abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
pi_192317763
quote:
0s.gif Op zaterdag 28 maart 2020 11:38 schreef Montagui het volgende:

[..]

Dank voor de nuance. Je hebt helemaal gelijk.

Maar naast die mensen met een IQ <100 zijn er ook veel asocialen en de ikke ikke ikkers. Zie bv de Corona-feestjes, de mensen die achterlijk reageren als ze een karretje MOETEN gebruiken in de super, de 'hoesters', etc etc.

Zoals altijd is er altijd een kleine asociale groep die het verpest voor de rest en voor die groep wordt het RIVM hier op Fok! keihard ter verantwoording geroepen. Laat die gasten gewoon lekker de Corona krijgen denk ik dan en laat het RIVM met rust. Die doen wat ze kunnen.
ja maar dan wel even in isolatie met zn allen, zodat ze niet onnodig anderen besmetten :D Verder: eens.
just give a second thought
what if we don't get caught...
  zaterdag 28 maart 2020 @ 11:45:18 #252
490095 Grishenko_
Groot-Inquisiteur
pi_192317770
quote:
14s.gif Op zaterdag 28 maart 2020 11:38 schreef Fer_de_Lance het volgende:

[..]

[ afbeelding ]
Haha, dat vind ik wel een goede. Dat mag ook gezegd worden.

Enkel gebruiken ze die tweet om chaos te voorkomen. Wat wilde je liever dat ze tweeten? "Door het coronavirus zijn we dalijk allemaal dood!11!!" "Te weinig testkits en IC-bedden beschikbaar, PANIEK!!1!"

Nee, ze proberen de rust te bewaren, en daarbij ook de beperkte instrumenten schaars te gebruiken mochten ze in een later stadium essentieel zijn voor corona.

Maar neemt niet weg dat ik je post wel leuk vond.
"Bent u dan echt zo iemand als u wordt voorgesteld? Is dat werkelijk mogelijk!"
Riep de vorst opeens verwijtend, uit de grond van zijn hart.
pi_192317771
quote:
1s.gif Op zaterdag 28 maart 2020 11:33 schreef michiel_merk het volgende:

[..]

Dit dus,Begin maart werd handen wassen prio 1 in Nl. Vanaf 9 maart werd het handen schudden laconiek ontraden, een week later scholen en horeca dicht en iets serieuzere toon. Afgelopen week staat van paraatheid. Rijkelijk laat. Je zag eind februari al hoe grimmig dit virus om zich heen greep in Italië, dan kun je toch niet zó verrast zijn nu? Onbegrijpelijk.

Italië was op dat moment nog een ver van mijn bed show.

De terugkeer van de wintersporters is het startpunt van het bewustzijn van Corona in Nederland.

Daarmee wil ik niet zeggen dat Corona niet al eerder in Nederland aanwezig was.
“To destroy a people you must first sever their roots.”
pi_192317774
quote:
0s.gif Op zaterdag 28 maart 2020 11:37 schreef Fer_de_Lance het volgende:

[..]

Ben ik het CDC?

Ik post die screen om te tonen dat de ernst weldegelijk duidelijk was buiten FOK!
Nee, je doet net alsof andere partijen het zo veel beter doen, terwijl dat niet het geval is. Dit zegt Jaap van Dissel op dezelfde 26 februari:
https://nos.nl/nieuwsuur/(...)p-super-tuesday.html
Handen wassen, op 2 meter afstand blijven van mensen die hoesten, etc.

Nogmaals, natuurlijk heeft RIVM fouten gemaakt en zullen ze nog meer fouten maken. Maar de felheid waarmee dat besproken wordt is overtrokken.

Ik verlaat het topic ook weer, veel sterkte allemaal! :W
  zaterdag 28 maart 2020 @ 11:46:26 #255
441090 crystal_meth
has new fav drug
pi_192317784
quote:
0s.gif Op zaterdag 28 maart 2020 11:34 schreef Harmankardon het volgende:
Net buiten geweest met de honden, de meeste mensen letter op elkaar en geven netjes ruimte behalve ouderen. Die schijnt het helemaal niks te boeien en denderen gewoon lekker rechtdoor :?
Als je de Everest beklimt ga je ook niet uit de weg voor iedereen die naar beneden komt. Voor heel wat ouderen vergt wandelen net zoveel inspanning. Zwakke longen, zwak hart..
are we infinite or am I alone
pi_192317791
quote:
1s.gif Op zaterdag 28 maart 2020 10:50 schreef kol7680 het volgende:
Over het nieuws van 80% heeft overgewicht:

De draconische maatregelen leiden tot een ongekend diepe recessie, die op zijn beurt ook slachtoffers gaat maken. Werkloosheid, studievertraging, schulden, enz. Het kan een hele generatie blijvend op achterstand zetten.

Terwijl we dus steeds beter weten dat de slachtoffers van corona doorgaans 80-plussers zijn, veelal met overgewicht (diabetes) en andere onderliggende aandoeningen. Ook rokers zijn kwetsbaarder.

Mag je een hele economie op slot gooien om het sterven van deze groep zwaarlijvige personen hooguit uit te stellen? En hoe komen zij uit wekenlange coma en beademing?

Niemand wil natuurlijk een overbelasting van de IC zorg, maar moeten deze mensen daar wel opgenomen worden?

Van mij mag de boel geleidelijk weer open.

Vast geen populair standpunt, maar moet wel besproken worden.
Over dat overgewicht hé. Is die data beschikbaar per land? er zou dan een correlatie moeten zijn dus hoeveel mensen overgewicht hebben en hoeveel Mensen er critical liggen in het ziekenhuis.
Is men in Duitsland bijvoorbeeld gemiddeld gezien gezonder tov ons?
Everything in the world is about sex except sex. Sex is about power.
pi_192317796
quote:
1s.gif Op zaterdag 28 maart 2020 11:42 schreef AchJa het volgende:
Ik ga vanmiddag iig deze reeks eens nalezen: NWS / Nieuw dodelijk virus opgedoken

Eens kijken of we parallellen kunnen vinden.
quote:
0s.gif Op vrijdag 24 april 2009 22:35 schreef cherrycoke het volgende:
weten jullie SARS nog :') allemaal zo opgeblazen weer door de media bahw
:+
just give a second thought
what if we don't get caught...
pi_192317798
quote:
0s.gif Op zaterdag 28 maart 2020 11:38 schreef Montagui het volgende:

[..]

Dank voor de nuance. Je hebt helemaal gelijk.

Maar naast die mensen met een IQ <100 zijn er ook veel asocialen en de ikke ikke ikkers. Zie bv de Corona-feestjes, de mensen die achterlijk reageren als ze een karretje MOETEN gebruiken in de super, de 'hoesters', etc etc.

Zoals altijd is er altijd een kleine asociale groep die het verpest voor de rest en voor die groep wordt het RIVM hier op Fok! keihard ter verantwoording geroepen. Laat die gasten gewoon lekker de Corona krijgen denk ik dan en laat het RIVM met rust. Die doen wat ze kunnen.
Haha, het gaat niet om hun. Zij merken er waarschijnlijk weinig van, maar kunnen wel stage lopen in een ziekenhuis of werken in jouw broodjeszaak.

Ik denk, maar idd hindsight, dat als je in januari de voorzichtige kant gekozen had en alle niet-invasieve regels gelijk had doorgevoerd, dan was dat best even wennen geweest (er zal ook even gehamsterd worden), dat alsnog de grootste groep de regels zou volgen en de rotte appels door hadden kunnen gaan zonder het proces te overbelasten.

Nu zijn we zo lang doorgegaan, dat we sowieso gaan overstromen. Het kan weinig zijn of veel, maar er worden al keuzes gemaakt en er overlijden ook al mensen door corona.

Nooit mag je die zaken 1-op-1 linken aan het gedrag van een individu, zoals die viroloog in België deed. "Eerst een feestje, nu in het ziekenhuis". Is het zeker dat die mensen dat feest gaven, is het nodig om ze te benoemen?

Als je goede heldere informatie geeft, en je rekenmodellen kloppen, zit het schorem erbij in genomen. Dan had je ook niet de situatie gehad dat Mark op vrijdag zegt dat je lekker in een groepje moet gaan sporten, om op maandag te zeggen dat hij "misselijk werd van al die mensen die samenkwamen".

Poeh, het zit diep. Merk je het. Ga even iets anders doen. :P
pi_192317802
quote:
2s.gif Op zaterdag 28 maart 2020 10:26 schreef iBenny het volgende:

Iemand heeft dit hele gebeuren voor de allerkleinste uitgelegd en begrijpbaar gemaakt in een kleine animatie

Ik word er een beetje ongemakkelijk van, maar misschien dat iemand er hier wat aan heeft
Je zou van minder een trauma krijgen...
pi_192317807
quote:
2s.gif Op zaterdag 28 maart 2020 11:39 schreef Eyjafjallajoekull het volgende:

[..]

Hopelijk zijn het niet dezelfde testen die de Spanjaarden vanuit China bestelde :') die werken namelijk niet goed.
:o
pi_192317816
Ik hoor hier in Enschede trauma helikopters af en aan vliegen. Hier in het ziekenhuis is nog ruimte op de IC waarschijnlijk.
pi_192317825
quote:
0s.gif Op zaterdag 28 maart 2020 11:46 schreef crystal_meth het volgende:

[..]

Als je de Everest beklimt ga je ook niet uit de weg voor iedereen die naar beneden komt. Voor heel wat ouderen vergt wandelen net zoveel inspanning. Zwakke longen, zwak hart..
Slecht voorbeeld op de Everest is er netjes een rij die omhoog gaat en een rij die naar beneden gaat :7

Maar dan kunnen ze beter binnen blijven, want ze onderschatten het gevaar blijkbaar
Everything in the world is about sex except sex. Sex is about power.
  Moderator / Redactie Sport zaterdag 28 maart 2020 @ 11:51:53 #263
416575 crew  Evenstar
Also known as Kyran or Theoden
pi_192317857
quote:
0s.gif Op zaterdag 28 maart 2020 11:26 schreef Predator40 het volgende:

[..]

tuurlijk mogen en kunnen experts fouten maken, maar niet continu !
Probleem is ook vooral dat ze fout op fout stapelen door niet even terug te kijken en één van hun fouten te corrigeren.

De grootste fouten die worden gemaakt zijn eigenlijk allemaal terug te herleiden naar één ding en dat is VOORBEREIDING.

Wij waren niet voorbereid.

Wij hadden niet genoeg tests en de zorg was er niet klaarvoor en daarom gooide het RIVM al na drie dagen de handdoek in de ring en riep iedereen met milde/matige klachten aub. niet meer de huisarts te bellen. Hierdoor zijn er duizenden gevallen gemist en dus niet in kaart gebracht en is het RIVM dus blind gaan varen.

Door gebrek aan testen is er veels te lang krampachtig vastgehouden aan een foute en veel te strikte case definition waardoor alleen maar mensen werden getest die uit een risicogebied kwamen. Daardoor zijn de eerste gevallen, die waarschijnlijk al begin/midden februari in Nederland waren, totaal gemist.

Door gebrek aan testen konden zorgverleners ook niet gestest worden en aangezien ze met lichte tot matige klachten gewoon moesten werken hebben zij ook een rol gespeeld in verspreiding van het virus.

Alleen al het gebrek aan testmateriaal heeft voor zoveel fouten gezorgd. Dan heb ik het nog niet eens over alle fouten die ontstaan zijn door alle onderzoeken en informatie uit andere landen te negeren. Vooral op het gebied van besmettelijkheid zijn er keer op keer fouten gemaakt, terwijl er genoeg aanwijzingen waren dat het veel (eerder) besmettelijker was dan men dacht.

Dit allemaal had voorkomen kunnen worden door op tijd op de rem te trappen en jezelf tijd te gunnen om voor te bereiden.
pi_192317872
quote:
0s.gif Op zaterdag 28 maart 2020 10:52 schreef Jed1Gam het volgende:

[..]

Bereid je voor om afgebrand te worden in dit topic. ;)
Nazi meningen kan je het beste negeren.

Praktisch onze gehele gezondheidszorg zet zich in om "de dood uit te stellen".
Ik heb Hem niet uit vrees voor de hel noch uit liefde voor het paradijs gediend, want dan zou ik als de slechte huurling zijn geweest; ik heb hem veeleer gediend in liefde tot Hem en in verlangen naar Hem.
-Rabia Al-Basri
pi_192317878
quote:
0s.gif Op zaterdag 28 maart 2020 11:49 schreef Stefanovich het volgende:
Ik hoor hier in Enschede trauma helikopters af en aan vliegen. Hier in het ziekenhuis is nog ruimte op de IC waarschijnlijk.
Volgens de radar en nieuws vliegen er vandaag geen trauma helicopters richting Enschede.
pi_192317887
quote:
0s.gif Op zaterdag 28 maart 2020 11:49 schreef Grishenko_ het volgende:

[..]

Jammer dat degenen met het gezonde verstand hier wordt weggejaagd, omdat het niet in lijn ligt met de ideeën van het merendeel in dit topic. Wellicht is dit een teken aan de wand dat Nietzsche in bepaalde filosofische gedachtes tóch gelijk had.
Is het het merendeel in dit topic of zitten er een paar harde schreeuwers tussen, die helaas de meerderheid lijken te zijn daardoor, maar statistisch gezien de schreeuwende minderheid. 8-)
pi_192317893
quote:
0s.gif Op zaterdag 28 maart 2020 11:51 schreef Kyran het volgende:

[..]

Probleem is ook vooral dat ze fout op fout stapelen door niet even terug te kijken en één van hun fouten te corrigeren.

De grootste fouten die worden gemaakt zijn eigenlijk allemaal terug te herleiden naar één ding en dat is VOORBEREIDING.

Wij waren niet voorbereid.

Wij hadden niet genoeg tests en de zorg was er niet klaarvoor en daarom gooide het RIVM al na drie dagen de handdoek in de ring en riep iedereen met milde/matige klachten aub. niet meer de huisarts te bellen. Hierdoor zijn er duizenden gevallen gemist en dus niet in kaart gebracht en is het RIVM dus blind gaan varen.

Door gebrek aan testen is er veels te lang krampachtig vastgehouden aan een foute en veel te strikte case definition waardoor alleen maar mensen werden getest die uit een risicogebied kwamen. Daardoor zijn de eerste gevallen, die waarschijnlijk al begin/midden februari in Nederland waren, totaal gemist.

Door gebrek aan testen konden zorgverleners ook niet gestest worden en aangezien ze met lichte tot matige klachten gewoon moesten werken hebben zij ook een rol gespeeld in verspreiding van het virus.

Alleen al het gebrek aan testmateriaal heeft voor zoveel fouten gezorgd. Dan heb ik het nog niet eens over alle fouten die ontstaan zijn door alle onderzoeken en informatie uit andere landen te negeren. Vooral op het gebied van besmettelijkheid zijn er keer op keer fouten gemaakt, terwijl er genoeg aanwijzingen waren dat het veel (eerder) besmettelijker was dan men dacht.

Dit allemaal had voorkomen kunnen worden door op tijd op de rem te trappen en jezelf tijd te gunnen om voor te bereiden.
en dan ook nog weken lang diezelfde fouten communiceren naar buiten dat is nog het meest kwalijke:

"als je niet ziek bent dan ben je niet besmettelijk", volgens mij werd het zelfs vorige week nog gezegd !!!
woensdag 28 oktober 2020 15:54 schreef Kyran het volgende:[/b]
Even screenshot gemaakt van dit moment. Predator en sorry zeggen
  zaterdag 28 maart 2020 @ 11:56:01 #268
403588 mcmlxiv
Extremist volgens extremisten
pi_192317903
quote:
0s.gif Op zaterdag 28 maart 2020 11:51 schreef Kyran het volgende:

[..]

Probleem is ook vooral dat ze fout op fout stapelen door niet even terug te kijken en één van hun fouten te corrigeren.

De grootste fouten die worden gemaakt zijn eigenlijk allemaal terug te herleiden naar één ding en dat is VOORBEREIDING.

Wij waren niet voorbereid.

Wij hadden niet genoeg tests en de zorg was er niet klaarvoor en daarom gooide het RIVM al na drie dagen de handdoek in de ring en riep iedereen met milde/matige klachten aub. niet meer de huisarts te bellen. Hierdoor zijn er duizenden gevallen gemist en dus niet in kaart gebracht en is het RIVM dus blind gaan varen.

Door gebrek aan testen is er veels te lang krampachtig vastgehouden aan een foute en veel te strikte case definition waardoor alleen maar mensen werden getest die uit een risicogebied kwamen. Daardoor zijn de eerste gevallen, die waarschijnlijk al begin/midden februari in Nederland waren, totaal gemist.

Door gebrek aan testen konden zorgverleners ook niet gestest worden en aangezien ze met lichte tot matige klachten gewoon moesten werken hebben zij ook een rol gespeeld in verspreiding van het virus.

Alleen al het gebrek aan testmateriaal heeft voor zoveel fouten gezorgd. Dan heb ik het nog niet eens over alle fouten die ontstaan zijn door alle onderzoeken en informatie uit andere landen te negeren. Vooral op het gebied van besmettelijkheid zijn er keer op keer fouten gemaakt, terwijl er genoeg aanwijzingen waren dat het veel (eerder) besmettelijker was dan men dacht.

Dit allemaal had voorkomen kunnen worden door op tijd op de rem te trappen en jezelf tijd te gunnen om voor te bereiden.
Jij bent extreem overtuigd van je eigen gelijk.

Wat nu als dit, net als de afgelopen twee keer, met een sisser was afgelopen?

Weten wat er had moeten gebeuren is zo makkelijk wanneer je zelf geen verantwoordelijkheid draagt
pi_192317904
Cijfers Spanje: 832 doden in de laatste 24 uur https://elpais.com/socied(...)irus-en-directo.html

Totaal op 72 duizend besmettingen
  zaterdag 28 maart 2020 @ 11:56:46 #270
13456 AchJa
Shut up!!!
pi_192317912
quote:
0s.gif Op zaterdag 28 maart 2020 11:51 schreef Kyran het volgende:

Wij waren niet voorbereid.
En die mag je bij de politiek neerleggen, al in 2016 werd er gewaarschuwd voor het gebrek aan bedden, in 2018 werd dat met de griepgolf pijnlijk duidelijk toen de ziekenhuizen net als nu uitpuilden maar daar is door Den Haag geen reet mee gedaan.
pi_192317915
quote:
0s.gif Op zaterdag 28 maart 2020 11:41 schreef Fukushima het volgende:

[..]

Verschrikkelijk inderdaad, dat soort mensen ken ik ook.
En met een beetje geluk: "Ja nou dat is allemaal in het verleden, maar NU pakken ze het GOED aan! HULDE!!!!!"

(En ja, dat "Hulde!" wordt echt gebruikt! :') )
pi_192317926
quote:
0s.gif Op zaterdag 28 maart 2020 11:51 schreef Kyran het volgende:

[..]

Probleem is ook vooral dat ze fout op fout stapelen door niet even terug te kijken en één van hun fouten te corrigeren.

De grootste fouten die worden gemaakt zijn eigenlijk allemaal terug te herleiden naar één ding en dat is VOORBEREIDING.

Wij waren niet voorbereid.

Wij hadden niet genoeg tests en de zorg was er niet klaarvoor en daarom gooide het RIVM al na drie dagen de handdoek in de ring en riep iedereen met milde/matige klachten aub. niet meer de huisarts te bellen. Hierdoor zijn er duizenden gevallen gemist en dus niet in kaart gebracht en is het RIVM dus blind gaan varen.

Door gebrek aan testen is er veels te lang krampachtig vastgehouden aan een foute en veel te strikte case definition waardoor alleen maar mensen werden getest die uit een risicogebied kwamen. Daardoor zijn de eerste gevallen, die waarschijnlijk al begin/midden februari in Nederland waren, totaal gemist.

Door gebrek aan testen konden zorgverleners ook niet gestest worden en aangezien ze met lichte tot matige klachten gewoon moesten werken hebben zij ook een rol gespeeld in verspreiding van het virus.

Alleen al het gebrek aan testmateriaal heeft voor zoveel fouten gezorgd. Dan heb ik het nog niet eens over alle fouten die ontstaan zijn door alle onderzoeken en informatie uit andere landen te negeren. Vooral op het gebied van besmettelijkheid zijn er keer op keer fouten gemaakt, terwijl er genoeg aanwijzingen waren dat het veel (eerder) besmettelijker was dan men dacht.

Dit allemaal had voorkomen kunnen worden door op tijd op de rem te trappen en jezelf tijd te gunnen om voor te bereiden.
De signalen waren er uit China.

ondanks alle eerdere epidemieën, zoals swine flu, mers, sars e.d. Is er nooit zo rigoureus gereageerd door een hele provincie en stad van 10miljoen in lockdown te zetten.
Dat kost China tientallen miljarden en dat doen ze voor op dat moment 50 doden??
Bij iedereen had toen al een lampje moeten gaan branden dat er iets niet klopt en dat het veel groter is.

Maar goed dat is hoe ik er tegenaan keek op dat moment als nuchtere Hollander.
Ik heb verder dan ook geen medische opleiding, het is enige wat ik heb is mijn bhv cursus :')
Everything in the world is about sex except sex. Sex is about power.
  zaterdag 28 maart 2020 @ 11:58:08 #273
441090 crystal_meth
has new fav drug
pi_192317928
1,5 meter, en snel!
are we infinite or am I alone
pi_192317930
In plaats van te focussen op de komende weken zijn we al weer druk bezig de schuldige aan te wijzen;

het RIVM, GGD, RuttteG., mensen die op het strand wandelen, kinderen die een illegaal feestje organiseren, de vieze Chinezen, de ziekenhuizen die te weinig bedden hebben, studenten die zijn gaan skiën.
pi_192317932
quote:
0s.gif Op zaterdag 28 maart 2020 11:53 schreef 0108daniel het volgende:

[..]

Volgens de radar en nieuws vliegen er vandaag geen trauma helicopters richting Enschede.
Ok. Kan zijn dat ik het mis heb. Kon de heli's niet goed zien maar hoorde ze wel.
abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
Forum Opties
Forumhop:
Hop naar:
(afkorting, bv 'KLB')