Oh ja wow, dat wordt ook nog iets nuquote:Op donderdag 27 augustus 2020 23:54 schreef Redefine het volgende:
[..]
Nou @:molloot200 het brons ligt voor het grijpen.
Dat was inderdaad veel te veel. 500 was meer dan genoeg geweest, dan had je de echte foute nummers gehad. Al had je dan toch wel nummers erbij gehad die niet fout waren, omdat niet iedereen snap wat 'foute muziek' is.quote:Op donderdag 27 augustus 2020 23:54 schreef molloot200 het volgende:
[..]
Nee maar het probleem was ook dat het zo veel nummers waren. 1500 foute nummers ga je niet zomaar vinden denk ik. Moet je uiteindelijk wel op hele obscure uitkomen.
Dan ben je me zo weer bij weet ik uit ervaringquote:Op donderdag 27 augustus 2020 23:54 schreef Redefine het volgende:
[..]
Nou @:molloot200 het brons ligt voor het grijpen.
Ik begin er nooit over hoorquote:Op donderdag 27 augustus 2020 23:50 schreef Redefine het volgende:
[..]
Het is toch geen echte wedstrijd joh. Is meer voor de lol dan dat het serieus is.
Toen ik je zag stond ook heel hoog toch? Dat sloeg ook nergens op.quote:Op donderdag 27 augustus 2020 23:55 schreef Redefine het volgende:
[..]
Dat was inderdaad veel te veel. 500 was meer dan genoeg geweest, dan had je de echte foute nummers gehad. Al had je dan toch wel nummers erbij gehad die niet fout waren, omdat niet iedereen snap wat 'foute muziek' is.
Kan alle kanten op. Ik denk dat jij nu gemiddeld meer post dan ik. Maar dat ik toevallig nog een paar dagen heb gehad waar ik heel veel poste.quote:Op donderdag 27 augustus 2020 23:55 schreef molloot200 het volgende:
[..]
Dan ben je me zo weer bij weet ik uit ervaring
Dat zeg ik ook nietquote:
Ja, ik ben nog wel vrij. Maar ik ben heel veel bezig met m'n spel voor op vriendenweekendquote:Op donderdag 27 augustus 2020 23:56 schreef Redefine het volgende:
[..]
Kan alle kanten op. Ik denk dat jij nu gemiddeld meer post dan ik. Maar dat ik toevallig nog een paar dagen heb gehad waar ik heel veel poste.
Nah oké, snap ergens wel dat het leuk is hoor voor julliequote:Op donderdag 27 augustus 2020 23:51 schreef molloot200 het volgende:
[..]
Nee, ik post ook gewoon alleen wat ik leuk vind hoor. Ik ga niet expres dingen gaan posten. Maar ik zou het wel grappig vinden als je één keer van de troon gestoten wordt
Ik vind het sowieso wel grappig dat Meke veel moeite moet doen om die plek 1 te bereiken en jij dit doet zonder dat het expres gebeurt.
@Davequote:
Heel veel foute muziek zitten ook gewoon leuke herinneringen aanquote:Op donderdag 27 augustus 2020 23:52 schreef molloot200 het volgende:
[..]
Ja, qua muziek vind ik Top 2000 uiteraard ook fijner hoorAl is het voor de nachtbraak-feestverhalen wel leuker om een Foute 500 te hebben
Captain Jack is in principe natuurlijk in het geheel niet verantwoordelijk voor of, hoe en wanneer mensen hun weg terugvinden naar het spoor welke ze blijkbaar op een bepaald moment in de recente of minder recente geschiedenis bijster zijn raakt.quote:Op donderdag 27 augustus 2020 23:57 schreef TheFreshPrince het volgende:
[..]
Bring me back to the railroad track.
De SC is altijd relevantquote:Op donderdag 27 augustus 2020 23:52 schreef molloot200 het volgende:
[..]
Je vond er genoeg ESF-nummers ook dus zeker wel relevant! In hoeverre je relevant kan zijn in een SC dan.
Ja preciesquote:Op donderdag 27 augustus 2020 23:53 schreef Redefine het volgende:
[..]
Die lijst stond bol van de nummers die niet fout waren, dus dat was weinig moeite om toe te geven
Het is denk ik een beetje een running gag geworden toen je op vakantie was en Meke qua postcount steeds dichter op je kroop.quote:Op donderdag 27 augustus 2020 23:58 schreef Aoibhin het volgende:
[..]
Nah oké, snap ergens wel dat het leuk is hoor voor jullieMaar ik hou dat echt oprecht nooit bij joh. Ik post gewoon toevallig vaak veel.
Kreeg alleen gisteren (niet vandaag hoor) een beetje zo'n stom gevoel als een soort target die verslagen moet wordenTerwijl ik echt denk "waar gaat dit over joh". Maar dat was gelukkig goed uitgepraat daarna
quote:Op donderdag 27 augustus 2020 23:58 schreef Aoibhin het volgende:
[..]
Maar dat was gelukkig goed uitgepraat daarna
Er zullen topicdelen tussenzitten die over 1.000 jaar niet door geschiedkundigen hoeven te worden bestudeerd.quote:
Inderdaadquote:Op donderdag 27 augustus 2020 23:54 schreef H_T het volgende:
[..]
Veel daarvan zijn juist leuk omdat het niet goed hoeft te zijn
Succes in ieder geval!quote:Op donderdag 27 augustus 2020 23:54 schreef molloot200 het volgende:
[..]
Ja, ga ik dus nog een periode doen.
En dan aan het einde van jaar 3 m'n bachelor halen???
Soms vergeet ik dat over 1000 jaar bijna alles van ons dankzij het internet nog achterhaald kan wordenquote:Op donderdag 27 augustus 2020 23:59 schreef Strani het volgende:
[..]
Er zullen topicdelen tussenzitten die over 1.000 jaar niet door geschiedkundigen hoeven te worden bestudeerd.
*Jobi laat dingen gaan*quote:Op donderdag 27 augustus 2020 23:57 schreef Redefine het volgende:
[..]
Dat zeg ik ook nietMaar met zo'n opmerking maak je het serieuzer dan het is
![]()
Laat gaan joh zou Gijp zeggen.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |