Ja het gaat eigenlijk wel heel prima nog. Wat vermoeidheid en vreemd gevoel in onderbuik, maar de kwaaltjes geven tegelijk ook wel wat vertrouwen (hoe onzinnig ookquote:Op woensdag 26 juli 2017 15:42 schreef Krisvc het volgende:
Gefeliciteerd LMN!![]()
Gaat alles goed?
Lummelen is ook belangrijk Lu.![]()
Ik had mijn eerste harde buik vandaag. Slecht slapen, te veel bewegen en stress op het werk is toch niet heel handig.
Waarom niet? Ik at gewoon. Maar goed ik werd enorm misselijk als ik er niet aan toe gaf.quote:Op woensdag 26 juli 2017 15:16 schreef DonnaRush het volgende:
Ik heb echt de hele dag honger alsof ik al 2 dagen niet fatsoenlijk gegeten heb. Echt enorm irritant, want ik wil niet de hele dag zitten eten, maar ik raak zo afgeleid door dat geknor en geborrel in m'n buik.
Verder, op wat beroerd na, weinig kwaaltjes nog. Ben niet eens echt moe.
Vorige keer gaf ik er gewoon aan toe en was ik al 4 kilo aangekomen voordat ik de VK intake at. Toen werd ik ook misselijk als ik niks had (en had ik niet zoveel variatie in gezond eten wat ik nog te eten vond).quote:Op woensdag 26 juli 2017 15:54 schreef Lemijn het volgende:
[..]
Waarom niet? Ik at gewoon. Maar goed ik werd enorm misselijk als ik er niet aan toe gaf.
Heel leuk die nieuwe aanwas steeds! Dan kan ik dit topic tenminste met een geeust hart verlaten binnenkort.
Gefeliciteerd LMN! Kan je een jongetje bij mij in de OP zetten?quote:Op woensdag 26 juli 2017 15:47 schreef Little_Miss_Naughty het volgende:
[..]
Ja het gaat eigenlijk wel heel prima nog. Wat vermoeidheid en vreemd gevoel in onderbuik, maar de kwaaltjes geven tegelijk ook wel wat vertrouwen (hoe onzinnig ook).
2,5 week wachten tot de eerste echo valt het zwaarst natuurlijk
Hoever ben je?quote:Op woensdag 26 juli 2017 15:16 schreef DonnaRush het volgende:
Ik heb echt de hele dag honger alsof ik al 2 dagen niet fatsoenlijk gegeten heb. Echt enorm irritant, want ik wil niet de hele dag zitten eten, maar ik raak zo afgeleid door dat geknor en geborrel in m'n buik.
Verder, op wat beroerd na, weinig kwaaltjes nog. Ben niet eens echt moe.
Banaan en avocado zijn vullende tussendoortjes! Verder havermout doet t goed bij mij als ontbijt. En ik eet zo'n 6 sneetjes brood nu per dag. Maar dan ook met goed beleg. Dus met kipfilet en spinazie en komkommer of een gekookt eitje en avocado.quote:Op woensdag 26 juli 2017 18:09 schreef DonnaRush het volgende:
Ja ik kreeg toen al de opmerking van de VK dat ik wel een beetje moest opletten wat ik at omdat m'n gewicht wel erg veel was gestegen met 7 weken. Kuchkuch haha.
Ben nu dus bijna 5 weken en moet idd echt even zoeken naar wat dingetjes die lang vullen. Ik ben normaal niet zo'n grote eter dus heb bijna nooit tussendoortjes mee naar het werk. Jullie nog tussendoortje tips voor de hongerige weken?
Vanmiddag at ik een appel, maar toen werd het zelfs erger haha.![]()
![]()
Tomaatjes als tussendoor snack is ook heerlijkquote:Op woensdag 26 juli 2017 18:21 schreef DonnaRush het volgende:
Ja m'n boterhammen wat uitgebreider gezond beleggen is ook wel slim idd. Thanks!
Ik heb het erbij gezet, leuk een jongen!quote:Op woensdag 26 juli 2017 17:24 schreef elliebell het volgende:
[..]
Gefeliciteerd LMN! Kan je een jongetje bij mij in de OP zetten?
Geen goede vergelijking. Chocola is veel te lekker om in een prullenbak te stoppenquote:Op woensdag 26 juli 2017 21:48 schreef Flav het volgende:
Nu voel ik me net een prullenbak als ik jullie gezonde maaltijden lees![]()
Hier gaat er vooral veel chocola in, terwijl ik dat voor de zwangerschap niet eens graag had.
Hier een weekje geleden gedaan, en aangezien ik team klein ben heb ik nu een opstapje nodig om in bed te komenquote:Op woensdag 26 juli 2017 23:42 schreef littledrummergirl het volgende:
Vandaag hebben we ons bed op klossen gezet, ik heb serieus n beetje hoogtevrees nu
Idd :-), ik wil zo graag een dochter dat ik zelfs bang ben teleurgesteld te zijn als het een jongen is. (erg he?). Morgen horen we het (NIP test uitslag)quote:Op woensdag 26 juli 2017 15:38 schreef LuDann het volgende:
Haha ik ben het eens met deze trend.Van harte gefeliciteerd LMN!
Nu moet er als tegenhanger wel een meisjesgolf komen. *Steekt vinger op*![]()
Nipt in België laten doen?quote:Op donderdag 27 juli 2017 09:19 schreef EDMAN- het volgende:
[..]
Idd :-), ik wil zo graag een dochter dat ik zelfs bang ben teleurgesteld te zijn als het een jongen is. (erg he?). Morgen horen we het (NIP test uitslag)
Verder gefeliciteerd allemaal!
Mijn vriendin zit nu in de 11e week en ze kampt met veel depressieve gevoelens. Ze ervaart lichamelijk totaal geen nadelen, behalve moe zijn, maar dus vooral gedachten als 'wil ik dit wel' en 'moet ik hier wel mee doorgaan' en nog erger zelfs. Met de Gynaecoloog over gepraat en dit schijnt redelijk normaal te zijn. Niet leuk iig, want het maakt de sfeer er niet beter op, en ze durfde er met mij niet over te praten (tot afgelopen week).
Heel herkenbaar en ik kan me inmiddels echt niet anders voorstellen.quote:Op donderdag 27 juli 2017 10:16 schreef mignonne het volgende:
En achja geslacht. Ik heb tot vlak voor de geboorte van mn zoon gedacht jeetje... een jongen... na 2 meiden voelde dat zo raar en anders. En na de geboorte was het gewoon alleen maar heel logisch en vanzelfsprekend.
Ik weet er het fijne niet van, behalve dat mijn schoonbroers beiden hebben moeten betalen, en wij het vergoed krijgenquote:Op donderdag 27 juli 2017 11:01 schreef WupWup het volgende:
[..]
Heel herkenbaar en ik kan me inmiddels echt niet anders voorstellen.
De Belgische nipt is bij mijn weten nooit vergoed geweest? En het zou me verbazen als dat nu wel zo is, gezien de Trident-studies.
Ik ben benieuwd! Wij hebben al een dochter en ze is zo leuk dat ik nog wel een meisje zou willen.quote:Op donderdag 27 juli 2017 09:19 schreef EDMAN- het volgende:
[..]
Idd :-), ik wil zo graag een dochter dat ik zelfs bang ben teleurgesteld te zijn als het een jongen is. (erg he?). Morgen horen we het (NIP test uitslag)
Verder gefeliciteerd allemaal!
Mijn vriendin zit nu in de 11e week en ze kampt met veel depressieve gevoelens. Ze ervaart lichamelijk totaal geen nadelen, behalve moe zijn, maar dus vooral gedachten als 'wil ik dit wel' en 'moet ik hier wel mee doorgaan' en nog erger zelfs. Met de Gynaecoloog over gepraat en dit schijnt redelijk normaal te zijn. Niet leuk iig, want het maakt de sfeer er niet beter op, en ze durfde er met mij niet over te praten (tot afgelopen week).
Je woont in België en bent verzekerd in België.quote:Op donderdag 27 juli 2017 11:21 schreef EDMAN- het volgende:
[..]
Ik weet er het fijne niet van, behalve dat mijn schoonbroers beiden hebben moeten betalen, en wij het vergoed krijgen
Klinkt ook wel als ontaard ouderschap natuurlijkquote:Op donderdag 27 juli 2017 11:42 schreef Krisvc het volgende:
En zelfs als het kind er is blijf je je nog wel eens afvragen of je het allemaal wel goed doet hoor. Als ze een tantrum krijgen omdat ze niet op de muur mogen tekenen/voor de tiende keer frozen mogen kijken/kaas op hun brood krijgen en eigenlijk toch liever geen kaas willen/ gillend uit de speeltuin moeten worden gesleept/niet in alleen een luier in de regen mogen spelen bijvoorbeeld.
Precies ja.quote:Op donderdag 27 juli 2017 11:34 schreef laziness het volgende:
[..]
Je woont in België en bent verzekerd in België.
Dat is anders dan voor de Nederlanders hier.
Ah, dat essentiële puntje had ik even gemistquote:Op donderdag 27 juli 2017 11:34 schreef laziness het volgende:
[..]
Je woont in België en bent verzekerd in België.
Dat is anders dan voor de Nederlanders hier.
Of je laat je bloed vanuit NL naar BE sturen en betaalt 600 euro, dan wel.quote:Op donderdag 27 juli 2017 11:50 schreef mignonne het volgende:
Precies ja.
In NL zijn kosten grofweg 170 eu en wordt het geslacht niet mee bepaald.
Tegenwoordig is ie doorgaans ook in België goedkoper voor NL'ers. Iets van 270~300 ofzo dacht ik.quote:Op donderdag 27 juli 2017 12:06 schreef ViviRAWRS het volgende:
[..]
Of je laat je bloed vanuit NL naar BE sturen en betaalt 600 euro, dan wel.
Dat was uiteraard niet de reden waarom we het gedaan hebben, we wilden gewoon heel graag géén kindje met een trisomie, maar die 170 euro-optie was toen nog niet ingevoerd.
Aaah nu snap ik de vraagquote:Op donderdag 27 juli 2017 11:34 schreef laziness het volgende:
[..]
Je woont in België en bent verzekerd in België.
Dat is anders dan voor de Nederlanders hier.
Ja dat had ik wel verwacht, want de enige meerwaarde van BE is nu het geslacht en daar zullen de meesten geen 430 euro extra voor willen betalen.quote:Op donderdag 27 juli 2017 12:12 schreef mignonne het volgende:
Tegenwoordig is ie doorgaans ook in België goedkoper voor NL'ers. Iets van 270~300 ofzo dacht ik.
Ik vind dit lastig te beoordelen want toen de NIPT er nog niet was, waren wij niet met kindjes bezig. Als ik vorig jaar zwanger was geraakt en we naar België hadden gemoeten voor ¤600 hadden we het iig ook gedaan.quote:Op donderdag 27 juli 2017 13:51 schreef Songeur het volgende:
Laten veel mensen hier de NIPT doen? En zo ja had je ook voor de combinatietest gekozen als de NIPT nog niet kon?
Ben aan het twijfelen.
Toen ik zwanger was in 2011 en 2015 had je (bij mijn weten) die NIPT nog niet. Combinatietest was idd kansberekening. Ik vraag me dan ook af in hoeverre je die afwijkingen ook niet ziet bij de 20 weken echo. Even voorop gesteld dat syndroom van down voor ons geen reden is tot afbreken van de zwangerschap.quote:Op donderdag 27 juli 2017 13:54 schreef DonnaRush het volgende:
[..]
Ik vind dit lastig te beoordelen want toen de NIPT er nog niet was, waren wij niet met kindjes bezig. Als ik vorig jaar zwanger was geraakt en we naar België hadden gemoeten voor ¤600 hadden we het iig ook gedaan.
De combinatietest vind ik lastig, kansberekeningen. Door m'n leeftijd (boven de 25 of 26) zit je alweer 1 laag hoger qua risico zeg maar terwijl het nog super jong is.
Wij hebben de NIPT wel laten doen en ik denk dat als de NIPT er niet was geweest dat we dan wel voor de combinatietest gekozen hadden. Als er mogelijk iets mis is dan weet ik dat het liefst zo snel mogelijk.quote:Op donderdag 27 juli 2017 13:51 schreef Songeur het volgende:
Laten veel mensen hier de NIPT doen? En zo ja had je ook voor de combinatietest gekozen als de NIPT nog niet kon?
Ben aan het twijfelen.
Thanks, deze had ik ook al gevonden.quote:Op donderdag 27 juli 2017 14:15 schreef Tink89 het volgende:
Info over de NIPT en hoe hij werkt in jip-en-janneke-taal: https://www.nrc.nl/nieuws(...)ipt-7776639-a1552554
De uitslag is meer betrouwbaar en komt niet als een kans van 1 op .....quote:Op donderdag 27 juli 2017 14:07 schreef Songeur het volgende:
[..]
Toen ik zwanger was in 2011 en 2015 had je (bij mijn weten) die NIPT nog niet. Combinatietest was idd kansberekening. Ik vraag me dan ook af in hoeverre je die afwijkingen ook niet ziet bij de 20 weken echo. Even voorop gesteld dat syndroom van down voor ons geen reden is tot afbreken van de zwangerschap.
Is NIPT ook niet een kansberekening?
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Sorry, niet zo leuk verhaal voor dit topic. Maar mijn VK zei vorige keer ook dat de NIPT (met screenende echo) de combinatietest uiteindelijk gaat vervangen.
Dankjewel, nou weet ik wat mijn volgende hapje wordt.quote:Op donderdag 27 juli 2017 14:15 schreef LuDann het volgende:
Tot mijn verbazing een kilo afgevallen trouwens.Heeft dat roze koeken dieet toch zin.
![]()
Eet smakelijk.quote:Op donderdag 27 juli 2017 14:40 schreef Pannenkoekenmix het volgende:
[..]
Dankjewel, nou weet ik wat mijn volgende hapje wordt.
Wel grappig dat je zelf al goed doorhad tot aan waar je baarmoeder reikte. Ik liet vanmorgen aan m'n vriend zien/voelen waar de baarmoeder ongeveer zit. Boven de baarmoeder deukt m'n buik in 's morgens.![]()
Hier kun je de ervaringen van ruim 1000 mensen lezen, de meesten zijn er positief over: https://www.amazon.com/Se(...)Pairs/dp/B00J6P9U2Y/quote:Op donderdag 27 juli 2017 16:20 schreef BellaaElisa het volgende:
Ik was net even bij de apotheek en toen zag ik dat ze daar van die "sea bands" hebben. Er stond op dat het helpt tegen zwangerschapsmisselijkheid, iemand hier ervaring mee?
Ik vind het zelfs met bijna 23 weken nog lastig, voel nu wel echt een verharding en begin duidelijker ronder te worden maar dat is het dan ook wel. Maar omdat ik van mezelf al een speklapje ben denken mensen volgens mij gewoon dat ik gewoon nog dikker word ipv zwangerquote:Op donderdag 27 juli 2017 15:47 schreef minilot het volgende:
Ik ben van mezelf teveel een speklapje om nu als leek op 17 weken zelf te kunnen voelen waar mijn baarmoeder zit hoor!
Hmm, weet nu niet of zo'n artikel uit NRC echt het soort voorlichting is wat je wilt promoten...quote:Op donderdag 27 juli 2017 14:15 schreef Tink89 het volgende:
Info over de NIPT en hoe hij werkt in jip-en-janneke-taal: https://www.nrc.nl/nieuws(...)ipt-7776639-a1552554
Mijn zus en ik hadden die vroeger tegen wagenziektequote:Op donderdag 27 juli 2017 16:20 schreef BellaaElisa het volgende:
Ik was net even bij de apotheek en toen zag ik dat ze daar van die "sea bands" hebben. Er stond op dat het helpt tegen zwangerschapsmisselijkheid, iemand hier ervaring mee?
Dan ga ik ook maar een poging wagen, dank voor de link!quote:Op donderdag 27 juli 2017 16:51 schreef ViviRAWRS het volgende:
[..]
Hier kun je de ervaringen van ruim 1000 mensen lezen, de meesten zijn er positief over: https://www.amazon.com/Se(...)Pairs/dp/B00J6P9U2Y/
(zelf geen ervaring mee)
Ik snap wel dat het je onzeker maakt. Misschien heb je andere zwangerschapskwaaltjes die er wel gewoon zijn? Zo las ik bijvoorbeeld al iets over jeuk aan je borsten en je hebt vast nog meer kwaaltjes.quote:Op donderdag 27 juli 2017 18:05 schreef DonnaRush het volgende:
Pfff, ik vind het wel lastig hoor, pril zwanger zijn.
Vorige keer kreeg ik vlak voor de 5 weken echt harde borsten, alsof er harde schijven in zaten. En achteraf is dat afgenomen toen het vruchtje stopte met groeien. Nu heb ik die harde borsten nog niet (morgen 5 weken) en ik weet dat geen enkele zwangerschap hetzelfde is, maar zo nu en dan vliegt het me even aan.
Ja ik heb wel andere kwaaltjes, maar je gaat toch vergelijken en dan is het allemaal anders/minder. Onzeker zijn is maar stom haha.quote:Op donderdag 27 juli 2017 21:01 schreef Pannenkoekenmix het volgende:
[..]
Ik snap wel dat het je onzeker maakt. Misschien heb je andere zwangerschapskwaaltjes die er wel gewoon zijn? Zo las ik bijvoorbeeld al iets over jeuk aan je borsten en je hebt vast nog meer kwaaltjes.
Wauw, 40-50%quote:Op donderdag 27 juli 2017 17:41 schreef mignonne het volgende:
Ik koos 3x voor de combinatietest en zou als ik nu zwanger was ook kiezen voor de NIPT. Wat ik met een uitslag zou doen hangt enorm af van wat de uitslag is, maar er zijn wel afwijkingen bij die reden zijn voor afbreken. Zowel niet met leven verenigbare afwijkingen als mogelijk ook spectrumafwijkingen als Down.
@ iemand hier boven. Nee niet alle chromosomale afwijkingen zijn te zien op het SEO. Juist Down is er berucht om gemist te worden maar ik heb ook veel ernstiger gehandicapte kindjes geboren zien worden die dus ook niet gezien zijn met de 20 wkn echo. Om nog te zwijgen van dat 40-50% van de hartafwijkingen gemist wordt. Echt, het is goed dat ie er is, maar hij is zeker niet zaligmakend die 20 wkn echo. Het is gewoon een heel ander onderzoek, bedoelt voor sluitingsdefecten (aka open ruggetje enzo). En als je dus ook informatie wilt over chromosomale afwijkingen dan zijn daar andere testen voor zoals nipt.
Een deel wordt niet gemist maar ontstaat bijvoorbeeld pas na 30 weken. Een deel wordt idd over het hoofd gezien omdat de apparatuur minder goed is en omdat degene die de echo maakt minder gespecialiseerd is. Maar een (vrij groot) deel wordt ook gewoon echt niet gezien. Een foetaal hart is natuurlijk ook gewoon erg klein met 20 weken en er kan ontzettend veel niet of net niet goed zijn.quote:Op donderdag 27 juli 2017 22:09 schreef Skittles het volgende:
[..]
Wauw, 40-50%![]()
De gyn van de GUO heeft bij baby ook wel flink gestaard naar het hart. Nieuw apparatuur en nog wist ze niet zeker of ze nou goed zag wat ze dacht dat ze zag.
Uiteindelijk heeft ze ondanks het staren, opnieuw afspelen, nog een paar slagen kijken etc. zelfs twee gaatjes gemist en enkel het "grotere" gaatje gezien.
Is het dan een verschil in apparatuur? Getraind oog (bij de GUO met gyn en kindercardioloog was het heel duidelijk voor ze)?
Ik ben pas zeventien weken ver, ik merk tot dusver nog geen verschil ik wat ik wel en niet red in vergelijking met niet zwanger. Komt vast nog wel!quote:Op vrijdag 28 juli 2017 11:58 schreef Songeur het volgende:
Dat red ik ik niet zwangere toestand al niet, laat staan zwanger
Niks van aantrekken joh!quote:Op vrijdag 28 juli 2017 15:59 schreef D.U.M.A.N. het volgende:
..durf straks niet te vertellen dat ik zwanger ben.😂
Ik lig ook wel prima inderdaa, haha. Huis is een zooitjequote:Op vrijdag 28 juli 2017 18:47 schreef DonnaRush het volgende:
Ik lig ook voor oud vuil op de bank. Weet niet of het vermoeidheid of luiheid is haha. Maar het ligt lekker.
Gefeliciteerd!! Lekker genietenquote:Op vrijdag 28 juli 2017 22:14 schreef Lemijn het volgende:
Hallo, hier een bericht vanaf een roze wolk. Naast me ligt een volmaakt jongetje te slapen. Ik kom later verslag uitbrengen!
quote:Op vrijdag 28 juli 2017 22:14 schreef Lemijn het volgende:
Hallo, hier een bericht vanaf een roze wolk. Naast me ligt een volmaakt jongetje te slapen. Ik kom later verslag uitbrengen!
Ik weet het! Dj'ae-daniyloquote:Op zaterdag 29 juli 2017 10:15 schreef Mineola het volgende:
Lemijn daar is ie dan!gefeliciteerd met je jongetje! Jacob is al heel mooi, ben heel benieuwd naar zn echte naam! Geniet van je roze wolk, veel geluk!
quote:
Wat fraai.quote:Op zaterdag 29 juli 2017 03:56 schreef Lemijn het volgende:
En dat ik nog niet helemaal besef dat hij blijft. Maar als dat echt zo blijkt te zijn, dan ben ik wel heel gelukkig.
Hij was niet alleen normaal, de waarde was 'prachtig'. Phew. Geen verder onderzoek nodig. Yay!quote:Op dinsdag 25 juli 2017 16:31 schreef minilot het volgende:
[..]
Morgen prikken voor licht verhoogde suiker de vorige keer, omdat ik me pre-NIPT-test uit hoog oplopende zenuwen door massa's spekkies en fudge heen had zitten werken die ochtend.Argh, de ironie! Dat wordt vannacht niet slapen. Matig, zo'n naaldenfobie. Grmbl. Nu maar duimen dat mijn suiker nu wél gewoon normaal is.
Wat fijn dat er geen verder onderzoek nodig blijkt!quote:Op zaterdag 29 juli 2017 14:03 schreef minilot het volgende:
Oh, en..
[..]
Hij was niet alleen normaal, de waarde was 'prachtig'. Phew. Geen verder onderzoek nodig. Yay!
He bah, dat klinkt als een heftige dag. Is je partner thuis, zodat je even hem de zorg kan geven en zelf een uurtje op bed kan? Het is niet te vergelijken met een borrel, maar wel heel lekker.quote:Op zaterdag 29 juli 2017 16:28 schreef Krisvc het volgende:
Pffff, zo'n dag met peuter dat je wel een borrel kan gebruiken. Maar o nee, kan niet.En m'n troost boterham met vlokken werd ook al afgepakt.
![]()
Ja, nou geen ideequote:
Ik vond dit, dus het is vast 1 van die 2quote:Op zaterdag 29 juli 2017 21:02 schreef littledrummergirl het volgende:
[..]
Ja, nou geen ideetis wel nieuw en met vlagen best pijnlijk. Maar ben pas 36.4. Dus op zich mag de kleine frummel nog even blijven om nog even spek en weerstand op te bouwen
ergens voelt het nog steeds n beetje als n vervanmnbedshow, totdat frummel er straks daadwerkelijk isquote:
Vriend zal hier ook het meeste rijden gelukkig. Zal wel een aantal plaspauzes moeten denk ikquote:Op zaterdag 29 juli 2017 21:29 schreef LeSage het volgende:
LadyS, autorit ja, ging helemaal prima dus! Alleen het rijden vond ik wel pittig, maar vriend heeft het meeste gereden.
Er werd vannacht bij de wc's ook al gevraagd of ik voor wilde
Nou, dat gevoel herken ik hoor. Ondanks dikke buik en de duidelijke bewegingen, kan ik me eigenlijk niet voorstellen dat een kindje is. Ons kindje. Wat ook inderdaad hier komt wonen enzoquote:Op zaterdag 29 juli 2017 22:26 schreef littledrummergirl het volgende:
[..]
ergens voelt het nog steeds n beetje als n vervanmnbedshow, totdat frummel er straks daadwerkelijk is![]()
Niet op een enge afstandelijke psycho manier, maar gewoon omdat ik me totaal niet kan voorstellen dat deze buik straks ineens metamorfoost in een jongetje wat ik mee naar huis mag nemen![]()
hahaha zo heerlijk herkenbaar dit!quote:Op zaterdag 29 juli 2017 23:06 schreef twist02 het volgende:
Ik weet nog dat man en ik thuiskwamen uit het ziekenhuis met onze Minion en echt een paar minuten naar d'r hebben zitten staren in de Maxi-Cosi in de woonkamer, omdat we echt zo'n "Uhm, en nu dan?"-gevoel hadden![]()
Heeeel herkenbaar dit. 5 minuten later belde ik mn moeder in tranen op want hoe ik ooit had kunnen bedenken dat ze in dat megagrote ledikant op haar eigen kamer zo ver van mij moest slapen... Een uur later stond mijn moeder op de stoep, met een wiegjequote:Op zaterdag 29 juli 2017 23:06 schreef twist02 het volgende:
Ik weet nog dat man en ik thuiskwamen uit het ziekenhuis met onze Minion en echt een paar minuten naar d'r hebben zitten staren in de Maxi-Cosi in de woonkamer, omdat we echt zo'n "Uhm, en nu dan?"-gevoel hadden![]()
Inderdaad. Had ik met mijn zoontje ook.quote:Op zaterdag 29 juli 2017 22:26 schreef littledrummergirl het volgende:
[..]
ergens voelt het nog steeds n beetje als n vervanmnbedshow, totdat frummel er straks daadwerkelijk is![]()
Niet op een enge afstandelijke psycho manier, maar gewoon omdat ik me totaal niet kan voorstellen dat deze buik straks ineens metamorfoost in een jongetje wat ik mee naar huis mag nemen![]()
Oh heerlijk hè.quote:Op zaterdag 29 juli 2017 12:33 schreef Lemijn het volgende:
En aangezien hem aan de borst krijgen mijn voornaamste doel is deze week, ben ik aardig op weg. Ik houd lekker bijna al het bezoek af en lig op bed.
Dit gevoel heb ik ook zo sterk! Ik zei t laatst nog tegen een vriendin, dat ik heus wel weet dat het een kind is in mijn buik en dat hij beweegt en groeit, maar dat ik me toch niet kon voorstellen dat we die dan straks ook mee naar huis mochten meenemen. Toen keek ze een beetje raar van 'ja, wat denk je anders dat ermee gebeurd?', dus toen hield ik er maar gauw over op. Zo leuk om dan hier wel de herkenning te vinden.quote:Op zaterdag 29 juli 2017 22:26 schreef littledrummergirl het volgende:
[..]
ergens voelt het nog steeds n beetje als n vervanmnbedshow, totdat frummel er straks daadwerkelijk is![]()
Niet op een enge afstandelijke psycho manier, maar gewoon omdat ik me totaal niet kan voorstellen dat deze buik straks ineens metamorfoost in een jongetje wat ik mee naar huis mag nemen![]()
Ik vond het juist heel prettig om na mijn eeuwige bevalling en de eerste nacht met de baby thuis, op te staan en een nieuwe dag te beginnen in de woonkamer. Gordijnen open en met de katten op de bank zitten etc.quote:Op zondag 30 juli 2017 01:22 schreef ViviRAWRS het volgende:
[..]
Oh heerlijk hè.Ik had weinig te verduren van mijn zwangerschap of bevalling maar ik heb toch heel bewust de kraamweek vooral op bed doorgebracht, ook tijdens het weinige bezoek. De slaapkamer was onze fijne cocon, de rest van het huis (laat staan de wereld daarbuiten) deed er weinig toe.
Mijn kraam vertelde dat ze ook wel meemaakt dat vrouwen als voornaamste doel hebben om zo snel mogelijk weer presentabel in de woonkamer te kunnen zitten met hun bezoek, ook als dat ten koste van de borstvoeding gaat.
Nee, afgelopen nacht pas echt last gekregen van vocht, maar dat is meer de temperatuur hier denk ik.quote:Op zaterdag 29 juli 2017 22:57 schreef LadyS het volgende:
[..]
Vriend zal hier ook het meeste rijden gelukkig. Zal wel een aantal plaspauzes moeten denk ik
Om die reden hebben we ook een stacaravan genomen, zodat ik 's nachts niet 5x over de camping hoef.
Heb je ook geen last gehad van het lange zitten?
Ja, dat ze in het ziekenhuis zeggen: jullie kunnen naar huis. En het enige wat ik dacht is: en wat moet ik er dan mee doen? Eten geven? Laten slapen? Zooooveel vragen. Gelukkig is er dan een kraamhulpquote:Op zaterdag 29 juli 2017 23:06 schreef twist02 het volgende:
Ik weet nog dat man en ik thuiskwamen uit het ziekenhuis met onze Minion en echt een paar minuten naar d'r hebben zitten staren in de Maxi-Cosi in de woonkamer, omdat we echt zo'n "Uhm, en nu dan?"-gevoel hadden![]()
Vooral als je jezelf in hen herkend of je partner.quote:Op zondag 30 juli 2017 07:49 schreef Franny_G het volgende:
Ja, het is ook ongelooflijk dat er gewoon zo'n mooi mensje uit je komt. Ik heb die verbazing af en toe nog steeds als ik naar mijn peuter kijk en mjjn baby. Dat die gewoon uit mijn buik gekomen zijn, dat dit echt mijn kinderen zijn 😀.
Wat ook wel meespeelde hier was dat we net verhuisd waren, en de slaapkamer het meest "af" was. De rest van het huis was niet zo extreem als mignonne laatst omschreef hoor, maar toch.quote:Op zondag 30 juli 2017 07:46 schreef vencodark het volgende:
Ik vond het juist heel prettig om na mijn eeuwige bevalling en de eerste nacht met de baby thuis, op te staan en een nieuwe dag te beginnen in de woonkamer. Gordijnen open en met de katten op de bank zitten etc.
Juist ook de gewone pre-baby dingen op te pakken. Ik vond het zó vreemd allemaal dat ik heel veel waarde hechte aan gewone dingen.
Overigens is je laatste niet van toepassing geweest hoor. Ik wilde niet eens zoveel mensen zien, die eerste dagen. Moest eerst zelf vreselijk wennen.
We woonden in een appartement wat gelijkvloers was met 1 slaapkamer. Dat was krap, klein en de baby lag dus bij ons op de kamer.quote:Op zondag 30 juli 2017 08:57 schreef ViviRAWRS het volgende:
[..]
Wat ook wel meespeelde hier was dat we net verhuisd waren, en de slaapkamer het meest "af" was. De rest van het huis was niet zo extreem als mignonne laatst omschreef hoor, maar toch.
Onze katten mogen niet op de slaapkamer, dus die heb ik maar heel weinig gezien die week.En dat terwijl ze bij de eerste krampen (van wat later de bevalling bleek) nog als warme kruik op mijn buik gelegen hadden.
Gelukkig was de kraam ook erg lief voor ze, dus ze kregen wel aandacht als zij beneden bezig was.
haha, dit klinkt ook wel als iets wat ons zou kunnen gebeurenquote:Op zondag 30 juli 2017 07:55 schreef LeSage het volgende:
[..]
Ja, dat ze in het ziekenhuis zeggen: jullie kunnen naar huis. En het enige wat ik dacht is: en wat moet ik er dan mee doen? Eten geven? Laten slapen? Zooooveel vragen. Gelukkig is er dan een kraamhulp
we zijn de eerstvolgende maand in de OPquote:Op zondag 30 juli 2017 09:11 schreef Skittles het volgende:
Wij woonden toen ook gelijkvloers, maar ik bleef mooi zoveel mogelijk in bedKrampjesbaby zorgde wel dat ik mn dagelijkse beweging kreeg. Dat rustig in bed blijven zal nu wel anders zijn met bouwvak en een peuter.
Vandaag 37 weken! Ik mag thuis bevallen!
Hoe ver ben je nu?quote:Op zondag 30 juli 2017 09:42 schreef Songeur het volgende:
37 weken mijlpaal voor Skittles
Ik maak me beetje zorgen. Ben ineens wakker geworden zonder klachten. Niet moe, misselijk of last van mn borsten. Kan toch gewoon niet goed zijn? Vk wel even gebeld, hij zei dat het mogelijk was. Ik mocht vanmiddag langskomen voor een echo maar hij is nog in opleiding tot echoscopist dus kan niet altijd alles juist zien. Ik weet het niet.
het kan ook gewoon dat je even een goeie dag hebt zonder klachten hequote:Op zondag 30 juli 2017 09:42 schreef Songeur het volgende:
37 weken mijlpaal voor Skittles
Ik maak me beetje zorgen. Ben ineens wakker geworden zonder klachten. Niet moe, misselijk of last van mn borsten. Kan toch gewoon niet goed zijn? Vk wel even gebeld, hij zei dat het mogelijk was. Ik mocht vanmiddag langskomen voor een echo maar hij is nog in opleiding tot echoscopist dus kan niet altijd alles juist zien. Ik weet het niet.
ik denk steeds van die onbenullige dingen als "nou.. Beter komt hij vandaag niet want we moeten die gigantische afwas nog wegwerken".alsof dat ook maar iets uitmaaktquote:Op zondag 30 juli 2017 09:45 schreef Flav het volgende:
Mijlpaal voor Skittles!![]()
Hier is het besef er ook nog niet dat er binnen nu en 5 weken een gezinslid bij is![]()
Maar wat kijk ik er naar uit, m'n ribben zijn elke morgen zo beurs omdat hij daar tegenaan ligt
Ja het gaat bij mij ook op en neer. Gisteren had ik een heel goede dag. Vandaag krijg ik het 6 dubbel zo hard terug.quote:Op zondag 30 juli 2017 09:49 schreef littledrummergirl het volgende:
[..]
het kan ook gewoon dat je even een goeie dag hebt zonder klachten he. Ik snap dat je hem knijpt en goed dat je t even laat checken, maar hou ook in je achterhoofd dat het gewoon goed kan zijn
Haha die gedachten heb ik ook. Doe vandaag maar niet want dit en dat, alsof een baby zich laat tegenhoudenquote:Op zondag 30 juli 2017 09:51 schreef littledrummergirl het volgende:
[..]
ik denk steeds van die onbenullige dingen als "nou.. Beter komt hij vandaag niet want we moeten die gigantische afwas nog wegwerken".alsof dat ook maar iets uitmaakt![]()
Het voelt hier ook n beetje alsof mn buik niet veel voller meer kan worden dan ie nu al is, maar we gaan t zien
Heb ik ook gehad en toen een dag later kwam het allemaal weer terug. Fijn om even te kunnen laten kijken denk ik. Ook al kan hij nog niet alles een zien, een levend mensje met kloppend hartje is het belangrijkste toch? Sterkte en hopelijk is alles helemaal ok!quote:Op zondag 30 juli 2017 09:42 schreef Songeur het volgende:
37 weken mijlpaal voor Skittles
Ik maak me beetje zorgen. Ben ineens wakker geworden zonder klachten. Niet moe, misselijk of last van mn borsten. Kan toch gewoon niet goed zijn? Vk wel even gebeld, hij zei dat het mogelijk was. Ik mocht vanmiddag langskomen voor een echo maar hij is nog in opleiding tot echoscopist dus kan niet altijd alles juist zien. Ik weet het niet.
ja, meestal backfired het dan ook weer keihardquote:Op zondag 30 juli 2017 09:55 schreef DonnaRush het volgende:
[..]
Ja het gaat bij mij ook op en neer. Gisteren had ik een heel goede dag. Vandaag krijg ik het 6 dubbel zo hard terug.
ja wtfffffquote:Op zondag 30 juli 2017 09:55 schreef Flav het volgende:
[..]
Haha die gedachten heb ik ook. Doe vandaag maar niet want dit en dat, alsof een baby zich laat tegenhouden![]()
Wij zijn gewoon nummer 2 op t lijstje
7w5d op basis van de echo 1,5 week terug.quote:
Nou ondanks dat hij dan in opleiding is moet hij toch een mooi hartje kunnen zien toch? Voor je gemoedsrust zou ik fijn een echo laten maken!quote:Op zondag 30 juli 2017 10:14 schreef Songeur het volgende:
[..]
7w5d op basis van de echo 1,5 week terug.
Pff ergens weet ik ook wel dat de klachten kunnen wisselen. Maar zo plots ineens niks meer voelt gek. Misschien moet ik vanmiddag toch maar even echo laten maken. Merk dat de schrik van de vorige mk er goed inzit.
gewoon even de echo doenquote:Op zondag 30 juli 2017 10:14 schreef Songeur het volgende:
[..]
7w5d op basis van de echo 1,5 week terug.
Pff ergens weet ik ook wel dat de klachten kunnen wisselen. Maar zo plots ineens niks meer voelt gek. Misschien moet ik vanmiddag toch maar even echo laten maken. Merk dat de schrik van de vorige mk er goed inzit.
Dit inderdaad. Ze zijn er niet alleen voor de baby, ook voor jou. Het is allemaal al beangstigend genoeg, en met de mk nog zo kort geleden is het niet raar als je even extra bevestiging nodig hebt.quote:Op zondag 30 juli 2017 10:16 schreef littledrummergirl het volgende:
[..]
gewoon even de echo doenze bieden het niet voor niks aan, het kan gewoon en ze vinden je echt niet lastig oid.
Ondanks dat hij in opleiding is,mag ik aannemen dat hij niet voor niets (zelfstandig) echo's mag doen.quote:Op zondag 30 juli 2017 11:40 schreef LadyS het volgende:
Songeurook al weet je dat kwaaltjes kunnen wisselen, je bent paar gerust als je gezien hebt dat alles goed is... Ik neem inderdaad aan dat er wel een hartje te vinden moet zijn, ook al is hij in opleiding..
Aan de andere kant, en misschien zeg ik nu iets ontzettend stoms, straks vind hij geen hartje en dan ga je je misschien wel afvragen of het is omdat hij in opleiding is of omdat het niet goed zit... Dan ben je misschien wel verder van huis qua zorgen..
Sterkte
Oooh, dat neem ik ook aan hoor! Was ook meer hardop denken. Lijkt me anders niet dat hij voorstelt in langs te komen. Mijn opmerking was meer bedoeld om evt. verder zorgen voor te zijn, zeg maar.quote:Op zondag 30 juli 2017 13:04 schreef vencodark het volgende:
[..]
Ondanks dat hij in opleiding is,mag ik aannemen dat hij niet voor niets (zelfstandig) echo's mag doen.
Een (kloppend) hartje is toch het minimale wat hij kan zien. En anders is er vast wel iemand anders die ook even kan kijken.
quote:Op zondag 30 juli 2017 13:49 schreef Songeur het volgende:
Thanks voor al jullie lieve reacties!![]()
We zijn toch even geweest. En kloppend hartje gezienmeting kwam uit op 8 weken dus dat zou allemaal kunnen kloppen. Hij was inderdaad bijna klaar met de opleiding tot echosopist maar verzekeringstechnisch mag hij dus eigenlijk officieel geen echo's doen!
Ben weer ietsje gerust gesteld. Door 't hartje natuurlijk maar ook doordat er meerdere mensen hier zijn die t herkennen.
Jij ook al?quote:Op zondag 30 juli 2017 17:01 schreef Krisvc het volgende:
Ha, die overstap naar een groot bed staat hier vandaag gepland Twist. Ze is vooralsnog erg blij met d'r nieuwe bed. Ben benieuwd wat ze er vanavond van vindt.
Voel me wel behoorlijk invalide. Rondje Ikea vanochtend, vanmiddag een rondje door de wijk en daarna bedje in elkaar zetten. Ben echt op nu. Harde buiken en m'n bekken staat in de brand. Baal er flink van. Ik moet nog zo lang.
Onze dochter is 2 jaar en 2 maandenquote:Op zondag 30 juli 2017 19:06 schreef Songeur het volgende:
Hoe oud zijn jullie kindjes die nu de overstap naar groot bed maken Kris en twist?
Wat ik hier kan vinden over tarieven in de kraamzorg maakt geen onderscheid tussen ZZP of regulier, en over onkosten vanwege de bereikbaarheid wordt niet gerept:quote:Op zondag 30 juli 2017 21:36 schreef LuDann het volgende:
Ik heb net een telefonische kennismaking gehad met een zzp-er in de kraamzorg. Op zich lijkt ze op papier perfect, maar het zit me toch niet helemaal lekker. Vooral ook niet omdat ze nogal aandrong op het snel maken van een beslissing (in haar voordeel).
Daarnaast brengt ze per dag aan kraamzorg 1 uur extra in rekening voor onkosten. Daar bedoelde ze vooral haar telefonische bereikbaarheid vooraf mee. Dat gaat dan dus af van het aantal uren waar je een indicatie voor hebt. Ik vind dat best fors eigenlijk? Dat is gewoon een dag minder kraamzorg. Ik heb geen idee of dit standaard is voor ZZP-ers in de kraamzorg, weet iemand dat?
Hee, wat vervelend. Die 'regel' gold hier ook niet inderdaad. En als het van je daadwerkelijke kraamzorg zou af gaan, is het echt in je nadeel. Volgens mij is het gewoon onderdeel van haar keuze om als zzp'ee te werken, dat ze een soort stand-by moet staan.quote:Op zondag 30 juli 2017 23:08 schreef LuDann het volgende:
Ok, dan zijn we toch niet helemaal gek dat we dat best vreemd vonden.
Hmpff, ik ben er helemaal een beetje in de put van.
qua bevallen, in principe is je verloskundige gewoon bij je en kan die je ter plekke ook gewoon uitleggen hoe je het beste kunt liggen/zitten/staan en ademen ect. Misschien is er vanuit de praktijk zelf ook nog wel iets van een voorlichtingsavondje ofzo?quote:Op maandag 31 juli 2017 08:41 schreef Nolita het volgende:
songeur, fijn dat alles er goed uitzag! Ik vond het vooral tussen 15-19 weken zwaar toen ik naast geen kwaaltjes nog niets voelde en 4,5 week geen controle had. Ik hield mezelf ook voor dat ik vertrouwen moest hebben zolang er geen signalen zijn dat het niet goed is.
Gisteren alle Plankjes, lamp ed opgehangen in de babykamer. Ben er heel blij mee, voelt als een heerlijk plekje. Nu kan ik beginnen met wat accessoires.![]()
Vandaag trouwens mijn eerste echte verlofdag!(vr-zo altijd vrij). Ik heb geen cursus gevolgd en weet dus nog niet of ik de kans krijg om natuurlijk te bevallen. Ik vroeg me af hoe anderen zich voorbereiden op de bevalling? Lezen jullie iets, doen jullie zelf bepaalde oefeningen of laten jullie het gewoon over je heen komen? Ik ben benieuwd!
Dat zou voor mij ook een reden zijn wat betreft cursus. Tijden van een cursus pastten vaak niet in mijn planning ivm werk. En toen ze me met 20 weken weinig kans op een natuurlijke bevalling gaven heb ik het idee van een cursus helemaal overboord gegooid. Ik ben vooral benieuwd naar hoe je je dan hebt voorbereid de vorige keer?quote:Op maandag 31 juli 2017 09:27 schreef Krisvc het volgende:
Ik heb vorige keer geen cursus gedaan. Dit keer ook weer niet gok ik. Hoewel ik er geen zin in heb, heb ik er wel alle vertrouwen in dat bevallen iets is wat ik kan. Het enige waar ik een cursus voor zou willen doen is de contacten die je er aan over kan houden.
Oh heerlijk verlof! En de aankleding in de babykamer, zo leukquote:Op maandag 31 juli 2017 08:41 schreef Nolita het volgende:
songeur, fijn dat alles er goed uitzag! Ik vond het vooral tussen 15-19 weken zwaar toen ik naast geen kwaaltjes nog niets voelde en 4,5 week geen controle had. Ik hield mezelf ook voor dat ik vertrouwen moest hebben zolang er geen signalen zijn dat het niet goed is.
Gisteren alle Plankjes, lamp ed opgehangen in de babykamer. Ben er heel blij mee, voelt als een heerlijk plekje. Nu kan ik beginnen met wat accessoires.![]()
Vandaag trouwens mijn eerste echte verlofdag!(vr-zo altijd vrij). Ik heb geen cursus gevolgd en weet dus nog niet of ik de kans krijg om natuurlijk te bevallen. Ik vroeg me af hoe anderen zich voorbereiden op de bevalling? Lezen jullie iets, doen jullie zelf bepaalde oefeningen of laten jullie het gewoon over je heen komen? Ik ben benieuwd!
Niet echt eigenlijk. Ik ben erin gegaan met een 'Ik laat het over me heen komen' attitude. Ik had uit mezelf een prettige ademtechniek te pakken. Of het echt een ademtechniek was weet ik niet, maar voor mij werkte het.quote:Op maandag 31 juli 2017 09:40 schreef Nolita het volgende:
[..]
Dat zou voor mij ook een reden zijn wat betreft cursus. Tijden van een cursus pastten vaak niet in mijn planning ivm werk. En toen ze me met 20 weken weinig kans op een natuurlijke bevalling gaven heb ik het idee van een cursus helemaal overboord gegooid. Ik ben vooral benieuwd naar hoe je je dan hebt voorbereid de vorige keer?
ik ga iig nog wel naar een voorlichtingsavond in het ziekenhuis, maar verder dus wat zoekende in of ik nog iets zou moeten..
Verkopen op MP en zelf nieuwe spulletjes kopen!quote:Op maandag 31 juli 2017 10:49 schreef Kimpossible het volgende:
Dus ik mijn doos positiekleding van zolder gehaald. Allemaal veel te groot 😑 daar ben ik blij om hoor, maar wat moet ik er nou mee? Zou het straks passen of kan ik het gewoon wegdoen? Ik wil die broeken ook helemaal niet meer passen straks 😂
Neequote:Op maandag 31 juli 2017 10:30 schreef littledrummergirl het volgende:
Ik heb een lektet![]()
Betekent dat iets?
Jij maakt mij echt zenuwachtig!quote:Op maandag 31 juli 2017 10:30 schreef littledrummergirl het volgende:
Ik heb een lektet![]()
Betekent dat iets?
ja ik ook afgelopen weekendquote:Op maandag 31 juli 2017 10:53 schreef Flav het volgende:
[..]
Jij maakt mij echt zenuwachtig!![]()
Gister veel harde buiken gehad en van die weeïge menstruatiepijn in m'n onderrug.
Oh kan t zo "erg"quote:Op maandag 31 juli 2017 10:52 schreef Skittles het volgende:
[..]
Needie had ik bij Lou al bij 20 weken. En dan echt een vastgekoekte straal van borst naar buik als ik wakker werd. Maar wel fijn dat het alvast werkt!
Enne.. het kan ook nog wel 5 weken duren he?
45 euro zouden we met liefde zo neertellen, dat lijkt me ook een normaal bedrag. Maar als ik de link van Lemijn erop natrek zou ze voor 8 uur extra zo 373 euro in haar zak steken. Dat lijkt me wat excessief.quote:Op maandag 31 juli 2017 08:27 schreef Gogo83 het volgende:
Hier was dat ook niet zo LuDann. Wij betaalden eenmalig 45,- euro extra voor wat extra services zoals o.a. die bereikbaarheid en nog wat dingetjes (zij was aangesloten bij zo'n collectief en die organiseerden ook borstvoedingsvoorlichtingen bijvoorbeeld).
Wat ontzettend vervelend! Waarom ziet ze af van de kennismaking dan? Gek ook zo plots.quote:Op maandag 31 juli 2017 11:13 schreef LuDann het volgende:
Dank jullie wel voor jullie antwoorden over de manier van declareren van de kraamzorg. Het is inderdaad gek en in principe ook niet legaal lijkt mij. Als ze 8 gelijke dagen zou werken dan zou er 8 uur zorg afgaan, wat neerkomt op 1,5 dag omdat ze aangaf gemiddeld 6 uur per dag te werken. Daarnaast zei ze de laatste dagen vaak halve dagen te werken wat het helemaal zou doen oplopen, naar 2 dagen minder kraamzorg.
[..]
45 euro zouden we met liefde zo neertellen, dat lijkt me ook een normaal bedrag. Maar als ik de link van Lemijn erop natrek zou ze voor 8 uur extra zo 373 euro in haar zak steken. Dat lijkt me wat excessief.
En over een andere optie hebben: ik had een heel fijn gevoel bij een ander. Die had echter pas half september tijd voor een intakegesprek. Die afspraak had ik wel gemaakt al maar omdat we als het dan geen klik blijkt te zijn we weinig andere opties meer zouden hebben heb ik gisteravond een berichtje gestuurd met de vraag of we telefonisch eerder kennis konden maken.
Stuurt ze als reactie net een berichtje dat ze afziet van kennismaking. WTF. Ik zit dus nu heel hard te huilen. Ik snap er helemaal niks van! Ik vind dit zo onwijs stressvol, uberhaupt hiermee bezig zijn en nu lijkt het ook nog eens onmogelijk om een normaal iemand te vinden.
Wat rot allemaal zo.quote:Op maandag 31 juli 2017 11:13 schreef LuDann het volgende:
Stuurt ze als reactie net een berichtje dat ze afziet van kennismaking. WTF. Ik zit dus nu heel hard te huilen. Ik snap er helemaal niks van! Ik vind dit zo onwijs stressvol, uberhaupt hiermee bezig zijn en nu lijkt het ook nog eens onmogelijk om een normaal iemand te vinden.
Ja echt heel gek! Ik heb haar een nogal emotioneel berichtje gestuurd met de vraag om uitleg.quote:Op maandag 31 juli 2017 11:20 schreef Songeur het volgende:
[..]
Wat ontzettend vervelend! Waarom ziet ze af van de kennismaking dan? Gek ook zo plots.
Is er een reden dat je persen een ZZP'er zoekt? Slechte ervaring met een kraamzorgorganisatie?
quote:Op maandag 31 juli 2017 10:52 schreef littledrummergirl het volgende:
Kleine frummel doet oeh aah ochtendgymnastiekoeh aah fanatiek
Volgens mij toen ook gezegd, maar voor alle dames hier: trek echt direct aan de bel als het niet klikt (ik typte kriktquote:Op maandag 31 juli 2017 11:30 schreef LuDann het volgende:
[..]
Ja echt heel gek! Ik heb haar een nogal emotioneel berichtje gestuurd met de vraag om uitleg.
Onze eerste ervaring was echt heel rot. We hadden iemand die echt niet bij ons pastte. Ze praatte non-stop, gaf mijn man allerlei huishoudelijke opdrachten en was heel dwingend naar mij toe omdat ze wel 'van aanpakken hield'. Daarnaast zei ze een paar dagen na mijn KS dat ze mijn buik nog zo dik vond en dat ik daar hard aan moest gaan werken. Ook had ze allerlei verhalen over baby's die dood waren gegaan in de kraamweek, in de draagdoek en tijdens het samen slapen. Ik heb daar echt nog een half jaar nachtmerries van gehad.
Ik vind het heel belangrijk om precies te weten wie er straks aan mijn bed staat en bij een kraamzorgbureau weet je dat nooit.
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Ik had de eerste keer opgedeelde kraamzorg en de laatste 2 dagen hadden we wel een heel fijn iemand. Dus ik weet dat het kan. Maar ik wil dit keer gewoon echt vooraf weten wie we krijgen. Dat we de laatste dagen iemand anders kregen was mede ook de reden dat we niet aan de bel trokken toen. Had ik achteraf wel moeten doen natuurlijk, maar mijn man ervoer het anders dan ik dus die vond het niet zo nodig. Heeft 'ie wel spijt van nu, want dan hadden we dit gezeur misschien niet gehad.quote:Op maandag 31 juli 2017 15:11 schreef kwakz0r het volgende:
[..]
Volgens mij toen ook gezegd, maar voor alle dames hier: trek echt direct aan de bel als het niet klikt (ik typte krikt) met je kraam. Ze is er voor jou en je baby, en de klik is heel belangrijk.
Ik zat bij een kleiner bureau en die gaven dat ook aan in de intake - meteen bellen, dan sturen we een ander.
Ik denk niet dat je voor een zzper hoeft te kiezen voor een fijne kraamtijd, maar je weet nu wat je wel en niet wil dus wees assertief. Dan komt t heus goed.
Edit: ik bedoel dus dat er bij gewone organisaties ook heus heel veel fijne lieve kraamverzorgsters zijn, dus dat er zeker een 'normale' voor jou is.
quote:Op maandag 31 juli 2017 16:26 schreef LuDann het volgende:
Dank jullie wel voor de lieve en steunende opmerkingen, dat doet me echt goed.
@Wup: Ik heb inmiddels een berichtje terug gehad waarin ze zegt dat ze me niet teleur wil stellen en er daarom vanaf ziet. Het voelt een beetje als een smoes ofzo, maar goed. Ik zit nu ook een beetje te kijken naar kleine kraambureautjes inderdaad. Maar heb je dan geen grote kans op het krijgen van 2 verschillende kramen?
Ik heb ook op een lokale FB groep om aanraders gevraagd en daar zat wel wat tussen. Op die site van Skittles had ik eerder al zitten kijken, dat zijn ook nog wel kanshebbers.
Op zich hoef ik niet perse iemand die zich helemaal thuis voelt bij wat wij exact zoeken, zolang ze maar sensitief en invoelend is en niet over me heen walst. En echt het liefst maak ik vooraf kennis met haar, dat zou echt een hoop spanning bij me wegnemen.Ik had de intake met de kraamverzorgster die hier ook de hele week heeft gekraamd. Of anderhalve week, want ik heb 10 dagen zorg gehad uiteindelijk. Dus het kan.SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Goed om te lezen, ik weet ook wel dat als ze er is dat allemaal goed komt en ik kan ook echt zeggen dat ik verliefd ben op dat kleintje die ik op de echofoto's zie, maar verder voelt het nog zo ver weg nu..quote:Op maandag 31 juli 2017 09:27 schreef Krisvc het volgende:
Rena, hier is de baby iets heel abstracts gebleven tot na de bevalling. Een band kwam daarna pas. Echt houden van heeft ook moeten groeien. En dat terwijl ik wel meteen alles voor d'r over had hoor, vanaf seconde 1. Niet iedereen heeft dat zo ver van te voren al. Ik heb ook geen seconde tegen m'n buik gepraat. Dit keer weer niet.
Oh, dit was echt ons schrikbeeld bij het idee van een kraam.quote:Op maandag 31 juli 2017 11:30 schreef LuDann het volgende:
Onze eerste ervaring was echt heel rot. We hadden iemand die echt niet bij ons pastte. Ze praatte non-stop, gaf mijn man allerlei huishoudelijke opdrachten en was heel dwingend naar mij toe omdat ze wel 'van aanpakken hield'.
Dit ja. Mijn man vroeg een paar dagen voor de bevalling nog "Die kraam hè, is dat verplicht?quote:Op maandag 31 juli 2017 16:26 schreef LuDann het volgende:
Op zich hoef ik niet perse iemand die zich helemaal thuis voelt bij wat wij exact zoeken, zolang ze maar sensitief en invoelend is en niet over me heen walst.
Ik ga het wel doen.quote:Op maandag 31 juli 2017 22:59 schreef D.U.M.A.N. het volgende:
Denken jullie ook al na over vacctinaties?
Wil geen discussie starten, maar ben me er wel over aan het inlezen.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |