quote:Op donderdag 5 maart 2020 14:39 schreef lashatumbai het volgende:
@:Nexum zit nu in de intercity op weg naar Arnhem.
Bij het eerste filmpje kan ik de John Frostbrug duidelijk in beeld zien.quote:Op donderdag 5 maart 2020 17:58 schreef molloot200 het volgende:
Zo dicht bij huisOp haar Instagram pagina is nog een nieuw shot te zien. Verlaten gebouw. Graffiti in Arnhem?
Ik check!quote:Op vrijdag 6 maart 2020 16:42 schreef Em31 het volgende:
Weet iemand waar hij is?
@:Strani zegt hij misschien nog iets interessants?
quote:
Je bent geweldigquote:Op vrijdag 6 maart 2020 16:47 schreef Strani het volgende:
[..]
Komt ie:
Heel blij, eerste keer in Nederland. Fantastisch team, is heel enthousiast over wat hij ziet, blij om in alle talen te kunnen praten. Hij kan zich niet herinneren hoe je 'Dutch' in het Spaans zegt (wat!?).
De mensen zijn geweldig, prima behandeling en goed eten. Hij verwacht heel blij te zijn met hoe het in mei zal gaan. We zijn heel dichtbij het ESF en om dit op te nemen in het gastland doet je je thuisvoelen dus de volgende keer zal het minder eng zijn. Hij heeft er zin in.
Hij is ook heel blij met z'n mensen; dat is het belangrijkst om je thuis te voelen. Dat is waar het om gaat; om een geweldige ervaring te hebben, maar met de mensen die belangrijk voor je zijn.
Even getweet, want best een leuk nieuwtje over dat met die ogen! 👀quote:Op vrijdag 6 maart 2020 16:40 schreef Em31 het volgende:
Er mag blijkbaar toch wel wat gedeeld worden!
Elke postcard begint met het openen van de ogen van de artiest.
Dat vind ik nou goed bedachtquote:Op vrijdag 6 maart 2020 17:24 schreef Greys het volgende:
[..]
Even getweet, want best een leuk nieuwtje over dat met die ogen! 👀
quote:Op vrijdag 6 maart 2020 17:16 schreef GeorgeM het volgende:
@:Strani, onze enige echte eigen Iberogast
quote:Op vrijdag 6 maart 2020 17:16 schreef GeorgeM het volgende:
@:Strani, onze enige echte eigen Iberogast
ZO LEUK OM TE ZIENquote:Op vrijdag 6 maart 2020 16:40 schreef Em31 het volgende:
Er mag blijkbaar toch wel wat gedeeld worden!
Elke postcard begint met het openen van de ogen van de artiest.
Zeker de moeite waard!quote:Op vrijdag 6 maart 2020 18:17 schreef Nashipeer het volgende:
Jaa Naturalis in Leiden, echt een heel gaaf gebouw, het is vrij nieuw nog. Ik wil het in de toekomst een keer bezoeken
Leuk idee!quote:Elke postcard begint met het openen van de ogen van de artiest.
Oostenrijk was in Rotterdam en Macedonië en Polen weten we niet volgens mij?quote:Op vrijdag 6 maart 2020 18:21 schreef molloot200 het volgende:
Dus we hebben Arilena Ara (Albanië) in Arnhem en Blas Cantó (Spanje) in Naturalis te Leiden.
Twee provincies, Zuid-Holland en Gelderland, gehad! Ben benieuwd of we ze alle twaalf krijgen
De camera een beetje verder naar achteren zetten denk ik.quote:Op vrijdag 6 maart 2020 19:16 schreef Strani het volgende:
Ben wel benieuwd hoe ze dat met die ogen oplossen als er meerdere mensen zijn, zoals bij IJsland.
Hmm ja maar als het bij anderen een close-up is, dan heeft dat toch niet dezelfde impact.quote:Op vrijdag 6 maart 2020 19:24 schreef Em31 het volgende:
[..]
De camera een beetje verder naar achteren zetten denk ik.
Allemaal in een cirkel liggen met hoofden naar binnen. Maar in het geval van IJsland zou het ook wel gewoon alleen met Dadi kunnen.quote:Op vrijdag 6 maart 2020 19:16 schreef Strani het volgende:
Ben wel benieuwd hoe ze dat met die ogen oplossen als er meerdere mensen zijn, zoals bij IJsland.
Oh dat is best een slimme oplossingquote:Op vrijdag 6 maart 2020 19:25 schreef koffieleuk het volgende:
[..]
Allemaal in een cirkel liggen met hoofden naar binnen. Maar in het geval van IJsland zou het ook wel gewoon alleen met Dadi kunnen.
Misschien rustig uitzoomen naar de rest of zoiets! Ja ben super benieuwd, ook wat ze dan uiteindelijk gaan doen.quote:Op vrijdag 6 maart 2020 19:25 schreef Strani het volgende:
[..]
Hmm ja maar als het bij anderen een close-up is, dan heeft dat toch niet dezelfde impact.
Ik vind het wel een heel tof idee trouwens
Nee het sjoelen zal hem niet worden dan.quote:Op vrijdag 6 maart 2020 19:28 schreef Em31 het volgende:
@:Greys Jullie hebben dan zeker niets meer gehoord helaas?
Refreintje van deze inzetten! (vanaf 0:59)quote:Op vrijdag 6 maart 2020 19:29 schreef lashatumbai het volgende:
En dat ze dan vervolgens allemaal "Open Up my heart to you" van Trijntje's Walk Along inzetten.[ afbeelding ]
Ja jammer! Maar inderdaad met zo veel aanmeldingen in de omgeving was het sowieso lastig.quote:Op vrijdag 6 maart 2020 19:32 schreef Greys het volgende:
[..]
Nee het sjoelen zal hem niet worden dan.Maar kan ik prima mee leven hoor, zeker met zo megaveel aanmeldingen en dan vooral in Rotterdam.
die camera vanaf 01:04quote:Op vrijdag 6 maart 2020 16:40 schreef Em31 het volgende:
Er mag blijkbaar toch wel wat gedeeld worden!
Elke postcard begint met het openen van de ogen van de artiest.
Ughhh. Volgende keer graag in een spoiler tagquote:Op vrijdag 6 maart 2020 19:29 schreef lashatumbai het volgende:
En dat ze dan vervolgens allemaal "Open Up my heart to you" van Trijntje's Walk Along inzetten.[ afbeelding ]
Allemaal snel achter elkaar is de meest simpele oplossing, denk ik.quote:Op vrijdag 6 maart 2020 19:16 schreef Strani het volgende:
Ben wel benieuwd hoe ze dat met die ogen oplossen als er meerdere mensen zijn, zoals bij IJsland.
Klinkt niet echt als een afspiegeling van het verenigingsleven..?quote:Op zaterdag 7 maart 2020 18:20 schreef Nashipeer het volgende:
https://eurovoix.com/2020(...)of-each-participant/
Ietsjes meer info: Blas had de nacht doorgebracht (ws niet letterlijk) in het museum en werd rondgeleid door Hanneke, Yanell en Yasmin, om de Nederlandse cultuur te ontdekken.
Nee, dit vind ik ook een beetje raar. Wat voor vereniging hoort hierbij? Zijn er verenigingen die zich huisvesten in het Naturalis?quote:Op zondag 8 maart 2020 09:41 schreef lashatumbai het volgende:
[..]
Klinkt niet echt als een afspiegeling van het verenigingsleven..?
Of misschien viel de variatie in aanmeldingen tegen en was het niet wat ze voor ogen hadden dat ze het nu toch over een algemenere boeg gooien.quote:Op zondag 8 maart 2020 09:50 schreef molloot200 het volgende:
[..]
Nee, dit vind ik ook een beetje raar. Wat voor vereniging hoort hierbij? Zijn er verenigingen die zich huisvesten in het Naturalis?
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |