Volgens mij niet. Alsnog is t wel zo netjes betrokken users even te berichten dat e.e.a. verwijderd is.quote:Op maandag 20 januari 2020 22:09 schreef Ifrane het volgende:
[..]
Hoi, dat is omdat er (dús wel) gelekte informatie verspreid en besproken werd.
Dit is geen discussie verder. Je hebt het antwoord op je vraag gekregen. Posts waarin dat informatie als een quote stond, zijn ook verwijderd.quote:Op dinsdag 21 januari 2020 06:28 schreef Samzz het volgende:
[..]
Volgens mij niet. Alsnog is t wel zo netjes betrokken users even te berichten dat e.e.a. verwijderd is.
Alsnog is het wel zo netjes betrokken users even te berichten dat er posts verwijderd zijn.quote:Op dinsdag 21 januari 2020 12:03 schreef Ifrane het volgende:
[..]
Dit is geen discussie verder. Je hebt het antwoord op je vraag gekregen. Posts waarin dat informatie als een quote stond, zijn ook verwijderd.
Als je meer informatie wilt, ben je van harte welkom om naar forum@fok.nl te mailen.
Mwa, zal altijd op basis van context zijn. Zal er in het vervolg op letten (al hoop ik dat er nooit een vervolg hiervan hoeft te komenquote:Op dinsdag 21 januari 2020 12:21 schreef Samzz het volgende:
[..]
Alsnog is het wel zo netjes betrokken users even te berichten dat er posts verwijderd zijn.
Waarom op basis van context? Het is een SC. Ik neem aan dat je in andere topics waar geveegd wordt ook een bericht zet dat er geveegd wordt/is en waarom. Dus waarom in een SC niet? Er is best wat weggehaald namelijk.quote:Op dinsdag 21 januari 2020 12:28 schreef Ifrane het volgende:
[..]
Mwa, zal altijd op basis van context zijn. Zal er in het vervolg op letten (al hoop ik dat er nooit een vervolg hiervan hoeft te komen).
Gelekte informatie wordt niet besproken.quote:Op dinsdag 21 januari 2020 12:37 schreef Samzz het volgende:
[..]
Waarom op basis van context? Het is een SC. Ik neem aan dat je in andere topics waar geveegd wordt ook een bericht zet dat er geveegd wordt/is en waarom. Dus waarom in een SC niet? Er is best wat weggehaald namelijk.
Als je die eerste regel nou gewoon in een post had gezet he, had een hoop frustratie gescheeld.quote:Op dinsdag 21 januari 2020 12:43 schreef Ifrane het volgende:
[..]
Gelekte informatie wordt niet besproken.
Ik snap je punt maar ga het niet keer op keer forceren.
Ik denk dat het met die frustratie nu ook wel meevalt. Iedereen had zich kunnen bedenken waarom die posts verwijderd waren en anders als je echt zo in verwarring bent vraag je het hier en krijg je antwoord.quote:Op dinsdag 21 januari 2020 12:57 schreef DrMarten het volgende:
[..]
Als je die eerste regel nou gewoon in een post had gezet he, had een hoop frustratie gescheeld.
Dan nog. 1 regel er aan spenderen kan geen kwaad toch?quote:Op dinsdag 21 januari 2020 13:01 schreef GGMM het volgende:
[..]
Ik denk dat het met die frustratie nu ook wel meevalt. Iedereen had zich kunnen bedenken waarom die posts verwijderd waren en anders als je echt zo in verwarring bent vraag je het hier en krijg je antwoord.
Dat hele gesprek dat gewist is was allang voorbij dus om het dan nog een keer te melden en er zo nog op terug te komen was niet per se nodig.
Nou, ik wist het niet want ik dacht dat t om NWS topics gingquote:Op dinsdag 21 januari 2020 13:01 schreef GGMM het volgende:
[..]
Ik denk dat het met die frustratie nu ook wel meevalt. Iedereen had zich kunnen bedenken waarom die posts verwijderd waren en anders als je echt zo in verwarring bent vraag je het hier en krijg je antwoord.
Dat hele gesprek dat gewist is was allang voorbij dus om het dan nog een keer te melden en er zo nog op terug te komen was niet per se nodig.
Wat keer op keer forceren? Even aangeven wat weggehaald is en waarom is geen forceren?quote:Op dinsdag 21 januari 2020 12:43 schreef Ifrane het volgende:
[..]
Gelekte informatie wordt niet besproken.
Ik snap je punt maar ga het niet keer op keer forceren.
Dat had gekund, al krijg je dan weer dat je misschien gezeur en geëtter op je hals haalt omdat je iets aanhaalt wat net afgesloten is.quote:Op dinsdag 21 januari 2020 13:04 schreef DrMarten het volgende:
[..]
Dan nog. 1 regel er aan spenderen kan geen kwaad toch?
Mwa, ja, die had wel kunnen blijven staan ja. Hij stond in een serie van niet-constructieve feedback en mensen die op een potentieel relletje duiken, dus ik snap wel dat jouw post ook meeging, maar hij had kunnen blijven staan, ja.quote:Op dinsdag 21 januari 2020 13:04 schreef DrMarten het volgende:
Nu je hier toch bent.... die eerste reactie van mij die ik hier postte. Wat was daar nou zozeer mis mee dat die geveegd moest worden? Het heet hier toch feedback? Geef ik feedback en dan wordt het geveegd.
Bij dezen dan.quote:Op dinsdag 21 januari 2020 13:08 schreef Samzz het volgende:
[..]
Nou, ik wist het niet want ik dacht dat t om NWS topics ging.
En keer op keer. Alsof het dagelijks gebeurt....quote:Op dinsdag 21 januari 2020 13:16 schreef Samzz het volgende:
[..]
Wat keer op keer forceren? Even aangeven wat weggehaald is en waarom is geen forceren?
Jouw punt was al duidelijk vanaf je eerste reactie op mij.quote:Op dinsdag 21 januari 2020 13:16 schreef Samzz het volgende:
[..]
Wat keer op keer forceren? Even aangeven wat weggehaald is en waarom is geen forceren?
Nu heb ik het idee dat je alleen maar met hetzelfde punt zit te maken en zit te zoeken naar wilde verhalen die niet bestaan. Zo kom je in ieder geval over bij mij. Correct me if I'm wrong.quote:Op dinsdag 21 januari 2020 12:21 schreef Samzz het volgende:
[..]
Alsnog is het wel zo netjes betrokken users even te berichten dat er posts verwijderd zijn.
Nee, maar er wordt wel gauw gedramd in FB, dus als dat met forceren wordt bedoeld snap ik het wel.quote:Op dinsdag 21 januari 2020 13:18 schreef DrMarten het volgende:
[..]
En keer op keer. Alsof het dagelijks gebeurt....
Dit snap ik echt niet. Samzz stelt een volstrekt redelijke vraag. Daar was absoluut geen sprake van niet constructieve feedback. Daar wordt door ifrane behoorlijk bot en kortaf op gereageerd, zoals hier de laatste tijd door de mods wel vaker gebeurt. Dat valt mij op, dan maak ik daar een opmerking over.quote:Op dinsdag 21 januari 2020 13:17 schreef GGMM het volgende:
[..]
Mwa, ja, die had wel kunnen blijven staan ja. Hij stond in een serie van niet-constructieve feedback en mensen die op een potentieel relletje duiken, dus ik snap wel dat jouw post ook meeging, maar hij had kunnen blijven staan, ja.
Hoe jij telkens bemoeit, aanschopt, door zit te drammen en sensatie zit te zoeken is precies de reden waarom je post is weggehaald. En als je dit blijft doen, gaat het ook weer weg.quote:Op dinsdag 21 januari 2020 13:18 schreef DrMarten het volgende:
[..]
En keer op keer. Alsof het dagelijks gebeurt....
Zoals gezegd, je bericht stond tussen meerdere niet-constructieve berichten die verwijderd zijn.quote:Op dinsdag 21 januari 2020 13:22 schreef DrMarten het volgende:
[..]
Dit snap ik echt niet. Samzz stelt een volstrekt redelijke vraag. Daar was absoluut geen sprake van niet constructieve feedback. Daar wordt door ifrane behoorlijk bot en kortaf op gereageerd, zoals hier de laatste tijd door de mods wel vaker gebeurt. Dat valt mij op, dan maak ik daar een opmerking over.
Laat ze een voorbeeld nemen over hoe Alwayshappy reageerde op zaken. Gewoon vriendelijk, nette uitleg, iedereen blij.
daar verschillen we dan over van mening, prima.quote:Op dinsdag 21 januari 2020 13:24 schreef GGMM het volgende:
[..]
Verder vind ik het qua communicatie wel prima gaan.
quote:Op dinsdag 21 januari 2020 13:22 schreef Ifrane het volgende:
Informatie en duidelijkheid is gegeven, en dat slaat nu om naar zeiken om het zeiken. Daar heeft niemand baat bij.
Alle posts die hier niet thuis horen vanaf nu gaan gewoon de kliko in.
Nee, ik snapte even niet wat je bedoelde met keer op keer forceren. Maar het kwartje is geloof ik gevallen bij me.quote:Op dinsdag 21 januari 2020 13:20 schreef Ifrane het volgende:
[..]
Jouw punt was al duidelijk vanaf je eerste reactie op mij.
[..]
Nu heb ik het idee dat je alleen maar met hetzelfde punt zit te maken en zit te zoeken naar wilde verhalen die niet bestaan. Zo kom je in ieder geval over bij mij. Correct me if I'm wrong.
It's all good. Bedankt voor het meedenken in ieder geval, zal in het vervolg op letten.quote:Op dinsdag 21 januari 2020 14:00 schreef Samzz het volgende:
[..]
Nee, ik snapte even niet wat je bedoelde met keer op keer forceren. Maar het kwartje is geloof ik gevallen bij me.
Dit was mi behoorlijk oppervlakkig en niet specifiek iets wat alleen de crew zou kunnen weten/vinden/zien, maar jullie zien dat kennelijk niet zo, ik denk bij gelekte informatie meer aan een specifieke opmerking ofzo, niet aan iets dat elke user ook zou kunnen vinden of zeggen nav een openbare post.quote:Op dinsdag 21 januari 2020 13:01 schreef GGMM het volgende:
[..]
Ik denk dat het met die frustratie nu ook wel meevalt. Iedereen had zich kunnen bedenken waarom die posts verwijderd waren en anders als je echt zo in verwarring bent vraag je het hier en krijg je antwoord.
Dat hele gesprek dat gewist is was allang voorbij dus om het dan nog een keer te melden en er zo nog op terug te komen was niet per se nodig.
Het beleid is dat gesprekken/discussies die achter de schermen hebben plaatsgevonden niet voor de schermen gepost/samengevat worden.quote:Op dinsdag 21 januari 2020 17:46 schreef JaniesBrownie het volgende:
[..]
Dit was mi behoorlijk oppervlakkig en niet specifiek iets wat alleen de crew zou kunnen weten/vinden/zien, maar jullie zien dat kennelijk niet zo, ik denk bij gelekte informatie meer aan een specifieke opmerking ofzo, niet aan iets dat elke user ook zou kunnen vinden of zeggen nav een openbare post.
Maar misschien mis ik context of is me gewoon niet helemaal duidelijk wat er precies bedoeld wordt met lekken?
Overigens kom ik er niet mee om nog even na te zuigen, maar echt omdat ik me afvraag wat ‘lekken’ voor jullie/FOK precies inhoudt.
Het maakt me niet uit dat er geveegd is of wordt, voor de duidelijkheid. Voordat dat verkeerd begrepen wordt
Ok, ik had niet in de gaten dat er echt wat uit n gesprek gepost was, dacht dat er alleen een mening gegeven werd over iets, maar ik moet zeggen dat ik t ook niet helemaal gevolgd heb, dus dan zal ik wel wat gemist hebben.quote:Op dinsdag 21 januari 2020 18:15 schreef GGMM het volgende:
[..]
Het beleid is dat gesprekken/discussies die achter de schermen hebben plaatsgevonden niet voor de schermen gepost/samengevat worden.
Complexer dan dat is het beleid niet.
Volgens mij werd er ook gewoon even gespuit, inderdaad zijn kant van het verhaal. Maar mag niet hè.quote:Op dinsdag 21 januari 2020 18:23 schreef JaniesBrownie het volgende:
[..]
Ok, ik had niet in de gaten dat er echt wat uit n gesprek gepost was, dacht dat er alleen een mening gegeven werd over iets, maar ik moet zeggen dat ik t ook niet helemaal gevolgd heb, dus dan zal ik wel wat gemist hebben.
Tnx.
Het is ook een goede manier om dit forum nog sneller te killen.quote:Op woensdag 29 januari 2020 08:07 schreef CoolGuy het volgende:
[..]
Goeie manier van je eigen topic killen.
Ik denk dat je niet de gehele achtergrond hebt dus ik snap je zienswijze, maar laten we zeggen; op een gegeven moment is er genoeg gevraag en gewaarschuwd om de toon aub wat te matigen.quote:Op donderdag 30 januari 2020 17:22 schreef Scary_Mary het volgende:
[..]
Het is ook een goede manier om dit forum nog sneller te killen.
Waarom zou je een niet persoonlijk topic waarin wel degelijke reacties zitten gelijk maar dicht gooien? Zoveel nieuwe content wordt er niet meer aangemaakt, dus het lijkt mij niet zo handig om dat nog verder de nek om te draaien omdat je zogenaamd een user wil straffen..
quote:Op maandag 3 februari 2020 16:43 schreef mosrednA het volgende:
[..]
@:coolguy
Zo bedoelde ik het niet eh
Verder snap ik dat hij gemod is
Ja dat snap ik ook niet. Het was gewoon een normale inhoudelijke discussiequote:Op zaterdag 8 februari 2020 17:29 schreef 01100101 het volgende:
Ik zit net dit topic te lezen van Iamgoddamnugly. Waarom wordt dat gesloten ? Ik weet dat hij niet de meest sympatieke user is, maar behalve één sneer van hem, staat het topic vol met inhoudelijke en normale posts.
R&P / Is socialmedia een goede representatie van de werkelijkheid?
Lees anders even de uitleg van CoolGuy een paar post hierboven.. post 80 om precies te zijnquote:Op zaterdag 8 februari 2020 17:29 schreef 01100101 het volgende:
Ik zit net dit topic te lezen van Iamgoddamnugly. Waarom wordt dat gesloten ? Ik weet dat hij niet de meest sympatieke user is, maar behalve één sneer van hem, staat het topic vol met inhoudelijke en normale posts.
R&P / Is socialmedia een goede representatie van de werkelijkheid?
Ik heb zijn post gezien en vind het niet echt een sterk argument, omdat Iamgoddamnugly niet in het topic verder ontspoorde. Nu snap ik wel dat de moderators ook weekend hebben en wel andere dingen aan het hoofd dan te kijken of Ugly het topic daadwerkelijk laat ontsporen, maar Coolguy is niet de enige moderator op dit forum. Het zou gewoon mogelijk moeten zijn om het zo te regelen dat een moderator van een ander forum een oogje in het zeil houdt. Niet alle moderatoren hebben iedere week een vol schema, dus je kunt best afspraken maken dat een moderator van een ander subforum met een zijoog in R&P kijkt als hij/zij beschikbare tijd daarvoor heeft.quote:Op zondag 9 februari 2020 00:00 schreef madam-april het volgende:
[..]
Lees anders even de uitleg van CoolGuy een paar post hierboven.. post 80 om precies te zijn
Precies, toegegeven Ugly is geen kwaliteitsuser, maar niet alle topics die hij opent zijn daarom per definitie slecht.quote:Op zaterdag 8 februari 2020 23:56 schreef geeninspiratie1235 het volgende:
[..]
Ja dat snap ik ook niet. Het was gewoon een normale inhoudelijke discussie
Of jij dat wel of niet een sterk argument vindt is helemaal niet relevantquote:Op zondag 9 februari 2020 11:04 schreef 01100101 het volgende:
[..]
Ik heb zijn post gezien en vind het niet echt een sterk argument, omdat Iamgoddamnugly niet in het topic verder ontspoorde. Nu snap ik wel dat de moderators ook weekend hebben en wel andere dingen aan het hoofd dan te kijken of Ugly het topic daadwerkelijk laat ontsporen, maar Coolguy is niet de enige moderator op dit forum. Het zou gewoon mogelijk moeten zijn om het zo te regelen dat een moderator van een ander forum een oogje in het zeil houdt. Niet alle moderatoren hebben iedere week een vol schema, dus je kunt best afspraken maken dat een moderator van een ander subforum met een zijoog in R&P kijkt als hij/zij beschikbare tijd daarvoor heeft.
Maar in dat specifieke topic ging het niet om vrouwenhaat. Ja, hij heeft bits gereageerd op één vrouw, maar voor de rest verliep het topic normaal. Ik denk dat het beter was geweest om Ugly te straffen door hem te bannen en het topic open te houden, zodat de rest niet op Ugly's gedrag wordt afgerekend.quote:Op zondag 9 februari 2020 12:47 schreef CoolGuy het volgende:
[..]
Of jij dat wel of niet een sterk argument vindt is helemaal niet relevantHij staat er om bekend gewoon álle vrouwen af te kammen, is alleen maar negatief over vrouwen, is daar meerdere keren op gewezen, er is gevraagd, er is gewaarschuwd.
Dan opent ie weer een topic en de eerste de beste reactie van een vrouw die m niet uitkomt en hoppa, op de oude voet verder. Dan is het klaar. Ik heb zomaar het idee dat mijn collega mod, @:Ifrane daar hetzelfde in staat.
Yupquote:Op zondag 9 februari 2020 12:47 schreef CoolGuy het volgende:
[..]
Of jij dat wel of niet een sterk argument vindt is helemaal niet relevantHij staat er om bekend gewoon álle vrouwen af te kammen, is alleen maar negatief over vrouwen, is daar meerdere keren op gewezen, er is gevraagd, er is gewaarschuwd.
Dan opent ie weer een topic en de eerste de beste reactie van een vrouw die m niet uitkomt en hoppa, op de oude voet verder. Dan is het klaar. Ik heb zomaar het idee dat mijn collega mod, @:Ifrane daar hetzelfde in staat.
Done.quote:Op dinsdag 18 februari 2020 12:41 schreef Cat-astrophe het volgende:
R&P / Psychose
Is al wat weggezakt dus de TR is wellicht niet opgevallen maar kan iemand er even naar kijken?
Waarom? Iedereen hier is dat inmiddels wel zat man.quote:Op dinsdag 25 februari 2020 14:42 schreef Keep_Walking het volgende:
Kan mijn topic waarheid weer open? Dan voeg ik een text toe.
😄laat maar zitten danquote:Op dinsdag 25 februari 2020 14:59 schreef rival het volgende:
[..]
Waarom? Iedereen hier is dat inmiddels wel zat man.
Dat lijkt me WGR, dus dan zou ik het daar proberen?quote:Op woensdag 26 februari 2020 19:28 schreef kree het volgende:
Mods vraagje, ok voor wie het gemist had....
Topicreeks: Gvd op het politie bureau zitten
Ok daar heb ik nu genoeg van, maar ik wil eigenlijk wel het verhaal vertellen en hoe het nu verder gaat en in een soort van update idee want het gaat allemaal niet eens zo snel.
Adviezen zijn natuurlijk altijd welkom (in de positieve zin, rest hebben we daarin gehad)
Heb getwijfeld tussen WGR of R&P waar zoiets beter zou passen ook als les wellicht wel voor anderen dan want ben me aardig rot geschrokken van de eisen van OvJ enzo.
Dus ok vraag aan jullie mods dus, denken jullie dat jullie zoiets onder controle kunnen gaan houden iig een beetje?
Dan wil ik dat wel een poging geven nog...
Nee nou ben ik het niet zo mee eens, want het gaat mij niet zozeer om adviezen om eronder uit te komen ook, maar meer om uit te leggen hoe zoiets gaat. Trouwens ook psychisch hoor, want ben even aardig gestressed geweest.quote:Op woensdag 26 februari 2020 19:32 schreef CoolGuy het volgende:
[..]
Dat lijkt me WGR, dus dan zou ik het daar proberen?
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |