De Letse inzending moet nog worden gekozenquote:Op maandag 3 februari 2020 22:55 schreef TLC het volgende:
Komt de Letse deelneemster ook niet uit Nederland ?
Die Annna is alleen deelneemster aan de voorronde. Maar ze gebruikt dat nogal nadrukkelijk om in Nederland onder de aandacht te komen.quote:Op maandag 3 februari 2020 22:55 schreef TLC het volgende:
Komt de Letse deelneemster ook niet uit Nederland ?
Ze heeft Griekse roots, maar is toch wel echt Nederlands idd.quote:Liberakakis werd in 2002 geboren in Utrecht. Op haar tiende deed ze mee met The Voice Kids. Ook zong ze bij Kinderen voor Kinderen en was ze eerder kandidaat bij het Junior Eurovisie Songfestival.
Ja ach, Jeangu Macrooy heeft het toch ook over zijn landgenoten etc., wat we natuurlijk eigenlijk niet zijn. Een beetje opportunisme is niemand vreemd.quote:Op dinsdag 4 februari 2020 07:21 schreef TheVulture het volgende:
"ik kijk er naar uit om mijn land te vertegenwoordigen"
Als je in Utrecht geboren bent en al voor NL aan het JESF mee hebt gedaan denk ik alleen maar: wat een leuke PR-uitspraak
Ok pfff nou goed hoor dan geven we geen douze points.quote:Op dinsdag 4 februari 2020 09:36 schreef Cyan9 het volgende:
Inmiddels buitelen de Grieken op social media al over elkaar om iedereen te corrigeren dat ze sowieso 100% Grieks is.
Kunnen mensen niet het gevoel hebben dat ze thuis zijn in twee landen dan? Of dat ze twee of meerdere landen ‘hebben’?quote:Op dinsdag 4 februari 2020 07:21 schreef TheVulture het volgende:
"ik kijk er naar uit om mijn land te vertegenwoordigen"
Als je in Utrecht geboren bent en al voor NL aan het JESF mee hebt gedaan denk ik alleen maar: wat een leuke PR-uitspraak
Oh? Waar heb je dat gezien?quote:Op dinsdag 4 februari 2020 10:50 schreef molloot200 het volgende:
Dat vraagteken in de titel hoeft toch niet want het is bekend dat het nummer "Supergirl" gaat heten toch?
Dat hebben ze gisteren als het goed is ook bekend gemaakt en kwam het hier net ook nog tegen:quote:
quote:Ze kreeg een uitnodiging om in Griekenland auditie te doen voor het Eurovisie Songfestival. Ze zong Supergirl in en wist de organisatie te overtuigen. "Ze zeiden, dit wordt het. Ik moest echt huilen."
https://nos.nl/artikel/23(...)l-flabbergasted.html
quote:Op dinsdag 4 februari 2020 13:12 schreef Em31 het volgende:
[..]
Dat hebben ze gisteren als het goed is ook bekend gemaakt en kwam het hier net ook nog tegen:
[..]
Dat wordt nog wat in meiquote:Ik sliep vannacht pas om 4 uur, omdat ik helemaal aan het trillen was.
twitter:redactieadun twitterde op dinsdag 04-02-2020 om 18:07:05Utrechtse Stefania doet voor Griekenland mee aan Songfestival, maar mist daardoor wel eindexamenhttps://t.co/J9bQqO68jZ reageer retweet
Tsja, ergens snap ik het welquote:Op dinsdag 4 februari 2020 19:32 schreef Em31 het volgende:
twitter:redactieadun twitterde op dinsdag 04-02-2020 om 18:07:05Utrechtse Stefania doet voor Griekenland mee aan Songfestival, maar mist daardoor wel eindexamenhttps://t.co/J9bQqO68jZ reageer retweet
![]()
Ik ben benieuwd, wel leuk dat we toch een klein beetje twee artiesten "voor ons land" kunnen steunen in meiquote:Donderdag keert ze terug naar Nederland en geeft ze in Rotterdam Ahoy een persconferentie.
quote:Op dinsdag 4 februari 2020 19:32 schreef Em31 het volgende:
twitter:redactieadun twitterde op dinsdag 04-02-2020 om 18:07:05Utrechtse Stefania doet voor Griekenland mee aan Songfestival, maar mist daardoor wel eindexamenhttps://t.co/J9bQqO68jZ reageer retweet
![]()
Vanaf 10 mei te zien op youtube (NPO Zapp) https://www.vpro.nl/jeugd/programmas/koplopers.htmlquote:Op woensdag 5 februari 2020 18:45 schreef Niels93 het volgende:
VPRO volgt haar en maakt een documentaire. Net in Boulevard de beelden van wanneer ze te horen kreeg dat ze de Griekse inzending werd. Heel aandoenlijk, ze is echt super enthousiast!
Nederland iig wel eerder op Griekenlandquote:Op woensdag 5 februari 2020 08:35 schreef Cirilico het volgende:
Benieuwd of Cyprus en Griekenland hierdoor eerder geneigd zijn om op Nederland te stemmen.
Nederlands, en Grieks. Wat is daar mis mee?quote:Op woensdag 5 februari 2020 19:25 schreef Moira het volgende:
En ze kunnen zeggen wat ze willen maar die is toch echt gewoon Nederlands hoor
Niksquote:Op woensdag 5 februari 2020 19:52 schreef blackswangreen het volgende:
[..]
Nederlands, en Grieks. Wat is daar mis mee?
So cutequote:Op woensdag 5 februari 2020 19:51 schreef hole1988 het volgende:
Hier het fragment https://streamable.com/o8l4b
Ah leuk! Hoe bizar zal dat eerst voelenquote:Op woensdag 5 februari 2020 19:51 schreef hole1988 het volgende:
Hier het fragment https://streamable.com/o8l4b
Staging door de stage director van My Lucky Dayquote:The staging will be in the hands of the Eurovision experienced Fokas Evaggelinos (Φωκάς Ευαγγελινός), who was the stage director of several Eurovision songs, including Scream (Russia 2019), My Lucky Day (Moldova 2018), You Are the Only One (Russia 2016), Hold Me (Azerbaijan 2013) and the Eurovision winner My Number One (Greece 2005).
https://eurovisionworld.c(...)-for-eurovision-2020
twitter:songfestivalNL twitterde op woensdag 05-02-2020 om 22:45:21Stefania (Griekenland): “Mijn leven is in n keer veranderd” 👇https://t.co/95NgPqIodH (uit: @volgspotradio5 , @NPORadio5 ) #songfestival #OpenUp reageer retweet
Ja, daar ging ik al van uit.quote:Op woensdag 5 februari 2020 19:23 schreef Moira het volgende:
[..]
Nederland iig wel eerder op Griekenland
Tofquote:Op woensdag 5 februari 2020 23:04 schreef grazz het volgende:
twitter:songfestivalNL twitterde op woensdag 05-02-2020 om 22:45:21Stefania (Griekenland): “Mijn leven is in n keer veranderd” 👇https://t.co/95NgPqIodH (uit: @:volgspotradio5 , @:NPORadio5 ) #songfestival #OpenUp reageer retweet
Nooit begrepen dit inderdaadquote:Op donderdag 6 februari 2020 19:22 schreef FruitofUtopia het volgende:
[..]
Pff waarom toch allemaal zo laat
twitter:ESCGREECE twitterde op zondag 09-02-2020 om 08:07:16@Eurovision 2020: Η 17χρονη Στεφανία στο RTL Ολλανδίας#Eurovision2020 #Eurovision #Eurovisiongr #Greece #Stefania #Supergirl #OpenUp #RTL #Netherlands #Rotterdam #ERT https://t.co/k9aYAfh9ro reageer retweet
quote:It's official, the video clip will be released on March 1.
The videoclip will be surrealistic without any relation to superheroes or comic stuff.
The song has a lot of dance and some Ariana Grande vibes
twitter:EvaESCExpert twitterde op maandag 24-02-2020 om 20:09:27stefania’s song is gonna be a collapse yup yup https://t.co/8PHoOUUpUc reageer retweet
Moet alleen niet een kopie van kopie zijn.quote:Op maandag 24 februari 2020 21:24 schreef lashatumbai het volgende:
[..]
Dan zijn we snel tevreden he als Eurofans
Ach.. als de sirtaki er maar in zitquote:Op maandag 24 februari 2020 21:27 schreef ato het volgende:
[..]
Moet alleen niet een kopie van kopie zijn.
Ja zeker.quote:Op maandag 24 februari 2020 21:28 schreef lashatumbai het volgende:
[..]
Ach.. als de sirtaki er maar in zit
Oh het was een post van die Fokas Evagelinos. Het was een nieuws item over het maken van de videoclip. Je zag Stefania in de schoolbanken zitten a la Britney Spears BOMT.quote:Op maandag 24 februari 2020 23:24 schreef Nashipeer het volgende:
Het is denk ik al verwijderd. Wat was er te zien?
En dat voor een Nederlandse zangeres!quote:Op maandag 24 februari 2020 23:26 schreef Nexum het volgende:
Ik denk dat ik nog nooit zo excited ben geweest voor een Eurovision lied sinds Fuego![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
Aah okay bedanktquote:Op maandag 24 februari 2020 23:26 schreef lashatumbai het volgende:
[..]
Oh het was een post van die Fokas Evagelinos. Het was een nieuws item over het maken van de videoclip. Je zag Stefania in de schoolbanken zitten a la Britney Spears BOMT.
Zeker. Helemaal vanuit Semi 2.quote:Op maandag 24 februari 2020 23:36 schreef koffieleuk het volgende:
Als die recensie klopt, haalt ze op haar sloffen de finale schat ik zo in.
JAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA HYPE HYPE HYPEquote:Op maandag 24 februari 2020 23:52 schreef grazz het volgende:
Stefania gaat Griekeland de top 10 (gf) inzingen
Ben er vrij zeker vanquote:Op maandag 24 februari 2020 23:53 schreef Nexum het volgende:
[..]
JAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA HYPE HYPE HYPE
Ga ik dit echt opnieuw doen... al dit gefangirl... ja zekerquote:Op maandag 24 februari 2020 23:54 schreef grazz het volgende:
[..]
Ben er vrij zeker vanze was in 2016 vocaal al de beste van de 3 (Kisses). Ze beweegt best goed. KOmt helemaal goed dit.
twitter:BalkanKinggg twitterde op zaterdag 29-02-2020 om 00:29:33The song ERT rejected to send to Eurovision for Greece 🇬🇷 . & chosen stefania instead. #eurovision #eurovisiongreece . What y’all think ? https://t.co/aLRdF1QFzQ reageer retweet
Best leuk, maar ik hoop en denk dat Supergirl beter is. En ik vind het vooral voor Stefania leuk dat ze haar hebben gekozen. Ik denk dat ze het heel goed gaat doen op het ESF.quote:Op zaterdag 29 februari 2020 15:21 schreef Nashipeer het volgende:
Dit was schijnbaar een lied dat werd afgewezen door de Griekse omroep. Daarna werd Stefania gekozen:twitter:BalkanKinggg twitterde op zaterdag 29-02-2020 om 00:29:33The song ERT rejected to send to Eurovision for Greece 🇬🇷 . & chosen stefania instead. #eurovision #eurovisiongreece . What y’all think ? https://t.co/aLRdF1QFzQ reageer retweet
Wiwi heeft het net over 18 uur en nu ben ik confuuuuused!quote:
twitter:wiwibloggs twitterde op zaterdag 29-02-2020 om 18:53:03Stefania is ready. Are you? “Superg!rl“ lands Sunday at 18:00 CET. 🇬🇷 #ESC2020 #Eurovision https://t.co/epdaSIhmOo reageer retweet
Die titel is echt verschrikkelijk. En bovendien moet ik dan steeds aan "I'm a supergirl, and supergirls don't cry" denken. Dus dan sta je al 1-0 achter. Maar ik ben wel benieuwd waar ze mee komen.quote:Op zondag 1 maart 2020 14:02 schreef Nashipeer het volgende:
^^ de titel Superg!rl geeft wel dat gevoel, maar ik hoop het niet. Want Blanche en Kristian Kostov konden op jonge leeftijd ook volwassen acts neerzetten
Griekenland ligt in een andere tijdszone dus 6 uur lokaal waarschijnlijk?quote:Op zondag 1 maart 2020 14:12 schreef Greys het volgende:
[..]
Wiwi heeft het net over 18 uur en nu ben ik confuuuuused!twitter:wiwibloggs twitterde op zaterdag 29-02-2020 om 18:53:03Stefania is ready. Are you? “Superg!rl“ lands Sunday at 18:00 CET. 🇬🇷 #ESC2020 #Eurovision https://t.co/epdaSIhmOo reageer retweet
Ah duidelijk, dank je!quote:Op zondag 1 maart 2020 14:28 schreef Jesper23 het volgende:
Tussen 16:00u en 17:00u wordt het op ERT uitgezonden, om 17:00u op YouTube en om 18:00u staat het op Spotify (allemaal NL'se tijd).
Videoclip denk ik, beetje zelfde als met Fuego toenquote:Op zondag 1 maart 2020 16:04 schreef molloot200 het volgende:
Is er een hele tv-uitzending (persco) aan gewijd of krijgen we alleen een videoclip / liveoptreden te zien?
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |