Oh cantaloupe, die is lekker!quote:Op donderdag 9 juli 2020 21:44 schreef Prisha het volgende:
[..]
Die had ik net ook opdie oranjeachtig.
1. Witquote:Op donderdag 9 juli 2020 21:45 schreef Aoibhin het volgende:
[..]
Melk met salt & caramel![]()
Qua basissmaken denk ik dit:
1. Melk
2. Puur
3. Wit
Waarvan ik puur vooral lekker vind als het echt heel puur is met veel cacao
Melk en wit, zoals Kinder Surprise eieren is ook wel genottelijk hoorquote:Op donderdag 9 juli 2020 21:45 schreef Aoibhin het volgende:
[..]
Melk met salt & caramel![]()
Qua basissmaken denk ik dit:
1. Melk
2. Puur
3. Wit
Waarvan ik puur vooral lekker vind als het echt heel puur is met veel cacao
1. Melkquote:Op donderdag 9 juli 2020 21:44 schreef Em31 het volgende:
Ik zou ze zo ranken.
1. Puur
2. Wit
3. Melk
4. Ruby
Dit is mijn oordeel en daar moet u het mee doen.
Hier blijven altijd alle pure paaseitjes en kruidnoten overquote:Op donderdag 9 juli 2020 21:45 schreef BillDauterive het volgende:
[..]
Ik heb niet echt voorkeur. Misschien een lichte voorkeur voor puur, maar melk en wit is ook gewoon heerlijk.
JIj hebt wel een duidelijke voorkeur?
quote:Op donderdag 9 juli 2020 21:45 schreef Meke het volgende:
[..]
Als je puur bovenaan zet kan ik helaas je mening niet serieus nemen
quote:
deze dus. ja!!! Heerlijkquote:
Hier kan ik achterstaanquote:
Oeh leuk!quote:Op donderdag 9 juli 2020 21:45 schreef molloot200 het volgende:
Even terugkomen op 2015 geneuzel van toen ik er niet was:
Ik ken Rhythm Inside welIemand van mijn muziekvereniging was groot fan van dat nummer, heel vaak gehoord toentertijd en was ook wel een goed nummer, goede staging ook
Il Volo ook weleens gehoord, omdat ik een keer de oudere Italië’s op heb gezocht omdat ik dat land zo goed vind in de jaren die ik wel heb meegekregen (2016 en verder). Maar kan ik me niet heel goed herinneren maar was ff snel zo tussendoor geluisterd. Volgens mij was die wel goed ja.
Golden Boy, Tonight Again en andergenoemden nog nooit gehoord. Misschien morgen even overdag die ESF 2015 finale kijken, ik ben toch alleen thuis morgen en ik heb nog geen plannen, dus ik heb wel even wat tijd
met kruidnoten heb ik wel een duidelijke voorkeur voor puurquote:Op donderdag 9 juli 2020 21:46 schreef Meke het volgende:
[..]
Hier blijven altijd alle pure paaseitjes en kruidnoten over
De Idol franchise was echt booming business en op het ESF wonnen nummers als Everybody en I Wanna dus het was echt even een serieuze dreiging ja.quote:Op donderdag 9 juli 2020 21:38 schreef Fred_B het volgende:
[..]
Oh, ik heb het nooit gezien![]()
Al had ik toen wel even de vrees dat dit het ESF zou gaan overvleugelen. Het waren begin deze eeuw niet echt hoogtijdagen voor het festival.
Ja meestal geef ik ze maar weg want vind het ook zo zonde om het met tegenzin op te etenquote:Op donderdag 9 juli 2020 21:47 schreef BillDauterive het volgende:
[..]
met kruidnoten heb ik wel een duidelijke voorkeur voor puur
Hier blijven nooit paaseitjes of kruidnoten over.
quote:Op donderdag 9 juli 2020 21:48 schreef Cee het volgende:
[..]
De Idol franchise was echt booming business en op het ESF wonnen nummers als Everybody en I Wanna dus het was echt even een serieuze dreiging ja.Jamai en Kelly Clarkson in de toeristenbus door Londen, de Vlaamse rioolwerker die Lithium zong, een Poolse met een vreemde uitspraak, ik die op Ryan uit Canada stemde omdat hij de knapste was, hoi ik ben Cee, forever superficial.
Ik vind het ook echt allemaal lekkerquote:Op donderdag 9 juli 2020 21:46 schreef molloot200 het volgende:
[..]
1. Wit
2. Melk
3. Puur
Maar puur is m’n nummer 1-smaak om chocoladepepernotenDie combinatie vind ik heel erg goed gewoon. Het is een top 3 maar ik vind puur ook gewoon heel lekker
Ook lekker ja!quote:Op donderdag 9 juli 2020 21:46 schreef Fred_B het volgende:
[..]
Melk en wit, zoals Kinder Surprise eieren is ook wel genottelijk hoor
En vooral die van Smith’s (uitspreken als smis)quote:Op donderdag 9 juli 2020 21:48 schreef Fred_B het volgende:
Ranking van de chips uit mijn jeugdtijd:
1. Paprika
2. Gewone
Wowquote:Op donderdag 9 juli 2020 21:48 schreef Meke het volgende:
[..]
Ja meestal geef ik ze maar weg want vind het ook zo zonde om het met tegenzin op te eten
Had van de week hetzelfde probleemquote:Op donderdag 9 juli 2020 21:47 schreef Dave het volgende:
Ik heb een watermeloen liggen, maar die ga ik niet in één keer achter de huig frommelen.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |