Jij geniet van luchtvervuiling? Want in de basis is dat het eerste wat wordt tegengegaan met de klimaatplannen: vervuilde lucht. Lucht die jij en ik elke dag inademen. Ik zou het wel fijn vinden als die zo schoon mogelijk is. En het kan veel schoner dan nu.quote:Op dinsdag 2 april 2019 08:46 schreef Vasilevski het volgende:
Het was ook maar een kwestie van tijd voordat het klimaatbeleid met dezelfde argumenten zou worden verkocht als Scientology.
Dit is een hoax, want 'men' beweerde het niet 'in Buitenhof'. Een oud-buitenhof presentatrice (en zij als enige) plaatste een screenshot van die Wiki op Twitter.quote:Op dinsdag 2 april 2019 09:35 schreef Vader_Aardbei het volgende:
Grappig, in Buitenhof beweerde men dat Josef Mengele's koosnaam ''Borealisches Wunderkind'' was. En omdat Thierry het woord Boreaal gebruikte experimenteert hij dus ook graag op kinderen.
Het enige probleem is dat het een totale hoax is.
https://www.dagelijksesta(...)kter-joseph-mengele/
Wat ook letterlijk in dat artikel staat, overigens.quote:Op dinsdag 2 april 2019 09:38 schreef Ludachrist het volgende:
[..]
Dit is een hoax, want 'men' beweerde het niet 'in Buitenhof'.
Lokaal zie je ook VVD met SP.quote:Op maandag 1 april 2019 23:21 schreef Nattekat het volgende:
VVD met GL, ik bedenk me nu pas hoe belachelijk het eigenlijk is
Dit had je 9 jaar geleden nooit zien aankomen. Beide programma's complementeren elkaar gewoon.
VVD heeft er net op een aantal plekken 4 jaar met de SP opzitten. Waarom zou GL dan ondenkbaar zijnquote:Op maandag 1 april 2019 23:21 schreef Nattekat het volgende:
VVD met GL, ik bedenk me nu pas hoe belachelijk het eigenlijk is
Dit had je 9 jaar geleden nooit zien aankomen. Beide programma's complementeren elkaar gewoon.
Gemeentelijk valt er nog iets voor te zeggen. Nog steeds interessant natuurlijk, maar dat het tussen de honderden gemeentes een keer gebeurt is statistisch niet zo raar.quote:
De klassieke "firehose of falsehood" strategie.quote:Op dinsdag 2 april 2019 09:38 schreef Ludachrist het volgende:
[..]
Dit is een hoax, want 'men' beweerde het niet 'in Buitenhof'. Een oud-buitenhof presentatrice (en zij als enige) plaatste een screenshot van die Wiki op Twitter.
Wel dapper hoor, heel veel stemming maken in een post waarin je wilt klagen dat er stemming wordt gemaakt.
toch is er best aardig samengewerktquote:Op dinsdag 2 april 2019 11:50 schreef Nattekat het volgende:
[..]
Gemeentelijk valt er nog iets voor te zeggen. Nog steeds interessant natuurlijk, maar dat het tussen de honderden gemeentes een keer gebeurt is statistisch niet zo raar.
Op provinciaal niveau, waar tegenstellingen wel echt naar voor komen, is dit wel apart. De één is voor meer asfalt, de ander fel tegen. De één is voor meer geld naar natuurgebieden, de ander tegen.
twitter:tomjanmeeus twitterde op dinsdag 02-04-2019 om 11:47:35Aanvulling op het raadsel: VVD Noord-Holland zegt dat de partij wel wilde onderhandelen en dat het woord klimaat in het gesprek met de informateur nooit is gevallen - huh? https://t.co/9lQHhZrw9T h/t @rik_rutten reageer retweet
GL heeft de knoop doorgehakt en VVD krijgt de schuld?quote:Op dinsdag 2 april 2019 12:01 schreef rubbereend het volgende:
waarom er in Noord-Holland niet verder met VVD en FvD gepraat wordt is trouwens een aardig raadsel aan het worden. VVD stond er wel voor open:twitter:tomjanmeeus twitterde op dinsdag 02-04-2019 om 11:47:35Aanvulling op het raadsel: VVD Noord-Holland zegt dat de partij wel wilde onderhandelen en dat het woord klimaat in het gesprek met de informateur nooit is gevallen - huh? https://t.co/9lQHhZrw9T h/t @:rik_rutten reageer retweet
Helemaal niet vaag. FvD wil gewoon de slachtofferrol spelen, dat vinden hun Russische broodheren vast ook wel primaquote:Op dinsdag 2 april 2019 12:05 schreef Nattekat het volgende:
[..]
GL heeft de knoop doorgehakt en VVD krijgt de schuld?
Vaag.
Waarom zouden op provinciaal niveau de tegenstelling "wel echt naar voor [sic] komen" en op gemeentelijk niveau niet?quote:Op dinsdag 2 april 2019 11:50 schreef Nattekat het volgende:
[..]
Op provinciaal niveau, waar tegenstellingen wel echt naar voor komen, is dit wel apart. De één is voor meer asfalt, de ander fel tegen. De één is voor meer geld naar natuurgebieden, de ander tegen.
Euh wat, het is eerder GL dat opschuift naar rechts. Straks heb je alleen nog de SP als een partij die links van het midden zit.quote:Op dinsdag 2 april 2019 08:46 schreef Vasilevski het volgende:
Het verbaast me niet dat het in Noord-Holland niet lukt. Een van de provincies waar GL zo groot is dat je er niet omheen kunt. Het is ook een feit dat de VVD in het Amsterdamse nog veel linkser is dan in de rest van het land, en dat de VVD als geheel die kant op gaat.
Het programma van VVD sluit inderdaad beter aan bij GroenLinks dan bij FvD. De afgelopen verkiezing was wat dat betreft geen politieke aardverschuiving maar een "realignment": als de
Dat zijn nou niet echt zaken die in iedere gemeente een grote rol spelen. Niet alles is een grotere plaats met wat polders eromheen.quote:Op dinsdag 2 april 2019 12:50 schreef DireStraits7 het volgende:
[..]
Waarom zouden op provinciaal niveau de tegenstelling "wel echt naar voor [sic] komen" en op gemeentelijk niveau niet?
Tegenprestatie in de bijstand, groenvoorziening versus wegen, autoluwe centra, cultuursubsidie, veiligheid, genoeg thema's waarop partijen flink kunnen verschillen. Misschien nog wel meer dan in de provincie.
Provinciale politiek is een stuk minder spannend dan jij doet overkomen. De gulden middenweg is de norm en keiharde strijd in PS is tamelijk zeldzaam. Komt doordat de provincie op veel terreinen gevangen zit tussen het Rijk en gemeenten.quote:Op dinsdag 2 april 2019 13:03 schreef Nattekat het volgende:
[..]
Dat zijn nou niet echt zaken die in iedere gemeente een grote rol spelen. Niet alles is een grotere plaats met wat polders eromheen.
Waarom doe ik dat spannend voorkomen? De provincie doet bijna niks, juist daardoor is het vrij makkelijk om partijen in hokjes te plaatsen op basis van een paar standpunten.quote:Op dinsdag 2 april 2019 13:05 schreef KoosVogels het volgende:
[..]
Provinciale politiek is een stuk minder spannend dan jij doet overkomen. De gulden middenweg is de norm en keiharde strijd in PS is tamelijk zeldzaam. Komt doordat de provincie op veel terreinen gevangen zit tussen het Rijk en gemeenten.
Buurthuizen die moeten sluiten, cultuuraanbod dat afneemt in kleinere gemeenten, grote trek naar de stad, hoezo, dit speelt niet in kleinere plaatsen?quote:Op dinsdag 2 april 2019 13:03 schreef Nattekat het volgende:
[..]
Dat zijn nou niet echt zaken die in iedere gemeente een grote rol spelen. Niet alles is een grotere plaats met wat polders eromheen.
En dan noem je nu dingen waar de meeste lokale partijen wel redelijk dicht bij elkaar komen. Partijen in kleinere gemeenten waar weinig speelt verschillen niet zo erg van elkaar.quote:Op dinsdag 2 april 2019 13:08 schreef DireStraits7 het volgende:
[..]
Buurthuizen die moeten sluiten, cultuuraanbod dat afneemt in kleinere gemeenten, grote trek naar de stad, hoezo, dit speelt niet in kleinere plaatsen?
Vraag maar eens aan de VVD hoeveel subsidie er mag gaan naar het lokale cultuurcentrum dat te weinig bezoekers trekt om ook maar enigszins zelfstandig open te kunnen blijven. En doe dan hetzelfde bij de SP.quote:Op dinsdag 2 april 2019 13:11 schreef Nattekat het volgende:
[..]
En dan noem je nu dingen waar de meeste lokale partijen wel redelijk dicht bij elkaar komen. Partijen in kleinere gemeenten waar weinig speelt verschillen niet zo erg van elkaar.
Ik kan heel slecht inschatten hoe dat gaat in de kleine gemeentes. Punt is dat er minder op de agenda staat voor hun. De punten die er zijn, zijn op zich zelden extreem belangrijk. Het zijn toch de plekken waar alles uit zichzelf prima verloopt. Daarom zijn er ook zo veel fusies naar megagemeenten.quote:Op dinsdag 2 april 2019 13:25 schreef DireStraits7 het volgende:
[..]
Vraag maar eens aan de VVD hoeveel subsidie er mag gaan naar het lokale cultuurcentrum dat te weinig bezoekers trekt om ook maar enigszins zelfstandig open te kunnen blijven. En doe dan hetzelfde bij de SP.
Of doe hetzelfde met welke tegenprestatie verlangd mag worden bij een bijstandsuitkering.
'Extreem belangrijk' is een kwestie van perceptie. Gemeentepolitiek roept doorgaans meer emoties op dan provinciale of landelijke politiek.quote:Op dinsdag 2 april 2019 13:41 schreef Nattekat het volgende:
[..]
Ik kan heel slecht inschatten hoe dat gaat in de kleine gemeentes. Punt is dat er minder op de agenda staat voor hun. De punten die er zijn, zijn op zich zelden extreem belangrijk. Het zijn toch de plekken waar alles uit zichzelf prima verloopt. Daarom zijn er ook zo veel fusies naar megagemeenten.
Dat sluiten van een buurtcentrum is iets wat niet jaren speelt. Tuurlijk moeten er altijd nog zaken geregeld worden, maar een kleine gemeente is meer een dienst voor de inwoners dan politiek. Daarom is er ook zo veel verzet, en terecht oom.quote:Op dinsdag 2 april 2019 13:45 schreef KoosVogels het volgende:
[..]
'Extreem belangrijk' is een kwestie van perceptie. Gemeentepolitiek roept doorgaans meer emoties op dan provinciale of landelijke politiek.
Fusies zijn verder relatief zeldzaam en stuiten ook vaak op veel verzet.
Hoe bedoel je trouwens dat 'alles uit zichzelf prima verloopt' in gemeenten?
Mwoah, zit al meer dan tien jaar maandelijks bij raads- en commissievergaderingen en stellen dat in gemeenten nauwelijks politiek wordt bedreven, is behoorlijke onzin. Partijen zijn vaak wat pragmatischer, dat klopt, maar het kan er alsnog stevig aan toe gaan in de raad. De emoties lopen bovendien regelmatig hoog op en er valt in gemeenten ook zeker wat te kiezen.quote:Op dinsdag 2 april 2019 13:48 schreef Nattekat het volgende:
[..]
Dat sluiten van een buurtcentrum is iets wat niet jaren speelt. Tuurlijk moeten er altijd nog zaken geregeld worden, maar een kleine gemeente is meer een dienst voor de inwoners dan politiek. Daarom is er ook zo veel verzet, en terecht oom.
Ik zeg ook niet dat er helemaal geen politiek bedreven wordt, dat er geen besluiten gemaakt hoeven te worden en dat het altijd koek en ei is. Het gaat er puur om, zoals je al zegt, dat partijen pragmatischer zijn en portfolio's kleiner. Dat maakt het makkelijker om bij elkaar te komen.quote:Op dinsdag 2 april 2019 13:58 schreef KoosVogels het volgende:
[..]
Mwoah, zit al meer dan tien jaar maandelijks bij raads- en commissievergaderingen en stellen dat in gemeenten nauwelijks politiek wordt bedreven, is behoorlijke onzin. Partijen zijn vaak wat pragmatischer, dat klopt, maar het kan er alsnog stevig aan toe gaan in de raad. De emoties lopen bovendien regelmatig hoog op en er valt in gemeenten ook zeker wat te kiezen.
Wat je vooral in kleine gemeenten ziet, is dat er brede coalitie wordt gevormd die de oppositie voor vier jaar lang buitenspel zet. Er wordt in zekere zin meer machtspolitiek bedreven, zeker als je te maken hebt met wethouders die bezig zijn aan hun derde of vierde termijn.quote:Op dinsdag 2 april 2019 14:01 schreef Nattekat het volgende:
[..]
Ik zeg ook niet dat er helemaal geen politiek bedreven wordt, dat er geen besluiten gemaakt hoeven te worden en dat het altijd koek en ei is. Het gaat er puur om, zoals je al zegt, dat partijen pragmatischer zijn en portfolio's kleiner. Dat maakt het makkelijker om bij elkaar te komen.
Dit!quote:Op dinsdag 2 april 2019 12:59 schreef Lord-Ronddraai het volgende:
[..]
Euh wat, het is eerder GL dat opschuift naar rechts. Straks heb je alleen nog de SP als een partij die links van het midden zit.
En wat gaan die nieuwe partijen dan doen.. die worden zelf het nieuwe kartel..quote:Op dinsdag 2 april 2019 14:25 schreef Wereldgozer het volgende:
Er is geen links / rechts meer.
Alleen een partijkartel en partijen die daar tegenin gaan.
Lol hoe maak jij die verdeling danquote:Op dinsdag 2 april 2019 14:25 schreef Wereldgozer het volgende:
Er is geen links / rechts meer.
Alleen een partijkartel en partijen die daar tegenin gaan.
Hier heeft Harvard studie naar gedaanquote:
Het lijkt me in dat geval dat Harvard een slechte studie heeft gedaan en CU/SGP is vergeten bij de kartelpartijen in te delen. Daarbij als je dan deze partijen in een groepje hebt kun je daar FvD , PVV en 50+ ook zeker wel bij plaatsen.quote:Op dinsdag 2 april 2019 15:04 schreef Wereldgozer het volgende:
[..]
Hier heeft Harvard studie naar gedaan
Kartel = VVD/CDA/D66/GL/PVDA
De rest = geen kartel
@:klaasweetalles
@:Zipportal
Maar Harvard wordt als links beschouwd. Die kan je dus niet vertrouwen!quote:Op dinsdag 2 april 2019 15:04 schreef Wereldgozer het volgende:
[..]
Hier heeft Harvard studie naar gedaan
Kartel = VVD/CDA/D66/GL/PVDA
De rest = geen kartel
@:klaasweetalles
@:Zipportal
Ze willen een referendum dat is prima, maar hun standpunt zal voor de rest toch wel hetzelfde zijn denk ik?quote:Op dinsdag 2 april 2019 17:48 schreef RensAjacied het volgende:
Op de website van Forum staat te lezen dat de partij eerst een referendum over het Nederlandse EU-lidmaatschap wil. Eerder viel hier nog te lezen: ‘Forum voor Democratie is van mening dat de EU onhervormbaar is en is daarom voorstander van een NEXIT'. Die tekst is aangepast.
Ze stemden vandaag tegen de motie van de PVV. Referendum komt er nooit en dat Baudet zelf ook. Is gewoon een goedkope manier om langzaam van standpunt te veranderen omdat zijn achterban helemaal niet massaal voor een nexit is.quote:Op dinsdag 2 april 2019 17:49 schreef koemleit het volgende:
[..]
Ze willen een referendum dat is prima, maar hun standpunt zal voor de rest toch wel hetzelfde zijn denk ik?
wat was de motie van de PVV?quote:Op dinsdag 2 april 2019 17:52 schreef RensAjacied het volgende:
[..]
Ze stemden vandaag tegen de motie van de PVV. Referendum komt er nooit en dat Baudet zelf ook. Is gewoon een goedkope manier om langzaam van standpunt te veranderen omdat zijn achterban helemaal niet massaal voor een nexit is.
Dat zou ik een goede ontwikkeling vinden maar ik denk dat er ook veel FvD'ers wel anti-EU zijn. Kan dus ook stemmen kosten, of opleveren van meer eurofielen die nu daaromwegblijven.quote:Op dinsdag 2 april 2019 17:52 schreef RensAjacied het volgende:
[..]
Ze stemden vandaag tegen de motie van de PVV. Referendum komt er nooit en dat Baudet zelf ook. Is gewoon een goedkope manier om langzaam van standpunt te veranderen omdat zijn achterban helemaal niet massaal voor een nexit is.
Dat zijn met name de pvv kiezers denk ik. Is hier al eens een enquête of poll over gehouden binnen fvd?quote:Op dinsdag 2 april 2019 17:53 schreef Lord-Ronddraai het volgende:
[..]
Dat zou ik een goede ontwikkeling vinden maar ik denk dat er ook veel FvD'ers wel anti-EU zijn. Kan dus ook stemmen kosten, of opleveren van meer eurofielen die nu daaromwegblijven.
aha dat is inderdaad een draai dan ja, wel lekker populistischquote:Op dinsdag 2 april 2019 17:55 schreef RensAjacied het volgende:
[..]
Verzoek aan de regering om de EU te verlaten dmv een nexit.
59% van de FvD stemmers wil nexit, volgens EenVandaag:quote:Op dinsdag 2 april 2019 17:55 schreef RensAjacied het volgende:
[..]
Dat zijn met name de pvv kiezers denk ik. Is hier al eens een enquête of poll over gehouden binnen fvd?
quote:Op dinsdag 2 april 2019 15:04 schreef Wereldgozer het volgende:
[..]
Hier heeft Harvard studie naar gedaan
Kartel = VVD/CDA/D66/GL/PVDA
De rest = geen kartel
@:klaasweetalles
@:Zipportal
quote:Op dinsdag 2 april 2019 16:27 schreef Lord-Ronddraai het volgende:
[..]
Het lijkt me in dat geval dat Harvard een slechte studie heeft gedaan en CU/SGP is vergeten bij de kartelpartijen in te delen. Daarbij als je dan deze partijen in een groepje hebt kun je daar FvD , PVV en 50+ ook zeker wel bij plaatsen.
Dan houd je over PvdD en Denk.
Stelletje clownsquote:Op dinsdag 2 april 2019 17:18 schreef gniffie het volgende:
[..]
Maar Harvard wordt als links beschouwd. Die kan je dus niet vertrouwen!
twitter:marijn_kruk twitterde op zondag 25-02-2018 om 11:08:331) ‘Leugens en laster van een quasi-journalist’, aldus @thierrybaudet; ‘linkse ziejewel-complottheorieen’ (Geen Stijl); een ‘hit-piece’ Voor wie het deze week miste : mijn verhaal over de Franse Connectie van FvD-voorman Thierry Baudet: https://t.co/cCak26x5LA reageer retweet
Ja, met dat artikel is die hele discussie begonnen.quote:Op dinsdag 2 april 2019 18:23 schreef Bluesdude het volgende:
Boreaal... een woord populair bij ranzig uiterst rechtstwitter:marijn_kruk twitterde op zondag 25-02-2018 om 11:08:331) ‘Leugens en laster van een quasi-journalist’, aldus @:thierrybaudet; ‘linkse ziejewel-complottheorieen’ (Geen Stijl); een ‘hit-piece’ Voor wie het deze week miste : mijn verhaal over de Franse Connectie van FvD-voorman Thierry Baudet: https://t.co/cCak26x5LA reageer retweet
Ja. Ze draaien.quote:Op dinsdag 2 april 2019 17:56 schreef koemleit het volgende:
[..]
aha dat is inderdaad een draai dan ja, wel lekker populistisch
Alhoewel dit klopt is het AD een bron van alternatieve feiten.quote:Op dinsdag 2 april 2019 18:50 schreef capricia het volgende:
[..]
Ja. Ze draaien.
https://www.ad.nl/politie(...)egen-nexit~a4328348/
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |