dinsdag 15 september 2020 05:55 schreef SuperwormJim het volgende:
[..]
[..]
Dat is geen wetenschappelijk artikel.![]()
En voor ieder artikel dat je vindt dat zegt dat je de natuurwetten wel kan verslaan, zijn er 10 te vinden die het tegendeel bewijzen. Zo werkt internet.
Ik hou het bij elementaire natuurkunde: niemand kan de natuurwetten 'verslaan'.
Maar hey, je hoeft mij niet te overtuigen dat jij dat wel kan he. Leef je uit. Geloof wat je wil geloven. Als dat je op de been houdt, prima.
quote:Op vrijdag 28 augustus 2020 18:33 schreef Rupibma het volgende:
[..]
https://www.researchgate.(...)Fat_at_the_Same_Time
Wetenschap is geen 'geloofsysteem'.quote:Op dinsdag 15 september 2020 10:55 schreef Cockwhale het volgende:
[..]
Blijf je liever dogmatisch een geloofsysteem hanteren, ook goed.
Nergens brul ik.quote:Maar beweer niet dat je de artikelen gelezen hebt (om daarna vervolgens heel hard je mening in het rondte te brullen, alsof het dan ineens werkelijkheid wordt), als je dat overduidelijk niet gedaan hebt.
Jouw tekening is zeker mooi, daar heb ik dan ook niets op aan te merken. Het is alleen geen correcte weergave van de werkelijkheid.quote:Mensen reageren hier als kleine kinderen wiens tekeningen niet mooi genoeg worden gevonden. Zo kinderachtig, omdat ze bang zijn dat ze misschien niet zo geweldig zijn als dat ze denken te zijn of presteren.
Ik neem aan dat dit over de discussie gaat of je spier kan aankomen terwijl je vet afvalt.quote:Op dinsdag 15 september 2020 12:02 schreef SuperwormJim het volgende:
[..]
Wetenschap is geen 'geloofsysteem'.
[..]
Nergens brul ik.
[..]
Jouw tekening is zeker mooi, daar heb ik dan ook niets op aan te merken. Het is alleen geen correcte weergave van de werkelijkheid.
Maar je zegt zelf allemaal dingen die hier al min of meer zijn gezegd?quote:Op dinsdag 15 september 2020 15:12 schreef dw1986 het volgende:
Ik lees en hoor een heleboel "bro-science" hier. Zelf powerlift ik met een coach richting wedstrijdniveau, dus als je echt sterker in een lift wilt worden zou ik zeggen of je koopt de kennis of je maakt je de kennis eigen.
- verdiep je in methodes
- varieer in lifts, boxsquats, safetybar, paused, banded enz
- film lifts met het oog op verbeterpunten
- onderschat je glutes niet
- Meer eten enz wat geroepen word is BS, als je techniek of method niet goed is gaat eten je echt niet helpen. Dat behoeft eigenlijk geen uitleg.
- voor sterker te worden op een lift bv volume 5*3 of 4 met hetzelfde gewicht op een bepaald percentage van je huidige 1 rep max ( dat is een methode )
- Ga je kennis niet baseren op forums en "hear-say" maar op boeken, seminars op youtube en/of mensen die wel weten waar ze het over hebben als het op main lifts aankomt.
Daar moet je al een heel eind mee komen. Succes !
Ah ja zeggen dat meer eten BS is voordat je de squat goed uitvoert maar zelf aandragen variaties te doen.quote:Op dinsdag 15 september 2020 15:12 schreef dw1986 het volgende:
Ik lees en hoor een heleboel "bro-science" hier. Zelf powerlift ik met een coach richting wedstrijdniveau, dus als je echt sterker in een lift wilt worden zou ik zeggen of je koopt de kennis of je maakt je de kennis eigen.
- verdiep je in methodes
- varieer in lifts, boxsquats, safetybar, paused, banded enz
- film lifts met het oog op verbeterpunten
- onderschat je glutes niet
- Meer eten enz wat geroepen word is BS, als je techniek of method niet goed is gaat eten je echt niet helpen. Dat behoeft eigenlijk geen uitleg.
- voor sterker te worden op een lift bv volume 5*3 of 4 met hetzelfde gewicht op een bepaald percentage van je huidige 1 rep max ( dat is een methode )
- Ga je kennis niet baseren op forums en "hear-say" maar op boeken, seminars op youtube en/of mensen die wel weten waar ze het over hebben als het op main lifts aankomt.
Daar moet je al een heel eind mee komen. Succes !
Ik weet niet wat jouw probleem is maar namecalling hoeft niet zo als je t ergens niet mee eens bent. En de volgorde is niet perse chronologisch.quote:Op vrijdag 18 september 2020 15:43 schreef FlippingCoin het volgende:
[..]
Ah ja zeggen dat meer eten BS is voordat je de squat goed uitvoert maar zelf aandragen variaties te doen.![]()
Nee maar iets anders BS noemen en zelf iets wat volgens diezelfde redenering nog onzinniger is aandragen is nogal... knullig. Naast dat, terecht opgemerkt door @Chia , je halve lijstje hier al gewoon benoemd is.quote:Op vrijdag 18 september 2020 15:46 schreef dw1986 het volgende:
[..]
Ik weet niet wat jouw probleem is maar namecalling hoeft niet zo als je t ergens niet mee eens bent. En de volgorde is niet perse chronologisch.
quote:Op maandag 14 september 2020 22:34 schreef Cockwhale het volgende:
[..]
Er zijn voldoende wetenschappelijke artikelen die aantonen dat je niet in een overschot hoeft te zitten
quote:
KAN. Ik weet niet wat TS nu eet, maar meer betekent niet per definitie een algemene overschot voor TS. Een overschot aan eiwitten ten opzichte van dagelijks aanbevolen hoeveelheid staat niet gelijk aan een overschot aan calorieën in het algemeen.quote:
Ach, hij negeert mijn inhoudelijke post volledig en kiest iets waar hij wel op kan reageren, zegt genoeg in deze discussie tochquote:Op zaterdag 19 september 2020 12:16 schreef Cockwhale het volgende:
[..]
KAN. Ik weet niet wat TS nu eet, maar meer betekent niet per definitie een algemene overschot voor TS. Een overschot aan eiwitten ten opzichte van dagelijks aanbevolen hoeveelheid staat niet gelijk aan een overschot aan calorieën in het algemeen.
Verder ben ik klaar met dit gezeik van jou. Je bent net een kleuter die zijn gelijk moet hebben. Grow the fuck up.
Dat heb je altijd in dit soort topics betreft krachttraining/bodybuilding. Zelfs op een forum gedragen ze zich als een haantje. Vind ik het enige jammerlijke aan krachttraining, maar ook aan veel andere (vecht)sporten. Zal wel iets met onzekerheid en de bewijzingsdrang die daar uit voortvloeit te maken hebben.quote:Op zaterdag 19 september 2020 13:47 schreef Dizorn het volgende:
[..]
Ach, hij negeert mijn inhoudelijke post volledig en kiest iets waar hij wel op kan reageren, zegt genoeg in deze discussie toch
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |