quote:
Ja laten we het hopen!quote:Op maandag 18 mei 2020 21:00 schreef Momo het volgende:
Hopelijk graven ze hun eigen graf nu met hun gedrag en zijn ze snel weg.
Jaaaaaaquote:Op maandag 18 mei 2020 21:03 schreef Strani het volgende:
[..]
M'n favoriete serveerster was weer aan het werk!!![]()
![]()
Meke vult jouw goede ideeën alvast inquote:Op maandag 18 mei 2020 21:02 schreef Strani het volgende:
[..]
Oh heb ik dat ooit gezegd?!
Dat is inderdaad wel een heel goed idee zeg!
Ik denk het wel hoor!!! Ik had haar vorige week wel gezien trouwens en ook even mee gepraat maar nu was het een beetje zoals normaal, want nu werkte ze ook echtquote:
Gezellig wel! Toch iets "vanouds" wat dan weer terugkeert!quote:Op maandag 18 mei 2020 21:10 schreef Strani het volgende:
[..]
Ik denk het wel hoor!!! Ik had haar vorige week wel gezien trouwens en ook even mee gepraat maar nu was het een beetje zoals normaal, want nu werkte ze ook echt
Misschien heeft ze jouw kunstje afgekeken van altijd in gedachten aanwezig zijnquote:Op maandag 18 mei 2020 21:11 schreef Strani het volgende:
[..]
Wel handig
Kan Meke in m'n hoofd kijken!? *zet snel anonieme modus aan in z'n hoofd
Ja maar ik ben altijd in mijn gedachten bij jullie aanwezig. Dat zij ook in mijn gedachten aanwezig is wist ik niet.quote:Op maandag 18 mei 2020 21:14 schreef Aoibhin het volgende:
[..]
Misschien heeft ze jouw kunstje afgekeken van altijd in gedachten aanwezig zijn
Ja maar ik denk dat ze dat dus ontdekt heeft!quote:Op maandag 18 mei 2020 21:17 schreef Strani het volgende:
[..]
Ja maar ik ben altijd in mijn gedachten bij jullie aanwezig. Dat zij ook in mijn gedachten aanwezig is wist ik niet.
Staat op pinterest.es, daardoor ga ik ervan uit dat jij het bentquote:Op maandag 18 mei 2020 21:02 schreef Strani het volgende:
[..]
Oh heb ik dat ooit gezegd?!
Dat is inderdaad wel een heel goed idee zeg!
Te laatquote:Op maandag 18 mei 2020 21:11 schreef Strani het volgende:
[..]
Wel handig
Kan Meke in m'n hoofd kijken!? *zet snel anonieme modus aan in z'n hoofd
Wowquote:Op maandag 18 mei 2020 21:26 schreef Meke het volgende:
[..]
Staat op pinterest.es, daardoor ga ik ervan uit dat jij het bent
Strani is niet iedere Spanjool!quote:Op maandag 18 mei 2020 21:26 schreef Meke het volgende:
[..]
Staat op pinterest.es, daardoor ga ik ervan uit dat jij het bent
Gewoon hacken johquote:
Oh is dit tegen betaling? Dan wil ik ook wel!quote:Op maandag 18 mei 2020 21:28 schreef Strani het volgende:
[..]
Okay hoeveel geld wil je hebben om niks tegen de anderen te zeggen?
quote:Op maandag 18 mei 2020 21:27 schreef Strani het volgende:
[..]
WowIk ben nooit op Pinterest geweest maar zou kunnen. Heb je een linkje per DM?
Ik denk niet dat dit nog in geld te compenseren isquote:Op maandag 18 mei 2020 21:28 schreef Strani het volgende:
[..]
Okay hoeveel geld wil je hebben om niks tegen de anderen te zeggen?
Nou ja, dat kan nog steeds natuurlijk.quote:Op maandag 18 mei 2020 21:30 schreef Aoibhin het volgende:
[..]
Strani is niet iedere Spanjool!
Als dat wel zo was geweest, dan kunnen we hem van veel meer de schuld geven
Ja maar ik geef Strani toch nog wat slack, want hij is officieel Nederlanderquote:Op maandag 18 mei 2020 21:42 schreef Fred_B het volgende:
[..]
Nou ja, dat kan nog steeds natuurlijk.![]()
Ik geef de conducteur er ook altijd de schuld van als er een koe op de rails staat.
Dat duurde bij mij ook maar 10 seconde. En dan ben ik niet eens die volgerquote:Op maandag 18 mei 2020 21:46 schreef Aoibhin het volgende:
Ik heb de rooftop cinema van de vermeende Strani ook gevonden!
twitter:BeardedGenius twitterde op zondag 17-05-2020 om 20:42:38Everyone thinks capybaras are cute and harmless but watch this and wait for the moment it attacks her https://t.co/AFKxI8iOSY reageer retweet
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |