abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
pi_192663801
quote:
2s.gif Op vrijdag 17 april 2020 11:52 schreef xpompompomx het volgende:

[..]

Dat is helemaal hip in conspiracyland op het moment. Onze doodsbange ontwaakte vrienden in BNW hebben er al een tipoc over:
BNW / Petitie om onderzoek te doen naar medische wanpraktijken Bill Gates
Aut viam inveniam, aut faciam
There he goes. One of God's own prototypes. A high-powered mutant of some kind never even considered for mass production. Too weird to live, and too rare to die.
  Moderator vrijdag 17 april 2020 @ 12:07:43 #152
1212 crew  Mike
Excellent!
pi_192663827
quote:
0s.gif Op vrijdag 17 april 2020 12:06 schreef Barbusse het volgende:

[..]

[ afbeelding ]
Scott Adams probeerde z'n volgers op Twitter gisteren uit te leggen waarom deze theorie zo belachelijk is. Het kostte 'm duizenden volgers. Het is echt absurd hoeveel mensen er op dit moment zijn die in allerlei complottheorieën geloven.
In some matters there's no reality, only perception. Truth exists, but people have a vested interest in not knowing it.
pi_192663906
quote:
0s.gif Op vrijdag 17 april 2020 11:57 schreef Mike het volgende:

[..]

Dat mag zo zijn, alleen lijkt het erop dat hoe minder je van Biden ziet, hoe populairder hij is. :+
Alsof de propaganda van CNN nu wel eerlijk zullen zijn... demente Joe gaat winnen volgens de polls.
  vrijdag 17 april 2020 @ 12:11:45 #154
65394 Montov
Dogmaticus Irritantus
pi_192663914
quote:
0s.gif Op vrijdag 17 april 2020 11:50 schreef riazop het volgende:

[..]

Het spelletje zat in de VS anders in elkaar.

Fauci en Brix die maximale sociale afstand bepleiten en dan Trump die maximale activiteit van de economie bepleit.
Trump zit niet op 1 lijn met de experts.

Het virus zou magisch in april verdwijnen. De 15 besmettingen zouden naar 0 gaan.
Misschien werkt de griepprik wel tegen dit virus?
Meerdere keren gezegd hoe China de boel goed aanpakt, en vervolgens de WHO bekritiseren dat ze de leugens van China overnemen...
De media zou in februari hysterisch rapporteren over deze nieuwe hoax, en laatst een campagnefilmpje hoe de media de boel negeren?

Er is zoveel onzin uit de man gekomen de laatste weken... Maar what about Rutte? ;(
Géén kloon van tvlxd!
  Moderator vrijdag 17 april 2020 @ 12:15:55 #155
236264 crew  capricia
pi_192663971
De discussie welk land het beter of slechter doet met dit virus, kan in een ander topic.
Hier gaat het over Amerika.
"People that use Fiat currency as a store of value.
There is a name for it:
We call them Poor"
  vrijdag 17 april 2020 @ 12:16:27 #156
403588 mcmlxiv
Extremist volgens extremisten
pi_192663981
quote:
0s.gif Op vrijdag 17 april 2020 11:51 schreef riazop het volgende:

[..]

Dan zal ie wel niet herkozen worden zeker?
Geen idee, daar lijkt weinig relatie tussen te zitten. Ik kijk simpelweg naar feiten, niet naar de 50% idioten waaruit de bevolking van elk land is opgebouwd.

Feit 1: De VS had een begin van een gezondheidszorgsysteem voor de zwakkeren. Dat wordt actief om zeep geholpen in plaats van gerepareerd.

Feit 2: De wereld had een begin van een afsprakenstelsel over het klimaat. Dat is om zeep geholpen in plaats van werken aan verbetering.

Feit 3: De VS kent een periode van hoogconjunctuur. In plaats van structureel investeren en/of de begroting op orde brengen is het begrotingstekort onder Trump tot waanzinnige hoogte opgelopen. Begrijpelijk in tijden van tegenslag, niet tijdens periodes van hoogconjuctuur.

Zo kan ik nog een poosje doorgaan. Dat inteelt/reliegekkies op een idioot stemmen is geen verrassing. Het geeft vooral de zwakte van het democratische systeem weer.
  vrijdag 17 april 2020 @ 12:16:51 #157
39333 Zelva
Fortunate observer of time
pi_192663985
quote:
0s.gif Op vrijdag 17 april 2020 12:05 schreef Chivaz het volgende:

[..]

Het gaat niet alleen om verkiezingen, werkloosheid is gewoon slecht voor de burgers op elk vlak.
Er gaat een moment komen dat je toch langzaam aan de boel weer moet opengooien of het nu een verkiezingsjaar is of niet is wat mij betreft niet relevant.
Voor Trump is dat echter wel de enige modus operandi.

Nou vooruit, egostrelerij hoort daar ook nog bij.

En dan blijf je ook maar doen alsof het twee tegenpolen zijn, terwijl dat absoluut niet zo is. Het is niet zo dat als je de boel maar weer opengooit dat de economie dan vanzelfsprekend weer gaat ,,boomen" als corona om zich heen blijft razen.
  Moderator vrijdag 17 april 2020 @ 12:17:48 #158
236264 crew  capricia
pi_192664002
quote:
0s.gif Op vrijdag 17 april 2020 11:57 schreef Mike het volgende:

[..]

Dat mag zo zijn, alleen lijkt het erop dat hoe minder je van Biden ziet, hoe populairder hij is. :+
Geef je hem echt een kans?
Ik weet het niet hoor.
"People that use Fiat currency as a store of value.
There is a name for it:
We call them Poor"
  vrijdag 17 april 2020 @ 12:19:24 #159
65394 Montov
Dogmaticus Irritantus
pi_192664025
Goed streven om gecontroleerd de boel weer open te gooien. Maar paar dagen voor Pasen roepen dat met Pasen alles weer open kan zonder enig benul van de situatie? Laat dat soort idioterie aan Trump over ja.
Géén kloon van tvlxd!
pi_192664033
quote:
1s.gif Op vrijdag 17 april 2020 12:17 schreef capricia het volgende:

[..]

Geef je hem echt een kans?
Ik weet het niet hoor.
Waarom zou Biden geen kans maken? Hij staat er vooralsnog goed voor in de peilingen.

Ik vermoed dat je je teveel laat beïnvloeden door al die figuren op FOK! die roepen dat de man dement is.
Op maandag 3 februari 2014 08:10 schreef Enchanter het volgende:[/b]
In discussie gaan met Koos Vogels :') , een grotere mongool is er niet :r
pi_192664045
Het is natuurlijk sowieso onzinnig om Rutte en Trump te vergelijken en al helemaal om huidige cijfers naast elkaar te leggen en die toe te schrijven aan de een of de ander. Je moet het presteren van een politicus vooral afzetten tegen wat je van iemand in zijn of haar rol mag verwachten. In de VS ligt een groot deel van de verantwoordelijkheid ook op het niveau van individuele staten. Een ander deel ligt weer bij het congres. De president heeft echt een wezenlijk ander takenpakket dan een Rutte hier. Een president kan federale maatregelen nemen zoals het platleggen van personenverkeer (iets waar Trump natuurlijk erg happig op is), maar is daarnaast ook verantwoordelijk voor het coördineren van de federale respons. Als je leest hoe het er aan toegaat bij FEMA, hoe staten en federale overheid moeten concurreren om benodigde materialen en elkaar de markt uit prijzen en ga zo maar, door dan heb ik niet echt het idee dat dat nou heel lekker loopt.

Een ander aspect waar de regering en daarmee de president voor verantwoordelijk is de informatievoorziening richting Amerikaanse burgers en wat dat betreft is hetgeen Trump laat zien gewoon een president onwaardig en zelfs levensgevaarlijk.

Wat dat betreft mag je je als VS misschien nog juist wel weer gelukkig prijzen dat de verantwoordelijkheden van een federale regering in de VS een stuk beperkter zijn dan de verantwoordelijkheden van een regering in Nederland.
Volkorenbrood: "Geen quotes meer in jullie sigs gaarne."
pi_192664059
quote:
0s.gif Op vrijdag 17 april 2020 11:52 schreef Mike het volgende:
Gisteren heb ik naar de persconferentie zitten kijken van Trump en als ik hem niet zou hebben gekend van tevoren, dan had ik gedacht 'nou, daar staat best een prima president'. Z'n verhaal was duidelijk, vriendelijk, optimistisch. Hij viel de pers amper aan en had zelfs een paar goede woorden over voor Democratische gouverneurs.

Het is jammer dat we dat amper van hem gezien hebben de afgelopen vijf jaar.
Volgens mij zat hij gisteren vol met medicijnen. ;)

Nee, flauw. Hij kwam vermoeid over. De briefing begon met een goed bedoeld woord voor de mensen die (het zwaarst) werden en worden getroffen door de crisis. Maar hij las het zo zichtbaar vermoeid en ongeïnteresseerd voor, dat ik het op zijn minst frappant vond. Om niet te zeggen: het klonk voor mij meer als een moetje dan als iets welgemeends.

Het was op zich wel duidelijk en vriendelijk, maar het blijft een best matige spreker, zeker als je daarna Pence en Fauci hoort praten. Trump geeft mensen wel hoop, inderdaad. Daar zijn veel onderdanen wel gevoelig voor, denk ik; al is het de vraag of die hoop altijd gefundeerd is.

De briefing zelf - heb een uur gekeken, dus niet alles gezien - zelf was verder wel beschaafd, volgens mij. Ik heb ook geen bijzondere filmpjes of fragmenten gezien met sneren richting pers.

Maar ik constateerde gisteren ook al dat er gisteren voornamelijk "serieuzere" pers aanwezig was: AP, Reuters, Bloomberg, NYT, zo uit mijn hoofd.

Geen CBS, NBC, CNN.

Dus wellicht speelt dat ook een rol. En geen scherp vragen stellende vrouwen gisteren. ;)
"The man who never alters his opinion is like standing water, and breeds reptiles of the mind." - William Blake, The Marriage of Heaven and Hell.
  Moderator vrijdag 17 april 2020 @ 12:23:57 #163
236264 crew  capricia
pi_192664110
quote:
0s.gif Op vrijdag 17 april 2020 12:19 schreef KoosVogels het volgende:

[..]

Waarom zou Biden geen kans maken? Hij staat er vooralsnog goed voor in de peilingen.

Ik vermoed dat je je teveel laat beïnvloeden door al die figuren op FOK! die roepen dat de man dement is.
Het is meer dat ik alleen maar Trump Trump Trump zie en lees iedere dag. En heel weinig Biden.
"People that use Fiat currency as a store of value.
There is a name for it:
We call them Poor"
pi_192664169
quote:
1s.gif Op vrijdag 17 april 2020 12:23 schreef capricia het volgende:

[..]

Het is meer dat ik alleen maar Trump Trump Trump zie en lees iedere dag. En heel weinig Biden.
En ondanks dat Trump dagelijks met z'n smoel vooraan staat in crisistijd, heeft dat nauwelijks gevolgen voor z'n approval rating. Dat zegt mijns inziens genoeg over de kansen van Biden.
Op maandag 3 februari 2014 08:10 schreef Enchanter het volgende:[/b]
In discussie gaan met Koos Vogels :') , een grotere mongool is er niet :r
pi_192664211
quote:
0s.gif Op vrijdag 17 april 2020 11:52 schreef Mike het volgende:
Gisteren heb ik naar de persconferentie zitten kijken van Trump en als ik hem niet zou hebben gekend van tevoren, dan had ik gedacht 'nou, daar staat best een prima president'. Z'n verhaal was duidelijk, vriendelijk, optimistisch. Hij viel de pers amper aan en had zelfs een paar goede woorden over voor Democratische gouverneurs.

Het is jammer dat we dat amper van hem gezien hebben de afgelopen vijf jaar.
De conman heeft wellicht even een andere vermomming aangetrokken. Morgen valt ie weer in oude patronen.
beter een knipoog dan een blauw oog
pi_192664281
quote:
1s.gif Op vrijdag 17 april 2020 12:23 schreef capricia het volgende:

[..]

Het is meer dat ik alleen maar Trump Trump Trump zie en lees iedere dag. En heel weinig Biden.
Met sommige tegenstanders heb je geen medestanders meer nodig.
  vrijdag 17 april 2020 @ 12:40:26 #167
384435 klappernootopreis
Pleens treens en ottomobile
pi_192664375
quote:
0s.gif Op vrijdag 17 april 2020 11:47 schreef riazop het volgende:

[..]

Als we de beleidsmakers (in alle landen trouwens) moesten geloven zit het virus al weken in een "dalende lijn".
het verdubbelt niet elke drie dagen. zoals in de states.
Mag ik je vandaag weer eens irriteren?
pi_192664405
quote:
0s.gif Op vrijdag 17 april 2020 12:20 schreef Monolith het volgende:
Het is natuurlijk sowieso onzinnig om Rutte en Trump te vergelijken en al helemaal om huidige cijfers naast elkaar te leggen en die toe te schrijven aan de een of de ander. Je moet het presteren van een politicus vooral afzetten tegen wat je van iemand in zijn of haar rol mag verwachten. In de VS ligt een groot deel van de verantwoordelijkheid ook op het niveau van individuele staten. Een ander deel ligt weer bij het congres. De president heeft echt een wezenlijk ander takenpakket dan een Rutte hier. Een president kan federale maatregelen nemen zoals het platleggen van personenverkeer (iets waar Trump natuurlijk erg happig op is), maar is daarnaast ook verantwoordelijk voor het coördineren van de federale respons. Als je leest hoe het er aan toegaat bij FEMA, hoe staten en federale overheid moeten concurreren om benodigde materialen en elkaar de markt uit prijzen en ga zo maar, door dan heb ik niet echt het idee dat dat nou heel lekker loopt.

Een ander aspect waar de regering en daarmee de president voor verantwoordelijk is de informatievoorziening richting Amerikaanse burgers en wat dat betreft is hetgeen Trump laat zien gewoon een president onwaardig en zelfs levensgevaarlijk.

Wat dat betreft mag je je als VS misschien nog juist wel weer gelukkig prijzen dat de verantwoordelijkheden van een federale regering in de VS een stuk beperkter zijn dan de verantwoordelijkheden van een regering in Nederland.
Men wil de economie weer langzaam open laten in de VS.
  Moderator vrijdag 17 april 2020 @ 12:43:08 #169
1212 crew  Mike
Excellent!
pi_192664425
quote:
1s.gif Op vrijdag 17 april 2020 12:17 schreef capricia het volgende:

[..]

Geef je hem echt een kans?
Ik weet het niet hoor.
Geen idee natuurlijk, er kan nog zoveel gebeuren. Biden moet het in ieder geval niet hebben van enthousiasme rond zijn persoon. Ik ben ook erg benieuwd hoe hij zich houdt in een debat, want als hij 20 minuten de tijd heeft om wat te zeggen, dan kun je rekenen op diverse uitglijders.

Daarom zei ik ook 'hoe minder je 'm ziet, hoe populairder hij is'. De kans is aanwezig dat de kiezer stevig gaat twijfelen als ze 'm dag in dag uit zien functioneren.
In some matters there's no reality, only perception. Truth exists, but people have a vested interest in not knowing it.
  vrijdag 17 april 2020 @ 12:43:37 #170
384435 klappernootopreis
Pleens treens en ottomobile
pi_192664436
quote:
2s.gif Op vrijdag 17 april 2020 11:52 schreef xpompompomx het volgende:

[..]

Dat is helemaal hip in conspiracyland op het moment. Onze doodsbange ontwaakte vrienden in BNW hebben er al een tipoc over:
BNW / Petitie om onderzoek te doen naar medische wanpraktijken Bill Gates
ik zou het nuttiger vinden dat het BNW-volk anderhalve meter van hun computer af zouden gaan zitten tot dit allemaal voorbij is. social media distance dus.
Mag ik je vandaag weer eens irriteren?
pi_192664441
quote:
0s.gif Op vrijdag 17 april 2020 12:42 schreef theunderdog het volgende:

[..]

Men wil de economie weer langzaam open laten in de VS.
Misschien kun je posts even niet citeren als je gewoon wat wilt roepen wat op geen enkele wijze betrekking heeft op hetgeen in de geciteerde posts staat. Dat voegt niet heel veel toe namelijk.
Volkorenbrood: "Geen quotes meer in jullie sigs gaarne."
pi_192664470
https://speld.nl/2020/04/(...)zondebok-zal-vinden/

quote:
Trump troost doodzieke coronapatiënten met belofte dat hij een zondebok zal vinden
17 april 2020 door Rudolf Julius en Jaap van de Venis

Donald Trump heeft een bezoek gebracht aan een ziekenhuis in New York. De president verzekerde doodzieke coronapatiënten dat hij een zondebok zal vinden.

‘Uw lijden zal niet voor niets zijn’, zei Trump troostend tegen een bejaarde vrouw die niet meer kan ademen. ‘Of het China is, of de WHO, of de Europese Unie, of de gouverneurs, of de Democraten, of de media, of 5G: ik ben uw president en ik zal iemand aanwijzen die de schuld heeft.’

Hij hield de hand van de vrouw stevig vast. ‘U vindt het vast moeilijk dat we nog niet weten wie er de schuld moet krijgen, maar we zijn ermee bezig. Als ik ergens goed in ben, is het wel een zondebok aanwijzen. Dus maakt u zich niet druk. Diegene zal er niet zomaar mee wegkomen, dat beloof ik u.’

Wie de zondebok ook zal zijn, het zal niet als een verrassing komen, voorspelde Trump. ‘Je zult zien dat ik dat allang aan heb zien komen. Ik wist al wie de zondebok was voor het coronavirus bestond. Toen nam ik al maatregelen tegen die organisatie of dat land. Wie iets anders zegt verspreidt fake news. En waarschijnlijk ook het virus.’

Trump beëindigde zijn bezoek met wat bemoedigende woorden. ‘We doen het heel goed, dus ik denk dat we heel snel weer geld kunnen verdienen en dat een deel van de Verenigde Staten nog lang en gelukkig zal leven.’

Alle coronapatiënten zullen deze boodschap komende week ook per brief ontvangen, met een handtekening en kauwgompje met plaktattoo van de president.
AIVD Kerstpuzzel 2025: 1a, 2, 3a, 5
pi_192664493
Goed stuk wel over het resultaat van het soort kapitalisme waar de VS patent op heeft, en hoe de pandemie het allemaal nog erger maakt:

The coronavirus pandemic has shown how close to the edge many Americans were living, with pay and benefits eroding even as corporate profits surged.

quote:
“For many working families, wage growth has not been strong enough to allow them to meet their basic needs on their own,” the Federal Reserve Bank of Boston concluded in a report last year.

Work is available — but it is often unsteady and poorly paid.
Maar blijf vooral roepen dat Amerika weer open moet. Alsof daarmee alle problemen magisch opgelost zijn :{
Aut viam inveniam, aut faciam
There he goes. One of God's own prototypes. A high-powered mutant of some kind never even considered for mass production. Too weird to live, and too rare to die.
  vrijdag 17 april 2020 @ 12:47:09 #174
384435 klappernootopreis
Pleens treens en ottomobile
pi_192664498
quote:
0s.gif Op vrijdag 17 april 2020 11:52 schreef Mike het volgende:
Gisteren heb ik naar de persconferentie zitten kijken van Trump en als ik hem niet zou hebben gekend van tevoren, dan had ik gedacht 'nou, daar staat best een prima president'. Z'n verhaal was duidelijk, vriendelijk, optimistisch. Hij viel de pers amper aan en had zelfs een paar goede woorden over voor Democratische gouverneurs.

Het is jammer dat we dat amper van hem gezien hebben de afgelopen vijf jaar.
73 jaar, Mike, 73 jaar ;)
Mag ik je vandaag weer eens irriteren?
  vrijdag 17 april 2020 @ 12:47:21 #175
258333 Vis1980
Veni Vidi Vissie
pi_192664504
quote:
15s.gif Op vrijdag 17 april 2020 06:33 schreef Kijkertje het volgende:
Politidope twitterde op donderdag 16-04-2020 om 22:30:57 After taking three doses of the drug combination that Trump has touted since March 19, Ligia suffered cardiac arrest early on the morning of April 7, and died before paramedics could reach her. https://t.co/pzA1VFVscF reageer retweet
Tja...
Wat had diegene te verliezen? Trump denkt daar goed over na, hij dacht er zelfs beter over na dan iedereen.
Het antwoord op de belangrijkste vraag van alle vragen? 42!
  Moderator vrijdag 17 april 2020 @ 12:49:14 #176
1212 crew  Mike
Excellent!
pi_192664540
quote:
0s.gif Op vrijdag 17 april 2020 12:21 schreef Salina het volgende:

[..]

Volgens mij zat hij gisteren vol met medicijnen. ;)

Nee, flauw. Hij kwam vermoeid over. De briefing begon met een goed bedoeld woord voor de mensen die (het zwaarst) werden en worden getroffen door de crisis. Maar hij las het zo zichtbaar vermoeid en ongeïnteresseerd voor, dat ik het op zijn minst frappant vond. Om niet te zeggen: het klonk voor mij meer als een moetje dan als iets welgemeends.

Het was op zich wel duidelijk en vriendelijk, maar het blijft een best matige spreker, zeker als je daarna Pence en Fauci hoort praten. Trump geeft mensen wel hoop, inderdaad. Daar zijn veel onderdanen wel gevoelig voor, denk ik; al is het de vraag of die hoop altijd gefundeerd is.
Als hij wat voorleest, lijkt hij om de een of andere reden altijd vermoeid. Toen hij een tijdje geleden het volk op de tv toesprak, leek het ook of er nul energie aanwezig was. Wellicht kost het 'm gewoon veel energie om überhaupt te lezen. Dat bedoel ik niet eens als een sneer, zo komt het gewoon op mij over.

Het is inderdaad een matige spreker, maar de lat lag qua verwachtingen gisteren ook gewoon laag. Als het dan geen spektakel wordt, er worden vooral feiten gepresenteerd en er wordt niemand uitgescholden en de experts worden vol ingezet, dan was het als persconferentie in z'n geheel best okay.
In some matters there's no reality, only perception. Truth exists, but people have a vested interest in not knowing it.
pi_192664557
quote:
0s.gif Op vrijdag 17 april 2020 12:43 schreef Monolith het volgende:

[..]

Misschien kun je posts even niet citeren als je gewoon wat wilt roepen wat op geen enkele wijze betrekking heeft op hetgeen in de geciteerde posts staat. Dat voegt niet heel veel toe namelijk.
Bedoelde dat dat mij niet echt verstandig beleid lijkt.
pi_192664573
quote:
0s.gif Op vrijdag 17 april 2020 12:50 schreef theunderdog het volgende:

[..]

Bedoelde dat dat mij niet echt verstandig beleid lijkt.
Maar zoals ik in mijn post stelde gaat de federale overheid daar helemaal niet over.
Volkorenbrood: "Geen quotes meer in jullie sigs gaarne."
  Moderator vrijdag 17 april 2020 @ 12:52:14 #179
1212 crew  Mike
Excellent!
pi_192664607
quote:
12s.gif Op vrijdag 17 april 2020 12:47 schreef klappernootopreis het volgende:

[..]

73 jaar, Mike, 73 jaar ;)
Jaja. :P Er zijn ook nog wel fragmenten van 20 jaar geleden te vinden waarin hij in ieder geval nog volzinnen kon maken. Verder was het natuurlijk altijd een beetje de clown van de VS en bleef hij bv. maar op bezoek komen in de show van David Letterman, hoeveel hij daar ook voor schut gezet werd. En toen was die meneer opeens op een dag de president.
In some matters there's no reality, only perception. Truth exists, but people have a vested interest in not knowing it.
  vrijdag 17 april 2020 @ 13:02:26 #180
258333 Vis1980
Veni Vidi Vissie
pi_192664793
quote:
0s.gif Op vrijdag 17 april 2020 11:42 schreef Nober het volgende:

[..]

Het verschil is dat Trump niets goed kan doen.
Dat klopt idd en dat is best een prestatie in 4 jaar tijd.
Het antwoord op de belangrijkste vraag van alle vragen? 42!
  vrijdag 17 april 2020 @ 13:16:07 #181
30873 Vallon
Life is unpredictable
pi_192665067
edit: cijferdiscussie nvt.

[ Bericht 49% gewijzigd door Vallon op 17-04-2020 13:21:19 ]
"On bended knee is no way to be free" Peter R 1954-2021 (©Zapata)
Hegel: "De waarheid is subjectief"
Covid19: "Doctors can’t cure stupid, but at least they can sedate it."
  vrijdag 17 april 2020 @ 13:21:45 #182
384435 klappernootopreis
Pleens treens en ottomobile
pi_192665190
quote:
0s.gif Op vrijdag 17 april 2020 13:02 schreef Vis1980 het volgende:

[..]

Dat klopt idd en dat is best een prestatie in 4 jaar tijd.
:D :P
Mag ik je vandaag weer eens irriteren?
pi_192666131
quote:
0s.gif Op vrijdag 17 april 2020 12:42 schreef theunderdog het volgende:

[..]

Men wil de economie weer langzaam open laten in de VS.
Ondertussen sluiten bedrijven de deuren omdat ze de veiligheid van personeel en producten niet kunnen garanderen want geen testen. Dus dat gaat hem niet worden.
  vrijdag 17 april 2020 @ 14:43:41 #184
384435 klappernootopreis
Pleens treens en ottomobile
pi_192666518
quote:
0s.gif Op vrijdag 17 april 2020 14:19 schreef Tijger_m het volgende:

[..]

Ondertussen sluiten bedrijven de deuren omdat ze de veiligheid van personeel en producten niet kunnen garanderen want geen testen. Dus dat gaat hem niet worden.
Klopt, in de VS is een sue their ass off cultuur. Daar zijn alle bedrijven zeer bewust van. Als je een enorme schadevergoeding moet betalen als je uitglijdt op iemands stoep, dan kun je er gif op innemen dat bij een eventuele corona-besmetting bedrijven peperdure juridische gevolgen kunnen riskeren
Mag ik je vandaag weer eens irriteren?
pi_192667128
quote:
0s.gif Op vrijdag 17 april 2020 12:05 schreef Chivaz het volgende:

[..]

Het gaat niet alleen om verkiezingen, werkloosheid is gewoon slecht voor de burgers op elk vlak.
Er gaat een moment komen dat je toch langzaam aan de boel weer moet opengooien of het nu een verkiezingsjaar is of niet is wat mij betreft niet relevant.
Tja, maar met de juiste, meer risicomijdende aanpak was er veel minder schade aan de economie geweest. Nu was het vooral geroep, want de economie kan toch niet op de korte termijn open. Vooral verkiezingsretoriek dus.
pi_192667173
quote:
0s.gif Op vrijdag 17 april 2020 12:05 schreef KoosVogels het volgende:

[..]

Waarom? Jij geeft jouw baas ook een pluim als hij zich in eens in de vier jaar fatsoenlijk en kundig gedraagt?

Of blijft hij gewoon een klootzak vanwege die talloze keren dat hij zich gedroeg als een ongeinformeerde, horkerige, egoïstische klootzak?
Nou, als ik dit topic zo af en toe lees dan lijkt het wel eens te vervallen in Trump-bashen, en een paar gekkies die 'em door dik en dun verdedigen. Ik heb liever enigszins neutrale kritische analyses van wat er daadwerkelijk gebeurt, met positieve en negatieve aspecten. Maar dat is wellicht smaak.
pi_192667177
Tsja, je kunt de economie wel 'heropenen', maar als klanten wegblijven schiet je daar nog weinig mee op.
Op maandag 3 februari 2014 08:10 schreef Enchanter het volgende:[/b]
In discussie gaan met Koos Vogels :') , een grotere mongool is er niet :r
  Moderator vrijdag 17 april 2020 @ 15:19:42 #188
236264 crew  capricia
pi_192667229
quote:
1s.gif Op vrijdag 17 april 2020 15:17 schreef _-_ratjetoe_-_ het volgende:

[..]

Nou, als ik dit topic zo af en toe lees dan lijkt het wel eens te vervallen in Trump-bashen, en een paar gekkies die 'em door dik en dun verdedigen. Ik heb liever enigszins neutrale kritische analyses van wat er daadwerkelijk gebeurt, met positieve en negatieve aspecten. Maar dat is wellicht smaak.
Dat is heel lastig te vinden tegenwoordig. Zelfs de media is uitgesproken voor of tegen hem.
"People that use Fiat currency as a store of value.
There is a name for it:
We call them Poor"
pi_192667262
quote:
1s.gif Op vrijdag 17 april 2020 15:17 schreef _-_ratjetoe_-_ het volgende:

[..]

Nou, als ik dit topic zo af en toe lees dan lijkt het wel eens te vervallen in Trump-bashen, en een paar gekkies die 'em door dik en dun verdedigen. Ik heb liever enigszins neutrale kritische analyses van wat er daadwerkelijk gebeurt, met positieve en negatieve aspecten. Maar dat is wellicht smaak.
Voor mij zijn we het punt allang voorbij dat Trump het voordeel van de twijfel verdient. Dat hij zich een keertje relatief netjes weet te gedragen tijdens een persco zegt mij dan ook helemaal niks. Daarvoor heeft hij al teveel schade aangericht.

Een leider die niets anders doet dan wijzen naar anderen en terwijl hij weigert zelf ook maar enige verantwoordelijkheid te nemen, verdient geen lof. Zelfs niet een klein beetje.
Op maandag 3 februari 2014 08:10 schreef Enchanter het volgende:[/b]
In discussie gaan met Koos Vogels :') , een grotere mongool is er niet :r
pi_192667318
quote:
1s.gif Op vrijdag 17 april 2020 15:19 schreef capricia het volgende:

[..]

Dat is heel lastig te vinden tegenwoordig. Zelfs de media is uitgesproken voor of tegen hem.
Nou ja, objectief betekent natuurlijk ook niet dat je niet positief of negatief over een president zou mogen schrijven. Het is toch ongehoord dat een president doodleuk stelt dat leveringen van noodvoorzieningen aan staten afhankelijk zijn van of de gouverneur Trump persoonlijk wel genoeg bedankt? Zo iemand is rijp voor een psychiater, niet voor het presidentschap.
Volkorenbrood: "Geen quotes meer in jullie sigs gaarne."
pi_192667441
quote:
0s.gif Op vrijdag 17 april 2020 15:23 schreef Monolith het volgende:

[..]

Nou ja, objectief betekent natuurlijk ook niet dat je niet positief of negatief over een president zou mogen schrijven. Het is toch ongehoord dat een president doodleuk stelt dat leveringen van noodvoorzieningen aan staten afhankelijk zijn van of de gouverneur Trump persoonlijk wel genoeg bedankt? Zo iemand is rijp voor een psychiater, niet voor het presidentschap.
Blijkbaar verdient Trump lofzang omdat hij tijdens z'n dagelijkse persco voor de verandering eens geen ruzie liep te maken met de aanwezige journalisten.
Op maandag 3 februari 2014 08:10 schreef Enchanter het volgende:[/b]
In discussie gaan met Koos Vogels :') , een grotere mongool is er niet :r
pi_192667786
quote:
0s.gif Op vrijdag 17 april 2020 15:29 schreef KoosVogels het volgende:

[..]

Blijkbaar verdient Trump lofzang omdat hij tijdens z'n dagelijkse persco voor de verandering eens geen ruzie liep te maken met de aanwezige journalisten.
Nou je kunt natuurlijk best opmerken dat het voor de verandering eens een degelijke persconferentie was natuurlijk na al die schertsvertoningen die we eerder hebben gezien. Maar het is ook weer niet zo dat je iemand opeens moet gaan prijzen omdat hij eens een keer gewoon normaal doet.
Volkorenbrood: "Geen quotes meer in jullie sigs gaarne."
  vrijdag 17 april 2020 @ 15:53:08 #193
445514 DonDruiper
FOK!off met je popup a(i)ds.
pi_192667842
quote:
0s.gif Op vrijdag 17 april 2020 15:29 schreef KoosVogels het volgende:

[..]

Blijkbaar verdient Trump lofzang omdat hij tijdens z'n dagelijkse persco voor de verandering eens geen ruzie liep te maken met de aanwezige journalisten.
CNN en CBS waren er niet.
Zuiger van het FOK!-OMT
  vrijdag 17 april 2020 @ 15:57:00 #194
460259 kladderadatsch
MAKEaMEricAGREATaGAIN
  vrijdag 17 april 2020 @ 16:01:14 #195
403588 mcmlxiv
Extremist volgens extremisten
pi_192667981
quote:
1s.gif Op vrijdag 17 april 2020 15:17 schreef _-_ratjetoe_-_ het volgende:

[..]

Nou, als ik dit topic zo af en toe lees dan lijkt het wel eens te vervallen in Trump-bashen, en een paar gekkies die 'em door dik en dun verdedigen. Ik heb liever enigszins neutrale kritische analyses van wat er daadwerkelijk gebeurt, met positieve en negatieve aspecten. Maar dat is wellicht smaak.
Volledig objectief is dit 1 van de slechtste presidenten ooit. Gewoon op basis van feiten en cijfers.

1. Het sterk oplopende begrotingstekort tijdens een hoogconjunctuur
2. Het opblazen van internationale verdragen zonder daar iets voor in de plaats te stellen
3. Het kloten met de gezondheidszorg van de zwakken zonder enig plan

En dat zijn er slechts drie in een lange lijst van mislukkingen

Dat hij daarnaast een asociale narcistische psychopaat en een enorme klootzak is doet er niet toe. Dat is hij al zijn hele leven geweest. Een vuil stuk vreten die voor een tientje anderen stukmaakt.

En ja de aanpak van Corona past helemaal in het beeld tot nu toe. Hopeloos gestuntel

[ Bericht 3% gewijzigd door mcmlxiv op 17-04-2020 16:19:40 ]
  vrijdag 17 april 2020 @ 16:18:34 #196
460259 kladderadatsch
MAKEaMEricAGREATaGAIN
pi_192669580
quote:
0s.gif Op vrijdag 17 april 2020 15:50 schreef Monolith het volgende:

[..]

Nou je kunt natuurlijk best opmerken dat het voor de verandering eens een degelijke persconferentie was natuurlijk na al die schertsvertoningen die we eerder hebben gezien. Maar het is ook weer niet zo dat je iemand opeens moet gaan prijzen omdat hij eens een keer gewoon normaal doet.
Dat 'normale' is er vandaag wel weer vanaf :')
realDonaldTrump twitterde op vrijdag 17-04-2020 om 17:25:45 LIBERATE VIRGINIA, and save your great 2nd Amendment. It is under siege! reageer retweet
“The fundamental cause of the trouble in the modern world today is that the stupid are cocksure while the intelligent are full of doubt.”— Bertrand Russell
pi_192669649
quote:
1s.gif Op vrijdag 17 april 2020 15:17 schreef _-_ratjetoe_-_ het volgende:

[..]

Nou, als ik dit topic zo af en toe lees dan lijkt het wel eens te vervallen in Trump-bashen, en een paar gekkies die 'em door dik en dun verdedigen. Ik heb liever enigszins neutrale kritische analyses van wat er daadwerkelijk gebeurt, met positieve en negatieve aspecten. Maar dat is wellicht smaak.
Het YouTube kanaal van The Hill heeft De Rising show, waarin een democraat en een republikein door de politieke ontwikkelingen gaan, en normaal met elkaar praten. Ook zijn ze niet te beroerd om van beide kampen mensen aan het woord te laten, al wordt af en toe iemand die echt onzin verkoopt, onderuit gehaald. Het kan dus wel.

De voortekenen voor Biden zijn in ieder geval niet best:

En als toegift een "let them eat cake actie" van Nancy Pelosi, genoeg munitie voor Trump om op los te gaan:

Joe Biden en het establishment in de Democratische partij, denken blijkbaar nog steeds dat de gewone Amerikaan automatisch op ze gaat stemmen, net zoals de linkervleugel, omdat Orange Man bad. We krijgen binnenkort vast nog wel wat meer voter shaming, maar dat zal eerder averechts werken.
pi_192669921
ryanstruyk twitterde op vrijdag 17-04-2020 om 15:19:41 Trump approval by gender via new Gallup poll:

Men:
49% approve
47% disapprove

Women:
37% approve
60% disapprove reageer retweet
De eerste keer in een lange tijd dat de approval rate van Trump bij mannen zo laag staat. 60-40 was zo'n beetje de standaard staat me bij. Nu is het bijna 50-50. Dat lijkt me geen goed voorteken voor Trump. Ik heb niet de indruk dat zijn bekende trucjes, namelijk hard schreeuwen en naar anderen wijzen, nog echt goed werken bij de doelgroep.
  vrijdag 17 april 2020 @ 17:57:24 #200
65394 Montov
Dogmaticus Irritantus
pi_192669953
quote:
0s.gif Op vrijdag 17 april 2020 17:42 schreef drexciya het volgende:

[..]

Het YouTube kanaal van The Hill heeft De Rising show, waarin een democraat en een republikein door de politieke ontwikkelingen gaan, en normaal met elkaar praten. Ook zijn ze niet te beroerd om van beide kampen mensen aan het woord te laten, al wordt af en toe iemand die echt onzin verkoopt, onderuit gehaald. Het kan dus wel.

De voortekenen voor Biden zijn in ieder geval niet best:

En als toegift een "let them eat cake actie" van Nancy Pelosi, genoeg munitie voor Trump om op los te gaan:

Joe Biden en het establishment in de Democratische partij, denken blijkbaar nog steeds dat de gewone Amerikaan automatisch op ze gaat stemmen, net zoals de linkervleugel, omdat Orange Man bad. We krijgen binnenkort vast nog wel wat meer voter shaming, maar dat zal eerder averechts werken.
SHOCKING filmpjes. Ja, dat zal best genuanceerd en neutraal zijn.
Géén kloon van tvlxd!
abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
Forum Opties
Forumhop:
Hop naar:
(afkorting, bv 'KLB')