Dat is jouw mening. Die je mag hebben, mag verdedigen in een debat etc.quote:Op dinsdag 8 oktober 2019 21:50 schreef Hamzoef het volgende:
[..]
Je begrijpt het niet. Het is niet alleen mijn god. Er is maar één god.
Nee hoor, maar dat jij een echte trol bent is overduidelijk. Enige andere mogelijkheid is dat je kwaadwillend bent, dus ik kom je al aardig tegemoet....quote:Op woensdag 9 oktober 2019 01:20 schreef JongenZonderNaam het volgende:
[..]
Ga je iedereen die jouw mening niet deelt wegzetten als een trol? Lekker makkelijk.
Dit heeft werkelijk helemaal NIETS met multicultureel te maken, jij gaslighting klootzak!quote:Op woensdag 9 oktober 2019 01:37 schreef Werkperd het volgende:
Moet kunnen in een multiculturele samenleving.
De aap komt uit de mouw....jij bent zo'n moslim. I stand corrected, je bent kwaadwillend.quote:Op woensdag 9 oktober 2019 01:43 schreef JongenZonderNaam het volgende:
[..]
Als geluid Stilte in je kon teweegbrengen. Adembenemend mooi
Arabische tekstquote:Op dinsdag 8 oktober 2019 12:30 schreef Eyjafjallajoekull het volgende:
Wat ik mis is een vertaling naar het Nederlands van zo'n gebedsoproep.
Ik denk namelijk dat veel mensen dan wel tegen zijn. Niemand zit te wachten op God/Allah is de enige God, bla bla.
Maar om eerlijk te zijn heb ik geen idee wat er verteld wordt in zo'n oproep. Weet iemand dat?
Religie heeft in Nederland nog steeds een uitzondering. Met de islam komt de grote angst factor er nog bij en klaar ben je.quote:Op woensdag 9 oktober 2019 10:36 schreef Craptacular het volgende:
Afgezien van de verwerpelijkheid van de islam, mag je als bedrijf/instantie/individu ook gewoon geen overlast verzorgen met speakers.
Als ik buiten sta met wat hardcore terror op de speakers zal dat vast ook niet gewaardeerd worden.
Is er een kans dat we ooit van die uitzondering afkomen? Want het is best bizar natuurlijk. Fucking bijna 2020 en nog steeds van rare uitzonderingen voor religie.quote:Op woensdag 9 oktober 2019 10:49 schreef Homey het volgende:
[..]
Religie heeft in Nederland nog steeds een uitzondering. Met de islam komt de grote angst factor er nog bij en klaar ben je.
Mag een christen rondrijden in een speakerwagen en "JEZUS REDT" door de straten laten schallen dan? Mogen de hare krishnas zonder demonstratievergunning met megafoons rondslenteren om op te roepen tot een vegetarisch maal ? Mogen de Falun Gong gastjes die tegenwoordig iedere dag op de Dam in Amsterdam staan, hun beschuldigingen dat Chinezen hun organen stelen met electronische versterking kracht bij gaan zetten ?quote:Op woensdag 9 oktober 2019 10:49 schreef Homey het volgende:
[..]
Religie heeft in Nederland nog steeds een uitzondering. Met de islam komt de grote angst factor er nog bij en klaar ben je.
Je hebt gezien hoeveel weerstand de partij voor de dieren kreeg toen ze de uitzondering voor Joden en Moslims op het verbod op onverdoofd slachten uit de wet wilden laten schrappen.quote:Op woensdag 9 oktober 2019 10:56 schreef Eyjafjallajoekull het volgende:
[..]
Is er een kans dat we ooit van die uitzondering afkomen? Want het is best bizar natuurlijk. Fucking bijna 2020 en nog steeds van rare uitzonderingen voor religie.
Er is gewoon een verbod in Amsterdam op het versterken met luidsprekers.quote:Op dinsdag 8 oktober 2019 12:34 schreef Craptacular het volgende:
Eens kijken hoe femke halsema dit gaat aanpakken.
Je mag ook niet toeteren met de auto tenzij noodgeval. Toch zijn er toeterturken die er volgens mij gewoon prima mee weg komen tijdens bruiloft optochtjes. We gaan het zien met die luidsprekers. Maar er zal toch niet met twee maten gemeten gaan worden?quote:Op woensdag 9 oktober 2019 12:23 schreef Nielsch het volgende:
[..]
Er is gewoon een verbod in Amsterdam op het versterken met luidsprekers.
Dus ik neem aan met dwangsommen.
Doe eens ff dimmen gekkie.quote:Op woensdag 9 oktober 2019 10:20 schreef stopnaald het volgende:
[..]
Dit heeft werkelijk helemaal NIETS met multicultureel te maken, jij gaslighting klootzak!
quote:Op woensdag 9 oktober 2019 10:20 schreef stopnaald het volgende:
[..]
Dit heeft werkelijk helemaal NIETS met multicultureel te maken, jij gaslighting klootzak!
quote:Op woensdag 9 oktober 2019 10:18 schreef stopnaald het volgende:
[..]
Nee hoor, maar dat jij een echte trol bent is overduidelijk. Enige andere mogelijkheid is dat je kwaadwillend bent, dus ik kom je al aardig tegemoet....
De aap komt uit de mouw, jij bent zo'n tokkie, die iedereen wegzet als trol, kwaadwillend of moslim als je haar mening niet deelt. De enige trol hier ben jij, die hier binnenkomt en zonder enige inhoudelijke bijdrage meteen anderen aanvalt, uitscheld voor klootzak en beschuldigd van "kwaadwillend" en "gaslighting", zoals een echte tokkie het betaamt. Ik zou er eigenlijk een melding van moeten maken.quote:Op woensdag 9 oktober 2019 10:25 schreef stopnaald het volgende:
[..]
De aap komt uit de mouw....jij bent zo'n moslim. I stand corrected, je bent kwaadwillend.
Er was ook een stakingsverbod voor de klimaat gekkies. Heb je gezien hoe zwak dat optreden van halsema wasquote:Op woensdag 9 oktober 2019 12:23 schreef Nielsch het volgende:
[..]
Er is gewoon een verbod in Amsterdam op het versterken met luidsprekers.
Dus ik neem aan met dwangsommen.
90 arrestaties is een zwak optreden? Er was ook geen stakingsverbod, dat was sowieso niet aan de orde aangezien ze niet staakten.quote:Op woensdag 9 oktober 2019 16:29 schreef Craptacular het volgende:
[..]
Er was ook een stakingsverbod voor de klimaat gekkies. Heb je gezien hoe zwak dat optreden van halsema was
misschien moet je eerst eens lezen wat een staking is, voordat je andere mensen gekkies gaat noemen.quote:Op woensdag 9 oktober 2019 16:29 schreef Craptacular het volgende:
[..]
Er was ook een stakingsverbod voor de klimaat gekkies. Heb je gezien hoe zwak dat optreden van halsema was
"Er is geen God behalve Ahura Mazda en Zoroaster is zijn profeet !"quote:Op woensdag 9 oktober 2019 13:04 schreef SpaceOddity het volgende:
Als het voor iemand anders ook mogelijk is om daar met regelmaat door een versterker minutenlang ''GOD BESTAAT NIET'' enz enz te tetteren, dan vind ik dat het allemaal moet kunnen.
Dit is toch prachtig.quote:Op woensdag 9 oktober 2019 10:32 schreef borbit het volgende:
[..]
Arabische tekst
4 x Allahoe Akbar
2 x Ashadoe ella ilaha illallah
2 x Ashadoe enna Moehammeden rasoel Allah
2 x Hayya al assalaah
2 x Hayya al al Falaah
2 x Allahoe Akbar
1 x La ilaha illallah
Nederlandse vertaling
4 x Allah is de grootste
2 x Ik getuig dat er geen god is dan Allah
2 x Ik getuig dat Mohammed Allah's gezant is
2 x Haast U naar het gebed
2 x Haast U naar het welslagen
2 x Allah is de grootste
1 x Er is geen God dan Allah
Aan de oproep voor het eerste gebed 's morgens wordt nadat men 2 x Hayya al al Falaah heeft geroepen toegevoegd:
2 x As-salatoe ghayroe miman-naum
2 x Het gebed is beter dan de slaap
Lekker aan het trollen man?quote:Op woensdag 9 oktober 2019 20:11 schreef Hamzoef het volgende:
[..]
Dit is toch prachtig.
Ik snap niet waarom mensen zich hieraan storen. Je bent niet verplicht je naar een gebedshuis te begeven zodra je het hoort he.
Lijkt er niet op hoor.quote:Op woensdag 9 oktober 2019 20:19 schreef Hamzoef het volgende:
[..]
Ik zweer je dat ik het serieus meen.
Zal allemaal best, maar zijn genoeg mensen die niet op dat gejengel zitten te wachten. Als jouw buurman een speaker aan zijn gevel hangt en elke dag een kwartier lang op vol volume Frans Bauer er doorheen laat knallen ben je het ook snel beu.quote:Op woensdag 9 oktober 2019 20:11 schreef Hamzoef het volgende:
[..]
Dit is toch prachtig.
Ik snap niet waarom mensen zich hieraan storen. Je bent niet verplicht je naar een gebedshuis te begeven zodra je het hoort he.
Nee, maar als hier de kerkklokken luiden, zul je mij niet horen klagen.quote:Op woensdag 9 oktober 2019 20:26 schreef LTVDK het volgende:
[..]
Zal allemaal best, maar zijn genoeg mensen die niet op dat gejengel zitten te wachten. Als jouw buurman een speaker aan zijn gevel hangt en elke dag een kwartier lang op vol volume Frans Bauer er doorheen laat knallen ben je het ook snel beu.
Hoeft van mij ook niet zo, ja gewoon het klingeltje voor de tijd is prima en bij begrafenissen kan het nog wel. Maar dat eindeloze luiden op een zondag hoeft ook niet echt, de enkeling die er überhaupt nog heen gaat weet echt wel hoelaat de dienst begint.quote:Op woensdag 9 oktober 2019 20:28 schreef Hamzoef het volgende:
[..]
Nee, maar als hier de kerkklokken luiden, zul je mij niet horen klagen.
Dat is dan ook een iets neutraler geluid dan dat Arabische gejengel wat niet om aan te horen is.quote:Op woensdag 9 oktober 2019 20:28 schreef Hamzoef het volgende:
[..]
Nee, maar als hier de kerkklokken luiden, zul je mij niet horen klagen.
Kerkklokken vind ik ook wel mooi om te horen, ook in de ochtend. Zijn vaak extremistische atheïsten die gewoon van religie in het openbaar af willen die hier tegen zijn. Geen keppeltje, geen kruisje en geen hoofddoekje willen ze zien, want het herinnert hen aan God, en dat ze zelf iets essentieels in hun leven missen.quote:Op woensdag 9 oktober 2019 20:28 schreef Hamzoef het volgende:
[..]
Nee, maar als hier de kerkklokken luiden, zul je mij niet horen klagen.
Is ook niks mis mee, ik hoef het alleen niet galmend door mijn straat te horen, en dat dan waarschijnlijk ook nog eens 5 keer per dag.quote:Op woensdag 9 oktober 2019 20:11 schreef Hamzoef het volgende:
[..]
Dit is toch prachtig.
Ik snap niet waarom mensen zich hieraan storen. Je bent niet verplicht je naar een gebedshuis te begeven zodra je het hoort he.
Mij wel, dat zou ook verboden moeten worden.quote:Op woensdag 9 oktober 2019 20:28 schreef Hamzoef het volgende:
[..]
Nee, maar als hier de kerkklokken luiden, zul je mij niet horen klagen.
Op grond waarvan?quote:Op woensdag 9 oktober 2019 23:05 schreef Hathor het volgende:
[..]
Mij wel, dat zou ook verboden moeten worden.
Onnodig lawaai.quote:
Extremistische gelovige gespot.quote:Op woensdag 9 oktober 2019 21:55 schreef JongenZonderNaam het volgende:
[..]
Kerkklokken vind ik ook wel mooi om te horen, ook in de ochtend. Zijn vaak extremistische atheïsten die gewoon van religie in het openbaar af willen die hier tegen zijn. Geen keppeltje, geen kruisje en geen hoofddoekje willen ze zien, want het herinnert hen aan God, en dat ze zelf iets essentieels in hun leven missen.
Zoals moslims gaan huilen als iemand een spekplapje braadt bedoel je ?quote:Op woensdag 9 oktober 2019 21:55 schreef JongenZonderNaam het volgende:
[..]
Kerkklokken vind ik ook wel mooi om te horen, ook in de ochtend. Zijn vaak extremistische atheïsten die gewoon van religie in het openbaar af willen die hier tegen zijn. Geen keppeltje, geen kruisje en geen hoofddoekje willen ze zien, want het herinnert hen aan God, en dat ze zelf iets essentieels in hun leven missen.
Why so intolerant?quote:Op woensdag 9 oktober 2019 23:05 schreef Hathor het volgende:
[..]
Mij wel, dat zou ook verboden moeten worden.
quote:Thierry Baudet bindt de strijd aan met imam Yassin Elforkani van de Blauwe Moskee in Amsterdam. De islamitische prediker wil graag dat zijn moskee via minaretten dagelijks de gebedsoproep door de hoofdstad kan laten schallen, en hij ‘rekent daarbij op begrip van Amsterdammers’, zo laat hij weten.
Niet iedereen is blij met dat voornemen van Elforkani, die overigens nog wel een geluidsontheffing voor z’n plan moet aanvragen. Er zijn namelijk flink wat Amsterdammers die belang hechten aan rust – het kleine beetje dat er nog is in de hectische hoofdstad waar zo’n één miljoen mensen wonen. Maar ook in de politiek is er weerstand, waaronder bij de oppositiepartij Forum voor Democratie. “No way,” antwoordt Thierry Baudet bits op social media.
Het Kamerlid motiveert zijn antwoord verder niet, maar de redenatie laat zich vermoedelijk raden. Islamitische gebedsoproepen zijn geen onderdeel van de Nederlandse cultuur. Sterker nog: zij staan daar haaks op, omdat we in ons land gewend zijn om religie niet de overhand te geven in het straatbeeld. Het niet dagelijks keihard in het Arabisch gaan zingen dat het weer tijd wordt om op een matje richting het Oosten te gaan allahakbarren, is daar onderdeel van.
Nu nog zien of Baudet zijn zin krijgt. In de Tweede Kamer heeft hij slechts 2 zetels, en in de gemeenteraad van Amsterdam maar 3. Zal hij voldoende medestanders kunnen verzamelen om de azan van de Blauwe Moskee een halt toe te roepen?
https://www.dagelijksesta(...)wil-tetteren-no-way/
Goede vraag. Waarom zijn moslims zo intolerant dat ze per se de boodschap dat er geen andere goden zijn uit een luidspreker willen laten knallen ?quote:
Beide zaken zijn zeer onwenselijk, aangezien men zich veel moeite moet getroosten om de krachtige en geoefende homo's of moslims te ontwijken. Maar aan het terroriseren met geluidsoverlast zal waarschijnlijk nooit een einde komen, daar het zinnig volk dat daartegen is gewoon niet krachtig en niet geoefend is.quote:Op donderdag 10 oktober 2019 08:05 schreef Jopie78 het volgende:
Waar zijn nou al die mensen die zo lopen te janken over het “door de strot geduwd krijgen van de gayparade”?
Hebben die geen mening over het wekelijks door de strot geduwd krijgen van dat islamitische gejengel? Als jij geen boten wil zien met dansende homo’s, waarom moet er dan wel ruimte zijn voor een wekelijkse oproep tot haat?
Niet iedereen doet dat, maar ze zouden dat wel kunnen doen mits er voldoende geweld en intimidatie erachter schuilt.quote:Op woensdag 9 oktober 2019 11:05 schreef Kassamiep het volgende:
[..]
Mag een christen rondrijden in een speakerwagen en "JEZUS REDT" door de straten laten schallen dan? Mogen de hare krishnas zonder demonstratievergunning met megafoons rondslenteren om op te roepen tot een vegetarisch maal ? Mogen de Falun Gong gastjes die tegenwoordig iedere dag op de Dam in Amsterdam staan, hun beschuldigingen dat Chinezen hun organen stelen met electronische versterking kracht bij gaan zetten ?
Apart dat ze dat dan allemaal niet doen.
Omdat dat een hele effectieve manier is geweest en nog steeds is om de islam te verspreiden. Grof geweld en keiharde intimidatie werkt gewoon. Niet bij iedereen, wel bij velen.quote:Op vrijdag 11 oktober 2019 06:30 schreef Kassamiep het volgende:
[..]
Goede vraag. Waarom zijn moslims zo intolerant dat ze per se de boodschap dat er geen andere goden zijn uit een luidspreker willen laten knallen ?
Neen, de islam is al 1400 jaar zeer gewelddadig. Dat gaat niet veranderen.quote:Op woensdag 9 oktober 2019 10:56 schreef Eyjafjallajoekull het volgende:
[..]
Is er een kans dat we ooit van die uitzondering afkomen? Want het is best bizar natuurlijk. Fucking bijna 2020 en nog steeds van rare uitzonderingen voor religie.
Is onze eigen schuld. Europa is veel te makkelijk met het verstrekken van verblijfsvergunningen en paspoorten aan immigranten uit het Midden-Oosten en Noord-Afrika.quote:Op vrijdag 11 oktober 2019 15:15 schreef Homey het volgende:
[..]
Neen, de islam is al 1400 jaar zeer gewelddadig. Dat gaat niet veranderen.
Check dit:
Wellicht een biased bron, maar de islam is groeiende in Europa. Leuk is anders, maar het is een feit.
Vind het helemaal niet gek dat die mensen extremistisch worden.....quote:Op dinsdag 8 oktober 2019 12:24 schreef BoonDockSaint het volgende:
Als we dit op straat gaan horen moeten we toch echt wakker worden !
Klopt, dit komt met name door massa-immigratie. Dit is al 40 jaar gaande.quote:Op vrijdag 11 oktober 2019 15:20 schreef WheeledWarrior het volgende:
[..]
Is onze eigen schuld. Europa is veel te makkelijk met het verstrekken van verblijfsvergunningen en paspoorten aan immigranten uit het Midden-Oosten en Noord-Afrika.
Velen belanden bovendien in de sociaal-economische onderlagen, waardoor ze gefrustreerd raken en zich nog meer gaan terugtrekken in hun conservatieve bubbel.
Dat er geen andere goden zijn is natuurlijk een essentieel onderdeel van hun geloof. Daar heb ik geen moeite mee, zo werkt dat met geloven. Ik zou het ook prima vinden als een moslim aanbelt met die heilsboodschap. Maar islamieten bellen niet aan om de blijde boodschap te komen brengen, want dat is niet hoe de islam zich verspreidt.quote:Op vrijdag 11 oktober 2019 06:30 schreef Kassamiep het volgende:
[..]
Goede vraag. Waarom zijn moslims zo intolerant dat ze per se de boodschap dat er geen andere goden zijn uit een luidspreker willen laten knallen ?
Krijgt Frans toch gelijk.quote:Op vrijdag 11 oktober 2019 15:15 schreef Homey het volgende:
[..]
Neen, de islam is al 1400 jaar zeer gewelddadig. Dat gaat niet veranderen.
Check dit:
Wellicht een biased bron, maar de islam is groeiende in Europa. Leuk is anders, maar het is een feit.
Overheersen hè, of een lievere/naievere interpretatie: dawa, maar hoe vrijblijvend is de uitnodiging? Welkom in dar al hudna mensen!quote:Op vrijdag 11 oktober 2019 06:30 schreef Kassamiep het volgende:
[..]
Goede vraag. Waarom zijn moslims zo intolerant dat ze per se de boodschap dat er geen andere goden zijn uit een luidspreker willen laten knallen ?
Het probleem met die stelling van Frans is dat de Islam überhaupt geen 2000 jaar bestaat.quote:
Hoezo?quote:Op vrijdag 11 oktober 2019 15:25 schreef klipper het volgende:
[..]
Vind het helemaal niet gek dat die mensen extremistisch worden.....
LOL. Je bedoelt hier naar toe gehaald omdat jouw ouders te beroerd waren bepaald werk te doen/werkgevers te beroerd waren fatsoenlijk te betalen, waardoor men afhankelijk werd van gastarbeiders?quote:Op vrijdag 11 oktober 2019 15:33 schreef Homey het volgende:
Het is een curieuze mix van christelijke schulderkenning/boetedoening (haal die zielige moslims maar hierheen, dan kunnen wij voor ze zorgen)
Dat ook ja. En nog erger is dat iedereen juicht en begint te klappen. Wat een dom volk zeg. Nog meer islam yay! Hoe gestoord links moet je wel niet zijn om daar blij van te worden.quote:Op vrijdag 11 oktober 2019 18:22 schreef BlaZ het volgende:
[..]
Het probleem met die stelling van Frans is dat de Islam überhaupt geen 2000 jaar bestaat.
Überfremdungspolitik is niet aan links voorbehouden hoor. CDU doet net zo hard mee.quote:Op vrijdag 11 oktober 2019 19:00 schreef Scarface88 het volgende:
[..]
Dat ook ja. En nog erger is dat iedereen juicht en begint te klappen. Wat een dom volk zeg. Nog meer islam yay! Hoe gestoord links moet je wel niet zijn om daar blij van te worden.
Niet jij-bakken.quote:Op vrijdag 11 oktober 2019 18:58 schreef Hamzoef het volgende:
[..]
LOL. Je bedoelt hier naar toe gehaald omdat jouw ouders te beroerd waren bepaald werk te doen/werkgevers te beroerd waren fatsoenlijk te betalen, waardoor men afhankelijk werd van gastarbeiders?
Dat waren er een stuk of 10.000 en die zouden weer terug. Zijn ze helaas niet gegaan.quote:Op vrijdag 11 oktober 2019 18:58 schreef Hamzoef het volgende:
[..]
LOL. Je bedoelt hier naar toe gehaald omdat jouw ouders te beroerd waren bepaald werk te doen/werkgevers te beroerd waren fatsoenlijk te betalen, waardoor men afhankelijk werd van gastarbeiders?
Ik heb hier nog nooit een Marokkaan of turk op de vuilniswagen gezien.quote:Op vrijdag 11 oktober 2019 18:58 schreef Hamzoef het volgende:
[..]
LOL. Je bedoelt hier naar toe gehaald omdat jouw ouders te beroerd waren bepaald werk te doen/werkgevers te beroerd waren fatsoenlijk te betalen, waardoor men afhankelijk werd van gastarbeiders?
Ach ja, de fabel van de nobele gastarbeider die Nederland heeft opgebouwd.quote:Op vrijdag 11 oktober 2019 18:58 schreef Hamzoef het volgende:
[..]
LOL. Je bedoelt hier naar toe gehaald omdat jouw ouders te beroerd waren bepaald werk te doen/werkgevers te beroerd waren fatsoenlijk te betalen, waardoor men afhankelijk werd van gastarbeiders?
Ja, volgens mij is Frans in de war met een andere religie die nu wel pakweg 2000 jaar bestaat.quote:Op vrijdag 11 oktober 2019 18:22 schreef BlaZ het volgende:
[..]
Het probleem met die stelling van Frans is dat de Islam überhaupt geen 2000 jaar bestaat.
Al Andalus was juist een parel in Europa en de rest van Europa ver vooruit in alle opzichten. En over met geweld veroveren, waren de Christenen daar niet juist goed in? Of dacht je dat met in Germanië al Christelijk was.quote:Op maandag 14 oktober 2019 13:36 schreef Vader_Aardbei het volgende:
Maargoed, je zou kunnen zeggen dat de Islam bij Europa hoort, in de zin dat Islamieten ooit met geweld Spanje veroverden, en later Oost-Europa, totdat ze met hun legers voor de poorten van Wenen stonden...
dat kan je een barbaar niet wijsmakenquote:Op maandag 14 oktober 2019 18:30 schreef Hamzoef het volgende:
[..]
Al Andalus was juist een parel in Europa en de rest van Europa ver vooruit in alle opzichten.
de poorten die door de moslims belegerd werden samen met de oostenrijkse protestanten omdat ze het juk van de katholieken zat waren en ze wisten dat het de moslim geen ene fuck konden schelen of ze katholiek of protestants waren.quote:Op maandag 14 oktober 2019 13:36 schreef Vader_Aardbei het volgende:
totdat ze met hun legers voor de poorten van Wenen stonden...
quote:De Blauwe Moskee in Amsterdam wil over drie weken al beginnen met versterkte gebedsoproepen. Ondanks stevige kritiek zet de moskee het plan door, zei hoofdimam Yassin Elforkani zondag na een buurtbijeenkomst in de moskee, zo meldt Het Parool.
quote:Op maandag 21 oktober 2019 12:35 schreef HeatWave het volgende:
Janken
Drammen
Dreigen
Het eeuwige mantra.
https://www.at5.nl/artike(...)kee-ik-vond-het-mooiquote:Er waren ook tegenstanders van de versterkte gebedsoproep naar de avond gekomen, hoofdimam Yassin El Forkani zegt met hen vooral het gesprek te willen blijven. 'Laten we elkaar in de ogen durven kijken en vooral elkaar opzoeken op het moment dat we denken, het voelt toch niet zo lekker, laten we het gesprek voeren met elkaar. We gaan het besluit niet herzien, laten we daar helder over zijn.'
Manmanman...quote:Op maandag 21 oktober 2019 12:41 schreef Bocaj het volgende:
[..]
[..]
https://www.at5.nl/artike(...)kee-ik-vond-het-mooi
========
Daar lijkt het inderdaad op! (Praten ja, maar we gaan gewoon ons gang!)
Mag dit trouwens zo maar? Heeft de gemeente daar geen zeg in?
Dit is wel een lachwekkende gang van zaken jah.quote:Op maandag 21 oktober 2019 12:41 schreef Bocaj het volgende:
[..]
[..]
https://www.at5.nl/artike(...)kee-ik-vond-het-mooi
========
Daar lijkt het inderdaad op! (Praten ja, maar we gaan gewoon ons gang!)
Mag dit trouwens zo maar? Heeft de gemeente daar geen zeg in?
Nope. Artikel 6 van de grondwet. Dan hoef je ineens geen rekening meer te houden met de maatschappij. Dan mag je zonder zorgen discrimineren, voor overlast zorgen, kinderen verminken/mishandelen en dieren zonder verdoving slachten.quote:Op maandag 21 oktober 2019 12:41 schreef Bocaj het volgende:
Mag dit trouwens zo maar? Heeft de gemeente daar geen zeg in?
Het lijkt onze eigen overheid wel, goed geïntegreerd al zo te zienquote:Op maandag 21 oktober 2019 12:41 schreef Bocaj het volgende:
[..]
Daar lijkt het inderdaad op! (Praten ja, maar we gaan gewoon ons gang!)
quote:Op maandag 21 oktober 2019 12:54 schreef Twiitch het volgende:
[..]
Nope. Artikel 6 van de grondwet. Dan hoef je ineens geen rekening meer te houden met de maatschappij. Dan mag je zonder zorgen discrimineren, voor overlast zorgen, kinderen verminken/mishandelen en dieren zonder verdoving slachten.
Puntje 2 zou toch een oplossing kunnen zijn!quote:Artikel 6
1.Ieder heeft het recht zijn godsdienst of levensovertuiging, individueel of in gemeenschap met anderen, vrij te belijden, behoudens ieders verantwoordelijkheid volgens de wet.
2.De wet kan ter zake van de uitoefening van dit recht buiten gebouwen en besloten plaatsen regels stellen ter bescherming van de gezondheid, in het belang van het verkeer en ter bestrijding of voorkoming van wanordelijkheden.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |