Ik weet niet in welke wereld jij leeft en wat je cijfer voor begrijpend lezen was.. Maar ik zie maar heel weinig mensen hier roepen dat er "geen probleem" is.quote:Op maandag 7 oktober 2019 19:47 schreef Quotidien het volgende:
[..]
Zeggen dat er een probleem is, een gedurfde uitspraak in NWS. Voor je het weet ben je extreemlinks.
Dat ben ik altijd al geweest.quote:Op maandag 7 oktober 2019 19:51 schreef Quotidien het volgende:
[..]
Ben je nu opeens genuanceerd? Wat gaan we nou krijgen zeg.
Die generatie kan geen spijker in de muur slaan.quote:Op maandag 7 oktober 2019 19:48 schreef AchJa het volgende:
[..]
Een beetje kraker tapt de lantaanpalen af.
Mijn cijfers voor begrijpend lezen waren altijd uitzonderlijk hoog.quote:Op maandag 7 oktober 2019 19:51 schreef MatthijsDJ het volgende:
[..]
Ik weet niet in welke wereld jij leeft en wat je cijfer voor begrijpend lezen was.. Maar ik zie maar heel weinig mensen hier roepen dat er "geen probleem" is.
Zo gaat het toch altijd.quote:Op maandag 7 oktober 2019 19:51 schreef MatthijsDJ het volgende:
[..]
Ik weet niet in welke wereld jij leeft en wat je cijfer voor begrijpend lezen was.. Maar ik zie maar heel weinig mensen hier roepen dat er "geen probleem" is.
Vluchtelingen zijn over het algemeen rechtser dan deze klaptostiquote:Op maandag 7 oktober 2019 19:57 schreef ootjekatootje het volgende:
[..]
Inburgeringscursus? Nee, fout grapje.
Enfin, niemand ontkend hier dat er wat moet gebeuren. Ik vond dat ze het wat anders hadden kunnen aanpakken om er wat moois van te maken. Net als de boeren vorige week. Ongeacht of je nu mee wilt doen of niet.
Soort van gemiste kans.
Wie pleiten er voor massamoord dan?quote:Op maandag 7 oktober 2019 19:48 schreef Quotidien het volgende:
Standaard domrechts argument. Loos. Hol. Leeg. Alsof ik zo reageer op iedereen waar ik het niet mee eens ben. Spoiler alert: 99/100 gevallen reageer ik niet eens op. Ziekelijk geobsedeerde mensjes die pleiten voor massamoord? Ja, daar zeg ik wel iets van.
quote:Op maandag 7 oktober 2019 19:57 schreef S95Sedan het volgende:
[..]
Zo gaat het toch altijd.
Stel je voor dat je vragen stelt of cijfers wil, die kunnen ze niet overleggen dus dan ben je meteen tegen ze.
Ziehier de volgende fase in de discussie zoals het gaat met rechts. Ze reageren niet meer op je, maar gaan elkaar toejuichen, aanmoedigen, 1-2-tjes zetten en onderonsjes plegen.quote:Op maandag 7 oktober 2019 19:58 schreef Airbus89 het volgende:
[..]
Vluchtelingen zijn over het algemeen rechtser dan deze klaptosti
Wat was je vraag?quote:Op maandag 7 oktober 2019 20:00 schreef Quotidien het volgende:
[..]
[..]
Ziehier de volgende fase in de discussie zoals het gaat met rechts. Ze reageren niet meer op je, maar gaan elkaar toejuichen, aanmoedigen, 1-2-tjes zetten en onderonsjes plegen.
Lekker steun zoeken bij elkaar. Dan weet je dat je de discussie gewonnen hebt. Tabee mensen, succes ermee. Ik verwacht jullie morgen nog steeds hier bezig te zien?
Er werd voorgesteld ze met een bulldozer te ruimen omdat het toch al chemisch afval was.quote:Op maandag 7 oktober 2019 20:03 schreef ootjekatootje het volgende:
[..]
Iemand stelde voor om ze met een shoffel uit elkaar te jagen.
Nee, het waren twee aparte opmerkingen.quote:Op maandag 7 oktober 2019 20:05 schreef Quotidien het volgende:
[..]
Er werd voorgesteld ze met een bulldozer te ruimen omdat het toch al chemisch afval was.
Mijn moeder zou zeggen, zo praat je niet over mensen. Ik ken nog wel een stroming die zo over mensen dacht, maar dat even terzijde.
Ik ken nog wel meer dan één stroming die zo over mensen dacht en denkt.quote:Op maandag 7 oktober 2019 20:05 schreef Quotidien het volgende:
[..]
Er werd voorgesteld ze met een bulldozer te ruimen omdat het toch al chemisch afval was.
Mijn moeder zou zeggen, zo praat je niet over mensen. Ik ken nog wel een stroming die zo over mensen dacht, maar dat even terzijde.
Soylent Green....quote:Op maandag 7 oktober 2019 20:03 schreef ootjekatootje het volgende:
Iemand stelde voor om ze met een shoffel uit elkaar te jagen.
Volgens mij stond er net duidelijk waarom.quote:Op maandag 7 oktober 2019 20:05 schreef Quotidien het volgende:
[..]
Er werd voorgesteld ze met een bulldozer te ruimen omdat het toch al chemisch afval was.
Mijn moeder zou zeggen, zo praat je niet over mensen. Ik ken nog wel een stroming die zo over mensen dacht, maar dat even terzijde.
Het gaat allang niet meer om de inhoud, het is vooral zoveel mogelijk media aandacht creëren en mensen lastig vallen.quote:Op maandag 7 oktober 2019 20:10 schreef MatthijsDJ het volgende:
Maar hoezo is dit trouwens puur een rechts vs links discussie. Maar weinig rechtste partijen zijn echt "klimaat ontkenners" en maar weinig linkse partijen zijn zo fanatiek als deze pipo's.
Ik zelf ben rechts (VVD) en ken dus ook veel VVD stemmers.. Maar die zijn net zo goed bezorgd over het klimaat...
Volgens Nu.nl:quote:Op maandag 7 oktober 2019 20:08 schreef ootjekatootje het volgende:
Maar is iedereen nu naar huis? Of is er nog een feestje in de stad?
De koek is op, schijnt...quote:Op maandag 7 oktober 2019 20:08 schreef ootjekatootje het volgende:
Maar is iedereen nu naar huis? Of is er nog een feestje in de stad?
Ah fijn!quote:Op maandag 7 oktober 2019 20:14 schreef MadMaster het volgende:
[..]
De koek is op, schijnt...
https://www.at5.nl/artike(...)dhouderskade-voorbij
Oh, die heb ik gemist...quote:Op maandag 7 oktober 2019 20:05 schreef Quotidien het volgende:
[..]
Er werd voorgesteld ze met een bulldozer te ruimen omdat het toch al chemisch afval was.
Mijn moeder zou zeggen, zo praat je niet over mensen. Ik ken nog wel een stroming die zo over mensen dacht, maar dat even terzijde.
Precies, er is op deze manier geen ruimte voor discussie en het komen tot echte oplossingen. De radicale verandering die ze willen gaat er niet komen (of er moet een burger oorlog uitbreken..).quote:Op maandag 7 oktober 2019 20:14 schreef S95Sedan het volgende:
[..]
Het gaat allang niet meer om de inhoud, het is vooral zoveel mogelijk media aandacht creëren en mensen lastig vallen.
Voor mij is het gewoon heel simpel, als niemand er last van had gehad had je mij niet gehoord (of dat nu links of rechts is) maar dat is niet het geval. Dus mogen ze het wat mij betreft keihard aanpakken.
als er een burgeroorlog uitbreekt gaat er helemaal niks van terechtkomenquote:Op maandag 7 oktober 2019 20:28 schreef MatthijsDJ het volgende:
De radicale verandering die ze willen gaat er niet komen (of er moet een burger oorlog uitbreken..).
True, probeerde meer aan te geven dat zoiets nodig zal zijn om de rest van de mensheid die radicale verandering te laten maken die ze willen.quote:Op maandag 7 oktober 2019 20:31 schreef Slayage het volgende:
[..]
als er een burgeroorlog uitbreekt gaat er helemaal niks van terechtkomen
Je durft niet te taggen?quote:Op maandag 7 oktober 2019 19:38 schreef ootjekatootje het volgende:
[..]
Laat VoMy het maar niet horen.
idd. zelfs in europa kunnen we niet aan de milieu afspraken houden, moet je voorstellen hoe dat op globaal niveau eruit zou zien.quote:Op maandag 7 oktober 2019 20:33 schreef MatthijsDJ het volgende:
[..]
True, probeerde meer aan te geven dat zoiets nodig zal zijn om de rest van de mensheid die radicale verandering te laten maken die ze willen.
kennelijk hoeft ie niet te taggenquote:
twitter:paulvdbas twitterde op maandag 07-10-2019 om 19:33:50Als je gearresteerd wordt omdat je ondanks een verbod en herhaaldelijke politiewaarschuwingen een belangrijke toegangsweg voor ambulances e.d. blijft blokkeren, dan "is er iets mis met het systeem" aldus de GroenLinks-kinderafdeling. https://t.co/EHQdiwya0q reageer retweet
twitter:DWARS twitterde op maandag 07-10-2019 om 16:52:01Toekomstige generaties en andere diersoorten kunnen niet protesteren. De mensen die vandaag vreedzaam aandacht vragen voor hun lot zijn moedig. Als je daarvoor gearresteerd wordt, is er iets mis met het systeem. reageer retweet
Een protest waar niemand last van heeft, dat zal die regering leren!quote:Op maandag 7 oktober 2019 20:14 schreef S95Sedan het volgende:
[..]
Voor mij is het gewoon heel simpel, als niemand er last van had gehad had je mij niet gehoord (of dat nu links of rechts is) maar dat is niet het geval. Dus mogen ze het wat mij betreft keihard aanpakken.
Wat moet de regering dan leren?quote:Op maandag 7 oktober 2019 21:47 schreef DireStraits7 het volgende:
[..]
Een protest waar niemand last van heeft, dat zal die regering leren!
Wat een irritant e stem heeft die reporter,helemaal kapotte stembanden.quote:Op maandag 7 oktober 2019 21:57 schreef whosvegas het volgende:
De meeste hebben geen idee waarom ze daar staan:
Sukkels
Dat viel mij ook op. Geen fijne stem om naar te luisteren.quote:Op maandag 7 oktober 2019 22:00 schreef ootjekatootje het volgende:
[..]
Wat een irritant e stem heeft die reporter,helemaal kapotte stembanden.
Allemaal lekker de CV opstoken thuis, nog even lekker lang douchen na zo'n dag, lekker energiezuinig.quote:Op maandag 7 oktober 2019 22:02 schreef ootjekatootje het volgende:
Maar er ligt dus niks in een tentje? Gewoon allemaal naar bed?
Was er wel wat te doen op het Museumplein, niets over vernomen vandaag?
quote:Op maandag 7 oktober 2019 22:00 schreef ootjekatootje het volgende:
[..]
Wat een irritant e stem heeft die reporter,helemaal kapotte stembanden.
Is altijd zo, z'n bijnaam is niet voor niks Slijptol.quote:Op maandag 7 oktober 2019 22:01 schreef Jellereppe het volgende:
[..]
Dat viel mij ook op. Geen fijne stem om naar te luisteren.
Ja, ik ken ook iemand met zo'n krasstem, permanente beschadiging van de stembanden. Het irritante is dat hij ook gaat schreeuwen anders verstaat men hem niet.quote:Op maandag 7 oktober 2019 22:30 schreef Kriegel het volgende:
[..]
[..]
Is altijd zo, z'n bijnaam is niet voor niks Slijptol.
Geen idee wat dat stemgeluid veroorzaakt heeft (en wie vervolgens besluit hem aan te nemen als verslaggever), ik dacht eerst dat ie een zwaar verkouden corpsbal was maar het is gewoon permanent.
De oproep is naar regeringen dat er te weinig gedaan wordt. Dan lijkt me dit wel een duidelijk statement. Los van of je het ermee eens bent (zowel qua inhoud als vorm).quote:
Nee, eigenlijk totaal niet. Wat moet de regering hier mee? Niets. Wat doen ze er mee? Niets.quote:Op maandag 7 oktober 2019 23:07 schreef DireStraits7 het volgende:
[..]
De oproep is naar regeringen dat er te weinig gedaan wordt. Dan lijkt me dit wel een duidelijk statement. Los van of je het ermee eens bent (zowel qua inhoud als vorm).
|
|
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |