FOK!forum / Muziek / Top 2000 Editie 2017 #127 het is donderdag hoor
Mexicanobakkerdonderdag 28 december 2017 @ 15:53
icNbOF3.gif

Het is 25 december, negen uur. Zappen is zinloos. Dit is… de Radio 2 Top 2000. (geesh kon dat niet korter?) En dan gaat dit topic even helemaal los. 50000 posts in een weekje, daar lachen wij om. Wilde U altijd al weten dat Atomic Kitten Eternal Flame naakt heeft ingezongen? Of wilde U soms weten dat de drummer van de Beatles geen baard heeft? Het kan hier allemaal. Zelfs allerlei andere lollige feitjes passeren de revue. Wist U bijvoorbeeld dat Kayak stiekem altijd over een ‘Reverse Queen’ zong? Misschien bent U wel geïnteresseerd in familietaferelen tijdens “Waarom fluister ik jouw naam nog”. Het kan allemaal.
Babbel hier gewoon gezellig mee en leer dat dit het enige topic is waarbij bij het woord Lennon niet meteen aan een Beatle wordt gedacht en dat sommige mensen blijkbaar een Top 2000 kunnen overleven met 20 uur slaap. Want dit is de gezelligste reeks van het jaar.

Radio 2 Top 2000: Editie 2017
Het is alweer de negentiende editie van het grootste radio-evenement van de radio. Radio 2 draait 7 dagen lang de beste platen aldus het Nederlandse stemvee, vanaf eerste kerstdag tot het laatste uurtje in 2017. De 159 uur durende muzikale marathon is ook te volgen via de website van Radio 2.

Wat kunnen wij doen?
Meeluisteren en meeposten. En bovenal, stemmen. Natuurlijk zou de Top 2000 de Top 2000 niet zijn als er niet een hoop bagger in zou staan, dus wij hopen vooral dat jullie allemaal op Thuis van Marco B--- wacht nee doe dit toch maar niet.
Er gaat namelijk al zoveel moois uit, daarom mogen een paar pareltjes wel even aangehaald worden. Uiteraard was er de competitie van D. begin dit jaar met 80’s liedjes

Echo & The Bunnymen - The Killing Moon 9
Long John Baldry - (Walk Me Out In The) Morning Dew 8
Pet Shop Boys - Suburbia 8
SPOILER
Cameo - Word Up 7
Dead or Alive-You spin me round 7
Freddie Aguilar - Anak 7
George Harrison - Got my mind set on you 7
Kim Wilde - Kids In America 7
Leo Sayer - Orchard Road 7
Neneh Cherry – Buffalo Stance 7
Peter Schilling - Major Tom (Völlig losgelöst) 7
Roy Orbison - You Got It 7
Talk Talk - Living In Another World 7
The Romantics - What I Like About You 7
Tom Petty and the Heartbreakers - Refugee 7
Big Country - Chance 6
Depeche Mode - People are People 6
Duran Duran - Hungry Like The Wolf 6
Feargal Sharkey - A good heart 6
Jim Diamond - I Should have known better 6
Joan Jett and the Blackhearts - I Love Rock 'n Roll 6
John Cougar (Mellencamp) - Jack & Diane 6
Katrina & The Waves - Walking On Sunshine 6
Rufus & Chaka Khan - Ain't nobody 6
Split Enz - I hope I never 6
Vangelis - Chariots Of Fire 6
A flock of seagulls - I Ran 5
Asia - Heat Of The Moment 5
Berlin - Take my breath away 5
China Crisis - Wishfull Thinking 5
Crowded House - Better be home soon 5
Fiction Factory - Feels Like Heaven 5
Giorgio Moroder and Philip Oakey - Together in electric dreams 5
Grandmaster Flash – The Message 5
Hall & Oates - I can go for that 5
Jan Hammer – Crockett’s Theme 5
LL Cool J - I need love 5
Los Lobos – La Bamba 5
Madonna - Into The Groove 5
Marc Almond - Tears Run Rings 5
Murray Head - One Night In Bangkok 5
New Order - True Faith 5
Nick Cave and the Bad Seeds - The Mercy Seat 5
Nik Kershaw - The Riddle 5
Robbie Robertson - Somewhere Down The Crazy River 5
Tears For Fears - Mad World 5
The Housemartins - Caravan of Love 5
The J. Geils Band - Centerfold 5
The Korgis - Everybody's Got To Learn Sometime 5
The Specials - Too much too young 5
The Waterboys - Don't Bang the Drum 5
En dan kom ik nog even met wat persoonlijke Propaganda van 3 plaatjes die echt veeeeel te ver onderaan staan voor waar ze horen te staan. De eerste is Duel van Propaganda (1995 in 2016) waarvan ik gewoon even roep dat ie teveel genot is om de Top 2000 uit te zien gaan.

De tweede is misschien wel de belangrijkste. Strange Fruit van Billie Holiday (1989 in 2016) is het laatste vooroorlogse liedje in de lijst en gaat bovendien over een belangrijk onderwerp – die tekst is niet mis. Als je de lijst een beetje van zijn charme wil laten behouden stem je gewoon hierop. Punt.

De derde is Daydream Believer van de Monkees. Om twee redenen. Allereerst moet dat prutswerk I’m A Believer niet hun enige notering zijn. Ten tweede horen dit soort klassieke 60s acts weldegelijk ergens onderin de lijst rond te hangen. Dus waarom niet Daydream Believer van de Monkees (1987 in 2016)

Nog een ander ding wat vorig jaar punt van discussie was is de schandalig lage notering van 60's classics als A Whiter Shade of Pale en Nights In White Satin. Misschien niet zo nijpend als de vorige gevallen, maar dit zijn met recht legendarische platen die hun status van uberklassieker wat ons betreft toch niet mogen verliezen. Absoluut iets om over na te denken.

Wanneer?
Maandag 25 december 09:00 tot en met Zondag 31 december 23:59.

De lijst van 2017
Die is hier te bekijken!

Presentatie
De presentatie is dit jaar in handen van:
06.00 - 09.00 uur Gerard Ekdom
09.00 - 12.00 uur Bart Arens
12.00 - 14.00 uur Gijs Staverman
14.00 - 16.00 uur Annemieke Schollaardt
16.00 - 18.00 uur Ruud de Wild
18.00 - 20.00 uur Wouter van der Goes
20.00 - 22.00 uur Stefan Stasse
22.00 - 00.00 uur Jan-Willem Roodbeen
00.00 - 02.00 uur Evelien de Bruijn
02.00 - 04.00 uur Cielke Sijben
04.00 - 06.00 uur Frank van 't Hof

De Tunes O+
Bijna alle tunes zijn 'legendarische radiotunes' uit heden en vooral verleden. Ze zijn voor de eerste Radio 2 Top 2000 in 1999 opnieuw opgenomen door het Metropole Orkest o.l.v. Dick Bakker. De arrangementen zijn van Onno Krijn.

Helaas worden deze tunes niet meer zo vaak gebruikt als vroeger, maar... nog steeds hebben ze hun charme. Vooral 'de' Tune ( O+ ) blijft veelvuldig te horen. In een verneukte 2016 uitgave, dat dan weer wel. :r

Het gaat om de volgende tunes: aan het begin van ieder uur: Tommy Ouverture (The Who). Altijd aan het einde van het uur (overzicht): Swinging Olympia (Europarade) Verder worden gebruikt: Soul Coaxing, Guess what, Cute, Mannix, Babyface, The man.

*O* *G* *O* *G* *O* *G* *O*

Kabelfrequenties
Overzicht van verschillende steden:
http://www.frequenties.net/station/radio-2

FM-etherfrequenties
Friesland: 88.0 MHz en 92.9 MHz
Groningen: 88.0 MHz
Drenthe: 88.0 MHz
Overijssel: 88.0 MHz en 104.6 MHz
Gelderland: 88.2 MHz, 92.6 MHz en 104.6 MHz
Flevoland: 88.0 MHz en 92.6 MHz
Utrecht: 92.6 MHz
Noord-Holland: 92.6 MHz en 92.9 MHz
Zuid-Holland: 92.6 MHz
Zeeland: 92.6 MHz en 97.8 MHz
Noord-Brabant: 88.2 MHz en 92.6 MHz
Limburg: 88.2 MHz, 93.4 MHz en 97.2 MHz

Luisteren via internet:
http://icecast.omroep.nl/radio2-bb-mp3

*G* *G* *O* *G* *O* *G* *G*

http://www.radio2.nl/nieuws/id-6114-mannen-versus-vrouwen.html

De Top 2000 in beeld
Cultura 24:
Tussen Kerst en Oud & Nieuw 2017 zal NPO Cultura vast weer vanuit het Top 2000 Café iedere dag Top 2000 Visual Radio uitzenden. Verrijkt met clips van en informatie over artiesten en songs uit de Lijst der Lijsten. Gezelligheid met Gerrie, Mien en Joop in het cafe als Leentje Huizer voorbij komt, wie wil dat nu niet?

Nederland 3
Tijdens de Top 2000 kun je in de nachtelijke uurtjes hopelijk ook weer meekijken in de studio (en tot 2 uur in het cafe) via NPO3 tussen +/- 01.00 - 06.00 uur.

Website
http://www.nporadio2.nl/top2000/home

Etalagekanalen

Tevens vind je de Top 2000 dit jaar vast weer op de etalagekanalen van UPC, Ziggo (kanaal 13), Delta en Caiway, waar men Cultura24 1 op 1 naar omzet!

*O* *O* *G* *G* *G* *O* *O*

*G* *G* *O* *G* *O* *G* *G*

Vanaf wanneer stemmen?
De stemweek was van 1 t/m 8 december

Voor uitgebreide statistieken:
http://pino112.nl/top2000/
Pino, held! _O_

*O* *G* *O* *G* *O* *G* *O*

Spotify:
Open in Spotify de lijst der lijsten en luister daar een groot deel van de lijst terug! Op dit moment zijn de lijsten tot 2013 beschikbaar. http://www.radio2.nl/nieuws/id-4908/top-2000-spotify-app.html

Staat ie in de top 2000?
Hopelijk kunnen we ook dit jaar genieten van een site met schijtlollige gifjes waarin je kunt zien welke liedjes de lijst hebben gehaald. Als het goed is zijn dit er precies 2000. De site is online op www.staatieindetop2000.nl

Ook in 2017 hebben een aantal FOK!kers voor jou deze site afgespeurd en deze nieuwe nummers en afvallers gevonden:
SPOILER: Nieuwe nummers top 2000: 2017
Adele - Water Under The Bridge
Andre hazes jr. - leef
Arcade Fire - Everything Mow
Aretha Franklin – Think (blues brothers version)
Armin Van Buuren Feat. Josh Cumbee - Sunny Days
Barbra Streisand - Tell Him
Baz Luhrman - Everybody's free (to wear sunscreen)
The Beatles - Across the Universe
The Beatles - Don't Let Me Down
Benny Neyman - Waarom fluister ik je naam nog
Berlin - Take my breath away
Björk - Human Behaviour
BLOF Ft. Geike – Zoutelande
Bökkers - Catch & Release
The Cats - Times Were When
Chef's Special - Amigo
Chef's Special - Try Again
China Crisis - Wishful Thinking
Coldplay & Chainsmokers - Something Just Like This
Coldplay - Up&UP
DC Lewis - Mijn gebed
Dua Lipa - Be The One
Earth & Fire - Seasons
Ed Sheeran - Castle On The Hill
Ed Sheeran - Galway Girl
Ed Sheeran - Perfect
Ed Sheeran - Shape Of You
Elbow - Magnificent (She Says)
Fleetwood Mac - Black Magic Woman
George Michael - Freedom '90
George Michael - I Knew You Were Waiting
George Michael – Praying For Time
George Michael - You Have Been Loved
George Michael & Mary J. Blige - As
Guus Meeuwis - Proosten
Harry Styles - Sign Of The Times
Imagine Dragons - Believer
Imagine Dragons - Thunder
Imagine Dragons - Whatever It Takes
Inxs - Need You Tonight
J.J. Cale - Cajun Moon
James Arthur - Say You Won’T Let Go
John Mayer - In the blood
Kaleo – Way Down We Go
Katy Perry Feat. Skip Marley - Chained To The Rhythm
Kayak - Starlight Dancer
Linkin Park - Numb
Linkin Park - One More
LP - Lost On You
Luis Fonsi & Daddy Yankee - Despacito
Madonna - Papa Don'T Preach
Martin Garrix Feat. Bebe Rexha - In The Name Of Love
Marvin Gaye & Tammi Terrell - Ain'T No Mountain High Enough
Metallica - The Unforgiven II
Metallica - Whiskey In The Jar
Michael Kiwanuka - Cold Little Heart
Michael Kiwanuka - Love And Hate
Muse - Feeling Good
Niall Horan - This Town
Nothing But Thieves - Amsterdam
Nothing But Thieves-Sorry
P!Nk - What About Us
Pink Floyd - Arnold Layne
Portugal. The Man - Feel It Still
Queens Of The Stone Age - Make It Wit Chu
Rammstein - Mutter
Robert Miles - Children
Rolling Stones – The Last Time
Rolling Stones – Time Waits For No One
Ronan Keating - When you say nothing at all
Rowwen Hèze - De Neus Umhoeg
Sam Smith - Writing's on the wall
Sandy Coast - True Love That'S A Wonder
Sia Feat. Kendrick Lamar - The Greatest
Spandau Ballet - True
Spinvis - Kom Terug
Tame Impala - The Less I Know The Better
Tears for fears - Mad World
Tom Petty - A Face In The Crowd
Tom Petty - Free Fallin'
Tom Petty - I Won'T Back Down
Tom Petty - Into The Great Wide Open
Tom Petty - Learning To Fly
Tom Petty - Mary Jane'S Last Dance
Tom Petty - Refugee
T'Pau - China in your Hand
The Weeknd feat. Daft Punk - I Feel It Coming
Wham! – Club Tropicana
Young Gun Silver Fox – Long Way Back
Zucchero - Diamante
SPOILER: OUT in 2017
# vorig jaar + artiest + titel
1999 - Maroon 5 & Christina Aguilera Moves like Jagger
1997 - Anouk Modern world
1992 - The Kooks Naïve
1989 - Billie Holiday Strange Fruit
1986 - David Gray Babylon
1983 - Q65 Ann
1982 - The Weeknd Can’t feel my face
1979 - Jan Smit Als de morgen is gekomen
1976 - The Walker Brothers The Sun Ain't Gonna Shine Anymore
*1975 - The Osmonds Crazy Horses
*1970 - Volumia! Hou me vast
1968 - Crosby, Stills, Nash & Young Helpless
1966 - Nancy Sinatra These Boots Are Made for Walkin'
*1963 - The Righteous Brothers You've Lost That Lovin' Feelin'
1959 - Lenny Kravitz It ain't over 'till it's over
1957 - The Doors The Crystal Ship
1951 - The Script For the first time
1949 - Ben Howard The fear
1945 - XTC Making plans for Nigel
1942 - Coldplay Atlas
*1940 The Byrds Turn! Turn! Turn! (to everything there is a season)
1934 Booker T. & the M.G.'s Green Onions
1931 Caro Emerald Back it up
1927 Nielson & Miss Montreal Hoe
1926 Maître Gims J'me tire
1925 Jack Johnson Sitting, Waiting, Wishing
1923 3JS Geloven in het leven
1922 Janis Joplin Try (just a little bit harder)
1920 ZZ Top Legs
1909 Stevie Wonder Master Blaster (Jammin')
*1905 Clouseau Passie
1901 The Who Who are you
1900 Joe Cocker Summer in the city
1898 Eva De Roovere Fantastig toch
1894 Joy Division Transmission
*1892 Vaya Con Dios What's a Woman
1891 Julien Clerc This Melody
1883 Van Dik Hout Laat het los
1880 Paul de Leeuw Ik wil niet dat je liegt
*1877 The Mavericks Dance the Night Away
1876 Michael Bublé It's a beautiful day
1875 David Bowie Blue Jean
*1872 Johnny Guitar Watson A Real Mother for Ya
1871 Handsome Poets Sky on fire
1866 Jett Rebel Tonight
1864 Swedish House Mafia Don't you worry child
*1862 Dave Berry This Strange Effect
1852 John Mayer Who Says
1849 Rod Stewart You're in My Heart
1847 Deep Blue Something Breakfast at Tiffany's
1838 Village People Y.M.C.A.
1836 Backstreet Boys As Long As You Love Me
1829 U2 Walk on
1813 - Chef'Special On Shoulders
1812 - Bob Dylan Subterranean Homesick Blues
1805 - Ellie Goulding Love Me like You Do
1801 - U2 Every Breaking Wave
1796 - Pussycat Mississippi
1794 - Dotan Fall
1789 - Simply Red Home
1779 - Reamonn Supergirl
*1774 - Dusty Springfield I Close My Eyes (And Count To Ten)
1772 - Sam Hunt Take Your Time
1771 - Prince I Could Never take the place of your man
1770 - N. Rateliff & The Night Sweats SOB
1765 - The Clash - Rock the Casbah
1761 - Prince - Alphabet Street
1737 - Paul Simon - Boy in the Bubble
1723 - Amy Winehouse - Our day will come
*1721 - The Pointer Sisters - Fire
1720 - Outkast - Ms Jackson
*1711 - The Trammps - Shout
1708 - Rihanna, K.West & P.McCartney - FourFiveSeconds
1647 - Kovacs - My Love
1645 - Emeli Sandé - Read All about it
1641 - Racoon - Brick by Brick
1638 - De Staat - Fantastic Journey...
1584 - The common linnets - we don't make the wind blow
1543 - Robin Thicke - Blurred Lines
*1528 - Willeke Alberti - Telkens Weer
1443 - Major Lazor - Lean On
1378 - Prince - Controversy
1365 - Prince - If I was your girlfriend
1288 - Justin Bieber - What Do You Mean?
1268 - Prince - The Most Beautiful Girl in the World
1144 - David Bowie - Where are we now
1137 - Dotan - Hungry

*Stond sinds 1999 altijd in de lijst
Nog wat classics:
SPOILER
FOK!Miss-Top 2000 van 2017 is houdjemond! defaultUserIcon.png die de lijst zelf op is gaan halen in het Top 2000-café!
SPOILER
20171219_164446.jpg
En Annemieke gaf vanaf de wachtplaats buiten de groetjes door aan ArnieAlberts! :D
SPOILER
20171227_173525.jpg
De lijst door de jaren heen:
NbYC3LQ.png

15foxv8.jpg
D.donderdag 28 december 2017 @ 15:54
969 Anyplace, Anywhere, Anytime Nena & Kim Wilde
968 De Bom Doe Maar
967 You'll Never Walk Alone Gerry & The Pacemakers
966 Self Esteem The Offspring
965 The Man Who Sold The World David Bowie
964 Breakthru Queen
963 Jumping Jack Flash The Rolling Stones
962 Breakfast In America Supertramp
961 21 Guns Green Day
960 Give It Away Red Hot Chili Peppers
959 Zij Marco Borsato
958 Could You Be Loved Bob Marley & The Wailers
957 One More Time Daft Punk
Niznodonderdag 28 december 2017 @ 15:54
quote:
0s.gif Op donderdag 28 december 2017 15:53 schreef laxus13 het volgende:

[..]

Met de groep hier waar ik woon :P
lekker toch :)
Ik heb niet eens gegourmet dit jaar...
Niet eens het echte kerstdagen gevoel gehad.
peacemandonderdag 28 december 2017 @ 15:54
*O*
Fred_Bdonderdag 28 december 2017 @ 15:54
*O* *O*
datismijnmeningdonderdag 28 december 2017 @ 15:54
Laatste van Annemieke ;(
Ruud de Wild nu :r
MTheBassmandonderdag 28 december 2017 @ 15:54
quote:
0s.gif Op donderdag 28 december 2017 15:51 schreef BillDauterive het volgende:

[..]

Netjes :D ik denk dat ik niet eens meer goed zou kunnen tellen :P
Het was een Flying tiger, kitscherige kutwinkel. Ik had gewoon prima geteld, de supervisor van vandaag was iets te 'stuck up' en de medewerkers waren ook bitchy. Wij konden het ons echt niks schelen, gewoon paar foutjes hier en daar wat altijd weleens gebeurt.
Ferdodonderdag 28 december 2017 @ 15:54
969 Anyplace, Anywhere, Anytime Nena & Kim Wilde :)
968 De Bom Doe Maar *O*
967 You'll Never Walk Alone Gerry & The Pacemakers *O*
966 Self Esteem The Offspring *O*
965 The Man Who Sold The World David Bowie O+
964 Breakthru Queen *O* _O_
963 Jumping Jack Flash The Rolling Stones *O* _O_
962 Breakfast In America Supertramp O+ _O_
961 21 Guns Green Day :)
960 Give It Away Red Hot Chili Peppers *O*
959 Zij Marco Borsato :')
958 Could You Be Loved Bob Marley & The *O*
957 One More Time Daft Punk ^O^
Fred_Bdonderdag 28 december 2017 @ 15:54
Leuk uur hierna. Zeker die cover van Leen.
Dagoduckdonderdag 28 december 2017 @ 15:54
Riep iemand Chicago trouwens net? Zal die platen weer eens draaien.

I2nXDFX.jpg
Berkerydonderdag 28 december 2017 @ 15:54
Nog maar een keer :P

fridayiminlove.jpg
Dagoduckdonderdag 28 december 2017 @ 15:54
Friday I'm in love _O_
ok01donderdag 28 december 2017 @ 15:54
Friday im in love O+ O+
BillDauterivedonderdag 28 december 2017 @ 15:54
Wat een lekker uur komt er zo aan!!
MTheBassmandonderdag 28 december 2017 @ 15:54
quote:
0s.gif Op donderdag 28 december 2017 15:54 schreef datismijnmening het volgende:
Laatste van Annemieke ;(
Annemieke :'( :'( :'(
laxus13donderdag 28 december 2017 @ 15:55
quote:
99s.gif Op donderdag 28 december 2017 15:54 schreef Nizno het volgende:

[..]

lekker toch :)
Ik heb niet eens gegourmet dit jaar...
Niet eens het echte kerstdagen gevoel gehad.
Jazeker lekker, woon sinds kort ook op mezelf en sociale contacten zijn sws goed voor mij ;)
Rellende_Rotscholierdonderdag 28 december 2017 @ 15:55
Dag te vroeg.
richoliodonderdag 28 december 2017 @ 15:55
969 Anyplace, Anywhere, Anytime Nena & Kim Wilde :?
968 De Bom Doe Maar ^O^
967 You'll Never Walk Alone Gerry & The Pacemakers _O_
966 Self Esteem The Offspring _O_ _O_
965 The Man Who Sold The World David Bowie :)
964 Breakthru Queen :?
963 Jumping Jack Flash The Rolling Stones :9
962 Breakfast In America Supertramp :)
961 21 Guns Green Day :N
960 Give It Away Red Hot Chili Peppers _O_
959 Zij Marco Borsato -O-
958 Could You Be Loved Bob Marley & The Wailers O+
957 One More Time Daft Punk O+ _O_
alopiodonderdag 28 december 2017 @ 15:55
He komend uur stamgenot met self esteem van offspring. Jammer van Kim Wilde, dat nummer gaat hoog in mijn irritatie factor zitten
peacemandonderdag 28 december 2017 @ 15:55
zullen we afspreken dat we wat langer wachten met die uurlijsten? In elk geval tot het laatste nummer voorbij is?
ok01donderdag 28 december 2017 @ 15:55
quote:
0s.gif Op donderdag 28 december 2017 15:54 schreef D. het volgende:
969 Anyplace, Anywhere, Anytime Nena & Kim Wilde
968 De Bom Doe Maar
967 You'll Never Walk Alone Gerry & The Pacemakers
966 Self Esteem The Offspring
965 The Man Who Sold The World David Bowie
964 Breakthru Queen
963 Jumping Jack Flash The Rolling Stones
962 Breakfast In America Supertramp
961 21 Guns Green Day
960 Give It Away Red Hot Chili Peppers
959 Zij Marco Borsato
958 Could You Be Loved Bob Marley & The Wailers
957 One More Time Daft Punk
Give it Away *O* *O* *O* *O*
Evenstardonderdag 28 december 2017 @ 15:55
969 Anyplace, Anywhere, Anytime Nena & Kim Wilde :{
968 De Bom Doe Maar *O*
967 You'll Never Walk Alone Gerry & The Pacemakers *O*
966 Self Esteem The Offspring *O* *O*
965 The Man Who Sold The World David Bowie :{
964 Breakthru Queen *O* *O* *O*
963 Jumping Jack Flash The Rolling Stones *O*
962 Breakfast In America Supertramp :{
961 21 Guns Green Day *O* *O* *O*
960 Give It Away Red Hot Chili Peppers *O* *O* *O*
959 Zij Marco Borsato :'(
958 Could You Be Loved Bob Marley & The Wailers *O* *O* *O*
957 One More Time Daft Punk *O* *O* *O*

Straks onderweg naar huis lekker Ozzy knallen door de speakers!
Ajacied422donderdag 28 december 2017 @ 15:55
quote:
0s.gif Op donderdag 28 december 2017 15:55 schreef richolio het volgende:
969 Anyplace, Anywhere, Anytime Nena & Kim Wilde :?
968 De Bom Doe Maar ^O^
967 You'll Never Walk Alone Gerry & The Pacemakers _O_
966 Self Esteem The Offspring _O_ _O_
965 The Man Who Sold The World David Bowie :)
964 Breakthru Queen :?
963 Jumping Jack Flash The Rolling Stones :9
962 Breakfast In America Supertramp :)
961 21 Guns Green Day :N
960 Give It Away Red Hot Chili Peppers _O_
959 Zij Marco Borsato -O-
958 Could You Be Loved Bob Marley & The Wailers O+
957 One More Time Daft Punk O+ _O_
Ken je Breakthru niet???
Niznodonderdag 28 december 2017 @ 15:55
quote:
0s.gif Op donderdag 28 december 2017 15:55 schreef laxus13 het volgende:

[..]

Jazeker lekker, woon sinds kort ook op mezelf en sociale contacten zijn sws goed voor mij ;)
^O^

Ik ben anti sociaal :D
Ajacied422donderdag 28 december 2017 @ 15:55
Zie ik daar de magische Mick van Wely?
Dagoduckdonderdag 28 december 2017 @ 15:55
quote:
0s.gif Op donderdag 28 december 2017 15:55 schreef richolio het volgende:
969 Anyplace, Anywhere, Anytime Nena & Kim Wilde :?
Dit gelooft niemand hè, dat je die niet kent.
Niznodonderdag 28 december 2017 @ 15:55
quote:
3s.gif Op donderdag 28 december 2017 15:55 schreef peaceman het volgende:
zullen we afspreken dat we wat langer wachten met die uurlijsten? In elk geval tot het laatste nummer voorbij is?
mee eens
Mexicanobakkerdonderdag 28 december 2017 @ 15:56
quote:
3s.gif Op donderdag 28 december 2017 15:55 schreef peaceman het volgende:
zullen we afspreken dat we wat langer wachten met die uurlijsten? In elk geval tot het laatste nummer voorbij is?
gewoon helemaal niet meer posten
laxus13donderdag 28 december 2017 @ 15:56
quote:
99s.gif Op donderdag 28 december 2017 15:55 schreef Nizno het volgende:

[..]

^O^

Ik ben anti sociaal :D
Ik normaal ook wel maarja is maar 2 uurtjes:P
Heubachdonderdag 28 december 2017 @ 15:56
Ik word altijd vrolijk van dit nummer
Dagoduckdonderdag 28 december 2017 @ 15:56
quote:
0s.gif Op donderdag 28 december 2017 15:56 schreef Mexicanobakker het volgende:

[..]

gewoon helemaal niet meer posten
Gewoon deze reeks op slot.
Heubachdonderdag 28 december 2017 @ 15:56
quote:
0s.gif Op donderdag 28 december 2017 15:56 schreef Mexicanobakker het volgende:

[..]

gewoon helemaal niet meer posten
Evenstardonderdag 28 december 2017 @ 15:56
quote:
0s.gif Op donderdag 28 december 2017 15:55 schreef richolio het volgende:
969 Anyplace, Anywhere, Anytime Nena & Kim Wilde :?
968 De Bom Doe Maar ^O^
967 You'll Never Walk Alone Gerry & The Pacemakers _O_
966 Self Esteem The Offspring _O_ _O_
965 The Man Who Sold The World David Bowie :)
964 Breakthru Queen :?
963 Jumping Jack Flash The Rolling Stones :9
962 Breakfast In America Supertramp :)
961 21 Guns Green Day :N
960 Give It Away Red Hot Chili Peppers _O_
959 Zij Marco Borsato -O-
958 Could You Be Loved Bob Marley & The Wailers O+
957 One More Time Daft Punk O+ _O_
Die eerste ken je zeker wel :D
Fred_Bdonderdag 28 december 2017 @ 15:56
quote:
0s.gif Op donderdag 28 december 2017 15:55 schreef Ajacied422 het volgende:

[..]

Ken je Breakthru niet???
Dat is met die clip dat ze als vrouwen verkleed zijn toch?
peacemandonderdag 28 december 2017 @ 15:56
quote:
0s.gif Op donderdag 28 december 2017 15:56 schreef Mexicanobakker het volgende:

[..]

gewoon helemaal niet meer posten
tja dat gaat m echt niet worden ben ik bang..
alopiodonderdag 28 december 2017 @ 15:56
quote:
6s.gif Op donderdag 28 december 2017 15:55 schreef Dagoduck het volgende:

[..]

Dit gelooft niemand hè, dat je die niet kent.
Ik had gewild dat ik hem niet kon
BillDauterivedonderdag 28 december 2017 @ 15:56
quote:
99s.gif Op donderdag 28 december 2017 15:55 schreef Nizno het volgende:

[..]

^O^

Ik ben anti sociaal :D
Anthrax! Groot gemis in de lijst :(
alopiodonderdag 28 december 2017 @ 15:56
quote:
9s.gif Op donderdag 28 december 2017 15:56 schreef Fred_B het volgende:

[..]

Dat is met die clip dat ze als vrouwen verkleed zijn toch?
Wat? Serieus?
DarkSonic2donderdag 28 december 2017 @ 15:57
Ik denk dat ik elk nummer van het volgende uur ken. Met Self Esteem en Anyplace.. als hoogtepunten.
MTheBassmandonderdag 28 december 2017 @ 15:57
969 Anyplace, Anywhere, Anytime Nena & Kim Wilde *O* *O*
968 De Bom Doe Maar :D
967 You'll Never Walk Alone Gerry & The Pacemakers _O_
966 Self Esteem The Offspring :)
965 The Man Who Sold The World David Bowie _O_ _O_
964 Breakthru Queen :?
963 Jumping Jack Flash The Rolling Stones :)
962 Breakfast In America Supertramp *O* *O* *O*
961 21 Guns Green Day :')
960 Give It Away Red Hot Chili Peppers _O_ _O_
959 Zij Marco Borsato :r :r :r
958 Could You Be Loved Bob Marley & The Wailers _O_ _O_
957 One More Time Daft Punk :D

Lekker uurtje! Supertramp inmiddels mijn zesde nummer op mijn stemlijst die langskomt!
peacemandonderdag 28 december 2017 @ 15:57
quote:
0s.gif Op donderdag 28 december 2017 15:56 schreef BillDauterive het volgende:

[..]

Anthrax! Groot gemis in de lijst :(
je bent de lijst zo zat dat je er vanaf wilt?
ascodonderdag 28 december 2017 @ 15:57
quote:
0s.gif Op donderdag 28 december 2017 15:57 schreef DarkSonic2 het volgende:
Ik denk dat ik elk nummer van het volgende uur ken. Met Self Esteem en Anyplace.. als hoogtepunten.
Das best een aparte combi.
Dagoduckdonderdag 28 december 2017 @ 15:57
quote:
1s.gif Op donderdag 28 december 2017 15:56 schreef alopio het volgende:

[..]

Ik had gewild dat ik hem niet kon
Ik kan hem wel aanhoren, beetje jeugdsentiment :') Misschien kom ik hier straks nog op terug.
laxus13donderdag 28 december 2017 @ 15:57
Tot vanavond :W
peacemandonderdag 28 december 2017 @ 15:57
quote:
3s.gif Op donderdag 28 december 2017 15:55 schreef peaceman het volgende:
zullen we afspreken dat we wat langer wachten met die uurlijsten? In elk geval tot het laatste nummer voorbij is?
iedereen mee eens?
richoliodonderdag 28 december 2017 @ 15:57
quote:
6s.gif Op donderdag 28 december 2017 15:55 schreef Dagoduck het volgende:

[..]

Dit gelooft niemand hè, dat je die niet kent.
Oh dat is deze, die ken ik wel inderdaad

quote:
0s.gif Op donderdag 28 december 2017 15:55 schreef Ajacied422 het volgende:

[..]

Ken je Breakthru niet???
Hmm.. Ik weet niet. Het lijkt op veel andere dingen die ik van Queen heb gehoord, maar ik ben dan ook niet zo'n Queen fan
Scorpion_17donderdag 28 december 2017 @ 15:57
quote:
0s.gif Op donderdag 28 december 2017 15:57 schreef laxus13 het volgende:
Tot vanavond :W
Later Laxie :W
Niznodonderdag 28 december 2017 @ 15:58
quote:
0s.gif Op donderdag 28 december 2017 15:57 schreef laxus13 het volgende:
Tot vanavond :W
veel plezier!!
Ajacied422donderdag 28 december 2017 @ 15:58
Dat mensen Breakthru niet kennen.. :').
Heubachdonderdag 28 december 2017 @ 15:58
Joe never wok aloon :')
Niznodonderdag 28 december 2017 @ 15:58
quote:
17s.gif Op donderdag 28 december 2017 15:57 schreef peaceman het volgende:

[..]

iedereen mee eens?
in de topic pointer mikken?
Evenstardonderdag 28 december 2017 @ 15:58
quote:
0s.gif Op donderdag 28 december 2017 15:56 schreef Mexicanobakker het volgende:

[..]

gewoon helemaal niet meer posten
Nee joh is leuk :D
Mexicanobakkerdonderdag 28 december 2017 @ 15:58
quote:
0s.gif Op donderdag 28 december 2017 15:58 schreef Ajacied422 het volgende:
Dat mensen Breakthru niet kennen.. :').
Ik voorspel gifjes met een trein
richoliodonderdag 28 december 2017 @ 15:58
quote:
0s.gif Op donderdag 28 december 2017 15:56 schreef Kyran het volgende:

[..]

Die eerste ken je zeker wel :D
Ja _O- Ik heb 'm even opgezet, ik kende 'm toch wel
Dagoduckdonderdag 28 december 2017 @ 15:58
quote:
0s.gif Op donderdag 28 december 2017 15:58 schreef Ajacied422 het volgende:
Dat mensen Breakthru niet kennen.. :').
Ik herken hem misschien straks als een nummer wat ik wel eens eerder in de Top 2000 heb gehoord maar verder heb ik geen idee. Geen fan van Queen.
Hamlapjesdonderdag 28 december 2017 @ 15:58
Wordt weer een verdomd lekker uurtje, hoor! Sowieso is vandaag al de hele dag volop GENOT
Evenstardonderdag 28 december 2017 @ 15:58
quote:
17s.gif Op donderdag 28 december 2017 15:57 schreef peaceman het volgende:

[..]

iedereen mee eens?
Ja, genoeg tijd tijdens reclame, nieuws etc. dus wat mij betreft prima :D
cafcadonderdag 28 december 2017 @ 15:58
969 Anyplace, Anywhere, Anytime Nena & Kim Wilde :)
968 De Bom Doe Maar O+
967 You'll Never Walk Alone Gerry & The Pacemakers :)
966 Self Esteem The Offspring *O*
965 The Man Who Sold The World David Bowie _O_ _O_ _O_
964 Breakthru Queen :)
963 Jumping Jack Flash The Rolling Stones _O_ _O_ _O_
962 Breakfast In America Supertramp *O*
961 21 Guns Green Day :?
960 Give It Away Red Hot Chili Peppers *O*
959 Zij Marco Borsato :{
958 Could You Be Loved Bob Marley & The Wailers :)
957 One More Time Daft Punk :)

Op Marco na een prima uurtje voor in de trein :)
Niznodonderdag 28 december 2017 @ 15:58
quote:
0s.gif Op donderdag 28 december 2017 15:58 schreef Kyran het volgende:

[..]

Nee joh is leuk :D
ja maar dan wel pas bij de reclame of tijdens het nieuws, niet al als het voorlaatste nummer nog bezig is.
MTheBassmandonderdag 28 december 2017 @ 15:58
quote:
0s.gif Op donderdag 28 december 2017 15:56 schreef BillDauterive het volgende:

[..]

Anthrax! Groot gemis in de lijst :(
Sowieso moet Caught in a Mosh en Madhouse erin. Indians ook goed nummertje
peacemandonderdag 28 december 2017 @ 15:58
969 Anyplace, Anywhere, Anytime Nena & Kim Wilde :)
968 De Bom Doe Maar :)
967 You'll Never Walk Alone Gerry & The Pacemakers O+
966 Self Esteem The Offspring :)
965 The Man Who Sold The World David Bowie :)
964 Breakthru Queen :{
963 Jumping Jack Flash The Rolling Stones :)
962 Breakfast In America Supertramp O+
961 21 Guns Green Day :?
960 Give It Away Red Hot Chili Peppers ^O^
959 Zij Marco Borsato :{
958 Could You Be Loved Bob Marley & The Wailers O+
957 One More Time Daft Punk ^O^
Ajacied422donderdag 28 december 2017 @ 15:58
quote:
0s.gif Op donderdag 28 december 2017 15:58 schreef Mexicanobakker het volgende:

[..]

Ik voorspel gifjes met een trein
De hypetrain gaat zo wel vertrekken vanaf spoor RTL7.
alopiodonderdag 28 december 2017 @ 15:59
quote:
10s.gif Op donderdag 28 december 2017 15:57 schreef Dagoduck het volgende:

[..]

Ik kan hem wel aanhoren, beetje jeugdsentiment :') Misschien kom ik hier straks nog op terug.
Wij hadden vroeger op werk zon cd die continue aanstond, dit nummer kwam dus 2x per uur langs. En dat weken achter mekaar. Sindsdien wordt ik gillend gek en krijg ik ooraids als ik hem voorbij hoor komen
Fretworkdonderdag 28 december 2017 @ 15:59
Breakthru is ook wel een onbekendere Queen hit
BillDauterivedonderdag 28 december 2017 @ 15:59
quote:
7s.gif Op donderdag 28 december 2017 15:57 schreef peaceman het volgende:

[..]

je bent de lijst zo zat dat je er vanaf wilt?
haha :P Nee, een lied van Anthrax (zoals Antisocial) zou niet misstaan. Dat zou er ook voor zorgen dat de metalliefhebbers meer hebben om uit te kiezen en Disturbed lager in de lijst komt.
DarkSonic2donderdag 28 december 2017 @ 15:59
quote:
0s.gif Op donderdag 28 december 2017 15:57 schreef asco het volgende:

[..]

Das best een aparte combi.
Dat tweede nummer is een beetje een GP maar ik heb dat altijd een goed nummer gevonden.
Ceedonderdag 28 december 2017 @ 16:00
969 Anyplace, Anywhere, Anytime Nena & Kim Wilde :N
968 De Bom Doe Maar :)
967 You'll Never Walk Alone Gerry & The Pacemakers _O_ O+
966 Self Esteem The Offspring :)
965 The Man Who Sold The World David Bowie :)
964 Breakthru Queen *O* *O* *O*
963 Jumping Jack Flash The Rolling Stones :)
962 Breakfast In America Supertramp :)
961 21 Guns Green Day :)
960 Give It Away Red Hot Chili Peppers _O_
959 Zij Marco Borsato -O-
958 Could You Be Loved Bob Marley & The Wailers :{
957 One More Time Daft Punk *O*
ascodonderdag 28 december 2017 @ 16:00
quote:
0s.gif Op donderdag 28 december 2017 15:59 schreef Fretwork het volgende:
Breakthru is ook wel een onbekendere Queen hit
10 weken, plek 4 hoogste notering.
peacemandonderdag 28 december 2017 @ 16:00
quote:
99s.gif Op donderdag 28 december 2017 15:58 schreef Nizno het volgende:

[..]

in de topic pointer mikken?
nou lijkt me wat overdreven :) . weet ook niet of iedereen de mening deelt.
heb me er zelf ook wel eens schuldig aan gemaakt... :@
SonicVolcanodonderdag 28 december 2017 @ 16:00
quote:
0s.gif Op donderdag 28 december 2017 15:58 schreef Ajacied422 het volgende:
Dat mensen Breakthru niet kennen.. :').
Uiteraard. Het intro was oorspronkelijk een ander nummer (A New Life Is Born, wat ook gezongen wordt) en is uiteindelijk toch gebruikt met de rest.
Dagoduckdonderdag 28 december 2017 @ 16:00
Ben ruim een kilo aangekomen trouwens deze maand :')
peacemandonderdag 28 december 2017 @ 16:00
quote:
0s.gif Op donderdag 28 december 2017 15:59 schreef BillDauterive het volgende:

[..]

haha :P Nee, een lied van Anthrax (zoals Antisocial) zou niet misstaan. Dat zou er ook voor zorgen dat de metalliefhebbers meer hebben om uit te kiezen en Disturbed lager in de lijst komt.
Disturbed lager vind ik het beste van jouw post. :P
Niznodonderdag 28 december 2017 @ 16:00
quote:
7s.gif Op donderdag 28 december 2017 16:00 schreef peaceman het volgende:

[..]

nou lijkt me wat overdreven :) . weet ook niet of iedereen de mening deelt.
heb me er zelf ook wel eens schuldig aan gemaakt... :@
staat er al in :P
DarkSonic2donderdag 28 december 2017 @ 16:01
Antisocial van Trust mag er ook wel in.
Zorrodonderdag 28 december 2017 @ 16:01
Ben er ook weer *O*

969 Anyplace, Anywhere, Anytime Nena & Kim Wilde :) Haalt het niet bij het origineel. Hier echt.
968 De Bom Doe Maar :)
967 You'll Never Walk Alone Gerry & The Pacemakers _O_ _O_ _O_
966 Self Esteem The Offspring *O*
965 The Man Who Sold The World David Bowie _O_
964 Breakthru Queen _O_ _O_
963 Jumping Jack Flash The Rolling Stones _O_ _O_ _O_
962 Breakfast In America Supertramp _O_ _O_
961 21 Guns Green Day _O_
960 Give It Away Red Hot Chili Peppers *O*
959 Zij Marco Borsato :{
958 Could You Be Loved Bob Marley & The Wailers :)
957 One More Time Daft Punk :')
MTheBassmandonderdag 28 december 2017 @ 16:01
quote:
10s.gif Op donderdag 28 december 2017 16:00 schreef Dagoduck het volgende:
Ben ruim een kilo aangekomen trouwens deze maand :')
Ik wel meer waarschijnlijk, maar ik ben bang dat dat meer met een bepaald vloeibaar brood waar je je gezellig van voelt
alopiodonderdag 28 december 2017 @ 16:01
quote:
10s.gif Op donderdag 28 december 2017 16:00 schreef Dagoduck het volgende:
Ben ruim een kilo aangekomen trouwens deze maand :')
Dikzak _O- _O- _O-

Misschien maar actief meedoen met SR dan volgend jaar en aan de sapjes _O-
MTheBassmandonderdag 28 december 2017 @ 16:01
Cielke in beeld O+ O+

Ik ben opeens niet moe meer :9~
richoliodonderdag 28 december 2017 @ 16:01
quote:
0s.gif Op donderdag 28 december 2017 15:58 schreef Ajacied422 het volgende:
Dat mensen Breakthru niet kennen.. :').
Is toch niet zo raar? Zo bekend is die niet volgens mij

Er komen ook alleen hierna nog iets van 20 Queen nummers, verschrikkelijk
Berkerydonderdag 28 december 2017 @ 16:01
Eentje uit mijn stemlijst *O*
Heubachdonderdag 28 december 2017 @ 16:01
DUMOLIJN
Heubachdonderdag 28 december 2017 @ 16:02
Sneeuw :o
Niznodonderdag 28 december 2017 @ 16:02
Sneeuw.

Vrouw en kinderen van Matijn in de zaal.... euh.... Bram heeft de katten mee?
MTheBassmandonderdag 28 december 2017 @ 16:02
quote:
6s.gif Op donderdag 28 december 2017 16:01 schreef Berkery het volgende:
Eentje uit mijn stemlijst *O*
Welke? Ik heb Breakfast In America erin op mijn lijst.
richoliodonderdag 28 december 2017 @ 16:02
_O- wat
BillDauterivedonderdag 28 december 2017 @ 16:02
De vrouw van Matijn Nijhuis? Hij is toch homo? :P
Ferdodonderdag 28 december 2017 @ 16:02
quote:
0s.gif Op donderdag 28 december 2017 16:02 schreef BillDauterive het volgende:
De vrouw van Matijn Nijhuis? Hij is toch homo? :P
:Y
Heubachdonderdag 28 december 2017 @ 16:02
Daar ging iets mis
Berkerydonderdag 28 december 2017 @ 16:02
quote:
0s.gif Op donderdag 28 december 2017 16:02 schreef MTheBassman het volgende:

[..]

Welke? Ik heb Breakfast In America erin op mijn lijst.
Bowie
Dagoduckdonderdag 28 december 2017 @ 16:02
quote:
0s.gif Op donderdag 28 december 2017 16:01 schreef MTheBassman het volgende:

[..]

Ik wel meer waarschijnlijk, maar ik ben bang dat dat meer met een bepaald vloeibaar brood waar je je gezellig van voelt
Ja, hier ook, heb echt niet gigantisch veel gegeten, in tegenstelling tot dat hopwater.
Niznodonderdag 28 december 2017 @ 16:03
quote:
1s.gif Op donderdag 28 december 2017 16:02 schreef Ties02 het volgende:
Daar ging iets mis
Heeft Ruud wel vaker last van :)
MTheBassmandonderdag 28 december 2017 @ 16:03
quote:
6s.gif Op donderdag 28 december 2017 16:02 schreef Berkery het volgende:

[..]

Bowie
Ook een beauty _O_
Zorrodonderdag 28 december 2017 @ 16:03
Ook even het dartsen in de gaten houden zie ik.
Ceedonderdag 28 december 2017 @ 16:03
quote:
0s.gif Op donderdag 28 december 2017 16:01 schreef richolio het volgende:

[..]

Is toch niet zo raar? Zo bekend is die niet volgens mij

Er komen ook alleen hierna nog iets van 20 Queen nummers, verschrikkelijk
Denk dat het een beetje met leeftijd te maken heeft (oma spreekt), ben in de jaren '80 begonnen met muziek luisteren en Queen was een van de eerste bands (ja, naast BZN en Wham!) waar ik me in interesseerde. En dit was toen een grote hit. Maar als je achteraf hun hele oeuvre bekijkt wordt deze minder snel genoemd, over het algemeen genomen.
Ajacied422donderdag 28 december 2017 @ 16:03
quote:
6s.gif Op donderdag 28 december 2017 16:03 schreef Zorro het volgende:
Ook even het dartsen in de gaten houden zie ik.
Je kunt nog inchecken op de hypetrain.
n00biedoobiedoodonderdag 28 december 2017 @ 16:04
Hey Wexy :W
had je nog niet eerder gezien in de reeks
Ceedonderdag 28 december 2017 @ 16:04
IK WIL GEEN KADOOTJE VAN MIJN DOCHTER.
IK HEB GEEN DOCHTER. HOU TOCH JE MUIL.

Zo, moest effe.
MTheBassmandonderdag 28 december 2017 @ 16:04
Kan iemand me oprecht vertellen wat leuk is aan darts om te kijken? Begrijp me niet verkeerd, maar ik vind het totaal niet interessant om te kijken.
Ferdodonderdag 28 december 2017 @ 16:05
quote:
0s.gif Op donderdag 28 december 2017 16:04 schreef Cee het volgende:
IK WIL GEEN KADOOTJE VAN MIJN DOCHTER.
IK HEB GEEN DOCHTER. HOU TOCH JE MUIL.

Zo, moest effe.
Iets zegt me dat je dat spotje zat bent. Weet niet waarom. :P
peacemandonderdag 28 december 2017 @ 16:05
quote:
0s.gif Op donderdag 28 december 2017 16:04 schreef Cee het volgende:
IK WIL GEEN KADOOTJE VAN MIJN DOCHTER.
IK HEB GEEN DOCHTER. HOU TOCH JE MUIL.

Zo, moest effe.
zou ik ook niet willen met zo'n enorme spelfout erin. 8-)
Niznodonderdag 28 december 2017 @ 16:05
quote:
6s.gif Op donderdag 28 december 2017 16:04 schreef n00biedoobiedoo het volgende:
Hey Wexy :W
had je nog niet eerder gezien in de reeks
kan kloppen, heb Donald een hand gegeven, gisteravond thuis gekomen.
Fretworkdonderdag 28 december 2017 @ 16:05
quote:
0s.gif Op donderdag 28 december 2017 16:00 schreef asco het volgende:

[..]

10 weken, plek 4 hoogste notering.
Toch krijgt ie amper airtime. Het is ook wel een hit, maar niet eentje die je nog veel hoort.
Zorrodonderdag 28 december 2017 @ 16:05
quote:
0s.gif Op donderdag 28 december 2017 16:04 schreef MTheBassman het volgende:
Kan iemand me oprecht vertellen wat leuk is aan darts om te kijken? Begrijp me niet verkeerd, maar ik vind het totaal niet interessant om te kijken.
Best een goede vraag eigenlijk.
peacemandonderdag 28 december 2017 @ 16:05
quote:
99s.gif Op donderdag 28 december 2017 16:05 schreef Nizno het volgende:

[..]

kan kloppen, heb Donald een hand gegeven, gisteravond thuis gekomen.
Je oom?
n00biedoobiedoodonderdag 28 december 2017 @ 16:05
quote:
99s.gif Op donderdag 28 december 2017 16:05 schreef Nizno het volgende:

[..]

kan kloppen, heb Donald een hand gegeven, gisteravond thuis gekomen.
Trump?
Niznodonderdag 28 december 2017 @ 16:05
quote:
7s.gif Op donderdag 28 december 2017 16:05 schreef peaceman het volgende:

[..]

Je oom?
de oom van Kwak :)
Niznodonderdag 28 december 2017 @ 16:06
quote:
11s.gif Op donderdag 28 december 2017 16:05 schreef n00biedoobiedoo het volgende:

[..]

Trump?
NEUJ JOH!
Mexicanobakkerdonderdag 28 december 2017 @ 16:06
quote:
99s.gif Op donderdag 28 december 2017 16:05 schreef Nizno het volgende:

[..]

kan kloppen, heb Donald een hand gegeven, gisteravond thuis gekomen.
Duck? Tusk?
ascodonderdag 28 december 2017 @ 16:06
quote:
0s.gif Op donderdag 28 december 2017 16:04 schreef MTheBassman het volgende:
Kan iemand me oprecht vertellen wat leuk is aan darts om te kijken? Begrijp me niet verkeerd, maar ik vind het totaal niet interessant om te kijken.
Zonder Barney werd dat nu niet eens uitgezonden.
Zorrodonderdag 28 december 2017 @ 16:06
Dat geweldige intro van het origineel wordt hier bijzonder gemist.
Mexicanobakkerdonderdag 28 december 2017 @ 16:06
Kim Wilde _O_
Dagoduckdonderdag 28 december 2017 @ 16:06
Hoi Ruud :W
n00biedoobiedoodonderdag 28 december 2017 @ 16:06
quote:
6s.gif Op donderdag 28 december 2017 16:06 schreef Zorro het volgende:
Dat geweldige intro van het origineel wordt hier bijzonder gemist.
:Y
MielMonteurdonderdag 28 december 2017 @ 16:06
JAaa Nostalgie
Zorrodonderdag 28 december 2017 @ 16:06
Wrap your penis round my neck *O*
Ceedonderdag 28 december 2017 @ 16:06
quote:
0s.gif Op donderdag 28 december 2017 16:04 schreef MTheBassman het volgende:
Kan iemand me oprecht vertellen wat leuk is aan darts om te kijken? Begrijp me niet verkeerd, maar ik vind het totaal niet interessant om te kijken.
Ik vond het een aantal jaar geleden echt best leuk, die bonte kermis van kansloze vadsige lijven die van die preciezie-bewegingen maakten. Vond het nog spannend ook. Maar ja, toen was het 1x per jaar en nu is er iedere 3 weken een darts-toernooi en dat publiek zit er ook alleen maar om zich lam te zuipen en te verkleden (misschien was dat eerder ook wel, maar toen hoereerden ze zich minder en stoorde ik me er niet zo aan).
datismijnmeningdonderdag 28 december 2017 @ 16:06
*O* _O_ *O*
Niznodonderdag 28 december 2017 @ 16:06
quote:
0s.gif Op donderdag 28 december 2017 16:06 schreef Mexicanobakker het volgende:

[..]

Duck? Tusk?
Duck idd.

En Mickey, Minnie, Katrien, Olaf..... HEUL VEUL
Mexicanobakkerdonderdag 28 december 2017 @ 16:06
quote:
6s.gif Op donderdag 28 december 2017 16:06 schreef Zorro het volgende:
Wrap your penis round my neck *O*
:D
Fred_Bdonderdag 28 december 2017 @ 16:07
*O* *O* *O* *O* *O*
MTheBassmandonderdag 28 december 2017 @ 16:07
Jeugdsentimentje dit O+ Nena en Kim Wilde <3
ascodonderdag 28 december 2017 @ 16:07
quote:
6s.gif Op donderdag 28 december 2017 16:06 schreef Zorro het volgende:
Wrap your penis round my neck *O*
Ik hoorde het echt. _O-
MielMonteurdonderdag 28 december 2017 @ 16:07
Ben blij dat deze wel een moderne popklassieker is gebleven
Mexicanobakkerdonderdag 28 december 2017 @ 16:07
De Cross hypetrein is AAN
patatdonderdag 28 december 2017 @ 16:07
quote:
0s.gif Op donderdag 28 december 2017 16:04 schreef MTheBassman het volgende:
Kan iemand me oprecht vertellen wat leuk is aan darts om te kijken? Begrijp me niet verkeerd, maar ik vind het totaal niet interessant om te kijken.
Pas geleden zitten kijken, leek een behoorlijk saaie partij maar toch kwam er op het einde een plottwist. Was de eerste keer dat ik serieus keek en ik vond het wel leuk. Toen nog een paar keer gekeken en toen was het helemaal niks. :')

Was eenmalig ben ik bang
zorro28donderdag 28 december 2017 @ 16:07
quote:
6s.gif Op donderdag 28 december 2017 16:06 schreef Zorro het volgende:
Dat geweldige intro van het origineel wordt hier bijzonder gemist.
Sowieso het origineel _O_
peacemandonderdag 28 december 2017 @ 16:07
quote:
0s.gif Op donderdag 28 december 2017 16:07 schreef Mexicanobakker het volgende:
De Cross hypetrein is AAN
:?
Scorpion_17donderdag 28 december 2017 @ 16:07
Neue Deutsche Welle
Zorrodonderdag 28 december 2017 @ 16:07
quote:
0s.gif Op donderdag 28 december 2017 16:07 schreef asco het volgende:

[..]

Ik hoorde het echt. _O-
Dit nummer zal nooit meer hetzelfde zijn.
Dagoduckdonderdag 28 december 2017 @ 16:07
quote:
99s.gif Op donderdag 28 december 2017 16:06 schreef Nizno het volgende:

[..]

Duck idd.

En Mickey, Minnie, Katrien, Olaf..... HEUL VEUL
Donald "Duck" Dunn is toch dood?! :o
BillDauterivedonderdag 28 december 2017 @ 16:07
*O*
datismijnmeningdonderdag 28 december 2017 @ 16:07
quote:
6s.gif Op donderdag 28 december 2017 16:06 schreef Zorro het volgende:
Wrap your penis round my neck *O*
_O-
Ceedonderdag 28 december 2017 @ 16:07
You don't speak my dialect but our images reflect.
Reversumdonderdag 28 december 2017 @ 16:07
rob_de_geus_13102663_1131390430257123_4020529856270575675_n.jpg
Ferdodonderdag 28 december 2017 @ 16:07
En zo kwam Kim toch nog aan haar nummer-1-hit hier in Nederland. :Y
Scorpion_17donderdag 28 december 2017 @ 16:08
quote:
0s.gif Op donderdag 28 december 2017 16:07 schreef patat het volgende:

[..]

Pas geleden zitten kijken, leek een behoorlijk saaie partij maar toch kwam er op het einde een plottwist. Was de eerste keer dat ik serieus keek en ik vond het wel leuk. Toen nog een paar keer gekeken en toen was het helemaal niks. :')

Was eenmalig ben ik bang
T is net GTST
Mexicanobakkerdonderdag 28 december 2017 @ 16:08
quote:
0s.gif Op donderdag 28 december 2017 16:07 schreef MielMonteur het volgende:
Ben blij dat deze wel een moderne popklassieker is gebleven
Ik ben ook maar wat fijn dat Kim Wilde meewerken aan dit lied
Dagoduckdonderdag 28 december 2017 @ 16:08
tenor.gif
MTheBassmandonderdag 28 december 2017 @ 16:08
quote:
0s.gif Op donderdag 28 december 2017 16:07 schreef Ferdo het volgende:
En zo kwam Kim toch nog aan haar nummer-1-hit hier in Nederland. :Y
Het is oprecht ook gewoon een heerlijk nummer.
Ferdodonderdag 28 december 2017 @ 16:08
quote:
6s.gif Op donderdag 28 december 2017 16:06 schreef Zorro het volgende:
Wrap your penis round my neck *O*
Dat kan ik dus ook nooit meer normaal luisteren. :')
MielMonteurdonderdag 28 december 2017 @ 16:08
Ook weer vergeten dat deze bestond
Fred_Bdonderdag 28 december 2017 @ 16:08
quote:
0s.gif Op donderdag 28 december 2017 16:08 schreef Mexicanobakker het volgende:

[..]

Ik ben ook maar wat fijn dat Kim Wilde meewerken aan dit lied
2.6/10
Zorrodonderdag 28 december 2017 @ 16:08
quote:
0s.gif Op donderdag 28 december 2017 16:08 schreef MTheBassman het volgende:

[..]

Het is oprecht ook gewoon een heerlijk nummer.
Maar het origineel... nou ja je begrijpt me wel.
MielMonteurdonderdag 28 december 2017 @ 16:09
maxresdefault.jpg
Zorrodonderdag 28 december 2017 @ 16:09
quote:
0s.gif Op donderdag 28 december 2017 16:08 schreef Mexicanobakker het volgende:

[..]

Ik ben ook maar wat fijn dat Kim Wilde meewerken aan dit lied
Ze twijfelde eerst no: Zal ik het doen? Ne, na, ok
Mexicanobakkerdonderdag 28 december 2017 @ 16:09
Wisten jullie dat Kim Wilde heel goed met tuinen is?
Dagoduckdonderdag 28 december 2017 @ 16:09
quote:
6s.gif Op donderdag 28 december 2017 16:08 schreef Zorro het volgende:

[..]

Maar het origineel... nou ja je begrijpt me wel.
Dit is toch het origineel?
MielMonteurdonderdag 28 december 2017 @ 16:09
Heerlijke instrumentatie ook
Ferdodonderdag 28 december 2017 @ 16:10
quote:
0s.gif Op donderdag 28 december 2017 16:08 schreef Mexicanobakker het volgende:

[..]

Ik ben ook maar wat fijn dat Kim Wilde meewerken aan dit lied
Er klonk inderdaad geen Nena de vraag of ze dat wilde.
Zorrodonderdag 28 december 2017 @ 16:10
quote:
12s.gif Op donderdag 28 december 2017 16:09 schreef Dagoduck het volgende:

[..]

Dit is toch het origineel?
O ja sorry ik lette even niet op.
Fred_Bdonderdag 28 december 2017 @ 16:10
quote:
6s.gif Op donderdag 28 december 2017 16:09 schreef Zorro het volgende:

[..]

Ze twijfelde eerst no: Zal ik het doen? Ne, na, ok
Waar hebben ze toen afgesproken?
peacemandonderdag 28 december 2017 @ 16:10
quote:
6s.gif Op donderdag 28 december 2017 16:09 schreef Mexicanobakker het volgende:
Wisten jullie dat Kim Wilde heel goed met tuinen is?
Jahaaaa het is een wilde...
Reversumdonderdag 28 december 2017 @ 16:10
giphy.gif
Dagoduckdonderdag 28 december 2017 @ 16:10
Er zijn vast heel wat mensen die wat met Kim Wilde...
MTheBassmandonderdag 28 december 2017 @ 16:10
quote:
6s.gif Op donderdag 28 december 2017 16:09 schreef Zorro het volgende:

[..]

Ze twijfelde eerst no: Zal ik het doen? Ne, na, ok
http://www.badumtss.net
Mexicanobakkerdonderdag 28 december 2017 @ 16:10
quote:
0s.gif Op donderdag 28 december 2017 16:10 schreef Ferdo het volgende:

[..]

Er klonk inderdaad geen Nena de vraag of ze dat wilde.
:')
Dagoduckdonderdag 28 december 2017 @ 16:10
quote:
6s.gif Op donderdag 28 december 2017 16:09 schreef Zorro het volgende:

[..]

Ze twijfelde eerst no: Zal ik het doen? Ne, na, ok
7.8/10
Ferdodonderdag 28 december 2017 @ 16:10
quote:
6s.gif Op donderdag 28 december 2017 16:09 schreef Mexicanobakker het volgende:
Wisten jullie dat Kim Wilde heel goed met tuinen is?
De Britse Rob Verlinde, ja, maar een stuk prettiger ogend.
cafcadonderdag 28 december 2017 @ 16:10
quote:
0s.gif Op donderdag 28 december 2017 16:07 schreef MTheBassman het volgende:
Jeugdsentimentje dit O+ Nena en Kim Wilde <3
Nena en Kim zijn voor mij ook jeugdsentiment. Dit nummer iets minder
Zorrodonderdag 28 december 2017 @ 16:10
quote:
9s.gif Op donderdag 28 december 2017 16:10 schreef Fred_B het volgende:

[..]

Waar hebben ze toen afgesproken?
Ze zou het doen, maar dan ook meteen overal, altijd, hoe dan ook.
Ajacied422donderdag 28 december 2017 @ 16:10
The Bomb.
Hamlapjesdonderdag 28 december 2017 @ 16:11
Doe Maar _O_
MTheBassmandonderdag 28 december 2017 @ 16:11
quote:
6s.gif Op donderdag 28 december 2017 16:10 schreef Dagoduck het volgende:

[..]

7.8/10
Ik zat eerder te denken aan 5/7

Ik hoop dat iemand die reference begrijpt :@
Mexicanobakkerdonderdag 28 december 2017 @ 16:11
Deze is wel leuk van Doe Maar, prima lyric
Dagoduckdonderdag 28 december 2017 @ 16:11
Kontrust _O_
Zorrodonderdag 28 december 2017 @ 16:11
Ziekenfonds?
peacemandonderdag 28 december 2017 @ 16:11
Cielke O+
alopiodonderdag 28 december 2017 @ 16:11
Doe Maar _O_
datismijnmeningdonderdag 28 december 2017 @ 16:11
Doe maar :r
MielMonteurdonderdag 28 december 2017 @ 16:11
E is MC kwadraat
Diaan73donderdag 28 december 2017 @ 16:11
*O* *O* *O* *O*

nog 10 minuten en dan naar de trein!
alopiodonderdag 28 december 2017 @ 16:11
Dit is toch een cover van Def Rhymz
MarijeHdonderdag 28 december 2017 @ 16:11
Doe Maar ^O^
Ceedonderdag 28 december 2017 @ 16:11
Mit nach zeit bei durchsturmfahrer
Dagoduckdonderdag 28 december 2017 @ 16:11
quote:
0s.gif Op donderdag 28 december 2017 16:11 schreef MTheBassman het volgende:

[..]

Ik zat eerder te denken aan 5/7

Ik hoop dat iemand die reference begrijpt :@
Even opgezocht.
Reversumdonderdag 28 december 2017 @ 16:11
MOET NOG HUISWERK MAKEN
richoliodonderdag 28 december 2017 @ 16:11
quote:
0s.gif Op donderdag 28 december 2017 16:03 schreef Cee het volgende:

[..]

Denk dat het een beetje met leeftijd te maken heeft (oma spreekt), ben in de jaren '80 begonnen met muziek luisteren en Queen was een van de eerste bands (ja, naast BZN en Wham!) waar ik me in interesseerde. En dit was toen een grote hit. Maar als je achteraf hun hele oeuvre bekijkt wordt deze minder snel genoemd, over het algemeen genomen.
Ah ja, klinkt logisch. Dan zal dat het wel zijn inderdaad :P
Diaan73donderdag 28 december 2017 @ 16:11
quote:
0s.gif Op donderdag 28 december 2017 16:11 schreef alopio het volgende:
Doe Maar _O_
MTheBassmandonderdag 28 december 2017 @ 16:11
VOORDAT DE BOM VALT *O* *O* *O*

Lekker baslijntje, kan ik als bassist zo waarderen _O_ _O_
richoliodonderdag 28 december 2017 @ 16:12
Hierna het beste nummer van dit uur.
Zorrodonderdag 28 december 2017 @ 16:12
WAPWOEI!
Ceedonderdag 28 december 2017 @ 16:12
Oh say can you see...
ascodonderdag 28 december 2017 @ 16:12
quote:
0s.gif Op donderdag 28 december 2017 16:12 schreef richolio het volgende:
Hierna het beste nummer van dit uur.
^O^
Dagoduckdonderdag 28 december 2017 @ 16:13
doe-maar-1984-1280x824.jpg
Ajacied422donderdag 28 december 2017 @ 16:13
E = MC KWADRAAT
alopiodonderdag 28 december 2017 @ 16:13
Def Rhymz is tegenwoordig heel goedkoop te boeken voor thuisfeestjes enzo...
Zorrodonderdag 28 december 2017 @ 16:13
Hij weet het niet meer helemaal, ik help even:
mit, nach, nebst und samt,
bei, seit, von, zu zuwider,
entgegen, ausser, aus,
gemäss und gegenüber
MielMonteurdonderdag 28 december 2017 @ 16:13
Die tekst is gewoon een van de beteren in de top2000
n00biedoobiedoodonderdag 28 december 2017 @ 16:13
Lieve Ernst, moet je horen
‘k Ben de allergrootste Doe Maar-fan
Hoor ik jou en Henny zingen
Is het of ik jullie heel goed ken
Ik hou niet van televisie
Maar voor jullie blijf ik thuis
En ik koop ook jullie platen
‘k Heb ze allemaal in huis
Maar dat liedje van die bom
Moet je horen lieve Ernst
Dat vind ik een beetje stom
Ceedonderdag 28 december 2017 @ 16:13
O+
Zorrodonderdag 28 december 2017 @ 16:13
Jaaa aanstekertjes *O*
alopiodonderdag 28 december 2017 @ 16:13
Never walk alone genot _O_
Rotterdam zingt weer mee
patatdonderdag 28 december 2017 @ 16:14
*O* *O* *O*
richoliodonderdag 28 december 2017 @ 16:14
_O_ _O_ _O_
Ajacied422donderdag 28 december 2017 @ 16:14
Zelfs de Iron Maiden man heeft respect voor You'll Never Walk Alone.
Zorrodonderdag 28 december 2017 @ 16:14
Het origineel van Slade is beter
datismijnmeningdonderdag 28 december 2017 @ 16:14
:{
Ceedonderdag 28 december 2017 @ 16:14
Staat een malloot in het café een compleet ander nummer hardop mee te zingen.
alopiodonderdag 28 december 2017 @ 16:14
Gisteren Lee ook al mee kunnen pakken
richoliodonderdag 28 december 2017 @ 16:14
Zin om te hardlopen nu
Diaan73donderdag 28 december 2017 @ 16:14
Dit is wel de mooiste uitvoering :Y
MielMonteurdonderdag 28 december 2017 @ 16:14
Lee Towers was gister al
ascodonderdag 28 december 2017 @ 16:14
Waar zijn die sjaals *O* O+ _O_
Hamlapjesdonderdag 28 december 2017 @ 16:14
Origineel van Leen is beter
peacemandonderdag 28 december 2017 @ 16:14
deze uitvoering O+
alopiodonderdag 28 december 2017 @ 16:14
Rotterdam staat stil op de Coolsingel nu
Ferdodonderdag 28 december 2017 @ 16:15
quote:
0s.gif Op donderdag 28 december 2017 16:11 schreef alopio het volgende:
Dit is toch een cover van Def Rhymz
Zoals deze er één van Leen is.
Ceedonderdag 28 december 2017 @ 16:15
Het origineel van Rodgers & Hammerstein is niet beter.
Oh hé, dit klopt.
MTheBassmandonderdag 28 december 2017 @ 16:15
Vinden Feyenoorders dit ook mooi zelfs als het geen Lie Tauwers is?
Mexicanobakkerdonderdag 28 december 2017 @ 16:15
Je wokt nooit alleen
MTheBassmandonderdag 28 december 2017 @ 16:15
quote:
0s.gif Op donderdag 28 december 2017 16:14 schreef Ajacied422 het volgende:
Zelfs de Iron Maiden man heeft respect voor You'll Never Walk Alone.
Oh ja die is er ook nog
nijnjadonderdag 28 december 2017 @ 16:15
quote:
0s.gif Op donderdag 28 december 2017 16:14 schreef Cee het volgende:
Staat een malloot in het café een compleet ander nummer hardop mee te zingen.
Maar er staan wel meer malloten :D
Slobeenddonderdag 28 december 2017 @ 16:15
LeeTowersFOK.png
LeeTowersFOK.png
LeeTowersFOK.png
alopiodonderdag 28 december 2017 @ 16:15
quote:
0s.gif Op donderdag 28 december 2017 16:15 schreef Ferdo het volgende:

[..]

Zoals deze er één van Leen is.
Leen heeft deze geschreven in de kraan in de haven
alopiodonderdag 28 december 2017 @ 16:15
quote:
0s.gif Op donderdag 28 december 2017 16:15 schreef MTheBassman het volgende:
Vinden Feyenoorders dit ook mooi zelfs als het geen Lie Tauwers is?
Beter zelfs
BillDauterivedonderdag 28 december 2017 @ 16:15
quote:
0s.gif Op donderdag 28 december 2017 16:14 schreef Cee het volgende:
Staat een malloot in het café een compleet ander nummer hardop mee te zingen.
Die zingt waarschijnlijk Three Little Birds :P
Dagoduckdonderdag 28 december 2017 @ 16:16
Wanneer komt nou de Liverpool-versie?
n00biedoobiedoodonderdag 28 december 2017 @ 16:16
Gerrie Kneteman & the Pacemakers _O_
Ceedonderdag 28 december 2017 @ 16:16
En die stoere mannen maar roepen dat musical gay is.
richoliodonderdag 28 december 2017 @ 16:16
xxl.jpg

Dit was genot
alopiodonderdag 28 december 2017 @ 16:16
quote:
0s.gif Op donderdag 28 december 2017 16:16 schreef richolio het volgende:
[ afbeelding ]

Dit was genot
_O_ _O_
peacemandonderdag 28 december 2017 @ 16:16
quote:
0s.gif Op donderdag 28 december 2017 16:15 schreef BillDauterive het volgende:

[..]

Die zingt waarschijnlijk Three Little Birds :P
Of The Best (Tina Turner)
Rellende_Rotscholierdonderdag 28 december 2017 @ 16:16
quote:
GOD.
Ucciedonderdag 28 december 2017 @ 16:16
Springen!!
zorro28donderdag 28 december 2017 @ 16:16
*O* *O* *O*
BillDauterivedonderdag 28 december 2017 @ 16:16
Heerlijk lied :D
Dagoduckdonderdag 28 december 2017 @ 16:16
LAAAAAAAAALALALALALALAAA
alopiodonderdag 28 december 2017 @ 16:17
STEMGENOT _O_

Pak dit jaar veel stemlijst nummers mee, heerlijk
Hamlapjesdonderdag 28 december 2017 @ 16:17
Self Esteem *O* *O*
nijnjadonderdag 28 december 2017 @ 16:17
Nice 8-) pak ik nog mooi ff mee *D
ascodonderdag 28 december 2017 @ 16:17
Tuup is er ook weer zie ik. _O_
Dagoduckdonderdag 28 december 2017 @ 16:17
Staat Da Hui er niet eens in...
MielMonteurdonderdag 28 december 2017 @ 16:17
klik om te spelen
MTheBassmandonderdag 28 december 2017 @ 16:17
quote:
0s.gif Op donderdag 28 december 2017 16:16 schreef richolio het volgende:
[ afbeelding ]

Dit was genot
Als Groninger gun ik eigenlijk Feyenoord altijd het kampioenschap het meest. Loyale supporters en een hardwerkende ploeg, daar hou ik wel van :)
alopiodonderdag 28 december 2017 @ 16:17
Gaat het café ook los?
n00biedoobiedoodonderdag 28 december 2017 @ 16:17
De punkband uit de jaren 90 die door niemand die van punk hield in de jaren 90 serieus genomen werd
Ucciedonderdag 28 december 2017 @ 16:17
I'm just a sucker with no self esteeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeem!!!!! *G* *G*
ascodonderdag 28 december 2017 @ 16:17
quote:
0s.gif Op donderdag 28 december 2017 16:17 schreef alopio het volgende:
Gaat het café ook los?
Neuh
DarkSonic2donderdag 28 december 2017 @ 16:17
Dit is nog gesampled door Lady GaGa in Bad Romance trouwens. Heerlijk nummer trouwens, en jammer dat er geen andere nummers van The Offspring in staan. Laatst draaiden ze bij Radio 2 nog Why don't you get a job? Die of The Kids Aren't Alright mag er wel in _O_
Ucciedonderdag 28 december 2017 @ 16:17
quote:
0s.gif Op donderdag 28 december 2017 16:17 schreef alopio het volgende:
Gaat het café ook los?
1 iemand wel.
MielMonteurdonderdag 28 december 2017 @ 16:17
self-steem-tumblr.animatedgif
MTheBassmandonderdag 28 december 2017 @ 16:18
Absoluut geen Punk fan, maar dit is wel een guilty pleasure, misschien ook omdat die in Guitar Hero stond :')
Niznodonderdag 28 december 2017 @ 16:18
headbangen zonder haar....
MielMonteurdonderdag 28 december 2017 @ 16:18
quote:
7s.gif Op donderdag 28 december 2017 16:17 schreef DarkSonic2 het volgende:
Dit is nog gesampled door Lady GaGa in Bad Romance trouwens. Heerlijk nummer trouwens, en jammer dat er geen andere nummers van The Offspring in staan. Laatst draaiden ze bij Radio 2 nog Why don't you get a job? Die of The Kids Aren't Alright mag er wel in _O_
Have You Ever gaarne
#ANONIEMdonderdag 28 december 2017 @ 16:18
quote:
0s.gif Op donderdag 28 december 2017 16:15 schreef MTheBassman het volgende:

[..]

Oh ja die is er ook nog
Gister Jasper in het eggie gezien en gesproken. :Y
Wij tegen hem 'we hebben je gemist de afgelopen dagen op tv'.
Waren voor zijn familie, nu probeerde hij er zo veel mogelijk te zijn. Hij woont in Utrecht en dat moest wel lukken de komende dagen. En heel veel gasten die met hem op de foto wilden in die wachtruimte. :D
MielMonteurdonderdag 28 december 2017 @ 16:18
quote:
0s.gif Op donderdag 28 december 2017 16:18 schreef MTheBassman het volgende:
Absoluut geen Punk fan, maar dit is wel een guilty pleasure, misschien ook omdat die in Guitar Hero stond :')
Deze is heerlijk om te drummen hoor
alopiodonderdag 28 december 2017 @ 16:18
quote:
3s.gif Op donderdag 28 december 2017 16:17 schreef Uccie het volgende:

[..]

1 iemand wel.
Wel dooien dan in dat café, maar als ik meekijk is dat ook altijd wel zo eigenlijk
Mexicanobakkerdonderdag 28 december 2017 @ 16:18
THE MORE YOU SUFFER
alopiodonderdag 28 december 2017 @ 16:19
quote:
0s.gif Op donderdag 28 december 2017 16:18 schreef MTheBassman het volgende:
Absoluut geen Punk fan, maar dit is wel een guilty pleasure, misschien ook omdat die in Guitar Hero stond :')
Guitar Hero genot _O_

Veel nummers wel ontdekt ook zo
ascodonderdag 28 december 2017 @ 16:19
quote:
3s.gif Op donderdag 28 december 2017 16:17 schreef Uccie het volgende:

[..]

1 iemand wel.
De rest is volgens mij een beetje bang voor die gast. :')
MTheBassmandonderdag 28 december 2017 @ 16:19
quote:
0s.gif Op donderdag 28 december 2017 16:18 schreef Persefoneia het volgende:

[..]

Gister Jasper in het eggie gezien en gesproken. :Y
Wij tegen hem 'we hebben je gemist de afgelopen dagen op tv'.
Waren voor zijn familie, nu probeerde hij er zo veel mogelijk te zijn. Hij woont in Utrecht en dat moest wel lukken de komende dagen. En heel veel gasten die met hem op de foto wilden in die wachtruimte. :D
Ja snap ik wel, ik vind het prachtig hoe hij zo ongegeneerd in zijn eentje los kan gaan op een nummer. Daar kunnen veel mensen wat van leren :)
Dagoduckdonderdag 28 december 2017 @ 16:19
quote:
0s.gif Op donderdag 28 december 2017 16:18 schreef MTheBassman het volgende:
Absoluut geen Punk fan, maar dit is wel een guilty pleasure, misschien ook omdat die in Guitar Hero stond :')
Echte punk is het natuurlijk niet.
Ucciedonderdag 28 december 2017 @ 16:19
quote:
1s.gif Op donderdag 28 december 2017 16:18 schreef alopio het volgende:

[..]

Wel dooien dan in dat café, maar als ik meekijk is dat ook altijd wel zo eigenlijk
Die ene gooit er wel zijn ziel en zaligheid in...wat heel treurig eruit ziet omdat de rest zo dood is.
MTheBassmandonderdag 28 december 2017 @ 16:19
quote:
0s.gif Op donderdag 28 december 2017 16:18 schreef MielMonteur het volgende:

[..]

Deze is heerlijk om te drummen hoor
Geen moeilijke maar leuke beat :Y
nijnjadonderdag 28 december 2017 @ 16:19
Ook mooi hoe die ene man die losgaat een ruimte heeft en de anderen allemaal hutjemutje op elkaar *D
DarkSonic2donderdag 28 december 2017 @ 16:20
quote:
0s.gif Op donderdag 28 december 2017 16:18 schreef MTheBassman het volgende:
Absoluut geen Punk fan, maar dit is wel een guilty pleasure, misschien ook omdat die in Guitar Hero stond :')
Volgens mij had ik hier nog 100% op drums op maar dat weet ik niet zeker.
Dagoduckdonderdag 28 december 2017 @ 16:20
Hierna weer Nirvana _O_
alopiodonderdag 28 december 2017 @ 16:20
quote:
3s.gif Op donderdag 28 december 2017 16:19 schreef Uccie het volgende:

[..]

Die ene gooit er wel zijn ziel en zaligheid in...wat heel treurig eruit ziet omdat de rest zo dood is.
Dat vind ik dan wel weer mooi. Respect voor de lone ranger dan
DarkSonic2donderdag 28 december 2017 @ 16:20
Nu we het toch over Guitar Hero hebben, 21st Century Schizoid Man was pas een uitdaging op drums _O-
Ucciedonderdag 28 december 2017 @ 16:21
quote:
6s.gif Op donderdag 28 december 2017 16:20 schreef Dagoduck het volgende:
Hierna weer Nirvana _O_
De coverversie van dat nietszeggende britse zangertje toch?
MTheBassmandonderdag 28 december 2017 @ 16:21
quote:
1s.gif Op donderdag 28 december 2017 16:20 schreef alopio het volgende:

[..]

Dat vind ik dan wel weer mooi. Respect voor de lone ranger dan
Dit precies. Als je er bent dan mag je toch ook wel een beetje losgaan toch?
BillDauterivedonderdag 28 december 2017 @ 16:21
quote:
0s.gif Op donderdag 28 december 2017 16:19 schreef MTheBassman het volgende:

[..]

Ja snap ik wel, ik vind het prachtig hoe hij zo ongegeneerd in zijn eentje los kan gaan op een nummer. Daar kunnen veel mensen wat van leren :)
Dat doe ik ook wel :') Maar alleen thuis en als de gordijnen dicht zijn.
cafcadonderdag 28 december 2017 @ 16:21
quote:
6s.gif Op donderdag 28 december 2017 16:19 schreef Dagoduck het volgende:

[..]

Echte punk is het natuurlijk niet.
Wilde ik net zeggen ja
Dagoduckdonderdag 28 december 2017 @ 16:21
quote:
3s.gif Op donderdag 28 december 2017 16:21 schreef Uccie het volgende:

[..]

De coverversie van dat nietszeggende britse zangertje toch?
Stimmt.
Ucciedonderdag 28 december 2017 @ 16:21
Ik vind de Nirvana versie overigens 100x lekkerder.
alopiodonderdag 28 december 2017 @ 16:21
quote:
7s.gif Op donderdag 28 december 2017 16:20 schreef DarkSonic2 het volgende:

[..]

Volgens mij had ik hier nog 100% op drums op maar dat weet ik niet zeker.
Ons drumstel had het op een gegeven moment begeven door al dat rammen erop
datismijnmeningdonderdag 28 december 2017 @ 16:21
quote:
6s.gif Op donderdag 28 december 2017 16:20 schreef Dagoduck het volgende:
Hierna weer Nirvana _O_
Liegbeest :(

SPOILER
Bowie is ook leuk O+
Dagoduckdonderdag 28 december 2017 @ 16:21
quote:
1s.gif Op donderdag 28 december 2017 16:21 schreef cafca het volgende:

[..]

Wilde ik net zeggen ja
Weer iets wat ik mis in de lijst, Black Flag ofzo.
Zorrodonderdag 28 december 2017 @ 16:21
Veel beter dan dat origineel dit
ok01donderdag 28 december 2017 @ 16:21
O+ O+ O+ O+ O+ O+ O+ O+ O+ O+ O+ O+ O+ O+ O+ O+ O+ O+ O+ O+ O+
Dagoduckdonderdag 28 december 2017 @ 16:22
quote:
6s.gif Op donderdag 28 december 2017 16:21 schreef Zorro het volgende:
Veel beter dan dat origineel dit
HATER :(
Evenstardonderdag 28 december 2017 @ 16:22
Slechte cover van Nirvana dit zeg
Zorrodonderdag 28 december 2017 @ 16:22
quote:
8s.gif Op donderdag 28 december 2017 16:22 schreef Dagoduck het volgende:

[..]

HATER :(
8-)
MTheBassmandonderdag 28 december 2017 @ 16:22
quote:
7s.gif Op donderdag 28 december 2017 16:20 schreef DarkSonic2 het volgende:
Nu we het toch over Guitar Hero hebben, 21st Century Schizoid Man was pas een uitdaging op drums _O-
Dat hele nummer was een clusterfuck op elk instrument (behalve de zang dan), gitaar was ook knap zwaar bij die razendsnelle solo's.

Ik bleef toch ook Scatterbrain irritant moeilijk vinden, die vond ik nooit te doen. Dat ritme :')
Ceedonderdag 28 december 2017 @ 16:23
quote:
0s.gif Op donderdag 28 december 2017 16:19 schreef MTheBassman het volgende:

[..]

Ja snap ik wel, ik vind het prachtig hoe hij zo ongegeneerd in zijn eentje los kan gaan op een nummer. Daar kunnen veel mensen wat van leren :)
Bij nader inzien vind ik hem eigenlijk veel minder een malloot dan al die mensen die uren in de rij staan om met een glaasje jus d'orange door hun Facebook-tijdlijn te scrollen.
Dus, respect voor deze jongen. _O_
alopiodonderdag 28 december 2017 @ 16:23
quote:
0s.gif Op donderdag 28 december 2017 16:21 schreef MTheBassman het volgende:

[..]

Dit precies. Als je er bent dan mag je toch ook wel een beetje losgaan toch?
Sta je 6 uur in de rij, sta je binnen met een gezicht als een oorwurm. Je bent er toch voor je plezier, geniet van de muziek en beweeg een beetje.

Ja of je moet net een uurtje pech hebben met Bløf, Marco, Coldplay en Nick en Simon, dan begrijp ik wel dat je baalt
peacemandonderdag 28 december 2017 @ 16:23
O+
Niznodonderdag 28 december 2017 @ 16:23
Waar is diaan?
cafcadonderdag 28 december 2017 @ 16:23
*O*
Dagoduckdonderdag 28 december 2017 @ 16:23
David Bowie heeft trouwens ooit nog eens Neil Young gecoverd, met Dave Grohl op gitaar.


Kwam klaar toen ik daarachter kwam.
Mexicanobakkerdonderdag 28 december 2017 @ 16:23
Mooie van Bowie weer
peacemandonderdag 28 december 2017 @ 16:23
quote:
99s.gif Op donderdag 28 december 2017 16:23 schreef Nizno het volgende:
Waar is diaan?
onderweg naar het treinstation en dan naar huis
Ceedonderdag 28 december 2017 @ 16:23
Hé, Rabbering is binnen.
n00biedoobiedoodonderdag 28 december 2017 @ 16:23
quote:
6s.gif Op donderdag 28 december 2017 16:21 schreef Dagoduck het volgende:

[..]

Weer iets wat ik mis in de lijst, Black Flag ofzo.
Bro Hymn moet erin.
Kutnummer natuurlijk, maar wel leuk café momentje
#ANONIEMdonderdag 28 december 2017 @ 16:24
David ^O^
datismijnmeningdonderdag 28 december 2017 @ 16:24
quote:
99s.gif Op donderdag 28 december 2017 16:23 schreef Nizno het volgende:
Waar is diaan?
Aan het werk volgens mij
alopiodonderdag 28 december 2017 @ 16:24
quote:
0s.gif Op donderdag 28 december 2017 16:22 schreef MTheBassman het volgende:

[..]

Dat hele nummer was een clusterfuck op elk instrument (behalve de zang dan), gitaar was ook knap zwaar bij die razendsnelle solo's.

Ik bleef toch ook Scatterbrain irritant moeilijk vinden, die vond ik nooit te doen. Dat ritme :')
Scatterbrain....wat hebben we daar op gevloekt en gehaat
Ucciedonderdag 28 december 2017 @ 16:24
quote:
0s.gif Op donderdag 28 december 2017 16:23 schreef Cee het volgende:
Hé, Rabbering is binnen.
Dat verzacht de pijn die Ruud de Wild heet.
Niznodonderdag 28 december 2017 @ 16:24
quote:
7s.gif Op donderdag 28 december 2017 16:23 schreef peaceman het volgende:

[..]

onderweg naar het treinstation en dan naar huis
ahaa, ik zag een Diaan83 op de twitterfeed, moest even aan dr denken dat ik dr niet gezien had.
MTheBassmandonderdag 28 december 2017 @ 16:24
Dit nummer is trouwens genot _O_
Mexicanobakkerdonderdag 28 december 2017 @ 16:24
quote:
6s.gif Op donderdag 28 december 2017 16:23 schreef Dagoduck het volgende:
David Bowie heeft trouwens ooit nog eens Neil Young gecoverd, met Dave Grohl op gitaar.


Kwam klaar toen ik daarachter kwam.
Die versie van hallo spaceboy in de nacht vd popmuziek was ook genot
DarkSonic2donderdag 28 december 2017 @ 16:24
quote:
0s.gif Op donderdag 28 december 2017 16:22 schreef MTheBassman het volgende:

[..]

Dat hele nummer was een clusterfuck op elk instrument (behalve de zang dan), gitaar was ook knap zwaar bij die razendsnelle solo's.

Ik bleef toch ook Scatterbrain irritant moeilijk vinden, die vond ik nooit te doen. Dat ritme :')
Dat was ook echt niet normaal moeilijk op drums ja, ik vond dat hele nummer random klinken.
Diaan73donderdag 28 december 2017 @ 16:24
O+ O+
Dagoduckdonderdag 28 december 2017 @ 16:24
quote:
6s.gif Op donderdag 28 december 2017 16:23 schreef n00biedoobiedoo het volgende:

[..]

Bro Hymn moet erin.
Kutnummer natuurlijk, maar wel leuk café momentje
Fugazi :)
Hamlapjesdonderdag 28 december 2017 @ 16:24
Queen _O_
Mexicanobakkerdonderdag 28 december 2017 @ 16:25
Treingifjes

*vinkt vast
Ceedonderdag 28 december 2017 @ 16:25
NOW
peacemandonderdag 28 december 2017 @ 16:25
quote:
99s.gif Op donderdag 28 december 2017 16:24 schreef Nizno het volgende:

[..]

ahaa, ik zag een Diaan83 op de twitterfeed, moest even aan dr denken dat ik dr niet gezien had.
quote:
1s.gif Op donderdag 28 december 2017 16:24 schreef Diaan73 het volgende:
O+ O+
iets over de duivel....
Ajacied422donderdag 28 december 2017 @ 16:25
Breakthru *O*
alopiodonderdag 28 december 2017 @ 16:25
Bowie _O_ queen _O_
n00biedoobiedoodonderdag 28 december 2017 @ 16:25
quote:
6s.gif Op donderdag 28 december 2017 16:24 schreef Dagoduck het volgende:

[..]

Fugazi :)
Waiting Room is te goed voor deze lijst