Seizoen 4 t/m 6 terug kijken.quote:
Lastig zeggen, ik denk dat die enkele miljoenen Nederlanders grotendeels de Vlaamse Mol niet gezien hebben en dus niet kunnen vergelijkenquote:Op dinsdag 14 mei 2019 20:33 schreef GereDathan het volgende:
[..]
Dat vind jij. Dat vind ik.
Maar enkele miljoenen Nederlanders blijkbaar niet.
Maar de dingen die ik zelf het leukst vind hebben niks met budget te maken lijkt me: de veel uitgebreidere kijkjes achter de schermen en de onbekende kandidaten die elkaar écht niet kennen en die ook weten dat niemand ze verder kent.quote:Op vrijdag 17 mei 2019 20:25 schreef Frozen-assassin het volgende:
Ik zou in ieder geval als producer van WIDM me kapotschamen als ik De Mol ook keek. Budget zal bij Vlaamse versie wel stuk hoger zitten denk ik, commerciele zender uiteraard.
Cool! Heb dat seizoen overigens niet gezien volgens mij. Is dat ergens terug te zien in goede kwaliteit?quote:Op donderdag 23 mei 2019 14:45 schreef Meke het volgende:
Ik vind dit heel leuk: de kandidaten van seizoen 4 zijn samen in Italië![]()
![]()
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
En Gilles had ook nog een hele toffe foto in z'n stories waar ze allemaal staand stonden op de Spaanse trappenMaar dat was in z'n stories, meer dan 24u geleden dus daar hebben jullie precies niets aan
Streamen via Dailymotion: https://www.dailymotion.com/widmbelgie/playlistsquote:Op donderdag 23 mei 2019 21:34 schreef RedFever007 het volgende:
[..]
Cool! Heb dat seizoen overigens niet gezien volgens mij. Is dat ergens terug te zien in goede kwaliteit?
Is het nieuwe seizoen al in zicht dan?quote:Op donderdag 24 oktober 2019 20:15 schreef MadMaster het volgende:
Wat mij betreft kunnen we weer starten...
Nee, maar ik had het er net met iemand over die de Vlaamse versie nog niet kende.quote:Op donderdag 24 oktober 2019 20:45 schreef VKV het volgende:
[..]
Is het nieuwe seizoen al in zicht dan?
Ohh nu alweer zo'n zin inquote:Op donderdag 24 oktober 2019 20:51 schreef MadMaster het volgende:
[..]
Nee, maar ik had het er net met iemand over die de Vlaamse versie nog niet kende.
Vandaar even een kickje...
Hee 12 november is al geweest.....heb ik de onthulling gemist??quote:Op donderdag 24 oktober 2019 22:02 schreef Meke het volgende:
[..]
Ohh nu alweer zo'n zin inMaar duurt nog wel een paar maanden..
Het Nederlandse molboekje daarentegen komt 12 november uitDan weten we locatie en deelnemers dus
ZINNIN!!
Nee, volgens BOL komt het boekje op 28/11 uit. Kan dus prima op ieders verlanglijstje voor Sinterkerst.quote:Op vrijdag 15 november 2019 21:52 schreef Cinderelladreamer het volgende:
[..]
Hee 12 november is al geweest.....heb ik de onthulling gemist??
Aha, nog heel even geduld dus....quote:Op vrijdag 15 november 2019 21:55 schreef ChatGirl het volgende:
[..]
Nee, volgens BOL komt het boekje op 28/11 uit. Kan dus prima op ieders verlanglijstje voor Sinterkerst.
Zou mooi zijn, en dan met louter ex-mollenquote:Op zondag 17 november 2019 15:08 schreef Whiskers2009 het volgende:
Kijk hier nog meer naar uit dan naar WIDM![]()
Al hoop ik dat WIDM groots uitpakt ivm 20-jarig jubileum.
ja, ik zie WIDM als opwarmertjequote:Op zondag 17 november 2019 15:08 schreef Whiskers2009 het volgende:
Kijk hier nog meer naar uit dan naar WIDM![]()
Al hoop ik dat WIDM groots uitpakt ivm 20-jarig jubileum.
WIDM, we kijken het enkel nog 'omdat het zo hoort' (net als ER). Het is geen schim meer van wat het was, een grappige inkomer voor de echte Mol uit België.quote:Op zondag 17 november 2019 15:08 schreef Whiskers2009 het volgende:
Kijk hier nog meer naar uit dan naar WIDM![]()
Al hoop ik dat WIDM groots uitpakt ivm 20-jarig jubileum.
Of, nog beter, met allemaal bekende Nederlanders!quote:Op zondag 17 november 2019 15:24 schreef Djeez het volgende:
[..]
Zou mooi zijn, en dan met louter ex-mollen
twitter:KoenWillen twitterde op dinsdag 03-12-2019 om 22:38:49Even de trailer van 'Lion marked Legend' erbij halen. Quotes in de trailer zijn: 'Don't go to war''I am the leader, they need someone they can trust''there is a traitor among us'En het einde is precies de tune van #DeMol, alleen net iets anders. https://t.co/wI2wECq28r reageer retweet
twitter:DeTunnelvisie twitterde op dinsdag 03-12-2019 om 23:58:34De Vlaamse Mol speelt zich dit jaar af in Griekenland! Als je de letters in de titel van dit mysterieuze nieuwe programma, waarin je presentator Gilles de Coster kunt herkennen, husselt, lees je: "De Mol in Griekenland" #demol #widm https://t.co/QZk1w4DV4j reageer retweet
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |