Maar was het de handjeugd? Waarom zijn ze dan niet achter slot en grendel als ze de pistool hebben getrokken?quote:Op vrijdag 19 oktober 2018 12:51 schreef matspontius het volgende:
[..]
De pistool, het is het pistool. Dat is een van de voorvallen in de overlast die de omgeving daar ervaart. Lees je toch eens in man voordat je reageert ....
Zie hem losgaan dan.quote:Op vrijdag 19 oktober 2018 13:14 schreef Moneyfornothing1 het volgende:
[..]
Het is natuurlijk een raar ongemakkelijk kereltje die Nawijn.
Wat is handjeugd? En is het nou de of het pistool?quote:Op vrijdag 19 oktober 2018 13:14 schreef Moneyfornothing1 het volgende:
[..]
Maar was het de handjeugd? Waarom zijn ze dan niet achter slot en grendel als ze de pistool hebben getrokken?
Ik ben geen fan van de man maar dit is wel een makkelijke manier om de aandacht af te leiden van het werkelijke probleem.quote:Op vrijdag 19 oktober 2018 13:14 schreef Moneyfornothing1 het volgende:
[..]
Het is natuurlijk een raar ongemakkelijk kereltje die Nawijn.
Deze jongens dienen respect te hebben voor elke agent, welke kleur en afkomst maakt niet uit.quote:Op vrijdag 19 oktober 2018 10:02 schreef Moneyfornothing1 het volgende:
Deze jongens hebben een standje nodig van donkere politieagenten. Dan zouden ze waarschijnlijk serieus nog wat respect tonen, inbinden en inzien hoe achterlijk het gedrag is.
Of naar luisteren.quote:Op vrijdag 19 oktober 2018 13:30 schreef Klepper272 het volgende:
[..]
Deze jongens dienen respect te hebben voor elke agent, welke kleur en afkomst maakt niet uit.
Dan vraag ik mij nog af hoe effectief dat is, een agent uit hun gemeenschap zullen ze waarschijnlijk als verrader of collaborateur beschouwen.
In Argentinië lopen er lui rond met vuurwapens en niets te verliezen. Nogal een verschil met Nederland waar die mongooltjes allemaal in de watten worden gelegd met uitkeringen.quote:Op vrijdag 19 oktober 2018 09:13 schreef matspontius het volgende:
[..]
Nee precies, je krijgt dan wijken waar de politie niet of amper nog komt of gewoon bang zijn. De politie hier in Nederland straalt ook nul autoriteit uit. De wijkagent komt even langs - lachen jongens zo'n sukkel.
Ik ben in Argentinië geweest - daar loopt de politie zwaar bewapend en met een kogelvrij pak rond. Dan laat je het wel om brutaal te zijn en de bijdehand uit te hangen. Die stralen iets uit van wij zijn de baas, niet jullie
quote:Op vrijdag 19 oktober 2018 13:56 schreef SpaceOddity het volgende:
Groen links (Zoetermeer) noemt het interview provocerend omdat het in het nabijzijn van "jongeren" is opgenomen....
![]()
![]()
quote:Op vrijdag 19 oktober 2018 13:57 schreef ToT het volgende:
[..]MEEN je!
Dus als je op een plek waar een misdaad is begaan een interview wil houden over de misdaad zelf, moet je dat niet doen zolang er mensen in de buurt zijn die zich aangesproken kunnen voelen?
Ik heb het 2e filmpje nog rustig zitten bekijken en blijkbaar was het een "mattie" van hen genaamd Wessel die dat overkomen was met die pistool (of ze verwoorden het wat ongelukkig en bedoelen dat die mattie het juist gedaan had), en ze zijn boos dat er NOOIT een camera daar gestaan heeft, en nu ineens staan ze "als bitches" daar te filmen.quote:
Da's hetzelfde als wanneer je zegt dat iemand een loodgieter is, hij komt bij je binnen, repareert je douche en hij zegt: "en als je nou nog eens durft te zeggen dat ik een loodgieter ben, dan kom ik nog een keer terug en repareer je keukenkraan ook nog, begrepen?".quote:Op vrijdag 19 oktober 2018 09:08 schreef Cesare-Borgia het volgende:
In hun ogen is het zwart maken en publiekelijk afkraken van de wijk/bevolkingsgroep dus woede. Ironisch genoeg leidt het tot een nog slechter beeld.
De 18-jarige Wessel is 9 oktober doodgeschoten door de politie daar en dat was een vriend van ze. Dan begrijp ik het wel wat beter. Jongen doodgeschoten door politie, best erg om iemand te verliezen, waarschijnlijk is daar nog nooit enige media of politicus geweest en dan nu gaan ze daar staan om te filmen.quote:Op vrijdag 19 oktober 2018 14:08 schreef ToT het volgende:
[..]
Ik heb het 2e filmpje nog rustig zitten bekijken en blijkbaar was het een "mattie" van hen genaamd Wessel die dat overkomen was met die pistool (of ze verwoorden het wat ongelukkig en bedoelen dat die mattie het juist gedaan had), en ze zijn boos dat er NOOIT een camera daar gestaan heeft, en nu ineens staan ze "als bitches" daar te filmen.
Dus je mag blijkbaar alleen ergens filmen als je dat vaker doet, en Groen Links is het daar mee eens?
quote:Op vrijdag 19 oktober 2018 14:18 schreef Moneyfornothing1 het volgende:
[..]
De 18-jarige Wessel is 9 oktober doodgeschoten door de politie daar en dat was een vriend van ze. Dan begrijp ik het wel wat beter. Jongen doodgeschoten door politie, best erg om iemand te verliezen, waarschijnlijk is daar nog nooit enige media of politicus geweest en dan nu gaan ze daar staan om te filmen.
In Nederland moet je het echt wel heel bont maken al wil je doodgeschoten worden door de politiequote:Op vrijdag 19 oktober 2018 14:18 schreef Moneyfornothing1 het volgende:
[..]
De 18-jarige Wessel is 9 oktober doodgeschoten door de politie daar en dat was een vriend van ze. Dan begrijp ik het wel wat beter. Jongen doodgeschoten door politie, best erg om iemand te verliezen, waarschijnlijk is daar nog nooit enige media of politicus geweest en dan nu gaan ze daar staan om te filmen.
Hmmm neergeschoten omdat hij een pistool op zak had, en dat was een mattie van hen.quote:Op vrijdag 19 oktober 2018 14:18 schreef Moneyfornothing1 het volgende:
[..]
De 18-jarige Wessel is 9 oktober doodgeschoten door de politie daar en dat was een vriend van ze. Dan begrijp ik het wel wat beter. Jongen doodgeschoten door politie, best erg om iemand te verliezen, waarschijnlijk is daar nog nooit enige media of politicus geweest en dan nu gaan ze daar staan om te filmen.
Ja, betekent niet dat als Wessel een gun op zak heeft, de rest het ook allemaal heeft natuurlijk. Maar het is duidelijk te zien dat het absoluut geen lekkere typjes zijn.quote:Op vrijdag 19 oktober 2018 14:27 schreef ToT het volgende:
[..]
Hmmm neergeschoten omdat hij een pistool op zak had, en dat was een mattie van hen.
Dus het zijn bij elkaar niet zomaar een stel belhameltjes die het even lekker stoer vinden om een interview te onderbreken.
Ja maar dan nog; nu die Wessel neergeblaft is mag de pers daar niet staan omdat ze er normaal ook nooit staan, dus met andere woorden mag de pers dus nooit ergens filmen als er iets gebeurd is. En daarnaast mag de pers van hen ook niets zeggen over drugshandel of -gebruik door Antillianen daar, want dat zou volgens hen niet kloppen.quote:Op vrijdag 19 oktober 2018 14:35 schreef Moneyfornothing1 het volgende:
[..]
Ja, betekent niet dat als Wessel een gun op zak heeft, de rest het ook allemaal heeft natuurlijk. Maar het is duidelijk te zien dat het absoluut geen lekkere typjes zijn.Maar ik begrijp nu de reactie wel wat beter. Ze voelen zich waarschijnlijk niet gehoord en moeten dan dat even laten zien op zo'n agressieve manier.
Als ie nou wel een kick onder zijn ass krijgt dan wordt het Bilrand Napijn.quote:Op vrijdag 19 oktober 2018 15:24 schreef broodnodig.brood.nodig. het volgende:
Ik vind het wel grappig altijd hoe die politici gewoon stomverbaasd, zonder enige emotie, blijven staan in zulke situaties. Iemand komt nogal dreigend op je af, schreeuwt van alles en nog wat, richt iets op je (wel is waar een telefoon, maar ook niet heel prettig) en je geeft geen enkele kick.
En nee, hij hoeft niet te rennen voor zijn leven of in een of andere super-defense mode te komen, maar wel een koele kikker.
Ze waren juist boos omdat hun (blanke) vriend Wessel (zoon van een agent notabene) door de politie was neergeschoten.quote:Op vrijdag 19 oktober 2018 10:26 schreef ToT het volgende:
[..]
Dan nog; blanken zijn natuurlijk allemaal "kk-racisten" in hun ogen. En dan woon je in een land vol van dat soort mensen.
Klopt, dat was inmiddels wel bekend, maar dan uiten ze het op de verkeerde personen; een raadslid en een cameraploeg die een interview hebben over dat er iemand daar een pistool tegen de kop kreeg, en dan gaan ze ook nog drammen over dat de media niet mag zeggen dat Antillianen daar drugs zitten te dealen.quote:Op vrijdag 19 oktober 2018 17:37 schreef KreKkeR het volgende:
[..]
Ze waren juist boos omdat hun (blanke) vriend Wessel (zoon van een agent notabene) door de politie was neergeschoten.
M.i. is het gewoon smerig tuig dat in heropvoedingskampen gesmeten mag worden om ze discipline in te rammen. Maar het is denk ik geen zwart vs blank kwestie.quote:Op vrijdag 19 oktober 2018 17:43 schreef ToT het volgende:
[..]
Klopt, dat was inmiddels wel bekend, maar dan uiten ze het op de verkeerde personen; een raadslid en een cameraploeg die een interview hebben over dat er iemand daar een pistool tegen de kop kreeg, en dan gaan ze ook nog drammen over dat de media niet mag zeggen dat Antillianen daar drugs zitten te dealen.
Die ene die neergeblaft was, was idd blank ja. Maar degenen die de camerateam hier lastig vallen......quote:Op vrijdag 19 oktober 2018 17:50 schreef KreKkeR het volgende:
[..]
M.i. is het gewoon smerig tuig dat in heropvoedingskampen gesmeten mag worden om ze discipline in te rammen. Maar het is denk ik geen zwart vs blank kwestie.
Toch wel stom toeval dat ze alle 20 op dezelfde dag een snipperdag haddenquote:Op vrijdag 19 oktober 2018 17:51 schreef ToT het volgende:
[..]
Die ene die neergeblaft was, was idd blank ja. Maar degenen die de camerateam hier lastig vallen......
Ben benieuwd naar de samenstelling van de groep van 20 man die uiteindelijk opgetrommeld werd.
Ook dat ja!quote:Op vrijdag 19 oktober 2018 17:53 schreef StateOfMind het volgende:
[..]
Toch wel stom toeval dat ze alle 20 op dezelfde dag een snipperdag hadden
Ligt eraan wat voor criminaliteit.quote:Op vrijdag 19 oktober 2018 18:15 schreef ToT het volgende:
En @ blank vs zwart; Antillianen voeren de criminaliteitscijfers sowieso aan. Staan boven Marokkanen, Turken, Polen enz.
Edit: Oh nee, Marokkanen staan toch bovenaan.
Ow, waarom exact dan?quote:Op vrijdag 19 oktober 2018 19:53 schreef Molurus het volgende:
Als ik ooit een WNL verslaggever voor m'n neus krijg dan moet ik me ook inhouden vrees ik.
Ik heb het niet zo op journalisten die pretentieus, politiek sterk gekleurd en zeer populistisch 'nieuws' brengen. Het is nog net niet zo erg als GS-tv of Fox News, maar het gaat wel die kant uit. Ik moet er niks van hebben. (Het hopeloze amateurisme waarmee men dat doet vergeet ik dan nog maar even.)quote:
Ben je niet in de war met Stormfront?quote:Op vrijdag 19 oktober 2018 20:10 schreef Molurus het volgende:
[..]
Ik heb het niet zo op journalisten die pretentieus, politiek sterk gekleurd en zeer populistisch 'nieuws' brengen. Het is nog net niet zo erg als GS-tv of Fox News, maar het gaat wel die kant uit. Ik moet er niks van hebben. (Het hopeloze amateurisme waarmee men dat doet vergeet ik dan nog maar even.)
Ik heb het niet zo op de staatsomroep, dat zegt niet dat ik ze het leven naar wil maken door ze uit te kafferen of erger.quote:Op vrijdag 19 oktober 2018 20:10 schreef Molurus het volgende:
[..]
Ik heb het niet zo op journalisten die pretentieus, politiek sterk gekleurd en zeer populistisch 'nieuws' brengen. Het is nog net niet zo erg als GS-tv of Fox News, maar het gaat wel die kant uit. Ik moet er niks van hebben. (Het hopeloze amateurisme waarmee men dat doet vergeet ik dan nog maar even.)
Ik heb een hekel aan het sterk gekleurde en aangedikte gekloot wat nos doet.quote:Op vrijdag 19 oktober 2018 20:10 schreef Molurus het volgende:
[..]
Ik heb het niet zo op journalisten die pretentieus, politiek sterk gekleurd en zeer populistisch 'nieuws' brengen. Het is nog net niet zo erg als GS-tv of Fox News, maar het gaat wel die kant uit. Ik moet er niks van hebben. (Het hopeloze amateurisme waarmee men dat doet vergeet ik dan nog maar even.)
Ben blij dat je het zegt, zo denk ik ook over WNL verslaggevers.quote:Op vrijdag 19 oktober 2018 09:02 schreef matspontius het volgende:
Mee eens, dit soort schorem moet eens keihard aangepakt worden. Dit gaat alleen maar erger worden in de toekomst, vooral in de "pauper" wijken waar dit soort gasten wonen
Tuig.quote:Op vrijdag 19 oktober 2018 20:43 schreef sc00p het volgende:
[..]
Ben blij dat je het zegt, zo denk ik ook over WNL verslaggevers.
Wat jij denkt zal mij een worst wezen ...quote:Op vrijdag 19 oktober 2018 20:43 schreef sc00p het volgende:
[..]
Ben blij dat je het zegt, zo denk ik ook over WNL verslaggevers.
Tja, iedereen met een andere mening dan die van hen (de 'juiste' mening) is minderwaardig/dom/snapt het niet in hun ogen.quote:Op vrijdag 19 oktober 2018 20:25 schreef Red_85 het volgende:
[..]
Vanwaar altijd die intense haat als het om een mening of manier van 'rechts' gaat?
"links"?quote:Op zaterdag 20 oktober 2018 06:13 schreef StateOfMind het volgende:
[..]
Tja, iedereen met een andere mening dan die van hen (de 'juiste' mening) is minderwaardig/dom/snapt het niet in hun ogen.
Van welke andere bevolkingsgroepen kennen we dat ook alweer...
Waar gaan ze allemaal heen dan?quote:Op zaterdag 20 oktober 2018 07:36 schreef cempexo het volgende:
De emigratie vanuit Nederland is in 10 jaar met 28% gestegen van 122.576 (2007) naar 156.950 (2017) per jaar.
Belangrijkste redenen blijken avontuur, zoektocht naar rust, ruimte en een natuurlijke omgeving voor de kinderen, weg van de files, criminaliteit en de ‘hufter‘ mentaliteit in Nederland.
De verwachting voor 2018 ligt op plm 170.000 uit Nederland vertrekkende Nederlanders Hollanders.
Overal waar je een beter sociaal leven hebt maar zeker ook een veel beter netto inkomen hebt.quote:Op zaterdag 20 oktober 2018 08:12 schreef SuperNeger het volgende:
[..]
Waar gaan ze allemaal heen dan?
Op heel veel vlakken is het hier in Nederland namelijk goed vertoeven. Het is alleen een beetje druk soms.
oooh dus ze gaan naar die rode plekjes?quote:Op zaterdag 20 oktober 2018 08:20 schreef cempexo het volgende:
[..]
Overal waar je een beter sociaal leven hebt maar zeker ook een veel beter netto inkomen hebt.
Dit is het netto besteedbaar inkomen In Europa, zie dus ook Nederland (even opklikken) https://external-preview.(...)efc318bc1d64e2c73cb9
De laatste 40 -veertig- jaar is jouw netto besteedbaar inkomen in Nederland niet gestegen.
Bron: Rabobank, DNB
Dat wat de zonnebril dragende Nederlandse politici en de wegkijkende Nederlandse ambtenaren verzwijgen, dat zal ik dan maar doen:quote:Op zaterdag 20 oktober 2018 08:21 schreef SuperNeger het volgende:
[..]
oooh dus ze gaan naar die rode plekjes?
ja maar dan moet je wel gelijk weer de taal spreken dat is ook weer zoiets
dus de blanken gaan weg en de getinte komen er voor terug?quote:Op zaterdag 20 oktober 2018 08:26 schreef cempexo het volgende:
[..]
Dat wat de zonnebril dragende Nederlandse politici en de wegkijkende Nederlandse ambtenaren verzwijgen, dat zal ik dan maar doen:
Dit lijstje is van 2000 t/m 2016 bijgewerkt.
2.059.566 emigranten zijn uit Nederland weggegaan
2.462.929 immigranten zijn in Nederland binnengekomen
Dat is een veranderingsmutatie van 25% op de totale bevolking. Dit heeft een blijvende invloed op de sociale en economische structuur van het land en het menselijke gedrag van vele mensen onderling gekregen. Met name de vervreemding van de mensen van elkaar.
De groei in 2017 van het aantal inwoners in Nederland werd bepaald door 4/5 deel van het aantal 'immigranten'
bron CBS
De zelfstandige en goed tot hoogopgeleide mensen gaan weg. De vraag is inderdaad dan:quote:Op zaterdag 20 oktober 2018 08:27 schreef SuperNeger het volgende:
[..]
dus de blanken gaan weg en de getinte komen er voor terug?
Waarom doet de overheid ons dit aan dan? Wat winnen zij er mee?quote:Op zaterdag 20 oktober 2018 08:29 schreef cempexo het volgende:
[..]
De zelfstandige en goed tot hoogopgeleide mensen gaan weg. De vraag is inderdaad dan: Wat hou je als land dan over ?
De overheid, de Nederlandse overheid, heeft geen contact met de burger.quote:Op zaterdag 20 oktober 2018 08:29 schreef SuperNeger het volgende:
[..]
Waarom doet de overheid ons dit aan dan? Wat winnen zij er mee?
Nee.quote:Op zaterdag 20 oktober 2018 08:27 schreef SuperNeger het volgende:
[..]
dus de blanken gaan weg en de getinte komen er voor terug?
Ik snap ook niet hoe dit zover heeft kunnen komen.quote:Op zaterdag 20 oktober 2018 08:34 schreef cempexo het volgende:
[..]
De overheid, de Nederlandse overheid, heeft geen contact met de burger.
De huidige nieuwe ontwikkeling is dat de groep jonge mensen in de leeftijd van 23-30 jaar met een goed en hoogopgeleid niveau Nederland aan het verlaten zijn.
De reden is heel simpel als wel onthutsend: Er zijn geen woningen meer voor hen. Die woningen gaan naar de asielzoekers toe. Die hebben namelijk voorrang. In Nederland dan wel te verstaan.
Omdat het niet klopt wat Cempexo beweert. Hij geeft verkeerde cijfers en hij plaatst cijfers uit de context.quote:Op zaterdag 20 oktober 2018 08:36 schreef SuperNeger het volgende:
[..]
Ik snap ook niet hoe dit zover heeft kunnen komen.
2.059.566 emigranten zijn uit Nederland weggegaan.quote:Op zaterdag 20 oktober 2018 08:54 schreef FYazz het volgende:
[..]
Omdat het niet klopt wat Cempexo beweert. Hij geeft verkeerde cijfers en hij plaatst cijfers uit de context.
70% van de emigranten zijn vertrekkende immigranten.
Het is niet zo dat alle zelfstandige en hoogopgeleide mensen vertrekken.
Het is zo dat mensen met een hoger inkomen en/of opleidingsniveau vaker emigreren dan mensen met een laag inkomen en/of opleidingsniveau.
Daarbij is de samenstelling van NL altijd in beweging en vanaf de Tweede Wereldoorlog hebben we reeds vele migratiegolven gehad die geen nadelig effect hebben gehad op de ontwikkeling van ons land. Het aantal hoogopgeleiden in NL stijgt tevens.
Ik haal nogmaals de publicatie aan die het CBS op 18 oktober 2018 heeft geplaatst en waarin de migratie wordt bekeken over de periode van 1945 tot nu (dus over 73 jaar).quote:Op zaterdag 20 oktober 2018 09:03 schreef cempexo het volgende:
[..]
2.059.566 emigranten zijn uit Nederland weggegaan.
2.059.566 gedeeld door 16 jaar is 128.000 Dat cijfer komt overeen met het gemiddelde aantal Nederlanders dat weggaat.
Afgewezen asielzoekers blijven in Nederland.
Heb je hiervan precieze cijfers en bronnen?quote:Op zaterdag 20 oktober 2018 08:34 schreef cempexo het volgende:
[..]
De huidige nieuwe ontwikkeling is dat de groep jonge mensen in de leeftijd van 23-30 jaar met een goed en hoogopgeleid niveau Nederland aan het verlaten zijn.
De reden is heel simpel als wel onthutsend: Er zijn geen woningen meer voor hen.
Het CBS is een uitermate onbetrouwbare bron, het is een verlengstuk van gewenste informatie vanuit de politiek en de ambtenaren van de overheid.quote:Op zaterdag 20 oktober 2018 09:18 schreef FYazz het volgende:
[..]
Ik haal nogmaals de publicatie aan die het CBS op 18 oktober 2018 heeft geplaatst en waarin de migratie wordt bekeken over de periode van 1945 tot nu (dus over 73 jaar).
Volgens CBS
Zowel het aantal immigranten als emigranten is na de Tweede Wereldoorlog structureel gestegen. Veel migranten blijven slechts tijdelijk, en een toename van de immigratie leidt enkele jaren later tot een hogere emigratie. De toegenomen emigratie betrof dan ook vooral emigranten die eerder als immigrant naar Nederland kwamen. Sinds 2012 was 70 procent van de emigranten een weer vertrekkende immigrant, de rest is in Nederland geboren.
Kortom, het migratiesaldo is toegenomen. Een derde van de immigranten verblijven hier minder dan 5 jaar. 70% van de emigranten zijn vertrekkende immigranten.
https://www.cbs.nl/nl-nl/(...)n-emigranten-in-2017
Ik heb enkele weken geleden in Nederland deze groep gehad. Er waren 300 aanmeldingen, meer kon niet want de zaal was vol. Ik heb deze groep informatie gegeven over wonen en werken in Noord Duitsland en Noord Europa.quote:Op zaterdag 20 oktober 2018 09:22 schreef FYazz het volgende:
[..]
Heb je hiervan precieze cijfers en bronnen?
Heb je een link naar de studie dat jongeren tussen de 22-33 jaar op dit moment vertrekken vanwege het gebrek aan woningen (doordat deze zijn vergeven aan vluchtelingen).
quote:Op zaterdag 20 oktober 2018 09:25 schreef cempexo het volgende:
[..]
Het CBS is een uitermate onbetrouwbare bron.
Ik baseer mijn informatie op externe wel betrouwbare bronnen zoals de emigratiebeurs alsmede het GFK : http://emigratiebeurs.com/
quote:Op zaterdag 20 oktober 2018 08:26 schreef cempexo het volgende:
[..]
Dat wat de zonnebril dragende Nederlandse politici ...
2.059.566 emigranten zijn uit Nederland weggegaan
2.462.929 immigranten zijn in Nederland binnengekomen
... Met name de vervreemding van de mensen van elkaar.
bron CBS
1 bijeenkomst geeft geen totaalbeeld natuurlijk.quote:Op zaterdag 20 oktober 2018 09:28 schreef cempexo het volgende:
[..]
Ik heb enkele weken geleden in Nederland deze groep gehad. Er waren 300 aanmeldingen, meer kon niet want de zaal was vol. Ik heb deze groep informatie gegeven over wonen en werken in Noord Duitsland en Noord Europa.
Dat is juist. Soms heb je geen andere bron. Dat neemt niet weg dat het ook betrouwbare informatie is/zou zijn van het CBS. Het CBS manipuleert in dit verband niet zozeer de cijfers maar de definitie: Wat is een asielzoeker.quote:Op zaterdag 20 oktober 2018 09:35 schreef FYazz het volgende:
[..]![]()
Ik citeer post 149, je eigen reactie en waarover de discussie gaat.
[..]
Ik geef daar verder geen informatie over.quote:Op zaterdag 20 oktober 2018 09:43 schreef FYazz het volgende:
[..]
1 bijeenkomst geeft geen totaalbeeld natuurlijk.
300 aanmeldingen op de 2,2 miljoen inwoners tussen de 20 en 33 jaar geeft ook geen brede inzichten.
Hoeveel van die 300 aanwezigen gaan overigens daadwerkelijk naar het buitenland? En voor hoe lang?
Wat is de achtergrond van deze mensen? Geslacht, afkomst, beroep, opleidingsniveau, sociale klasse etc.?
Dus het CBS die duidelijke inzage in hun methodieken geeft is onbetrouwbaar en een verzuurde deense immigrant moeten we zomaar geloven.quote:Op zaterdag 20 oktober 2018 09:45 schreef cempexo het volgende:
[..]
Ik geef daar verder geen informatie over.
Je haalt zelf het CBS aan als bron (zonder link overigens).quote:Op zaterdag 20 oktober 2018 09:45 schreef cempexo het volgende:
[..]
Dat is juist. Soms heb je geen andere bron. Dat neemt niet weg dat het ook betrouwbare informatie is van het CBS. Het CBS manipuleert in dit verband niet zozeer de cijfers maar de definitie: Wat is een asielzoeker.
Het is voor een buitenstaander onmogelijk de betrouwbaarheid van het CBS en Eurostat te controleren. Je krijgt geen toegang.quote:Op zaterdag 20 oktober 2018 10:01 schreef FYazz het volgende:
[..]
Je haalt zelf het CBS aan als bron (zonder link overigens).
Een ander haalt vervolgens een recenter en vollediger artikel aan van het CBS en dan noem je het CBS ineens een "uitermate onbetrouwbare bron".
Vervolgens wordt je hierop aangesproken en bestempel je de informatie van het CBS ineens weer als "ook betrouwbaar".
Kortom, je raaskalt en bent vooral zelf een 'onbetrouwbare bron'.
Overigens maakt de definitie van asielzoeker niets uit in dit verhaal al zou deze volgens jou 'gemanipuleerd' worden.
De cijfers zijn namelijk gebaseerd op land van herkomst, 70% van de emigranten zijn vertrekkende immigranten.
Toon eerst je eigen betrouwbaarheid maar eens aan voordat je anderen beschuldigd van onbetrouwbaar te zijn.quote:Op zaterdag 20 oktober 2018 10:19 schreef cempexo het volgende:
[..]
Het is voor een buitenstaander onmogelijk de betrouwbaarheid van het CBS en Eurostat te controleren. Je krijgt geen toegang.
Daarbij ben je zelf degene die cijfers en info manipuleert en die valse info verspreidt.quote:Op zaterdag 20 oktober 2018 09:45 schreef cempexo het volgende:
[..]
Ik geef daar verder geen informatie over.
Niet alle mensen met een capuchon zijn badass boysquote:Op vrijdag 19 oktober 2018 09:49 schreef de_boswachter het volgende:
Welkom in Nederland.
En waarom moeten mensen respect hebben voor dat tuig, want daar vragen ze namelijk om. Waarom respect? Omdat ze de boel in de buurt verzieken? Omdat ze een capuchon op hebben?
Ook weer typisch dat ze op een donderdagmiddag meteen 20 ‘matties’ optrommelen die schijnbaar niets beters te doen hebben.
En maar GroenLinks burgemeesters kiezen![]()
Jij bent in mijn ogen anders wel de badass van Fok!quote:Op woensdag 24 oktober 2018 15:49 schreef capuchon_jongen het volgende:
[..]
Niet alle mensen met een capuchon zijn badass boys
Ik draag elke dag een capuchon en ik heb nog nooit in aanraking geweest met de politie
Een intellectuele?quote:Op woensdag 24 oktober 2018 15:52 schreef de_boswachter het volgende:
[..]
Jij bent in mijn ogen anders wel de badass van Fok!
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |