twitter:rgoodlaw twitterde op zondag 12-04-2020 om 16:59:52Top expert tells Fox News #MAGA viewers the truth:
If USG acted earlier on public health officials’ recommendations, we would be in “much better” shape today.
(I appreciate #FNS for inviting @T_Inglesby, and Chris Wallace’s asking these questions.)
https://t.co/r46BCBRkcg reageer retweet
twitter:atrupar twitterde op zondag 12-04-2020 om 17:10:16DR. FAUCI on CNN: "You could logically say that if you had a process that was ongoing and you started mitigation earlier, you could have saved lives. Obviously no one is going to deny that ... But there was a lot of pushback about shutting things down back [in February]." https://t.co/KpUDCrkS64 reageer retweet
Ach waarschijnlijk kunnen de meesten die Obama geweldig vinden niet eens substantieren waarom dat dan is. Hij kwam erin met een geweldige boodschap ->Change maar heeft dat totáál niet waar kunnen maken.quote:Op zondag 12 april 2020 17:56 schreef Puddington het volgende:
[..]
Soit, maar dat stelt hem niet vrij van kritiek, zeker niet op een forum waarin politiek geïnteresseerden bij elkaar komen. Om dan te reageren metomdat iemand kritiek heeft op Obama's beleid (zelfs als diegene een relatief positief beeld heeft van Obama's presidentschap) is gewoon flauw.
En jij denkt dat Sanders zijn beloftes wel waar had kunnen maken met een Republikeinse meerderheid in de Senaat?quote:Op zondag 12 april 2020 18:32 schreef Lord-Ronddraai het volgende:
[..]
Ach waarschijnlijk kunnen de meesten die Obama geweldig vinden niet eens substantieren waarom dat dan is. Hij kwam erin met een geweldige boodschap ->Change maar heeft dat totáál niet waar kunnen maken.
Ah een whataboutism. Love it! We hadden het hier over Obama.quote:Op zondag 12 april 2020 18:34 schreef KoosVogels het volgende:
[..]
En jij denkt dat Sanders zijn beloftes wel waar had kunnen maken met een Republikeinse meerderheid in de Senaat?
Obama was/is niet perfect. Dat is niemand en er valt voldoende op hem aan te merken.quote:Op zondag 12 april 2020 18:35 schreef Lord-Ronddraai het volgende:
[..]
Ah een whataboutism. Love it! We hadden het hier over Obama.
Nee Sanders zou dat niet voor elkaar krijgen, de democraten willen het voor een groot gedeelte niet eens. Het gaat ook niet altijd om direct resultaat in politiek. Een duidelijke visie naar de toekomst is in het geval van Amerika belangrijker dan direct scoren. Dat zie je ook met Trump uiteindelijk hebben slogans als America first meer effect gehad dan zijn beleid.quote:Op zondag 12 april 2020 18:39 schreef KoosVogels het volgende:
[..]
Obama was/is niet perfect. Dat is niemand en er valt voldoende op hem aan te merken.
Hij werd echter geconfronteerd met een Republikeinse meerderheid die hem op alle fronten tegenwerkte. Dat maakt het lastig je agenda door te voeren.
Maar jij denkt dat Sanders Medicare for All even lachend door het congres had geloodst?
Nou ja, jij zit hier maandenlang Sanders op te hemelen, waarbij je regelmatig verwees naar zijn Medicare for All-plannen. Blijkbaar verkeerde jij in de veronderstelling dat Sanders, anders dan Obama, wel radicale veranderingen kon bewerkstelligen.quote:Op zondag 12 april 2020 18:47 schreef Lord-Ronddraai het volgende:
[..]
Nee Sanders zou dat niet voor elkaar krijgen, de democraten willen het voor een groot gedeelte niet eens. Het gaat ook niet altijd om direct resultaat in politiek. Een duidelijke visie naar de toekomst is in het geval van Amerika belangrijker dan direct scoren. Dat zie je ook met Trump uiteindelijk hebben slogans als America first meer effect gehad dan zijn beleid.
Dat Obama zijn beloftes niet waar heeft gemaakt is toch gewoon waar ik hem op afreken. Dat lijkt me logisch, daarbij gezien hij 8 jaar zat is hij minimaal mede verantwoordelijk als ze controle over het huis verloren.
Dan nog is het gewoon hopeloos om nu de hele tijd op Sanders terug te komen. Hij heeft de voorverkiezingen niet eens gewonnen. Als een Trumpfan over Hillary begint wijs je die ook terecht.
Inderdaad helemaal mee eens.Jij bent daar een overduidelijk voorbeeld van. Met democraten als Obama komt de nodige vooruitgang er gewoon niet. Het minimale wordt gedaan om mensen tevreden te houden en zo krijg je types Trump. Als je de realiteit niet onder ogen wil zien dat de meeste mensen heel erg ontevreden zijn met het type politiek van Obama is dat jouw probleem.quote:Op zondag 12 april 2020 18:41 schreef Monolith het volgende:
Ach, sommige mensen leven nou eenmaal buiten de politieke realiteit.
Ah nog zo een buiten de realiteit. Sanders kan inderdaad niet in de buurt komen van zijn plannen omdat de corporatistische partijen van Amerika helemaal niet bereid zijn tot echte compromissen. Wat nogal simpel is je tegenstanders stromannen door te doen alsof ze denken dat een president op een knopje kan duwen en dan beginnen over een kandidaat die de voorverkiezing niet eens won.quote:Op zondag 12 april 2020 18:45 schreef nostra het volgende:
Bij veel mensen, de huidige president incluis, leeft blijkbaar de indruk dat de president iemand is die op een knopje kan drukken om zijn visie door te drukken. Dat werkt in negatieve zin misschien zo, maar niet in positieve. De kans dat Sanders zijn vrij radicale agenda volledig had kunnen materialiseren is natuurlijk nihil en het kankeren op eenieder die dan maar voor compromissen zorgt nogal simpel.
En dan heeft de huidige president nog een belangrijk voordeel. Zijn beleid is er feitelijk op gericht om zoveel mogelijk kapot te maken. Dat kun je ook bereiken door belangrijke instanties gewoon niet te voorzien van personeel of er juist iemand de leiding te geven die het uitvoeren van de eigenlijke taken in de weg zit.quote:Op zondag 12 april 2020 18:45 schreef nostra het volgende:
Bij veel mensen, de huidige president incluis, leeft blijkbaar de indruk dat de president iemand is die op een knopje kan drukken om zijn visie door te drukken. Dat werkt in negatieve zin misschien zo, maar niet in positieve. De kans dat Sanders zijn vrij radicale agenda volledig had kunnen materialiseren is natuurlijk nihil en het kankeren op eenieder die dan maar voor compromissen zorgt nogal simpel.
Ach welnee, je krijgt "Trump niet door Obama". Had daar een andere Democraat gezeten of jouw gedroomde kandidaat, dan had Trump er waarschijnlijk ook gewoon gezeten of zelfs juist dan. Iemand als Sanders had nog harder gefaald om zijn plannen te realiseren, want daar is zelfs bij een significant deel van de eigen afgevaardigden en senatoren geen steun voor en dan wat de desillusie nog veel groter geweest waarschijnlijk.quote:Op zondag 12 april 2020 18:54 schreef Lord-Ronddraai het volgende:
[..]
Inderdaad helemaal mee eens.Jij bent daar een overduidelijk voorbeeld van. Met democraten als Obama komt de nodige vooruitgang er gewoon niet. Het minimale wordt gedaan om mensen tevreden te houden en zo krijg je types Trump. Als je de realiteit niet onder ogen wil zien dat de meeste mensen heel erg ontevreden zijn met het type politiek van Obama is dat jouw probleem.
Dat Sanders de voorverkiezingen tweemaal al niet weet te winnen is natuurlijk veelzeggend. Maar daar ging het niet om. Vanaf de zijlijn roepen is gemakzuchtig en ik vrees voor je dat precies dat is wat de linkerflank van de Democratische partij zal blijven doen.quote:[..]
Ah nog zo een buiten de realiteit. Sanders kan inderdaad niet in de buurt komen van zijn plannen omdat de corporatistische partijen van Amerika helemaal niet bereid zijn tot echte compromissen. Wat nogal simpel is je tegenstanders stromannen door te doen alsof ze denken dat een president op een knopje kan duwen en dan beginnen over een kandidaat die de voorverkiezing niet eens won.
Dus met de GOP erbij zou een ruime meerderheid tegen de plannen van Sanders zijn?quote:Op zondag 12 april 2020 18:47 schreef Lord-Ronddraai het volgende:
[..]
Nee Sanders zou dat niet voor elkaar krijgen, de democraten willen het voor een groot gedeelte niet eens.
Je stemt niet op een president met het idee "Oh boy, ik ben benieuwd hoeveel zijn ideeën worden getemperd door compromissen." zeker als je Obama's kernboodschap van verandering in je achterhoofd houdt. En ja, dingen zoals het congres bestaan, maar een president heeft ook behoorlijk vergaande macht. Daarvoor is het een president, zo steekt die staatsvorm daar in elkaar.quote:Op zondag 12 april 2020 18:45 schreef nostra het volgende:
Bij veel mensen, de huidige president incluis, leeft blijkbaar de indruk dat de president iemand is die op een knopje kan drukken om zijn visie door te drukken. Dat werkt in negatieve zin misschien zo, maar niet in positieve. De kans dat Sanders zijn vrij radicale agenda volledig had kunnen materialiseren is natuurlijk nihil en het kankeren op eenieder die dan maar voor compromissen zorgt nogal simpel.
Dat heeft hij ook al gedaan, medicare for all is nu een idee geworden dat te verwezenlijken is in de toekomst. Onder Obama was het nog iets wat nóóit zou werken voor Amerika.quote:Op zondag 12 april 2020 18:50 schreef KoosVogels het volgende:
[..]
Nou ja, jij zit hier maandenlang Sanders op te hemelen, waarbij je regelmatig verwees naar zijn Medicare for All-plannen. Blijkbaar verkeerde jij in de veronderstelling dat Sanders, anders dan Obama, wel radicale veranderingen kon bewerkstelligen.
Jawel de politiek 'realisten' hier stemmen liever op een president zonder ideeën waarvan ze denken dat hij goed compromissen maakt. Blijkbaar kunnen ze zelf niet bedenken dat er uberhaupt verschillende denkbeelden nodig zijn om tot een compromis te komen. Als je voor medicare for all gaat is een compromis een stuk beter voor de meeste mensen dan als je Obama care een beetje wil uitbreiden maar zelfs dat moet compromitteren.quote:Op zondag 12 april 2020 19:00 schreef Puddington het volgende:
[..]
Je stemt niet op een president met het idee "Oh boy, ik ben benieuwd hoeveel zijn ideeën worden getemperd door compromissen." zeker als je Obama's kernboodschap van verandering in je achterhoofd houdt. En ja, dingen zoals het congres bestaan, maar een president heeft ook behoorlijk vergaande macht. Daarvoor is het een president, zo steekt die staatsvorm daar in elkaar.
Lang verhaal kort, je kan best wel kritiek hebben op Obama dat hij te druk bezig was met de andere kant pleasen in plaats van de verandering doorvoeren die hij beloofd had, met name in de eerste helft van zijn eerste termijn.
Natuurlijk kan je kritiek hebben op Obama. Als die kritiek bestaat uit: "hij heeft gewoon gefaald met Obamacare, niet goed genoeg" en "gefaald met de financiële crisis, de verantwoordelijken kwamen er zeer goed vanaf", dan vind ik die kritiek ongelooflijk simplistisch en van een SP-niveau waarbij alles dat niet nagenoeg volledig jouw idealen verwezenlijkt eigenlijk gewoon ontzettend kut is.quote:Op zondag 12 april 2020 19:00 schreef Puddington het volgende:
Lang verhaal kort, je kan best wel kritiek hebben op Obama dat hij te druk bezig was met de andere kant pleasen in plaats van de verandering doorvoeren die hij beloofd had, met name in de eerste helft van zijn eerste termijn.
Ja dit zijn inderdaad precies het type diepgaande reacties dat uitnodigt tot een inhoudelijke discussie. Stromannen als oh je hebt kritiek op punt X en Y dus moet het wel zijn dat je jouw ideaal volledig verwezenlijkt wil zien zijn natuuriljk ook het summum van complexiciteit.quote:Op zondag 12 april 2020 19:08 schreef nostra het volgende:
[..]
Natuurlijk kan je kritiek hebben op Obama. Als die kritiek bestaat uit: "hij heeft gewoon gefaald met Obamacare, niet goed genoeg" en "gefaald met de financiële crisis, de verantwoordelijken kwamen er zeer goed vanaf", dan vind ik die kritiek ongelooflijk simplistisch en van een SP-niveau waarbij alles dat niet nagenoeg volledig jouw idealen verwezenlijkt eigenlijk gewoon ontzettend kut is.
Nou ja, je zou natuurlijk zo'n discussie kunnen beginnen met een analyse van welke krachten er speelden op het moment dat Obamacare werd ingevoerd, hoe de politieke verhoudingen in senaat en huis lagen, welke specifieke beslissingen Obama heeft gemaakt of juist nagelaten die ervoor hadden kunnen zorgen dat er een nog beter pakket uit was gekomen en dat soort dingen.quote:Op zondag 12 april 2020 19:14 schreef Lord-Ronddraai het volgende:
Ja dit zijn inderdaad precies het type diepgaande reacties dat uitnodigt tot een inhoudelijke discussie.
Ja ik zou een uitgebreide analyse kunnen doen maar wie zit daarop te wachten van iemand die buiten de realiteit staat. Daarbij ik reageerde al een stuk uitgebreider dan Obama is geweldig.quote:Op zondag 12 april 2020 19:19 schreef nostra het volgende:
[..]
Nou ja, je zou natuurlijk zo'n discussie kunnen beginnen met een analyse van welke krachten er speelden op het moment dat Obamacare werd ingevoerd, hoe de politieke verhoudingen in senaat en huis lagen, welke specifieke beslissingen Obama heeft gemaakt of juist nagelaten die ervoor hadden kunnen zorgen dat er een nog beter pakket uit was gekomen en dat soort dingen.
Maar het komt neer op "kerel heeft gefaald, gewoon een kutpakket".
Tja. Dat vind ik simpel inderdaad.
Er zitten heel veel haken en ogen aan Obamacare. Toen Obama de ACA implementeerde hebben veel zorgverzekeraars hun netwerk verkleind zodat ze de kosten van Obamacare konden dragen. Dit heeft er voor gezorgd dat er heel veel mensen in gebieden zijn die nu maar voor één zorgverzekaar kunnen kiezen. Als je zegt, doe ik niet, dikke pech, dan betaal je een boete. Zo'n monopolie gaat tegen het hele idee in dat bedrijven met elkaar moeten concurreren voor de gunst van de verzekerde - je ziet dat dat ook niet werkt in internet zoals Comcast, ook al zijn de oorzaken daar anders. Door dat verkleinen van het netwerk heeft Obama ook zijn belofte niet kunnen waarmaken dat mensen hun arts konden behouden.quote:Op zondag 12 april 2020 19:19 schreef nostra het volgende:
[..]
Nou ja, je zou natuurlijk zo'n discussie kunnen beginnen met een analyse van welke krachten er speelden op het moment dat Obamacare werd ingevoerd, hoe de politieke verhoudingen in senaat en huis lagen, welke specifieke beslissingen Obama heeft gemaakt of juist nagelaten die ervoor hadden kunnen zorgen dat er een nog beter pakket uit was gekomen en dat soort dingen.
Maar het komt neer op "kerel heeft gefaald, gewoon een kutpakket".
Tja. Dat vind ik simpel inderdaad.
Goede post.quote:Op zondag 12 april 2020 19:41 schreef Puddington het volgende:
Ik denk dat hij er beter aan had gedaan om een basisplan aan te bieden en de overheid te laten concurreren met de verzekeraars.
Dat lijkt me eerder een politiek dan een financieel probleem. Ik ben geen expert wanneer het gaat om het Amerikaanse budget, maar als ze zoveel geld uitgeven aan defensie zonder blikken of blozen maar gaan steigeren over gezondheidszorg dan lijkt het mij dat je je prioriteiten niet op orde hebt.quote:Op zondag 12 april 2020 20:01 schreef nostra het volgende:
[..]
Goede post.
Dit specifieke punt lijkt me wel extreem veel geld te gaan kosten. En daar creëer je ook geen echte concurrentie mee, want je krijgt de ongezonden in de pool van de overheid en de gezonden, $ 100k+ verdienenden in de andere pool.
Dat is continu natuurlijk het hele probleem: er zitten grote nadelen aan een volledig gesocialiseerd stelsel zoals het vroegere ziekenfonds hier en er zitten grote nadelen aan het dan maar aan de markt overlaten. Een aannameplicht en een door de overheid voorgeschreven basispakket, zoals we hier kennen, lijken me een prima oplossing daarvoor, maar dat is wel even een drempeltje voor Amerikanen.
Hij lijkt het met iets meer beleid te willen doen dan Trump. Daar valt wat voor te zeggen. Trump's manier van doen blijkt niet te werken.twitter:JoeBiden twitterde op zondag 12-04-2020 om 19:55:00As we prepare to reopen America, we have to remember what this crisis has taught us: The administration’s failure to plan, to prepare, to honestly assess and communicate the threat to the nation led to catastrophic results. We cannot repeat those mistakes. https://t.co/SkfH3U792L reageer retweet
Hoeft niet natuurlijk, maar is vaak wel het makkelijkst en de beste deal. Van mijn bruto loon gaat tussen de $150-$200 per maand af voor de verzekering, de overige 70% (of wat het precies is) wordt door m'n werkgever geregeld. Tijdens open enrollment kan ik best die verzekering opzeggen en het zelf via de marketplace regelen, alleen zal dat me een stuk meer kosten.quote:Op zondag 12 april 2020 19:41 schreef Puddington het volgende:
[..]
Als laatste heb ik nooit begrepen waarom je via je werkgever verzekerd moet worden. Dat wekt gewoon een machtsverschil in de hand dat je niet wil hebben. Dat afschaffen was ook waarschijnlijk een slim idee geweest.
Oorspronkelijk was ook het plan om een publieke verzekeraar op te richten en mee te laten concurreren. Dat leidde echter tot verzet waarmee ze de 60 stemmen in de Senaat niet haalden.quote:Op zondag 12 april 2020 20:10 schreef Puddington het volgende:
[..]
Dat lijkt me eerder een politiek dan een financieel probleem. Ik ben geen expert wanneer het gaat om het Amerikaanse budget, maar als ze zoveel geld uitgeven aan defensie zonder blikken of blozen maar gaan steigeren over gezondheidszorg dan lijkt het mij dat je je prioriteiten niet op orde hebt.
Defensie is toch maar iets van 4.5% van het BBP in Amerika?quote:Op zondag 12 april 2020 20:10 schreef Puddington het volgende:
[..]
Dat lijkt me eerder een politiek dan een financieel probleem. Ik ben geen expert wanneer het gaat om het Amerikaanse budget, maar als ze zoveel geld uitgeven aan defensie zonder blikken of blozen maar gaan steigeren over gezondheidszorg dan lijkt het mij dat je je prioriteiten niet op orde hebt.
zelfs hij kan niet voorspellen wat hij over 3 weken doetquote:Op zondag 12 april 2020 22:09 schreef Ulx het volgende:
Trump wil nu op 1 mei de boel weer opengooien. Lijkt mij te snel.
Hij kan niet eens drie woorden vooruit denken als hij aan het lullen is.quote:Op zondag 12 april 2020 22:10 schreef Ruse het volgende:
[..]
zelfs hij kan niet voorspellen wat hij over 3 weken doet
Hij heeft gelukkig ook heel geen macht om staten te openen die de governors gesloten hebben. Althans, republikeinse governors zullen mogelijk politieke druk voelen.quote:Op zondag 12 april 2020 22:10 schreef Ruse het volgende:
[..]
zelfs hij kan niet voorspellen wat hij over 3 weken doet
twitter:DeAnna4Congress twitterde op maandag 13-04-2020 om 00:02:21Fauci is now saying that had Trump listened to the medical experts earlier he could've saved more lives.
Fauci was telling people on February 29th that there was nothing to worry about and it posed no threat to the US public at large.
Time to #FireFauci... reageer retweet
twitter:blakehounshell twitterde op maandag 13-04-2020 om 01:18:32Trump now retweeting a tweet with the hashtag #FireFauci and thanking a news outlet that reported the disease may have come from a lab in North Carolina, using a pic of the protagonist from 2001: A Space Odyssey https://t.co/PwqGKY6otZ reageer retweet
twitter:farhip twitterde op maandag 13-04-2020 om 01:39:16Trump on Twitter today, 7 am-7 pm. Tweets/retweets:
--Critical of media: 8
--Critical of impeachment/Russia invstgtn: 4
--Easter greetings: 4
--Things are improving: 3
--Critical of China: 2
--Praising oil deal: 2
--Advice to governors: 2
--Critical of Congress: 1
--Critical of Obama: 1 https://t.co/2p193nY7u5 reageer retweet
twitter:ryanstruyk twitterde op maandag 13-04-2020 om 04:33:03Reported US coronavirus deaths via @CNN:
4 weeks ago: 65 deaths
3 weeks ago: 413 deaths
2 weeks ago: 2,425 deaths
1 week ago: 9,643 deaths
Right now: 22,073 deaths reageer retweet
quote:Op maandag 13 april 2020 07:16 schreef Montov het volgende:
Fauci krijgt weer een mes in de rug getweet. Mooi man hoe hij met experts om gaat.
Top disease official: Risk of coronavirus in USA is 'minuscule'; skip mask and wash handstwitter:realDonaldTrump twitterde op maandag 13-04-2020 om 00:51:33Sorry Fake News, it’s all on tape. I banned China long before people spoke up. Thank you @OANN https://t.co/d40JQkUZg5 reageer retweet
#firefauciquote:Op maandag 13 april 2020 07:34 schreef MangoTree het volgende:
[..]Top disease official: Risk of coronavirus in USA is 'minuscule'; skip mask and wash handstwitter:realDonaldTrump twitterde op maandag 13-04-2020 om 00:51:33Sorry Fake News, it’s all on tape. I banned China long before people spoke up. Thank you @:OANN https://t.co/d40JQkUZg5 reageer retweet
En hier een video van Fauci waar het artikel op gebaseerd is:quote:Op maandag 13 april 2020 07:49 schreef Montov het volgende:
[..]
#firefauci
Dat retweet Trump.
In dat artikel heeft Fauci een aantal goede aanbevelingen en noemt zaken waar je niet bang voor hoeft te zijn, zoals Chinese producten. Jammer dat het artikel het woord 'miniscule' zonder context er in plaatst.
https://duckduckgo.com/?q=fauci+corona+no+threat&t=brave&ia=webquote:Op maandag 13 april 2020 07:58 schreef Montov het volgende:
[..]
En hier een video van Fauci waar het artikel op gebaseerd is:
https://www.msn.com/en-us(...)sh-hands/ar-BB1068XR
Nergens komt het woord minuscule voor, en zegt hij gewoon verstandige zaken.
Maar ja, Fauci is een expert en spreekt de cultleider tegen, dus #firefauci.
Poor choice of wordstwitter:realDonaldTrump twitterde op zondag 12-04-2020 om 21:25:35For the first time in history there is a fully signed Presidential Disaster Declaration for all 50 States. We are winning, and will win, the war on the Invisible Enemy! reageer retweet
Ah, googlen op zoek naar confirmation bias.quote:Op maandag 13 april 2020 08:01 schreef MangoTree het volgende:
[..]
https://duckduckgo.com/?q=fauci+corona+no+threat&t=brave&ia=web
Maar Fauci is een held hoor.
quote:Q. How can you protect yourself against both flu and coronavirus?
A. Do what we tell you to do all the time. Wash your hands as frequently as you can. Stay away from crowded places where people are coughing and sneezing. If, in fact you are coughing and sneezing, cover your cough. All the things that we say each year. That's the thing we should be doing right now. But the danger of getting coronavirus now is just minusculely low.
Ik denk dat Fauci niet lang meer op het podium staat.quote:Op maandag 13 april 2020 08:30 schreef Montov het volgende:
[..]
Ah, googlen op zoek naar confirmation bias.
Waarom niet direct linken naar het artikel met de context van de uitspraken van Fauci?
https://eu.usatoday.com/s(...)-opinion/4790996002/
[..]
Dan verwacht ik Benghazi-style hearings in het Huis. En om die proberen te stoppen terwijl de lijken zich opstapelen vlak voor de verkiezingen...Ik weet het niet...quote:Op maandag 13 april 2020 08:47 schreef MangoTree het volgende:
[..]
Ik denk dat Fauci niet lang meer op het podium staat.
En dat vind je prima natuurlijk. Misschien kan Pence wat extra hard bidden om het virus weg te sturen.quote:Op maandag 13 april 2020 08:47 schreef MangoTree het volgende:
[..]
Ik denk dat Fauci niet lang meer op het podium staat.
Misschien is het leuk om in plaats van hier enkel oneliners te dumpen ook eens een poging te doen om een inhoudelijke discussie te voeren. Vind je het een goed idee om Fauci weg te sturen? Wat denk je dat Trump daar precies mee bereikt? Hoe verbetert dat de crisisaanpak? Wie zou een geschikte opvolger zijn op het NIAID en waarom? Wat vind je er überhaupt van dat een president iedereen die ook maar een eigen (deskundige) mening lijkt te hebben de laan uitstuurt of laat sturen?quote:Op maandag 13 april 2020 08:47 schreef MangoTree het volgende:
[..]
Ik denk dat Fauci niet lang meer op het podium staat.
Dan hebben wij dezelfde verwachting. Laat het Sjemmert en Chivas niet horen...quote:Op maandag 13 april 2020 08:47 schreef MangoTree het volgende:
[..]
Ik denk dat Fauci niet lang meer op het podium staat.
Dat klinkt alsof het een en dezelfde persoon zijnquote:Op maandag 13 april 2020 09:10 schreef Montov het volgende:
[..]
Dan hebben wij dezelfde verwachting. Laat het Sjemmert en Chivas niet horen...
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |