Dat zal geheid. Ook dat zie je me niet ontkennen. Rijke mensen zijn altijd makkelijker af te persen, namelijk. Je ziet mij ook niet ontkennen dat er nooit een valse beschuldiging is geweest of zal komen. Enkel dat de kans daarop kleiner is dan dat je als vrouw daadwerkelijk iets overkomt (variërend van vreemde opmerkingen tot verkrachting). Rijke mannen lijken daarnaast, inderdaad, vaker in de veronderstellingen dat ze met dat laatste kunnen wegkomen. En dat kunnen ze vaak ook via vriendjespolitiek van machtige figuren en desnoods out-of-court settlements.quote:Op maandag 15 juli 2019 21:43 schreef Straatcommando. het volgende:
[..]
Toch wel. Rijke mannen hebben logischerwijs een hogere kans om vals beschuldigt te worden om ze af te persen. Dat is namelijk al vaker gebeurt.
Net zoals er genoeg rijke mannen zijn geweest die dachten ermee weg te komen.
Bizarre onzin.quote:Op maandag 15 juli 2019 15:07 schreef Gary_Oak het volgende:
[..]
Bron.
Wat vinden jullie? Overdreven? Of van dezelfde categorie als vrouwen die niet meer alleen met een man willen zijn uit angst voor aanranding?
Dit.quote:Op maandag 15 juli 2019 15:38 schreef PiyeReloaded het volgende:
Lijkt me zwaar overdreven (ik zou het ook overdreven vinden als een politica niet alleen met een mannelijke interviewer wil zijn), maar verder is het wel een geinig kunstje. Zal prima vallen bij zijn potentiële stemmers en hij krijgt gratis de aandacht die een interview zou genereren, waarvoor hij nu geen lastige vragen hoeft te beantwoorden.
Zou je dan niet beter helemaal niet meer alleen moeten zijn met andere mensen? Iedereen kan liegen over gebeurtenissen, en bovendien loop je bij een man ook gewoon een significant groter risico om vermoord of mishandeld te worden.quote:Op maandag 15 juli 2019 15:53 schreef Gary_Oak het volgende:
[..]
Als ik in een machtige positie zou zitten of er naar zou ambiëren, zou ik het denk ik ook doen. Maar heb geen ambities om een carrièrepoliticus of CEO te worden of zoiets, en mijn huidige baan is geen machtspositie, dus zelf heb ik op dit moment geen behoefte aan zulke maatregelen. Krijg ik alleen maar geroddel over.
Fox lijkt me wat graadjes erger. To put it mildly.quote:Op maandag 15 juli 2019 22:29 schreef Bart2002 het volgende:
CNN is pure kanker. En hoe men denkt en doet is de US of A dat eigenlijk ook. Volkomen zieke maatschappij daar en dat krijgen we hier ook alleen iets later allemaal. Volkomen ziek in het hoofd. Het komt nooit meer goed.
Dat pleit iig ergens nog wel voor hem imo. Ik bedoel, het is inderdaad een compleet absurde afspraak, en in de R&P topics waarin mensen aangeven dat hun partner niet meer wilt dat ze met mensen van het andere geslacht omgaan is het standaard advies dan ook 'enge relatie, ren!'. Maar hij springt in ieder geval niet op de '#metoo probeert mannen kapot te maken!' incell band-wagon.quote:Op maandag 15 juli 2019 16:12 schreef PiyeReloaded het volgende:
[..]
Ik denk ook dat het een prima call is. Ik denk dat hij er heel makkelijk punten mee scoort en aandacht mee krijgt, met weinig risico (was hij een democraat in Californië geweest zou ik het niet aanraden). Maar het beleid op zich blijft absurd en compleet onnodig.
Bovendien is zijn punt ook niet dat dit nodig is vanwege #metoo, maar dat dit zijn afspraak met zijn vrouw is. Dat kan, maar is natuurlijk op zijn minst een opmerkelijke afspraak te noemen. Ik vraag me af hoe zo'n afspraak van een moslim zou vallen (niet echt, dat weet ik wel).
Dit dus. Weer zo'n figuur die een onderwerp als seksueel misbruik weer zo weet te spinnen dat 'zijn groep' daar op een of andere manier toch weer het échte slachtoffer van is.quote:Op maandag 15 juli 2019 17:12 schreef Vader_Aardbei het volgende:
[..]
Lekker aan de victim blaming weer. Het is erg genoeg dat dit nodig is.
Maar als je dan in zo'n sterk competitief wereldje zit, moet je dan niet gewoon altijd oppassen voor mensen met slechte intenties? Waarom specifiek voor vrouwen? Zijn er blijkbaar zó enorm veel zaken waarin succesvolle / vooraanstaande mannen valselijk beschuldigd zijn van seksueel misbruik/intimidatie, dat dit opeens een significant risico is bij interactie met een vrouw? Ligt dat aantal hoger dan, ik noem maar wat, het aantal zaken waarin een vrouw seksueel misbruikt is door een man?quote:Op maandag 15 juli 2019 20:35 schreef Toefjes het volgende:
Ik snap het wel. Zeker als je opteert voor een positie waar je enige macht hebt moet je voorzichtig zijn met vrouwen met slechte intenties.
Ja inderdaad. En dat heeft nu tot gevolg dat mannen in zijn positie voortaan wel oppassen om met een vrouw alleen in een ruimte te zitten.quote:Op maandag 15 juli 2019 22:32 schreef Whiskers2009 het volgende:
Bizarre onzin idd. Dit topic![]()
Ik weet niet eens meer waar te beginnen. Het werkelijk ver buiten proportie getrokken slachtoffergejank is al mindblowing..
Jij krijgt de kans niet eens..quote:Op maandag 15 juli 2019 22:49 schreef Faxie het volgende:
[..]
Ja inderdaad. En dat heeft nu tot gevolg dat mannen in zijn positie voortaan wel oppassen om met een vrouw alleen in een ruimte te zitten.
Ik ken je pohi knul... En niet alleen ikquote:
Ben jij er ook weer?quote:Op maandag 15 juli 2019 22:50 schreef Croupouque het volgende:
Dit is nou precies de reden waarom ik al mijn hele leven niet alleen durf te zijn met een vrouw.
Ik ken de jouwe ookquote:Op maandag 15 juli 2019 22:51 schreef Whiskers2009 het volgende:
[..]
Ik ken je pohi knul... En niet alleen ik
Ik wens je er veel succes meequote:
Hoe meer macht en geld je hebt, hoe meer slangen om je heen die op jouw positie willen komen op allerlei dimensies. Of ze nou je baan, promotie, geld, informatie of connecties willen. Deze actie van hem zie ik slechts als een 'verzekeringsmaatregel' op de dimensie van gierige vrouwen die op zijn geld uit zijn of een rancune hebben naar zijn politieke ideologie en zijn reputatie willen besmeuren. Voor zijn politieke vrienden kan ik het me voorstellen dat hij andere maatregelen heeft; alle afspraken zwart op wit zetten bijvoorbeeld. Ik snap heel goed dat hoe meer macht je hebt hoe meer paranoïde je wordt. En als je een Republikein bent in het huidige Amerika kan ik het me voorstellen dat je op dit gebied geen risico wilt nemen.quote:Op maandag 15 juli 2019 22:25 schreef probeer het volgende:
[..]
Zou je dan niet beter helemaal niet meer alleen moeten zijn met andere mensen? Iedereen kan liegen over gebeurtenissen, en bovendien loop je bij een man ook gewoon een significant groter risico om vermoord of mishandeld te worden.
Maar nee, alleen zijn met een vrouw moet vermeden worden, omdat er blijkbaar een enorm risico is dat een vrouw je valselijk beschuldigt van ongewenst gedrag.
Komt op mij toch echt over alsof de mannen die zoiets zeggen of doen, hun seksisme weer in een nieuw jasje gestoken hebben.
Vrouwen ook niet aan jou, dus tsja..quote:Op maandag 15 juli 2019 22:53 schreef Faxie het volgende:
[..]
Dank je, lukt prima. Heb niet het idee dat ik ik veel mis aan je.
Je breekt m'n hart, echt.quote:Op maandag 15 juli 2019 22:54 schreef Whiskers2009 het volgende:
[..]
Vrouwen ook niet aan jou, dus tsja..
Maar we dwalen af..
Dit.quote:Op maandag 15 juli 2019 21:34 schreef ChipsZak. het volgende:
Het zou veel logischer zijn als vrouwen niet in één ruimte willen zijn met een man, aangezien de kans op intimidatie, aanranding, rare opmerkingen en, in het ergste geval, verkrachting groter is dan een valse beschuldiging.
Inderdaad meer een 'ongezonde relatie waarin beiden elkaar uit irreële angst / eigen onzekerheid zeer restrictieve regels opleggen' of iets dergelijks. Plus in zijn geval een flinke dosis religieus conservatisme. Had zo een R&P topic kunnen zijn, waar het advies 'kappen met die relatie' zou zijn.quote:Overigens;
[..]
Geen echte #metoo dus, want die hashtag bestond toen nog helemaal niet. Dus niks 'in deze tijd van #metoo' of 'dat begrijp ik wel anno nu'.
Het heeft alleen waarschijnlijk niets met #metoo of een hysterische samenleving te maken. Eerder met een soort van diep doordrongen christelijke boodschap dat je al overspel hebt gepleegd als je een vrouw hebt begeerd, en dat 'ie dat nu koste wat het kost wil voorkomen. Zichzelf niet in de verleiding brengen. Ken meerdere (christelijke) mannen die zo met dit soort situaties omgaan. Al jaren. Komt volgens mij van Bill Hybels ofzo (een Amerikaanse theoloog).quote:Op maandag 15 juli 2019 15:18 schreef BasEnAad het volgende:
Misschien is het een beetje gechargeerd, maar hij heeft wel een punt. De maatschappij is hysterisch aan het worden.
Dit hele topic is bizarre nonsens en misplaatst slachtoffergejank.quote:Op maandag 15 juli 2019 22:59 schreef Postbus100 het volgende:
[..]
Het heeft alleen waarschijnlijk niets met #metoo of een hysterische samenleving te maken. Eerder met een soort van diep doordrongen christelijke boodschap dat je al overspel hebt gepleegd als je een vrouw hebt begeerd, en dat 'ie dat nu koste wat het kost wil voorkomen. Zichzelf niet in de verleiding brengen. Ken meerdere (christelijke) mannen die zo met dit soort situaties omgaan. Al jaren. Komt volgens mij van Bill Hybels ofzo (een Amerikaanse theoloog).
quote:Op maandag 15 juli 2019 23:03 schreef Faxie het volgende:
Hij had beter moslim kunnen zijn. Dan hadden degenen die hem nu zitten af te branden hem verdedigd waarschijnlijk.
Ik zeg alleen maar hoe er in bepaalde kringen tegenaan wordt gekeken.quote:Op maandag 15 juli 2019 23:01 schreef Whiskers2009 het volgende:
[..]
Dit hele topic is bizarre nonsens en misplaatst slachtoffergejank.
Jawel, die bestaan.quote:Op maandag 15 juli 2019 21:02 schreef MichaelScott het volgende:
[..]
Ja want valse beschuldigingen/mensen met een grote fantasie bestaan niet natuurlijk.
Neuh..quote:Op maandag 15 juli 2019 23:03 schreef Faxie het volgende:
Hij had beter moslim kunnen zijn. Dan hadden degenen die hem nu zitten af te branden hem verdedigd waarschijnlijk.
Het was een aanvulling, geen kritiek.quote:Op maandag 15 juli 2019 23:04 schreef Postbus100 het volgende:
[..]
Ik zeg alleen maar hoe er in bepaalde kringen tegenaan wordt gekeken.
Je hebt het zelf gezegd: "Maar als je dan in zo'n sterk competitief wereldje zit, moet je dan niet gewoon altijd oppassen voor mensen met slechte intenties?"quote:Op maandag 15 juli 2019 23:04 schreef probeer het volgende:
[..]
Jawel, die bestaan.
Maar het is toch belachelijk dat je vanuit het risico 'dat iemand je valselijk beschuldigt' beredeneert dat je dan dus geen sociale interactie met iemand alleen meer kan hebben.
Dan heb je gewoon waanideeën.
Paranoia ten top hoor...quote:Op maandag 15 juli 2019 23:08 schreef Gary_Oak het volgende:
[..]
Je hebt het zelf gezegd: "Maar als je dan in zo'n sterk competitief wereldje zit, moet je dan niet gewoon altijd oppassen voor mensen met slechte intenties?"
Ik gaf aan dat dit slechts op een bepaald aspect is, namelijk vrouwen die op zijn geld uit zijn of rancuneus zijn naar zijn politieke ideologie. Voor politici zal hij wel andere verzekeringsmaatregelen hebben.
Waar lees jij dat ik hem een slachtoffer noem? En als er vrouwen zijn die mannen willen mijden, doen ze dat toch lekker? Ik ga dan niet hypocriet lopen zeggen dat dat overdreven is. Je kunt mensen niet verplichten om anderen te vertrouwen.quote:Op maandag 15 juli 2019 23:10 schreef Whiskers2009 het volgende:
[..]
Paranoia ten top hoor...
En zoals eerder al tig x gezegd is hier: vrouwen hebben veel meer en zeer reële redenen om mannen te mijden.
Maar mannen zijn uiteraard het échte slachtoffer..![]()
"Goedemiddag mevrouw Whiskers2009, welkom bij bedrijf X voor uw sollicitatiegesprek voor de functie Y. Neem gerust plaats maar laat alstublieft de deur open staan. We moeten namelijk even wachten op mijn collega van HR. Zij zal verder niet betrokken zijn bij dit kennismaking-gesprek hoor, zij is er alleen maar bij om er op toe te zien dat ik, als man, u niet seksueel intimideer, misbruik, verkracht of vermoord. Dat begrijpt u natuurlijk."quote:
Ik mis even het verband tussen mijn post en jouw reactie. Care to explain?quote:Op maandag 15 juli 2019 23:17 schreef probeer het volgende:
[..]
"Goedemiddag mevrouw Whiskers2009, welkom bij bedrijf X voor uw sollicitatiegesprek voor de functie Y. Neem gerust plaats maar laat alstublieft de deur open staan. We moeten namelijk even wachten op mijn collega van HR. Zij zal verder niet betrokken zijn bij dit kennismaking-gesprek hoor, zij is er alleen maar bij om er op toe te zien dat ik, als man, u niet seksueel intimideer, misbruik, verkracht of vermoord. Dat begrijpt u natuurlijk."
In het geval van valse beschuldigingen wel ja. Vrouwen worden dan een stuk sneller serieus genomen (mind the pun) dan mannen.quote:Op maandag 15 juli 2019 23:10 schreef Whiskers2009 het volgende:
[..]
Paranoia ten top hoor...
En zoals eerder al tig x gezegd is hier: vrouwen hebben veel meer en zeer reële redenen om mannen te mijden.
Maar mannen zijn uiteraard het échte slachtoffer..![]()
Dat was er ook niet echtquote:Op maandag 15 juli 2019 23:19 schreef Whiskers2009 het volgende:
[..]
Ik mis even het verband tussen mijn post en jouw reactie. Care to explain?
'Uiteraard begrijp ik dat. Als man bent u immers bij voorbaat al verdacht'quote:Op maandag 15 juli 2019 23:17 schreef probeer het volgende:
[..]
"Goedemiddag mevrouw Whiskers2009, welkom bij bedrijf X voor uw sollicitatiegesprek voor de functie Y. Neem gerust plaats maar laat alstublieft de deur open staan. We moeten namelijk even wachten op mijn collega van HR. Zij zal verder niet betrokken zijn bij dit kennismaking-gesprek hoor, zij is er alleen maar bij om er op toe te zien dat ik, als man, u niet seksueel intimideer, misbruik, verkracht of vermoord. Dat begrijpt u natuurlijk."
Nou, nee hoor. Ik zie de smeerlappen vooral dik in de problemen komen. Werd tijd dat ze er niet meer mee wegkwamen ook.quote:Op maandag 15 juli 2019 23:19 schreef Faxie het volgende:
[..]
In het geval van valse beschuldigingen wel ja. Vrouwen worden dan een stuk sneller serieus genomen (mind the pun) dan mannen.
Maar dat metoo geneuzel komt een beetje als een boomerang terug waardoor echte slachtoffers aan de vrouwelijke kant minder vaak serieus genomen worden. Nou gefeliciteerd met je overwinning
quote:Op maandag 15 juli 2019 23:20 schreef probeer het volgende:
[..]
Dat was er ook niet echt. Ik ben het gewoon met je eens dat dit echt heel bizar is. Omgekeerde wereld shit.
"Goh, wat raar.. De afgelopen millennia kwamen jullie altijd weg met jullie grijpgrage onderdrukkende en onderbetalende gedrag. Maar fijn dat dat not done meer is".quote:Op maandag 15 juli 2019 23:20 schreef Faxie het volgende:
[..]
'Uiteraard begrijp ik dat. Als man bent u immers bij voorbaat al verdacht'
De praktijken waar die vrouwen het prima mee eens waren, totdat ze er jaren later opeens een slaatje uit konden slaan bedoel je?quote:Op maandag 15 juli 2019 23:21 schreef Whiskers2009 het volgende:
[..]
Nou, nee hoor. Ik zie de smeerlappen vooral dik in de problemen komen. Werd tijd dat ze er niet meer mee wegkwamen ook.
Want iedereen wist vd praktijken maar niemand deed iets. Good riddance.
Je bent echt niet bij je kersenpit he? Godsamme...quote:Op maandag 15 juli 2019 23:29 schreef Faxie het volgende:
[..]
De praktijken waar die vrouwen het prima mee eens waren, totdat ze er jaren later opeens een slaatje uit konden slaan bedoel je?
Bedankt voor het bevestigen. En nu worden de dames vaak ook met argusogen bekeken en kijken de echte slachtoffers wel weer uit om naar buiten te komen
Gewoon vergif in het eten doen terwijl je aan het aanrecht staat tochquote:Op maandag 15 juli 2019 23:26 schreef Whiskers2009 het volgende:
[..]
"Goh, wat raar.. De afgelopen millennia kwamen jullie altijd weg met jullie grijpgrage onderdrukkende en onderbetalende gedrag. Maar fijn dat dat not done meer is".
Ik vind het in beide gevallen dus echt compleet achterlijk en volkomen overdreven. Heeft niets met hypocrisie te maken.quote:Op maandag 15 juli 2019 23:14 schreef Gary_Oak het volgende:
[..]
Waar lees jij dat ik hem een slachtoffer noem? En als er vrouwen zijn die mannen willen mijden, doen ze dat toch lekker? Ik ga dan niet hypocriet lopen zeggen dat dat overdreven is. Je kunt mensen niet verplichten om anderen te vertrouwen.
Jij wel?quote:Op maandag 15 juli 2019 23:31 schreef Whiskers2009 het volgende:
[..]
Je bent echt niet bij je kersenpit he? Godsamme...
Gast, weet je wat vrouwen millennia lang is aangedaan? En nog? Stel je ff aan zeg.. Incelletje.quote:Op maandag 15 juli 2019 23:33 schreef Faxie het volgende:
[..]
Jij wel?
Je hebt de metoo topics gemist?
Maar leef maar in ontkenning hoor. Figuren als jij zijn geen haar beter dan degenen die je continu aan het beschuldigen bent.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |