abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
  maandag 5 augustus 2019 @ 15:11:19 #101
131591 Leandra
Is onmogelijk
pi_188298401
Weet je wat echt leuk is?
Een kleinkind.... dan heb je al dat gehuil en ellende niet, maar wel de kufknussels O+

Maar ja, dan moet je wel eerst even.... :+
Wullie bin KOEL © Soneal
Why be difficult when, with a bit of effort, you could be impossible?
pi_188298440
quote:
0s.gif Op maandag 5 augustus 2019 15:00 schreef Ronaldsen het volgende:
Jeetje ik word binnenkort vader, mag toch hopen dat het een beetje een normaal kind wordt. Dit topic stemt mij niet vrolijk :')
Dit is normaal, als je een terrorkind krijgt zie ik je topic graag tegemoet ^O^
-nee-
  maandag 5 augustus 2019 @ 15:16:26 #103
149959 SQ
snelle trees
pi_188298487
En bij het ontbijt. Elke dag.
"Mama, mag ik vanavond een toetje?"
"Moet ik dan heel mijn bord leegeten?"
"Wat eten we dan vanavond?"
- insert alles dat geen sushi, friet of pizza is -
"MAAR DAT LUSSIK NIEEEEET :'( :'( :'( "
"Maar ik wil wel een toetjeeeee ;( "

En dat dan de hele dag gewoon daardoor weer kut gaat zijn. Dat. :')
disclaimer
pi_188298722
Mijn peuter van ruim 2,5 jaar:
- Heeft het zich meester gemaakt om huilen als instrument in te zetten om haar zin te krijgen. Als ze al ziet aankomen dat er iets gebeurt wat haar niet zint, zet ze het op voorhand op een huilen }:|
- Kan drama schoppen om he-le-maal niets. Bijvoorbeeld als ik vraag wat ze wil ontbijten: een boterham. Maar als ik dan een boterham klaar ga maken, roept ze huilend neeheehee. Waarop ik vraag of ze toch wat anders wil dan een boterham en ze snikkend uitroept dat ze een boterham wil. Wat dan het probleem is, geen idee, het leven ansich vermoed ik :')
- Ze kan zo vreselijk fel zijn richting haar zusje en bemoedert haar nu al, zo klein als ze zelf nog is. Ik moet de hele dag aanhoren wat Vlokje allemaal doet, waar ze wel of niet mag komen, dat ze de verkeerde kant op loopt, dat ze zich vies heeft gemaakt, etc. Daarnaast de nodige fysieke geweldplegingen in de vorm van omduwen, slaan, trekken :N

Mijn dreumes van 14 maanden:
- Ze heeft zo'n heerlijk eigen willetje, maar op die leeftijd kan ze zich nog niet voldoende duidelijk maken waardoor ze voortdurend gefrustreerd raakt. Daar kan ze niets aan doen, maar het leidt soms wel tot irritaties omdat iets soms zo moeilijk tot haar zin te krijgen is.
- Plakt aan mij vast, hele dagen, godzijdank sinds een paar maanden de nachten niet meer, maar ik kan nog niet naar de wc gaan of ze loopt miemelend achter mij aan omdat ze niet alleen wil zijn.

Verder zijn het de liefste lieverds die ik mij kan wensen, vanzelfsprekend O+
pi_188298859
De jongste van 3 wil zijn oudere zus wel eens slaan als hij zijn zin niet krijgt.

Af en toe is het naar bed gaan niet leuk. Dan zijn ze moe en luisteren slecht. En als ik zelf ook moe ben dan is het helemaal een feest :')
  Moderator maandag 5 augustus 2019 @ 16:07:46 #106
382129 crew  Donna
pi_188299456
Het stomste vind ik echt m'n dreumes nog ongeveer een uur vermaken na het avondeten, terwijl de tafel en keuken ook nog vol staan met troep en de tassen/broodbakjes voor morgen ook weer klaar moeten. Als m'n vriend thuis is, speelt hij met dochter en kan ik als een windhoos door huis om alles te doen, maar als hij er niet is dan speel ik met haar en zie ik in m'n hoofd die stapel rotzooi alleen maar groeien. Helemaal als het warm is, dreumes niks wil en ze groot drama maakt als ze bijna op bed moet, inclusief bijten/knijpen van frustratie, want slaapzak = horror!
Om daarna als een lieve kleine baby met haar flesje melk weer op m'n schoot te hangen als de slaapzak eenmaal aan is. O+

Lekker om half 8 lui op de bank ploffen is er niet meer bij iig.
pi_188300270
De pubertijd... die mag van mij echt overgeslagen worden..

De standaard zinnen hier als ik iets vraag of als er iets gedaan moet worden...
- heb ik geen zin in
- ben ik vergeten
- doe ik strahaks
- jahaa
- zucht
- pfffff
- waarom nou
- ja maar....
- ik heb .... al gedaan.. T doet niks

Als Ik het wel een keer tijd vind dat ze naar bed gaan:
- nu al?
- het is pas .... uur
- het is nog veel te vroeg
- mag ik nog even tv kijken
- mag ik nog even dit filmpje afkijken? En als ik vraag hoelang het duurt is het steevast een paar minuutjes
- ik heb geen zin om te slapen
- ik ben echt nog niet moe


13 (bijna 14) en 10

Ik ga Rumag vragen er een shirt van te maken. Aan de voorkant #kutpuber en aan de achterkant vakjes met ✅
♥ A ♥ & ♥ T ♥
When you were born, you were crying and everyone around you was smiling. Live your life so that when you die, you're smiling and everyone around you is crying.
pi_188300678
quote:
1s.gif Op maandag 5 augustus 2019 16:54 schreef Vicky het volgende:
De pubertijd... die mag van mij echt overgeslagen worden..

De standaard zinnen hier als ik iets vraag of als er iets gedaan moet worden...
- heb ik geen zin in
- ben ik vergeten
- doe ik strahaks
- jahaa
- zucht
- pfffff
- waarom nou
- ja maar....
- ik heb .... al gedaan.. T doet niks

Als Ik het wel een keer tijd vind dat ze naar bed gaan:
- nu al?
- het is pas .... uur
- het is nog veel te vroeg
- mag ik nog even tv kijken
- mag ik nog even dit filmpje afkijken? En als ik vraag hoelang het duurt is het steevast een paar minuutjes
- ik heb geen zin om te slapen
- ik ben echt nog niet moe


13 (bijna 14) en 10

Ik ga Rumag vragen er een shirt van te maken. Aan de voorkant #kutpuber en aan de achterkant vakjes met ✅
Tja jij bent ook puber geweest, het is zoals het is dat is nou eenmaal het menselijkbrein.
pi_188300733
quote:
0s.gif Op zondag 4 augustus 2019 22:29 schreef Roomsnoes het volgende:

[..]

Dit ja. Zitten ze bij pappa op schoot, is het nog: mamma kan je helpen?

En ook:
Mammamamammamama
-Ja?
mamamamamam
-Jahaa
Maaaaamaaaaaah
*gaat naar de wc voor stilte*
Ik begrijp dat niet. Doet papa nooit iets om te helpen en ben je zo in een patroon terecht gekomen? Ik hoor wel meer moeders hier over klagen. Hier is her aantal ‘papa’s even groot als het aantal ‘mama’s.

Waar ik me aan erger: dat ik, of mijn vrouw, hun oma, opa, etc, in het midden van een zin wordt onderbroken met iets wat gemakkelijk kan wachten, dat ik dit werkelijk al duizend keer heb gecorrigeerd, maar dat dat blijkbaar geen enkele indruk maakt.
Jesus saves but death prevails.
pi_188300755
quote:
0s.gif Op maandag 5 augustus 2019 17:28 schreef Shivo het volgende:

[..]

Hier is her aantal ‘papa’s even groot als het aantal ‘mama’s.

Same here, maar bij de oudste is alles papa, en bij de middelste is alles mama.. de jongste zegt nog geen papa of mama :P
Ik was hier...
  maandag 5 augustus 2019 @ 17:31:02 #111
131591 Leandra
Is onmogelijk
pi_188300758
Wat dat betreft was Seven Up! wel een leuke reeks, nu ze 63 zijn kun je redelijk vaststellen dat je van de 7-jarige kinderen die ze waren al een behoorlijke karakterschets van de volwassenen kon maken.
Uitzondering (Neil) daargelaten.
Wullie bin KOEL © Soneal
Why be difficult when, with a bit of effort, you could be impossible?
pi_188301169
Ik vind het altijd rekening met ze moeten houden het vervelendst denk ik. Lekker elke week uit eten en naar de bios, stedentrips maken wanneer we maar willen, uitslapen...

Iets waar ze echt wat aan kunnen doen zijn de gilwedstrijden. Doen echt pijn aan m’n oren. En de ‘ik wil niet meer, ik ga nu hier zitten, succes ermee’-bui waarmee ze elkaar aansteken.
  maandag 5 augustus 2019 @ 18:08:43 #113
11682 Moonah
Jolie femme
pi_188301239
Ik vind niet zozeer het gedrag van onze zoon het minst leuk (hij kan ook wel eens irritant doen hoor, maar al met al valt het reuze mee, én, niet onbelangrijk, we hebben er maar ééntje!), als wel het altijd aanwezige, nooit meer weggaande verantwoordelijkheidsgevoel dat ik nu heb. Plus ik voel me ontzettend kwetsbaar, mijn zoon is mijn achilleshiel.
"Bloemen zijn rood jongeman... "
Zo. Dan witte gullie dè ôk wir.
pi_188301992
- overal de echo willen testen door keihard te gillen.
- overal en altijd een wedstrijdje van willen maken.
- altijd autootjes in mijn schoenen vinden.
- nooit ergens met kleuter kunnen lunchen of eten, want hij is het na 5 minuten beu.
- nooit de was kunnen vouwen waar hij bij is, want kleuter springt in de schone was.
  maandag 5 augustus 2019 @ 19:16:49 #115
57269 Lemijn
luistert ook naar Leijn
pi_188302292
Ik wilde precies schrijven wat @Moonah al deed. Het verantwoordelijkheidsgevoel, de kwetsbaarheid die ik ervaar omdat mijn zoon er is.
Op maandag 14 november 2016 12:18 schreef Crumpette het volgende:
De eerste keer ben je zo'n magische eenhoorn van moeder natuur en creeert een wonder
  maandag 5 augustus 2019 @ 19:18:41 #116
57269 Lemijn
luistert ook naar Leijn
pi_188302312
En meer random het minst leuke van vandaag: het DRAMA dat ik blijkbaar veroorzaakte door olie in de koekenpan te gieten, de driftbui die daarop volgde die zich uitte door aan mijn benen te hangen terwijl de enige oplossing was om er eten in te stoppen. Geef. me. vier. minuten. lastpak. Ik werk voor jou, jij werkt mij tegen. Waarom ben je nog zo oenig in deze dingen.
Op maandag 14 november 2016 12:18 schreef Crumpette het volgende:
De eerste keer ben je zo'n magische eenhoorn van moeder natuur en creeert een wonder
pi_188302386
quote:
0s.gif Op maandag 5 augustus 2019 17:31 schreef Leandra het volgende:
Wat dat betreft was Seven Up! wel een leuke reeks, nu ze 63 zijn kun je redelijk vaststellen dat je van de 7-jarige kinderen die ze waren al een behoorlijke karakterschets van de volwassenen kon maken.
Uitzondering (Neil) daargelaten.
Is dat nog ergens terug te zien?
I solemnly swear i'm up to no good
  Moderator maandag 5 augustus 2019 @ 19:26:05 #118
5428 crew  miss_sly
pi_188302429
quote:
0s.gif Op maandag 5 augustus 2019 18:08 schreef Moonah het volgende:
Ik vind niet zozeer het gedrag van onze zoon het minst leuk (hij kan ook wel eens irritant doen hoor, maar al met al valt het reuze mee, én, niet onbelangrijk, we hebben er maar ééntje!), als wel het altijd aanwezige, nooit meer weggaande verantwoordelijkheidsgevoel dat ik nu heb. Plus ik voel me ontzettend kwetsbaar, mijn zoon is mijn achilleshiel.
+1.
And the young, they can lose hope cause they can't see beyond today,. ..
The wisdom that the old can't give away
  maandag 5 augustus 2019 @ 19:46:06 #119
131591 Leandra
Is onmogelijk
pi_188302738
quote:
0s.gif Op maandag 5 augustus 2019 18:08 schreef Moonah het volgende:
Ik vind niet zozeer het gedrag van onze zoon het minst leuk (hij kan ook wel eens irritant doen hoor, maar al met al valt het reuze mee, én, niet onbelangrijk, we hebben er maar ééntje!), als wel het altijd aanwezige, nooit meer weggaande verantwoordelijkheidsgevoel dat ik nu heb. Plus ik voel me ontzettend kwetsbaar, mijn zoon is mijn achilleshiel.
Dit vooral ja, en dat is met mijn jongste veel erger dan met mijn oudste, ik vermoed dat dat vooral door mijn leeftijd komt, want mijn jongste is kind waarbij je je veel minder zorgen hoeft te maken over zijn gedrag, die maakt veel te veel de afweging of iets verantwoord is om te doen, terwijl mijn oudste van 4 meter hoog uit een boom duvelde toen hij 7 was....
Wullie bin KOEL © Soneal
Why be difficult when, with a bit of effort, you could be impossible?
  maandag 5 augustus 2019 @ 19:58:31 #120
131591 Leandra
Is onmogelijk
  maandag 5 augustus 2019 @ 20:02:17 #122
131591 Leandra
Is onmogelijk
pi_188303018
quote:
0s.gif Op maandag 5 augustus 2019 19:59 schreef Thinkk-Pinkk het volgende:

[..]

Is kijken hoe ik daar aan kan komen :)
Ik vond het erg leuk toen het vorige maand (weer) uitgezonden werd.
Wullie bin KOEL © Soneal
Why be difficult when, with a bit of effort, you could be impossible?
pi_188303083
Nog iets: heel weinig willen eten want miepig, maar wel vier keer per dag enthousiast de luier volpoepen. }:|
Let me see you stripped down to the bone
pi_188303388
'Mama ik wil een appel'
-Wil je hem in stukjes of gewoon zo?
'In stukjes'
-Weet je het zeker?
'Ja!'
-Oke

**Schil de appel en snij hem in stuken**

-Alsjeblieft.

<begint boos te kijken>
'DEZE WIL IK NIET!!! IK WIL EEN HELE APPEL GEEN STUKJES!!' :( :( :(

-Ik heb het je gevraagd en toen zei je dat je hem in stukjes wilde.

'IK WIL GEEN STUKJES! IK WIL EEN ANDERE APPEL!'

-Je krijgt deze of helemaal niks.

<begint te krijsen en schreeuwen en met een beetje pech ook nog met de appel en het bakje waar hij in zit te gooien>

'IK WIL EEN HELE APPEL, IK WIL DEZE NIET!!'


(Er is ook nog de versie andersom, dat ik een hele appel geef en ze dan vervolgens zegt dat ze hem in stukjes wil. Dat is een stuk makkelijker natuurlijk, want je kunt hem dan alsnog schillen en in stukjes snijden.. maar dan is er het risico dat ze, als je net klaar bent met schillen en in stukjes snijden, zich bedacht heeft en dan krijg je het bovenstaande dus alsnog)


8)7 :')
pi_188303656
quote:
0s.gif Op maandag 5 augustus 2019 17:28 schreef Shivo het volgende:

[..]

Ik begrijp dat niet. Doet papa nooit iets om te helpen en ben je zo in een patroon terecht gekomen? Ik hoor wel meer moeders hier over klagen. Hier is her aantal ‘papa’s even groot als het aantal ‘mama’s.

Waar ik me aan erger: dat ik, of mijn vrouw, hun oma, opa, etc, in het midden van een zin wordt onderbroken met iets wat gemakkelijk kan wachten, dat ik dit werkelijk al duizend keer heb gecorrigeerd, maar dat dat blijkbaar geen enkele indruk maakt.
Nu kan ik alleen voor mezelf spreken, maar het heeft er niet mee te maken dat man minder doet. Hij helpt mij ook niet, want dat insinueert dat ik het hoofd ben, en dat is echt niet waar.

Mijn reactiesnelheid is wel wat korter, misschien dat dat het is? Geen idee.
  maandag 5 augustus 2019 @ 20:37:17 #126
131278 moemoe
#teampanda
pi_188303747
Leuk topic.
  maandag 5 augustus 2019 @ 20:38:44 #127
131591 Leandra
Is onmogelijk
pi_188303788
Ze weten snel genoeg bij wie ze waarvoor moeten zijn iig :D
Wullie bin KOEL © Soneal
Why be difficult when, with a bit of effort, you could be impossible?
  maandag 5 augustus 2019 @ 20:42:51 #128
4089 BE
Gewoon gelukkig!
pi_188303899
Het grappig is dat toen ik nog veel reisde voor mijn werk de kinderen vrij makkelijk switchten naar 'pappa-pappa-pappa' maar dat dat ook binnen een dag weer over was als ik weer in beeld was. En dan had hij echt soms 10-14 dagen in zijn uppie alles gedaan, maar als mama in beeld was...
***
  maandag 5 augustus 2019 @ 20:47:52 #129
149959 SQ
snelle trees
pi_188304045
Kindjes zijn gewoon erg gesteld op hun mama's O+
disclaimer
pi_188304160
Nu in de vakantie reageer ik maart even niet. Hij is niet de meest relaxte vakantie zeg maar.
pi_188305749
Ik heb er nu een die niet niet niet niet niet wil slapen en tegelijk heel heel heel heel moe is... fijn...
"A push and a rush and the land we stand on is ours" - Turrican
Whiskyplankje
pi_188305863
quote:
2s.gif Op maandag 5 augustus 2019 21:47 schreef Karstman het volgende:
Ik heb er nu een die niet niet niet niet niet wil slapen en tegelijk heel heel heel heel moe is... fijn...
Fijn is dat hè?! :')

* madam-april Geeft de valium door
  maandag 5 augustus 2019 @ 22:23:54 #133
410138 stapoetiepe
of eigenlijk stopoetiepe
pi_188306610
quote:
0s.gif Op maandag 5 augustus 2019 17:28 schreef Shivo het volgende:
Waar ik me aan erger: dat ik, of mijn vrouw, hun oma, opa, etc, in het midden van een zin wordt onderbroken met iets wat gemakkelijk kan wachten, dat ik dit werkelijk al duizend keer heb gecorrigeerd, maar dat dat blijkbaar geen enkele indruk maakt.
Dit x1000! Je kan geen zin afmaken hier.
When you are dead, you do not know you are dead. It's only painful and difficult for others. The same applies when you are stupid.
pi_188309295
Ze zijn 18, 16, 13 en 11 en soms moet ik wel héél erg mijn best doen om het leuke te zien. De oudsten vallen momenteel best mee.
De jongsten laten werkelijk waar alles vallen waar ze het gebruikt hadden. Gisteren een ochtendje gewerkt en toen ik thuis kwam trof ik: een groot mes (want ze waren bang), verpakkingen op de grond, een dekbed op de bank, borden en bekers op diverse plekken, pyjama en ondergoed op de bank, vellen keukenrol her en der.

En altijd maar lelijk doen en elkaar afkraken. Gaan samen vissen ook hoor, die jongsten, dochter dacht beet te hebben (leuk! spannend!) moet zoon weer vertellen dat het waarschijnlijk niet zo was. Maar hij, hij had wél beet! Niks gevangen.

De oudsten zeggen in ie-de-re zin "tho".
Stom stopwoord. Ga afleren!
En ze vinden de jongsten maar een soort irritante huisdieren.
pi_188310734
quote:
0s.gif Op maandag 5 augustus 2019 18:08 schreef Moonah het volgende:
Ik vind niet zozeer het gedrag van onze zoon het minst leuk (hij kan ook wel eens irritant doen hoor, maar al met al valt het reuze mee, én, niet onbelangrijk, we hebben er maar ééntje!), als wel het altijd aanwezige, nooit meer weggaande verantwoordelijkheidsgevoel dat ik nu heb. Plus ik voel me ontzettend kwetsbaar, mijn zoon is mijn achilleshiel.
Daarom heb ik er ook twee. Als er dan met eentje wat gebeurt, blijft er nog altijd een over.
  dinsdag 6 augustus 2019 @ 16:10:08 #136
168315 ShaoKing
Al een ei gehad vandaag?
pi_188315115
quote:
0s.gif Op maandag 5 augustus 2019 15:00 schreef Ronaldsen het volgende:
Jeetje ik word binnenkort vader, mag toch hopen dat het een beetje een normaal kind wordt. Dit topic stemt mij niet vrolijk :')
Dit dus :@
Of nouja, probeer vader te worden, maar jeetje, als ik dit lees :X
  Moderator dinsdag 6 augustus 2019 @ 16:17:42 #137
382129 crew  Donna
pi_188315223
quote:
11s.gif Op dinsdag 6 augustus 2019 16:10 schreef ShaoKing het volgende:

[..]

Dit dus :@
Of nouja, probeer vader te worden, maar jeetje, als ik dit lees :X
Maar hoezo dan? Je ziet in de supermarkt toch ook wel eens gillende kinderen? Denk je dan dat zoiets jullie nooit overkomt?

Mijn opa zei altijd dat een kind opvoeden het moeilijkste is wat er bestaat. Lijkt me terecht. Je wilt ze wat bijbrengen en tegelijk een beetje in het gareel houden. Ze zitten niet de hele dag op de bank ja en amen te knikken.
Ik heb me ook wel eens afgevraagd waar ik aan begonnen ben en keek dan uit naar 'over 2 maanden' want dan zou alles beter zijn. Inmiddels zijn we zo'n 16 maanden verder en ik weet het niet eens meer, waar het precies over ging.

Het aller heftigste blijft toch de verantwoordelijkheid en de zorgen.
En ik lees hier eigenlijk alleen maar normaal baby, dreumes, peuter, kleuter, kindergedrag.
pi_188315261
quote:
11s.gif Op dinsdag 6 augustus 2019 16:10 schreef ShaoKing het volgende:

[..]

Dit dus :@
Of nouja, probeer vader te worden, maar jeetje, als ik dit lees :X
Bij ons is het eigenlijk heel makkelijk. Huilen betekent: Geef me alsjeblieft te eten. Krijsen betekent: Geef me godverdomme NU te eten.
  dinsdag 6 augustus 2019 @ 16:25:07 #139
149959 SQ
snelle trees
pi_188315329
quote:
10s.gif Op dinsdag 6 augustus 2019 16:20 schreef Linkse_krijger het volgende:

[..]

Bij ons is het eigenlijk heel makkelijk. Huilen betekent: Geef me alsjeblieft te eten. Krijsen betekent: Geef me godverdomme NU te eten.
Baby van max 2 maanden zeker?
disclaimer
  dinsdag 6 augustus 2019 @ 16:28:53 #140
149959 SQ
snelle trees
pi_188315389
Voordat ik zelf een kind had dacht ik ook altijd "dat gaat mij dus nooit gebeuren!! Mijn kinderen worden gehoorzaam, volgzaam en zelfstandig!" (Dat volgzaam en zelfstandig sowieso onmogelijk te combineren zijn, gooi dat maar op naïviteit :+)

Maar mijn kinderen doen het allemaal. En ik ben zelf ook heel veel van die dingen gaan doen die ik echt nooooooit zou doen. :')

Ik heb echt wel een hekel aan het "wacht maar", maar echt, het is gewoon zo. Wacht maar, laat het gewoon over je heen komen, ieder kind verandert regelmatig in een kutzak, de een wat meer dan de ander, dat hoort bij de karaktervorming en dat hebben wij als kind ook allemaal gedaan. En dat vonden onze ouders ook kut. En da's ook allemaal goed gekomen.

Tl;dr: alles wordt kut en komt goed.
disclaimer
  dinsdag 6 augustus 2019 @ 16:33:05 #141
80382 manny
30 is best veel
pi_188315462
dat ze zo snel ouder worden. Dat vind ik het minst leuk.
proberen is de eerste stap naar falen
een cafe zonder Hazes, is geen kroeg
pi_188315738
quote:
10s.gif Op dinsdag 6 augustus 2019 16:25 schreef Stormqueen het volgende:

[..]

Baby van max 2 maanden zeker?
jep, ik heb dan ook niet de illusie dat hij zo makkelijk blijft.
  dinsdag 6 augustus 2019 @ 17:09:11 #143
470095 Kaizen_
Luck favors the prepared
pi_188315976
Geen kids hier, maar wat een geweldig topic om door te lezen. :D
Without new experiences, something inside of us sleeps. The sleeper must awaken.
pi_188316262
Wat een fijn topic :D
  dinsdag 6 augustus 2019 @ 18:47:51 #145
410138 stapoetiepe
of eigenlijk stopoetiepe
pi_188317226
Nog eentje. Dat ze zo ontevreden en ondankbaar zijn. Ze hebben 1001 dingen, maar ze richten zich altijd op wat ze nog niet hebben. En dat moeten ze dan ook altijd op zo'n zeurtoon aan me duidelijk maken: 'mamaaa, ik vind het zooo jammer dat ik niet op paardrijles zit'. Zeg dan gewoon eerst dat je op paardrijles wilt, kind!
Ze hebben geen idee hoe goed ze het hebben en wat er allemaal voor ze wordt gedaan. Klacht van alle tijden, denk ik.
When you are dead, you do not know you are dead. It's only painful and difficult for others. The same applies when you are stupid.
pi_188317440
Hoe fysiek lomp ze zijn. De oudste ploft, klimt, schopt, bonkt en duwt dat het een lieve lust is. Allemaal niet slecht bedoeld, hij is gewoon groot en lomp en onhandig, maar het doet regelmatig wel flink pijn. Of irriteert gewoon. Het zit voor mij ook niet ontspannen op de bank als hij elke 3 seconden met zijn volle gewicht in een andere houding ploft.

De jongste bijt en krabt. Ook niet expres om pijn te doen, want hij is pas 10 maanden, maar AUW. :X
pi_188319678
Oh ja, dat ondankbare vind ik ook lastig. En het altijd maar meer willen. Bij de Mcdonalds' eten en dan mokken omdat er geen ijsje als toetje komt.

Of al om iets gevraagd hebben voordat wij ook maar de kans hadden om het aan te bieden.
pi_188320845
geweldig topic....

fijn dat mijn dochter nu 21 is.... *O*
pi_188322523
Altijd een gebrek aan tijd, vaak niet eens een uur per dag om tot jezelf te komen op de drukste dagen.
  dinsdag 6 augustus 2019 @ 22:39:15 #150
410138 stapoetiepe
of eigenlijk stopoetiepe
pi_188322830
quote:
0s.gif Op dinsdag 6 augustus 2019 20:25 schreef Samhain het volgende:
Oh ja, dat ondankbare vind ik ook lastig. En het altijd maar meer willen. Bij de Mcdonalds' eten en dan mokken omdat er geen ijsje als toetje komt.
Ja, dat!! Dat je de neiging krijgt ze maar niks meer te geven.
When you are dead, you do not know you are dead. It's only painful and difficult for others. The same applies when you are stupid.
pi_188323275
quote:
0s.gif Op dinsdag 6 augustus 2019 18:47 schreef stapoetiepe het volgende:
Nog eentje. Dat ze zo ontevreden en ondankbaar zijn. Ze hebben 1001 dingen, maar ze richten zich altijd op wat ze nog niet hebben. En dat moeten ze dan ook altijd op zo'n zeurtoon aan me duidelijk maken: 'mamaaa, ik vind het zooo jammer dat ik niet op paardrijles zit'. Zeg dan gewoon eerst dat je op paardrijles wilt, kind!
Ze hebben geen idee hoe goed ze het hebben en wat er allemaal voor ze wordt gedaan. Klacht van alle tijden, denk ik.
O die van mij zeggen wel eens: ik mag/krijg ook nooooit niks van jou :( :( :(

Ik kijk dan altijd een beetje van .. wablief? :') :D
pi_188323664
quote:
0s.gif Op dinsdag 6 augustus 2019 23:06 schreef Twinkle20 het volgende:

[..]

O die van mij zeggen wel eens: ik mag/krijg ook nooooit niks van jou :( :( :(

Ik kijk dan altijd een beetje van .. wablief? :') :D
Ik was een paar maanden terug met de jongste (3jr) vanaf 10uur 's op pad, 2 verschillende speeltuinen geweest, ponyritje gedaan, lammetjes de fles gegeven, en vooral echt heel erg veel rondrennen, klimmen, klauteren, etc. rond 16:00 vond ik het wel mooi geweest, kleine achterin de auto gezet en naar huis gaan rijden, vraagt ze na 5min in de auto 'naar welke speeltuin gaan we nu?' ik kon haar echt alleen maar aankijken met zo'n hoofd van '🤨 Ben je wel helemaal goed bij je hoofd?'
pi_188323876
quote:
0s.gif Op maandag 5 augustus 2019 15:00 schreef Ronaldsen het volgende:
Jeetje ik word binnenkort vader, mag toch hopen dat het een beetje een normaal kind wordt. Dit topic stemt mij niet vrolijk :')
Gefeliciteerd! Ik kan je bij dezen alvast garanderen dat ook jij dit op je bord gaat krijgen. Zelfs "makkelijke" kinderen vertonen zo ongeveer al het gedrag dat hier beschreven wordt.
pi_188323964
quote:
0s.gif Op maandag 5 augustus 2019 15:00 schreef Ronaldsen het volgende:
Jeetje ik word binnenkort vader, mag toch hopen dat het een beetje een normaal kind wordt. Dit topic stemt mij niet vrolijk :')
Een normaal kind vertoont dit soort gedrag ;)
pi_188325513
Soms om 09:00 al het gevoel hebben dat je er al een hele dag op hebt zitten :')
pi_188325937
quote:
0s.gif Op dinsdag 6 augustus 2019 18:47 schreef stapoetiepe het volgende:
Nog eentje. Dat ze zo ontevreden en ondankbaar zijn. Ze hebben 1001 dingen, maar ze richten zich altijd op wat ze nog niet hebben. En dat moeten ze dan ook altijd op zo'n zeurtoon aan me duidelijk maken: 'mamaaa, ik vind het zooo jammer dat ik niet op paardrijles zit'. Zeg dan gewoon eerst dat je op paardrijles wilt, kind!
Ze hebben geen idee hoe goed ze het hebben en wat er allemaal voor ze wordt gedaan. Klacht van alle tijden, denk ik.
Paardrijles is sowieso onzin. Ga maar een echte sport doen :{w
  woensdag 7 augustus 2019 @ 09:04:13 #157
168315 ShaoKing
Al een ei gehad vandaag?
pi_188325950
quote:
10s.gif Op dinsdag 6 augustus 2019 16:20 schreef Linkse_krijger het volgende:

[..]

Bij ons is het eigenlijk heel makkelijk. Huilen betekent: Geef me alsjeblieft te eten. Krijsen betekent: Geef me godverdomme NU te eten.
HAhahaa _O-
pi_188326253
Zoon van 6.

Huilen of boos worden om alles wat niet naar zijn zin is.
En hij kan NIET tegen zijn verlies. Echt nooit. Drama en gaat NOOIT meer spelen.
En hij leert het NOOIT! En WEEEEEH!

:') Echt, vanaf dag 1 met spelletjes willen leren dat verliezen soms ook gebeurt en plezier is belangrijkste en het leerproces.
Maakt niets uit. Hij is gewoon zo. :')

En hard praten. En of 6:30 in het weekend mij wakker maken omdat hij zoooooo’n honger heeft.
En kletsen en altijd vragen stellen.
En altijd nog 1 keer iets doen waarvan ik zojuist gezegd heb dat hij moet stoppen.
En dan ‘sorry’ zeggen. }:|

En de hele dag vragen om de iPad of eten.
Wanneer mag ik een filmpje kijken? Mag het nu? Mag het na de boodschappen? Mag het straks? Mag het als je een dutje op de bank gaat doen?
Mag het als ik lief ben in de winkel? Goh, ga je douchen? Mag ik dan een filmpje?

Qua eten: altijd het grootste stuk willen. Grootse banaan. Grootste aardbei. Grootse druif. Echt. Ondankbaar kind.

Aaaah! Laat mij met rust. :(

Mijn dochter van ruim 1,5 is heel makkelijk.
Alleen wel/niet eten is een zoektocht in de avond en ze wordt per nacht nog wel 3 keer wakker. :(

Daar post ik over 4 jaar nog wel over. :P

Ik heb inmiddels geleerd dat je nog zo je best kan doen met bepaalde dingen leren maar sommige eigenschappen zitten gewoon in het kind. Rotzakken zijn het soms. :P
pi_188326706
Venco, hier ook eentje die niet tegen haar verlies kan. Spelletjes vindt ze gewoon echt niet leuk.

En het sorry zeggen op die manier. Zo herkenbaar. :D
pi_188326968
quote:
0s.gif Op woensdag 7 augustus 2019 10:11 schreef Omentielvo het volgende:
Venco, hier ook eentje die niet tegen haar verlies kan. Spelletjes vindt ze gewoon echt niet leuk.

En het sorry zeggen op die manier. Zo herkenbaar. :D
A. is heel competitief. Hij móet winnen anders is het foute boel.

En qua sorry: ik zeg dan altijd dat sorry geen zin heeft, hij moet ervan leren en volgende keer gewoon niet doen of anders doen. :P
pi_188327042
Hier eentje van 12. En al flink aan het puberen. Je hóórt die ogen gewoon omhoog rollen achter je rug...
Het telkens weer 'vergeten' van de normaalste dingen. Wc-rol verwisselen, schoenen opruimen, was in de wasmand doen dat soort dingen. En dan boos worden als haar paardrijbroek niet gewassen is.
En 'liegen' over dingen. Zeggen dat ze iets gedaan of niet gedaan heeft en als ik het dan steekproefsgewijs controleer blijkt dat het toch niet zo is, dan boos worden op mij. En het gevoel dat ik Russisch praat af en toe. Er komt niks binnen lijkt het wel :-p

Maar daar staat tegenover dat ze ontzettend lief is voor haar meervoudig gehandicapte broertje. Nooit ook maar enig dwars gedrag vertoond als om hem de dingen niet gingen zoals verwacht. Dus een beetje puberen mag best ;-)
pi_188327079
Ohja. Een nadeel van kinderen hebben:
Bemoeienissen van anderen en een vergrootglas op jouw handelen. :')

En andermans kinderen (schoolvriendjes etc.) over de vloer krijgen. Lang niet altijd zin in maar er spelen heus wel vriendjes thuis maar ben altijd blij wanneer ze weer opgehaald worden. :')
En hoogstens 2 keer per week.
  woensdag 7 augustus 2019 @ 11:11:32 #163
467592 Cause_Mayhem
I will eat your soul
pi_188327469
quote:
1s.gif Op woensdag 7 augustus 2019 09:02 schreef Linkse_krijger het volgende:

[..]

Paardrijles is sowieso onzin. Ga maar een echte sport doen :{w
Wat papa een 'echte' sport noemt bedoel je?

Ik weet het, ben bevooroordeeld. Ik geef immer les in grondwerk en rijden met paarden.
Jij bent daarin niet de eerste papa die zo denkt in eerste instantie. Maar zal ook niet de laatste zijn die stevig van mening veranderd zodra je ziet wat het je kind brengt.
Our task must be to free ourselves by widening our circle of compassion to embrace all living creatures and the whole of nature and its beauty.
pi_188327529
Mijn draak van 2.5 maakt het leven van de hond een ware hel. Aan de oren trekken, aan de haren trekken, overal vanaf duwen.
En dan als de hond wegloopt hard krijsen en achteraan rennen...spelen Saar..spelen

Al 1001x gezegd dat hondjes ook gevoel hebben...zal wel beter worden (hoop ik voor de hond)

Dochtertje van bijna 1 en hond zijn overigens de beste vriendinnen.

Verder is alles in dit topic zeer herkenbaar >:) >:) ......
I am a Koala who Stretches :P
  woensdag 7 augustus 2019 @ 11:26:51 #165
467592 Cause_Mayhem
I will eat your soul
pi_188327692
quote:
0s.gif Op woensdag 7 augustus 2019 11:15 schreef StretchingKoala het volgende:
Mijn draak van 2.5 maakt het leven van de hond een ware hel. Aan de oren trekken, aan de haren trekken, overal vanaf duwen.
En dan als de hond wegloopt hard krijsen en achteraan rennen...spelen Saar..spelen

Al 1001x gezegd dat hondjes ook gevoel hebben...zal wel beter worden (hoop ik voor de hond)

Dochtertje van bijna 1 en hond zijn overigens de beste vriendinnen.

Verder is alles in dit topic zeer herkenbaar >:) >:) ......
Ai.

Recept voor een 'doet hij anders nooit', gevolgd door een laten inslapen van de hond omdat hij 'zomaar' gebeten heeft.

Tip, voeg een kat toe aan je gezin. Een volwassen kat in deze en geen verlegen wezentje.
Na twee kledders van de kat snapt het kind het beestje heeft ook gevoel en vindt dit niet leuk wat beter.

Of je schermt je hond wat bewuster af. Kost wat moeite, maar voorkomt dat de hond niet Anders kan dan ingrijpen.
Our task must be to free ourselves by widening our circle of compassion to embrace all living creatures and the whole of nature and its beauty.
pi_188327888
quote:
1s.gif Op woensdag 7 augustus 2019 11:26 schreef Cause_Mayhem het volgende:

[..]

Ai.

Recept voor een 'doet hij anders nooit', gevolgd door een laten inslapen van de hond omdat hij 'zomaar' gebeten heeft.

Tip, voeg een kat toe aan je gezin. Een volwassen kat in deze en geen verlegen wezentje.
Na twee kledders van de kat snapt het kind het beestje heeft ook gevoel en vindt dit niet leuk wat beter.

Of je schermt je hond wat bewuster af. Kost wat moeite, maar voorkomt dat de hond niet Anders kan dan ingrijpen.
Ow hondje is zeer geduldig hoor, hij is niet altijd een draak. Meestal wanneer hij moe is.
Hond heeft in de afgelopen 2 jaar pas 1x gegromd als waarschuwing.
Laat hond en kinds ook niet alleen.
Tis een heel lief geduldig beestje, en we letten goed op en blijven corrigeren. Zie wel dat het gedrag de afgelopen maanden ook al minder wordt.
Peuters en moe zijn is gewoon geen handige combi he :z :z
I am a Koala who Stretches :P
pi_188328070
quote:
0s.gif Op woensdag 7 augustus 2019 11:11 schreef Cause_Mayhem het volgende:

[..]

Wat papa een 'echte' sport noemt bedoel je?

Ik weet het, ben bevooroordeeld. Ik geef immer les in grondwerk en rijden met paarden.
Jij bent daarin niet de eerste papa die zo denkt in eerste instantie. Maar zal ook niet de laatste zijn die stevig van mening veranderd zodra je ziet wat het je kind brengt.
Oh, het interesseert me niet zo heel veel hoor welke sport hij wil gaan beoefenen, maar het moet inderdaad wel een echte sport zijn. En dan valt paardrijden wat mij betreft af. Verder valt er overigens niet zo veel af.
  woensdag 7 augustus 2019 @ 12:14:18 #168
467592 Cause_Mayhem
I will eat your soul
pi_188328418
quote:
0s.gif Op woensdag 7 augustus 2019 11:37 schreef StretchingKoala het volgende:

[..]

Ow hondje is zeer geduldig hoor, hij is niet altijd een draak. Meestal wanneer hij moe is.
Hond heeft in de afgelopen 2 jaar pas 1x gegromd als waarschuwing.
Laat hond en kinds ook niet alleen.
Tis een heel lief geduldig beestje, en we letten goed op en blijven corrigeren. Zie wel dat het gedrag de afgelopen maanden ook al minder wordt.
Peuters en moe zijn is gewoon geen handige combi he :z :z
Dat zei elk mens voordat hij 'dat doet hij anders nooit' zei.
De meeste honden zijn erg geduldig. Tot ze echt 'nee' zeggen. Want dat doen ze met hun tanden.

Mijn advies. Op dit moment enkel begeleid contact, geen peuter die moe is die contact heeft met de hond (en toch even snel voor jij in kan grijpen aan dat oor trekt).

Geef de hond een eigen en veilige plaats (verboden voor kind, op een plek waarbij je in kan grijpen voordat het kind al daar is). Kies je momenten voor positief en opbouwend contact.
Veel (wanneer mogelijk) meehelpen. Hondje eten geven (zit, wacht, toe maar), hondje zoek beer/bal/stok. Hondje aan de lijn voor wandelen (hondje zit, hondje wacht, lijn eraan klikken) en andere spelletjes waar het begeleid, positief en opbouwend kan.
Dat helpt meet geduld bouwen bij de hond ipv geduld raakt ergens op omdat het steeds toch (een beetje) fout gaat.
Our task must be to free ourselves by widening our circle of compassion to embrace all living creatures and the whole of nature and its beauty.
  woensdag 7 augustus 2019 @ 12:15:15 #169
467592 Cause_Mayhem
I will eat your soul
pi_188328433
quote:
1s.gif Op woensdag 7 augustus 2019 11:49 schreef Linkse_krijger het volgende:

[..]

Oh, het interesseert me niet zo heel veel hoor welke sport hij wil gaan beoefenen, maar het moet inderdaad wel een echte sport zijn. En dan valt paardrijden wat mij betreft af. Verder valt er overigens niet zo veel af.
Wat jij wil. Hoe dom dan ook.
Our task must be to free ourselves by widening our circle of compassion to embrace all living creatures and the whole of nature and its beauty.
pi_188328535
quote:
0s.gif Op woensdag 7 augustus 2019 12:14 schreef Cause_Mayhem het volgende:

[..]

Dat zei elk mens voordat hij 'dat doet hij anders nooit' zei.
De meeste honden zijn erg geduldig. Tot ze echt 'nee' zeggen. Want dat doen ze met hun tanden.

Mijn advies. Op dit moment enkel begeleid contact, geen peuter die moe is die contact heeft met de hond (en toch even snel voor jij in kan grijpen aan dat oor trekt).

Geef de hond een eigen en veilige plaats (verboden voor kind, op een plek waarbij je in kan grijpen voordat het kind al daar is). Kies je momenten voor positief en opbouwend contact.
Veel (wanneer mogelijk) meehelpen. Hondje eten geven (zit, wacht, toe maar), hondje zoek beer/bal/stok. Hondje aan de lijn voor wandelen (hondje zit, hondje wacht, lijn eraan klikken) en andere spelletjes waar het begeleid, positief en opbouwend kan.
Dat helpt meet geduld bouwen bij de hond ipv geduld raakt ergens op omdat het steeds toch (een beetje) fout gaat.
Dank voor adviezen, dat is idd ook wat de specialist bij de honden dag opvang ons had meegegeven.
Welke we uiteraard ook ter harte hebben genomen, Kleine man geeft idd in de ochtend de hond te eten. Mag de hond niet storen tijdens het eten, samen ook uitlaten en borstelen.

Wellicht schreef ik het wat dramatischer dan dat het is hoor, het contract tussen meisje en jongen is gewoon erg groot.

thnx voor het meedenken iig ^O^
I am a Koala who Stretches :P
pi_188330407
Eigenlijk kan dit topic beter “het minst leuke aan het ontwikkelende menselijkbrein” heten.
  woensdag 7 augustus 2019 @ 19:23:27 #172
467592 Cause_Mayhem
I will eat your soul
pi_188335338
quote:
0s.gif Op woensdag 7 augustus 2019 12:22 schreef StretchingKoala het volgende:

[..]

Dank voor adviezen, dat is idd ook wat de specialist bij de honden dag opvang ons had meegegeven.
Welke we uiteraard ook ter harte hebben genomen, Kleine man geeft idd in de ochtend de hond te eten. Mag de hond niet storen tijdens het eten, samen ook uitlaten en borstelen.

Wellicht schreef ik het wat dramatischer dan dat het is hoor, het contract tussen meisje en jongen is gewoon erg groot.

thnx voor het meedenken iig ^O^
Fijn dat je daar serieus mee bezig bent.
Dan is het een kwestie van even volhouden. Met peuters moet je ogen in je achterhoofd hebben soms ;)

Probeer het jezelf makkelijk te maken (zover mogelijk). Hond aan jouw voet, of hond op plaats waar het kind normaliter niet 'vrij' rond loopt.
Als de hond voldoende in zijn behoefte wordt voorzien (en zover ik kan lezen zit dat wel goed) kan je die in huis goed beperken tot 'veilige' plaatsen. Plekken die het voor jou makkelijker maken om contact te beheren en negatieve ervaringen tot een minimum te beperken.
De peuter wordt vanzelf wat ouder en zal op de manier waarop je bezig bent ook met plezier beter omgaan met de hond.
Our task must be to free ourselves by widening our circle of compassion to embrace all living creatures and the whole of nature and its beauty.
pi_188337424
.

[ Bericht 35% gewijzigd door #ANONIEM op 07-08-2019 22:17:49 ]
pi_188339748
Ik wilde gisteren nog zeggen dat ik ervan baal dat we nooit meer makkelijk uit eten kunnen met de peuter en de kleuter erbij. Gingen we vandaag uit eten en hebben ze zich perfect gedragen :D :')
  donderdag 8 augustus 2019 @ 19:09:09 #175
149959 SQ
snelle trees
pi_188349704
Dat ze echt bij álles wat er gebeurt gilt en krijst alsof er voor haar ogen een nest jonge poesjes wordt afgeslacht. Kom je halsoverkop aangerend, blijkt dat ze 3 druppels ranja heeft geknoeid. ;(
disclaimer
pi_188349916
quote:
1s.gif Op donderdag 8 augustus 2019 19:09 schreef Stormqueen het volgende:
Dat ze echt bij álles wat er gebeurt gilt en krijst alsof er voor haar ogen een nest jonge poesjes wordt afgeslacht. Kom je halsoverkop aangerend, blijkt dat ze 3 druppels ranja heeft geknoeid. ;(
Zooo herkenbaar en echt zoooo irritant.. }:|
pi_188350087
De herkenning in dit topic O+
Zwangerschapsdocent bij de vereniging Samen Bevallen ❤
  donderdag 8 augustus 2019 @ 19:54:23 #178
57269 Lemijn
luistert ook naar Leijn
pi_188350560
Dat je kind tijdens het koken zo hard krijsend aan je benen staat te roepen om een banaan dat je gigantisch in je vingers snijdt :X .

En dat je vervolgens overweegt om die te geven zodat je rustig boven een verbandje kan zoeken...
Op maandag 14 november 2016 12:18 schreef Crumpette het volgende:
De eerste keer ben je zo'n magische eenhoorn van moeder natuur en creeert een wonder
pi_188350682
De volgende trefwoorden: avondeten + knoeiboel + niet eten. }:|
  donderdag 8 augustus 2019 @ 20:12:59 #180
146480 Spees_Eend
in mijn nopjes
pi_188350918
De gewoonte om ALTIJD door me heen te praten als ik gesprek begin met een volwassene :'). En als ik dan zeg dat ik in gesprek ben dus dat ze even moeten wachten en mijn gesprek vervolg, direct weer beginnen met tetteren zodat ik compleet mn verhaal kwijt ben. Dat kan echt mn bloed laten koken :')


Men zegt vaak dat je je 'dommer' of vergeetachtiger voelt na het krijgen van kinderen. Ik ben er van overtuigd dat dit grotendeels komt doordat je geen gedachte of volwassen gesprek kan afmaken. ):O
  donderdag 8 augustus 2019 @ 20:17:56 #181
327807 Mariposas
&#1497;&#1492;&#14
pi_188351037
quote:
1s.gif Op donderdag 8 augustus 2019 20:12 schreef Spees_Eend het volgende:
De gewoonte om ALTIJD door me heen te praten als ik gesprek begin met een volwassene :'). En als ik dan zeg dat ik in gesprek ben dus dat ze even moeten wachten en mijn gesprek vervolg, direct weer beginnen met tetteren zodat ik compleet mn verhaal kwijt ben. Dat kan echt mn bloed laten koken :')


Men zegt vaak dat je je 'dommer' of vergeetachtiger voelt na het krijgen van kinderen. Ik ben er van overtuigd dat dit grotendeels komt doordat je geen gedachte of volwassen gesprek kan afmaken. ):O
Hier vooral als ik aan de telefoon ben. Strontvervelend.

Ooit bij een kcc gewerkt en daar had ik ook regelmatig moeders met jankende of te hard pratende kinderen op de achtergrond. Vond ik heel irritant, maar nu snap ik het wel. zelfs als je jezelf in de Wc opsluit weten ze te vinden en staan ze tegen de deur te bonken. “Mama, met wie ben je aan het praten? Wie is dat? Waarom? Waarom” etc.
No hay mal que dure cien años ni cuerpo que lo aguante
  donderdag 8 augustus 2019 @ 20:20:46 #182
327807 Mariposas
&#1497;&#1492;&#14
pi_188351119
Oh ja, en waarom moet altijd álles kapot? Zelfs Duplo en Lego blijkt niet onverwoestbaar. En als het speelgoed niet kapot gaat, dan maken ze er wel dingen in je huis mee kapot.
No hay mal que dure cien años ni cuerpo que lo aguante
pi_188351323
quote:
0s.gif Op donderdag 8 augustus 2019 20:20 schreef Mariposas het volgende:
Oh ja, en waarom moet altijd álles kapot? Zelfs Duplo en Lego blijkt niet onverwoestbaar. En als het speelgoed niet kapot gaat, dan maken ze er wel dingen in je huis mee kapot.
Welke leeftijdscategorie zitten die draken van jou in? :@
-nee-
  donderdag 8 augustus 2019 @ 20:32:45 #184
327807 Mariposas
&#1497;&#1492;&#14
pi_188351398
quote:
14s.gif Op donderdag 8 augustus 2019 20:29 schreef Marsenal het volgende:

[..]

Welke leeftijdscategorie zitten die draken van jou in? :@
De jongste kan gelukkig nog niet veel maar de oudste is net 4.
No hay mal que dure cien años ni cuerpo que lo aguante
  donderdag 8 augustus 2019 @ 21:55:37 #185
129664 mousemicky
zeg maar MM...
pi_188353124
Zoonlief vindt het nodig om als ie z’n zin niet krijgt (en dat gebeurt nogal eens natuurlijk) te gaan huilen. Best normaal gedrag voor een peuter, maar voor een kind van 6,5 gewoon gruwelijk irritant. Ook wordt ie nogal snel handtastelijk naar zn broertje van bijna 4. Hou je handen thuis!!

Dat broertje heeft inmiddels het ‘grote broer irriteren/ sarren’ al geperfectioneerd, wat er toe leidt dat ik de hele dag politieagent moet spelen. Echt, wanneer begint school weer, ik ben zó klaar met de vakantie.
  donderdag 8 augustus 2019 @ 22:08:20 #186
349615 AwayTL
Guess whoohoo...
pi_188353318
quote:
1s.gif Op donderdag 8 augustus 2019 21:55 schreef mousemicky het volgende:
Zoonlief vindt het nodig om als ie z’n zin niet krijgt (en dat gebeurt nogal eens natuurlijk) te gaan huilen. Best normaal gedrag voor een peuter, maar voor een kind van 6,5 gewoon gruwelijk irritant. Ook wordt ie nogal snel handtastelijk naar zn broertje van bijna 4. Hou je handen thuis!!

Dat broertje heeft inmiddels het ‘grote broer irriteren/ sarren’ al geperfectioneerd, wat er toe leidt dat ik de hele dag politieagent moet spelen. Echt, wanneer begint school weer, ik ben zó klaar met de vakantie.
+1 op dit. Alles, incl leeftijden.
Als je twijfelt aan bovenstaande tekst, neem dan contact op met je medisch specialist.
  donderdag 8 augustus 2019 @ 22:09:14 #187
146480 Spees_Eend
in mijn nopjes
pi_188353329
quote:
1s.gif Op donderdag 8 augustus 2019 21:55 schreef mousemicky het volgende:
Zoonlief vindt het nodig om als ie z’n zin niet krijgt (en dat gebeurt nogal eens natuurlijk) te gaan huilen. Best normaal gedrag voor een peuter, maar voor een kind van 6,5 gewoon gruwelijk irritant. Ook wordt ie nogal snel handtastelijk naar zn broertje van bijna 4. Hou je handen thuis!!

Dat broertje heeft inmiddels het ‘grote broer irriteren/ sarren’ al geperfectioneerd, wat er toe leidt dat ik de hele dag politieagent moet spelen. Echt, wanneer begint school weer, ik ben zó klaar met de vakantie.
Oh ja deze kan ik bij vlagen bijna exact quoten :+

Alleen huilen valt mee en kan vervangen worden door schreeuwen of dreigen, en het irriteren en sarren door de jongste middelste valt hier mee.. Oudste is vooral nogal snel een verongelijkt haantje soms :').
Om dan de dag erna weer soundofmusicachtig samen te spelen. Zal wel te maken hebben met de windrichting ofzo :')
  donderdag 8 augustus 2019 @ 22:12:48 #188
129664 mousemicky
zeg maar MM...
pi_188353368
O ja, dat ik ook het ‘vervelende’, ze kunnen ook heel zoet samen spelen, urenlang samen in de zandbak. Uit elkaar halen helpt dus ook niet, want a. ze zoeken elkaar toch weer op b. ze vermaken elkáar dan niet, en dan ‘moet’ ik dat dus doen.
  donderdag 8 augustus 2019 @ 22:21:33 #189
349615 AwayTL
Guess whoohoo...
pi_188353491
En dat vermaken moet dan ook samen. Niet te doen als je alleen bent. Als we samen zijn gaan we gewoon met ieder één op pad.

‘Feest’ der herkenning.
Als je twijfelt aan bovenstaande tekst, neem dan contact op met je medisch specialist.
pi_188353619
quote:
1s.gif Op donderdag 8 augustus 2019 21:55 schreef mousemicky het volgende:
Zoonlief vindt het nodig om als ie z’n zin niet krijgt (en dat gebeurt nogal eens natuurlijk) te gaan huilen. Best normaal gedrag voor een peuter, maar voor een kind van 6,5 gewoon gruwelijk irritant. Ook wordt ie nogal snel handtastelijk naar zn broertje van bijna 4. Hou je handen thuis!!

Dat broertje heeft inmiddels het ‘grote broer irriteren/ sarren’ al geperfectioneerd, wat er toe leidt dat ik de hele dag politieagent moet spelen. Echt, wanneer begint school weer, ik ben zó klaar met de vakantie.
Dat politieagentje spelen is heel erg herkenbaar.. Mijn meiden zijn van dezelfde leeftijd als die jongens van jou. Mijn oudste heeft er een handje van om heel sneaky, als we even niet kijken, de jongste te knijpen/duwen/slaan en als de jongste daar dan op reageert door te slaan of duwen, keihard te gaan huilen en schreeuwen dat haar zusje haar heeft geslagen/geduwd..

Wat ze ook doet, is haar zusje opstoken om iets te doen waarvan ze weet dat het niet mag, (bijvoorbeeld kussengevecht houden op ons bed) en als ze dan hoort dat we naar boven komen lopen roepen 'niet doehoen! Dat mag niet!'.. en vervolgens tegen ons zeggen 'zusje deed het!' terwijl we via de babyfoon hebben gehoord dat zij degene was die tegen haar zusje zei 'zullen we een kussengevecht houden?'..
pi_188353623
Heel herkenbaar allemaal. Het meest irritante is dat je nooit eens een dag ‘ uit’ kunt staan. Je bent altijd verantwoordelijk.

Wat betreft gemama of papa, de oudste is van het papa- zet zich enorm af tegen mama ( die kan het momenteel zelden goed doen).

Vervelend is De eeuwige puinzooi, ook al is het 3 minuten geleden opgeruimd.

Irritant is vooral gezeik en geruzie. Maar meestal negeer ik het of ik lach erom, als het te ver gaat dan mogen ze allebei even opzouten. Dat lijkt te helpen. Eigenlijk vind ik het best gezellig.

Leeftijd tot ca 5 jaar is heel intensief, daarna wordt het niet makkelijker maar wel wat minder intensief zorgen voor.
Whatever...
pi_188353662
Moet wel zeggen dat die meiden van mij ook wel echt dol op elkaar zijn. En ook echt heel lief en leuk samen kunnen spelen en echt niet zonder elkaar kunnen.
  donderdag 8 augustus 2019 @ 22:36:05 #193
146480 Spees_Eend
in mijn nopjes
pi_188353702
quote:
0s.gif Op donderdag 8 augustus 2019 22:30 schreef madam-april het volgende:

[..]

Dat politieagentje spelen is heel erg herkenbaar.. Mijn meiden zijn van dezelfde leeftijd als die jongens van jou. Mijn oudste heeft er een handje van om heel sneaky, als we even niet kijken, de jongste te knijpen/duwen/slaan en als de jongste daar dan op reageert door te slaan of duwen, keihard te gaan huilen en schreeuwen dat haar zusje haar heeft geslagen/geduwd..

Wat ze ook doet, is haar zusje opstoken om iets te doen waarvan ze weet dat het niet mag, (bijvoorbeeld kussengevecht houden op ons bed) en als ze dan hoort dat we naar boven komen lopen roepen 'niet doehoen! Dat mag niet!'.. en vervolgens tegen ons zeggen 'zusje deed het!' terwijl we via de babyfoon hebben gehoord dat zij degene was die tegen haar zusje zei 'zullen we een kussengevecht houden?'..
Ik ben blij met deze anekdote, sorry :D dit verhaal met de babyfoon is bijna precies wat hier een paar dagen geleden gebeurde en wat de laatste tijd sowieso de strategie van oudste lijkt. Zo berekenend!

Ik googlede al of we een psychopaat opvoeden maar het schijnt normaal-ish te zijn :+
pi_188353838
quote:
1s.gif Op donderdag 8 augustus 2019 22:36 schreef Spees_Eend het volgende:

[..]

Ik ben blij met deze anekdote, sorry :D dit verhaal met de babyfoon is bijna precies wat hier een paar dagen geleden gebeurde en wat de laatste tijd sowieso de strategie van oudste lijkt. Zo berekenend!

Ik googlede al of we een psychopaat opvoeden maar het schijnt normaal-ish te zijn :+
Haha het hoort er inderdaad bij, heb het idee dat meisjes dat wel meer doen dan jongens.. 😅
pi_188354670
De ontzettend gemakkelijke instelling: het wordt wel voor me geregeld. En als dat niet is roepen (liggend vanaf de bank terwijl ik boven ben), boos worden of huilen (afhankelijk van de bui en de noodzaak/het doel). Ik kan daar zó slecht tegen.
pi_188354981
quote:
1s.gif Op donderdag 8 augustus 2019 22:36 schreef Spees_Eend het volgende:

[..]

Ik ben blij met deze anekdote, sorry :D dit verhaal met de babyfoon is bijna precies wat hier een paar dagen geleden gebeurde en wat de laatste tijd sowieso de strategie van oudste lijkt. Zo berekenend!

Ik googlede al of we een psychopaat opvoeden maar het schijnt normaal-ish te zijn :+
En Reken maar dat de jongste daar alleen maar uitgekookter van wordt!
Whatever...
pi_188354993
quote:
0s.gif Op donderdag 8 augustus 2019 23:33 schreef Hupje het volgende:
De ontzettend gemakkelijke instelling: het wordt wel voor me geregeld. En als dat niet is roepen (liggend vanaf de bank terwijl ik boven ben), boos worden of huilen (afhankelijk van de bui en de noodzaak/het doel). Ik kan daar zó slecht tegen.
Dat trek ik ook slecht.. kind zit een halve meter naast de tafel en kan zelfs zonder op te staan gewoon bij de tafel, ik zit aan de andere kant van de kamer. Heeft ze haar drinken op steekt ze haar arm uit met glas in haar hand en dan verwacht ze dat ik op sta om haar glas op de tafel te zetten.. en als ik dan niet op de uitgestoken arm reageer komt er een heel dwingend en geïrriteerd 'maaahaam mijn glas is leeeeeg'...
  vrijdag 9 augustus 2019 @ 07:19:16 #198
149959 SQ
snelle trees
pi_188355958
quote:
0s.gif Op donderdag 8 augustus 2019 23:33 schreef Hupje het volgende:
De ontzettend gemakkelijke instelling: het wordt wel voor me geregeld. En als dat niet is roepen (liggend vanaf de bank terwijl ik boven ben), boos worden of huilen (afhankelijk van de bui en de noodzaak/het doel). Ik kan daar zó slecht tegen.
Ooh ja, die ken ik ook. De keuken binnenlopen en dan je klokhuis aan mama geven terwijl ik naast de prullenbak sta.

Mij van zolder schreeuwen omdat je dorst hebt maar niet bedacht krijgt dat je inmiddels vaardig genoeg bent om je eigen drinken te pakken.

Ik denk dat ze gewoon nog niet gewend is aan dat ze het ook zelf kan :')
disclaimer
pi_188356286
Moet je plassen?
-nee
Moet je naar de wc?
-nee mamma
Ik zou nu echt even gaan plassen
-maar ik hoef niet.
x15, net na het opstaan.

-ik moet plassen!
Kind rent naar boven en ja hoor, over de badkamervloer. O+
pi_188356295
Als ik dit allemaal lees wil ik ook graag kinderen O+
Mee doen is belangrijker dan winnen!
abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
Forum Opties
Forumhop:
Hop naar:
(afkorting, bv 'KLB')