Lekker lekker.quote:Op zondag 8 december 2019 13:23 schreef Dave het volgende:
RTL heeft de verkeerde promo voor Expeditie Robinson uitgezonden. De promo voor de finale in plaats van de halve finale. Dus de finalisten zijn bekend.
Jaaaaa zo stomquote:Op zondag 8 december 2019 13:23 schreef Dave het volgende:
RTL heeft de verkeerde promo voor Expeditie Robinson uitgezonden. De promo voor de finale in plaats van de halve finale. Dus de finalisten zijn bekend.
Ik heb geen seconde gezien van het programma als geheel, nooitquote:Op zondag 8 december 2019 13:27 schreef Guanabana het volgende:
Ik heb er nog geen seconde van gezien dit seizoen, dus geen idee
Met deze:quote:Op zondag 8 december 2019 13:27 schreef Strani het volgende:
@:Guanabana hoe maak jij thuis je koffie eigenlijk?
Hier gewoon oploskoffie, uit solidariteit met de armen.
Ik denk dat het daar bekend staat als expedición robinson.quote:Op zondag 8 december 2019 13:28 schreef Strani het volgende:
[..]
Ik heb geen seconde gezien van het programma als geheel, nooit
In bepaalde landen in Zuid Amerika inderdaad wel jaquote:Op zondag 8 december 2019 13:29 schreef Dave het volgende:
[..]
Ik denk dat het daar bekend staat als expedición robinson.
Valt nog best mee hoor, als je ziet wat voor koffie-units mensen tegenwoordig allemaal hebben.quote:
Hahaquote:Op zondag 8 december 2019 13:31 schreef Guanabana het volgende:
[..]
Valt nog best mee hoor, als je ziet wat voor koffie-units mensen tegenwoordig allemaal hebben.
Maar is wel oke ja. Overgenomen van mijn ouders trouwens hoor, die arme drommels konden het zelf wel af met Senseo vonden ze.
Haha, nou ja, je hebt allerlei soorten natuurlijk. Al die moderne dingen met cupjes enzo, ook geen idee, maar een gewoon filter-koffiezetapparaat moet me tegenwoordig wel lukken denk ik.quote:Op zondag 8 december 2019 13:32 schreef Strani het volgende:
[..]
Haha
Ik snap echt nooit wat van die koffiemachines. Als ik ergens op een receptie of iets dergelijks ben loop ik altijd te klooien met die dingen
Nou, als we ooit eens alletwee op een meet zijn zal ik je om hulp vragen voor de koffiequote:Op zondag 8 december 2019 13:35 schreef Guanabana het volgende:
[..]
Haha, nou ja, je hebt allerlei soorten natuurlijk. Al die moderne dingen met cupjes enzo, ook geen idee, maar een gewoon filter-koffiezetapparaat moet me tegenwoordig wel lukken denk ik.
Alvast een tip: met het motto 'de kan zat vol water, dan moet het filter vast vol met koffie' krijg je vrij sterke bakkenquote:Op zondag 8 december 2019 13:32 schreef Strani het volgende:
[..]
Haha
Ik snap echt nooit wat van die koffiemachines. Als ik ergens op een receptie of iets dergelijks ben loop ik altijd te klooien met die dingen
Maar heb je nog nooit een gewoon koffiezetapparaat gebruikt dan?quote:Op zondag 8 december 2019 13:36 schreef Strani het volgende:
[..]
Nou, als we ooit eens alletwee op een meet zijn zal ik je om hulp vragen voor de koffie
Die van mij ziet er misschien fancy uit, maar is ook gewoon een filterkoffiezetapparaat hoorquote:Op zondag 8 december 2019 13:38 schreef Aoibhin het volgende:
Ik zet gewoon ouderwets koffie met een filter
Beetje gespannen? Ze zijn Anja niet...quote:Op zondag 8 december 2019 13:38 schreef Aoibhin het volgende:
Ik ben wel nogal misselijk, dus ik hoop dat ik straks nog een beetje gezellig ben
Dat moet ik als vrijgezel allemaal zelf oplossenquote:Op zondag 8 december 2019 13:40 schreef Guanabana het volgende:
Mijn vriend: ik kan de kaasschaaf niet vinden
Ik: op hoeveel plaatsen kan hij zijn?
Hij: overal gekeken, kan hem toch niet vinden.
ik: *loop naar plek waar hij altijd is,en daar is hij gewoon*
Voelde me als een soort moeder die alles moet oplossen voor haar clueless gezin.
Hier is alles nog onder controlequote:Op zondag 8 december 2019 13:49 schreef ijs_beer het volgende:
Nou jongens ik ben sowieso wat later. T spoor is echt een hindernisbaan vandaag.
Haha, jaquote:Op zondag 8 december 2019 13:38 schreef Hawaii_Tim het volgende:
[..]
Alvast een tip: met het motto 'de kan zat vol water, dan moet het filter vast vol met koffie' krijg je vrij sterke bakken
Nee hoor, we hadden vroeger thuis ook filterkoffie dus dat heb ik heel vaak gemaaktquote:Op zondag 8 december 2019 13:38 schreef Guanabana het volgende:
[..]
Maar heb je nog nooit een gewoon koffiezetapparaat gebruikt dan?
(Ik zelf ook pas sinds we deze hebben hoorEn bij een andere dan bij mij thuis zou ik waarschijnlijk weer niet echt een idee hebben van aantal schepjes en verhoudingen
)
Ik vind dat dat nauwelijks mag doorgaan voor koffie eigenlijkquote:Op zondag 8 december 2019 14:23 schreef Strani het volgende:
[..]
Nee hoor, we hadden vroeger thuis ook filterkoffie dus dat heb ik heel vaak gemaaktMaar ik vind oploskoffie een stuk handiger over het algemeen.
Haha, valt wel mee hoorquote:Op zondag 8 december 2019 14:25 schreef Guanabana het volgende:
[..]
Ik vind dat dat nauwelijks mag doorgaan voor koffie eigenlijk
Meen je dat, hahaha omg.quote:Op zondag 8 december 2019 13:23 schreef Dave het volgende:
RTL heeft de verkeerde promo voor Expeditie Robinson uitgezonden. De promo voor de finale in plaats van de halve finale. Dus de finalisten zijn bekend.
quote:Op zondag 8 december 2019 13:23 schreef Dave het volgende:
RTL heeft de verkeerde promo voor Expeditie Robinson uitgezonden. De promo voor de finale in plaats van de halve finale. Dus de finalisten zijn bekend.
Oh echt, wat dom..quote:Op zondag 8 december 2019 13:23 schreef Dave het volgende:
RTL heeft de verkeerde promo voor Expeditie Robinson uitgezonden. De promo voor de finale in plaats van de halve finale. Dus de finalisten zijn bekend.
quote:Op zondag 8 december 2019 14:47 schreef Hawaii_Tim het volgende:
Inmiddels verplaatst naar binnen. We hebben zo baan 4
quote:Tijdens een uit de hand gelopen ruzie in bowlingbaan Bison in Utrecht zijn meerdere gewonden gevallen. Het incident deed zich zondagmiddag rond half vier voor nadat één groep bowlers zich volgens getuigen ernstig misdroeg. Een vrouwelijk lid van de groep gooide haar bal expres in de baan naast de hare en toen daar wat van gezegd werd door andere bowlers en personeel resulteerde het in een massale vechtpartij.
Drie minderjarigen, waaronder een jongen van 6, zijn gewond afgevoerd naar het ziekenhuis. Volgens de directeur van de bowlinggelegenheid is acht bowlers verdere toegang ontzegd.
Geen voetbal, maar een tekentje dat iets een centraal topic is.quote:Op zondag 8 december 2019 15:05 schreef Dave het volgende:
[ afbeelding ]
Wat doet die voetbal daar eigenlijk bij een ESF topci?
Ah, thanks! Die topics staan aardig laag in de rangorde in de topiclijst in ESF zie ik nu pas. Topic was me de laatste tijd ook niet meer opgevallen, maar zag het nu toevallig omdat ik via "actieve topics" kwam. Was ie altijd al centraal of sinds kort? (In 't eerste geval zal 't de ouderdom wel zijn.)quote:Op zondag 8 december 2019 15:07 schreef ijs_beer het volgende:
[..]
Geen voetbal, maar een tekentje dat iets een centraal topic is.
Voorlopig heb je zes puntenquote:Op zondag 8 december 2019 15:08 schreef ijs_beer het volgende:
En ik ben er om half 4 wel eindelijk ooit eens.
quote:
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Veel plezier, bowlerts!
quote:Op zondag 8 december 2019 15:48 schreef Cee het volgende:
Ik zit Melfest 2011 te kijken en kan niet stoppen met kijken en meedeinen met een nieuw favoriet nummer van me, wat een heerlijk genot.![]()
Ja leuk was deze he, werd nog 2e of 3e.SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Veel plezier, bowlerts!Life can be a bitch, so like it..
quote:Op zondag 8 december 2019 15:48 schreef Cee het volgende:
Ik zit Melfest 2011 te kijken en kan niet stoppen met kijken en meedeinen met een nieuw favoriet nummer van me, wat een heerlijk genot.![]()
Ja, dat soort nummers missen we daar tegenwoordig.SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Veel plezier, bowlerts!De Sahara is zonder meer erg droog.
Derde, ik vind het zo heerlijk, de tekst, de haast sjalalie achtige muziek, die tempowisselingen, de visuals, de foute act, I LOVE IT.quote:Op zondag 8 december 2019 15:51 schreef ato het volgende:
[..]
Ja leuk was deze he, werd nog 2e of 3e.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |