quote:Met de nieuwe dagelijkse talkshow Op1 begint de NPO 2020 met een frisse blik. Duiding van actualiteit en reflectie op de waan van de dag blijven een belangrijke plaats innemen op NPO 1. Wisselende duo’s ontvangen vanaf maandag 6 januari elke werkdag live rond 22.30 uur gasten die het gesprek van de dag beheersen, van kunst tot politiek, van sport tot entertainment.
Op1 is een gezamenlijke productie van verschillende omroepen. De presentatie is in handen van onder anderen Willemijn Veenhoven en Erik Dijkstra, Carrie ten Napel en Charles Groenhuijsen en Sophie Hilbrand en Hugo Logtenberg.
Met roulerende duo’s van verschillende afzenders onderstreept Op1 de veelzijdigheid van de NPO. Een herkenbaar programma met elke dag dezelfde vorm, en een wisselende signatuur. Dit nieuwe concept is een etalage van de vakkundigheid die de publieke omroep in huis heeft. Op1 wordt gepresenteerd door zeer ervaren krachten en aanstormend talent.
Op1 is een samenwerking tussen programmamakers van de deelnemende omroepen en de redactie van PAUW. Jeroen Pauw is zelf nauw betrokken bij het opzetten van de nieuwe talkshow en zal in een latere fase ook het programma gaan presenteren. Daarnaast wil hij ook andere programma’s voor de NPO gaan maken.
De duo's:
• Maandag: Willemijn Veenhoven en Erik Dijkstra (BNNVARA)
• Dinsdag: Giovanca Ostiana & Tijs van den Brink (EO)
• Woensdag: Carrie ten Napel en Charles Groenhuijsen (Omroep MAX)
• Donderdag: Welmoed Sijtsma & Sander Schimmelpenninck (WNL)
• Vrijdag: Sophie Hilbrand en Hugo Logtenberg (BNNVARA)
https://op1npo.nl/
https://twitter.com/op1npo
Welke van de drie?quote:
Welk woord wordt weg gebliept op 0:38quote:
Sieg Heil.quote:Op woensdag 1 april 2020 23:01 schreef monkyyy het volgende:
[..]
Welk woord wordt weg gebliept op 0:38
''Bek'' denk ikquote:Op woensdag 1 april 2020 23:01 schreef monkyyy het volgende:
[..]
Welk woord wordt weg gebliept op 0:38
Bekquote:Op woensdag 1 april 2020 23:01 schreef monkyyy het volgende:
[..]
Welk woord wordt weg gebliept op 0:38
quote:
Alle boomers zijn gehypte Queenfansquote:Op woensdag 1 april 2020 23:03 schreef Oostblokkert het volgende:
Ik snap oprecht het idee niet om Og3ne te interviewen. Wat was de aanleiding?
Heb geen facebookquote:Op woensdag 1 april 2020 23:07 schreef svann het volgende:
[..]
Google en Facebook weten al alles van je.
Heb de historie uitgezet bij google!quote:Op woensdag 1 april 2020 23:07 schreef svann het volgende:
[..]
Google en Facebook weten al alles van je.
Terwijl wij straks gewoon immuun de straten kunnen flanerenquote:Op woensdag 1 april 2020 23:10 schreef monkyyy het volgende:
Chinese county says in lockdown after coronavirus cases
Vers van de pers! 2nd wave incoming in China
Noord-Korea heeft een GROOT PROBLEEM.quote:Op woensdag 1 april 2020 23:10 schreef monkyyy het volgende:
Chinese county says in lockdown after coronavirus cases
Vers van de pers! 2nd wave incoming in China
Je bent zwanger of je bent niet zwanger.quote:
We zijn te laat.quote:Op woensdag 1 april 2020 23:11 schreef Zipportal het volgende:
[..]
Noord-Korea heeft een GROOT PROBLEEM.
Ook van Facebook, dus al je contacten zijn geript.quote:
quote:
GENOT.twitter:koryoinleiden twitterde op woensdag 01-04-2020 om 11:07:20We gaan bijna een nieuwe Kpod opnemen! https://t.co/J7WMj92V65 reageer retweet
Noord-Korea bestrijdt alles met een raket.quote:Op woensdag 1 april 2020 23:11 schreef Zipportal het volgende:
[..]
Noord-Korea heeft een GROOT PROBLEEM.
Doe uit dat licht!quote:Op woensdag 1 april 2020 23:11 schreef Zipportal het volgende:
[..]
Noord-Korea heeft een GROOT PROBLEEM.
quote:Op woensdag 1 april 2020 23:12 schreef Zipportal het volgende:
[..]GENOT.twitter:koryoinleiden twitterde op woensdag 01-04-2020 om 11:07:20We gaan bijna een nieuwe Kpod opnemen! https://t.co/J7WMj92V65 reageer retweet
kimjungungod weet alles tegen te houdenquote:Op woensdag 1 april 2020 23:11 schreef Zipportal het volgende:
[..]
Noord-Korea heeft een GROOT PROBLEEM.
Ze zijn hard bezig met research naar een vaccin. Stond in de pyongyang times.quote:Op woensdag 1 april 2020 23:12 schreef Oostblokkert het volgende:
[..]
Noord-Korea bestrijdt alles met een raket.
Pyonyangtimesquote:Op woensdag 1 april 2020 23:14 schreef monkyyy het volgende:
[..]
Ze zijn hard bezig met research naar een vaccin. Stond in de pyongyang times.
http://www.pyongyangtimes.com.kp/
Schrijven ze daar het probleem op en weg ermee?quote:Op woensdag 1 april 2020 23:12 schreef Oostblokkert het volgende:
Noord-Korea bestrijdt alles met een raket.
Gelukkig maar, als de gerenommeerde Noord-Koreaanse medische onderzoekssector zich hiermee bezighoudt moet het wel goed komen. Die hebben wel het voordeel dat ze hordes politieke gevangenen hebben waar ze ongegeneerd medische experimenten op kunnen uitvoeren.quote:Op woensdag 1 april 2020 23:14 schreef monkyyy het volgende:
[..]
Ze zijn hard bezig met research naar een vaccin. Stond in de pyongyang times.
http://www.pyongyangtimes.com.kp/
Is toch lekker manquote:Op woensdag 1 april 2020 23:17 schreef Monolith het volgende:
[..]
Gelukkig maar, als de gerenommeerde Noord-Koreaanse medische onderzoekssector zich hiermee bezighoudt moet het wel goed komen. Die hebben wel het voordeel dat ze hordes politieke gevangenen hebben waar ze ongegeneerd medische experimenten op kunnen uitvoeren.
Olde Loohuus, een tukker.quote:
quote:Op woensdag 1 april 2020 23:14 schreef monkyyy het volgende:
[..]
Ze zijn hard bezig met research naar een vaccin. Stond in de pyongyang times.
http://www.pyongyangtimes.com.kp/
quote:Op woensdag 1 april 2020 23:17 schreef Monolith het volgende:
Gelukkig maar, als de gerenommeerde Noord-Koreaanse medische onderzoekssector zich hiermee bezighoudt moet het wel goed komen. Die hebben wel het voordeel dat ze hordes politieke gevangenen hebben waar ze ongegeneerd medische experimenten op kunnen uitvoeren.
Schijnt idd wel een paardenmiddel te zijn.quote:Op woensdag 1 april 2020 23:21 schreef Monolith het volgende:
Ik denk dat deze man even voorzichtig moet zijn met chloroquine promoten.
Nah, nu zijn het arbeidskrachten.quote:Op woensdag 1 april 2020 23:19 schreef Doublepain het volgende:
[ afbeelding ]
Eerste beelden van de productie is al gelekt
jij ook!quote:
Ja dat zijn dat soort antivirale middelen wel vaker. Probleem hier is ook vooral dat de ernstige bijwerkingen nu juist vooral gevaarlijk zijn voor de groepen die ook kwetsbaar zijn bij corona. Iemand met diabetes kun je beter geen chloroquine geven bijvoorbeeld.quote:Op woensdag 1 april 2020 23:21 schreef Van_Poppel het volgende:
[..]
Schijnt idd wel een paardenmiddel te zijn.
Prima podcastquote:Op donderdag 2 april 2020 13:26 schreef Zipportal het volgende:
De nieuwe K-POD is uit.![]()
![]()
https://www.haagschcolleg(...)aanse-corona-aanpak-
@:monkyyy
breukersgodquote:Op donderdag 2 april 2020 13:26 schreef Zipportal het volgende:
De nieuwe K-POD is uit.![]()
![]()
https://www.haagschcolleg(...)aanse-corona-aanpak-
@:monkyyy
Hij zit er elke donderdag.quote:Op donderdag 2 april 2020 22:14 schreef ikweethetookniet het volgende:
Sanderzit er weer
![]()
Laten we hopen dat er vandaag een zinnige vraag uit zijn bek komt
Ja ook dit.quote:Op donderdag 2 april 2020 22:13 schreef svann het volgende:
Leuk dat gedram over bedden, maar dat gaan die verpleegkundigen nooit trekken dat langdurig extra uren draaien.
Voor het slapen gaan moet je 'danken' geloof ik.quote:Op donderdag 2 april 2020 22:16 schreef superniger het volgende:
Gaan al die religieuzen nu extra hard bidden voor het slapen gaan?
Leuk om vanuit je luie stoel te zeggen dat ze nóg maar een tandje bij moeten zetten.quote:Op donderdag 2 april 2020 22:14 schreef Confetti het volgende:
Ik snap die artsen niet. Wat moeten we dan? Bij 2400 gewoon stoppen? Dit is oorlog en dat vraagt opoffering. Van personeel en van kwaliteit.
Alleen als ze echt goed gelovig zijn.quote:Op donderdag 2 april 2020 22:16 schreef superniger het volgende:
Gaan al die religieuzen nu extra hard bidden voor het slapen gaan?
Daarom noemde ik ook de kwaliteit als een opoffering. Dan maar geen IC-specialist inzetten, met den begeleidster ofzo. Er zit gewoon niks anders op, want Duitsland kan het intern ook niet maken om honderden Nederlanders op te nemen.quote:Op donderdag 2 april 2020 22:18 schreef svann het volgende:
[..]
Leuk om vanuit je luie stoel te zeggen dat ze nóg maar een tandje bij moeten zetten.
Er is ook zo iets als een bepaalde capaciteit waar geen oneindige rek in zit.
Verdubbeling is al een mega prestatie.
Waarom zou Duitsland niet kunnen maken? Buurland, het gaat om mensenlevens en met het EU-lidmaatschap zou zoiets toch gemakkelijk geregeld moeten worden?quote:Op donderdag 2 april 2020 22:20 schreef Confetti het volgende:
[..]
Daarom noemde ik ook de kwaliteit als een opoffering. Dan maar geen IC-specialist inzetten, met den begeleidster ofzo. Er zit gewoon niks anders op, want Duitsland kan het intern ook niet maken om honderden Nederlanders op te nemen.
quote:Op donderdag 2 april 2020 22:23 schreef superniger het volgende:
Ook zonder corona zal ik alleen sterven.
SAD
Voor veel mensen is dat het ook!quote:Op donderdag 2 april 2020 22:21 schreef monkyyy het volgende:
Mensen die nog zeggen dat dit maar een griepje is
Een IC-afdeling vereist wel extra deskundigheid hoor.quote:Op donderdag 2 april 2020 22:20 schreef Confetti het volgende:
Daarom noemde ik ook de kwaliteit als een opoffering. Dan maar geen IC-specialist inzetten, met den begeleidster ofzo. Er zit gewoon niks anders op, want Duitsland kan het intern ook niet maken om honderden Nederlanders op te nemen.
Jensen kwam met cijfers dat feitelijk iets van 34 echte corona doden er zijn in nl.quote:Op donderdag 2 april 2020 22:24 schreef Oostblokkert het volgende:
Dit klopt, corona-mensen komen er niet in, mensen die die al lichte klachten hebben, worden gedesinfecteerd en moeten een mondkapje omdoen.
Oh, dan moeten we gewoon even alle andere ziektes weghalen en dan is het zo voorbij.quote:Op donderdag 2 april 2020 22:26 schreef Bocaj het volgende:
[..]
Jensen kwam met cijfers dat feitelijk iets van 34 echte corona doden er zijn in nl.
(Mensen die nix anders hadden!)
Vooral ook aan behandeling in een ziekenhuis en het koste wat het kost rekken van levens. In Nederland wordt toch al sneller het gesprek gevoerd of je nou eigenlijk nog wel een zware behandeling met beperkte kans op fatsoenlijk herstel moet willen.quote:Op donderdag 2 april 2020 22:24 schreef svann het volgende:
[..]
Een IC-afdeling vereist wel extra deskundigheid hoor.
Duitsland heeft grote overcapaciteit, daar hechten nog altijd ze grote waarde aan gezondheidszorg.
quote:
quote:
Al die andere mensen waren al ziek en oud of zwak... en kregen toen corona erbij... dat was dan wel de bekende druppel!quote:Op donderdag 2 april 2020 22:27 schreef monkyyy het volgende:
[..]
Oh, dan moeten we gewoon even alle andere ziektes weghalen en dan is het zo voorbij.
Jensen is een doorgesnoven fantast en mensen die hem serieus nemen zijn rijp voor een gesticht.quote:Op donderdag 2 april 2020 22:26 schreef Bocaj het volgende:
[..]
Jensen kwam met cijfers dat feitelijk iets van 34 echte corona doden er zijn in nl.
(Mensen die nix anders hadden!)
quote:Op donderdag 2 april 2020 22:26 schreef Bocaj het volgende:
[..]
Jensen kwam met cijfers dat feitelijk iets van 34 echte corona doden er zijn in nl.
(Mensen die nix anders hadden!)
Mijn vrouw ziet op dit moment een stijging van palliatieve sedatie medicatie. Dwz dat patienten er nu voor kiezen om zelf een einde te maken in plaats toch door te gaan met hun leven.quote:Op donderdag 2 april 2020 22:28 schreef Monolith het volgende:
[..]
Vooral ook aan behandeling in een ziekenhuis en het koste wat het kost rekken van levens. In Nederland wordt toch al sneller het gesprek gevoerd of je nou eigenlijk nog wel een zware behandeling met beperkte kans op fatsoenlijk herstel moet willen.
Nee, hij liet papieren zien etc.... in de media hier wordt alleen alle doden met corona geteld...quote:Op donderdag 2 april 2020 22:28 schreef Monolith het volgende:
[..]
Jensen is een doorgesnoven fantast en mensen die hem serieus nemen zijn rijp voor een gesticht.
In Italie mag dat zeker niet van het geloofquote:Op donderdag 2 april 2020 22:30 schreef Oscar. het volgende:
[..]
Mijn vrouw ziet op dit moment een stijging van palliatieve sedatie medicatie. Dwz dat patienten er nu voor kiezen om zelf een einde te maken in plaats toch door te gaan met hun leven.
Ze hebben telefonisch contact gehad. Baudetquote:
Het halve land heeft overgewicht, of heeft hypertensie, of heeft kanker (gehad) of heeft diabetes, of COPD, of rookt, of astma of heeft een verzwakt immuunsysteem. Dit virus valt juist díe zwakkeren aan.quote:Op donderdag 2 april 2020 22:28 schreef Bocaj het volgende:
[..]
Al die andere mensen waren al ziek en oud of zwak... en kregen toen corona erbij... dat was dan wel de bekende druppel!
Daar komen ze op dit moment niet eens toe aan de dagelijkse zorg, laatst staan aan zorg voor de laatste momentenquote:Op donderdag 2 april 2020 22:31 schreef 3rr0r het volgende:
[..]
In Italie mag dat zeker niet van het geloof
Palliatieve sedatie is toch meer wachten op het eind dan er zelf een eind aan maken?quote:Op donderdag 2 april 2020 22:30 schreef Oscar. het volgende:
[..]
Mijn vrouw ziet op dit moment een stijging van palliatieve sedatie medicatie. Dwz dat patienten er nu voor kiezen om zelf een einde te maken in plaats toch door te gaan met hun leven.
Zie mijn vorige post.quote:Op donderdag 2 april 2020 22:30 schreef Bocaj het volgende:
[..]
Nee, hij liet papieren zien etc.... in de media hier wordt alleen alle doden met corona geteld...
Maar als je nix hebt is de kans verwaarloosbaar dat je eraan doodgaat! (is toch ook logisch!)
Vóór de Corona gebeurde er ook genoeg, toen was het ook veel showbiz en zo.quote:Op donderdag 2 april 2020 22:36 schreef Oostblokkert het volgende:
Ik wil nieuws horen over de toestand in de VS of Aziatische landen, dit begint nogal eentonig te worden. Maatregelen, ic-bedden, handhaven, feelgood filmpjes.. GENOEG.
Mogelijk miljoenen doden in Afrika volgens minister Kaag.quote:Op donderdag 2 april 2020 22:36 schreef Oostblokkert het volgende:
Ik wil nieuws horen over de toestand in de VS of Aziatische landen, dit begint nogal eentonig te worden. Maatregelen, ic-bedden, handhaven, feelgood filmpjes.. GENOEG.
Dan gingen ze wel met een stevige griep zoals in 2017/2018...quote:Op donderdag 2 april 2020 22:33 schreef monkyyy het volgende:
Het halve land heeft overgewicht, of heeft hypertensie, of heeft kanker (gehad) of heeft diabetes, of COPD, of rookt, of astma of heeft een verzwakt immuunsysteem. Dit virus valt juist díe zwakkeren aan.
Het punt is, als die ziekte er niet was, dan leefden ze nog.
Als je die kant op gaat, dan heb je al voor jezelf besloten dat je niet verder meer gaat behandelen. De gedachten erachter is dat ze nu niet naar het ziekenhuis willen.quote:Op donderdag 2 april 2020 22:34 schreef Monolith het volgende:
[..]
Palliatieve sedatie is toch meer wachten op het eind dan er zelf een eind aan maken?
Ze doen goed mee aan de groepsimmuniteit. Bible belt kleurt roodquote:Op donderdag 2 april 2020 22:43 schreef 3rr0r het volgende:
iedereen is gelijk maar gelovigen zijn net iets gelijker dan anderen
Hier toch niet?quote:Op donderdag 2 april 2020 22:42 schreef Oscar. het volgende:
Ach, de joden hier in Amsterdam gaan nog lekker naar de Sjoel elke dag. Het liefst met 100 man of meer...
De joden hier in Enschede zijn nagenoeg allemaal uitgeroeid, dat komt dan wel weer van pas in deze Corona tijd.quote:Op donderdag 2 april 2020 22:42 schreef Oscar. het volgende:
Ach, de joden hier in Amsterdam gaan nog lekker naar de Sjoel elke dag. Het liefst met 100 man of meer...
Ik zie ze nog dagelijks rennen in Buitenveldert.quote:Op donderdag 2 april 2020 22:46 schreef svann het volgende:
[..]
Hier toch niet?
In Israel de orthodoxen wel, net als onze orthodoxen op Urk.
Nee dat snap ik, maar je ziet ook vaak juist dat waar euthanasie omstreden is vaak palliatieve sedatie wordt toegepast. Juist omdat het dan geen actieve levensbeëindiging is, maar wachten totdat de natuur zijn werk doet.quote:Op donderdag 2 april 2020 22:40 schreef Oscar. het volgende:
[..]
Als je die kant op gaat, dan heb je al voor jezelf besloten dat je niet verder meer gaat behandelen. De gedachten erachter is dat ze nu niet naar het ziekenhuis willen.
Het is de vraag of zij geassocieerd willen worden met desinfectiemiddel. Echt goede reclame is dat ook weer niet.quote:
Nou.... Het is anders wel een heel welkom/gewild produkt in deze tijd.quote:Op donderdag 2 april 2020 22:49 schreef Van_Poppel het volgende:
Het is de vraag of zij geassocieerd willen worden met desinfectiemiddel. Echt goede reclame is dat ook weer niet.
De vraag is wat wil je daar doen als alles dicht is.quote:Op donderdag 2 april 2020 22:54 schreef svann het volgende:
Op een vakantiepark kun je nog wel redelijk op jezelf blijven, zou je denken, mits zwembad ed dicht is.
Zit meestal in een redelijk natuurrijke omgeving, dus dan kun je nog wel wat wandelen.quote:Op donderdag 2 april 2020 22:56 schreef RensAjacied het volgende:
De vraag is wat wil je daar doen als alles dicht is.
quote:Op donderdag 2 april 2020 23:00 schreef RensAjacied het volgende:
Welmoed zoooo lekker die oogjes alleen al
Dat is zo voor mensen met eigen sanitaire voorzieningen. Als je dat niet hebt en de douche en toiletten zijn op slot kun je niet zoveel.quote:Op donderdag 2 april 2020 23:01 schreef svann het volgende:
[..]
Zit meestal in een redelijk natuurrijke omgeving, dus dan kun je nog wel wat wandelen.
Misschien op halve bezetting van het terrein, zodat het niet te druk wordt.
Blijven idd bijna alleen dingen over die je vaak thuis of vanuit huis ook zou kunnen doen.
Bij een park denk ik aan huisjes met eigen voorzienngen, niet aan een tent.quote:Op donderdag 2 april 2020 23:03 schreef BlackNero het volgende:
[..]
Dat is zo voor mensen met eigen sanitaire voorzieningen. Als je dat niet hebt en de douche en toiletten zijn op slot kun je niet zoveel.
quote:Op donderdag 2 april 2020 23:06 schreef RensAjacied het volgende:
Als het om kinderen gaat ben ik meestal wel verkocht qua zieligheid.
Zo dubbel altijd. Ben ook voor strenge immigratie en dan zie je die kindjes...
ZWAK Rens ZWAK
quote:Op donderdag 2 april 2020 23:06 schreef RensAjacied het volgende:
Als het om kinderen gaat ben ik meestal wel verkocht qua zieligheid.
Zo dubbel altijd. Ben ook voor strenge immigratie en dan zie je die kindjes...
ZWAK Rens ZWAK
Sowieso je kinderen iets aandoen. Misselijkmakend.quote:Op donderdag 2 april 2020 23:10 schreef xzaz het volgende:
Sowieso als je je eigen kinderen geen veilig thuis kan geven faal je gewoon.
Dit.quote:Op donderdag 2 april 2020 23:11 schreef RensAjacied het volgende:
[..]
Sowieso je kinderen iets aandoen. Misselijkmakend.
Ik hoop dat Jort gebasht wordtquote:Op vrijdag 3 april 2020 19:20 schreef Szura het volgende:
Laat die talkshows toch eens een keer oppleuren met van die bewust overal zonder kennis tegenaan schoppende ‘opiniemakers’ (oftewel: trollen) zoals Jort Kelder want ‘HET IS SPRAAKMAKEND OPHEFFFFFF’.
Trek die seizoenskaart toch eens in.
Jort Kelder: ‘Economie aan gort voor dikke 80-plussers’.quote:
Ja ik verwacht keiharde vragenquote:Op vrijdag 3 april 2020 21:48 schreef BlackNero het volgende:
[..]
Jort Kelder: ‘Economie aan gort voor dikke 80-plussers’.
Ik verwacht wel wat kritiek.
Helft mensen op de IC in Nederland is onder de 50quote:Op vrijdag 3 april 2020 21:56 schreef superniger het volgende:
Jort heeft gelijk.
Fuck al die bejaarden met overgewicht.
Dit is niet waarquote:Op vrijdag 3 april 2020 21:58 schreef RensAjacied het volgende:
[..]
Helft mensen op de IC in Nederland is onder de 50
Bron?quote:Op vrijdag 3 april 2020 22:01 schreef Mortaxx het volgende:
[..]
Dit is niet waar
1/3 is 60-69
1/3 is 70-79
Dit is van 17 maart.quote:Op vrijdag 3 april 2020 22:06 schreef RensAjacied het volgende:
[..]
Bron?
Het kan zijn dat dit artikel heel erg achterhaald is inmiddels hoor.
Stichting-nice.nl heeft actuele cijfersquote:Op vrijdag 3 april 2020 22:06 schreef RensAjacied het volgende:
[..]
Bron?
Het kan zijn dat dit artikel heel erg achterhaald is inmiddels hoor.
Ja toen was meerderheid dus onder 50. Ik was dus benieuwd waar de huidige cijfers te zien waren.quote:
Ik ga niet kijken.quote:Op vrijdag 3 april 2020 22:24 schreef RensAjacied het volgende:
Ik verwacht vuurwerk
VBL on tour
@:maxi-mus
@:caland
@:jancees
@:doublepain
@:el-stinho
@:ggmm
@:onlogisch
Bedankt maatquote:Op vrijdag 3 april 2020 22:24 schreef RensAjacied het volgende:
Ik verwacht vuurwerk
VBL on tour
@:maxi-mus
@:caland
@:jancees
@:doublepain
@:el-stinho
@:ggmm
@:onlogisch
Als alle rook is opgetrokken denken er heel veel mensen op die manier.quote:Op vrijdag 3 april 2020 22:28 schreef Van_Poppel het volgende:
Jort heeft hier misschien wel een punt.
Idd, je moet toch een keer gaan nadenken over de wederopbouw nadat de economie totaal stil is komen te staan.quote:Op vrijdag 3 april 2020 22:28 schreef Van_Poppel het volgende:
Jort heeft hier misschien wel een punt.
Dit jaquote:Op vrijdag 3 april 2020 22:29 schreef maxi-mus het volgende:
Land gebouwd hebben is zo'n standaard dooddoener.
Heb geen zin om mijn avond te verspillen aan Jort.quote:
Had je er graag bij gehad maat.quote:Op vrijdag 3 april 2020 22:31 schreef El-Stinho het volgende:
[..]
Heb geen zin om mijn avond te verspillen aan Jort.
NU! Benen wijd?quote:Op vrijdag 3 april 2020 22:31 schreef Vallon het volgende:
Jort heeft gelijk en is alleen maar lomp.
de bekende ruzie hier ook thuis... kan je dat niet anders zeggen.
Luister ik ook op Spotifyquote:
Ik zie 1 september steeds vaker terug komen.quote:Op vrijdag 3 april 2020 22:33 schreef Caland het volgende:
1 juno is echt de max van wat we kunnen redden hier. En dan maar hopen dat de rest van de wereld dat ook inziet
Fake news.quote:Op vrijdag 3 april 2020 22:33 schreef Zipportal het volgende:
Nouri houdt ook een bed bezet heb ik gehoord.
Volgens mij zijn het interviews van de radioquote:Op vrijdag 3 april 2020 22:33 schreef RensAjacied het volgende:
[..]
Luister ik ook op Spotify.
Wel raar dat hij altijd commentaar geeft tussendoor (na afloop opgenomen) over zijn eigen opgenomen podcast.
Klojo.quote:Op vrijdag 3 april 2020 22:33 schreef Zipportal het volgende:
Nouri houdt ook een bed bezet heb ik gehoord.
Nasty questionquote:Op vrijdag 3 april 2020 22:34 schreef Oostblokkert het volgende:
''Wat vindt u van de lompe uitspraken van de heer Kelder?''
Ik gok ook op 1 setembo.quote:Op vrijdag 3 april 2020 22:34 schreef BlackNero het volgende:
[..]
Ik zie 1 september steeds vaker terug komen.
Ligt hij niet wakker vanquote:Op vrijdag 3 april 2020 22:33 schreef Zipportal het volgende:
Nouri houdt ook een bed bezet heb ik gehoord.
Ja maar hij stopt soms ook het opgenomen interview om commentaar te gevenquote:Op vrijdag 3 april 2020 22:34 schreef JanCees het volgende:
[..]
Volgens mij zijn het interviews van de radio
Die verrekte showparade ook... soms... heb "je" daar gewoon geen enkele zin in.quote:
Ja achteraf dusquote:Op vrijdag 3 april 2020 22:35 schreef RensAjacied het volgende:
[..]
Ja maar hij stopt soms ook het opgenomen interview om commentaar te geven
Dat gaat hem niet wordenquote:Op vrijdag 3 april 2020 22:34 schreef BlackNero het volgende:
[..]
Ik zie 1 september steeds vaker terug komen.
Ja dat bedoel ik ook. Dat stoort mij soms. Verder fijne podcast.quote:Op vrijdag 3 april 2020 22:35 schreef JanCees het volgende:
[..]
Ja achteraf dus
Als ie podcast in elkaar zet
Vind wel grappig want soms vult ie ook wat context aan of corrigeert ie wat
Geloof er niks van. Het is meer dan 8 miljoen als je de economie ziet.quote:Op vrijdag 3 april 2020 22:36 schreef Jemoederniet het volgende:
8 miljoen euro per bejaarde om die een jaartje langer te laten leven, waar normaal 80.000 euro voor wordt gerekend.
Maandje IC is toch niet zo duur?quote:Op vrijdag 3 april 2020 22:36 schreef Jemoederniet het volgende:
8 miljoen euro per bejaarde om die een jaartje langer te laten leven, waar normaal 80.000 euro voor wordt gerekend.
Economie en zo.quote:
Goed voor de pensioenenquote:Op vrijdag 3 april 2020 22:37 schreef maxi-mus het volgende:
Een paar duizend dikke boomers dood is gewoon collateral damage.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |