Wat zij zegt idd.quote:Op zondag 12 augustus 2018 10:42 schreef Anne het volgende:
TT is duidelijk genoeg denk ik zo, maar voor de zekerheid:
Post de, volgens jou, meest irritante reclame van dit moment.
Ik kop hem alvast in. Die van KPN, met ons Marietje:
Oe deze ja, ik zet het geluid af als deze voorbijkomt. Zooo irritant, vooral omdat dat kind Marietje heetquote:Op zondag 12 augustus 2018 10:42 schreef Anne het volgende:
TT is duidelijk genoeg denk ik zo, maar voor de zekerheid:
Post de, volgens jou, meest irritante reclame van dit moment.
Ik kop hem alvast in. Die van KPN, met ons Marietje:
Ik dacht toen ik drugs had gebruikt toen ik dit filmpje zag.quote:Op zondag 12 augustus 2018 11:42 schreef Hiddendoe het volgende:
[..]
Moest opeens hier weer aan denken. Ook verzonnen door iemand die niet goed snik is.
Waar slaat dit in hemelsnaam op???
* Bosbeetle zet amerikaans accent op "ik mag dan wel baker heten toch bak ik niet mijn eigen brood" oid... lidl brown bagquote:Op maandag 13 augustus 2018 15:22 schreef Eightyone het volgende:
- Het ideale schoondochter-trutje in de Trivago-reclame.
- De Vodafone-reclame. Te blij, te wat-zijn-we-toch-hip, kortom: té irritant. Het is gelikt op een manier die me afstoot.
Een week geleden had ik ook die van de Lidl kunnen noemen, met al die kleurtjes, maar die stopte nét toen ik onderhand de neiging kreeg vingers in m'n oren te proppen als 'ie weer eens langs kwam.
(Eigenlijk is die niet eens slecht, maar in 2038 denk ik nog steeds aan de zomer van 2018 als ik die reclame op dat moment op een YouTube-achtige site tegen kom: zó verschrikkelijk blijft 'ie plakken.)
Of stiekem ff een hotspot van mama's iPhone maken en verder internetten met haar bundel.quote:Op zondag 12 augustus 2018 11:49 schreef Mickytjuh het volgende:
[..]
ja maar dat is gewoon fake news.
Die kinderen zouden het gehele scheldwoordenvocabulaire van boven naar beneden schreeuwen.... En no way Dat ze gezellig aan de koffie gaan.
ahh ja! Zeker waarquote:Op maandag 13 augustus 2018 17:41 schreef Chai het volgende:
[..]
Of stiekem ff een hotspot van mama's iPhone maken en verder internetten met haar bundel.
Nou nou nouquote:Op maandag 13 augustus 2018 19:01 schreef KennyPowers het volgende:
In India worden meisjes als Marie achterin de bus verkracht.
Die stem is wel goed, maar ik kan Frank Lammers met zijn gezin niet (meer) uitstaan.quote:Op dinsdag 14 augustus 2018 14:39 schreef Eightyone het volgende:
Ben ik trouwens de enige die niet zo gecharmeerd is van de zalvende stem die tegenwoordig de Jumbo-reclames inspreekt? Typisch een geluid wat bijna iedereen behalve ikzelf prettig vind.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |