quote:Op vrijdag 31 mei 2019 20:45 schreef luxerobots het volgende:
[..]
In diverse wetten, om te beginnen de grondwet.
Nee in die grondwet staat dat alle vormen van discriminatie verboden zijn. Dus ook die sportscholen en bejaardentehuizen die je dus wel verdedigt.quote:Op vrijdag 31 mei 2019 20:45 schreef luxerobots het volgende:
[..]
In diverse wetten, om te beginnen de grondwet.
Waar staat dit?quote:Ja, en wettelijk gezien kan het helemaal niet.
Als je het zou aanvechten, wordt dit besluit teruggedraaid. Er mag in Nederland geen onderscheid gemaakt worden op ras/etniciteit als het gaat om het toewijzen van woningen.
Ja als je niet goed leest wat ik schrijf, en niet begrijpt waarom ik een bepaalde houding aanneem in sommige berichten, mij vaker probeert te corrigeren dan anderen, weet je, dan ken ik je niet verder helpen. Ik ken je niet verder uitleggen.quote:Op vrijdag 31 mei 2019 20:45 schreef sp3c het volgende:
[..]
ik ook maar daar zul je wel weer overheen hebben gelezen
daarnaast heb je sowieso niets 'rustig' uitgelegd want er zit altijd wel een rare sneer tussen
nogmaals ik snap dat het je relatief hoog zit allemaal maar op deze manier komen we echt helemaal nergend
als je de backup triangelaar van de jostiband van de trap afgooit kun je er nog steeds betere gesprekken mee voeren dan met jou volgens mij ... ik ben er wel klaar mee
Ja. Al heb ik dat volgens mij al beantwoord toen je het de eerste keer vroeg.quote:Op vrijdag 31 mei 2019 19:30 schreef Bluesdude het volgende:
[..]
Prima : Lekker niet reageren als je geen zin hebt, doe ik ook.
Maar dan vind je dus FvD en PVV racistische partijen, die zich profileren met het selecteren van nieuwkomers en hun recht in een Nederlandse wijk te wonen .
quote:Op dinsdag 28 mei 2019 16:10 schreef Bluesdude het volgende:
[..]
Idem je dubbele moraal met PVV en FvD. zij krijgen veel stemmen door vooral een beleid te promoten die hele bevolkingsgroepen buiten de deur moet houden en de PVV wil zelfs islamieten uitsluiten van democratische burgerrechten. Ineens weiger je dat als racisme te omschrijven.
quote:Op dinsdag 28 mei 2019 16:17 schreef probeer het volgende:
[..]
Welke dubbele moraal? Als je me als user ook maar een beetje kent zou je weten dat ik echt helemaal niets met de PVV of FvD heb.
Maar volgens jou moet ik elke keer als ik het over racisme heb, de voetnoot toevoegen dat 'de PVV en FvD óók racistisch zijn, en dat is hartstikke slecht'?
Kom op zeg.
[..]
quote:Op dinsdag 28 mei 2019 15:37 schreef probeer het volgende:
[..]
En dan vraag ik me serieus af waarom het blijkbaar zo lastig is om een zero tolerance beleid jegens racisme te hanteren. Dat behoort nooit een 'in het ene geval is het ok, in het andere geval niet' ding te zijn.
ohhhhh dat heb ik gemist dan.quote:Op vrijdag 31 mei 2019 21:05 schreef probeer het volgende:
[..]
Ja. Al heb ik dat volgens mij al beantwoord toen je het de eerste keer vroeg.
Lekker relevant ook.quote:Op vrijdag 31 mei 2019 21:20 schreef Bluesdude het volgende:
[..]
ohhhhh dat heb ik gemist dan.
Je vind het dus geen racistische partijen?
Ja, het is wel relevant voor de vraag of mensen selecteren op basis van etniciteit een racisme is.quote:
je kunt sowieso niets uitleggenquote:Op vrijdag 31 mei 2019 21:04 schreef Oceanier het volgende:
[..]
Ja als je niet goed leest wat ik schrijf, en niet begrijpt waarom ik een bepaalde houding aanneem in sommige berichten, mij vaker probeert te corrigeren dan anderen, weet je, dan ken ik je niet verder helpen. Ik ken je niet verder uitleggen.
Nee, totale kolder om over die partijen te gaan kissebissen in dit topic. Sterk staaltje whataboutismquote:Op vrijdag 31 mei 2019 21:26 schreef Bluesdude het volgende:
[..]
Ja, het is wel relevant voor de vraag of mensen selecteren op basis van etniciteit een racisme is.
En dat is de bewering in dit topic wat telkens terugkomt.
FvD en PVV vinden dat nieuwkomers niet meer het land in mogen en gaan wonen hier.
Ok ..... je wil een zinnige discussie uit de weg gaan over de vraag of selecteren op etniciteit voor het toekennen van woonrechten een vorm van racisme is.quote:Op vrijdag 31 mei 2019 21:27 schreef Straatcommando. het volgende:
[..]
Nee, totale kolder om over die partijen te gaan kissebissen in dit topic. Sterk staaltje whataboutism
Ja jij moet er ook nog uit komen. Grondwet artikel 1 en discriminatie, Molukse wijken en sportscholen. Hoe ga je precies wat toepassen? Zoals ik al zei, zo gemakkelijk is het niet. Neem gerust de tijd.quote:
Ja in dit topic wordt het label discriminatie en racisme bij de Molukse wijken opgehangen. Omdat dit gebeurt, krijg je dus de ene na de andere situatie om de oren waar precies hetzelfde gebeurd en waar artikel 1 van de grondwet mee in strijd is. Zoals ik al zei, sportscholen, bejaardentehuizen, grenzen dicht willen maken zoals Bluesdude zei, asielzoekers/vluchtelingen weigeren.quote:Op vrijdag 31 mei 2019 21:27 schreef Straatcommando. het volgende:
[..]
Nee, totale kolder om over die partijen te gaan kissebissen in dit topic. Sterk staaltje whataboutism
Wat? Kan je lezen?quote:Op vrijdag 31 mei 2019 21:20 schreef Bluesdude het volgende:
[..]
ohhhhh dat heb ik gemist dan.
Je vind het dus geen racistische partijen?
Oceanier schiet snel van onderwerp naar onderwerp. Kennelijk is het heel moeilijk voor hem om uit te leggen waarom het gerechtvaardigd is dat Molukkers hun eigen wijken hebben en anderen uit deze wijken mogen wegpesten.quote:Op vrijdag 31 mei 2019 22:38 schreef probeer het volgende:
[..]
Wat? Kan je lezen?
Ik vind het racistische partijen. Zo duidelijk?
Maar zoals ik al zei, gaat dit topic niet over FvD of de PVV. En vind ik het niet nodig om elke keer dat er over racisme gepraat wordt, te moeten zeggen dat "FvD en PVV racistisch zijn, en dat vind ik slecht." Want daar gaat het nu niet over.
Hij snapt het niet, wil het niet snappen, zal het nooit snappen en kan dat wellicht zelfs niet eens.quote:Op vrijdag 31 mei 2019 22:39 schreef luxerobots het volgende:
[..]
Oceanier schiet snel van onderwerp naar onderwerp. Kennelijk is het heel moeilijk voor hem om uit te leggen waarom het gerechtvaardigd is dat Molukkers hun eigen wijken hebben en anderen uit deze wijken mogen wegpesten.
Je snapt er geen drol van. Daarom kan je dus geen antwoord geven op mijn vorige post aan jou. Jij bent dus degene die van onderwerp veranderd, en mij ergens vals van wilt beschuldigen tegenover een ander. Je bent ook gelijk de reden samen met nog een aantal andere mensen die traag van begrip zijn dat dit topic al 30 pagina’s duurtquote:Op vrijdag 31 mei 2019 22:39 schreef luxerobots het volgende:
[..]
Oceanier schiet snel van onderwerp naar onderwerp. Kennelijk is het heel moeilijk voor hem om uit te leggen waarom het gerechtvaardigd is dat Molukkers hun eigen wijken hebben en anderen uit deze wijken mogen wegpesten.
Ook jij, grenzen dicht, racisme/discriminatie of niet?quote:Op vrijdag 31 mei 2019 22:41 schreef probeer het volgende:
[..]
Hij snapt het niet, wil het niet snappen, zal het nooit snappen en kan dat wellicht zelfs niet eens.
Heb het al lang opgegeven om met hem in gesprek te gaan.
Maar dat Bluesdude zo moeilijk loopt te doen vind ik maar raar.
Nee...quote:Op vrijdag 31 mei 2019 22:38 schreef probeer het volgende:
[..]
Wat? Kan je lezen?
Ik vind het racistische partijen. Zo duidelijk?
Dat vind ik ook, maar je duidelijkheid dat je het geen racistische partijen vind laat te wensen over.quote:En vind ik het niet nodig om elke keer dat er over racisme gepraat wordt, te moeten zeggen dat "FvD en PVV racistisch zijn,
Nee, debieltje, verklaar maar eens waarom mensen uitsluiten vanwege hun afkomst/etniciteit om ergens te wonen géén racisme is.quote:Op vrijdag 31 mei 2019 22:45 schreef Oceanier het volgende:
[..]
Je snapt er geen drol van. Daarom kan je dus geen antwoord geven op mijn vorige post aan jou. Jij bent dus degene die van onderwerp veranderd, en mij ergens vals van wilt beschuldigen tegenover een ander. Je bent ook gelijk de reden samen met nog een aantal andere mensen die traag van begrip zijn dat dit topic al 30 pagina’s duurt
Slechte trol.quote:Op vrijdag 31 mei 2019 22:46 schreef Bluesdude het volgende:
[..]
Nee...
Zeg nou gewoon direct dat je het geen racistische partijen vind
[..]
Dat vind ik ook, maar je duidelijkheid dat je het geen racistische partijen vind laat te wensen over.
Post #101, antwoord geven op mijn vraag anders ben je iemand die maar wat roeptoetert die ik dan onmogelijk serieus kan nemen. En dat uitschelden, dat mag je achterwege laten bijdehandquote:Op vrijdag 31 mei 2019 22:49 schreef luxerobots het volgende:
[..]
Nee, debieltje, verklaar maar eens waarom mensen uitsluiten vanwege hun afkomst/etniciteit om ergens te wonen géén racisme is.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |