We hebben in dit land ook mensen die het vertikken om inhoudelijk te reageren op grootschalige afpersing door tieners, zelfs als ze er 6-7 keer naar worden gevraagd. Je bent een niet serieus te nemen clown, met je eeuwige commentaar op anderen.quote:Op vrijdag 9 november 2018 14:35 schreef Xa1pt het volgende:
[..]
We hebben in dit land mensen die als ze het niet eens zijn met de strafmaat rechters betichten van het hebben van een politieke agenda.
Iemand die volledig toerekensvatbaar is en een kind verkracht (piemel erin, dus geen tongzoen o.i.d.) krijgt gewoon een gevangenisstraf van enkele jaren. Ben wel eens dat er in Nederland veel afhangt van de verzachtende omstandigheden van de dader, tot het mogelijk verliezen van je verblijfsvergunning aan toe, waardoor de straf dan weer lager uitvalt.quote:Op vrijdag 9 november 2018 15:07 schreef potjecreme het volgende:
Wat eigenlijk nog verdrietiger is, is dat al jaren laag wordt gestraft bij zedenzaken maar niemand hier die daar de straat voor op gaat. En nu de verontwaardigde uithangen.
Populisten en rechts-extremisten zullen in ieder geval smullen van dit soort uitspraken. Weer iets waar ze mee kunnen schermen richting diegenen die zich in de steek gelaten voelen door politiek en rechtsstaat. Maar ik zie in dit geval ook niet wat je daar tegenin zou kunnen brengen: het is een erg onrechtvaardige en inconsequente uitspraak.quote:Op vrijdag 9 november 2018 15:17 schreef Elfletterig het volgende:
[..]
Dat vertrouwen stond bij mij sowieso al op een laag pitje. Nederlandse rechters zijn er doorgaans heer en meester in om naïeve, lage flutstrafjes op te leggen. Des te frappanter zijn de absurd hoge straffen die nu ineens worden opgelegd.
Vrouwe Justitia is niet blind. Vrouwe Justitia is links en stemt D66 of PvdA.
Dat snap ik volkomen en ben ik volkomen met je eens. Ik vind alleen de gluiperige manier waarop een aantal mensen hier dat probeert om te buigen naar "en daarom hadden deze mensen geen straf moeten krijgen" ipv "en dus moeten we er voor zorgen dat er weer serieuze straffen op zware misdrijven komen" walgelijk. Vooral omdat het die mensen in het verleden geen fuck interesseerde dat verkrachters laag gestraft werden - of iig niet genoeg om er een topicreeks mee vol te gooien.quote:Op vrijdag 9 november 2018 15:14 schreef Nattekat het volgende:
[..]
Je probeert het niet eens te begrijpen hè...
Als ik besluit om nu een flinke slok alcohol naar binnen te werken om vervolgens in de auto te stappen en een fiets te scheppen, is de kans gewoon aanwezig dat ik een mildere straf krijg dan dit. DAT en alleen DAT is het probleem. Al het andere is irrelevant, hoe graag je het er ook bij wil trekken.
Een normaal weldenkend persoon, die politiek even buiten beschouwing laat, zal dit ook veel te hoge straffen vinden. Heeft niet zozeer met populistisch en extreemrechts te maken.quote:Op vrijdag 9 november 2018 15:21 schreef beantherio het volgende:
[..]
Populisten en rechts-extremisten zullen in ieder geval smullen van dit soort uitspraken. Weer iets waar ze mee kunnen schermen richting diegenen die zich in de steek gelaten voelen door politiek en rechtsstaat. Maar ik zie in dit geval ook niet wat je daar tegenin zou kunnen brengen: het is een erg onrechtvaardige en inconsequente uitspraak.
Veel te lage bedoel je. Maar de genoemde straffen voor verkrachting etc. waren nog veel meer te laag.quote:Op vrijdag 9 november 2018 15:23 schreef Infection het volgende:
[..]
Een normaal weldenkend persoon die politiek even buiten beschouwing laat, zal dit ook veel te hoge straffen vinden. Heeft niet zozeer met populistisch en extreemrechts te maken.
Mwah. Er was hier geen sprake van een levensbedreigende situatie. Hoogstens wat economische schade.quote:Op vrijdag 9 november 2018 15:23 schreef Kassamiep het volgende:
[..]
Veel te lage bedoel je. Maar de genoemde straffen voor verkrachting etc. waren nog veel meer te laag.
Probeer die schoen dan niet om de voeten van anderen te krijgen als ie niet past, zoals je net bij mij deed.quote:Op vrijdag 9 november 2018 15:22 schreef Kassamiep het volgende:
[..]
Dat snap ik volkomen en ben ik volkomen met je eens. Ik vind alleen de gluiperige manier waarop een aantal mensen hier dat probeert om te buigen naar "en daarom hadden deze mensen geen straf moeten krijgen" ipv "en dus moeten we er voor zorgen dat er weer serieuze straffen op zware misdrijven komen" walgelijk. Vooral omdat het die mensen in het verleden geen fuck interesseerde dat verkrachters laag gestraft werden - of iig niet genoeg om er een topicreeks mee vol te gooien.
Als jij vindt dat die schoen jou ook past.. trek hem rustig aan.
Daarom - een paar uurtjes schoffelen is prima.quote:Op vrijdag 9 november 2018 15:25 schreef Infection het volgende:
[..]
Mwah. Er was hier geen sprake van een levensbedreigende situatie. Hoogstens wat economische schade.
Tsja, dat krijg je als je contant vaag gaat lopen doen en vragen als "niet relevant" wegwuift terwijl je lijkt te impliceren dat je de straf in dit specifieke geval schandalig vindt zonder hetzelfde te zggen over andere gevallen maar die wel aan te halen.quote:Op vrijdag 9 november 2018 15:25 schreef Nattekat het volgende:
[..]
Probeer die schoen dan niet om de voeten van anderen te krijgen als ie niet past, zoals je net bij mij deed.
Een paar uurtjes? Deze hoeveelheid uren krijg je normaal pas bij zware misdrijven.quote:Op vrijdag 9 november 2018 15:26 schreef Kassamiep het volgende:
[..]
Daarom - een paar uurtjes schoffelen is prima.
Al had 1 persoon een hersenschudding, is er een ruit gesprongen en zijn autos afgesneden. Dus helemaal veilig was het niet.
En DAT is schandalig jaquote:Op vrijdag 9 november 2018 15:29 schreef Infection het volgende:
[..]
Een paar uurtjes? Deze hoeveelheid uren krijg je normaal pas bij zware misdrijven.
Is dat überhaupt te achterhalen? Of is dat niet openbaar?quote:Op vrijdag 9 november 2018 15:16 schreef Pietverdriet het volgende:
[..]
Ik ben eens benieuwd hoe dezelfde rechters in andere zaken taakstraffen hebben gegeven.
Noem man en paardquote:Op vrijdag 9 november 2018 15:22 schreef Kassamiep het volgende:
[..]
Dat snap ik volkomen en ben ik volkomen met je eens. Ik vind alleen de gluiperige manier waarop een aantal mensen hier dat probeert om te buigen naar "en daarom hadden deze mensen geen straf moeten krijgen" ipv "en dus moeten we er voor zorgen dat er weer serieuze straffen op zware misdrijven komen" walgelijk. Vooral omdat het die mensen in het verleden geen fuck interesseerde dat verkrachters laag gestraft werden - of iig niet genoeg om er een topicreeks mee vol te gooien.
Als jij vindt dat die schoen jou ook past.. trek hem rustig aan.
Mwah, ik zie dit niet als een zwaar misdrijf. Eerder als een overtreding.quote:Op vrijdag 9 november 2018 15:30 schreef Kassamiep het volgende:
[..]
En DAT is schandalig ja![]()
Maar dit is natuurlijk ook een zwaar misdrijf. Iets met grondrechten.,
Nu de rechtbank nog zo ver krijgen dat ze consequent gaan zijn.
Hoort een rechtbank niet consequent te zijn?quote:Op vrijdag 9 november 2018 15:30 schreef Kassamiep het volgende:
[..]
En DAT is schandalig ja![]()
Maar dit is natuurlijk ook een zwaar misdrijf. Iets met grondrechten.,
Nu de rechtbank nog zo ver krijgen dat ze consequent gaan zijn.
Ik denk dat de straf ook lager uitvalt bij hoger beroep idd.quote:Op vrijdag 9 november 2018 15:32 schreef Nattekat het volgende:
Ik geef deze zaak heel veel kans in een hoger beroep trouwens...
maakt me niets uit, als ze maar consequent blijvenquote:Op vrijdag 9 november 2018 14:45 schreef Mutant01 het volgende:
[..]
Wat wil je nu, hoge taakstraffen of een boete. Je zit nu te zeiken dat dit hoge taakstraffen zijn, anderzijds zit je te zeiken op de overheid dat Ali maar een boete krijgt.
Zeg het maar, je mag kiezen. Beide hoge taakstraffen of beide een boete. Bepaal het eens.
Als het gaat om de mate waarin het grondrecht van de extreem-linkse activisten is aangetast, zijn er ook nog wel wat kanttekeningen te plaatsen. Ten eerste is hun recht om te demonstreren niet geschonden; ze hebben enkele weken later alsnog hun protest kunnen houden. Ten tweede moest de bus op een afgesproken tijdstip in Dokkum zijn, zodat de demonstratie kon plaatsvinden. Al voor de blokkade lag de bus achter op schema: men zou te laat zijn gekomen.quote:Op vrijdag 9 november 2018 15:33 schreef Infection het volgende:
[..]
Mwah, ik zie dit niet als een zwaar misdrijf. Eerder als een overtreding.
Er is helemaal niets van het ontnomen. Het werd hen alleen wat moeilijker gemaakt om hun democratisch recht uit te voeren. Ze hadden ook uit de bus kunnen stappen om ander vervoer te regelen (via de andere weghelft) en dan door middel van een alternatieve route in Dokkum komen.quote:Op vrijdag 9 november 2018 15:43 schreef Buitendam het volgende:
Ze hadden een vergunning voor Dokkum en dat is ontnomen. Te laat of niet maakt helemaal niks uit. Ze hadden nooit mogen worden tegengehouden, hun democratische recht is ontnomen. En da's in een rechtsstaat een ernstig strafbaar feit.
Iemand krijgt 240 uur taakstraf: "RECHTERS HEBBEN EEN POLITIEKE AGENDA!!1!einz!!"quote:Op vrijdag 9 november 2018 15:20 schreef Elfletterig het volgende:
Dit gaat trouwens niet over "niet eens zijn met de strafmaat".
omdat het allemaal andere situaties betreft natuurlijk, sterker nog als ik ga googelen dan zie ik zelfs sterk uiteenlopende vonnissen voor vergelijkbare vergrijpenquote:Op vrijdag 9 november 2018 15:06 schreef GereDathan het volgende:
[..]
Er staan genoeg links in het topic naar zaken van 120 tot 240 uur werkstraf bij de genoemde misdrijven.
Maar waarom kan je ze niet vergelijken?
nou die mensen zijn dan gewoon dom, die merken dat dan welquote:[..]
Dat is hoe sommige mensen nu gaan denken, 120 uur voor iemand doodrijden of 120 uur voor een uurtje de weg blokkeren. Kan je ze beter doodrijden toch? Net zoveel straf, maar wel een probleem opgelost. Win-win.
Ik zeg niet dat ze dat moeten doen, ik zeg dat het een optie zou zijn. Waarom zouden mensen zich nog gedragen als ze weten dat het toch niet uitmaakt?
Jawel; het recht om een demonstratie te voeren.quote:Op vrijdag 9 november 2018 15:45 schreef Infection het volgende:
[..]
Er is helemaal niets van het ontnomen.
Ze hadden ook gewoon gas kunnen geven en die autos in prak kunnen rijden.quote:Op vrijdag 9 november 2018 15:45 schreef Infection het volgende:
[..]
Er is helemaal niets van het ontnomen. Het werd hen alleen wat moeilijker gemaakt om hun democratisch recht uit te voeren. Ze hadden ook uit de bus kunnen stappen om ander vervoer te regelen (via de andere weghelft) en dan door middel van een alternatieve route in Dokkum komen.
Precies.quote:Op vrijdag 9 november 2018 15:49 schreef Kassamiep het volgende:
[..]
Ze hadden ook gewoon gas kunnen geven en die autos in prak kunnen rijden.
Ergens hadden ze ook gewoon met monstertrucks moeten komen. Hadden de kinderen vast gaver gevonden dan Piet.
Misschien is dat een leuke nieuwe strategie voor KOZP: wordt gewoon cooler.
Monstertrucks vermoorden soms kinderen, ik weet niet of dat een goed idee is.quote:Op vrijdag 9 november 2018 15:49 schreef Kassamiep het volgende:
[..]
Ze hadden ook gewoon gas kunnen geven en die autos in prak kunnen rijden.
Ergens hadden ze ook gewoon met monstertrucks moeten komen. Hadden de kinderen vast gaver gevonden dan Piet.
Misschien is dat een leuke nieuwe strategie voor KOZP: wordt gewoon cooler.
En dit baseer je op? Dat je het niet eens bent met de straf?quote:Op vrijdag 9 november 2018 15:32 schreef Nattekat het volgende:
Ik geef deze zaak heel veel kans in een hoger beroep trouwens...
Je mag mensen met een vergunning om te demonstreren niet verhinderen om te kunnen demonstreren. Laat staan op een snelweg.quote:Op vrijdag 9 november 2018 15:45 schreef Infection het volgende:
[..]
Er is helemaal niets van het ontnomen. Het werd hen alleen wat moeilijker gemaakt om hun democratisch recht uit te voeren. Ze hadden ook uit de bus kunnen stappen om ander vervoer te regelen (via de andere weghelft) en dan door middel van een alternatieve route in Dokkum komen.
Als je goed had meegelezen, had je het wel begrepen.quote:Op vrijdag 9 november 2018 15:53 schreef Molurus het volgende:
[..]
En dit baseer je op? Dat je het niet eens bent met de straf?
Ik zie het voor me. Sinterklaas en Piet beginnen aan hun intocht.quote:
Dat gaat dan vooral om de plek van de demonstratie zelf. Niet als ze onderweg zijn naar een demonstratie.quote:Op vrijdag 9 november 2018 15:54 schreef Buitendam het volgende:
[..]
Je mag mensen met een vergunning om te demonstreren niet verhinderen om te kunnen demonstreren. Laat staan op een snelweg.
Maakt verder niet uit of je het nu met ze eens bent of niet. Je hebt de wet te respecteren.
quote:Op vrijdag 9 november 2018 15:56 schreef Kassamiep het volgende:
[..]
Ik zie het voor me. Sinterklaas en Piet beginnen aan hun intocht.
En dan komt daar.. BRANDWEERMAN Samsylvana ! EN inspector Antifa Gadget III ! En zowaar nog een Ash KOZPAM met zijn white pikachu ! In hun monstertrucks en stoere autos met zwaailichten en kannonnen en pratende eibeestjes met veel te grote ogen !
En toen keek geen kind nog naar pedoklaas en aanhang.
Hoger beroep op basis van "maar in ernstiger zaken krijgt men ook een taakstraf!"?quote:Op vrijdag 9 november 2018 15:32 schreef Nattekat het volgende:
Ik geef deze zaak heel veel kans in een hoger beroep trouwens...
Geloof het of niet, dat is een valide verdediging.quote:Op vrijdag 9 november 2018 15:58 schreef Xa1pt het volgende:
[..]
Hoger beroep op basis van "maar in ernstiger zaken krijgt men ook een taakstraf!"?
quote:Op vrijdag 9 november 2018 16:00 schreef Nattekat het volgende:
[..]
Geloof het of niet, dat is een valide verdediging.
Ze brengen bewust een bus tot stilstand, nota bene op de snelweg. Natuurlijk mag dat niet.quote:Op vrijdag 9 november 2018 15:57 schreef Infection het volgende:
[..]
Dat gaat dan vooral om de plek van de demonstratie zelf. Niet als ze onderweg zijn naar een demonstratie.
Ik lees maar sporadisch mee in deze (en dergelijke) topics.quote:Op vrijdag 9 november 2018 15:55 schreef Nattekat het volgende:
[..]
Als je goed had meegelezen, had je het wel begrepen.
Als mensen de moeite nemen om vonnissen te lezen, dan zouden ze idd zelf ontdekken waarom straffen soms hoger of lager zijn.quote:Op vrijdag 9 november 2018 15:48 schreef sp3c het volgende:
[..]
omdat het allemaal andere situaties betreft natuurlijk, sterker nog als ik ga googelen dan zie ik zelfs sterk uiteenlopende vonnissen voor vergelijkbare vergrijpen
hier bv
3 jaar + TBS voor verkrachting
https://www.telegraaf.nl/(...)rachting-in-enschede
hier 3,5 jaar celstraf + rijontzegging voor een dodelijk ongeval
http://houvanarnhem.nl/17(...)keersongeval-duiven/
wat zegt dat nu dan, dat de blokkeermeneeren er toch licht vanaf zijn gekomen of helemaal niets?
je kunt de rechtstaat niet afrekenen op alleen de headlines en wat gelukkig gekozen individuele situaties
[..]
nou die mensen zijn dan gewoon dom, die merken dat dan wel
ow ik vind het ook een mooie actie hoor en ik heb net zo goed een teringhekel aan kozp en al die droeftoeters maar als ik eerlijk ben vind ik het ook een mooie strafquote:Op vrijdag 9 november 2018 16:17 schreef Drekkoning het volgende:
[..]
Als mensen de moeite nemen om vonnissen te lezen, dan zouden ze idd zelf ontdekken waarom straffen soms hoger of lager zijn.
Alles wordt netjes onderbouwd aan de hand van de wetten die hier gelden.
En nogmaals, mij bekruipt het gevoel dat mensen de straffen hier hoog vinden omdat ze het zelf een mooie actie vinden, en/of omdat ze een teringhekel hebben aan KZOP en het daarom geoorloofd vinden. Als dit andere partijen waren geweest waren de meningen heel anders geweest.
Helemaal mee eens.quote:Op vrijdag 9 november 2018 16:21 schreef sp3c het volgende:
[..]
ow ik vind het ook een mooie actie hoor en ik heb net zo goed een teringhekel aan kozp en al die droeftoeters maar als ik eerlijk ben vind ik het ook een mooie straf
dat andere mensen voor compleet andere vergrijpen dan hogere en lagere straffen hebben gekregen vind ik echt totaal niet relevant eerlijk gezegd en idd zoals je zegt als je verder leest dan de headline dan is daar gewoon de onderbouwing, daar kun je het dan mee eens zijn of mee oneens zijn maar claimen dat je dan maar mensen dood moet rijden omdat er ergens iemand een keer een wat mindere straf heeft gehad om welke reden dan ook gaat echt helemaal nergens over
Ik heb al een doodrijder gevonden voor jequote:Op vrijdag 9 november 2018 16:21 schreef sp3c het volgende:
[..]
ow ik vind het ook een mooie actie hoor en ik heb net zo goed een teringhekel aan kozp en al die droeftoeters maar als ik eerlijk ben vind ik het ook een mooie straf
dat andere mensen voor compleet andere vergrijpen dan hogere en lagere straffen hebben gekregen vind ik echt totaal niet relevant eerlijk gezegd en idd zoals je zegt als je verder leest dan de headline dan is daar gewoon de onderbouwing, daar kun je het dan mee eens zijn of mee oneens zijn maar claimen dat je dan maar mensen dood moet rijden omdat er ergens iemand een keer een wat mindere straf heeft gehad om welke reden dan ook gaat echt helemaal nergens over
Mods op FOK!quote:Op vrijdag 9 november 2018 12:56 schreef Sounddragon het volgende:
Als jullie alle tegenstanders van Sint en Piet straks even oplijnen op de rechterrijstrook van de A73 tussen Venlo en Haps zal ik even een flink deel van dit probleem oplossen...
Mensen die tradities naar de klote helpen omwille van hun gelijk en ten koste van kids moeten gewoon aktief ge-euthanaseerd worden; ik help wel effe
das in Klaagbaak joh, das een prima plek voor dit soort sterke taalquote:Op vrijdag 9 november 2018 16:34 schreef Fokker89 het volgende:
[..]
Ik heb al een doodrijder gevonden voor je
[..]
Mods op FOK!
Precies, dus moet gewoon kunnen toch.quote:Op vrijdag 9 november 2018 16:35 schreef sp3c het volgende:
[..]
das in Klaagbaak joh, das een prima plek voor dit soort sterke taal
dat weet je zelf ook wel natuurlijk
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |