Fijn is dat hè?!quote:Op maandag 5 augustus 2019 21:47 schreef Karstman het volgende:
Ik heb er nu een die niet niet niet niet niet wil slapen en tegelijk heel heel heel heel moe is... fijn...
Dit x1000! Je kan geen zin afmaken hier.quote:Op maandag 5 augustus 2019 17:28 schreef Shivo het volgende:
Waar ik me aan erger: dat ik, of mijn vrouw, hun oma, opa, etc, in het midden van een zin wordt onderbroken met iets wat gemakkelijk kan wachten, dat ik dit werkelijk al duizend keer heb gecorrigeerd, maar dat dat blijkbaar geen enkele indruk maakt.
Daarom heb ik er ook twee. Als er dan met eentje wat gebeurt, blijft er nog altijd een over.quote:Op maandag 5 augustus 2019 18:08 schreef Moonah het volgende:
Ik vind niet zozeer het gedrag van onze zoon het minst leuk (hij kan ook wel eens irritant doen hoor, maar al met al valt het reuze mee, én, niet onbelangrijk, we hebben er maar ééntje!), als wel het altijd aanwezige, nooit meer weggaande verantwoordelijkheidsgevoel dat ik nu heb. Plus ik voel me ontzettend kwetsbaar, mijn zoon is mijn achilleshiel.
Dit dusquote:Op maandag 5 augustus 2019 15:00 schreef Ronaldsen het volgende:
Jeetje ik word binnenkort vader, mag toch hopen dat het een beetje een normaal kind wordt. Dit topic stemt mij niet vrolijk![]()
Maar hoezo dan? Je ziet in de supermarkt toch ook wel eens gillende kinderen? Denk je dan dat zoiets jullie nooit overkomt?quote:Op dinsdag 6 augustus 2019 16:10 schreef ShaoKing het volgende:
[..]
Dit dus![]()
Of nouja, probeer vader te worden, maar jeetje, als ik dit lees
Bij ons is het eigenlijk heel makkelijk. Huilen betekent: Geef me alsjeblieft te eten. Krijsen betekent: Geef me godverdomme NU te eten.quote:Op dinsdag 6 augustus 2019 16:10 schreef ShaoKing het volgende:
[..]
Dit dus![]()
Of nouja, probeer vader te worden, maar jeetje, als ik dit lees
Baby van max 2 maanden zeker?quote:Op dinsdag 6 augustus 2019 16:20 schreef Linkse_krijger het volgende:
[..]
Bij ons is het eigenlijk heel makkelijk. Huilen betekent: Geef me alsjeblieft te eten. Krijsen betekent: Geef me godverdomme NU te eten.
Ja, dat!! Dat je de neiging krijgt ze maar niks meer te geven.quote:Op dinsdag 6 augustus 2019 20:25 schreef Samhain het volgende:
Oh ja, dat ondankbare vind ik ook lastig. En het altijd maar meer willen. Bij de Mcdonalds' eten en dan mokken omdat er geen ijsje als toetje komt.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |