Juist dat is klachtwaardig.quote:Op vrijdag 1 december 2017 16:18 schreef laxus13 het volgende:
[..]
Het is dat je Pokemon in je lijstje hebt staan maar anders
quote:Op vrijdag 1 december 2017 17:18 schreef Mexicanobakker het volgende:
[..]
Juist dat is klachtwaardig.
Dig Out Your Soul is zo'n ondergewaardeerd album!quote:Op vrijdag 1 december 2017 13:18 schreef Mexicanobakker het volgende:
[..]
Die heb ik ook nooit helemaal begrepen.
Ik zeg Falling Down en Shock of the Lightning
Ik zal er op stemmen! 505 moet er ook eindelijk in komen, maar staat wederom niet in de keuzelijst.quote:Op vrijdag 1 december 2017 15:15 schreef richolio het volgende:
Wordt wel écht tijd dat Exit Music (For a Film) erin komt jongens
Dus alle Radiohead fans
Niet alleen aids, ook Everything Now komt er - hopelijk - inquote:Op vrijdag 1 december 2017 15:23 schreef Ajacied422 het volgende:
Hoeveel 2017-aids kunnen we eigenlijk verwachten? Ik zou misschien twee nummers kunnen noemen.
Wij komen hier niet uit, maar ik vind het totaal onvergelijkbaar met the rembrandts ofzo.quote:
En met afstand het kutste ooit van coldplayquote:Op vrijdag 1 december 2017 17:22 schreef Mani89 het volgende:
Something Just Like This is een inkoppertje.
505 heb ik vorig jaar op gestemd en ga ik denk ik weer doenquote:Op vrijdag 1 december 2017 17:21 schreef BillDauterive het volgende:
[..]
Dig Out Your Soul is zo'n ondergewaardeerd album!
[..]
Ik zal er op stemmen! 505 moet er ook eindelijk in komen, maar staat wederom niet in de keuzelijst.
[..]
Niet alleen aids, ook Everything Now komt er - hopelijk - in
Het interesseert mij ook verder niks joh.quote:Op vrijdag 1 december 2017 17:22 schreef Mexicanobakker het volgende:
[..]
Wij komen hier niet uit, maar ik vind het totaal onvergelijkbaar met the rembrandts ofzo.
Beetje zoals het afschaffen van ZP
Ik begrijp niet dat 505 nog steeds niet in de keuzelijst staat. Staat hoog in De Tijdloze van StuBru, werd op FOK als allerbeste lied van AM gekozen, er stemmen er hier toch best een aantal mensen op...quote:Op vrijdag 1 december 2017 17:24 schreef richolio het volgende:
[..]
505 heb ik vorig jaar op gestemd en ga ik denk ik waar doenMaar wel beetje kansloos denk ik
En Everything Nowgenot ja
Hier staan een hoop mooie dingen in.quote:
Thanks!quote:Op vrijdag 1 december 2017 17:47 schreef Mani89 het volgende:
[..]
Hier staan een hoop mooie dingen in.
De mijne is iets minder intellectueel verantwoord, ik zie bij jou wel een hoop nummers die net buiten mijn lijst zijn gevallen. Dat liedje van Sky Fereirra is echt geweldig, maar het zal denk ik een mission impossible zijn om die in de Top 2000 te krijgen.quote:Op vrijdag 1 december 2017 17:51 schreef Gretzl het volgende:
[..]
Thanks!Helaas geen ruimte meer op Runaway van Kanye West op te nemen (beste hiphopnummer ooit).
Waar kan ik jouw lijstje vinden?
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Reis ver, drink wijn, denk na, lach hard, duik diep. Kom Terug.
quote:Op vrijdag 1 december 2017 18:04 schreef Mani89 het volgende:
[..]
De mijne is iets minder intellectueel verantwoord, ik zie bij jou wel een hoop nummers die net buiten mijn lijst zijn gevallen. Dat liedje van Sky Fereirra is echt geweldig, maar het zal denk ik een mission impossible zijn om die in de Top 2000 te krijgen.
Nice! We delen in ieder geval een hoop favorieten (die van Daughter is bij mij ook net afgevallen en Empire of the Sun is ook geweldig). Tsja, wat is intellectueel verantwoord, dat vind ik altijd een beetje een loze term haha. Ik vind het vooral tof om te zien dat er muziekliefhebbers zijn die net als ik een ontzettend brede smaak hebben en zich niet per se vastbijten op een paar genres.SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Feit is wel dat artiesten als All Saints, Britney Spears (EVERYTIME <3), Backstreet Boys en Spice Girls genoeg uitstekende popliedjes hebben uitgebracht. Het kan iemands smaak niet zijn, maar ik vind het altijd wat makkelijk als mensen gaan afgeven om commerciële popmuziek,.
Leuk dat je Sky Fereirra ook kent! Fantastisch nummer inderdaad. Ik schreef er ooit dit over:Ze is in Nederland jammer genoeg erg ondergewaardeerd. Volgens mij heeft ze er zelfs nog nooit opgetreden hier. Ik hoop dat het tweede album nu eindelijk snel komt (2018 zou mooi zijn) en dat ze daarna wel uitgebreid gaat touren en Europa niet overslaat.quote:Everything Is Embarrassing behoort voor mij tot de categorie perfecte popliedjes en is in meerdere opzichten een briljant nummer. Een nummer dat voelt als een instant klassieker, ook al is het pas net 5 jaar oud. Allereerst is er de eigenzinnige en aanstekelijke melodie. Hoe frequent ik het nummer ook afspeel, het blijft aanvoelen als nieuw en extreem fijn. Als de warmte en het gelukzalige gevoel die je ervaart wanneer je net een bubbelbad bent ingestapt.
Daarbij is er natuurlijk de meesterlijke productie van Dev Hynes (a.k.a. Blood Orange) en Ariel Rechtshaid. Vol en warm met een overduidelijk 80s sausje, maar tegelijk heel modern klinkend. Je hoort een zacht tinkelende piano prachtig doorechoën in de eindeloze, repeterende drumbeat. Het nummer ademt een zoete melancholie, maar eigenlijk is de melancholische fase op het moment van schrijven al achter de rug.
Mocht je nog niet weggeblazen zijn let dan nog eens op Ferreira's prachtige zwoele stem, de sublieme songtekst over talloze conflicterende emoties en de manier waarop ze de woorden lijkt uit te spreken, dat ik in een andere recensie treffend omschreven zag worden als 'het mooie misleidende je-m'en-foutisme van zangeres Sky'.
Thematisch gezien gaat dit nummer in mijn ogen ook over het vergeten van de might-have-beens in je leven en het vinden van een positieve levenshouding. Hoe je moeilijke gebeurtenissen op een constructieve manier kunt accepteren, de eventuele gevoelens van haat, schaamte, spijt of weemoed vér achter je latend. Alles is immers relatief. Niet jezelf willen druk maken over eerdere keuzes en het mijmeren over 'wat als...'; aan het verleden valt toch niets te veranderen.Bloodbuzz Ohio: Gretzl wilde heel graag The National éindelijk in de Top 2000 hebben | Concert stats | Last.fm
Do whatever the TV tells us
Stay inside our rosy-minded fuzz
So worry not, all things are well
Halo of Flies en Wild Placesquote:Op vrijdag 1 december 2017 17:26 schreef BufordTJustice het volgende:
Gestemd!
https://stemmen.top2000.n(...)?page=1&q=&view=list
Rotterdam bijvoorbeeld van Noodweer zou ik eventueel overwegen, maar die maakt weinig kans.quote:Op vrijdag 1 december 2017 18:16 schreef richolio het volgende:
Meer Rotterdam in de lijst gaarne. Een aantal Feyenoord klassiekers en De Allermooiste Rotstad
Topplan
Helemaal mee eens, de commerciele popliedjes in mijn lijst zijn voor mij tijdloze popknallers (komt ook nostalgie bij kijken natuurlijk) die naar mijn mening ietwat onderschat zijn omdat ze destijds werden gemarket voor tienermeisjes.quote:Op vrijdag 1 december 2017 18:14 schreef Gretzl het volgende:
[..]
Nice! We delen in ieder geval een hoop favorieten (die van Daughter is bij mij ook net afgevallen en Empire of the Sun is ook geweldig). Tsja, wat is intellectueel verantwoord, dat vind ik altijd een beetje een loze term haha. Ik vind het vooral tof om te zien dat er muziekliefhebbers zijn die net als ik een ontzettend brede smaak hebben en zich niet per se vastbijten op een paar genres.
Feit is wel dat artiesten als All Saints, Britney Spears (EVERYTIME <3), Backstreet Boys en Spice Girls genoeg uitstekende popliedjes hebben uitgebracht. Het kan iemands smaak niet zijn, maar ik vind het altijd wat makkelijk als mensen gaan afgeven om commerciële popmuziek,.
Leuk dat je Sky Fereirra ook kent! Fantastisch nummer inderdaad. Ik schreef er ooit dit over:
[..]
Ze is in Nederland jammer genoeg erg ondergewaardeerd. Volgens mij heeft ze er zelfs nog nooit opgetreden hier. Ik hoop dat het tweede album nu eindelijk snel komt (2018 zou mooi zijn) en dat ze daarna wel uitgebreid gaat touren en Europa niet overslaat.
Niet om vervelend te doen, maar juist je lijst vind ik op 2 of 3 liedjes na juist wél heel erg in één hoek zitten. (De 'credible 3voor12VPRO Indie'-hoek om hem maar zo te noemen)quote:Op vrijdag 1 december 2017 18:14 schreef Gretzl het volgende:
een ontzettend brede smaak hebben en zich niet per se vastbijten op een paar genres.
Beetje een snob2000 lijstje bedoel je?quote:Op vrijdag 1 december 2017 18:23 schreef Mexicanobakker het volgende:
[..]
Niet om vervelend te doen, maar juist je lijst vind ik op 2 of 3 liedjes na juist wél heel erg in één hoek zitten. (De 'credible 3voor12VPRO Indie'-hoek om hem maar zo te noemen)
Niet dat dat erg is want prima muziek, maar als ik aan een grote variatie in een lijst denk denk ik aan een lijst met daarin ( even een simpel voorbeeld) Drafi Deutscher, Underworld, Alcest, PP Ashton, Ed Sheeran, Guus Meeuwis en De Electronica's. (En zelfs die is vast incompleet) Van TROS tot VPRO, van zachte soul tot harde metal, van heel ingenieus tot zeer simpele popliedjes.
Maar natuurlijk is dat moeilijk te ondervangen in een lijst van 35 liedjes.
Een 'dit stond 3 jaar geleden veelal niet in de keuzelijst'-lijstje jaquote:Op vrijdag 1 december 2017 18:27 schreef cafca het volgende:
[..]
Beetje een snob2000 lijstje bedoel je?
Dat laatste klopt. Ik kies toch bij m'n stemlijst voor de Top 2000 voornamelijk voor nummers die een redelijke kans hebben om de lijst te bereiken. Ik luister ook regelmatig naar allerlei soorten electronica, alternatieve hiphop & R&B, shoegaze, post-rock, neoklassiek, folk en country. Maar die artiesten zijn vaak dusdanig onbekend dat het weinig zin heeft om ze hier te nomineren.quote:Op vrijdag 1 december 2017 18:23 schreef Mexicanobakker het volgende:
[..]
Niet om vervelend te doen, maar juist je lijst vind ik op 2 of 3 liedjes na juist wél heel erg in één hoek zitten. (De 'credible 3voor12VPRO Indie'-hoek om hem maar zo te noemen)
Niet dat dat erg is want prima muziek, maar als ik aan een grote variatie in een lijst denk denk ik aan een lijst met daarin ( even een simpel voorbeeld) Drafi Deutscher, Underworld, Alcest, PP Ashton, Ed Sheeran, Guus Meeuwis en De Electronica's. (En zelfs die is vast incompleet) Van TROS tot VPRO, van zachte soul tot harde metal, van heel ingenieus tot zeer simpele popliedjes.
Maar natuurlijk is dat moeilijk te ondervangen in een lijst van 35 liedjes.
DIIV is ook een leuk bandje, vooral live kan ik erg van de podiumkunsten van Zach Smith genieten.quote:Op vrijdag 1 december 2017 18:23 schreef Mani89 het volgende:
[..]
Helemaal mee eens, de commerciele popliedjes in mijn lijst zijn voor mij tijdloze popknallers (komt ook nostalgie bij kijken natuurlijk) die naar mijn mening ietwat onderschat zijn omdat ze destijds werden gemarket voor tienermeisjes.
En mooie tekst over Sky Fereirra ja, ik kwam haar ooit op het spoor omdat ze de partner was/is van de lead zanger van DIIV waar ik ook enorm fan van ben.
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.If you're absent during my struggle, don't expect to be present during my succes. - Will Smith
Je lijstje is niet de eerste waarbij het me opvalt dat je bij je vrije keuzes enkele malen artiest en titel hebt omgewisseld.quote:[ afbeelding ][/spoiler]
quote:Op vrijdag 1 december 2017 18:35 schreef LosBuenosMuchachos het volgende:
Het lijkt erop alsof het elk jaar weer lastiger wordt..Alhoewel ik deze keer voor de eerste keer het vrije deel vol heb gemaakt volgens mij. Keuzes, keuzes, keuzes. En dan de komende dagen weer genieten als ik weer een plaat hoor waar ik stom genoeg niet aan gedacht heb
The River en Sultans of SwingSPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
For you, there'll be no more crying.
For you, the sun will be shining.
And I feel that when I'm with you,
It's alright, I know it's right.
Voor 2012/2013 had ik het veel lastiger met het vinden van 20 grote favorieten in de keuzelijst. Sindsdien is het gelukkig almaar beter geworden.quote:Op vrijdag 1 december 2017 18:28 schreef Mexicanobakker het volgende:
[..]
Een 'dit stond 3 jaar geleden veelal niet in de keuzelijst'-lijstje ja
Heuh.. whatthefuck jaquote:Op vrijdag 1 december 2017 18:39 schreef Gretzl het volgende:
[..]
Je lijstje is niet de eerste waarbij het me opvalt dat je bij je vrije keuzes enkele malen artiest en titel hebt omgewisseld.
Is ook deels de schuld van de interface van de stemsite, want ik zag dat je op twee manieren je vrije keuzes kon opgeven. In het ene menu staat artiest bovenaan, in het andere titel.
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.'Richolio _O_' - tong80
LAST.FM
quote:
Ik heb hiervoor gewaarschuwd op het prille beginquote:Op vrijdag 1 december 2017 18:39 schreef Gretzl het volgende:
[..]
Je lijstje is niet de eerste waarbij het me opvalt dat je bij je vrije keuzes enkele malen artiest en titel hebt omgewisseld.
Is ook deels de schuld van de interface van de stemsite, want ik zag dat je op twee manieren je vrije keuzes kon opgeven. In het ene menu staat artiest bovenaan, in het andere titel.
Ik vind juist dat de kwaliteit van de lijst er niet op vooruit gaat in de gemene deler, maar komt niet zozeer door deze muziek natuurlijk.quote:Op vrijdag 1 december 2017 18:41 schreef Gretzl het volgende:
[..]
Voor 2012/2013 had ik het veel lastiger met het vinden van 20 grote favorieten in de keuzelijst. Sindsdien is het gelukkig almaar beter geworden.![]()
Maar het blijft wel belachelijk dat de redactie van Radio 2 nog steeds keihard The National negeert, terwijl je tegelijkertijd wel op artiesten kunt stemmen als Midlake, John Grant, MGMT, Nine Inch Nails, Pixies, Björk, Gorillaz, The xx, Tame Impala, Massive Attack, Quuens of the Stone Age, Johan, The Smiths, Arctic Monkeys etc.
Het is niet dat mijn favoriete band anno 2017 nog een obscuur indie bandje is. Ze verkopen met gemak 2x de AFAS Live uit en headlinen op festivals als Down the Rabbit Hole voor 25k man.
En ik snap er ook niks van dat Rebellion (Lies), dé klassieker van Arcade Fire er nog steeds niet is bijgevoegd. Alsof mensen dan wel Wake Up in de lijst gaan stemmen....
quote:Op vrijdag 1 december 2017 18:46 schreef Zorro het volgende:
Mijn lijst. Of moet ik zeggen: Mijn eerste lijst ...
quote:Op vrijdag 1 december 2017 18:43 schreef richolio het volgende:
Klaar..Was wel moeilijk zeg. Vorig jaar had ik twee lijsten ingestuurd, dit jaar wist ik amper deze vol te maken
SmalfilmSPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.![]()
Ik kan mij verder heel erg vinden in deze lijst, benieuwd ook of/welke nummers van A Deeper Understanding de Top 2000 gaan halen.Reis ver, drink wijn, denk na, lach hard, duik diep. Kom Terug.
Ik zie een zeker patroon in deze lijst.quote:Op vrijdag 1 december 2017 18:46 schreef Zorro het volgende:
Mijn lijst. Of moet ik zeggen: Mijn eerste lijst ...
daag 'm nou niet uitquote:Op vrijdag 1 december 2017 18:49 schreef Ajacied422 het volgende:
Ik zie Mani voor het eerst in tijden geen act opvoeren.
Als ik jou lijst zie kan ik die bijna 1-op-1 kopieren en als tweede insturenquote:Op vrijdag 1 december 2017 18:48 schreef zorro28 het volgende:
[..]![]()
Maar dat zal niemand verbazen denk ik
Ik bewaar dat allemaal voor het WK darts straks.quote:Op vrijdag 1 december 2017 18:49 schreef Ajacied422 het volgende:
Ik zie Mani voor het eerst in tijden geen act opvoeren.
Onderschat bandje hoor, The Funeralquote:Op vrijdag 1 december 2017 18:43 schreef richolio het volgende:
Wel chill dat ik The Funeral bij artiest heb ingevoerd en Band of Horses bij titelZie ik nu
Ik denk Holding On wel eigenlijk, maar Pain en Thinking Of A Place zouden van mij ook wel mogenquote:Op vrijdag 1 december 2017 18:48 schreef Mani89 het volgende:
[..]
Smalfilm![]()
Ik kan mij verder heel erg vinden in deze lijst, benieuwd ook of/welke nummers van A Deeper Understanding de Top 2000 gaan halen.
dankquote:Op vrijdag 1 december 2017 18:54 schreef Slobeend het volgende:
[..]
Onderschat bandje hoor, The Funeral.
Maar prima lijstje.
Dit heeft niks met een generatiekloof te maken, maar met wansmaak. Volgens mij ben je niet veel jonger dan Mex, ik en Slob bijvoorbeeld.quote:Op vrijdag 1 december 2017 16:16 schreef Nattekat het volgende:
[ afbeelding ]
De generatiekloof met de rest hier spat er van af
Heeft alleen als nadeel dat mijn ideeën nu toch echt op zijn.
SOWquote:Op vrijdag 1 december 2017 19:00 schreef Mansjester het volgende:
[..]
Dit heeft niks met een generatiekloof te maken, maar met wansmaak. Volgens mij ben je niet veel jonger dan Mex, ik en Slob bijvoorbeeld.
Keihardquote:Op vrijdag 1 december 2017 19:00 schreef Mansjester het volgende:
[..]
Dit heeft niks met een generatiekloof te maken, maar met wansmaak. Volgens mij ben je niet veel jonger dan Mex, ik en Slob bijvoorbeeld.
Dit is echt een heerlijke post.quote:Op vrijdag 1 december 2017 19:00 schreef Mansjester het volgende:
[..]
Dit heeft niks met een generatiekloof te maken, maar met wansmaak. Volgens mij ben je niet veel jonger dan Mex, ik en Slob bijvoorbeeld.
Genot.quote:Op vrijdag 1 december 2017 19:00 schreef Mansjester het volgende:
[..]
Dit heeft niks met een generatiekloof te maken, maar met wansmaak. Volgens mij ben je niet veel jonger dan Mex, ik en Slob bijvoorbeeld.
Wowquote:Op vrijdag 1 december 2017 19:00 schreef Mansjester het volgende:
[..]
Dit heeft niks met een generatiekloof te maken, maar met wansmaak. Volgens mij ben je niet veel jonger dan Mex, ik en Slob bijvoorbeeld.
quote:Op vrijdag 1 december 2017 19:01 schreef Mexicanobakker het volgende:
[..]
SOW
ik zie hier wat wrok wegens het dartsen.
quote:
quote:Op vrijdag 1 december 2017 19:03 schreef Rellende_Rotscholier het volgende:
[..]
Dit is echt een heerlijke post.
quote:
Kliekjesvorming. #engengengquote:
Kijk dit is pas divers.quote:
Ja joh, beetje van alles wat gedaan dit jaar ipv de standaard klassiekers. Die krijgen meestal toch wel genoeg stemmen.quote:Op vrijdag 1 december 2017 19:34 schreef Mani89 het volgende:
[..]
Kijk dit is pas divers.Swimming Pools.
Prima inderdaad. Ik ben in de FOK! lijstjes volgens mij nog 0 keer Bohemian Rhapsody tegen gekomen.quote:Op vrijdag 1 december 2017 19:36 schreef methodmich het volgende:
[..]
Ja joh, beetje van alles wat gedaan dit jaar ipv de standaard klassiekers. Die krijgen meestal toch wel genoeg stemmen.
Ja ik ook welquote:Op vrijdag 1 december 2017 19:36 schreef methodmich het volgende:
[..]
Ja joh, beetje van alles wat gedaan dit jaar ipv de standaard klassiekers. Die krijgen meestal toch wel genoeg stemmen.
Ik ben nog aan mijn lijstje bezig maar bij mij staat ie er inquote:Op vrijdag 1 december 2017 19:38 schreef Mani89 het volgende:
[..]
Prima inderdaad. Ik ben in de FOK! lijstjes volgens mij nog 0 keer Bohemian Rhapsody tegen gekomen.
quote:Op vrijdag 1 december 2017 20:06 schreef TLC het volgende:
[..]
Ik ben nog aan mijn lijstje bezig maar bij mij staat ie er in
+1 voor je keuze voor the Kelly Familyquote:Op vrijdag 1 december 2017 19:17 schreef DecoAoreste het volgende:
https://stemmen.top2000.n(...)?page=1&q=&view=list
De Spinvis fanclub is je dankbaar.quote:
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.I love music |Ajax forever
http://frontpage.fok.nl/c(...)-feest-of-farce.html
Toplijst!quote:Op vrijdag 1 december 2017 19:50 schreef zorro28 het volgende:
Mijn FOK!-steunlijstje:
INXS - Original Sin
Crowded House - Better Be Home Soon
a-ha - The Sun Always Shines On TV
Stevie Wonder - As
Tom Petty - Refugee
Noel Harrison - Windmills of Your Mind
Mecano - Hijo De La Luna
Echo & The Bunnymen - Killing Moon
Nik Kershaw - The Riddle
The Romantics - What I Like About You
Roy Orbison - You Got It
Freddie Aguilar - Anak
A Flock Of Seagulls - I Ran
Adam and the Ants - Stand and Deliver
Joan Jett and the Blackhearts - I Love Rock 'n' Roll
OMD - Talking Loud and Clear
World Party - Ship of Fools
Isaac Hayes - Theme From Shaft
Spider Murphy Gang - Skandal Im Sperrbezirk
Ike & Tina Turner - Nutbush City Limits
The Sweet - Ballroom Blitz
Elvis vs JXL - A Little Less Conversation
ABC - All of My Heart
Roxy Music - Jealous Guy
Laura Pausini - La Solitudine
Cyndi Lauper - Girls Just Wanna Have Fun
Diesel - Sausolito Summernight
Nancy Sinatra - These Boots Are Made For Walking
Blondie - Heart of Glass
Charles Aznavour - For Me Formidable
Matia Bazar - Ti Sento
George Harrison - Got My Mind Set On You
Steely Dan - Do It Again
The Pointer Sisters - Fire
The Monkees - Daydream Believer
Dit was een van mijn gekillde darlings dus DANK JE.quote:Op vrijdag 1 december 2017 19:50 schreef zorro28 het volgende:
Mijn FOK!-steunlijstje:
Roy Orbison - You Got It
Alle steun voor dit initiatief is van harte welkom (mocht je nog een plekje over hebben in je lijst).twitter:geertrb twitterde op vrijdag 01-12-2017 om 15:05:19Vandaag is het precies 2 jaar geleden dat @RobvandenAker ons ontviel ? Zijn overlijden maakte veel emoties los, wan... https://t.co/58MLpI42x4 reageer retweet
quote:Vrij:
1. Atmosphere - Painting
2. Arcade Fire - Rebellion (Lies)
3. C½ur de Pirate - Place de la République
4. dEUS - Instant Street
5. Eefje de Visser - Scheef
6. Lorde - Sober
7. Nils Frahm - Says
8. Phosphorescent - Song for Zula
9. Radiohead - Let Down
10. Sky Ferreira - Everything Is Embarrassing
11. The Crookes - Maybe in the Dark
12. The National - About Today
13. The National - Fake Empire
14. The Postal Service - Such Great Heights
15. The xx - Say Something Loving
Keuzelijst:
1. Amy Macdonald - Mr. Rock & Roll
2. Arctic Monkeys - Fluorescent Adolescent
3. Damien Rice - The Blower's Daughter
4. Gorki - Mia
5. Johan - Tumble and Fall
6. Nelly Furtado - Try
7. Keane - Bedshaped
8. MGMT - Kids
9. Nick Drake - Pink Moon
10. Pulp - Disco 2000
11. Spinvis - Bagagedrager
12. Tame Impala - Let It Happen
13. Tame Impala - The Less I Know the Better
14. The Killers - Mr. Brightside
15. The Smiths - Girlfriend in a Coma
16. The Smiths - How Soon Is Now?
17. The Smiths - There Is a Light That Never Goes Ou
18. The Verve - The Drugs Don't Work
19. The xx - On Hold
20. The Cure - Lovesong
Oh shit, Animal Nitrate vergeten VERDOMME.quote:Op vrijdag 1 december 2017 20:42 schreef Bayswater het volgende:
Tsja, nu weet ik het niet meer. Komt hier veel moois voorbij waarvan ik een deel erin ga zetten. Ga het zelf eens proberen met Suede. Nooit in de top 40 gestaan in Nederland met een nummer dus vrij kansloos. The Asphalt World zo mooi
Motownphillyquote:Op vrijdag 1 december 2017 20:23 schreef Cee het volgende:
Ik wilde heel veel dingen er in zetten die ik voorgaande jaren niet er in heb gezet en dat is me amper voor de helft gelukt.Maar, heb toch weer een (mijns inziens) gevarieerd, wellicht niet wereldschokkend, bij vlagen kansloos lijstje.
Oh en NOG STEEDS staat Gold van Prince niet eens in de keuzelijst wat is er in godsnaam mis met die mensen daar?
https://stemmen.top2000.n(...)?page=1&q=&view=list
Overigens gegokt dat Sweet goodbyes van Krezip op 2000 staat, die worden de laatste tijd zo belachelijk vaak gedraaid op 2 en dit lijkt me dan wel een slimme keuze.
Ai, mooi! Vergeet ook the 2 of us niet.quote:Op vrijdag 1 december 2017 20:44 schreef Cee het volgende:
[..]
Oh shit, Animal Nitrate vergeten VERDOMME.
*noteert voor lijst nummer 2*
Tallest Manquote:Op vrijdag 1 december 2017 20:45 schreef Bugno het volgende:
Gestempt:
Portishead - Roads
Radiohead - Street Spirit (Fade Out)
Jefferson Airplane - White Rabbit
The Stranglers - Golden Brown
Crowded House - Into Temptation
Kansas - Dust In The Wind
Fleetwood Mac - Gipsy
Echo & The Bunnymen - Killing Moon
Procul Harum - A Whiter Shade Of Pale
The Moody Blues - Nights In White Satin
Tim Hardin - How Can We Hang On To A Dream
The Doors - Light my Fire
No Doubt - Don’t Speak
Paul Simon - Kodachrome
Bob Dylan - Hurricane
Cuby & The Blizzards - Somebody Will Know Someday
Brainbox - Summertime
Creedence Clearwater Revival - I Put A Spell On You
Elvis Costello - I Want You
David Bowie - Space Oddity
Vrije keuze (met volgens mij nog flink aantal uit de keuzelijst zowaar:
Radiohead - There, There
Joy Division - Love Will Tear Us Apart
The Smiths - There Is A Light That Never Goes Out
R.E.M. - Nightswimming
Massive Attack - Unfinished Sympathy
The Black Keys - Never Gonna Give You Up
The Cardigans - Lovefool
Moloko - The Time Is Now
Tori Amos - Winter
Nirvana - Dumb
Tame Impala - Let It Happen
Eddie Vedder - Guaranteed
The Tallest man On Earth - Love Is All
Lenny Kravitz - Thinking Of You
Oh BugnoGodquote:Op vrijdag 1 december 2017 20:45 schreef Bugno het volgende:
Gestempt:
The Black Keys - Never Gonna Give You Up
Ultiem genotquote:Op vrijdag 1 december 2017 20:57 schreef Slobeend het volgende:
[..]
Oh BugnoGod. Dit is zo'n geweldig nummer, m'n favoriete van The Black Keys.
Toevallig ook Luther gezien?
Ineens kwam ie voorbij in een van oidere afspeellijsten en ik dacht waarom niet!quote:Op vrijdag 1 december 2017 20:50 schreef Mani89 het volgende:
[..]
Motownphillydie had ik al heel lang niet gehoord.
Nee een tv-serie, dat nummer zit in de seizoensfinale. Dat was 10/10 genot, maar dit geheel terzijde.quote:Op vrijdag 1 december 2017 20:58 schreef Bugno het volgende:
[..]
Ultiem genotkan 'm nu meespelen op gitaar. Ik
Luther: is dat een film ofzo?
Neil Youngquote:
Foto van vroegerquote:Op vrijdag 1 december 2017 20:56 schreef Ajacied422 het volgende:
Heeft er iemand eigenlijk ook op Rob de Nijs gestemd?
KAK! Vergeten op I Put a Spell on You te stemmenquote:
quote:Op vrijdag 1 december 2017 20:59 schreef Cee het volgende:
[..]
Ineens kwam ie voorbij in een van oidere afspeellijsten en ik dacht waarom niet!
Lijstje nummer twee zal trouwens wat meer boybandgarnituur bevatten, wees gerust mani.
Die heb ik ingevuld als mijn guilty pleasure.quote:Op vrijdag 1 december 2017 21:01 schreef Bayswater het volgende:
Ook mijn stem naar Rick Astley, mooi nummer om 2017 uit te luiden.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |