abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
pi_176364451


Cryptocoins?
Bitcoin is het bekendste voorbeeld van cryptocurrency. Naast Bitcoins zijn er nog heel veel 'altcoins' kijk hier maar eens voor een overzicht; CryptoCurrency Market Capitalizations. Bitcoin is bedoeld als betaalmiddel, je kan geld (Bitcoin) naar iemand overmaken zonder tussenkomst van een bank. De transactie is anoniem en binnen enkele minuten geregeld. Dit gebeurt allemaal door middel van een blockchain.

Blockchain?
De blockchain kun je zien als een kasboek dat wordt gecontroleerd door iedereen die gebruik maakt hiervan. Je kan in dat kasboek elke transactie zien die ooit heeft plaatsgevonden. De blockchain wordt door heel veel pc's gecontroleerd en is niet achteraf wijzigbaar. Een systeem wat moeilijk te manipuleren is dus.
In elk block in de blockchain zitten transacties van coins. Kijk maar eens hier om zelf een kijkje te nemen in zo`n blockchain; Bitcoin Block Explorer - Blockchain

Wie houdt de blockchain bij?
De blockchain wordt bijgehouden door zogeheten 'miners'. Deze (groepen van) pc's stoppen transacties in een block en voegen die toe aan de blockchain. De miner die het block uiteindelijk maakt wordt beloond met Bitcoin.
Dit is natuurlijk kort door de bocht; bekijk dit filmpje maar eens voor een uitgebreidere uitleg;


Er zijn tegenwoordig twee verschillende technieken die worden gebruikt om de blockchain bij te houden, namelijk; Proof of Work (PoW) en (Leased) Proof of Stake (LPoS of PoS). Wil je meer weten hierover dan ga je dit maar Googlen. :P

Minen levert dus geld op?
Ja. Maar op kleine schaal is het minen van Bitcoin eigenlijk niet meer rendabel door de kosten van aanschaf van hardware, stroomkosten etc. Dit omdat het minen van Bitcoin ook steeds moeilijker wordt en er veel concurrentie is. Wellicht als Bitcoin in de toekomst nog veel meer waard word dat het weer rendabel wordt. Het minen van sommige altcoins op kleine schaal kan wel rendabel zijn, helemaal met wellicht een prijsstijging in het verschiet.

En wat zijn de verschillen tussen Bitcoin en verschillende altcoins?
De verschillen tussen al die coins zijn soms minimaal en soms gigantisch groot. Op de verschillende websites van de coin is informatie te vinden over de technische werking of de visie van het team erachter.

Oké. Hoe kom ik aan cryptocurrency?
Cryptocurrency kun je kopen via bedrijven of via een exchange. De laatstgenoemde is eigenlijk een soort AEX maar dan alleen voor cryptocurrency. Kopen via een exchange is meestal goedkoper dan het kopen van een bedrijf. Dit omdat je nu geen tussenpersoon hebt maar rechtstreeks van een andere gebruiker koopt.

En hoe sla ik mijn digitale geld nu veilig op?
In een wallet. En dat kan op verschillende manieren en plekken, elk met zijn eigen voor en nadelen.
Je kan het in je wallet op een exchange bewaren maar de geschiedenis heeft geleerd dat dit niet altijd een goed idee is. Je kan bij je wallet door middel van een private key, alleen hiermee kun je transacties doen. Omdat de exchange jouw private key beheerd kan de eigenaar van die exchange er in theorie dus met al het geld vandoor gaan. Google maar eens op 'mt. Gox' voor een voorbeeld.

Wil je dagelijks handelen met crypto dan is het handiger om je coins op een exchange te laten. Koop je ze voor de lange termijn dan kun je het beter opslaan in een ander soort wallet.

Wallet? Offline wallet? Hardware wallet? Paper wallet? Wat?
Een wallet komt in verschillende vormen. Je kan een walletprogramma voor desbetreffende coin installeren op je pc / laptop / telefoon / tablet en daar je coin in opslaan. Maakt wel een backup van je private key zodat als deze crasht je je coins nog wel van recoveren.

Daarnaast zijn er ook hardware wallets tekoop zoals de Trezor of de Nano Ledger.

Een paper wallet is heel simpel. Je maakt online een bitcoinadres aan en stuurt naar dat adres je coins. Je print je private key uit. Deze sla je op een aantal plekken veilig op en je coins staan nu op dat adres in de blockchain opgeslagen. Met die key kun je op een later tijdstip een wallet installeren en bij je coins.

Meer info: https://www.coindesk.com/information/paper-wallet-tutorial/

Probeer 3rd party wallets te vermijden. Dit zijn Wallets die zijn gemaakt door een partij die niet in eerste instantie bij het team zit dat desbetreffende coin heeft ontwikkeld. Het verleden heeft uitgewezen dat hier nog wel eens misbruikt van is gemaakt.

Wat een hoop info. Waarom moet ik instappen?
Omdat je bank 0.1% rente per jaar geeft en omdat de blockchain de toekomst heeft. Het is niet voor niks dat er steeds meer geld in cryptocurrency omgaat. To the moon motherfuckers!

En wat zorgt er nou voor dat een coin waarde krijgt?
De markt bepaalt de waarde van een coin. Hoe meer mensen er heil in zien, hoe meer het waard wordt.

Maar nu even serieus, ik snap er nog steeds niks van!
Lees hier een uitleg, handleidingen, crypto-woordenboek etc,
Bekijk hier stap voor stap handleidingen:
BTC / [N00B] Crypto beginnerstopic #1 Voor al je kleine en grote vragen

Hoe claim ik een geforkte munt?
Door je private key in een wallet te importeren die de nieuwe munt support (wel eerst je Bitcoins verplaasen naar een ander adres!). Gedetailleerde uitleg voor Bitcoin Cash en Bitcoin Gold: BTC / [N00B] Crypto beginnerstopic #2 Voor al je kleine en grote vragen

Afkortingen en jargon
FOMO - Fear of missing out - Paniekreactie omdat een coin opeens erg veel in waarde stijgt. Paniekaankoop.
FUD - Fear, uncertainty, doubt. Op het moment dat er angst en onzekerheid in de markt zit dan gaan vaak veel mensen hun geld omzetten naar fiat. Dit zorgt voor een dalende trend of crash in de markt.
ICO - Initial Coin Offering. Een nieuwe munt wordt geïntroduceerd. Hier is geld voor nodig. Vroege investeerders kunnen in een ICO investeren in de hoop dat de munt daarna een veelvoud waard wordt.
Fee - Om een transactie te doen moet er fee worden betaald. Dit is een bedrag dat ervoor zorgt dat jouw transactie in behandeling wordt genomen. Sommige exchanges rekenen ook fee om uit te laten betalen.
Hodlen - Je cryptomunten altijd houden (holden).

Shorten? Long gaan? Margin trading? Leverage?
Geen zin om nu deze termen nu uit te leggen. Google er maar op :').

Exchanges;
Kraken | Buy, Sell and Margin Trade Bitcoin (BTC) and Ethereum (ETH) - Buy, Sell, Trade Bitcoin
Bittrex.com - Bittrex, The Next Generation Digital Currency Exchange
Binance - Chinese exchange, werkt goed voor handelen tussen crpytomunten

Bedrijven waar je crypto kan kopen buiten een exchange om?
Bitcoins Kopen en Verkopen met iDEAL, Bancontact of SEPA | LiteBit
Bitonic
Bitcoins kopen - iDEAL, Banktransfer of Creditcard | BTC Direct

Bitcoin block explorers
Blockchain.info
BlockExplorer.com
CryptoGraffiti.info

Crypto koersen
Coinmarketcap.com - CryptoCurrency Market Capitalizations
Cryptodashboard.io - Lichtgewicht versie van Coinmarketcap met auto refresh
cryptowat.ch - Live koersen van de belangrijkste exchanges

Gedetailleerde crypto statistieken
fork.lol
coin.dance
Statoshi.info
Cryptocurrency Mining Profitability
BitcoinWisdom.com

Crypto nieuws
Bitcoin Magazine
Coindesk
CoinTelegraph
/r/CryptoCurrency
/r/Bitcoin
/r/btc

Bitcoin resources (websites)

Bitcoin en belastingaangifte

Bitcoins als vermogen: box 3
Het bezit van bitcoins en andere cryptovaluta wordt gezien als vermogen. Vermogen moet worden opgegeven in box 3.

De waarde die u opgeeft is de waarde (in euro’s) van uw cryptovaluta op 1 januari van het fiscale jaar. Bij uw belastingaangifte over het jaar 2016, geeft u dus aan hoeveel uw ‘coins’ op 1 januari waard waren. Wij adviseren u om altijd al uw currencies op te geven, ook als het om kleine bedragen gaat. Immers kan uw cryptovaluta in een jaar sterk in waarde stijgen, als u het niet eerder heeft opgegeven dan kampt u in de toekomst wellicht met een voor de belastingdienst onverklaarbaar vermogen.

Voor meer informatie kunt u kijken op de website van de Belastingdienst.

Starten met het kopen van Bitcoin of Altcoins
- Open een account op bijv Binance.(Zie hierboven)
- Bij de tab 'Deposits/withdrawals' kies je 'Deposit' bij Ether. Kopieer het wallet-adres.
- Koop Ether (bijvoorbeeld bij BTC-direct of Bitonic). Verzend het naar het adres van Binance. Betaal met iDeal.
- Na de verwerkingstijd (meestal 20-30 min) staat je saldo in Ether op Binance. Via de Exchanges kan je Ether kopen/verkopen voor andere Crypto.
(Elke transactie -dus koop/verkoop van crypto op Binance- kost je 0,1% van de transactiesom aan fee. Lagere fee (0,05%) is mogelijk als je BNB-crypto gekocht hebt. In dat geval gaan deze fees direct van je BNB-saldo af.)

DISCLAIMER:
Cryptocurrency is een erg jonge en volatiele markt. Nog meer dan voor elke andere markt geldt hier dat je je goed moet inlezen en investeer enkel geld dat je kan missen. Don't invest recklessly.
  Moderator / Redactie Sport maandag 8 januari 2018 @ 13:46:50 #2
416575 crew  Evenstar
Also known as Kyran or Theoden
pi_176364503
Binance echt zwaar aan het kutten zeg
pi_176364531
quote:
0s.gif Op maandag 8 januari 2018 13:46 schreef Kyran het volgende:
Binance echt zwaar aan het kutten zeg
Jep, probeerde net wat VEN bij te kopen en kreeg de melding ''insufficient funds'' terwijl ik wel gewoon genoeg heb :(
pi_176364540
Gisteren portfolio op -10%, vandaag weer -10% *O*

Leuk spelletje dit!
Ons soort mensen, trapt reeds jaren blij van zin, het vuile plebs de modder in.
Ons soort mensen, steunpilaar van vaderland en koningin.
pi_176364557
quote:
14s.gif Op maandag 8 januari 2018 13:48 schreef Skv het volgende:
Gisteren portfolio op -10%, vandaag weer -10% *O*

Leuk spelletje dit!
Dus nu al -20%? ;)
pi_176364561
quote:
14s.gif Op maandag 8 januari 2018 13:48 schreef Skv het volgende:
Gisteren portfolio op -10%, vandaag weer -10% *O*

Leuk spelletje dit!
Hier hetzelfde, tot gistermiddag ging het nog redelijk maar daarna gaat het alleen maar bergafwaarts :+
  maandag 8 januari 2018 @ 13:49:54 #7
136 V.
Fuck you and your eyebrows
pi_176364569
quote:
1s.gif Op maandag 8 januari 2018 13:49 schreef einschtein het volgende:

[..]

Dus nu al -20%? ;)
Nee, -19%
Ja inderdaad, V. ja.
pi_176364581
quote:
0s.gif Op maandag 8 januari 2018 13:49 schreef V. het volgende:

[..]

Nee, -19%
2 keer min is plus toch? >:)
pi_176364589
quote:
1s.gif Op maandag 8 januari 2018 13:49 schreef einschtein het volgende:

[..]

Dus nu al -20%? ;)
Nee, dat is -19 ;-)
1-(1*0,9*0,9).
Ons soort mensen, trapt reeds jaren blij van zin, het vuile plebs de modder in.
Ons soort mensen, steunpilaar van vaderland en koningin.
pi_176364596
Portefeuille met alleen alt's sinds donderdag - 25% ;(

Wanneer komen de betere tijden ;(
U MAD?
pi_176364618
Wat is de aanleiding voor forse terugval van Ripple? Van $3.38 naar $2.55, dat is toch geen correctie meer? Slecht nieuws of wat?
  maandag 8 januari 2018 @ 13:52:30 #12
371833 BlauweTijger
Doet tegen iedereen stoer
pi_176364629
quote:
0s.gif Op maandag 8 januari 2018 13:52 schreef TourOfData het volgende:
Wat is de aanleiding voor forse terugval van Ripple? Van $3.38 naar $2.55, dat is toch geen correctie meer? Slecht nieuws of wat?
Koreaanse Exchange is uitgesloten in de hele berekening volgens mij.
En altijd het laatste woord.
pi_176364632
quote:
0s.gif Op maandag 8 januari 2018 13:52 schreef TourOfData het volgende:
Wat is de aanleiding voor forse terugval van Ripple? Van $3.38 naar $2.55, dat is toch geen correctie meer? Slecht nieuws of wat?
Nattekat.
pi_176364637
quote:
0s.gif Op maandag 8 januari 2018 13:52 schreef TourOfData het volgende:
Wat is de aanleiding voor forse terugval van Ripple? Van $3.38 naar $2.55, dat is toch geen correctie meer? Slecht nieuws of wat?
Nee, wordt anders geïndexeerd door CoinMarketCap.
Koreaanse beurzen tellen nie tmeer mee (en daar stat hij door het gesloten systeem vrij hoog)
Ons soort mensen, trapt reeds jaren blij van zin, het vuile plebs de modder in.
Ons soort mensen, steunpilaar van vaderland en koningin.
pi_176364638
quote:
3s.gif Op maandag 8 januari 2018 13:50 schreef de_boswachter het volgende:
Portefeuille met alleen alt's sinds donderdag - 25% ;(

Wanneer komen de betere tijden ;(
Dat wordt overwerken in het magazijn
  maandag 8 januari 2018 @ 13:53:04 #16
371833 BlauweTijger
Doet tegen iedereen stoer
pi_176364640
Roadmap van Cappasity (CAPP) aangepast!
En altijd het laatste woord.
  Moderator / Redactie Sport maandag 8 januari 2018 @ 13:53:28 #17
416575 crew  Evenstar
Also known as Kyran or Theoden
pi_176364650
quote:
0s.gif Op maandag 8 januari 2018 13:53 schreef BlauweTijger het volgende:
Roadmap van Cappasity (CAPP) aangepast!
Waar volg je al het nieuws trouwens?
pi_176364662
quote:
3s.gif Op maandag 8 januari 2018 13:50 schreef de_boswachter het volgende:
Portefeuille met alleen alt's sinds donderdag - 25% ;(

Wanneer komen de betere tijden ;(
Kan niet alleen maar stijgen he ;) Als ik naar de grafiek weergave kijk van delta is alles achterlijk omhoog geschoten vanaf halverwege december :+
Dit is niet meer dan aan logisch gevolg van zo'n absurde stijging.
  maandag 8 januari 2018 @ 13:54:16 #19
371833 BlauweTijger
Doet tegen iedereen stoer
pi_176364674
quote:
0s.gif Op maandag 8 januari 2018 13:53 schreef Kyran het volgende:

[..]

Waar volg je al het nieuws trouwens?
Veelal Telegram groepen en Reddit
En altijd het laatste woord.
  Moderator / Redactie Sport maandag 8 januari 2018 @ 13:57:44 #20
416575 crew  Evenstar
Also known as Kyran or Theoden
pi_176364753
quote:
0s.gif Op maandag 8 januari 2018 13:54 schreef BlauweTijger het volgende:

[..]

Veelal Telegram groepen en Reddit
^O^

Binance -O- eerste keer dat ik problemen heb. Blijft miepen dat ik niet genoeg funds heb en wat ik koop komt niet aan ...
pi_176364785
quote:
0s.gif Op maandag 8 januari 2018 13:52 schreef TourOfData het volgende:
Wat is de aanleiding voor forse terugval van Ripple? Van $3.38 naar $2.55, dat is toch geen correctie meer? Slecht nieuws of wat?
Aurora volgens mij.
pi_176364791
quote:
0s.gif Op maandag 8 januari 2018 13:52 schreef TourOfData het volgende:
Wat is de aanleiding voor forse terugval van Ripple? Van $3.38 naar $2.55, dat is toch geen correctie meer? Slecht nieuws of wat?
Ripple is een shitcoin. Steeds meer mensen hebben dat door.

STRATIS MOTHAFUCKAS *O*
pi_176364810
quote:
0s.gif Op maandag 8 januari 2018 13:59 schreef xminator het volgende:

[..]

Ripple is een shitcoin. Steeds meer mensen hebben dat door.

STRATIS MOTHAFUCKAS *O*
Die gaat fijn ja :)
pi_176364816
quote:
1s.gif Op zaterdag 23 december 2017 21:03 schreef xminator het volgende:

[..]

Verium en stratis (verwacht eind jan moon).
~O>
pi_176364861
quote:
0s.gif Op maandag 8 januari 2018 14:00 schreef xminator het volgende:

[..]

~O>
Haha, ik had een screen shot van deze quote genomen op me telefoon om stratis eens verder te onderzoeken. Kwam hem net nog tegen ;)
  maandag 8 januari 2018 @ 14:03:01 #26
403866 richolio
#MacMasterrace
pi_176364867
Ik lees dat ik weer alts kan inkopen? :)
'Richolio _O_' - tong80
LAST.FM
pi_176364891
quote:
0s.gif Op maandag 8 januari 2018 14:00 schreef Wereldgozer het volgende:

[..]

Die gaat fijn ja :)
Stond vorig jaar mei/juni rond de 400k(!) satoshi.
Maar toen was BTC ook maar 2k waard. :+
pi_176364897
STRAT gaat nu heel goed, maar heeft tijden stil gestaan. Ik heb STRAT op 15 dollar verkocht en met de winst afgelopen weken veel meer verdiend dan ik met STRAT had kunnen doen.
Maar ik kan 't mis hebben...
  maandag 8 januari 2018 @ 14:07:33 #29
167941 hmmmz
Verlicht Despoot
pi_176364961
quote:
0s.gif Op maandag 8 januari 2018 12:29 schreef ..-._---_-.- het volgende:
Ik heb nog een paar Ledgers over. Gesealed en wel. Moet even kijken hoeveel ik er zelf wil houden maar twee of drie heb ik nog wel over.
50 euro.
Op vrijdag 12 juni 2015 21:03 schreef Danny het volgende:
Jup. Ben dan ook apetrots op je ;)
  maandag 8 januari 2018 @ 14:08:15 #30
167941 hmmmz
Verlicht Despoot
pi_176364981
quote:
0s.gif Op maandag 8 januari 2018 13:08 schreef Landgeld het volgende:
Goed idee - Ledger Op welk bedrag zit je daarvoor nu?
Ik zit er nu weer onder, maar was er eergisteren bijna :(
Op vrijdag 12 juni 2015 21:03 schreef Danny het volgende:
Jup. Ben dan ook apetrots op je ;)
  Moderator / Redactie Sport maandag 8 januari 2018 @ 14:10:49 #31
416575 crew  Evenstar
Also known as Kyran or Theoden
pi_176365048
Die nieuwe ENJ mobile wallet ziet er wel gelikt uit :D
  maandag 8 januari 2018 @ 14:11:23 #32
371833 BlauweTijger
Doet tegen iedereen stoer
pi_176365060
quote:
0s.gif Op maandag 8 januari 2018 14:10 schreef Kyran het volgende:
Die nieuwe ENJ mobile wallet ziet er wel gelikt uit :D
ENJ _O_ Was mijn eerste munt. Op 0.15 gekocht.
En altijd het laatste woord.
pi_176365062
Ik helemaal in de rats omdat ik op mijn ATH van vrijdag sta :') get a grip dude
Drop drop drop drop drop drop drop!!!! DROP!!! drop drop drop drop !!
pi_176365148
quote:
0s.gif Op maandag 8 januari 2018 14:11 schreef JeSuisDroppie het volgende:
Ik helemaal in de rats omdat ik op mijn ATH van vrijdag sta :') get a grip dude
Ik ook, hele weekend voor niks geweest :')
Maar ik kan 't mis hebben...
  Moderator / Redactie Sport maandag 8 januari 2018 @ 14:15:24 #35
416575 crew  Evenstar
Also known as Kyran or Theoden
pi_176365161
quote:
0s.gif Op maandag 8 januari 2018 14:11 schreef BlauweTijger het volgende:

[..]

ENJ _O_ Was mijn eerste munt. Op 0.15 gekocht.
Die gaat ook nog wel verder stijgen de komende weken. Ergens Q1 komt nog de minecraft plugin.
pi_176365232
quote:
0s.gif Op maandag 8 januari 2018 14:11 schreef BlauweTijger het volgende:

[..]

ENJ _O_ Was mijn eerste munt. Op 0.15 gekocht.
ah man
die zag ik eind november nog
maar had even geen zin
elke keer toen ik keek daarna stond hij op een ATH en dacht ik: komt later wel

rip

[ Bericht 0% gewijzigd door #ANONIEM op 08-01-2018 14:18:45 ]
  maandag 8 januari 2018 @ 14:20:29 #37
371833 BlauweTijger
Doet tegen iedereen stoer
pi_176365277
quote:
6s.gif Op maandag 8 januari 2018 14:18 schreef Typisch het volgende:

[..]

ah man
die zag ik eind november nog
maar had even geen zin
elke keer toen ik keek daarna stond hij op een ATH en dacht ik: komt later wel

rip
Tja.. dit gaat mij ook vast nog wel een keer op 10 gebeuren. Al die alts die opeens zo geil als boter zijn. :')
En altijd het laatste woord.
  maandag 8 januari 2018 @ 14:21:40 #38
87936 Rossdale
#MaximumAttack
pi_176365303
Als de golvende trend van FUN doorzet zit hij nu weer op zijn dieptepunt van zijn volgende leg up :)

Tijd voor mij om in te stappen :Y
Please sir. When moon? When Mustang?
  maandag 8 januari 2018 @ 14:22:53 #39
87936 Rossdale
#MaximumAttack
pi_176365341
quote:
1s.gif Op maandag 8 januari 2018 13:49 schreef einschtein het volgende:

[..]

Dus nu al -20%? ;)
Nee -19% dan dus, dus dat valt wel weer mee :P
Please sir. When moon? When Mustang?
  maandag 8 januari 2018 @ 14:26:27 #40
62913 Blik
The one and Only!
pi_176365422
drama-dagje vandaag, alles in het rood (en een dagje te vroeg ingestapt in VEN)
pi_176365463
Geen verschrikkelijk dagje (-2% ofzo) :s).
జ్ఞ‌ా
pi_176365477
Vandaaaaag is roooood
pi_176365523
Ik lees hier het een en ander over de Ledger wallets. Waarom voor die gekozen en niet voor een ander? De Trezor bijvoorbeeld.
pi_176365635
Het is soms wel jammer wat het 'domme geld' doet met de waarde van sommige coins.

De leegloop van VEN is waarschijnlijk voor een groot deel volk dat geen idee heeft wat het product doet. Maar instapten omdat ze ergens lazen dat ie binnen een week duizend keer over de kop zou gaan.
Ons soort mensen, trapt reeds jaren blij van zin, het vuile plebs de modder in.
Ons soort mensen, steunpilaar van vaderland en koningin.
  maandag 8 januari 2018 @ 14:34:20 #45
167941 hmmmz
Verlicht Despoot
pi_176365651
quote:
1s.gif Op maandag 8 januari 2018 14:29 schreef einschtein het volgende:
Ik lees hier het een en ander over de Ledger wallets. Waarom voor die gekozen en niet voor een ander? De Trezor bijvoorbeeld.
geen neo (en lisk) support.
Op vrijdag 12 juni 2015 21:03 schreef Danny het volgende:
Jup. Ben dan ook apetrots op je ;)
pi_176365682
Vanaf welke waarde adviseren jullie zo'n hardware wallet?

Ik heb nu alles nog bij Coinbase staan.
Edgar Davids over Danny Buijs na Ajax-Feyenoord (4-1, 4/2/07): Luister eens, het is niet de eerste keer dat jongetjes zich willen bewijzen en zeker ook niet de laatste keer.
pi_176365691
quote:
0s.gif Op maandag 8 januari 2018 14:35 schreef Black-Death het volgende:
Vanaf welke waarde adviseren jullie zo'n hardware wallet?

Ik heb nu alles nog bij Coinbase staan.
Alles boven de 10k
Drop drop drop drop drop drop drop!!!! DROP!!! drop drop drop drop !!
pi_176365693
bedehomender twitterde op zondag 07-01-2018 om 18:52:38 .@justinsuntron why does your TRON whitepaper make wholesale copying of @IPFSbot and @MineFilecoin without a single reference? Bitswap, PoRep, PoSt, these are not your ideas? https://t.co/augwakKU46 reageer retweet
juanbenet twitterde op maandag 08-01-2018 om 00:11:07 Wow! Absurd! TRON's "paper" is mostly copied from other projects, or is super basic p2p passed off as original. Zero references.Archived that PDF in IPFS, in case they take it down: https://t.co/jv7EuSYenL https://t.co/GbiL7MUrnc https://t.co/5SQhnNltoT reageer retweet
  maandag 8 januari 2018 @ 14:36:09 #49
371833 BlauweTijger
Doet tegen iedereen stoer
pi_176365694
quote:
7s.gif Op maandag 8 januari 2018 14:33 schreef Skv het volgende:
Het is soms wel jammer wat het 'domme geld' doet met de waarde van sommige coins.

De leegloop van VEN is waarschijnlijk voor een groot deel volk dat geen idee heeft wat het product doet. Maar instapten omdat ze ergens lazen dat ie binnen een week duizend keer over de kop zou gaan.
Can't blame em
En altijd het laatste woord.
  Moderator / Redactie Sport maandag 8 januari 2018 @ 14:36:19 #50
416575 crew  Evenstar
Also known as Kyran or Theoden
pi_176365701
quote:
7s.gif Op maandag 8 januari 2018 14:33 schreef Skv het volgende:
Het is soms wel jammer wat het 'domme geld' doet met de waarde van sommige coins.

De leegloop van VEN is waarschijnlijk voor een groot deel volk dat geen idee heeft wat het product doet. Maar instapten omdat ze ergens lazen dat ie binnen een week duizend keer over de kop zou gaan.
Dit.

Dat zal ook wel weer bijtrekken, maar het is wel jammer inderdaad. Las ook dat 4Chan bezig was met VEN FUD?
pi_176365708
Boeiend, VEN moon
Drop drop drop drop drop drop drop!!!! DROP!!! drop drop drop drop !!
  maandag 8 januari 2018 @ 14:37:06 #52
256935 xzaz
McBacon to the rescue!
pi_176365720
quote:
4s.gif Op maandag 8 januari 2018 14:36 schreef Gehrman het volgende:
bedehomender twitterde op zondag 07-01-2018 om 18:52:38 .@justinsuntron why does your TRON whitepaper make wholesale copying of @IPFSbot and @MineFilecoin without a single reference? Bitswap, PoRep, PoSt, these are not your ideas? https://t.co/augwakKU46 reageer retweet
juanbenet twitterde op maandag 08-01-2018 om 00:11:07 Wow! Absurd! TRON's "paper" is mostly copied from other projects, or is super basic p2p passed off as original. Zero references.Archived that PDF in IPFS, in case they take it down: https://t.co/jv7EuSYenL https://t.co/GbiL7MUrnc https://t.co/5SQhnNltoT reageer retweet
Oud nieuws, algoritmes zijn gewoon beschreven algoritmes die overal voorkomen. Niks geks aan.
  maandag 8 januari 2018 @ 14:37:22 #53
167941 hmmmz
Verlicht Despoot
pi_176365730
Mensen die in 1 nacht 100.000 euro willen verdienen. :') Laat VEN gewoon een half jaar staan en kijk daarna wat het waard geworden is.
Op vrijdag 12 juni 2015 21:03 schreef Danny het volgende:
Jup. Ben dan ook apetrots op je ;)
pi_176365734
quote:
7s.gif Op maandag 8 januari 2018 14:33 schreef Skv het volgende:
Het is soms wel jammer wat het 'domme geld' doet met de waarde van sommige coins.

De leegloop van VEN is waarschijnlijk voor een groot deel volk dat geen idee heeft wat het product doet. Maar instapten omdat ze ergens lazen dat ie binnen een week duizend keer over de kop zou gaan.
Zolang 'projecten' als BITCONNNNEECCCTTTTT nog hoog in de top 100 staan hoeven we ook niet gek op te kijken van zulke dingen natuurlijk.

Al moeten we ook niet doen alsof VEN nu ineens de nieuwe ETH is ofzo.

[ Bericht 4% gewijzigd door #ANONIEM op 08-01-2018 14:37:54 ]
pi_176365744
Nu alles toch op rood staat, heb ik de niet-zo-harde-dalers wat verkocht en harde dalers er voor teruggekocht. Buy the dip!

Mijn verdeling is nu als volgt:
-VEN 29%
-TRX 21%
- LISK 19%
- ICON 8%
- Fun 6%
- Ark 5%
- REQ 4%
- VIB 4%
- MOD 2%
- LRC 1%

Er staan twee sell orders van TRX klaar. Daarvoor moet 'ie nog wel even wat stijgen.
Opbrengsten van TRX gaan dan met name naar de onderste 6 coins van het rijtje, om de positie daarvan wat te versterken.

Nog suggesties?
Ons soort mensen, trapt reeds jaren blij van zin, het vuile plebs de modder in.
Ons soort mensen, steunpilaar van vaderland en koningin.
pi_176365758
quote:
1s.gif Op maandag 8 januari 2018 14:35 schreef JeSuisDroppie het volgende:

[..]

Alles boven de 10k
Aight
Edgar Davids over Danny Buijs na Ajax-Feyenoord (4-1, 4/2/07): Luister eens, het is niet de eerste keer dat jongetjes zich willen bewijzen en zeker ook niet de laatste keer.
pi_176365779
quote:
7s.gif Op maandag 8 januari 2018 14:37 schreef Skv het volgende:
Mijn verdeling is nu als volgt:
-VEN 29%
-TRX 21%
- LISK 19%
- ICON 8%
- Fun 6%
- Ark 5%
- REQ 4%
- VIB 4%
- MOD 2%
- LRC 1%
Ja. Bitcoin
  maandag 8 januari 2018 @ 14:40:17 #58
87936 Rossdale
#MaximumAttack
pi_176365804
quote:
7s.gif Op maandag 8 januari 2018 14:33 schreef Skv het volgende:
Het is soms wel jammer wat het 'domme geld' doet met de waarde van sommige coins.

De leegloop van VEN is waarschijnlijk voor een groot deel volk dat geen idee heeft wat het product doet. Maar instapten omdat ze ergens lazen dat ie binnen een week duizend keer over de kop zou gaan.
Welke leegloop?

https://coinmarketcap.com/currencies/vechain/ -> Bekijk de 7d trend. De BTC prijs blijft de afgelopen dag vrijwel gelijk naar een stijging van de afgelopen dagen

Hij stabiliseert nu gewoon even. Als BTC weer aantrekt dan gaat VEN ook weer mee omhoog
Please sir. When moon? When Mustang?
pi_176365830
quote:
3s.gif Op maandag 8 januari 2018 14:40 schreef Rossdale het volgende:

[..]

Welke leegloop?

https://coinmarketcap.com/currencies/vechain/ -> Bekijk de 7d trend

Hij stabiliseert nu gewoon even. Als BTC weer aantrekt dan gaat VEN ook weer mee omhoog
Ik bedoel leegloop qua mensen op Reddit die zich daar nu komen melden en allemaal paniekberichten plaatsen. Idem zo voor TRX. :')

Ik hoop dat VEN nog even goed doorkeldert. Dan kan ik er 10K kopen en heb ik een node :-P
Ons soort mensen, trapt reeds jaren blij van zin, het vuile plebs de modder in.
Ons soort mensen, steunpilaar van vaderland en koningin.
pi_176365838
Mooi ook hoe iemand die net nieuw is al spreekt over 'dom geld'. Alsof wij hier allemaal zo goed weten wat we aan het doen zijn. :D
pi_176365856
quote:
14s.gif Op maandag 8 januari 2018 14:41 schreef Typisch het volgende:
Mooi ook hoe iemand die net nieuw is al spreekt over 'dom geld'. Alsof wij hier allemaal zo goed weten wat we aan het doen zijn. :D
Daar heb je 100% gelijk in. :+

Ik lees me alleen wel in in de coins die ik koop. Ik snap er daarna overigens nog steeds geen hol van.
Ons soort mensen, trapt reeds jaren blij van zin, het vuile plebs de modder in.
Ons soort mensen, steunpilaar van vaderland en koningin.
  maandag 8 januari 2018 @ 14:42:27 #62
406944 SugeLucky
Heeft een snoeiharde ripple
pi_176365857
Klote binance, ik durf al een week niets naar m'n wallet te sturen en geen ETH er heen te sturen om nieuwe coins te kopen. Reddit staat vol klachten.

iemand hier zo'n ervaring?
  Moderator / Redactie Sport maandag 8 januari 2018 @ 14:42:44 #63
416575 crew  Evenstar
Also known as Kyran or Theoden
pi_176365865
Ben benieuwd hoe ver het gaat zakken. Als BTC straks omhoog trekt gaan de alts ook weer onderuit.
pi_176365877
quote:
0s.gif Op maandag 8 januari 2018 14:42 schreef SugeLucky het volgende:
Klote binance, ik durf al een week niets naar m'n wallet te sturen en geen ETH er heen te sturen om nieuwe coins te kopen. Reddit staat vol klachten.

iemand hier zo'n ervaring?
Ik heb deze week diverse transfers gedaan van en naar Binance. Zowel met ICX, ETH, TRX als VEN. van en naar Myetherwallet.
GIng allemaal prima.
Ons soort mensen, trapt reeds jaren blij van zin, het vuile plebs de modder in.
Ons soort mensen, steunpilaar van vaderland en koningin.
  maandag 8 januari 2018 @ 14:43:09 #65
371833 BlauweTijger
Doet tegen iedereen stoer
pi_176365878
quote:
7s.gif Op maandag 8 januari 2018 14:42 schreef Skv het volgende:

[..]

Daar heb je 100% gelijk in. :+

Ik lees me alleen wel in in de coins die ik koop. Ik snap er daarna overigens nog steeds geen hol van.
Toch vind ik jou na 2 weken aardig op de hoogte van hoe alles werkt.
En altijd het laatste woord.
  maandag 8 januari 2018 @ 14:43:21 #66
87936 Rossdale
#MaximumAttack
pi_176365884
quote:
14s.gif Op maandag 8 januari 2018 14:41 schreef Typisch het volgende:
Mooi ook hoe iemand die net nieuw is al spreekt over 'dom geld'. Alsof wij hier allemaal zo goed weten wat we aan het doen zijn. :D
Ach, de meesten hier doen nog wel redelijk overwegen keuzes. Vorige week melde een collega van me nog dat hij al zijn LTC had omgezet in TRX omdat deze 150% gestegen was. M.a.w. LTC in een dip verkocht en TRX ATH.

Nu zakt TRX en stijgt LTC.

DAT is dom geld
Please sir. When moon? When Mustang?
  maandag 8 januari 2018 @ 14:43:45 #67
406944 SugeLucky
Heeft een snoeiharde ripple
pi_176365894
quote:
7s.gif Op maandag 8 januari 2018 14:43 schreef Skv het volgende:

[..]

Ik heb deze week diverse transfers gedaan van en naar Binance. Zowel met ICX, ETH, TRX als VEN. van en naar Myetherwallet.
GIng allemaal prima.
Ok thanks, dan ga ik het er toch maar op wagen vandaag!
pi_176365904
quote:
0s.gif Op maandag 8 januari 2018 14:43 schreef SugeLucky het volgende:

[..]

Ok thanks, dan ga ik het er toch maar op wagen vandaag!
Laatste transfer was vanochtend om 9 uur. :) Was 15 minuten later bijgeschreven.
Ons soort mensen, trapt reeds jaren blij van zin, het vuile plebs de modder in.
Ons soort mensen, steunpilaar van vaderland en koningin.
pi_176365912
quote:
0s.gif Op maandag 8 januari 2018 14:43 schreef SugeLucky het volgende:

[..]

Ok thanks, dan ga ik het er toch maar op wagen vandaag!
Hier vandaag ook 2 maal geld bijgeschreven. Geen problemen
  maandag 8 januari 2018 @ 14:45:18 #70
256935 xzaz
McBacon to the rescue!
pi_176365935
quote:
0s.gif Op maandag 8 januari 2018 14:42 schreef SugeLucky het volgende:
Klote binance, ik durf al een week niets naar m'n wallet te sturen en geen ETH er heen te sturen om nieuwe coins te kopen. Reddit staat vol klachten.

iemand hier zo'n ervaring?
Laatst nog met RXP gedaan, uurtje stond het er op gevalideerd en all.
  Moderator / Redactie Sport maandag 8 januari 2018 @ 14:45:41 #71
416575 crew  Evenstar
Also known as Kyran or Theoden
pi_176365952
quote:
14s.gif Op maandag 8 januari 2018 14:41 schreef Typisch het volgende:
Mooi ook hoe iemand die net nieuw is al spreekt over 'dom geld'. Alsof wij hier allemaal zo goed weten wat we aan het doen zijn. :D
Nou ja, er is natuurlijk wel wat verschil.

Je hebt de echt kenners, die echt alle ins and outs weten van vele coins en alles er om heen.

Dan heb je een groep die zich wel inlezen in de producten waar ze in investeren (val ik onder, Skv bijvoorbeeld ook imo), maar nog lang niet alles weten, maar wel de juiste instelling hebben.

Dan nog een groep echt dom geld. Die alleen maar nieuws, reddit, 4chan volgen en ergens geld in dumpen zonder dat ze een idee hebben hoe en wat.
pi_176365953
quote:
7s.gif Op maandag 8 januari 2018 14:33 schreef Skv het volgende:
Het is soms wel jammer wat het 'domme geld' doet met de waarde van sommige coins.

De leegloop van VEN is waarschijnlijk voor een groot deel volk dat geen idee heeft wat het product doet. Maar instapten omdat ze ergens lazen dat ie binnen een week duizend keer over de kop zou gaan.
Zoals jij, met TRX?
  maandag 8 januari 2018 @ 14:45:57 #73
167941 hmmmz
Verlicht Despoot
pi_176365960
quote:
14s.gif Op maandag 8 januari 2018 14:41 schreef Typisch het volgende:
Mooi ook hoe iemand die net nieuw is al spreekt over 'dom geld'. Alsof wij hier allemaal zo goed weten wat we aan het doen zijn. :D
Ja ik weet dat.
Op vrijdag 12 juni 2015 21:03 schreef Danny het volgende:
Jup. Ben dan ook apetrots op je ;)
  maandag 8 januari 2018 @ 14:46:08 #74
406944 SugeLucky
Heeft een snoeiharde ripple
pi_176365966
Thanks gasten!
  maandag 8 januari 2018 @ 14:46:38 #75
256935 xzaz
McBacon to the rescue!
pi_176365986
quote:
0s.gif Op maandag 8 januari 2018 14:45 schreef Kyran het volgende:

[..]

Is dit niet met elke markt zo? Hebben de pensioenfondsen enig idee waar ze hun geld instoppen?
  Moderator / Redactie Sport maandag 8 januari 2018 @ 14:47:34 #76
416575 crew  Evenstar
Also known as Kyran or Theoden
pi_176366010
quote:
0s.gif Op maandag 8 januari 2018 14:46 schreef xzaz het volgende:

[..]

Is dit niet met elke markt zo? Hebben de pensioenfondsen enig idee waar ze hun geld instoppen?
Ik denk dat groep echte kenners in crypto veel kleiner is. Denk je niet?
  maandag 8 januari 2018 @ 14:48:00 #77
167941 hmmmz
Verlicht Despoot
pi_176366020
quote:
0s.gif Op maandag 8 januari 2018 14:46 schreef xzaz het volgende:

[..]

Is dit niet met elke markt zo? Hebben de pensioenfondsen enig idee waar ze hun geld instoppen?
Bankiers wel, dat hebben ze bewezen hoor :')_!!!
Op vrijdag 12 juni 2015 21:03 schreef Danny het volgende:
Jup. Ben dan ook apetrots op je ;)
pi_176366027
quote:
0s.gif Op maandag 8 januari 2018 14:45 schreef Kyran het volgende:

[..]

Nou ja, er is natuurlijk wel wat verschil.

Je hebt de echt kenners, die echt alle ins and outs weten van vele coins en alles er om heen.

Dan heb je een groep die zich wel inlezen in de producten waar ze in investeren (val ik onder, Skv bijvoorbeeld ook imo), maar nog lang niet alles weten, maar wel de juiste instelling hebben.

Dan nog een groep echt dom geld. Die alleen maar nieuws, reddit, 4chan volgen en ergens geld in dumpen zonder dat ze een idee hebben hoe en wat.
Moest net aan een maatje van mij uitleggen dat XRP geen 15k per stuk waard gaat worden. :+

[ Bericht 0% gewijzigd door #ANONIEM op 08-01-2018 14:48:11 ]
pi_176366029
ETH wat doe je. :(
pi_176366043
quote:
0s.gif Op maandag 8 januari 2018 14:45 schreef hmmmz het volgende:

[..]

Ja ik weet dat.
Ja, ik ook, denk ik wel te kunnen stellen :)
pi_176366049
quote:
7s.gif Op maandag 8 januari 2018 14:33 schreef Skv het volgende:
Het is soms wel jammer wat het 'domme geld' doet met de waarde van sommige coins.

Er is weinig veranderd, sinds kort wordt op CMC veel handel in de Koreaanse Won uitgesloten wanneer de prijs te veel afwijkt van de rest van de handel. Dat gebeurde wel vaker als een prijs op een enkele exchange afwijkend gedrag vertoond maar dat is voor de Koreaanse Won bijna unaniem het geval dus werd dat gewoon meegenomen. Aangezien de markten behoorlijk afgeschermd zijn en je niet gemakkelijk kan profiteren van het verschil bleef het in stand. Munten waar veel handel in Koreaanse Won in om gaat lijken nu ineens veel minder waard.
  Moderator / Redactie Sport maandag 8 januari 2018 @ 14:48:47 #82
416575 crew  Evenstar
Also known as Kyran or Theoden
pi_176366056
quote:
9s.gif Op maandag 8 januari 2018 14:48 schreef Typisch het volgende:

[..]

Moest net aan een maatje van mij uitleggen dat XRP geen 15k per stuk waard gaat worden. :+
Niet? 30k dan?

:'(
  maandag 8 januari 2018 @ 14:49:40 #83
371833 BlauweTijger
Doet tegen iedereen stoer
pi_176366092
GEWOON HODLEN MENSEN GEEN PANIEK.
En altijd het laatste woord.
  maandag 8 januari 2018 @ 14:49:42 #84
87936 Rossdale
#MaximumAttack
pi_176366095
quote:
0s.gif Op maandag 8 januari 2018 14:48 schreef BadVlad het volgende:
ETH wat doe je. :(
Ik gok dat Nattekat net ETH heeft bijgekocht :Y
Please sir. When moon? When Mustang?
pi_176366144
quote:
3s.gif Op maandag 8 januari 2018 14:49 schreef Rossdale het volgende:

[..]

Ik gok dat Nattekat net ETH heeft bijgekocht :Y
Dat zal het zijn. ;)
pi_176366160
Zat net even nieuwsbrief van Binance door te lezen. +1.3 miljoen geregistreerde users binnen 7 dagen, waarvan 3 dagen eigenlijk geen inschrijvingen meer konden plaatsvinden.

ze zaten op 3 miljoen en nu op 4.3. Gigantische aantallen, en slecht het topje van de ijsberg wat binnenkort aan de crypto begint.
pi_176366223
ALLES GAAT NAAR DE KLOTE
  maandag 8 januari 2018 @ 14:54:40 #88
167941 hmmmz
Verlicht Despoot
pi_176366242
quote:
0s.gif Op maandag 8 januari 2018 14:53 schreef SDMSIM het volgende:
ALLES GAAT NAAR DE KLOTE
SELL SELL SELL!!

DIT GAAT HELEMAAL VERKEERD!!!

PAK JE WINST NU HET NOG KAN!!!
Op vrijdag 12 juni 2015 21:03 schreef Danny het volgende:
Jup. Ben dan ook apetrots op je ;)
pi_176366257
quote:
0s.gif Op maandag 8 januari 2018 14:54 schreef hmmmz het volgende:

[..]

SELL SELL SELL!!

DIT GAAT HELEMAAL VERKEERD!!!

PAK JE WINST NU HET NOG KAN!!!
HODL 8-)
Edgar Davids over Danny Buijs na Ajax-Feyenoord (4-1, 4/2/07): Luister eens, het is niet de eerste keer dat jongetjes zich willen bewijzen en zeker ook niet de laatste keer.
pi_176366298
quote:
0s.gif Op maandag 8 januari 2018 14:48 schreef up7 het volgende:

[..]

Er is weinig veranderd, sinds kort wordt op CMC veel handel in de Koreaanse Won uitgesloten wanneer de prijs te veel afwijkt van de rest van de handel. Dat gebeurde wel vaker als een prijs op een enkele exchange afwijkend gedrag vertoond maar dat is voor de Koreaanse Won bijna unaniem het geval dus werd dat gewoon meegenomen. Aangezien de markten behoorlijk afgeschermd zijn en je niet gemakkelijk kan profiteren van het verschil bleef het in stand. Munten waar veel handel in Koreaanse Won in om gaat lijken nu ineens veel minder waard.
Dit is dus de reden dat XRP gekelderd is. Mooi koopmoment voor mensen om in te stappen.
  maandag 8 januari 2018 @ 14:57:21 #91
403866 richolio
#MacMasterrace
pi_176366312
Blij dat ik eergisteren POWR NEO en XRP heb verkocht, nu weer inkopen
'Richolio _O_' - tong80
LAST.FM
pi_176366404
McAfee doge shiller :') wat een mongool
Drop drop drop drop drop drop drop!!!! DROP!!! drop drop drop drop !!
pi_176366436
quote:
1s.gif Op maandag 8 januari 2018 14:45 schreef kthxbye het volgende:

[..]

Zoals jij, met TRX?
Hoe bedoel je?
Ons soort mensen, trapt reeds jaren blij van zin, het vuile plebs de modder in.
Ons soort mensen, steunpilaar van vaderland en koningin.
pi_176366460
Toevallig dit weekend wat extra OMG, ICO en Stratis gekocht.

Net de coins die het vandaag goed doen, normaal heb ik meestal het tegenovergestelde.
٩๏̯͡๏)۶
  maandag 8 januari 2018 @ 15:02:55 #95
403866 richolio
#MacMasterrace
pi_176366469
kut, wilde half uurtje gelden nog doge kopen
'Richolio _O_' - tong80
LAST.FM
pi_176366484
Lisk is in de aanbieding!
Ons soort mensen, trapt reeds jaren blij van zin, het vuile plebs de modder in.
Ons soort mensen, steunpilaar van vaderland en koningin.
pi_176366505
Mensen, je hoeft echt niet alle achterliggende techniek te kennen. Ik denk niet dat veel investeerders zich ingelezen hebben over de protocollen die bijvoorbeeld gebruikt worden voor email, GPS, mobiele telefonie voordat ze grote bedragen investeerden in de grote bedrijven achter de huidige internet / telecom branche.
  maandag 8 januari 2018 @ 15:04:30 #98
73683 leolinedance
Voor Rood-Wit gezongen
pi_176366512
LTC bijgekocht :P
pi_176366528
quote:
0s.gif Op maandag 8 januari 2018 15:02 schreef richolio het volgende:
kut, wilde half uurtje gelden nog doge kopen
Dat Doge heeft veel te zware sell walls, die gaat echt niet pumpen zoals Verge.
٩๏̯͡๏)۶
  maandag 8 januari 2018 @ 15:05:31 #100
73683 leolinedance
Voor Rood-Wit gezongen
pi_176366538
quote:
0s.gif Op maandag 8 januari 2018 15:04 schreef Roellie80 het volgende:
Mensen, je hoeft echt niet alle achterliggende techniek te kennen. Ik denk niet dat veel investeerders zich ingelezen hebben over de protocollen die bijvoorbeeld gebruikt worden voor email, GPS, mobiele telefonie voordat ze grote bedragen investeerden in de grote bedrijven achter de huidige internet / telecom branche.
Bedankt voor deze wijze les
  maandag 8 januari 2018 @ 15:05:59 #101
87936 Rossdale
#MaximumAttack
pi_176366553
quote:
0s.gif Op maandag 8 januari 2018 15:00 schreef JeSuisDroppie het volgende:
McAfee doge shiller :') wat een mongool
Haha wtf _O-

Nouja wel weer een reden om het briljante promofilmpje weer eens te posten O+

Please sir. When moon? When Mustang?
pi_176366581
Zware dag dit, alles rood.
  maandag 8 januari 2018 @ 15:07:40 #103
73683 leolinedance
Voor Rood-Wit gezongen
pi_176366605
Koopjesdag vandaag, misschien kan ik eindelijk eens die doge inslaan.
  maandag 8 januari 2018 @ 15:08:42 #105
82546 Apekoek
terrorhenk
pi_176366627
Snap niet dat Mcafee Doge als coin van de week presenteert. Daar is toch helemaal niets serieus aan?
  maandag 8 januari 2018 @ 15:08:52 #106
67670 Skv
Cynist.
pi_176366630
Ons soort mensen, trapt reeds jaren blij van zin, het vuile plebs de modder in.
Ons soort mensen, steunpilaar van vaderland en koningin.
pi_176366655
quote:
0s.gif Op maandag 8 januari 2018 15:08 schreef Apekoek het volgende:
Snap niet dat Mcafee Doge als coin van de week presenteert. Daar is toch helemaal niets serieus aan?
Mcafee begint het te snappen.🚀
  maandag 8 januari 2018 @ 15:09:53 #108
229532 Twiitch
Speelt met zichzelf
pi_176366656
Godverdomme ik val te pletter hiero, dat wordt even hodln.
  maandag 8 januari 2018 @ 15:10:05 #109
73683 leolinedance
Voor Rood-Wit gezongen
pi_176366667
Het is vandaag maandoge.
[b]Op <a href="http://forum.fok.nl/topic/2419064/1/999#p176295558" target="_blank" >vrijdag 5 januari 2018 08:29</a> schreef <a href="http://forum.fok.nl/user/profile/144984" target="_blank" >xminator</a> het volgende:[/b]
Anyway gelukkig zijn er een hoop mensen net zo dom als jij. Daarom koop ik nu wat extra ripple..
  maandag 8 januari 2018 @ 15:11:04 #111
73683 leolinedance
Voor Rood-Wit gezongen
pi_176366682
Gewoon full fomo in HST gaan nu
pi_176366691
Ook nog maar ff wat fiat gepompt.
  maandag 8 januari 2018 @ 15:11:27 #113
73683 leolinedance
Voor Rood-Wit gezongen
pi_176366698
quote:
0s.gif Op maandag 8 januari 2018 15:10 schreef alilami het volgende:
Het is vandaag maandoge.
Was het maar moondag :'(
  maandag 8 januari 2018 @ 15:12:23 #114
87936 Rossdale
#MaximumAttack
pi_176366713
quote:
0s.gif Op maandag 8 januari 2018 15:08 schreef Apekoek het volgende:
Snap niet dat Mcafee Doge als coin van de week presenteert. Daar is toch helemaal niets serieus aan?
Je denkt nog steeds dat hij coins aanprijst omdat hij denkt dat deze serieuze potentie heeft voor de toekomst?
Please sir. When moon? When Mustang?
  maandag 8 januari 2018 @ 15:12:34 #115
67670 Skv
Cynist.
pi_176366718
quote:
0s.gif Op maandag 8 januari 2018 15:11 schreef leolinedance het volgende:

[..]

Was het maar moondag :'(
Mooncoin staat op +3%

Enige lichtpuntje in mijn prutsfolio is ICX met +12%. ^O^
Ons soort mensen, trapt reeds jaren blij van zin, het vuile plebs de modder in.
Ons soort mensen, steunpilaar van vaderland en koningin.
  maandag 8 januari 2018 @ 15:14:08 #116
167941 hmmmz
Verlicht Despoot
pi_176366753
Mooi al die paniek :D
Op vrijdag 12 juni 2015 21:03 schreef Danny het volgende:
Jup. Ben dan ook apetrots op je ;)
pi_176366772
De pump van McAffee is ook niet meer wat het geweest is :')
Maar ik kan 't mis hebben...
pi_176366794
quote:
0s.gif Op maandag 8 januari 2018 15:11 schreef leolinedance het volgende:

[..]

Was het maar moondag :'(
stiekem is het een beetje een maandag :@
pi_176366814
Mooi dagje om te reloaden.
Charity is injurious unless it helps the recipient to become independent of it.
Socialisten vechten allang niet meer tegen het kapitalisme maar tegen de realiteit.
  maandag 8 januari 2018 @ 15:17:32 #120
82546 Apekoek
terrorhenk
pi_176366834
quote:
3s.gif Op maandag 8 januari 2018 15:12 schreef Rossdale het volgende:

[..]

Je denkt nog steeds dat hij coins aanprijst omdat hij denkt dat deze serieuze potentie heeft voor de toekomst?
Sommige icos (Bezop, Insurepal, Universa) en coins waar hij over twittert zijn wel degelijk een goed concept. Zijn aanbeveling over Reddcoin vond ik vreemd worden maar Doge slaat alles.
pi_176366846
quote:
0s.gif Op maandag 8 januari 2018 15:05 schreef leolinedance het volgende:

[..]

Bedankt voor deze wijze les
Top
pi_176366915
Wat zijn jullie korte termijn (enkele dagen) verwachtingen van Ripple en LTC?
  maandag 8 januari 2018 @ 15:21:39 #123
25967 solidslayer
to much is never enough
pi_176366922
quote:
14s.gif Op maandag 8 januari 2018 15:12 schreef Skv het volgende:

[..]

Mooncoin staat op +3%

Enige lichtpuntje in mijn prutsfolio is ICX met +12%. ^O^
Idd! Deze had ik 2 weken terug al ingeslagen :D
PSN-ID: SoliD_S
  maandag 8 januari 2018 @ 15:24:22 #124
25967 solidslayer
to much is never enough
pi_176366983
Mijn Wabi, icx, Link, Kin en ETN laten nog altijd een hele mooie groei zien!
PSN-ID: SoliD_S
  maandag 8 januari 2018 @ 15:27:13 #125
62913 Blik
The one and Only!
pi_176367060
ten opzichte van vanochtend op -12% :(
  Eurovisie Songfestival Queen maandag 8 januari 2018 @ 15:31:27 #126
163650 Greys
pi_176367162
BTC stijgt, alts dalen.
BTC zakt, alts dalen.

Kan BTC gewoon weer ff een week stil blijven zitten met z'n armen over elkaar? Dank!
IT'S GREYSIE IT'S PARTY
pi_176367172
Nog even wat extra fiat in iets nieuws steken.
Koning.
  Moderator / Redactie Sport maandag 8 januari 2018 @ 15:32:38 #128
416575 crew  Evenstar
Also known as Kyran or Theoden
pi_176367193
quote:
10s.gif Op maandag 8 januari 2018 15:31 schreef Greys het volgende:
BTC stijgt, alts dalen.
BTC zakt, alts dalen.

Kan BTC gewoon weer ff een week stil blijven zitten met z'n armen over elkaar? Dank!
_O- true
  maandag 8 januari 2018 @ 15:33:21 #129
87936 Rossdale
#MaximumAttack
pi_176367214
quote:
10s.gif Op maandag 8 januari 2018 15:31 schreef Greys het volgende:
BTC stijgt, alts dalen.
BTC zakt, alts dalen.

Kan BTC gewoon weer ff een week stil blijven zitten met z'n armen over elkaar? Dank!
Zie je eigen onderschrift
Please sir. When moon? When Mustang?
pi_176367248
EBST en NMR houden mijn porto goed in balans
pi_176367264
quote:
10s.gif Op maandag 8 januari 2018 15:31 schreef Greys het volgende:
BTC stijgt, alts dalen.
BTC zakt, alts dalen.

Kan BTC gewoon weer ff een week stil blijven zitten met z'n armen over elkaar? Dank!
Ik zal 't hem zeggen.
pi_176367310
quote:
0s.gif Op maandag 8 januari 2018 15:21 schreef annec het volgende:
Wat zijn jullie korte termijn (enkele dagen) verwachtingen van Ripple en LTC?
Even mijn glazen bol pakken..
Ohh, you touch my tralalala
Mhh, my ding ding dong...
Naamtopic.
pi_176367366
Binance

"Please be patient as we fix the current display issues. Do not spam the buy or sell buttons multiple times. Your funds are safe."

Admin on Telegram.
[b]Op <a href="http://forum.fok.nl/topic/2419064/1/999#p176295558" target="_blank" >vrijdag 5 januari 2018 08:29</a> schreef <a href="http://forum.fok.nl/user/profile/144984" target="_blank" >xminator</a> het volgende:[/b]
Anyway gelukkig zijn er een hoop mensen net zo dom als jij. Daarom koop ik nu wat extra ripple..
pi_176367371
Strat doet het nog aardig op deze rode dag.
  maandag 8 januari 2018 @ 15:41:37 #135
474113 hodlwave
HODL fanaat
pi_176367415
quote:
0s.gif Op maandag 8 januari 2018 15:39 schreef alilami het volgende:
Your funds are safe
Tijd om je zorgen te gaan maken bij zo een opmerking.
  maandag 8 januari 2018 @ 15:41:47 #136
256935 xzaz
McBacon to the rescue!
pi_176367421
TRX stort echt in.
  maandag 8 januari 2018 @ 15:42:18 #137
67670 Skv
Cynist.
pi_176367437
quote:
0s.gif Op maandag 8 januari 2018 15:41 schreef xzaz het volgende:
TRX stort echt in.
Even hard als VEN, FUN en Lisk..
Ons soort mensen, trapt reeds jaren blij van zin, het vuile plebs de modder in.
Ons soort mensen, steunpilaar van vaderland en koningin.
  Eindredactie Games maandag 8 januari 2018 @ 15:42:47 #138
19054 crew  Oscar.
ElitePauper
pi_176367449
Zoin _O_
0% vet, Geen suiker toegevoegd
Twitter: @BuikschuiverNL
Xbox Live: Buikschuiver
Oscar, jij mag mijn landgoed als ik kom te overlijden. - Monkyyy
pi_176367458
quote:
7s.gif Op maandag 8 januari 2018 15:42 schreef Skv het volgende:

[..]

Even hard als VEN en Lisk.
Alles stort op het moment even in. Net zoals mijn portfolio.
pi_176367463
Ik weet niet of het al gepost is, maar de daling van vandaag komt vooral omdat Coinmarketcap de Koreaanse Won trade pairs tijdelijk heeft geexclude.

Dus daardoor lijkt alles ineens lager en vinden er veel panic sells plaats.

In Korea nog bijna $22.000 voor 1 bitcoin https://coinmarketcap.com/currencies/bitcoin/#markets
٩๏̯͡๏)۶
pi_176367464
quote:
0s.gif Op maandag 8 januari 2018 15:41 schreef xzaz het volgende:
TRX stort echt in.
Als dit instorten is, dan vind ik al dat waarschuwen dat investeren in crypto risicovol is grote onzin. :P
  maandag 8 januari 2018 @ 15:44:07 #142
167941 hmmmz
Verlicht Despoot
pi_176367476
Op vrijdag 12 juni 2015 21:03 schreef Danny het volgende:
Jup. Ben dan ook apetrots op je ;)
pi_176367482
quote:
0s.gif Op maandag 8 januari 2018 15:41 schreef xzaz het volgende:
TRX stort echt in.
Hij begon gisteren juist weer een beetje bij te trekken. ;(
  maandag 8 januari 2018 @ 15:45:00 #144
87936 Rossdale
#MaximumAttack
pi_176367497
Ach even wachten tot BTC weer stabiel wordt, dan laat Justin weer twee scheten en schiet TRX als een raket terug omhoog
Please sir. When moon? When Mustang?
pi_176367509
Ik dacht overigens dat een SEPA betaling normaal gesproken 24 uur duurt?
pi_176367525
Portfolio -19% in 24h.. :{

Ach ja.. HOLD! _O_
Ohh, you touch my tralalala
Mhh, my ding ding dong...
Naamtopic.
  maandag 8 januari 2018 @ 15:47:02 #147
67670 Skv
Cynist.
pi_176367549
quote:
0s.gif Op maandag 8 januari 2018 15:46 schreef Pleasureman_Gunther het volgende:
Portfolio -19% in 24h.. :{

Ach ja.. HOLD! _O_
Ik zit inmiddels ook op -19! *O*
Ons soort mensen, trapt reeds jaren blij van zin, het vuile plebs de modder in.
Ons soort mensen, steunpilaar van vaderland en koningin.
  Eindredactie Games maandag 8 januari 2018 @ 15:47:40 #148
19054 crew  Oscar.
ElitePauper
pi_176367570
10 procent pas _O_
0% vet, Geen suiker toegevoegd
Twitter: @BuikschuiverNL
Xbox Live: Buikschuiver
Oscar, jij mag mijn landgoed als ik kom te overlijden. - Monkyyy
pi_176367571
Vandaag in REP, OMG en ETH zitten :9
I am unconditionally and irrevocably in love with him.
I'm 97% sure you don't like me, I'm 100% sure I don't care.
  Eindredactie Games maandag 8 januari 2018 @ 15:47:54 #150
19054 crew  Oscar.
ElitePauper
pi_176367577
Wat ga ik bijkopen deze keer. Ik denk Ripple
0% vet, Geen suiker toegevoegd
Twitter: @BuikschuiverNL
Xbox Live: Buikschuiver
Oscar, jij mag mijn landgoed als ik kom te overlijden. - Monkyyy
  maandag 8 januari 2018 @ 15:48:33 #151
286575 Roces18
Chef de party
pi_176367595
quote:
0s.gif Op maandag 8 januari 2018 15:43 schreef Ronaldsen het volgende:
Ik weet niet of het al gepost is, maar de daling van vandaag komt vooral omdat Coinmarketcap de Koreaanse Won trade pairs tijdelijk heeft geexclude.

Dus daardoor lijkt alles ineens lager en vinden er veel panic sells plaats.

In Korea nog bijna $22.000 voor 1 bitcoin https://coinmarketcap.com/currencies/bitcoin/#markets
Tijdelijk?

Ik vind het maar vaag. Toegeven , CMC is een populaire website, maar hoe kan dat zo'n invloed op de prijs hebben sinds het een kwestie is van vraag en aanbod. Die Koreanen zijn gewoon gek dat ze op Koreaanse exchanges blijven! Volgens mij heeft iedereen na de CMC exclusion gewoon alles van de hand gedaan om verlies te voorkomen.
melksommelier en vertrouwenspersoon fok
pi_176367597
zo, het gaat nu even hard, bitcoin gaat ook lekker onderuit en staat op nummer 1 van hardste dalers in mijn favorietenlijst.
  maandag 8 januari 2018 @ 15:49:36 #153
67670 Skv
Cynist.
pi_176367616
PAC op -50% :')
Ons soort mensen, trapt reeds jaren blij van zin, het vuile plebs de modder in.
Ons soort mensen, steunpilaar van vaderland en koningin.
pi_176367620
Crash _O_
pi_176367622
Afgelopen uur: -3.06%
Vandaag -13%
Afgelopen 3 dagen: -0,65%
Afgelopen 7 dagen: +96%
Afgelopen 30 dagen: +204,65%

Niks aan het handje ^O^
Maar ik kan 't mis hebben...
  maandag 8 januari 2018 @ 15:49:57 #156
87936 Rossdale
#MaximumAttack
pi_176367630
Al mijn coins in het rood vandaag, behalve Waves. Dat ben ik niet gewend! De laatste tijd was het vooral andersom :P

Wavesgenot _O_
Please sir. When moon? When Mustang?
  maandag 8 januari 2018 @ 15:50:07 #157
262778 BaasJ04
Ajax Amsterdam [L]
pi_176367633
Allememachisch - ik opende mijn Delta app eventjes. Volgens mij van schrik ligt mijn telefoon enkele honderden meters verderop. Of zoals Marco Borsato zou zingen:

pi_176367647
quote:
7s.gif Op maandag 8 januari 2018 15:49 schreef Skv het volgende:
PAC op -50% :')
Die kan alleen maar op +100 en -50 staan hè. Omdat die wisselt tussen 0.00000001 en 0.00000002.
  maandag 8 januari 2018 @ 15:51:38 #159
286575 Roces18
Chef de party
pi_176367674
quote:
0s.gif Op maandag 8 januari 2018 15:50 schreef Jurian95 het volgende:

[..]

Die kan alleen maar op +100 en -50 staan hè. Omdat die wisselt tussen 0.00000001 en 0.00000002.
Koop voor 1 miljoen euro PAC op 0.00000001 , verkoop PAC op 0.00000002
1 miljoen winst! :)
melksommelier en vertrouwenspersoon fok
  maandag 8 januari 2018 @ 15:51:39 #160
67670 Skv
Cynist.
pi_176367675
quote:
0s.gif Op maandag 8 januari 2018 15:50 schreef Jurian95 het volgende:

[..]

Die kan alleen maar op +100 en -50 staan hè. Omdat die wisselt tussen 0.00000001 en 0.00000002.
Ah. :')
Ons soort mensen, trapt reeds jaren blij van zin, het vuile plebs de modder in.
Ons soort mensen, steunpilaar van vaderland en koningin.
pi_176367698
Veel crypto's dalen (flink) in waarde, het is weer eens zover... 8-)
Het trekt wel weer bij, mooi is wel dat er enkele crypto's zijn waarbij de verliezen meevallen zoals Waves! *O*
pi_176367716
quote:
0s.gif Op maandag 8 januari 2018 15:51 schreef Roces18 het volgende:

[..]

Koop voor 1 miljoen euro PAC op 0.00000001 , verkoop PAC op 0.00000002
1 miljoen winst! :)
Hier heb ik wel aan zitten denken. Maar dan niet 1 miljoen.
Kans lijkt me vrij groot dat die binnenkort wel weer naar +100% gaat....

Maar er zit ongetwijfeld een addertje onder het gras, wie verklaart hem?
pi_176367728
quote:
7s.gif Op maandag 8 januari 2018 15:47 schreef Skv het volgende:

[..]

Ik zit inmiddels ook op -19! *O*
Zit even in de grafiek van Delta te kijken, ik zit weer op het niveau van zaterdagochtend. Valt allemaal wel mee ;)
Ohh, you touch my tralalala
Mhh, my ding ding dong...
Naamtopic.
pi_176367743
quote:
7s.gif Op maandag 8 januari 2018 15:49 schreef Skv het volgende:
PAC op -50% :')
Pac klopt dan ook niet zolang cryptopia down is. Je kunt alleen maar voor 1 sat of 2 sat verhandelen. Is dubbel zoveel dus.
De Tour is net als de gevangenis van Dendermonde, er zijn er 20 ontsnapt en weeral is er geen enkele Belg bij.
  Moderator / Redactie Sport maandag 8 januari 2018 @ 15:54:21 #165
416575 crew  Evenstar
Also known as Kyran or Theoden
pi_176367751
Is dit nu echt allemaal resultaat van panic sells in combinatie met het excluden van de Koreaanse exchanges?
pi_176367752
stop eens met panic sellen :(
  maandag 8 januari 2018 @ 15:54:48 #167
403866 richolio
#MacMasterrace
pi_176367761
Damn, gaat hard ineens. Misschien toch te vroeg ingekocht weer
'Richolio _O_' - tong80
LAST.FM
pi_176367767
Lekker bloedbad vandaag. Goed moment om extra in te slaan.
pi_176367786
quote:
0s.gif Op maandag 8 januari 2018 15:54 schreef richolio het volgende:
Damn, gaat hard ineens. Misschien toch te vroeg ingekocht weer
Je zal nooit op het laagste punt inkopen en hoogste punt verkopen..
Maar ik kan 't mis hebben...
  maandag 8 januari 2018 @ 15:56:34 #170
403866 richolio
#MacMasterrace
pi_176367814
quote:
0s.gif Op maandag 8 januari 2018 15:55 schreef Patroon het volgende:

[..]

Je zal nooit op het laagste punt inkopen en hoogste punt verkopen..
Weet ik. Is ook niet erg
'Richolio _O_' - tong80
LAST.FM
  maandag 8 januari 2018 @ 15:56:34 #171
67670 Skv
Cynist.
pi_176367815
quote:
0s.gif Op maandag 8 januari 2018 15:55 schreef Patroon het volgende:

[..]

Je zal nooit op het laagste punt inkopen en hoogste punt verkopen..
Ik zat net lekker in mijn nopjes te zijn met mezelf dat ik TRX verkocht op 13,5 cent vanochtend.

Tot ik me bedacht dat ik het in andere alts weer heb onderverdeeld die nóg harder zijn gezakt :').
Ons soort mensen, trapt reeds jaren blij van zin, het vuile plebs de modder in.
Ons soort mensen, steunpilaar van vaderland en koningin.
pi_176367898
Goed moment om extra VEN te kopen ?
everybody's got something to hide, except me and my monkey
pi_176367903
  Moderator / Redactie Sport maandag 8 januari 2018 @ 15:59:27 #174
416575 crew  Evenstar
Also known as Kyran or Theoden
pi_176367904
damn btc stond gisteren nog 17k aan te tikken ...
pi_176367909
quote:
0s.gif Op maandag 8 januari 2018 15:48 schreef Roces18 het volgende:

[..]

Tijdelijk?

Ik vind het maar vaag. Toegeven , CMC is een populaire website, maar hoe kan dat zo'n invloed op de prijs hebben sinds het een kwestie is van vraag en aanbod. Die Koreanen zijn gewoon gek dat ze op Koreaanse exchanges blijven! Volgens mij heeft iedereen na de CMC exclusion gewoon alles van de hand gedaan om verlies te voorkomen.
Deze daling herstelt wel snel als men inziet dat het door coinmarketcap kwam.
٩๏̯͡๏)۶
pi_176367913
quote:
0s.gif Op maandag 8 januari 2018 15:59 schreef DeLoet het volgende:
Goed moment om extra VEN te kopen ?
Goed moment om alles bij te kopen.
Koning.
  Moderator / Redactie Sport maandag 8 januari 2018 @ 16:00:30 #177
416575 crew  Evenstar
Also known as Kyran or Theoden
pi_176367937
quote:
0s.gif Op maandag 8 januari 2018 15:59 schreef Ronaldsen het volgende:

[..]

Deze daling herstelt wel snel als men inziet dat het door coinmarketcap kwam.
Het is toch belachelijk dat een site zoveel invloed kan hebben. Te dom om te poepen sommige mensen als ze daardoor nu alles verkopen.
pi_176367946
quote:
0s.gif Op maandag 8 januari 2018 15:59 schreef Ronaldsen het volgende:

[..]

Deze daling herstelt wel snel als men inziet dat het door coinmarketcap kwam.
coinmarketcap? wat is dat? Meeste mensen weten niet eens wat dat is. Ze gaan gewoon in als de koers op groen staat. Mensen die nu verkopen behoren ook tot die groep.
pi_176367964
Zo dat is vandaag al 20% daling. Pittig! Trekt vast wel weer bij, nog steeds verviervoudigd sinds begin december.
  maandag 8 januari 2018 @ 16:01:32 #180
25967 solidslayer
to much is never enough
pi_176367975
quote:
0s.gif Op maandag 8 januari 2018 16:00 schreef ArnoldG0342 het volgende:

[..]

coinmarketcap? wat is dat? Meeste mensen weten niet eens wat dat is. Ze gaan gewoon in als de koers op groen staat. Mensen die nu verkopen behoren ook tot die groep.
today's FOMO'ers are tomorrows panic sellers
PSN-ID: SoliD_S
pi_176367977
Ik heb 1k ingelegd en portfolio is nog 4k. Zou die helemaal terug naar 1k zakken? :D
Maar ik kan 't mis hebben...
  Eurovisie Songfestival Queen maandag 8 januari 2018 @ 16:01:52 #182
163650 Greys
pi_176367987
Panic sellers die hun zooi over een paar uur weer duurder terug gaan kopen. Zucht.

IT'S GREYSIE IT'S PARTY
pi_176368039
quote:
0s.gif Op maandag 8 januari 2018 16:00 schreef Kyran het volgende:

[..]

Het is toch belachelijk dat een site zoveel invloed kan hebben. Te dom om te poepen sommige mensen als ze daardoor nu alles verkopen.
Ach ja die site is ook maar een index voor de gemiddelde prijs, ze excluden eigenlijk wel vaker grote afwijkingen (vaak gaat dat automatisch, 'outlier detected').

Als de prijs op 1 exchange 30/40% hoger is krijg je wel rare getallen.
٩๏̯͡๏)۶
pi_176368096
-500euro in nog geen 24uur :D en dat met speel geld, wou vorige week nog flink deel in pompen geluk dat de meeste sites niet werkten :D
pi_176368097
quote:
0s.gif Op maandag 8 januari 2018 10:08 schreef MichelWuyts het volgende:

[..]

Wat. Is dezelfde reactie?:P
Ik bedoelde onderstaande, niet alles gaat in een dag x2, als je er wat langer inzit weet je dat er ook mindere dagen zijn.

quote:
0s.gif Op maandag 8 januari 2018 09:24 schreef MichelWuyts het volgende:

[..]

Als je het per dag bekijkt wel. Als je het over een week bekijkt is het mooie gezonde stijging.
pi_176368114
200 dollar te gaan naar inzet ^O^

-27% binnen 8 uur
  Moderator / Redactie Sport maandag 8 januari 2018 @ 16:07:08 #187
416575 crew  Evenstar
Also known as Kyran or Theoden
pi_176368119
quote:
0s.gif Op maandag 8 januari 2018 16:04 schreef Ronaldsen het volgende:

[..]

Ach ja die site is ook maar een index voor de gemiddelde prijs, ze excluden eigenlijk wel vaker grote afwijkingen (vaak gaat dat automatisch, 'outlier detected').

Als de prijs op 1 exchange 30/40% hoger is krijg je wel rare getallen.
Snap ik, de site doet ook niks fout. Als de reden van daling echter echt alleen zou liggen aan dat de cijfers daar opeens lager uitvallen is het wel belachelijk. Natuurlijk kijken de meeste mensen gewoon naar de grafieken en gaan panic sellen zonder ook maar 1 seconde na te denken.
pi_176368123
Fiat bijgepompt, portfolio gewoon weer op 0% vandaag :7 (zolang het duurt :') )
pi_176368136
quote:
0s.gif Op maandag 8 januari 2018 16:07 schreef Kyran het volgende:

[..]

Snap ik, de site doet ook niks fout. Als de reden van daling echter echt alleen zou liggen aan dat de cijfers daar opeens lager uitvallen is het wel belachelijk. Natuurlijk kijken de meeste mensen gewoon naar de grafieken en gaan panic sellen zonder ook maar 1 seconde na te denken.
Waar net nog 100miljard totale marktwaarde "verdampte" is het ondertussen 180 miljard, toch wel zo;n 20% van het totale :)

[ Bericht 1% gewijzigd door #ANONIEM op 08-01-2018 16:08:25 ]
  maandag 8 januari 2018 @ 16:08:10 #190
371833 BlauweTijger
Doet tegen iedereen stoer
pi_176368139
-20.68% _O_ Hodlen _O_ Instapmomenten _O_ XLM !! TRX!! woohowohwhoo
En altijd het laatste woord.
pi_176368212
ok.. stop even nu...
I am unconditionally and irrevocably in love with him.
I'm 97% sure you don't like me, I'm 100% sure I don't care.
pi_176368237
In navolging van Blue Monday (de meest deprimereinde dag)
En Black Monday (de stock markt crash)
Vandaag de Orange Monday? BTC crash
pi_176368244
ETH kegelt ook in elkaar de tering _O-
pi_176368252
quote:
0s.gif Op maandag 8 januari 2018 16:08 schreef BlauweTijger het volgende:
-20.68% _O_ Hodlen _O_ Instapmomenten _O_ XLM !! TRX!! woohowohwhoo
Goedkope Liskjes :9~
pi_176368259
quote:
0s.gif Op maandag 8 januari 2018 16:11 schreef BakkenKappen het volgende:
ETH kegelt ook in elkaar de tering _O-
Dit doet nattekat ook wel wat pijn denk ik. Al houdt die onder de streep nog winst van de afgelopen weken.
pi_176368284
Altijd houden aan je strategie. Ik had wat fiat liggen om erin te pompen bij een dip. Echter gisteren andere muntjes meegekocht _O-
  maandag 8 januari 2018 @ 16:13:44 #197
149074 Sala-adin
Knuffelmoslim
pi_176368294
Van 230% naar 160% in paar uur tijd. FUN zit mij het meest dwars, 3 dagen geledeg gekocht voor 18 cent gvd.
pi_176368315
Nog eventjes wat fiat er in gepompt. Twijfel alleen tussen wat ik er voor wil halen; LSK, VEN, FUN of XLM. Al die keuzes. ;(
  maandag 8 januari 2018 @ 16:14:35 #199
371833 BlauweTijger
Doet tegen iedereen stoer
pi_176368319
quote:
0s.gif Op maandag 8 januari 2018 16:13 schreef Sala-adin het volgende:
Van 230% naar 160% in paar uur tijd. FUN zit mij het meest dwars, 3 dagen geledeg gekocht voor 18 cent gvd.
Lekker Hodlen joh. Die stijgt wel weer.
En altijd het laatste woord.
pi_176368339
quote:
0s.gif Op maandag 8 januari 2018 16:12 schreef ArnoldG0342 het volgende:

[..]

Dit doet nattekat ook wel wat pijn denk ik. Al houdt die onder de streep nog winst van de afgelopen weken.
Zo hard crasht die toch niet? :?
pi_176368356
quote:
0s.gif Op maandag 8 januari 2018 16:13 schreef Sala-adin het volgende:
Van 230% naar 160% in paar uur tijd. FUN zit mij het meest dwars, 3 dagen geledeg gekocht voor 18 cent gvd.
FUN was puur een pump van 4 naar 20 cent zoals Verge (zelfde geldt voor POET).

Maar de penny coins zijn nu zo ongeveer op inmiddels, althans op Binance.
٩๏̯͡๏)۶
pi_176368358
Rule no 1: HODL of anders:

pi_176368370
quote:
0s.gif Op maandag 8 januari 2018 16:15 schreef Jurian95 het volgende:

[..]

Zo hard crasht die toch niet? :?
van 1200 max naar 950 zojuist. $
Maar zojuist weer berg erbij. Herstel ietswat
  maandag 8 januari 2018 @ 16:15:50 #204
262778 BaasJ04
Ajax Amsterdam [L]
pi_176368371
Bij LiteBit kan je weer niets kopen helaas. Dit is inderdaad wel weer een momentje op lekker in te slaan. We huilen nu hard, maar over een week lachen we weer (hoop ik).
pi_176368397
quote:
0s.gif Op maandag 8 januari 2018 16:15 schreef ArnoldG0342 het volgende:

[..]

van 1200 max naar 950 zojuist. $
Ja omdat BTC naar beneden ging. ETH/BTC koers viel reuze mee.

BTC lijkt de weg omhoog weer gevonden te hebben.
pi_176368421
quote:
0s.gif Op maandag 8 januari 2018 16:16 schreef Jurian95 het volgende:

[..]

Ja omdat BTC naar beneden ging. ETH/BTC koers viel reuze mee.

BTC lijkt de weg omhoog weer gevonden te hebben.
Goede les. Thanks ^O^
pi_176368446
quote:
0s.gif Op maandag 8 januari 2018 16:15 schreef BaasJ04 het volgende:
Bij LiteBit kan je weer niets kopen helaas. Dit is inderdaad wel weer een momentje op lekker in te slaan. We huilen nu hard, maar over een week lachen we weer (hoop ik).
_O- Litebit mag echt de tering krijgen. Altijd wanneer er een crash is sluiten ze de boel omdat ze anders goedkoop aan mensen moeten verkopen :') Gierige kut flikkers.

[ Bericht 1% gewijzigd door #ANONIEM op 08-01-2018 16:18:59 ]
  maandag 8 januari 2018 @ 16:20:10 #208
62913 Blik
The one and Only!
pi_176368482
Rollercoaster ride dit zeg... :)
  maandag 8 januari 2018 @ 16:20:11 #209
68638 Zwansen
He is so good it is scary...
pi_176368483
Zijn er oorzaken aan te wijzen voor deze daling? :)
  Eurovisie Songfestival Queen maandag 8 januari 2018 @ 16:20:36 #210
163650 Greys
pi_176368498
quote:
0s.gif Op maandag 8 januari 2018 16:15 schreef BaasJ04 het volgende:
Bij LiteBit kan je weer niets kopen helaas. Dit is inderdaad wel weer een momentje op lekker in te slaan. We huilen nu hard, maar over een week lachen we weer (hoop ik).
Een week? Ik denk zelf binnen een paar uur. Maar mijn glazen bol is niet alwetend uiteraard.
IT'S GREYSIE IT'S PARTY
  maandag 8 januari 2018 @ 16:20:46 #211
208890 June.
Seriously?
pi_176368502
Net nog maar wat ethers bijgekocht en lisk..
Shine bright like a diamond.
pi_176368510
quote:
0s.gif Op maandag 8 januari 2018 15:49 schreef Patroon het volgende:
Afgelopen uur: -3.06%
Vandaag -13%
Afgelopen 3 dagen: -0,65%
Afgelopen 7 dagen: +96%
Afgelopen 30 dagen: +204,65%

Niks aan het handje ^O^
Dit dus.
Edgar Davids over Danny Buijs na Ajax-Feyenoord (4-1, 4/2/07): Luister eens, het is niet de eerste keer dat jongetjes zich willen bewijzen en zeker ook niet de laatste keer.
  maandag 8 januari 2018 @ 16:21:46 #213
136 V.
Fuck you and your eyebrows
pi_176368525
quote:
0s.gif Op maandag 8 januari 2018 16:20 schreef Zwansen het volgende:
Zijn er oorzaken aan te wijzen voor deze daling? :)
Nieuwjaarsdip.
Ja inderdaad, V. ja.
pi_176368533
quote:
1s.gif Op maandag 8 januari 2018 16:20 schreef Greys het volgende:

[..]

Een week? Ik denk zelf binnen een paar uur. Maar mijn glazen bol is niet alwetend uiteraard.
Denk idd vanavond al weer alle prijzen normaal, dit komt volledige door het uitsluiten van de koreaanse prijzen.
٩๏̯͡๏)۶
  maandag 8 januari 2018 @ 16:22:39 #215
262778 BaasJ04
Ajax Amsterdam [L]
pi_176368543
quote:
0s.gif Op maandag 8 januari 2018 16:22 schreef Ronaldsen het volgende:

[..]

Denk idd vanavond al weer alle prijzen normaal, dit komt volledige door het uitsluiten van de koreaanse prijzen.
Zou fijn zijn! Dan open ik de Delta app met iets meer plezier.
pi_176368556
CMC

pi_176368559
Maar even wat VEN er bij gekocht én XLM.
pi_176368570
quote:
0s.gif Op maandag 8 januari 2018 16:20 schreef June. het volgende:
Net nog maar wat ethers bijgekocht en lisk..
Slim, ETH knalt al weer met 1000$ omhoog op coinbase in enkele seconden

https://cryptowat.ch/gdax/ethusd
٩๏̯͡๏)۶
pi_176368575
quote:
0s.gif Op maandag 8 januari 2018 16:22 schreef Ronaldsen het volgende:

[..]

Denk idd vanavond al weer alle prijzen normaal, dit komt volledige door het uitsluiten van de koreaanse prijzen.
Eeen serieuze vraag. De market cap is momenteel 668 miljard volgens mijn bron. Denk jij dat er zo snel weer 100 miljard bij komt? (Ik zie het namelijk ook weer gebeuren).
Waar komt dat geld zo snel dan weer vandaan?
  maandag 8 januari 2018 @ 16:24:03 #220
149074 Sala-adin
Knuffelmoslim
pi_176368583
quote:
0s.gif Op maandag 8 januari 2018 16:14 schreef BlauweTijger het volgende:

[..]

Lekker Hodlen joh. Die stijgt wel weer.
Hold sws wel, maar complete dips op alle coins komt altijd zo random vandaar dat ik baal. Maar fuck het over 2 maanden zal ik vast weer van vreugde in de lucht springen
pi_176368586
Faillissement is aangevraagd de tering :')
  maandag 8 januari 2018 @ 16:24:12 #222
371833 BlauweTijger
Doet tegen iedereen stoer
pi_176368589
quote:
0s.gif Op maandag 8 januari 2018 16:23 schreef einschtein het volgende:
Maar even wat VEN er bij gekocht én XLM.
Ik ga ook wat XLM kopen denk ik zo
En altijd het laatste woord.
  maandag 8 januari 2018 @ 16:24:15 #223
406944 SugeLucky
Heeft een snoeiharde ripple
pi_176368591
net wat SUB gekocht. Was dit al dagen van plan, nu was een mooi moment.
  Eurovisie Songfestival Queen maandag 8 januari 2018 @ 16:24:41 #224
163650 Greys
pi_176368604
quote:
0s.gif Op maandag 8 januari 2018 16:23 schreef ArnoldG0342 het volgende:

[..]

Eeen serieuze vraag. De market cap is momenteel 668 miljard volgens mijn bron. Denk jij dat er zo snel weer 100 miljard bij komt?
Het ging er toch ook razendsnel af? Waarom zou het er niet snel weer bij kunnen komen? :)
IT'S GREYSIE IT'S PARTY
  maandag 8 januari 2018 @ 16:25:36 #225
371833 BlauweTijger
Doet tegen iedereen stoer
pi_176368622
Denk dat alles naar de klote lijk tomdat de koren markter exhange niet meer word toegelaten?
En altijd het laatste woord.
  maandag 8 januari 2018 @ 16:25:48 #226
149074 Sala-adin
Knuffelmoslim
pi_176368633
quote:
0s.gif Op maandag 8 januari 2018 16:18 schreef vigen98 het volgende:

[..]

_O- Litebit mag echt de tering krijgen. Altijd wanneer er een crash is sluiten ze de boel omdat ze anders goedkoop aan mensen moeten verkopen :') Gierige kut flikkers.
Vieze kanjer site is dat zeg idd.
pi_176368635
quote:
0s.gif Op maandag 8 januari 2018 16:24 schreef BlauweTijger het volgende:

[..]

Ik ga ook wat XLM kopen denk ik zo
Ik had sowieso nog wat dust van XLM, dus ach, scheelt weer. :')
pi_176368639
Portfolio vandaag met 30% gedaald, jammer dat ik geen geld heb om in deze dip wat VEN en REQ bij te kopen :P
pi_176368662
Ik moet zeggen dat ik net voor oud & nieuw een serieuze -30%/40% verwachtte voor Bitcoin.

Maar nu is er totaal niks aan de hand, dit is 100% panic selling, totaal idioot.

Zou eigenlijk bij willen kopen, maar toevallig afgelopen weekend al gedaan.
٩๏̯͡๏)۶
pi_176368667
quote:
1s.gif Op maandag 8 januari 2018 16:24 schreef Greys het volgende:

[..]

Het ging er toch ook razendsnel af? Waarom zou het er niet snel weer bij kunnen komen? :)
Omdat er bij een daling van 25% een groei van 33% benodigd is.
Ik heb altijd het idee dat dat dan langer gaat duren. Ik ben nog nieuw in crypto, en zie inmiddels dat niks te gek is.

Iniedergeval heb ik geen panic sell gedaan. Wel heb ik van mijn minder gedaalde ETh > LSK gekocht.
pi_176368683
VEN en LSK gekocht 8-)
everybody's got something to hide, except me and my monkey
pi_176368684
Lsk kopen op 187k sat, koffie halen, nu 203k sat _O-
  Eurovisie Songfestival Queen maandag 8 januari 2018 @ 16:27:52 #233
163650 Greys
pi_176368703
Vooral in m'n eerste weken, echt élke keer als ik in paniek m'n zooi zat te sellen omdat ik bang was dat het nog veel lager ging kon ik een paar uur later grommend m'n coins tegen een hogere prijs terug gaan zitten kopen. Elke keer spijt. Dus lesje(s) geleerd.

Als er zo'n duik is, ga lekker ff Netflixen of eindelijk wat voor je baas doen en een tijdje je Blockfolio of Delta niet openen. Over korte tijd vraag je je af waar je je in godsnaam druk om zat te maken.
IT'S GREYSIE IT'S PARTY
pi_176368704
quote:
0s.gif Op maandag 8 januari 2018 16:26 schreef ArnoldG0342 het volgende:

[..]

Omdat er bij een daling van 25% een groei van 33% benodigd is.
Ik heb altijd het idee dat dat dan langer gaat duren. Ik ben nog nieuw in crypto, en zie inmiddels dat niks te gek is.
Het is absoluut nog steeds hetzelfde aantal..
pi_176368724
quote:
14s.gif Op maandag 8 januari 2018 16:27 schreef Greys het volgende:
Vooral in m'n eerste weken, echt élke keer als ik in paniek m'n zooi zat te sellen omdat ik bang was dat het nog veel lager ging kon ik een paar uur later meer grommend m'n coins tegen een hogere prijs terug gaan zitten kopen. Elke keer spijt. Dus lesje(s) geleerd.

Als er zo'n duik is, ga lekker ff Netflixen of eindelijk wat voor je baas doen en een tijdje je Blockfolio of Delta niet openen. Over korte tijd vraag je je af waar je je in godsnaam druk om zat te maken.
_O-
Edgar Davids over Danny Buijs na Ajax-Feyenoord (4-1, 4/2/07): Luister eens, het is niet de eerste keer dat jongetjes zich willen bewijzen en zeker ook niet de laatste keer.
pi_176368743
quote:
14s.gif Op maandag 8 januari 2018 16:27 schreef Greys het volgende:
Vooral in m'n eerste weken, echt élke keer als ik in paniek m'n zooi zat te sellen omdat ik bang was dat het nog veel lager ging kon ik een paar uur later meer grommend m'n coins tegen een hogere prijs terug gaan zitten kopen. Elke keer spijt. Dus lesje(s) geleerd.

Als er zo'n duik is, ga lekker ff Netflixen of eindelijk wat voor je baas doen en een tijdje je Blockfolio of Delta niet openen. Over korte tijd vraag je je af waar je je in godsnaam druk om zat te maken.
Zit er nog maar 2 maanden in, maar erg herkenbaar.
Maar ik kan 't mis hebben...
  maandag 8 januari 2018 @ 16:30:13 #238
371833 BlauweTijger
Doet tegen iedereen stoer
pi_176368779
quote:
fuck die ken ik niet
En altijd het laatste woord.
pi_176368789
quote:
1s.gif Op maandag 8 januari 2018 16:29 schreef Patroon het volgende:

[..]

Zit er nog maar 2 maanden in, maar erg herkenbaar.
2 weken hier, slechts 2 dips meegemaakt (inclusief deze) maar omdat de community er zo op hamert dat je niet moet panic sellen ben ik gelukkig nog niet de fout in gegaan :P
  maandag 8 januari 2018 @ 16:30:45 #240
73683 leolinedance
Voor Rood-Wit gezongen
pi_176368795
quote:
0s.gif Op maandag 8 januari 2018 16:18 schreef vigen98 het volgende:

[..]

_O- Litebit mag echt de tering krijgen. Altijd wanneer er een crash is sluiten ze de boel omdat ze anders goedkoop aan mensen moeten verkopen :') Gierige kut flikkers.
Nee, Litebit zit sowieso met een capaciteitsprobleem. Eind van de maand gaan ze verhuizen en kunnen ze meer personeel kwijt :)
pi_176368799
quote:
Wat doe jij? Gewoon CMC openen sorteren op % en dan hier posten of? :P

Vertel wat over het team, use case, tech of iets.
pi_176368805
quote:
0s.gif Op maandag 8 januari 2018 16:30 schreef iPancakeMix het volgende:

[..]

2 weken hier, slechts 2 dips meegemaakt (inclusief deze) maar omdat de community er zo op hamert dat je niet moet panic sellen ben ik gelukkig nog niet de fout in gegaan :P
HODL > ALLES.
  maandag 8 januari 2018 @ 16:31:37 #243
61320 TwztId
ja toch..
pi_176368819
quote:
0s.gif Op maandag 8 januari 2018 16:25 schreef iPancakeMix het volgende:
Portfolio vandaag met 30% gedaald, jammer dat ik geen geld heb om in deze dip wat VEN en REQ bij te kopen :P
Ik heb het geld wel, maar tegen de tijd dat het allemaal verstuurd en omgezet is ben je 8 uur verder :')

Dus ik begin er maar niet aan.. stop er over paar weken wel weer wat geld in..
pi_176368820
quote:
0s.gif Op maandag 8 januari 2018 16:30 schreef leolinedance het volgende:

[..]

Nee, Litebit zit sowieso met een capaciteitsprobleem. Eind van de maand gaan ze verhuizen en kunnen ze meer personeel kwijt :)
Maar dit heeft toch ook gewoon te maken met geautomatiseerde processen?
Edgar Davids over Danny Buijs na Ajax-Feyenoord (4-1, 4/2/07): Luister eens, het is niet de eerste keer dat jongetjes zich willen bewijzen en zeker ook niet de laatste keer.
pi_176368853
quote:
14s.gif Op maandag 8 januari 2018 16:27 schreef Greys het volgende:
Vooral in m'n eerste weken, echt élke keer als ik in paniek m'n zooi zat te sellen omdat ik bang was dat het nog veel lager ging kon ik een paar uur later grommend m'n coins tegen een hogere prijs terug gaan zitten kopen. Elke keer spijt. Dus lesje(s) geleerd.

Als er zo'n duik is, ga lekker ff Netflixen of eindelijk wat voor je baas doen en een tijdje je Blockfolio of Delta niet openen. Over korte tijd vraag je je af waar je je in godsnaam druk om zat te maken.
Maar ik heb geen Netflix of een baas. :'(
  Eurovisie Songfestival Queen maandag 8 januari 2018 @ 16:33:58 #246
163650 Greys
pi_176368876
quote:
0s.gif Op maandag 8 januari 2018 16:30 schreef iPancakeMix het volgende:

[..]

2 weken hier, slechts 2 dips meegemaakt (inclusief deze) maar omdat de community er zo op hamert dat je niet moet panic sellen ben ik gelukkig nog niet de fout in gegaan :P
Als je elke seconde naar de koers kunt staren kan je best proberen te verkopen aan het begin van een dip en lager terugkopen, maar vaak is het zo dat als je dan ook maar éven niet oplet je je zooi weer duurder terug moet gaan kopen. Tis tricky. Negen van de tien keer is het echt beter om het gewoon maar even uit te zitten.
IT'S GREYSIE IT'S PARTY
pi_176368884
quote:
0s.gif Op maandag 8 januari 2018 16:32 schreef BadVlad het volgende:

[..]

Maar ik heb geen Netflix of een baas. :'(
Ga een rondje toeren in je lambo
pi_176368896
quote:
0s.gif Op maandag 8 januari 2018 16:20 schreef Zwansen het volgende:
Zijn er oorzaken aan te wijzen voor deze daling? :)
Grote jongens die paniek willen zaaien onder de weak hands en hun coins goedkoop willen overnemen. Later verkopen ze die coins weer duur terug aan de weak hands. Rinse. Repeat.
[b]Op <a href="http://forum.fok.nl/topic/2419064/1/999#p176295558" target="_blank" >vrijdag 5 januari 2018 08:29</a> schreef <a href="http://forum.fok.nl/user/profile/144984" target="_blank" >xminator</a> het volgende:[/b]
Anyway gelukkig zijn er een hoop mensen net zo dom als jij. Daarom koop ik nu wat extra ripple..
pi_176368904
quote:
1s.gif Op maandag 8 januari 2018 16:29 schreef Patroon het volgende:

[..]

Zit er nog maar 2 maanden in, maar erg herkenbaar.
Ik net ander halve week, maar panic sellen is uit den boze. Maar ondertussen naar je portfolio kijken doet dan wel echt pijn, hoor. :')
  Eurovisie Songfestival Queen maandag 8 januari 2018 @ 16:34:59 #250
163650 Greys
pi_176368906
quote:
0s.gif Op maandag 8 januari 2018 16:32 schreef BadVlad het volgende:

[..]

Maar ik heb geen Netflix of een baas. :'(
Ow! De teckel van de tante van de slager van je buurvrouw uitlaten een optie? :7
IT'S GREYSIE IT'S PARTY
  maandag 8 januari 2018 @ 16:35:32 #251
371833 BlauweTijger
Doet tegen iedereen stoer
pi_176368920
Zie hieronder reden voor het crashen van de prijzen.

En altijd het laatste woord.
  maandag 8 januari 2018 @ 16:35:49 #252
25967 solidslayer
to much is never enough
pi_176368928
quote:
0s.gif Op maandag 8 januari 2018 16:13 schreef Sala-adin het volgende:
Van 230% naar 160% in paar uur tijd. FUN zit mij het meest dwars, 3 dagen geledeg gekocht voor 18 cent gvd.
Aangekocht op 4 cent :D no worries here. Gewoon hodlen
PSN-ID: SoliD_S
  maandag 8 januari 2018 @ 16:36:09 #253
73683 leolinedance
Voor Rood-Wit gezongen
pi_176368937
Had HST bij moeten kopen in de 'dip' :(
  maandag 8 januari 2018 @ 16:36:23 #254
474113 hodlwave
HODL fanaat
pi_176368944
quote:
10s.gif Op maandag 8 januari 2018 16:34 schreef Greys het volgende:

[..]

Ow! De teckel van de tante van de slager van je buurvrouw uitlaten een optie? :7
Je zegt verkapt dat hij Doge aan moet schaffen!
pi_176368962
quote:
10s.gif Op maandag 8 januari 2018 16:34 schreef Greys het volgende:

[..]

Ow! De teckel van de tante van de slager van je buurvrouw uitlaten een optie? :7
Ik eet uit stress een roll toffifee op ;)
Maar ik kan 't mis hebben...
  maandag 8 januari 2018 @ 16:37:02 #256
62913 Blik
The one and Only!
pi_176368964
quote:
0s.gif Op maandag 8 januari 2018 16:25 schreef iPancakeMix het volgende:
Portfolio vandaag met 30% gedaald, jammer dat ik geen geld heb om in deze dip wat VEN en REQ bij te kopen :P
Same here, wil graag wat bijkopen maar dat schiet niet op als je niks op de exchange hebt staan dat je zo kunt omwisselen
  maandag 8 januari 2018 @ 16:37:42 #257
61320 TwztId
ja toch..
pi_176368986
Wat ik me afvraag, zijn er eigenlijk coins die al een tijdje meedraaien waar van de waarde op een gegeven moment dik is gechrashed en er nooit meer bovenop gekomen?
pi_176368991
quote:
2s.gif Op maandag 8 januari 2018 16:35 schreef BlauweTijger het volgende:
Zie hieronder reden voor het crashen van de prijzen.

[ afbeelding ]
Punt 5, goed argument
  maandag 8 januari 2018 @ 16:37:53 #259
25967 solidslayer
to much is never enough
pi_176368994
quote:
0s.gif Op maandag 8 januari 2018 16:27 schreef Wereldgozer het volgende:
Lsk kopen op 187k sat, koffie halen, nu 203k sat _O-
Nice! helaas kan ik niet bijkopen, anders had ik mijn maand salaris nu erin gepompt :D
PSN-ID: SoliD_S
pi_176368997
quote:
1s.gif Op maandag 8 januari 2018 16:33 schreef Greys het volgende:

[..]

Als je elke seconde naar de koers kunt staren kan je best proberen te verkopen aan het begin van een dip en lager terugkopen, maar vaak is het zo dat als je dan ook maar éven niet oplet je je zooi weer duurder terug moet gaan kopen. Tis tricky. Negen van de tien keer is het echt beter om het gewoon maar even uit te zitten.
Dat bijkopen in een dip is niet zo moeilijk, maar het hoog verkopen (vlak voor een dip) is het lastigste van alles, want iets wat stijgt verkoop je niet zo graag.
Maar ik kan 't mis hebben...
pi_176369025
Dit had ik trouwens nog gemist vandaag, zou ook nog negatief kunnen uitpakken voor bitcoin, maar op zich zal dat wel ergens anders opgevangen worden

https://news.vice.com/en_(...)rations-in-the-world
٩๏̯͡๏)۶
pi_176369049
quote:
0s.gif Op maandag 8 januari 2018 16:37 schreef TwztId het volgende:
Wat ik me afvraag, zijn er eigenlijk coins die al een tijdje meedraaien waar van de waarde op een gegeven moment dik is gechrashed en er nooit meer bovenop gekomen?
ja hoor
https://coinmarketcap.com/currencies/maidsafecoin/
was eerst een top coin qua prijs bijvoorbeeld :+

[ Bericht 0% gewijzigd door #ANONIEM op 08-01-2018 16:40:28 ]
  maandag 8 januari 2018 @ 16:41:12 #263
286575 Roces18
Chef de party
pi_176369074
quote:
0s.gif Op maandag 8 januari 2018 16:15 schreef Ronaldsen het volgende:

[..]

FUN was puur een pump van 4 naar 20 cent zoals Verge (zelfde geldt voor POET).

Maar de penny coins zijn nu zo ongeveer op inmiddels, althans op Binance.
Fun is anders een coin MET partners en een echte use case. Die zie ik Q2 wel flink stijgen
melksommelier en vertrouwenspersoon fok
pi_176369103
quote:
0s.gif Op maandag 8 januari 2018 16:16 schreef Jurian95 het volgende:

[..]

Ja omdat BTC naar beneden ging. ETH/BTC koers viel reuze mee.

BTC lijkt de weg omhoog weer gevonden te hebben.
ETH in BTC ook -10% tov de top van vannacht:

https://coinmarketcap.com/currencies/ethereum/ op 1d
  Eurovisie Songfestival Queen maandag 8 januari 2018 @ 16:42:45 #265
163650 Greys
pi_176369109
quote:
0s.gif Op maandag 8 januari 2018 16:36 schreef Patroon het volgende:

[..]

Ik eet uit stress een roll toffifee op ;)
Die bestaan niet in een rol!
Alleen in een gouden doosje. O+
Toch? Tóch??
IT'S GREYSIE IT'S PARTY
pi_176369114
quote:
0s.gif Op maandag 8 januari 2018 16:39 schreef Ronaldsen het volgende:
Dit had ik trouwens nog gemist vandaag, zou ook nog negatief kunnen uitpakken voor bitcoin, maar op zich zal dat wel ergens anders opgevangen worden

https://news.vice.com/en_(...)rations-in-the-world
Zolang die miners niet van de 1 op andere dag massaal gesloten worden maar gewoon een voor 1 om de paar weken de deuren moeten sluiten is er niks aan de hand. Dan zorgt de difficulty change (eens in de 2 weken) van BTC er automatisch voor dat er gewoon iedere 10 minuten een block gemined blijft worden.

Als ze wel van de een op andere dag allemaal dicht gegooid worden ontstaat er wel een groot probleem omdat dan het aantal onverwerkte transacties nog verder en hard op zal lopen. Maar dat scenario lijkt me niet echt realistisch.
  Eurovisie Songfestival Queen maandag 8 januari 2018 @ 16:44:48 #267
163650 Greys
pi_176369159
quote:
0s.gif Op maandag 8 januari 2018 16:38 schreef Patroon het volgende:

[..]

Dat bijkopen in een dip is niet zo moeilijk, maar het hoog verkopen (vlak voor een dip) is het lastigste van alles, want iets wat stijgt verkoop je niet zo graag.
Lager terugkopen is ook niet altijd even makkelijk. Kwam ik achter toen ik nog niet zo lang meedeed en dacht 'zo, verkocht, nu even een kwartiertje van m'n werk naar huis rijden en dan koop ik het zo lager weer terug'. En dat het dan alweer hoger was :@ }:|

Al doende leert men enzo.
IT'S GREYSIE IT'S PARTY
pi_176369183
Vandaag veel in het rood maar nog steeds ruim boven mijn inleg :P
pi_176369194
quote:
1s.gif Op maandag 8 januari 2018 16:44 schreef Greys het volgende:

[..]

Lager terugkopen is ook niet altijd even makkelijk. Kwam ik achter toen ik nog niet zo lang meedeed en dacht 'zo, verkocht, nu even een kwartiertje van m'n werk naar huis rijden en dan koop ik het zo lager weer terug'. En dat het dan alweer hoger was :@ }:|

Al doende leert men enzo.
Wat je wel kunt doen is een deel HODLEN (bijvoorbeeld 20 LISK) en met 2 LISK daytraden en zo proberen heel langzaam je stack vergroten.
pi_176369206
quote:
0s.gif Op maandag 8 januari 2018 16:45 schreef Xeor het volgende:
Vandaag veel in het rood maar nog steeds ruim boven mijn inleg :P
Het moet ook wel heel hard instorten wil ik onder mijn inleg komen.
pi_176369209
quote:
0s.gif Op maandag 8 januari 2018 16:42 schreef Ralphmeister het volgende:

[..]

ETH in BTC ook -10% tov de top van vannacht:

https://coinmarketcap.com/currencies/ethereum/ op 1d
Kijk eens om 22:30 gisteravond dan.
  Moderator / Redactie Sport maandag 8 januari 2018 @ 16:47:56 #272
359864 crew  Nattekat
De roze zeekat
pi_176369228
quote:
14s.gif Op maandag 8 januari 2018 16:40 schreef Typisch het volgende:

[..]

ja hoor
https://coinmarketcap.com/currencies/maidsafecoin/
was eerst een top coin qua prijs bijvoorbeeld :+
AUR niet noemen :N
100.000 katjes
Fuck the EBU!
  Eurovisie Songfestival Queen maandag 8 januari 2018 @ 16:49:00 #273
163650 Greys
pi_176369261
IT'S GREYSIE IT'S PARTY
pi_176369278
quote:
14s.gif Op maandag 8 januari 2018 16:49 schreef Greys het volgende:
[ afbeelding ]
Kopen dus!!!! BUY BUY
U MAD?
  maandag 8 januari 2018 @ 16:49:54 #275
371833 BlauweTijger
Doet tegen iedereen stoer
pi_176369285
quote:
14s.gif Op maandag 8 januari 2018 16:49 schreef Greys het volgende:
[ afbeelding ]
quote:
2s.gif Op maandag 8 januari 2018 16:35 schreef BlauweTijger het volgende:
Zie hieronder reden voor het crashen van de prijzen.

[ afbeelding ]
Juist
En altijd het laatste woord.
  maandag 8 januari 2018 @ 16:50:20 #276
286575 Roces18
Chef de party
pi_176369300
fuckin weakhands wanneer ik geen liquide activa heb om te kopen ;(
melksommelier en vertrouwenspersoon fok
pi_176369311
quote:
0s.gif Op maandag 8 januari 2018 16:46 schreef BakkenKappen het volgende:

[..]

Het moet ook wel heel hard instorten wil ik onder mijn inleg komen.
HODL en afwachten!
pi_176369323
Haha, ik krijg net een offer om Universa te kopen. Meer dan 2 miljoen stuks.
Kan ik in Moskou op komen halen.
pi_176369332
Ripple is weer ¤3,20 op Korbit ( https://www.korbit.co.kr/ )
pi_176369333
quote:
10s.gif Op maandag 8 januari 2018 16:50 schreef Typisch het volgende:
Haha, ik krijg net een offer om Universa te kopen. Meer dan 2 miljoen stuks.
Kan ik in Moskou op komen halen.
Koffers al gepakt?
pi_176369345
quote:
10s.gif Op maandag 8 januari 2018 16:50 schreef Typisch het volgende:
Haha, ik krijg net een offer om Universa te kopen. Meer dan 2 miljoen stuks.
Kan ik in Moskou op komen halen.
Wanneer komt Universa op een exchange?
pi_176369346
quote:
0s.gif Op maandag 8 januari 2018 16:51 schreef einschtein het volgende:

[..]

Koffers al gepakt?
Schijnt wel een legit persoontje te zijn.
Maar nee, denk niet dat ik er zin in heb.
pi_176369352
quote:
0s.gif Op maandag 8 januari 2018 16:51 schreef Xeor het volgende:

[..]

Wanneer komt Universa op een exchange?
Dat is nog niet bekend.
  maandag 8 januari 2018 @ 16:52:25 #284
371833 BlauweTijger
Doet tegen iedereen stoer
pi_176369364
Wat denken jullie van SNT? Ik vind het imo wel nice en het instapmoment lijkt me goed.
En altijd het laatste woord.
  Eurovisie Songfestival Queen maandag 8 januari 2018 @ 16:52:33 #285
163650 Greys
pi_176369369
quote:
10s.gif Op maandag 8 januari 2018 16:50 schreef Typisch het volgende:
Haha, ik krijg net een offer om Universa te kopen. Meer dan 2 miljoen stuks.
Kan ik in Moskou op komen halen.
Nou hup met je bontmuts!
IT'S GREYSIE IT'S PARTY
pi_176369372
quote:
6s.gif Op maandag 8 januari 2018 16:51 schreef Typisch het volgende:

[..]

Schijnt wel een legit persoontje te zijn.
Maar nee, denk niet dat ik er zin in heb.
Jammer. Kon je nog even mee spelen met Wie Is De Mol?.
pi_176369379
quote:
14s.gif Op maandag 8 januari 2018 16:52 schreef Typisch het volgende:

[..]

Dat is nog niet bekend.
Oke even in de gaten houden dus, ik hoor namelijk veel over universa (heb me eigen er nog niet in verdiept) :)
pi_176369390
quote:
0s.gif Op maandag 8 januari 2018 16:52 schreef einschtein het volgende:

[..]

Jammer. Kon je nog even mee spelen met Wie Is De Mol?.
Ja, dat wordt live opgenomen...
pi_176369408
quote:
9s.gif Op maandag 8 januari 2018 16:53 schreef Typisch het volgende:

[..]

Ja, dat wordt live opgenomen...
Ooooh.
  maandag 8 januari 2018 @ 16:54:30 #290
87936 Rossdale
#MaximumAttack
pi_176369423
quote:
Ja die is echt kneiterhard gestegen. In november nog met verlies voor $4 van de hand gedaan :@
Please sir. When moon? When Mustang?
pi_176369436
Crypto moet eerst 80% instorten voordat het pas lager is dan mijn inleg...toch wel een geruststelling, alhoewel niets onmogelijk is..
Maar ik kan 't mis hebben...
  Moderator / Redactie Sport maandag 8 januari 2018 @ 16:56:25 #292
416575 crew  Evenstar
Also known as Kyran or Theoden
pi_176369471
quote:
0s.gif Op maandag 8 januari 2018 16:24 schreef SugeLucky het volgende:
net wat SUB gekocht. Was dit al dagen van plan, nu was een mooi moment.
Ik twijfel nog, SUB of ENJ.

SUB is _O_, maar ik vind het makkelijk inschatten hoe ENJ gebruikt gaat worden en wat het op korte termijn gaat doen. Waar denk je dat SUB staat aan einde van het jaar? Ik weet het, geen glazen bol, maar je hebt vast een idee waar je SUB over een tijdje ziet :D, want ondanks dat het een prima product is vind ik het moeilijk inschatten bij SUB.
  Eurovisie Songfestival Queen maandag 8 januari 2018 @ 16:58:40 #293
163650 Greys
pi_176369516
Print uit en hang boven je bed.

IT'S GREYSIE IT'S PARTY
  maandag 8 januari 2018 @ 16:59:06 #294
25967 solidslayer
to much is never enough
pi_176369525
quote:
0s.gif Op maandag 8 januari 2018 16:56 schreef Kyran het volgende:

[..]

Ik twijfel nog, SUB of ENJ.

SUB is _O_, maar ik vind het makkelijk inschatten hoe ENJ gebruikt gaat worden en wat het op korte termijn gaat doen. Waar denk je dat SUB staat aan einde van het jaar? Ik weet het, geen glazen bol, maar je hebt vast een idee waar je SUB over een tijdje ziet :D, want ondanks dat het een prima product is vind ik het moeilijk inschatten bij SUB.
Heb deel van mn sub met winst verkocht voor Ven. Lastig inschatten met Sub idd wat het gaat doen.
PSN-ID: SoliD_S
  maandag 8 januari 2018 @ 17:00:38 #295
371833 BlauweTijger
Doet tegen iedereen stoer
pi_176369551
Nu is de vraag.. waar instappen _O-
En altijd het laatste woord.
pi_176369556
Portfolio stijgt weer wat :P
  Moderator / Redactie Sport maandag 8 januari 2018 @ 17:01:51 #297
416575 crew  Evenstar
Also known as Kyran or Theoden
pi_176369579
quote:
0s.gif Op maandag 8 januari 2018 16:59 schreef solidslayer het volgende:

[..]

Heb deel van mn sub met winst verkocht voor Ven. Lastig inschatten met Sub idd wat het gaat doen.
Yup, alles ziet er goed uit bij SUB hoor, maar geen idee hoe/wat/waar het daadwerkelijk gebruikt gaat worden op langere termijn. Bij ENJ is het simpel en die heb ik vooral voor korte termijn.Ik zie die nog wel 2x over de kop gaan voor Q3. en dan gaat die er uit :D
pi_176369590
quote:
0s.gif Op maandag 8 januari 2018 17:00 schreef BlauweTijger het volgende:
Nu is de vraag.. waar instappen _O-
BLOCKv :)
  maandag 8 januari 2018 @ 17:02:54 #299
25967 solidslayer
to much is never enough
pi_176369612
quote:
0s.gif Op maandag 8 januari 2018 17:01 schreef Kyran het volgende:

[..]

Yup, alles ziet er goed uit bij SUB hoor, maar geen idee hoe/wat/waar het daadwerkelijk gebruikt gaat worden op langere termijn. Bij ENJ is het simpel en die heb ik vooral voor korte termijn.Ik zie die nog wel 2x over de kop gaan voor Q3. en dan gaat die er uit :D
Precies wat ik dacht ook! Heb er nog 5 staan :P Ik dacht.. wat als die straks naar 25 dollar schieten ofzo haha, ik ben benieuwd.
PSN-ID: SoliD_S
pi_176369624
quote:
10s.gif Op maandag 8 januari 2018 16:50 schreef Typisch het volgende:
Haha, ik krijg net een offer om Universa te kopen. Meer dan 2 miljoen stuks.
Kan ik in Moskou op komen halen.
Had je dat reddit draadje gister nog gezien? Over geen ontwikkeling en dergelijke? Zoja; wat vond je er van? Onzin of?
pi_176369649
quote:
0s.gif Op maandag 8 januari 2018 17:03 schreef Scrummie het volgende:

[..]

Had je dat reddit draadje gister nog gezien? Over geen ontwikkeling en dergelijke? Zoja; wat vond je er van? Onzin of?
Laat eens zien?
abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
Forum Opties
Forumhop:
Hop naar:
(afkorting, bv 'KLB')