dat hadden ze kunnen doen jaquote:Op woensdag 18 maart 2020 14:46 schreef Buitendam het volgende:
[..]
Onzin. Partijen die een lockdown willen zoals de PVV en FvD kunnen nu vragen stellen over het kabinetsbeleid.
Gister kreeg ik een GET request data ipv de standaard foutmelding:quote:Op woensdag 18 maart 2020 14:45 schreef Adames het volgende:
[..]
Ik neem toch aan dat ze die website niet in zo'n achterlijk scripttaaltje hebben gebouwd
quote:Request Method: GET
Request URL: https://infectieradar.nl/
Django Version: 1.3.3
Exception Type: OperationalError
Exception Value:
FATAL: remaining connection slots are reserved for non-replication superuser connections
Exception Location: /home/hoestnu/web_nl/local/lib/python2.7/site-packages/psycopg2/__init__.py in connect, line 126
Python Executable: /home/hoestnu/web_nl/bin/uwsgi
Python Version: 2.7.16
Python Path:
['.',
'',
'/home/hoestnu/web_nl/lib/python2.7',
'/home/hoestnu/web_nl/lib/python2.7/plat-x86_64-linux-gnu',
'/home/hoestnu/web_nl/lib/python2.7/lib-tk',
'/home/hoestnu/web_nl/lib/python2.7/lib-old',
'/home/hoestnu/web_nl/lib/python2.7/lib-dynload',
'/usr/lib/python2.7',
'/usr/lib/python2.7/plat-x86_64-linux-gnu',
'/usr/lib/python2.7/lib-tk',
'/home/hoestnu/web_nl/local/lib/python2.7/site-packages',
'/home/hoestnu/web_nl/local/lib/python2.7/site-packages/epidb_client-0.1.7-py2.7.egg',
'/home/hoestnu/web_nl/src/django-nani',
'/home/hoestnu/web_nl/src/django-piston',
'/home/hoestnu/web_nl/src/django-registration',
'/home/hoestnu/web_nl/src/django-influenzanet',
'/home/hoestnu/web_nl/lib/python2.7/site-packages',
'/home/hoestnu/web_nl/lib/python2.7/site-packages/epidb_client-0.1.7-py2.7.egg',
'/usr/local/lib/python2.7/site-packages',
'/usr/local/lib/python2.7/dist-packages',
'/usr/lib/python2.7/dist-packages',
'/home/hoestnu/web_nl/local/lib/python2.7/site-packages/epidb_client-0.1.7-py2.7.egg',
'/home/hoestnu/web_nl',
'/home/hoestnu/web_nl/lib/python2.7/site-packages/epidb_client-0.1.7-py2.7.egg']
Server time: Tue, 17 Mar 2020 19:11:09 +0100
Mooi dat ik de database naam weet en userquote:settings_dict
{'ENGINE': 'django.db.backends.postgresql_psycopg2',
'HOST': '',
'NAME': 'hoestnu',
'OPTIONS': {},
'PASSWORD': '',
'PORT': '',
'TEST_CHARSET': None,
'TEST_COLLATION': None,
'TEST_MIRROR': None,
'TEST_NAME': None,
'TIME_ZONE': 'Europe/Amsterdam',
'USER': 'hoestnu'}
Oneens.quote:Op woensdag 18 maart 2020 14:47 schreef Scrummie2.1 het volgende:
[..]
Door op maandagavond voor het eerst in 40 jaar het land toe te spreken, daar een strategie aan te kondigen die vervolgens op woensdagochtend door de directeur van het RIVM alweer tegen gesproken is?
Ja, sterk man
Ja dat stuk van Kuzu was wel tenenkrommend ja. De AH (en overige supermarkten) zijn juist vrij inventief bezig sinds de start van de crisis.quote:Op woensdag 18 maart 2020 14:45 schreef Vallon het volgende:
[..]
Het kabinet aangedreven door de zorgorganisaties, vindt het kennelijk nog geen tijd voor die zo gewenste stringente maatregelen.Nergens sluit de regering een (full) lock-down uit, dat wordt één en alleen bepaald door de capaciteit. Waarom je nu, NU volgens bepaalde f(r)acties volop in een lock-down moet is volstrekt onduidelijk.
Vervolgens gaat een politicus zich uitlaten hoever kassa´s uiteen moeten liggen. Kan hier boos over worden dat de politiek een gezocht dagelijkse voorbeeldje gaat gebruiken om haar punten politiek kracht bij te zetten. Hierbij vergeten dat bv een AH nu al inventief werkt met afscherming bij kassa's.
Ik vind het een vorm van landverraad, zo laat 'ingrijpen'.quote:Op woensdag 18 maart 2020 14:47 schreef Scrummie2.1 het volgende:
[..]
Door op maandagavond voor het eerst in 40 jaar het land toe te spreken, daar een strategie aan te kondigen die vervolgens op woensdagochtend door de directeur van het RIVM alweer tegen gesproken is?
Ja, sterk man
Het is niet aan hun... maar vragen kan altijd!quote:Op woensdag 18 maart 2020 14:46 schreef Buitendam het volgende:
[..]
Onzin. Partijen die een lockdown willen zoals de PVV en FvD kunnen nu vragen stellen over het kabinetsbeleid.
Dan zou de speech drie keer zo lang hebben geduurd met zijn gestotter.quote:Op woensdag 18 maart 2020 14:46 schreef Stoorzendert het volgende:
Als ze deze vent de toespraak hadden laten doen, was er nu echt paniek geweest in Nederland
Het zit diepquote:Op woensdag 18 maart 2020 14:47 schreef Scrummie2.1 het volgende:
[..]
Door op maandagavond voor het eerst in 40 jaar het land toe te spreken, daar een strategie aan te kondigen die vervolgens op woensdagochtend door de directeur van het RIVM alweer tegen gesproken is?
Ja, sterk man
Naast dat dit vaak wat schermen is zonder echt nut, worden zo vragen ingediend aan de regering die die gaan beantwoorden.quote:
django wagnerquote:Op woensdag 18 maart 2020 14:47 schreef Doublepain het volgende:
[..]
Gister kreeg ik een GET request data ipv de standaard foutmelding:
[..]
[..]
Mooi dat ik de database naam weet en user
Ja, ik heb genoeg kritiek op hem, maar hij komt iig beter over als deze verzameling dorpsidioten bij mekaar.quote:Op woensdag 18 maart 2020 14:43 schreef BlauweTijger het volgende:
Als je deze mensen zo hoort besef je weer hoe sterk Rutte is
Hij bedoelt juist dat er niet genoeg rekening met de maatregelen wordt gehouden in supermarkten. Ik snap ook niet waarom er niks gebeurt met oog op de medewerkers daar.quote:Op woensdag 18 maart 2020 14:43 schreef Shreyas het volgende:
Kuzu geeft een sneer aan supermarktpersoneel die nu overuren maakt om de problemen naar aanleiding van het hamstergedrag op te lossen. Triest
Hoestnuquote:Op woensdag 18 maart 2020 14:47 schreef Doublepain het volgende:
[..]
Gister kreeg ik een GET request data ipv de standaard foutmelding:
[..]
[..]
Mooi dat ik de database naam weet en user
Achter de schermen zijn ze keohard aan het werk. Verwachting is nu dat vrijdag meer duidelijkheid hierover komt.quote:Op woensdag 18 maart 2020 14:38 schreef Sfancta het volgende:
Bijgaand ontvangt u, ondanks het feit dat vanwege de Corona-crisis de opvang t/m 6 april 2020 gesloten is (met uitzondering van kinderen van wie ouders in de vitale beroepen werkzaam zijn) de factuur met betrekking tot de maand april 2020. Wij volgen in deze de richtlijnen van de overheid. Het kabinet roept ouders op om voor nu alles te laten zoals het is, dus contracten in stand te houden en facturen te betalen. Wij blijven in contact met de branchevereniging.
Wij vertrouwen erop u hiermee voldoende te hebben geïnformeerd.
Ook fijn......
leuke naam welquote:Op woensdag 18 maart 2020 14:47 schreef Doublepain het volgende:
[..]
Gister kreeg ik een GET request data ipv de standaard foutmelding:
[..]
[..]
Mooi dat ik de database naam weet en user
Zo is de relatie tussen kamer en kabinet toch altijd met alles?quote:Op woensdag 18 maart 2020 14:48 schreef Bocaj het volgende:
[..]
Het is niet aan hun... maar vragen kan altijd!
De website lijkt zo oud, en werkt erg slecht op een mobiele telefoon. Waarom is dat?quote:Op woensdag 18 maart 2020 14:45 schreef Adames het volgende:
[..]
Ik neem toch aan dat ze die website niet in zo'n achterlijk scripttaaltje hebben gebouwd
Pythonquote:Op woensdag 18 maart 2020 14:47 schreef Doublepain het volgende:
[..]
Gister kreeg ik een GET request data ipv de standaard foutmelding:
[..]
[..]
Mooi dat ik de database naam weet en user
ik ben reuze benieuwd, in de interrupties was het niet veelquote:Op woensdag 18 maart 2020 14:48 schreef Buitendam het volgende:
[..]
Baudet is nog niet eens aan het woord geweest met spreektijd.
Ook weer waar...quote:Op woensdag 18 maart 2020 14:49 schreef Buitendam het volgende:
[..]
Zo is de relatie tussen kamer en kabinet toch altijd met alles?
Blijkbaar niet. Sommigen zijn pas tevreden als per direct alle kruispunten bezet zijn met legervoertuigen ofzo.quote:Op woensdag 18 maart 2020 14:49 schreef Friday12 het volgende:
Hebben mensen uberhaupt naar Rutte geluisterd?
Hij zei dat de maatregels condtant gingen veranderen indien nodig
Altijd één te veel en voorzichtig zijn om het aantal gevallen misplaatst te gaan gebruiken als emotioneel argument.quote:
Python is juist ideaal voor dat soort shit.quote:
Meer dan de helft luistert niet en volgt alleen maar paniek. Zelfde mensen die verbaasd zijn dat de maatregelen nu nog geen effect hebben en maar beginnen te schreeuwen.quote:Op woensdag 18 maart 2020 14:49 schreef Friday12 het volgende:
Hebben mensen uberhaupt naar Rutte geluisterd?
Hij zei dat de maatregels condtant gingen veranderen indien nodig
'hetismaareengriepje'quote:Op woensdag 18 maart 2020 14:50 schreef Doublepain het volgende:
[..]
'PASSWORD': '********************',
Wat zou het zijn denk je??
betervoorkomendanchinezen123!quote:Op woensdag 18 maart 2020 14:50 schreef Doublepain het volgende:
[..]
'PASSWORD': '********************',
Wat zou het zijn denk je??
raspberryquote:Op woensdag 18 maart 2020 14:50 schreef Doublepain het volgende:
[..]
'PASSWORD': '********************',
Wat zou het zijn denk je??
We hebben te weinig testen. Werkelijke aantal is veel hoger. Denk ik.quote:Op woensdag 18 maart 2020 14:51 schreef Richestorags het volgende:
Wij moeten toch haast wel minimaal 30k cases hebben? We hebben een bizar hoog dodental vergeleken met de rest van Europa:
https://www.worldometers.info/coronavirus/
Dat is dus niet waar. Dat gebeurt in principe wel, alleen het kan een keertje vergeten worden, net zoals je toevallig een keer op 1.49m afstand loopt langs een andere persoon in het toch al krappe en volle gangpad van de supermarkt.quote:Op woensdag 18 maart 2020 14:48 schreef Chokeme het volgende:
[..]
Hij bedoelt juist dat er niet genoeg rekening met de maatregelen wordt gehouden in supermarkten. Ik snap ook niet waarom er niks gebeurt met oog op de medewerkers daar.
Het moet zo snel mogelijk, omdat je dan verspreiding en het aantal sterfgevallen kunt beperken. Als het aantal besmettingen terug is gebracht, kun je die maatregelen weer terugschroeven. Je zult sowieso in lock down moeten ook met het huidige wanbeleid. Alleen kun je de door snel in lock down te gaan verspreiding van het virus voorkomen. Je zou zelfs net als in China heel gericht in lock down kunnen gaan: alleen die gemeenten waar het zich in de gemeenschap verspreid en er geen zicht meer op is. In feite wat ze in China doen met Wuhan. 98% van China is niet in lockdown. Heel Nederland in lock down is onwenselijk, maar wordt met het huidige wanbeleid zo langzamerhand onafwendbaar.quote:Op woensdag 18 maart 2020 14:45 schreef Vallon het volgende:
[..]
Het kabinet aangedreven door de zorgorganisaties, vindt het kennelijk nog geen tijd voor die zo gewenste stringente maatregelen.Nergens sluit de regering een (full) lock-down uit, dat wordt één en alleen bepaald door de capaciteit. Waarom je nu, NU volgens bepaalde f(r)acties volop in een lock-down moet is volstrekt onduidelijk.
[…]
Hoe komen ze hier bij dan?quote:Op woensdag 18 maart 2020 14:51 schreef Richestorags het volgende:
Wij moeten toch haast wel minimaal 30k cases hebben? We hebben een bizar hoog dodental vergeleken met de rest van Europa:
https://www.worldometers.info/coronavirus/
Paar dagen geleden verwachtte het RIVM al 6000 besmettingen.quote:Op woensdag 18 maart 2020 14:51 schreef BarryOSeven het volgende:
[..]
We hebben te weinig testen. Werkelijke aantal is veel hoger. Denk ik.
Python is ideaal omdat het een taal is waar je je niet zorgen hoeft te maken over wat voor achtergrondzooi je moet doen en dus heel makkelijk te gebruiken is. Leuk voor een hobbysite of kleinere projecten, maar niet voor iets groots.quote:Op woensdag 18 maart 2020 14:50 schreef DustPuppy het volgende:
[..]
Python is juist ideaal voor dat soort shit.
Ik had wel even 3 gebruikt alleen, maar ok.
Er gebeurt helemaal niks in de supermarkten, mijn vriendin werkt als kassiere en die mag niet eens handschoentjes dragen van haar leidinggevende. Zij zien honderden mensen op een dag, dichterbij dan 1,5 meter, raken continu de boodschappen aan die de klanten aan hebben geraakt etc.quote:Op woensdag 18 maart 2020 14:52 schreef Shreyas het volgende:
[..]
Dat is dus niet waar. Dat gebeurt in principe wel, alleen het kan een keertje vergeten worden, net zoals je toevallig een keer op 1.49m afstand loopt langs een andere persoon in het toch al krappe en volle gangpad van de supermarkt.
Je kan overal wel bijdehand over gaan doen wat beter moet, maar dit was gewoon goedkoop scoren van Kuzu.
Ideaal voor veel data, zoals data sciencequote:Op woensdag 18 maart 2020 14:53 schreef Nattekat het volgende:
[..]
Python is ideaal omdat het een taal is waar je je niet zorgen hoeft te maken over wat voor achtergrondzooi je moet doen en dus heel makkelijk te gebruiken is. Leuk voor een hobbysite of kleinere projecten, maar niet voor iets groots.
Zoiets, als je naar testcriteria kijkt is factor 20 niet heel gekquote:Op woensdag 18 maart 2020 14:51 schreef Richestorags het volgende:
Wij moeten toch haast wel minimaal 30k cases hebben? We hebben een bizar hoog dodental vergeleken met de rest van Europa:
https://www.worldometers.info/coronavirus/
Wordt berekend uit resolved cases. Dus of je bent genezen, of dood. Dan is momenteel 9% dood. Maar ik verwacht dat dat weer omlaag gaat als grote groepen mensen gaan genezen straks, in Europa.quote:Op woensdag 18 maart 2020 14:53 schreef BarryOSeven het volgende:
[..]
Hoe komen ze hier bij dan?
8,272 (9%)
Deaths
Komen we dadelijk wel achter als we massaal kunnen monitoren wie antistoffen heeft.quote:Op woensdag 18 maart 2020 14:51 schreef Richestorags het volgende:
Wij moeten toch haast wel minimaal 30k cases hebben? We hebben een bizar hoog dodental vergeleken met de rest van Europa:
https://www.worldometers.info/coronavirus/
quote:
Hopelijk.quote:Op woensdag 18 maart 2020 14:55 schreef Eyjafjallajoekull het volgende:
[..]
Wordt berekend uit resolved cases. Dus of je bent genezen, of dood. Dan is momenteel 9% dood. Maar ik verwacht dat dat weer omlaag gaat als grote groepen mensen gaan genezen straks, in Europa.
twitter:samstein twitterde op dinsdag 17-03-2020 om 21:12:24We are so so fucked
https://t.co/MagSsObcgl reageer retweet
Doet het toch niet. Zelfs vannacht om 1.00 uur niet toen bijna iedereen op hun nest lag.quote:Op woensdag 18 maart 2020 14:43 schreef Houtenbeen het volgende:
twitter:omroepbrabant twitterde op woensdag 18-03-2020 om 14:42:25RIVM haalt infectieradar na een dag alweer offline vanwege verouderde website https://t.co/DFKgtVaPqW reageer retweet
Sluipschutters op de dakenquote:Op woensdag 18 maart 2020 14:50 schreef Perrin het volgende:
[..]
Blijkbaar niet. Sommigen zijn pas tevreden als per direct alle kruispunten bezet zijn met legervoertuigen ofzo.
Is wel belangrijk. Beetje steekproef hoef je niet eens hele grote hoeveelheden tests te hebben.quote:Op woensdag 18 maart 2020 14:55 schreef Twinkle20 het volgende:
[..]
Komen we dadelijk wel achter als we massaal kunnen monitoren wie antistoffen heeft.
Windsnelheid speelt hier nauwelijks een rol. Een virus overleeft niet lang in de buitenlucht en doorgaans zullen de nies/hoest druppels zich snel op de grond bevinden. Vandaar de afstand van 1-2meter waarbij vooral gemiddelen van toepassing zijn.quote:Op woensdag 18 maart 2020 14:44 schreef crystal_meth het volgende:
Het risico op besmetting in de buitenlucht is minimaal. Momenteel is er weinig wind, maar toch nog zo'n 4 a 6 m/s, dan is de kans dat je iemand's virussen inademt erg klein.
Je wil maatregelen nemen die opgevolgd worden, als je coffeeshops sluit zal er nog steeds verkocht worden, waarschijnlijk in omstandigheden waar het risico op besmetting hoger ligt.
Ja dan is hamsteren toch zo gek nog nietquote:Op woensdag 18 maart 2020 14:56 schreef HeatWave het volgende:
twitter:samstein twitterde op dinsdag 17-03-2020 om 21:12:24We are so so fucked
https://t.co/MagSsObcgl reageer retweet
jep,quote:Op woensdag 18 maart 2020 14:38 schreef Sfancta het volgende:
Bijgaand ontvangt u, ondanks het feit dat vanwege de Corona-crisis de opvang t/m 6 april 2020 gesloten is (met uitzondering van kinderen van wie ouders in de vitale beroepen werkzaam zijn) de factuur met betrekking tot de maand april 2020. Wij volgen in deze de richtlijnen van de overheid. Het kabinet roept ouders op om voor nu alles te laten zoals het is, dus contracten in stand te houden en facturen te betalen. Wij blijven in contact met de branchevereniging.
Wij vertrouwen erop u hiermee voldoende te hebben geïnformeerd.
Ook fijn......
/home/ [b]hoestnu[/b]/webquote:Op woensdag 18 maart 2020 14:47 schreef Doublepain het volgende:
[..]
Gister kreeg ik een GET request data ipv de standaard foutmelding:
[..]
[..]
Mooi dat ik de database naam weet en user
maar jij zit binnen toch?quote:Op woensdag 18 maart 2020 14:57 schreef Sfancta het volgende:
Woon in een getroffen gemeente, en ze vinden het hier belangrijk om mensen met een onkruidbrander rond te laten lopen. Met niet eens 1,5m afstand van elkaar.
Holy shit waar is dat?quote:Op woensdag 18 maart 2020 14:56 schreef HeatWave het volgende:
twitter:samstein twitterde op dinsdag 17-03-2020 om 21:12:24We are so so fucked
https://t.co/MagSsObcgl reageer retweet
Wauw, het kan dus nog erger!quote:Op woensdag 18 maart 2020 14:56 schreef HeatWave het volgende:
twitter:samstein twitterde op dinsdag 17-03-2020 om 21:12:24We are so so fucked
https://t.co/MagSsObcgl reageer retweet
Staat er letterlijk onderquote:
Haha zeker, anders zouden we in diep in de shit zitten. Maar maak je niet teveel zorgen want het stond een stuk lager in die periode toen in China tienduizenden mensen weer beter werden, maar er internationaal nog niet zoveel cases waren.quote:
Of ffs....quote:Op woensdag 18 maart 2020 14:43 schreef Houtenbeen het volgende:
twitter:omroepbrabant twitterde op woensdag 18-03-2020 om 14:42:25RIVM haalt infectieradar na een dag alweer offline vanwege verouderde website https://t.co/DFKgtVaPqW reageer retweet
quote:Op woensdag 18 maart 2020 14:56 schreef HeatWave het volgende:
twitter:samstein twitterde op dinsdag 17-03-2020 om 21:12:24We are so so fucked
https://t.co/MagSsObcgl reageer retweet
Niet gek, nee. Stompzinnig van een buitencategorie is een betere beschrijving.quote:Op woensdag 18 maart 2020 14:57 schreef Rodgrod het volgende:
[..]
Ja dan is hamsteren toch zo gek nog niet
Maar dit had wel zo veel duidelijkheid kunnen geven over de spreiding.quote:Op woensdag 18 maart 2020 14:45 schreef ondeugend het volgende:
[..]
Ik vind dit wel weer echt een knullige RIVM actie zeg.
WTF eerst 5 kilometer lopen voor je binnen bentquote:Op woensdag 18 maart 2020 14:56 schreef HeatWave het volgende:
twitter:samstein twitterde op dinsdag 17-03-2020 om 21:12:24We are so so fucked
https://t.co/MagSsObcgl reageer retweet
Dus Kuzu gaat zich op kabinetsniveau bezig houden met micromanagement hoe ik mijn handen moet wassen ? Het is goedkoop winstbejag om iemand te betrappen die piest in een zwembad.quote:Op woensdag 18 maart 2020 14:45 schreef BlauweTijger het volgende:
[..]
Fuck Kuzu. Dat gezegd te hebben ben ik het niet met je eens. Hij gaf een voorbeeld van hoe je beter de kassamedewerkers kan positioneren. Niks fout aan, gezien het besmettingsgevaar.
Dat dus! en preppers maar voor idioot uitmaken.quote:Op woensdag 18 maart 2020 14:56 schreef HeatWave het volgende:
twitter:samstein twitterde op dinsdag 17-03-2020 om 21:12:24We are so so fucked
https://t.co/MagSsObcgl reageer retweet
quote:Op woensdag 18 maart 2020 14:43 schreef Houtenbeen het volgende:
twitter:omroepbrabant twitterde op woensdag 18-03-2020 om 14:42:25RIVM haalt infectieradar na een dag alweer offline vanwege verouderde website https://t.co/DFKgtVaPqW reageer retweet
Tot jij straks achteraan in die rij staat, dan was het misschien toch.....quote:Op woensdag 18 maart 2020 14:59 schreef Buitendam het volgende:
[..]
Niet gek, nee. Stompzinnig van een buitencategorie is een betere beschrijving.
Ja ik had me ook aangemeld... maar nooit die mail gehad. amateuristischquote:Op woensdag 18 maart 2020 14:59 schreef Red_85 het volgende:
[..]
Maar dit had wel zo veel duidelijkheid kunnen geven over de spreiding.
En ook best wel veel paniek kunnen wegnemen omdat er zoveel meer mensen het virus al hebben (gehad).
Sterfte % ligt echt veel lager dan we nu denken.
Dan zou ik ff naar de volgende supermarkt doorrijdenquote:Op woensdag 18 maart 2020 14:56 schreef HeatWave het volgende:
twitter:samstein twitterde op dinsdag 17-03-2020 om 21:12:24We are so so fucked
https://t.co/MagSsObcgl reageer retweet
En volgende week liggen de winkels weer vol en komt er niemandquote:Op woensdag 18 maart 2020 15:00 schreef Graf..Coudenhove..Kalergi het volgende:
[..]
Dat dus! en preppers maar voor idioot uitmaken.
Wel wie lacht er nu het laatst?![]()
![]()
https://twitter.com/lopp/status/1239676109731647491
quote:Op woensdag 18 maart 2020 15:00 schreef Graf..Coudenhove..Kalergi het volgende:
[..]
Dat dus! en preppers maar voor idioot uitmaken.
Wel wie lacht er nu het laatst?![]()
![]()
https://twitter.com/lopp/status/1239676109731647491
Heerlijk geprepped begin Februariquote:Op woensdag 18 maart 2020 15:00 schreef Graf..Coudenhove..Kalergi het volgende:
[..]
Dat dus! en preppers maar voor idioot uitmaken.
Wel wie lacht er nu het laatst?![]()
![]()
https://twitter.com/lopp/status/1239676109731647491
De helft van het aantal corona patiënten is thuis gestorven..quote:Op woensdag 18 maart 2020 14:57 schreef Mammietje het volgende:
Gecontroleerd terwijl we geen benul hebben.
Ik maak me met name zorgen over het groeiend aantal meldingen van mensen die naar lucht lopen te snakken thuis, terwijl huisarts en GGD niet langs willen komen.
Nah naar lucht happen wil ik nog niet direct zeggen. Maar het kost bakken energie en echt comfortabel voelt het niet nee.quote:Op woensdag 18 maart 2020 14:57 schreef Mammietje het volgende:
Gecontroleerd terwijl we geen benul hebben.
Ik maak me met name zorgen over het groeiend aantal meldingen van mensen die naar lucht lopen te snakken thuis, terwijl huisarts en GGD niet langs willen komen.
waaaawquote:Op woensdag 18 maart 2020 14:47 schreef Doublepain het volgende:
[..]
Gister kreeg ik een GET request data ipv de standaard foutmelding:
[..]
[..]
Mooi dat ik de database naam weet en user
pfff daar sta je toch de volgende dag nog in.quote:Op woensdag 18 maart 2020 14:57 schreef Rodgrod het volgende:
[..]
Ja dan is hamsteren toch zo gek nog niet
Ja, voor data science ideaal, niet voor web development.quote:Op woensdag 18 maart 2020 14:54 schreef Doublepain het volgende:
[..]
Ideaal voor veel data, zoals data science
Hier in NL? Serieus? Brrr..quote:Op woensdag 18 maart 2020 15:01 schreef Markesh het volgende:
[..]
De helft van het aantal corona patiënten is thuis gestorven..
Het is een distributieprobleem. Er is méér dan genoeg van alles. Als iedereen nu stopt met hamsteren heb je dit soort debiele praktijken niet.quote:Op woensdag 18 maart 2020 15:00 schreef HeatWave het volgende:
[..]
Tot jij straks achteraan in die rij staat, dan was het misschien toch.....
We zullen het zienquote:Op woensdag 18 maart 2020 15:01 schreef Buitendam het volgende:
[..]
Het is een distributieprobleem. Er is méér dan genoeg van alles. Als iedereen nu stopt met hamsteren heb je dit soort debiele praktijken niet.
Flikker toch op. Er is genoeg als iedereen normaal doetquote:Op woensdag 18 maart 2020 15:00 schreef HeatWave het volgende:
[..]
Tot jij straks achteraan in die rij staat, dan was het misschien toch.....
wel eerlijk, ik zet hier in op t/m de meivakantiequote:Op woensdag 18 maart 2020 15:01 schreef RipCity het volgende:
All schools in Scotland and Wales set to close by Friday
There is speculation that England could follow, with Boris Johnson telling MPs that further decisions would be taken "imminently".
Scottish First Minister Nicola Sturgeon has warned that people should not assume that they will open again until the end of the summer term.
Kap eens met deze onzin. Dat is helemaal niet wat er is gezegd. Er is alleen gezegd dat er meer mensen overlijden buiten de IC dan op de IC zelf. Nog steeds overlijden de meeste in het ziekenhuis, buiten de IC.quote:Op woensdag 18 maart 2020 15:01 schreef Markesh het volgende:
[..]
De helft van het aantal corona patiënten is thuis gestorven..
Dat zit nu een stuk comfortabeler, niet?quote:Op woensdag 18 maart 2020 15:01 schreef Richestorags het volgende:
[..]
[..]
Heerlijk geprepped begin Februari
quote:Op woensdag 18 maart 2020 15:02 schreef Landgeld het volgende:
[..]
Flikker toch op. Er is genoeg als iedereen normaal doet
quote:Op woensdag 18 maart 2020 15:02 schreef RipCity het volgende:
Engeland: Producers and distributors are working at full capacity in order to keep sufficient supplies flowing into shops and supermarkets across the country. But representatives from the sector have warned that current production can only be maintained for a matter of weeks and they fear for the consequences if supplies start to dry up.
___
HAMSTEREN dus… Slim om dit naar buiten te brengen!
Totaal ander land . Hier heb je op elke hoek een supermarkt en die worden gewoon bevoorraad. Het is gewoon hyserie. Asociale hamsteraarsquote:Op woensdag 18 maart 2020 14:57 schreef Rodgrod het volgende:
[..]
Ja dan is hamsteren toch zo gek nog niet
ja dat zeg je toch niet, jumbo en AH zullen ook tot de laatste rolcontainer zeggen dat de DC's nog vol liggenquote:Op woensdag 18 maart 2020 15:02 schreef RipCity het volgende:
Engeland: Producers and distributors are working at full capacity in order to keep sufficient supplies flowing into shops and supermarkets across the country. But representatives from the sector have warned that current production can only be maintained for a matter of weeks and they fear for the consequences if supplies start to dry up.
___
HAMSTEREN dus… Slim om dit naar buiten te brengen!
Dit soort onzin is zo extreem tragisch.quote:Op woensdag 18 maart 2020 15:02 schreef RipCity het volgende:
Engeland: Producers and distributors are working at full capacity in order to keep sufficient supplies flowing into shops and supermarkets across the country. But representatives from the sector have warned that current production can only be maintained for a matter of weeks and they fear for the consequences if supplies start to dry up.
___
HAMSTEREN dus… Slim om dit naar buiten te brengen!
Nee, in het VK is het echt totaaaaal anders dan hier qua winkels etcquote:Op woensdag 18 maart 2020 15:03 schreef Landgeld het volgende:
[..]
Totaal ander land . Hier heb je op elke hoek een supermarkt en die worden gewoon bevoorraad. Het is gewoon hyserie. Asociale hamsteraars
Wij testen niet alles. Zo blijkt.quote:Op woensdag 18 maart 2020 14:51 schreef Richestorags het volgende:
Wij moeten toch haast wel minimaal 30k cases hebben? We hebben een bizar hoog dodental vergeleken met de rest van Europa:
https://www.worldometers.info/coronavirus/
Dit is Amerika, daar zijn heel wat minder supermarkten dan hier inderdaad.quote:Op woensdag 18 maart 2020 15:04 schreef HeatWave het volgende:
[..]
Nee, in het VK is het echt totaaaaal anders dan hier qua winkels etc.
Nee, dat is niet waar.quote:Op woensdag 18 maart 2020 15:04 schreef Markesh het volgende:
[..]
Dat zeiden ze vanmorgen bij de technische briefing.
Echt enorm zorgwekkend
Het zijn maar 15 mensen - opquote:
Het zijn serieus maar 15 personen op 17.000.000 mensen.quote:
zag je ook in FR op filmpjesquote:Op woensdag 18 maart 2020 15:04 schreef Eyjafjallajoekull het volgende:
Dat filmpje, van die enorme rij, laat wel zien dat het nog niet zo slecht is als sommige mensen al eerder gaan hamsteren een beetje. Het lijkt erop dat vrijwel iedereen daar in 1 keer in panic mode is gegaan.
Nee, juist het hamsteren zorgt voor deze problemen. Als iedereen gewoon normaal zijn boodschappen blijft doen is er voldoende. Paniekboodschappen werkt niet.quote:Op woensdag 18 maart 2020 15:04 schreef Eyjafjallajoekull het volgende:
Dat filmpje, van die enorme rij, laat wel zien dat het nog niet zo slecht is als sommige mensen al eerder gaan hamsteren een beetje. Het lijkt erop dat vrijwel iedereen daar in 1 keer in panic mode is gegaan.
Met zulke rijen ga je vanzelf hamsteren. Daar wil je echt geen tweede keer in staan. Je hoeft nog net geen tentje mee te nemen.quote:Op woensdag 18 maart 2020 15:04 schreef Eyjafjallajoekull het volgende:
Dat filmpje, van die enorme rij, laat wel zien dat het nog niet zo slecht is als sommige mensen al eerder gaan hamsteren een beetje. Het lijkt erop dat vrijwel iedereen daar in 1 keer in panic mode is gegaan.
Het ging over het VK, dat bericht over "nog een paar weken voor het op is"quote:Op woensdag 18 maart 2020 15:05 schreef Zeroku het volgende:
[..]
Dit is Amerika, daar zijn heel wat minder supermarkten dan hier inderdaad.
Totaal ander land - niet te vergelijken met Nederland en kleine afstanden om hier te bevoorraaden.quote:Op woensdag 18 maart 2020 15:04 schreef Eyjafjallajoekull het volgende:
Dat filmpje, van die enorme rij, laat wel zien dat het nog niet zo slecht is als sommige mensen al eerder gaan hamsteren een beetje. Het lijkt erop dat vrijwel iedereen daar in 1 keer in panic mode is gegaan.
twitter:LiveSquawk twitterde op woensdag 18-03-2020 om 15:01:33UK COVID-19 Cases Rise To 2626 From 1950 The Day Before reageer retweet
Wat gaan we nu krijgen!quote:Op woensdag 18 maart 2020 15:03 schreef Zeroku het volgende:
[..]
Kap eens met deze onzin. Dat is helemaal niet wat er is gezegd. Er is alleen gezegd dat er meer mensen overlijden buiten de IC dan op de IC zelf. Nog steeds overlijden de meeste in het ziekenhuis, buiten de IC.
In Amerika heb je veel minder supermarkten, dus als iedereen dan naar één plek gaat krijg je dit soort flauwekul.quote:Op woensdag 18 maart 2020 15:05 schreef Chia het volgende:
Hebben die rijen bij supermarkten met de bevoorrading te maken dan? Dacht omdat er maar een beperkt aantal mensen naar binnen mocht en andere mensen gaan dan een plekje in de rij hamsteren.
Duurt nog wel even. De cijfers zijn nog niet zorgwekkend genoeg.quote:Op woensdag 18 maart 2020 15:06 schreef DebielStudentje het volgende:
Is er een persco vanavond? Denken jullie dat we in lockdown gaan?
Als dat laatste waar is dan is 15 doden natuurlijk redelijk aan de safe kant voor de mensen die dit virus nog gaan krijgen.quote:Op woensdag 18 maart 2020 15:04 schreef Red_85 het volgende:
[..]
Wij testen niet alles. Zo blijkt.
Ik denk dat we al op een case of 12.000 zitten. Immers de schatting van de GGD was zaterdag 6.000.
Maar in feite is het virus al veel langer in NL dan de eerste gevonden case. Dus misschien zitten we al op 120.000 of 1.2 miljoen. Je weet het niet.
Goh, ik vraag me af waarom het daar zo veel harder gaat.quote:Op woensdag 18 maart 2020 15:06 schreef Houtenbeen het volgende:
twitter:LiveSquawk twitterde op woensdag 18-03-2020 om 15:01:33UK COVID-19 Cases Rise To 2626 From 1950 The Day Before reageer retweet
En dat filmpje uit België dan?quote:Op woensdag 18 maart 2020 15:06 schreef Zeroku het volgende:
[..]
In Amerika heb je veel minder supermarkten, dus als iedereen dan naar één plek gaat krijg je dit soort flauwekul.
Oef dat gaat echt enorm hard daar.quote:Op woensdag 18 maart 2020 15:06 schreef Houtenbeen het volgende:
twitter:LiveSquawk twitterde op woensdag 18-03-2020 om 15:01:33UK COVID-19 Cases Rise To 2626 From 1950 The Day Before reageer retweet
Ik denk dat er dan e.e.a. misging in het quoten, want je reageerde op de lange rij bij de Costco in Amerikaquote:Op woensdag 18 maart 2020 15:05 schreef HeatWave het volgende:
[..]
Het ging over het VK, dat bericht over "nog een paar weken voor het op is"
Hoop het. Al is het maar voor al die mensen die geen afstand houden en gewoon gezellig staan kletsen overal.quote:Op woensdag 18 maart 2020 15:06 schreef DebielStudentje het volgende:
Is er een persco vanavond? Denken jullie dat we in lockdown gaan?
niet eerder dan komend weekend denk ik, en dan misschien alleen niet-essentiële winkelsquote:Op woensdag 18 maart 2020 15:06 schreef DebielStudentje het volgende:
Is er een persco vanavond? Denken jullie dat we in lockdown gaan?
Op basis van de cijfers van Duitsland hebben we inmiddels al 20000+ (wellicht al 30000) besmettingen gebaseerd op de doden en dat de Duitsers wel fatsoenlijk testen. (Ik weet het veel aannames maar goed)quote:Op woensdag 18 maart 2020 15:04 schreef Red_85 het volgende:
[..]
Wij testen niet alles. Zo blijkt.
Ik denk dat we al op een case of 12.000 zitten. Immers de schatting van de GGD was zaterdag 6.000.
Maar in feite is het virus al veel langer in NL dan de eerste gevonden case. Dus misschien zitten we al op 120.000 of 1.2 miljoen. Je weet het niet.
Obesitas en overgewicht is het grootste probleem, maar bij het eerste het beste virus is ineens alles op.quote:Op woensdag 18 maart 2020 15:05 schreef HeatWave het volgende:
[..]
Het ging over het VK, dat bericht over "nog een paar weken voor het op is"
Omdat het gewone leven hier gewoon doorgaat momenteel. Pas net dat de bios en theatre is gesloten. Maar in de stad en vooral bij winkels is het nog net zo druk. En scholen en al het andere gewoon door ook.quote:Op woensdag 18 maart 2020 15:07 schreef Nattekat het volgende:
[..]
Goh, ik vraag me af waarom het daar zo veel harder gaat.
Kan, het verspringt constant. If so, my bad.quote:Op woensdag 18 maart 2020 15:07 schreef Zeroku het volgende:
[..]
Ik denk dat er dan e.e.a. misging in het quoten, want je reageerde op de lange rij bij de Costco in Amerika.
Was sarcastisch hèquote:Op woensdag 18 maart 2020 15:08 schreef RipCity het volgende:
[..]
Omdat het gewone leven hier gewoon doorgaat momenteel. Pas net dat de bios en theatre is gesloten. Maar in de stad en vooral bij winkels is het nog net zo druk. En scholen en al het andere gewoon door ook.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |