Ik weet dat @MMF93 het kijkt!quote:Op donderdag 30 april 2020 21:47 schreef Meke het volgende:
Zijn er hier meer mensen die Oogappels kijken? Vind ik echt een leuke Nederlandse serie
Haha ja echt hč! Wat een bitchquote:Op donderdag 30 april 2020 21:52 schreef ijs_beer het volgende:
[..]
Echt goed gemaakt. En die ene die de hele tijd haar dode moeder ziet, wat een goede actrice zeg!
Een model aan het begin, allemaal gebouwen die je niet herkent, en dan een compleet ander model met die gebouwen in d'r haar. En random Russische woordenquote:Op donderdag 30 april 2020 21:47 schreef Meke het volgende:
[..]
Ja bijna allemaal van Eurovision Again hadden stomme postcards
Leuk dat je weer deze topic opzoektquote:Op donderdag 30 april 2020 21:35 schreef Lorelay het volgende:
[..]
Ja, dat is het sowieso. Ik ben al lang blij dat we weer even naar buiten mogen, want de muren kwamen na zo'n anderhalve maand echt wel op ons af. En gelukkig hebben wij nog een terras, anders was het helemaal klote geweest.
P.S. Dit is natuurlijk een ESF topic, ik ben hier een tijd niet geweest omdat ik zo verdrietig was dat het dit jaar niet door gaat, juist nu het in Nederland is en ik echt alles aan het volgen was. Hopelijk komt het volgend jaar goed!
Ja die was vreselijk, verder wel een goed ESF jaar. Noorwegen, Albaniė, Frankrijk, Estland Turkijequote:Op donderdag 30 april 2020 22:17 schreef Hawaii_Tim het volgende:
Och heden, de inzending van Duitsland
Finland is nu bezig. Zij zijn als 24e, dus bijna klaar. Ik ben nog steeds blij met Noorwegen als winnaarquote:Op donderdag 30 april 2020 22:41 schreef ato het volgende:
[..]
Ja die was vreselijk, verder wel een goed ESF jaar. Noorwegen, Albaniė, Frankrijk, Estland Turkije
Dan is het vandaag 32 jaar geleden dat ik het ESF voor het eerst ‘live’ zag en dat ik daarna nog lang verdrietig was dat mijn favoriet NET geen tweede werd.quote:Op donderdag 30 april 2020 21:06 schreef Fred_B het volgende:
Vandaag is het 32 jaar geleden dat Celine het ESF won met Ne Partez Pas Sans Moi (in een minder grijs verleden was die titel nog bijna mijn hele e-mailadres). Ik was toen 6, maar kan me er niets van herinneren.
Sletvanaquote:Op donderdag 30 april 2020 22:45 schreef Hawaii_Tim het volgende:
[..]
Finland is nu bezig. Zij zijn als 24e, dus bijna klaar. Ik ben nog steeds blij met Noorwegen als winnaar
Oekraļne haalde ook alles uit de kast hč
Ik ga geen ruzie maken met een vrouw die meerdere gladiatoren tot haar beschikking heeftquote:Op donderdag 30 april 2020 22:50 schreef ato het volgende:
[..]
Sletvana![]()
Ja, zij kan ook zo goed drummen.
Kijk je ook lang, bedoel je Denemarken?quote:Op donderdag 30 april 2020 22:49 schreef Cee het volgende:
[..]
Dan is het vandaag 32 jaar geleden dat ik het ESF voor het eerst ‘live’ zag en dat ik daarna nog lang verdrietig was dat mijn favoriet NET geen tweede werd.
Oh ja die gladiatoren, ja ze maakt er echt een show van. Volgens mij was het ook een rijke vrouw die veel geld in haar act kon stoppen.quote:Op donderdag 30 april 2020 22:51 schreef Hawaii_Tim het volgende:
[..]
Ik ga geen ruzie maken met een vrouw die meerdere gladiatoren tot haar beschikking heeft
Haha ja dat was echt ergquote:Op donderdag 30 april 2020 22:14 schreef Hawaii_Tim het volgende:
[..]
Een model aan het begin, allemaal gebouwen die je niet herkent, en dan een compleet ander model met die gebouwen in d'r haar. En random Russische woorden
Nu nog? Misschien slapen ze al!quote:
We zullen niet spoileren wie er wint.quote:Op donderdag 30 april 2020 23:29 schreef Hawaii_Tim het volgende:
Na 11 van de 42 landen te gaan is de voorsprong van Noorwegen op de nummer 2 al groter dan het totaal aantal punten van de nummer 3
Ja ik zag toen al aankomen dat ik nu buenas noches wil zeggen!quote:Op donderdag 30 april 2020 21:23 schreef Strani het volgende:
[..]
Ik vond dat toen ook echt lief, dat je Spaans voor me probeerde te leren
Duitsland staat op 5, maar in theorie kunnen ze nog winnenquote:Op donderdag 30 april 2020 23:36 schreef Fred_B het volgende:
[..]
We zullen niet spoileren wie er wint.
Duitsland heb je pas verslagen als ze in de bus naar huis zittenquote:Op donderdag 30 april 2020 23:37 schreef Hawaii_Tim het volgende:
[..]
Duitsland staat op 5, maar in theorie kunnen ze nog winnen
Denk ik
Precies! Dat ze 181 punten achter staan op Noorwegen is dus ook geen reden voor paniekquote:Op donderdag 30 april 2020 23:39 schreef Fred_B het volgende:
[..]
Duitsland heb je pas verslagen als ze in de bus naar huis zitten
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |