Het vertrouwen neemt toe..quote:Op maandag 15 oktober 2018 13:22 schreef Ulx het volgende:
https://www.bbc.com/news/business-45859722
Sears, met zo'n 90.000 werknemers, gaat voor Chapter 11.
Maar juist die willen verandering. Het pentagon heeft al lang door dat het alternatieven voor olie moet gaan ontwikkelen/gebruiken willen ze oorlogen gaan winnen. Je hebt niets aan straaljagers en tanks wanneer er geen kerosine meer is.quote:Op maandag 15 oktober 2018 10:00 schreef Eyjafjallajoekull het volgende:
[..]
Klinkt hoopvol, maar ik zie het somber in. Wat meer of minder zonnepanelen doet ook niet zo heel veel. Het is vooral de vleesindustrie zelf. En ik geloof dat het Pentagon en alle militaire dingen eromheen helemaal vrijgesteld zijn van alle regels omtrent vervuiling. En laat die nou net de grootste vervuiler zijn.
Dat is waar. Maar het gaat dus allemaal om de economische kant. Niet omdat men denkt; hmm misschien moeten we voorzichtig zijn met het enige huis (de aarde) wat we hebben.quote:Op maandag 15 oktober 2018 14:10 schreef icecreamfarmer_NL het volgende:
[..]
Maar juist die willen verandering. Het pentagon heeft al lang door dat het alternatieven voor olie moet gaan ontwikkelen/gebruiken willen ze oorlogen gaan winnen. Je hebt niets aan straaljagers en tanks wanneer er geen kerosine meer is.
Alsof je wat anders had kunnen verwachten van President Pussygrabberquote:
Uit het rapport:quote:Op maandag 15 oktober 2018 13:02 schreef speknek het volgende:
Mocht iemand nog twijfelen, Elizabeth Warren gaat 100% zeker een gooi naar de Democratische nominatie voor het presidentschap doen.
https://www.bostonglobe.c(...)Be2AbmSVO/story.html
Promises, promises....twitter:elizabethforma twitterde op maandag 15-10-2018 om 15:03:47By the way, @realDonaldTrump: Remember saying on 7/5 that you'd give $1M to a charity of my choice if my DNA showed Native American ancestry? I remember - and here's the verdict. Please send the check to the National Indigenous Women's Resource Center: https://t.co/I6YQ9hf7Tv https://t.co/J4gBamaeeo reageer retweet
twitter:esaagar twitterde op maandag 15-10-2018 om 16:21:33BOSTON GLOBE: "Due to a math error, a story about Elizabeth Warren misstated the ancestry percentage of a potential 10th generation relative. It should be 1/1,024." reageer retweet
Gelijk heeft hij. Het is volkomen logisch dat een stel "rogues" een hinderlaag kunnen maken in een consulaat. Daar heb je ècht geen steun van het land zelf bij nodig, toch? En daarna vlieg je terug met je diplomatieke paspoort die je gewoon ergens op straat hebt gevonden. Of die een slapende ambtenaar per ongeluk heeft uitgereikt. Nee, dat alles is geen bewijs dat de regering wat te maken had met dit geintje.twitter:kylegriffin1 twitterde op maandag 15-10-2018 om 15:50:09Trump, sounding very similar to his Putin interference denials, says that it could have been "rogue killers" who murdered Jamal Khashoggi."It sounded to me like maybe these could have been rogue killers. Who knows?" (via ABC) https://t.co/uap6d2Db40 reageer retweet
Dat is de 10e generatiequote:Op maandag 15 oktober 2018 17:03 schreef Mani89 het volgende:
[ afbeelding ]twitter:esaagar twitterde op maandag 15-10-2018 om 16:21:33BOSTON GLOBE: "Due to a math error, a story about Elizabeth Warren misstated the ancestry percentage of a potential 10th generation relative. It should be 1/1,024." reageer retweet
We zijn allemaal indianen.
twitter:thehill twitterde op maandag 15-10-2018 om 17:12:14FLASHBACK: President Trump on Elizabeth Warren, 7/5/2018: "I will give you a million dollars to your favorite charity, paid for by Trump, if you take the test and it shows you’re an Indian." https://t.co/WNdyvfgaYd https://t.co/ToAd1qaQJl reageer retweet
Squeel like a pig, boy.....twitter:SethAbramson twitterde op maandag 15-10-2018 om 17:23:24She took the test. She published the results. She has Native American ancestors. Pay up.#MakeTrumpPay https://t.co/dsAfZzi8Pq reageer retweet
Nou, Trump zei dat hij een miljoen aan een goed doel zou geven.....quote:Op maandag 15 oktober 2018 17:55 schreef Zwoerd het volgende:
Zijn er hier mensen die de afkomst van Warren echt iets boeit?
Warren denkt blijkbaar wel, anders had ze dit onderzoek niet laten doen. Onder het mom van: dan hebben we dat alvast weggewerkt. Hoewel ik me afvraag of dit niet meer olie op het vuur is.quote:Op maandag 15 oktober 2018 17:55 schreef Zwoerd het volgende:
Zijn er hier mensen die de afkomst van Warren echt iets boeit?
Ik denk dat ze dat niet moet. Als ze daadwerkelijk de DNC kandidaat wordt, moet ze gewoon een goed verhaal hebben en deze kwestie gewoon laten zitten. We kennen Trump, die gaat haar elke dag Pocahontas noemen, als je daar in meegaat, kun je het schudden.quote:Op maandag 15 oktober 2018 18:07 schreef westwoodblvd het volgende:
[..]
Warren denkt blijkbaar wel, anders had ze dit onderzoek niet laten doen. Onder het mom van: dan hebben we dat alvast weggewerkt. Hoewel ik me afvraag of dit niet meer olie op het vuur is.
Ik denk dat het Watrren weinig uitmaakt. Maar als Trump haar Pocahontas gaat noemen en roept dat hij een miljoen dollar gaat geven aan een goed doel naar keuze mocht ze aantonen dat ze een indiaan als voorouder had, dan kan ik haar geen ongelijk geven.quote:Op maandag 15 oktober 2018 18:07 schreef westwoodblvd het volgende:
[..]
Warren denkt blijkbaar wel, anders had ze dit onderzoek niet laten doen. Onder het mom van: dan hebben we dat alvast weggewerkt. Hoewel ik me afvraag of dit niet meer olie op het vuur is.
En jet is een leuke TV Spot in dat geval: Trump die roept dat hij een miljoen gaat geven en dan vervolgens weer terugkrabbelt.quote:Op maandag 15 oktober 2018 18:22 schreef Zwoerd het volgende:
[..]
Ik denk dat ze dat niet moet. Als ze daadwerkelijk de DNC kandidaat wordt, moet ze gewoon een goed verhaal hebben en deze kwestie gewoon laten zitten. We kennen Trump, die gaat haar elke dag Pocahontas noemen, als je daar in meegaat, kun je het schudden.
Omdat je 10 generaties terug een native American als voorouder hebt gehad. Stelt weinig voor. Beter ga je gewoon helemaal niet mee in dat spelletje.quote:Op maandag 15 oktober 2018 18:25 schreef Ulx het volgende:
[..]
En jet is een leuke TV Spot in dat geval: Trump die roept dat hij een miljoen gaat geven en dan vervolgens weer terugkrabbelt.
Het aloude adagium over discussiëren met een idioot is hier wel van toepassing ja.quote:Op maandag 15 oktober 2018 18:27 schreef Zwoerd het volgende:
[..]
Omdat je 10 generaties terug een native American als voorouder hebt gehad. Stelt weinig voor. Beter ga je gewoon helemaal niet mee in dat spelletje.
6-10 generaties.quote:Op maandag 15 oktober 2018 18:27 schreef Zwoerd het volgende:
[..]
Omdat je 10 generaties terug een native American als voorouder hebt gehad. Stelt weinig voor. Beter ga je gewoon helemaal niet mee in dat spelletje.
Uiteraard. Lekker handje schudden.twitter:jimsciutto twitterde op maandag 15-10-2018 om 18:28:54New: Secretary Mnuchin still moving forward with plans to attend Saudi summit, @kaitlancollins reporting #Khashoggi reageer retweet
Het één sluit het ander niet uit hè. Waarom zou ze niet ook een goed verhaal hebben? Trump daarentegen heeft zelden een goed verhaal en moet het veelal hebben van het zwartmaken van zijn tegenstander met onbewezen insinuaties (zoals bv ook Obama's afkomst) om zijn aanhang gemotiveerd te houden. Prima actie van Warren, ze neemt hem zo de wind uit de zeilen en heeft bovendien een stok om mee te slaan als hij niet zijn belofte nakomt en een miljoen doneert aan haar uitgekozen goede doel.quote:Op maandag 15 oktober 2018 18:22 schreef Zwoerd het volgende:
[..]
Ik denk dat ze dat niet moet. Als ze daadwerkelijk de DNC kandidaat wordt, moet ze gewoon een goed verhaal hebben en deze kwestie gewoon laten zitten. We kennen Trump, die gaat haar elke dag Pocahontas noemen, als je daar in meegaat, kun je het schudden.
Precies. En Trump kan moeilijk bij het gekozen goede doel een PR speech gaan houden. Dat lukt hem echt niet.quote:Op maandag 15 oktober 2018 18:55 schreef Kijkertje het volgende:
[..]
Het één sluit het ander niet uit hè. Waarom zou ze niet ook een goed verhaal hebben? Trump daarentegen heeft zelden een goed verhaal en moet het veelal hebben van het zwartmaken van zijn tegenstander met onbewezen insinuaties (zoals bv ook Obama's afkomst) om zijn aanhang gemotiveerd te houden. Prima actie van Warren, ze neemt hem zo de wind uit de zeilen en heeft bovendien een stok om mee te slaan als hij niet zijn belofte nakomt en een miljoen doneert aan haar uitgekozen goede doel.
Eerste reflex van Trump is natuurlijk ontkenning zoals gewoonlijkquote:Op maandag 15 oktober 2018 20:37 schreef Ulx het volgende:
[..]
Precies. En Trump kan moeilijk bij het gekozen goede doel een PR speech gaan houden. Dat lukt hem echt niet.
Goed gespeeld door Warren.
Trump zou gewoon 1/1024 of 1/512 van $1.000.000 moeten doneren.quote:Op maandag 15 oktober 2018 20:43 schreef Kijkertje het volgende:
[..]
Eerste reflex van Trump is natuurlijk ontkenning zoals gewoonlijk![]()
Trump denies offering $1 million for Warren DNA test, even though he did
Wat is er inhoudelijk allemaal mis met Warren?quote:Op maandag 15 oktober 2018 21:05 schreef Nintex het volgende:
Ja echt, Warren?![]()
![]()
Kleur die 50 staten maar alvast rood.
Als je hem moet geloven is 1/1024e van zijn vermogen al aanzienlijk meer dan 1 miljoen, dus waarom hij er kinderachtig over zou moeten doen weet ik niet.quote:Op maandag 15 oktober 2018 21:05 schreef Refragmental het volgende:
[..]
Trump zou gewoon 1/1024 of 1/512 van $1.000.000 moeten doneren.
Want zoveel "native" is ze.
De afspraak was toch niet dat hij per procent een bedrag zou geven, of wel?quote:Op maandag 15 oktober 2018 21:05 schreef Refragmental het volgende:
[..]
Trump zou gewoon 1/1024 of 1/512 van $1.000.000 moeten doneren.
Want zoveel "native" is ze.
Nee, maar een onbetrouwbare president is humor om te lachen.quote:Op maandag 15 oktober 2018 21:10 schreef Ludachrist het volgende:
[..]
De afspraak was toch niet dat hij per procent een bedrag zou geven, of wel?
Kijk maar eens de docu Trump@War van Bannon, waar een van de geinterviewden terecht zegt:quote:Op maandag 15 oktober 2018 21:06 schreef Zwoerd het volgende:
[..]
Wat is er inhoudelijk allemaal mis met Warren?
Ze dacht daadwerkelijk dat het een goed idee was om openbaar te maken dat ze misschien, mogelijk 1/1024e Indiaan is. Dat moet toch wel minimaal TDS stadium 7 zijn.quote:Op maandag 15 oktober 2018 21:06 schreef Zwoerd het volgende:
[..]
Wat is er inhoudelijk allemaal mis met Warren?
De afspraak was 1mil als ze Native American zou zijn. Wat ze duidelijk niet is.quote:Op maandag 15 oktober 2018 21:10 schreef Ludachrist het volgende:
[..]
De afspraak was toch niet dat hij per procent een bedrag zou geven, of wel?
De enige kinderachtige hier is Warren die er misbruik van maakte en zich op Harvard profileerde als Native American wat natuurlijk dikke onzin is.quote:Op maandag 15 oktober 2018 21:08 schreef ExtraWaskracht het volgende:
[..]
Als je hem moet geloven is 1/1024e van zijn vermogen al aanzienlijk meer dan 1 miljoen, dus waarom hij er kinderachtig over zou moeten doen weet ik niet.
We accepteren het alleen als ze full Michael Jackson gaat.quote:Op maandag 15 oktober 2018 21:14 schreef Refragmental het volgende:
[..]
De enige kinderachtige hier is Warren die er misbruik van maakte en zich op Harvard profileerde als Native American wat natuurlijk dikke onzin is.
Beetje zoals die blanke dwaas die zichzelf zwart voordoet, Sean King of whatever z'n naam. Of die blanke vrouw die zich als zwarte voordoet, haar naam ben ik even kwijt.
Het is wel weer goed. Ik was even vergeten dat Warren een democraat is, dan kan ze weinig goed doen.quote:Op maandag 15 oktober 2018 21:14 schreef Refragmental het volgende:
[..]
De afspraak was 1mil als ze Native American zou zijn. Wat ze duidelijk niet is.
Of die obese blanke die zich voordoet als wortel. Ook zoiets geks.quote:Op maandag 15 oktober 2018 21:14 schreef Refragmental het volgende:
[..]
De enige kinderachtige hier is Warren die er misbruik van maakte en zich op Harvard profileerde als Native American wat natuurlijk dikke onzin is.
Beetje zoals die blanke dwaas die zichzelf zwart voordoet, Sean King of whatever z'n naam. Of die blanke vrouw die zich als zwarte voordoet, haar naam ben ik even kwijt.
De afspraak was dat ze met een DNA test moest kunnen aantonen dat ze een 'Indian' was. Niet of er ergens wat native american genetica in haar zat.quote:Op maandag 15 oktober 2018 21:10 schreef Ludachrist het volgende:
[..]
De afspraak was toch niet dat hij per procent een bedrag zou geven, of wel?
Donnely is de Democratische kandidaat.twitter:LPDonovan twitterde op maandag 15-10-2018 om 21:11:17Joe Donnelly's campus street team has their work cut out for them https://t.co/Utbm7dSI2t reageer retweet
Ach, doe toch normaalquote:Op maandag 15 oktober 2018 21:16 schreef Ludachrist het volgende:
[..]
Het is wel weer goed. Ik was even vergeten dat Warren een democraat is, dan kan ze weinig goed doen.
Dit is waarschijnlijk al niet waar in die zin dat het volstrekt irrelevant was, maar belangrijker, volstrekt irrelevant voor wat Trump zei. Lees bijvoorbeeld dit stuk: https://www.bostonglobe.c(...)Spnb7IO0K/story.htmlquote:Op maandag 15 oktober 2018 21:14 schreef Refragmental het volgende:
De enige kinderachtige hier is Warren die er misbruik van maakte en zich op Harvard profileerde als Native American wat natuurlijk dikke onzin is.
Meer goed nieuws voor de good guys.twitter:PpollingNumbers twitterde op maandag 15-10-2018 om 15:09:20#NEW #NVSen: @DeanHeller (R - Inc) 48% (+7) @RosenforNevada (D) 41%A 9 point shift towards Heller in a month @EmersonPolling https://t.co/zl6ykd6AnH reageer retweet
Artikel uit 1996.quote:Op maandag 15 oktober 2018 21:20 schreef ExtraWaskracht het volgende:
[..]
Dit is waarschijnlijk al niet waar, maar belangrijker, volstrekt irrelevant voor wat Trump zei.
Ze heeft zich daar wel degelijk gepositioneerd als Native American.quote:Although the conventional wisdom among students and faculty is that the Law School faculty includes no minority women, Chmura said Professor of Law Elizabeth Warren is Native American.
Je moet iets minder snel reageren, want ik had wat ik zei aangepast. Het belangrijke aan de oorspronkelijke claim was dat ze ten onrechte van die status gebruikt zou hebben gemaakt. Die claim is bullshit gebleken.quote:Op maandag 15 oktober 2018 21:23 schreef Refragmental het volgende:
[..]
Artikel uit 1996.
https://www.thecrimson.co(...)y-lacking-at-hls-pa/
[..]
Ze heeft zich daar wel degelijk gepositioneerd als Native American.
Per ongeluk doodgeslagen. Kan gebeuren.quote:Breaking: Saudis are preparing report acknowledging Jamal Khashoggi's death was the result of interrogation that went wrong, one that was intended to lead to his abduction from Turkey - @clarissaward @TimListerCNN reporting
Trump heeft beloofd $1mil te doneren als Warren kan aantonen Native American te zijn.quote:Op maandag 15 oktober 2018 21:27 schreef ExtraWaskracht het volgende:
[..]
Je moet iets minder snel reageren, want ik had wat ik zei aangepast. Het belangrijke aan de oorspronkelijke claim was dat ze ten onrechte van die status gebruikt zou hebben gemaakt. Die claim is bullshit gebleken.
Maar goed, het maakt niet uit, Trump komt een belofte niet na. Hij zegt zelfs dat hij het nooit gezegd heeft, de leugenaar, al zal een of andere slimmerik er vast wel op komen om het een technisch verhaaltje te laten zijn als dat hij het hypothetisch bedoelde, gezien de context van het gezegde.
quote:With respect to European Americans, the percentages are much more different than African Americans or Latinos, with European American genomes being 98.6 percent European, 0.19 percent African and 0.18 percent Native American. In general, the numbers seem to agree with what one would expect given the history of American colonization by Europeans and their interactions with African and Native Americans.
En daarna per ongeluk in stukken gezaagd en weggemoffeld?quote:Op maandag 15 oktober 2018 21:31 schreef Ulx het volgende:
[..]
Per ongeluk doodgeslagen. Kan gebeuren.
Rogue killers jwz.quote:Op maandag 15 oktober 2018 21:31 schreef Ulx het volgende:
[..]
Per ongeluk doodgeslagen. Kan gebeuren.
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Ja, je denkt echt dat hij het hetzelfde bedoelde als "toon maar aan dat je een neger bent", terwijl het hele vraagstuk continu is geweest of ze wel of geen Indiaanse voorouders had? Hij kan zich hierop beroepen, wat hij trouwens niet eens gedaan heeft vooralsnog voor zover ik weet, maar het komt kinderachtig op me over. Net zoals het een vraag was in een hypothetisch niet geweest debat, in datgene wat hij zei... kan hij zich op beroepen ... ik vind het wat flauw.quote:Op maandag 15 oktober 2018 21:31 schreef Refragmental het volgende:
[..]
Trump heeft beloofd $1mil te doneren als Warren kan aantonen Native American te zijn.
Vooralsnog is ze minder native american dan de gemiddelde amerikaan... (gemiddelde zit op 0,18%).
Warren is simpelweg geen Native American (0,09%), net zoals dat ik geen Neger (1%), Yakut (1%), Neanderthaler (2%), of wat dan ook obscure ben.
edit: bron voor 0.18% gemiddelde
https://geneticliteracypr(...)lown-if-youre-white/
[..]
Kom op man.quote:Op maandag 15 oktober 2018 21:39 schreef ExtraWaskracht het volgende:
[..]
Ja, je denkt echt dat hij het hetzelfde bedoelde als "toon maar aan dat je een neger bent", terwijl het hele vraagstuk continu is geweest of ze wel of geen Indiaanse voorouders had? Hij kan zich hierop beroepen, wat hij trouwens niet eens gedaan heeft vooralsnog voor zover ik weet, maar het komt kinderachtig op me over. Net zoals het een vraag was in een hypothetisch niet geweest debat, in datgene wat hij zei... kan hij zich op beroepen ... ik vind het wat flauw.
Het gemiddelde zegt me in deze trouwens niet veel, 1 iemand van 100% kun je weg strepen tegen enkele duizenden van 0%.
Dat hangt van je definitie af. Als haar bet-bet-bet-overgroot vader volbloed Indiaan was, dan kun je stellen dat ze een nazaat is van een Indiaan en wij allen nog veel verder dan dat van negers. Simplz. Dat maakt niet dat ik haar zou betitelen als Indiaan of neger. Wat zij zelf ook nooit gedaan heeft om misbruik te maken van het systeem.quote:Op maandag 15 oktober 2018 21:45 schreef Refragmental het volgende:
[..]
Kom op man.
Durf nou gewoon te zeggen dat Warren geen native american is.
Is dat nou echt zo moeilijk om toe te geven?
Laat ik de vraag anders direct stellen.
Is Warren een native american, ja of nee?
Zo ja. Ben ik dan een neger? (aangezien ik 10x zoveel sub-sahara genen heb dan dat zij native american genen heeft)
Trump heeft het overigens met geen woord over haar voorouders gehad. Enkel of ze kon aantonen "an indian" te zijn. Wat ze, nogmaals, niet is.
Jij bent 100% een neger.quote:Op maandag 15 oktober 2018 21:45 schreef Refragmental het volgende:
[..]
Kom op man.
Durf nou gewoon te zeggen dat Warren geen native american is.
Is dat nou echt zo moeilijk om toe te geven?
Laat ik de vraag anders direct stellen.
Is Warren een native american, ja of nee?
Zo ja. Ben ik dan een neger? (aangezien ik 10x zoveel sub-sahara genen heb dan dat zij native american genen heeft)
Trump heeft het overigens met geen woord over haar voorouders gehad. Enkel of ze kon aantonen "an indian" te zijn. Wat ze, nogmaals, niet is.
"Wij allen nog veel verder dan dat"?quote:Op maandag 15 oktober 2018 21:48 schreef ExtraWaskracht het volgende:
[..]
Dat hangt van je definitie af. Als haar bet-bet-bet-overgroot vader volbloed Indiaan was, dan kun je stellen dat ze een nazaat is van een Indiaan en wij allen nog veel verder dan dat van negers.
Ze is dus geen Indiaan. Dus hoeft Trump geen cent te betalen. Belofte was voor het aantonen of ze "an indian" zou zijn. Niks voorouders. (Moving goalposts en dat alles)quote:Simplz. Dat maakt niet dat ik haar zou betitelen als Indiaan of neger.
Wij hebben geen weet van haar intenties. Verder ook totaal irrelevant voor deze discussie.quote:Wat zij zelf ook nooit gedaan heeft om misbruik te maken het systeem.
Dat is niet de intentie van zijn statement. De discussie over ging altijd over de vraag of ze Indiaanse voorouders had. Het is nogal evident dat ze geen volbloed Indiaan is, want ze heeft blond haar. Had ik je zo kunnen vertellen hoor.quote:Op maandag 15 oktober 2018 21:51 schreef Refragmental het volgende:
[..]
Wij alleen nog veel verder dan dat?
Nee, ik ben simpelweg 10x meer neger dan dat zij native american is.
Jij waarschijnlijk ook.
[..]
Ze is dus geen Indiaan. Dus hoeft Trump geen cent te betalen. Belofte was voor het aantonen of ze "an indian" zou zijn. Niks voorouders. (Moving goalposts en dat alles)
Jawel, want er is geen bewijs dat ze het heeft gebruikt om toegelaten te worden of hogerop te komen namelijk. Lees het artikel uit The Boston Globe: https://www.bostonglobe.c(...)Spnb7IO0K/story.htmlquote:Wij hebben geen weet van haar intenties. Verder ook totaal irrelevant voor deze discussie.
Aha.quote:Op maandag 15 oktober 2018 21:54 schreef ExtraWaskracht het volgende:
[..]
Dat is niet de intentie van zijn statement. De discussie over ging altijd over de vraag of ze voorouders had van Indiaanse roots. Het is nogal evident dat ze geen volbloed Indiaan is, want ze heeft blond haar. Had ik je zo kunnen vertellen hoor.
Compleet irrelevant.quote:[..]
Jawel, want er is geen bewijs dat ze het heeft gebruikt namelijk. Lees het artikel uit The Boston Globe: https://www.bostonglobe.c(...)Spnb7IO0K/story.html
Jij vond dat wel relevant:quote:
quote:De enige kinderachtige hier is Warren die er misbruik van maakte
Alsof dat in Nederland niet zou gebeuren.quote:Op maandag 15 oktober 2018 21:32 schreef Kansenjongere het volgende:
[..]
En daarna per ongeluk in stukken gezaagd en weggemoffeld?
Compleet irrelevant voor de belofte die Trump had gemaakt.quote:Op maandag 15 oktober 2018 21:57 schreef ExtraWaskracht het volgende:
[..]
Jij vond dat wel relevant:
[..]
Je snapt dat als Trump aan bv haar blonde haar kan zien dat ze geen volbloed Indiaan is, wat ze zelf ook nooit geclaimed heeft, de enige logische conclusie is dat hij het overdrachtelijk bedoeld moet hebben? Hem daar letterlijk nemen zou absoluut absurd zijn.quote:Op maandag 15 oktober 2018 21:59 schreef Refragmental het volgende:
[..]
Compleet irrelevant voor de belofte die Trump had gemaakt.
Verder kunnen we haar intenties niet weten. Je gaat je als roomsblanke vrouw niet zonder reden als Native American opgeven. Ik vermoed zelf misbruik... maar ik heb dan ook een ontzettende bias tegen democraten/socialisten.
Maar hem op andere punten letterlijk nemen is dan wel weer de norm.quote:Op maandag 15 oktober 2018 22:03 schreef ExtraWaskracht het volgende:
[..]
Je snapt dat als Trump aan bv haar blonde haar kan zien dat ze geen volbloed Indiaan is, wat ze zelf ook nooit geclaimed heeft, de enige logische conclusie is dat hij het overdrachtelijk bedoelt moet hebben? Hem daar letterlijk nemen zou absoluut absurd zijn.
Ik weet niet of dat de norm is. Het hangt zoals met alles van de context en de situatie af.quote:Op maandag 15 oktober 2018 22:04 schreef Refragmental het volgende:
[..]
Maar hem op andere punten letterlijk nemen is dan wel weer de norm.
Trump krijgt zijn concurrentie gewoon ijskoud zover dat ze South Park achtige campagnefilmpjes voor zichzelf maken.quote:
en ik maar denken dat je 100% mongool bentquote:Op maandag 15 oktober 2018 21:18 schreef Refragmental het volgende:
[..]
Ach, doe toch normaal
Ik heb 1% west/sub-sahara afrikaanse genen. Maakt mij nog geen neger.
Ik heb ook 1% yakut genen. Maakt mij nog geen Yakut.
En 1% is al 10x meer dan dat van Warren.
Maar, nee, Warren is Indian, want ze is democraat en kan dus niks verkeerds doen.
Die identity politics zijn dan ook door de republikeinen uitgevonden.quote:Op maandag 15 oktober 2018 22:10 schreef Barbusse het volgende:
Trump is wel van de identity politics loopgraaf he? Eerst Obama, nu Warren.
Rachel Dolezal.quote:Op maandag 15 oktober 2018 21:14 schreef Refragmental het volgende:
De enige kinderachtige hier is Warren die er misbruik van maakte en zich op Harvard profileerde als Native American wat natuurlijk dikke onzin is.
Beetje zoals die blanke dwaas die zichzelf zwart voordoet, Sean King of whatever z'n naam. Of die blanke vrouw die zich als zwarte voordoet, haar naam ben ik even kwijt.
quote:The US Deficit jumped to $779 billion in fiscal year 2018. Up 17% from last year, per Treasury Dept. Last time it was this high was 2012 when US was climbing out of Great Recession.
Een campagne beginnen om een (geboorte)certificaat boven water te halen uit kenia?quote:Op maandag 15 oktober 2018 22:07 schreef Nintex het volgende:
Trump was dat allang weer vergeten. Hij maakte een grapje over een politieke rivaal.
Zijn comedic timing is altijd spot on.
Als mevrouw dan helemaal serieus dat allemaal uit laat zoeken dan doen haar tegenstanders het helemaal in de broek van het lachen. Kun je je voorstellen. Een campagne voor president die begint met het bewijzen dat je een indiaan bent, omdat Trump daar een grap over heeft gemaakt
Nou, eigenlijk moet jij gewoon kappen met dat gezever. Warren wordt al jaren aangevallen omdat ze ooit ergens zei dat ze native american bloed in haar aderen had stromen (omdat haar moeder dat zei) en ze blijven er keer op keer op terugkomen in allerlei bullshitverhalen.quote:Op maandag 15 oktober 2018 21:45 schreef Refragmental het volgende:
[..]
Kom op man.
Durf nou gewoon te zeggen dat Warren geen native american is.
Is dat nou echt zo moeilijk om toe te geven?
Laat ik de vraag anders direct stellen.
Is Warren een native american, ja of nee?
Bewijst maar dat je echt geen Super Pacs nodig hebt om een hoop geld op te halen. Hoe meer het geld van kleine donoren komt, hoe minder de invloed van het bedrijfsleven. Nu de Republikeinen nog.quote:Op maandag 15 oktober 2018 18:03 schreef Monolith het volgende:
De Democraten zijn flink bezig qua fundraising:
https://www.politico.com/(...)sing-response-898162
twitter:kylegriffin1 twitterde op maandag 15-10-2018 om 23:10:59Asked about Elizabeth Warren, Trump now says that he'll only give her the money he promised if he can do the DNA test himself."I'll only do it if I can test her personally, OK? That will not be something I enjoy doing either." (via ABC) https://t.co/BujiKgjakz reageer retweet
Het bizarre is dat ze zo’n claim durft te maken. Wie denkt ze wel dat wij zijn? Door MSN gebrainwasht klapvee?quote:Op dinsdag 16 oktober 2018 01:24 schreef Chivaz het volgende:
Bizar dat Warren nog geld durft te claimen van Trump vanwege haar afkomst.
Zo weinig Indianenbloed is toch totaal geen bewijs dat ze een native is, een gigantische zelf own en de haat zit zo diep dat men het niet eens in de gaten heeft.
Sorry hoor, maar even advocaat van de duivel.quote:Op maandag 15 oktober 2018 23:55 schreef Kijkertje het volgende:
Het is ook helemaal niet het argument dat Trump zelf aandraagt, wsl heeft hij geen tijd gehad om FOX te kijken of zo? Trump's argument is dat hij de DNA-test niet vertrouwt
twitter:kylegriffin1 twitterde op maandag 15-10-2018 om 23:10:59Asked about Elizabeth Warren, Trump now says that he'll only give her the money he promised if he can do the DNA test himself."I'll only do it if I can test her personally, OK? That will not be something I enjoy doing either." (via ABC) https://t.co/BujiKgjakz reageer retweet
Wow wat een aannames allemaal, maar het geeft wel weer een verhelderende blik in jouw wereldbeeld! Je hebt zeker niet de moeite genomen om het artikel van EW te lezen?quote:Op dinsdag 16 oktober 2018 01:50 schreef Lyrebird het volgende:
Enfin, zure oude vrouwtjes die niet snappen hoe de Amerikaanse politiek werkt. Geef gewoon toe dat je het zaakje bedrogen hebt om een betere baan te krijgen. Je moet dat in die tijd zien, dat mannen achter hun pik aanliepen en rijke vrouwen hun CV opleukten om een baan bij Harvard te kunnen krijgen.
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
[ Bericht 37% gewijzigd door Kijkertje op 16-10-2018 05:53:14 ]“The fundamental cause of the trouble in the modern world today is that the stupid are cocksure while the intelligent are full of doubt.”— Bertrand Russell
Haar opa en oma? Dat verhaal ken ik niet. Heb je daar een bron voor?quote:Op dinsdag 16 oktober 2018 02:25 schreef skysherrif het volgende:
[..]
Sorry hoor, maar even advocaat van de duivel.
Ze is 0.1 procent van Cherokee afkomst (terwijl ze een verhaal ophing over haar opa en oma die volbloed cherokee zouden zijn)...
En bovendien vindt het hoofd van de Cherokee nation het een beledigend verhaal
Oh excuus niet volbloedquote:Op dinsdag 16 oktober 2018 03:09 schreef Kijkertje het volgende:
[..]
Haar opa en oma? Dat verhaal ken ik niet. Heb je daar een bron voor?
Waarom is dat raar? Blijkbaar is het bij haar in de familie aan de kinderen doorgegeven dat er ergens in de voorouderlijn een Cherokee gezeten heeft. En zo bijzonder schijnt dat ook helemaal niet te zijn in Amerika zei iemand op MSNBC maar dat heb ik niet gefact-checkedquote:Op dinsdag 16 oktober 2018 03:21 schreef skysherrif het volgende:
[..]
Oh excuus niet volbloed
https://www.politifact.co(...)nd-her-native-ameri/
Maargoed, leg deze uitspraken naast het onderzoek dat ze dus voor 1/1000e cherokee is en dit zijn wel heel aparte uitspraken hoor.
Je zult versteld staan hoe mixed up je eigen genen zijn.quote:Op dinsdag 16 oktober 2018 03:45 schreef Kijkertje het volgende:
Waarom is dat raar? Blijkbaar is het bij haar in de familie aan de kinderen doorgegeven dat er ergens in de voorouderlijn een Cherokee gezeten heeft. En zo bijzonder schijnt dat ook helemaal niet te zijn in Amerika zei iemand op MSNBC maar dat heb ik niet gefact-checked
Ik weet het en die tests zijn gaaf! Bij mij in de familie hebben er twee zo'n test ook gedaan en zo kom je nog eens in contact met mensen aan de andere kant van de wereld. Maar het grootste deel van 'het volk' heeft daar geen idee van en Trump blijkbaar ook niet. Niet zo gek want hij leest nooit wat.quote:Op dinsdag 16 oktober 2018 03:50 schreef Ringo het volgende:
[..]
Je zult versteld staan hoe mixed up je eigen genen zijn.
En jij bent een mod???quote:Op dinsdag 16 oktober 2018 01:34 schreef Lyrebird het volgende:
[..]
Het bizarre is dat ze zo’n claim durft te maken. Wie denkt ze wel dat wij zijn? Door MSN gebrainwasht klapvee?
6e-10e generatie Cherokee?? Dan ben je geen Cherokee. En nee, dan mag je echt geen claim maken dat je Indianenbloed hebt. EW is de Singh Varma van de Democraten.
Dat Elizabeth Pocahontas Warren zo dom is om zo’n claim te maken, laat zien dat ze vooral meer Marches for Science moet lopen. Of haar collegegeld terug moet vragen. Dat de Boston Globe en andere kranten het zonder kritiek publiceren, laat goed zien hoe het Amerikaanse volk wordt voorgelogen.
quote:Native American groups in North Dakota are scrambling to help members acquire new addresses, and new IDs, in the few weeks remaining before Election Day — the only way that some residents will be able to vote.
This week, the Supreme Court declined to overturn North Dakota's controversial voter ID law, which requires residents to show identification with a current street address. A P.O. box does not qualify.
Many Native American reservations, however, do not use physical street addresses. Native Americans are also overrepresented in the homeless population, according to the Urban Institute. As a result, Native residents often use P.O. boxes for their mailing addresses and may rely on tribal identification that doesn't list an address.
Those IDs used to be accepted at polling places — including in this year's primary election — but will not be valid for the general election. And that decision became final less than a month before Election Day, after years of confusing court battles and alterations to the requirements.SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
[ Bericht 0% gewijzigd door Kijkertje op 16-10-2018 06:37:30 ]“The fundamental cause of the trouble in the modern world today is that the stupid are cocksure while the intelligent are full of doubt.”— Bertrand Russell
Correctie. Ze is niet 1/1024 cherokee. Maar 1/1024 mexicaan/colombiaan/etc.quote:Op dinsdag 16 oktober 2018 02:25 schreef skysherrif het volgende:
[..]
Sorry hoor, maar even advocaat van de duivel.
Ze is 0.1 procent van Cherokee afkomst (terwijl ze een verhaal ophing over haar opa en oma die volbloed cherokee zouden zijn)...
En bovendien vindt het hoofd van de Cherokee nation het een beledigend verhaal
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
quote:But according to Hoskin, Warren’s attempt to prove her heritage means little to the Cherokee Nation.
“A DNA test is useless to determine tribal citizenship,” he said. “Current DNA tests do not even distinguish whether a person’s ancestors were indigenous to North or South America.”
He continued: “It makes a mockery out of DNA tests and its legitimate uses while also dishonoring legitimate tribal governments and their citizens, whose ancestors are well documented and whose heritage is proven. Sen. Warren is undermining tribal interests with her continued claims of tribal heritage.”
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.https://edition.cnn.com/2(...)ts-report/index.html
Je leest de hele factcheck en dit is je enige conclusie?quote:Op dinsdag 16 oktober 2018 03:45 schreef Kijkertje het volgende:
[..]
Waarom is dat raar? Blijkbaar is het bij haar in de familie aan de kinderen doorgegeven dat er ergens in de voorouderlijn een Cherokee gezeten heeft. En zo bijzonder schijnt dat ook helemaal niet te zijn in Amerika zei iemand op MSNBC maar dat heb ik niet gefact-checked
Dat antwoord ken je al denk ik. Kijk eens wie er de president is, verdomme?quote:Op dinsdag 16 oktober 2018 08:22 schreef Vader_Aardbei het volgende:
Denkt ze echt dat de mensen dom zijn?
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |