Da's dus wat ik probeerde uit te leggen. Dank voor de bevestiging.quote:Op vrijdag 26 mei 2017 17:38 schreef Stimorol- het volgende:
Zie hier de kaffers onze motieven bespreken
Sarcasme niet snappen. Wat een lul ben je dan ook.quote:Op vrijdag 26 mei 2017 17:39 schreef LelijKnap het volgende:
[..]
Da's dus wat ik probeerde uit te leggen. Dank voor de bevestiging.
Waarom duw je dit soort discussies altijd in een wij-zij verhouding eigenlijk?quote:Op vrijdag 26 mei 2017 17:38 schreef Stimorol- het volgende:
Zie hier de kaffers onze motieven bespreken
Mijn oom (heb er maar 1) heeft WO2 nog meegemaakt.quote:Op vrijdag 26 mei 2017 17:39 schreef Stimorol- het volgende:
[..]
Mijn oom abu al hollandi draait zich om in zijn graf.
Hij wilde een Arabisch (niet per se islamitisch) rijk stichten? En de oorlog tegen Israël was daar onderdeel van (het middel tot verbroedering)? Even vluchtig zijn wiki doorgelezen.quote:Op vrijdag 26 mei 2017 17:37 schreef Ryan3 het volgende:
[..]
Ja, klopt idd. Komt bij dat ze ongeveer zelfde taal spreken, daardoor zien mensen elkaar als hetzelfde volk natuurlijk. In die zin had Nasser best een aardig idee, vind ik altijd. Alleen ja, hij was pan-Arabist en socialistisch.
Ik snap dat jij je eigenlijke insteek verstopt in sarcasme. Al je andere posts bewijzen dat.quote:Op vrijdag 26 mei 2017 17:40 schreef Stimorol- het volgende:
[..]
Sarcasme niet snappen. Wat een lul ben je dan ook.
Ja, dat was ook penibel, maar in 67 heeft-ie klop gekregen van Israël. Onder Sadat, de luitenant van Nasser, werd in 1978 dan ook een bestand ondertekend.quote:Op vrijdag 26 mei 2017 17:41 schreef LelijKnap het volgende:
[..]
Hij wilde een Arabisch (niet per se islamitisch) rijk stichten? En de oorlog tegen Israël was daar onderdeel van (het middel tot verbroedering)? Even vluchtig zijn wiki doorgelezen.
quote:Op vrijdag 26 mei 2017 17:39 schreef Stimorol- het volgende:
[..]
Mijn oom abu al hollandi draait zich om in zijn graf.
quote:Op vrijdag 26 mei 2017 16:50 schreef Stimorol- het volgende:
[..]
Hij wenst niet te spreken met een onzedige moslima. Jammer.
Opvallend dat later nooit echt een poging was ondernomen of dat ze er niet eens gericht op lijken te zijn. Alleen Gadaffi zinspeelde wel eens op de noodzaak van Arabische/N-Afrikaanse verbroedering. Wellicht daarom ook; 'we came, we saw, we killed him, haha..'?quote:Op vrijdag 26 mei 2017 17:43 schreef Ryan3 het volgende:
[..]
Ja, dat was ook penibel, maar in 67 heeft-ie klop gekregen van Israël. Onder Sadat, de luitenant van Nasser, werd in 1978 dan ook een bestand ondertekend.
Tja andere tijden, onder de Koude Oorlog. Nasser maatje van de Sovjets. Sadat veranderde uiteindelijk van bondgenootschap, stapte in het VS kamp en sloot bestand met Israël. Sadat heeft daardoor vervolgens zijn hele economie, middenklasse, de strot omgedraaid, fundamentalisme kwam echt goed op en werd vermoord door fundamentalisten, die sociaal-economisch gezien best een punt hadden. Maar goed geschiedenis van Egypte is echt ziek hoor. Heb wel te doen met ze.quote:Op vrijdag 26 mei 2017 17:47 schreef LelijKnap het volgende:
[..]
Opvallend dat later nooit echt een poging was ondernomen of dat ze er niet eens gericht op lijken te zijn. Alleen Gadaffi zinspeelde wel eens op de noodzaak van Arabische/N-Afrikaanse verbroedering. Wellicht daarom ook; 'we came, we saw, we killed him, haha..'?
Maar dat overstappen was wel afgedwongen noodzaak (overlevingskwestie)?quote:Op vrijdag 26 mei 2017 17:50 schreef Ryan3 het volgende:
[..]
Tja andere tijden, onder de Koude Oorlog. Nasser maatje van de Sovjets. Sadat veranderde uiteindelijk van bondgenootschap, stapte in het VS kamp en sloot bestand met Israël.
Zie wat ik toegevoegd heb.quote:Op vrijdag 26 mei 2017 17:51 schreef LelijKnap het volgende:
[..]
Maar dat overstappen was wel afgedwongen noodzaak (overlevingskwestie)?
Zat in dat bestand dan ook boetstraf ingewerkt of zo? Er zit nog een stapje tussen die ik niet zie. Een (gedwongen) bondgenootschap met de VS hoeft toch (en doet dat meestal ook niet) te leiden tot een kapotte economie? Of waren ze volledig gericht/afhankelijk van de Sovjets en/of een socialistisch model?quote:
Amerikaanse bedrijfsleven ging lekker investeren in Egypte. Alleen al de prijzen werden astronomisch opgedreven. Onroerend goed werd onbetaalbaar. De middenklasse werd verarmd. Bekende recept eigenlijk. Shock therapy.quote:Op vrijdag 26 mei 2017 17:55 schreef LelijKnap het volgende:
[..]
Zat in dat bestand dan ook boetstraf ingewerkt of zo? Er zit nog een stapje tussen die ik niet zie. Een (gedwongen) bondgenootschap met de VS hoeft toch (en doet dat meestal ook niet) te leiden tot een kapotte economie? Of waren ze volledig gericht/afhankelijk van de Sovjets en/of een socialistisch model?
Oh ben jij er ook weer om je leugens te verspreiden?quote:Op vrijdag 26 mei 2017 17:12 schreef Cause_Mayhem het volgende:
[..]
die daders (terroristen) zeggen niet dat die religie de reden is
Lees dit nou eens, als je slim genoeg bent om dit soort teksten te kunnen snappen. Tot die tijd, kappen met het verspreiden van dit soort gevaarlijke leugens. Dit soort obscurantisme is een groter gevaar voor de samenleving dan de terroristen zelf.quote:The reality is that the Islamic State is Islamic. Very Islamic. Yes, it has attracted psychopaths and adventure seekers, drawn largely from the disaffected populations of the Middle East and Europe. But the religion preached by its most ardent followers derives from coherent and even learned interpretations of Islam.
Virtually every major decision and law promulgated by the Islamic State adheres to what it calls, in its press and pronouncements, and on its billboards, license plates, stationery, and coins, "the Prophetic methodology," which means following the prophecy and example of Muhammad, in punctilious detail. Muslims can reject the Islamic State; nearly all do. But pretending that it isn't actually a religious, millenarian group, with theology that must be understood to be combatted, has already led the United States to underestimate it and back foolish schemes to counter it. We'll need to get acquainted with the Islamic State's intellectual genealogy if we are to react in a way that will not strengthen it, but instead help it self-immolate in its own excessive zeal.
Nou ja, wat ze over dhr. Bin Laden te melden had, is iig absolute nonsens imho.quote:Op vrijdag 26 mei 2017 18:01 schreef Fir3fly het volgende:
[..]
Oh ben jij er ook weer om je leugens te verspreiden?
https://www.theatlantic.c(...)really-wants/384980/
Lees dit nou eens, als je slim genoeg bent om dit soort teksten te kunnen snappen. Tot die tijd, kappen met het verspreiden van dit soort gevaarlijke leugens. Dit soort obscurantisme is een groter gevaar voor de samenleving dan de terroristen zelf.
Je moet je schamen. Bah.
Er komt alleen maar nonsens uit. Gevoed door een gevaarlijke ideologie.quote:Op vrijdag 26 mei 2017 18:03 schreef Ryan3 het volgende:
[..]
Nou ja, wat ze over dhr. Bin Laden te melden had, is iig absolute nonsens imho.
Ik ken haar verder niet, kan ook niet afleiden an sich of ze zelf moslima is iig. Kan, hoeft niet.quote:Op vrijdag 26 mei 2017 18:04 schreef Fir3fly het volgende:
[..]
Er komt alleen maar nonsens uit. Gevoed door een gevaarlijke ideologie.
Enige is dat ik het van een moslim(a) nog kan begrijpen om zo'n subjectief standpunt in te nemen. Ik vind het dan nog steeds jammer, maar begrijp het iets meer.quote:Op vrijdag 26 mei 2017 18:07 schreef Ryan3 het volgende:
Ik ken haar verder niet, kan ook niet afleiden an sich of ze zelf moslima is iig. Kan, hoeft niet.
Mensen denken heel verschillend over dit soort zaken.
Soms denk ik dat het in discussies wel belangrijk kan zijn om dit wel te weten van users toch. Maar weer misschien een interessant overig onderwerp van discussie.
Ah op die fiets. Doelbewuste aanval op de Egyptische economie, georganiseerd door de Amerikaanse bedrijven en de staat?quote:Op vrijdag 26 mei 2017 17:58 schreef Ryan3 het volgende:
[..]
Amerikaanse bedrijfsleven ging lekker investeren in Egypte. Alleen al de prijzen werden astronomisch opgedreven. Onroerend goed werd onbetaalbaar. De middenklasse werd verarmd. Bekende recept eigenlijk. Shock therapy.
Onder Sovjet bondgenootschap was het niet veel, onder Amerikaans bondgenootschap werd de zaak erger voor de middenklasse. En die moet je waar je ook regeert groot maken en houden. Lijkt me politicologisch gezien de waardevolste les voor bestuurders waar dan ook trouwens.
Nee, okee, maar sommige standpunten van users worden dan wel duidelijker. Andersom geldt dat ook, alleen de meerderheid hier is gewoon NLs-NLs wrs.quote:Op vrijdag 26 mei 2017 18:11 schreef truthortruth het volgende:
[..]
Enige is dat ik het van een moslim(a) nog kan begrijpen om zo'n subjectief standpunt in te nemen. Ik vind het dan nog steeds jammer, maar begrijp het iets meer.
Ik heb begrepen dat hier op een punt iets van 5 tot 10 islamitische mods tegelijkertijd in dienst waren. Achteraf gezien een verduidelijkende verklaring van een hele hoop bans.quote:Op vrijdag 26 mei 2017 18:15 schreef Ryan3 het volgende:
[..]
Nee, okee, maar sommige standpunten van users worden dan wel duidelijker. Andersom geldt dat ook, alleen de meerderheid hier is gewoon NLs-NLs wrs.
Nee, niet doelbewust kapot maken, gewoon de American way of life, alleen dat resoneert, als in kaatst terug, in andere landen, dat begrijpen Amerikanen niet heel goed, toen niet, tegenwoordig nog niet wrs.quote:Op vrijdag 26 mei 2017 18:14 schreef LelijKnap het volgende:
[..]
Ah op die fiets. Doelbewuste aanval op de Egyptische economie, georganiseerd door de Amerikaanse bedrijven en de staat?
Ik neig toch eerder naar de pessimistische uitleg, daar ze ook best een volle geschiedenis van zulk 'beleid' hebben. Maar voordat ik een conclusie kan trekken, zou ik wat meer moeten weten over het geostrategische/politieke belang in Egypte voor de VS (of Israël).quote:Op vrijdag 26 mei 2017 18:17 schreef Ryan3 het volgende:
[..]
Nee, niet doelbewust kapot maken, gewoon de American way of life, alleen dat resoneert als in kaatst terug natuurlijk in andere landen, dat begrijpen Amerikanen niet heel goed, toen niet, tegenwoordig nog niet wrs.
Nee, er is nooit een groot masterplan van Amerikanen om de boel ergens kapot te maken imho. Zij implementeren gewoon hun manier van samenleven en zaken doen. Dat dat vervolgens leidt tot hier en daar wat problemen, dat begrijpen ze niet en dat is ook nooit hun bedoeling. Ik bedoel dat zie je ook met de jongste grote economische crisis vanaf de hypotheekcrisis.quote:Op vrijdag 26 mei 2017 18:19 schreef LelijKnap het volgende:
[..]
Ik neig toch eerder naar de pessimistische uitleg, daar ze ook best een volle geschiedenis van zulk 'beleid' hebben. Maar voordat ik een conclusie kan trekken, zou ik wat meer moeten weten over het geostrategische/politieke belang in Egypte voor de VS (of Israël).
Nee, dat bedoel ik niet. Ik bedoel de voornamelijk linkse ideologie die enige link tussen islam en terrorisme ontkent. Het is volledig reactionair, gebaseerd op onderbuikgevoelens jegens populistische partijen als de PVV.quote:Op vrijdag 26 mei 2017 18:07 schreef Ryan3 het volgende:
[..]
Ik ken haar verder niet, kan ook niet afleiden an sich of ze zelf moslima is iig. Kan, hoeft niet.
Ja, okee, dat wist ik dus niet, was haar nergens eerder tegengekomen.quote:Op vrijdag 26 mei 2017 18:24 schreef Fir3fly het volgende:
[..]
Nee, dat bedoel ik niet. Ik bedoel de voornamelijk linkse ideologie die enige link tussen islam en terrorisme ontkent. Het is volledig reactionair, gebaseerd op onderbuikgevoelens jegens populistische partijen als de PVV.
Ja, helaas schijnt men dat weer heel snel over te nemen van Amerika, net als de eerste generatie politieke-correctheid rond de jaren 1993-1998.quote:Op vrijdag 26 mei 2017 18:24 schreef Fir3fly het volgende:
[..]
Nee, dat bedoel ik niet. Ik bedoel de voornamelijk linkse ideologie die enige link tussen islam en terrorisme ontkent. Het is volledig reactionair, gebaseerd op onderbuikgevoelens jegens populistische partijen als de PVV.
Verder is het de afgelopen decennia veel te ver doorgedrongen in de academia, vooral in Amerika.
ja we kunnen het nog zeker 2 dagen over de gebeurtenis zelf hebbenquote:Op vrijdag 26 mei 2017 17:17 schreef FlippingCoin het volgende:
[..]
De discussie omtrent hetgeen meer dan een enkeling oorzaak voor een zeer ingrijpende gebeurtenis en onderwerp van deze reeks acht?
Uiteraard, maar het een hoeft het ander niet uit te sluiten toch? Ik denk dat men vooral hoopt dat zo iets nooit meer gebeurt, dan kijk je toch al gauw naar het voorgaande in plaats van naar de nasleep.quote:Op vrijdag 26 mei 2017 18:48 schreef sp3c het volgende:
[..]
ja we kunnen het nog zeker 2 dagen over de gebeurtenis zelf hebben
Nationalisme, socialisme, allemaal drijven ze net zo goed op leugens.quote:Op vrijdag 26 mei 2017 17:06 schreef WodanIsGroot het volgende:
[..]
Nationalisme, socialisme en dergelijken vinden hun verantwoording in de menselijke wereld. Religies daarintegen niet, religies bevinden zich buiten de werkelijkheid en bieden onwerkelijke beloftes: leugens los van ratio.
En een leugen lijkt het me toch waard om te bestrijden. Want juist de ratio is leidend in the human nature, als dat niet zo was geweest was er nooit een beschaving ontstaan.
Als morgen met een MAN vrachtwagen op mensen ingereden wordt ga ik ook geen MAN vrachtwagens verbieden.quote:Op vrijdag 26 mei 2017 17:20 schreef FlippingCoin het volgende:
[..]
Dat sluit ik ook niet uit, maar het is dus wel iets wat is gebruikt in dit geval.
Ik heb dan ook met geen woord gerept over verbieden of verantwoording.quote:Op vrijdag 26 mei 2017 19:04 schreef VEM2012 het volgende:
[..]
Als morgen met een MAN vrachtwagen op mensen ingereden wordt ga ik ook geen MAN vrachtwagens verbieden.
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Moslims zijn vreselijke mensen...
http://www.geenstijl.nl/m(...)en_van_de_koran.html
[ Bericht 18% gewijzigd door #ANONIEM op 26-05-2017 19:16:27 ]
Zet even tussen spoilers man.quote:Op vrijdag 26 mei 2017 19:11 schreef ZetaOS het volgende:
[ afbeelding ]
Moslims zijn vreselijke mensen...
http://www.geenstijl.nl/m(...)en_van_de_koran.html
Uitstekend artikel.quote:Op vrijdag 26 mei 2017 17:08 schreef Szikha2 het volgende:
Ja ja maar Europa heeft hier zelf voor gezorgd door hun kwaadaardige koloniale behoeftes
Uitstekend artikel.:
[..]
bron http://www.hoover.org/research/truth-about-western-colonialism
En dus?quote:Op vrijdag 26 mei 2017 16:58 schreef VEM2012 het volgende:
[..]
Ik geef alleen maar aan dat het gebruik van islam vervangen kan worden door iets anders.
Want iedere moslim verbrandt wel eens iemand?quote:Op vrijdag 26 mei 2017 19:11 schreef ZetaOS het volgende:
[ afbeelding ]
Moslims zijn vreselijke mensen...
http://www.geenstijl.nl/m(...)en_van_de_koran.html
moet ook een keer klaar zijn hoor, het is nu echt zo'n generieke moslimdiscussie aan het worden ...quote:Op vrijdag 26 mei 2017 18:49 schreef FlippingCoin het volgende:
[..]
Uiteraard, maar het een hoeft het ander niet uit te sluiten toch? Ik denk dat men vooral hoopt dat zo iets nooit meer gebeurt, dan kijk je toch al gauw naar het voorgaande in plaats van naar de nasleep.
Spoiler Gedaan.quote:
Ja, akkoord, maar ze haten wrs alles wat niet is precies zoals zij zijn. IS-luitjes. En ze kunnen dat dan nog staven aan allerlei passages in hun heilige boekje.quote:Op vrijdag 26 mei 2017 19:18 schreef ZetaOS het volgende:
[..]
Spoiler Gedaan.
Maar dit is waar het geloof voor staat. Ik kan het niet mooier maken dan het is.
Ze haten ons en willen alles slopen.
Wat veel meer fubar is is dat zulke mensen hier rondlopen, we daarvan weten en we door verdragen niks aan kunnen doen.quote:Op vrijdag 26 mei 2017 19:19 schreef Ryan3 het volgende:
[..]
Ja, akkoord, maar ze haten wrs alles wat niet is precies zoals zij zijn. IS-luitjes. En ze kunnen dat dan nog staven aan allerlei passages in hun heilige boekje.
Het is gewoon Fubar.
Ja, we staan met lege handen, niemand weet hoe dit gaat verlopen.quote:Op vrijdag 26 mei 2017 19:21 schreef Straatcommando. het volgende:
[..]
Wat veel meer fubar is is dat zulke mensen hier rondlopen, we daarvan weten en we door verdragen niks aan kunnen doen.
Tuurlijk wel. Ik weet het, jij toch ook?quote:Op vrijdag 26 mei 2017 19:23 schreef Ryan3 het volgende:
[..]
Ja, we staan met lege handen, niemand weet hoe dit gaat verlopen.
Komt weer een aanslag en dan gebeurt er precies wat Arthur van Amerongen schreef in zijn column.quote:Op vrijdag 26 mei 2017 19:24 schreef WodanIsGroot het volgende:
[..]
Tuurlijk wel. Ik weet het, jij toch ook?
Er komt oorlog, fin.quote:Op vrijdag 26 mei 2017 19:23 schreef Ryan3 het volgende:
[..]
Ja, we staan met lege handen, niemand weet hoe dit gaat verlopen.
Ja.quote:Op vrijdag 26 mei 2017 19:26 schreef WodanIsGroot het volgende:
En uiteindelijk komen er gedwongen deportaties en transitkampen.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |