Begrijpend lezen is ook een vak. Ik wil niemand het zwijgen opleggen. Ik vind alleen dat men zich moet realiseren dat omdat ze toevallig goed kunnen acteren, zingen of wat dan ook, dat niet betekent dat hun mening er meer toe doet dan die van een ander.quote:Op zondag 26 februari 2017 12:03 schreef Hexagon het volgende:
Bekende mensen hebben een mening die mij niet zint boehoehoe
Weer zo'n topic om via een omweg te willen laten weten dat iemand kritische mensen eigenlijk het liefst het zwijgen zou opleggen.
Nee, maar ze hebben een podium, en dat gebruiken ze. Er staat nergens dat dat niet mag.quote:Op zondag 26 februari 2017 12:34 schreef derealist67 het volgende:
[..]
Begrijpend lezen is ook een vak. Ik wil niemand het zwijgen opleggen. Ik vind alleen dat men zich moet realiseren dat omdat ze toevallig goed kunnen acteren, zingen of wat dan ook, dat niet betekent dat hun mening er meer toe doet dan die van een ander.
Oftewel, ze moeten gewoon hun mond houden? Want dat is vermoedelijk hetgeen eruit moet volgen?quote:Op zondag 26 februari 2017 12:34 schreef derealist67 het volgende:
[..]
Begrijpend lezen is ook een vak. Ik wil niemand het zwijgen opleggen. Ik vind alleen dat men zich moet realiseren dat omdat ze toevallig goed kunnen acteren, zingen of wat dan ook, dat niet betekent dat hun mening er meer toe doet dan die van een ander.
Nee eerder zo'n topic van laat ook eens andere geluiden horen.quote:Op zondag 26 februari 2017 12:03 schreef Hexagon het volgende:
Bekende mensen hebben een mening die mij niet zint boehoehoe
Weer zo'n topic om via een omweg te willen laten weten dat iemand kritische mensen eigenlijk het liefst het zwijgen zou opleggen.
Dan gat ie toch lekker naar een concert van Kid Rock?quote:Op zondag 26 februari 2017 13:05 schreef Paper_Tiger het volgende:
[..]
Nee eerder zo'n topic van laat ook eens andere geluiden horen.
Als er drie netten zijn die gefinancierd worden met publiek geld dan is het ook wel fijn als er iets anders is te horen dan louter het geluid van de linkerflank.quote:Op zondag 26 februari 2017 13:06 schreef Hexagon het volgende:
[..]
Dan gat ie toch lekker naar een concert van Kid Rock?
1. Daar gaat het topic niet overquote:Op zondag 26 februari 2017 13:30 schreef Paper_Tiger het volgende:
[..]
Als er drie netten zijn die gefinancierd worden met publiek geld dan is het ook wel fijn als er iets anders is te horen dan louter het geluid van de linkerflank.
Omdat ze anders geen podium krijgen aangeboden in de policor media.quote:Op zondag 26 februari 2017 17:19 schreef bascross het volgende:
Dit soort mensen hebben 9 van de 10 keer inderdaad een politiek correcte mening, omdat het ze anders fans/bezoekers/volgers kost.
Daar gaat dit topic precies over meneer de ontkenner.quote:Op zondag 26 februari 2017 17:11 schreef Hexagon het volgende:
[..]
1. Daar gaat het topic niet over
2. Leugenachtige retoriek
Nee hoor. TS vind het niet leuk dt bekende personen hun podium gebruiken om bepaalde meningen te uiten. Dus opent hij dit topic met als ondertoon dat ze eigenlijk hun bek moeten houden.quote:Op zondag 26 februari 2017 17:46 schreef Paper_Tiger het volgende:
[..]
Daar gaat dit topic precies over meneer de ontkenner.
Lees dit eens http://media.tpo.nl/2017/(...)lumn-roderick-veelo/quote:Op zondag 26 februari 2017 17:47 schreef Hexagon het volgende:
[..]
Nee hoor. TS vind het niet leuk dt bekende personen hun podium gebruiken om bepaalde meningen te uiten. Dus opent hij dit topic met als ondertoon dat ze eigenlijk hun bek moeten houden.
Ziedaar de nieuwe politieke correctheid.
Nog maar eens een bewijs dat PVV/Trump aanhangers gewoon niet tegen kritiek kunnen.quote:Op zondag 26 februari 2017 18:01 schreef Paper_Tiger het volgende:
[..]
Lees dit eens http://media.tpo.nl/2017/(...)lumn-roderick-veelo/
TS zegt zojuist dat die niemand de mond wilt snoeren?quote:Op zondag 26 februari 2017 17:47 schreef Hexagon het volgende:
[..]
Nee hoor. TS vind het niet leuk dt bekende personen hun podium gebruiken om bepaalde meningen te uiten. Dus opent hij dit topic met als ondertoon dat ze eigenlijk hun bek moeten houden.
Ziedaar de nieuwe politieke correctheid.
Nou tussen de regels door lees ik niets anders. De enige conlusie die je overigens uit zijn betoog moet halen is dat bekende mensen hun bek moeten houden over Trump/Wilders.quote:Op zondag 26 februari 2017 18:06 schreef FlippingCoin het volgende:
[..]
TS zegt zojuist dat die niemand de mond wilt snoeren?
Misschien verwoord die het niet zo best, maar als die net concreet aangeeft dit niet te bedoelen dan zal TS dit zelf allicht het beste weten.quote:Op zondag 26 februari 2017 18:12 schreef Hexagon het volgende:
[..]
Nou tussen de regels door lees ik niets anders. De enige conlusie die je overigens uit zijn betoog moet halen is dat bekende mensen hun bek moeten houden over Trump/Wilders.
Wat ben jij dom zeg. Of blind. Een van de twee.quote:Op zondag 26 februari 2017 18:12 schreef Hexagon het volgende:
[..]
Nou tussen de regels door lees ik niets anders. De enige conlusie die je overigens uit zijn betoog moet halen is dat bekende mensen hun bek moeten houden over Trump/Wilders.
Je begint langzaam een beetje een trol te worden. Niemand zegt dat. Men zegt alleen dat een ander geluid geen podium krijgt.quote:Op zondag 26 februari 2017 18:12 schreef Hexagon het volgende:
[..]
Nou tussen de regels door lees ik niets anders. De enige conlusie die je overigens uit zijn betoog moet halen is dat bekende mensen hun bek moeten houden over Trump/Wilders.
Ga je naar een concert van een rechtse band.quote:Op zondag 26 februari 2017 18:20 schreef Paper_Tiger het volgende:
[..]
Je begint langzaam een beetje een trol te worden. Niemand zegt dat. Men zegt alleen dat een ander geluid geen podium krijgt.
ben ik met je eens. Ik vind jaya the cat fantastisch, maar hun afa black block meningen zijn achterlijk.quote:Op zondag 26 februari 2017 12:51 schreef Lyrebird het volgende:
De enige punkrocker die ik wel eens op een origineel geluid heb kunnen betrappen, is de voorman van de Heideroosjes. Ook links natuurlijk, maar ik kreeg het idee dat hij er zelf over had nagedacht.
Ben een enorme fan van RATM, maar hun politieke boodschap is kinderlijk lachwekkend.
Nee, hoor. Ik kan prima de boodschap tussen de regels door lezen.quote:Op zondag 26 februari 2017 18:19 schreef Fir3fly het volgende:
[..]
Wat ben jij dom zeg. Of blind. Een van de twee.
Het andere geluid krijgt genoeg podium. Dat Geert dat podium niet neemt door debaten te gaan afzeggen kan ik ook niet helpen.quote:Op zondag 26 februari 2017 18:20 schreef Paper_Tiger het volgende:
[..]
Je begint langzaam een beetje een trol te worden. Niemand zegt dat. Men zegt alleen dat een ander geluid geen podium krijgt.
Oftewel je leest wat je wil lezen.quote:Op zondag 26 februari 2017 18:38 schreef Hexagon het volgende:
[..]
Nee, hoor. Ik kan prima de boodschap tussen de regels door lezen.
Ik denk dat er bij een concert van Skrewdriver wel een ander sentiment heerst.quote:Op zondag 26 februari 2017 18:32 schreef Monolith het volgende:
[..]
Ga je naar een concert van een rechtse band.
Dat is nou net waar je hopeloos faalt.quote:Op zondag 26 februari 2017 18:38 schreef Hexagon het volgende:
[..]
Nee, hoor. Ik kan prima de boodschap tussen de regels door lezen.
afa proberen die conserten afgelast te laten worden.quote:Op zondag 26 februari 2017 18:32 schreef Monolith het volgende:
[..]
Ga je naar een concert van een rechtse band.
'consert'?quote:Op zondag 26 februari 2017 19:03 schreef Murdera het volgende:
[..]
afa proberen die conserten afgelast te laten worden.
Zeer zeker niet. De achterliggende gedachte van heel dat gejank over de boze media en die gemene BN'ers is al lang duidelijk. Kritiek op jullie helden mag niet en moet gesmoord worden!quote:Op zondag 26 februari 2017 19:03 schreef Paper_Tiger het volgende:
[..]
Dat is nou net waar je hopeloos faalt.
Tjonge, wat ben jij ver van het padje af tegenwoordig.quote:Op zondag 26 februari 2017 19:31 schreef Hexagon het volgende:
[..]
Zeer zeker niet. De achterliggende gedachte van heel dat gejank over de boze media en die gemene BN'ers is al lang duidelijk. Kritiek op jullie helden mag niet en moet gesmoord worden!
Al een jaar niks inhoudelijks gezien van die jongen.quote:Op zondag 26 februari 2017 19:34 schreef Fir3fly het volgende:
[..]
Tjonge, wat ben jij ver van het padje af tegenwoordig.
Totaal geradicaliseerd, geheel in lijn met zijn partij, D66.quote:Op zondag 26 februari 2017 20:06 schreef Paper_Tiger het volgende:
[..]
Al een jaar niks inhoudelijks gezien van die jongen.
Mwoah, Dolf zal nog wel weten wie Trump is en wat het Correspondents diner is. Ik betwijfel of Frans überhaupt ooit van Mardi Gras of Poetin gehoord heeft.quote:Op zondag 26 februari 2017 21:47 schreef Vader_Aardbei het volgende:
[..]
Totaal geradicaliseerd, geheel in lijn met zijn partij, D66.
Wat mij vandaag stoorde was de headline ''Dolf Jansen: Correspondents Dinner kan ook zonder president''.
Ik bedoel, wat de fuck was dat? Waarom een nobody als Dolf Jansen? Waar bemoeit hij zich mee? Is hij als Nederlandse cabaretier uniek gekwalificeerd om iets zinnigs te zeggen over de gevolgen van een afmelding van de Amerikaanse president bij een persdiner? Ik weet dat die lullo zijdelings betrokken is bij de (neppe en onnozele) Nederlandse versie, maar dan nog slaat het als een tang op een varken...
Je kunt net zo goed Frans Bauer vragen of Poetin volgend jaar een bezoek zou moeten brengen aan Mardi Gras.
Tja. Waarom zouden celebs toch zo'n slechte reputatie hebbentwitter:businessinsider twitterde op zondag 26-02-2017 om 16:21:25We looked inside the $100,000 gift bag Oscar nominees take home, and it's beyond extravagant https://t.co/MXPQY04EIs https://t.co/d8czH9LM4Q reageer retweet
Je moet niet tussen de regels door lezen, je moet gewoon lezen wat er staat. Bovendien ben ik geen Trump of Wilders aanhanger maar vind ik alleen dat publieke personen hun bekendheid misbruiken om hun afkeer te laten blijken van een bepaalde politieke stroming waarbij het er op neer komt dat je niet deugt als je Wilders/Trump etc stemt.quote:Op zondag 26 februari 2017 18:12 schreef Hexagon het volgende:
[..]
Nou tussen de regels door lees ik niets anders. De enige conlusie die je overigens uit zijn betoog moet halen is dat bekende mensen hun bek moeten houden over Trump/Wilders.
Dat mogen ze, want vrijheid van meningsuiting.quote:Op maandag 27 februari 2017 07:37 schreef derealist67 het volgende:
[..]
Je moet niet tussen de regels door lezen, je moet gewoon lezen wat er staat. Bovendien ben ik geen Trump of Wilders aanhanger maar vind ik alleen dat publieke personen hun bekendheid misbruiken om hun afkeer te laten blijken van een bepaalde politieke stroming waarbij het er op neer komt dat je niet deugt als je Wilders/Trump etc stemt.
Dus wat is wel het juiste gedrag volgens jou? Hun afkeer niet laten blijken?quote:Op maandag 27 februari 2017 07:37 schreef derealist67 het volgende:
[..]
Je moet niet tussen de regels door lezen, je moet gewoon lezen wat er staat. Bovendien ben ik geen Trump of Wilders aanhanger maar vind ik alleen dat publieke personen hun bekendheid misbruiken om hun afkeer te laten blijken van een bepaalde politieke stroming waarbij het er op neer komt dat je niet deugt als je Wilders/Trump etc stemt.
Zoals het een goed libertariër betaamt spreek je toch dan gewoon met je portemonnee. Als het je zo tegenstaat dat een artiest politieke meningen uit tijdens optredens, dan ga je er niet heen. En als er een markt is voor goeie artiesten die geen of tegengestelde politieke opvattingen propageren, dan komen ze er vanzelf wel, niet waar?quote:Op maandag 27 februari 2017 08:42 schreef Mystikvm het volgende:
Ik snap echt niet wat het probleem is? Je gaat toch naar het concert voor de muziek? Dat muzikanten overwegend links zijn is niet iets wat je de muzikanten aan kunt rekenen. Je betaalt een kaartje voor hun muziek, je betaalt ze niet zodat ze voor jou welgevallige meningen gaan verkondigen. Wat ze tussen nummers door zeggen is niemands zaak, alleen die van de muzikant.
Lijkt mij ook de beste oplossing.quote:Op maandag 27 februari 2017 09:05 schreef Monolith het volgende:
[..]
Zoals het een goed libertariër betaamt spreek je toch dan gewoon met je portemonnee. Als het je zo tegenstaat dat een artiest politieke meningen uit tijdens optredens, dan ga je er niet heen. En als er een markt is voor goeie artiesten die geen of tegengestelde politieke opvattingen propageren, dan komen ze er vanzelf wel, niet waar?
Dan moet je wel van tevoren weten dat je naar een politieke propaganda voorstelling gaat in plaats van een muziek concert.quote:Op maandag 27 februari 2017 09:10 schreef Mystikvm het volgende:
[..]
Lijkt mij ook de beste oplossing.
Geen bierhal? Ga je überhaupt wel eens naar een rock- / metal- / punkconcert?quote:Op maandag 27 februari 2017 09:44 schreef WodanIsGroot het volgende:
[..]
Dan moet je wel van tevoren weten dat je naar een politieke propaganda voorstelling gaat in plaats van een muziek concert.
De TS is gewoon onder valse voorwendselen er naar toe gelokt. De artiest claimt een muziek optreden te doen maar combineert dit met politiek, dit is een iets waar je totaal geen rekening meehoudt wanneer je verwacht geentertained te worden.
Het is toch geen bierhal? De TS dacht naar een concert te gaan maar belande eventjes in een bierhalachtige setting waar er werd opgeroepen tot haat. Het e ige wat nog mist is een oproep tot een grote mars naar Berlijn.
Waarom heeft TS geen aangifte gedaan dan?quote:Op maandag 27 februari 2017 09:44 schreef WodanIsGroot het volgende:
[..]
Dan moet je wel van tevoren weten dat je naar een politieke propaganda voorstelling gaat in plaats van een muziek concert.
De TS is gewoon onder valse voorwendselen er naar toe gelokt. De artiest claimt een muziek optreden te doen maar combineert dit met politiek, dit is een iets waar je totaal geen rekening meehoudt wanneer je verwacht geentertained te worden.
Het is toch geen bierhal? De TS dacht naar een concert te gaan maar belande eventjes in een bierhalachtige setting waar er werd opgeroepen tot haat. Het e ige wat nog mist is een oproep tot een grote mars naar Berlijn.
Bierhallen als in vooroorlogs Duitsland...quote:Op maandag 27 februari 2017 09:53 schreef Monolith het volgende:
[..]
Geen bierhal? Ga je überhaupt wel eens naar een rock- / metal- / punkconcert?
Oh een wat lachwekkende hyperbool dus.quote:Op maandag 27 februari 2017 10:01 schreef WodanIsGroot het volgende:
[..]
Bierhallen als in vooroorlogs Duitsland...
https://nl.m.wikipedia.org/wiki/Bierkellerputsch
Omdat maar een kleine zielige groep mensen het nodig vindt om aangifte te doen tegen onwelvalige meningen. Het gros van de mensen accepteert dat er andere meningen bestaan en een plaats mogen hebben.quote:Op maandag 27 februari 2017 09:53 schreef xpompompomx het volgende:
[..]
Waarom heeft TS geen aangifte gedaan dan?
Kom op, politieke propaganda? Het is geen Neurenbergbijeenkomst. Het is een artiest die wat raaskalt over zijn politieke voorkeur. Verder krijg je gewoon anderhalf uur muziek.quote:Op maandag 27 februari 2017 09:44 schreef WodanIsGroot het volgende:
[..]
Dan moet je wel van tevoren weten dat je naar een politieke propaganda voorstelling gaat in plaats van een muziek concert.
De TS is gewoon onder valse voorwendselen er naar toe gelokt. De artiest claimt een muziek optreden te doen maar combineert dit met politiek, dit is een iets waar je totaal geen rekening meehoudt wanneer je verwacht geentertained te worden.
Het is toch geen bierhal? De TS dacht naar een concert te gaan maar belande eventjes in een bierhalachtige setting waar er werd opgeroepen tot haat. Het e ige wat nog mist is een oproep tot een grote mars naar Berlijn.
De frontman van die band heeft geloof ik ook ooit eens een neger of een homo aan het mes geregen. Dus ben ik er op voorbereid dat die man misschien homofobe uitspraken gaat doen. Dan ga ik niet achteraf klagen dat mijn tere oortjes beschadigd zijn door zijn uitspraken als dat inderdaad het geval blijkt.quote:Op maandag 27 februari 2017 09:53 schreef Monolith het volgende:
[..]
Als je naar een concert van Gorgoroth gaat moet je ook niet achteraf gaan janken dat je ongevraagd geconfronteerd werd met naakte mensen hangend aan kruizen of afgehakte schapenkoppen.
nee, daar gaat het meer om het scanderen van zaken als het vergassen van alle joden, maken van oerwoudgeluiden, insinuaties over de nevenactiviteiten van de moeder van de scheidsrechter, enzovoort.quote:Op maandag 27 februari 2017 10:05 schreef WodanIsGroot het volgende:
[..]
Omdat maar kleine giftige groep mensen het nodig vindt op aangifte te doen tegen onwelvalige meningen. Het gros van de mensen accepteert dat er andere meningen bestaan en een plaats mogen hebben.
De TS is gewoon teleurgesteld dat hij met politiek wordt geconfronteeerd terwijl hij entertainment had mogen verwachten. Een concert is toch plaats waar je politiek verwacht?
Ik ga ook niet naar het voetballen met de verwachtingen dat tijdens de rust ik wordt opgeroepen door de voetballers tot het scanderen van "fuck Trump"
Geen politieke teksten willen horen en dan naar een punkband gaan.quote:Op maandag 27 februari 2017 10:05 schreef WodanIsGroot het volgende:
[..]
Omdat maar een kleine zielige groep mensen het nodig vindt om aangifte te doen tegen onwelvalige meningen. Het gros van de mensen accepteert dat er andere meningen bestaan en een plaats mogen hebben.
De TS is gewoon teleurgesteld dat hij met politiek wordt geconfronteeerd terwijl hij entertainment had mogen verwachten.
Ik ga ook niet naar het voetballen met de verwachtingen dat tijdens de rust ik wordt opgeroepen door de voetballers tot het scanderen van "fuck Trump"
Zelf raaskalken of een monoloog houden, is wat anders dan de massa jouw politieke visie te willen laten scanderen.quote:Op maandag 27 februari 2017 10:08 schreef Mystikvm het volgende:
[..]
Kom op, politieke propaganda? Het is geen Neurenbergbijeenkomst. Het is een artiest die wat raaskalt over zijn politieke voorkeur. Verder krijg je gewoon anderhalf uur muziek.
Die kerel is openlijk homoquote:Op maandag 27 februari 2017 10:08 schreef Mystikvm het volgende:
De frontman van die band heeft geloof ik ook ooit eens een neger of een homo aan het mes geregen. Dus ben ik er op voorbereid dat die man misschien homofobe uitspraken gaat doen.
Die ergernis mag ook. Ik erger mij ook aan dingen bij concerten. Maar dat blijft dan een ergernis. Er volgt in dit topic gelijk weer bijval van mensen die vinden "dat dat niet moet kunnen". Who cares? Uiteindelijk is een artiest ook gewoon een persoon. En toevallig eentje met een microfoon en toegang tot duizenden toehoorders. Dat mensen zich daar door laten beïnvloeden is het probleem van de mensen, niet van de artiest. Zeker niet wanneer er niets illegaals wordt verkondigd.quote:Op maandag 27 februari 2017 10:12 schreef WodanIsGroot het volgende:
[..]
Zelf raaskalken of een monoloog houden, is wat anders dan de massa jouw politieke visie te willen laten scanderen.
En we hebben het hier over een band die geen politieke songteksten heeft, dus de vergelijking met politieke bands gaat niet echt op.
Het is wel een storm in een glas water maar ik begrijp de ergenis volkomen.
Mjeh dit sentiment ben ik het eigenlijk niet zo mee eens. Er zijn artiesten die hun kunst kunnen laten zijn wat het is zonder per se elk mogelijk moment aan te grijpen om bepaalde meningen af te dwingen bij hun fans.quote:Op maandag 27 februari 2017 10:11 schreef Monolith het volgende:
Een concert is bij uitstek een plaats waar je politieke statements verwacht. Als je dat niet weet, dan moet je wat vaker naar een concert gaan.
Dan was het vast geen homo die hij belaagd heeftquote:
Kunst is ook wel een erg overdreven classificatie voor het gemiddelde popconcert. Je geeft iemand een podium om te zenden naar een publiek. Dan krijg je allerhande niet al te verheffende statements over vele uiteenlopende thema's, waaronder ook politiek.quote:Op maandag 27 februari 2017 10:17 schreef SpecialK het volgende:
[..]
Mjeh dit sentiment ben ik het eigenlijk niet zo mee eens. Er zijn artiesten die hun kunst kunnen laten zijn wat het is zonder per se elk mogelijk moment aan te grijpen om bepaalde meningen af te dwingen bij hun fans.
Ik vind het prima dat een artiest er voor kiest om zijn relatief politiek-neutrale kunst vast te spijkeren aan politiek geladen statements.. dat is iemands goed recht maar ik kan me heel goed voorstellen dat het voor fans die daar niet om vragen een teleurstelling of vervelend moment is.
Zelfs met politiek geladen kunst kan ik juist ambiguiteit waarderen. Als de kunstenaar dan vervolgens elke discussie kapot trapt door je precies uit te leggen hoe je het moet interpreteren en dat mensen die anders denken nazi's zijn dan ben ik er wel klaar mee.
Exact, als TS naar Kid Rock was geweest had hij vast geen topic geopendquote:Op maandag 27 februari 2017 10:28 schreef Perrin het volgende:
Vrijheid van meningsuiting, mits je de juiste mening uit.
Ik zou me sowieso al enorm schamen als ik naar een concert van Kid Rock was geweest, laat staan daar openlijk voor uit durven komen.quote:Op maandag 27 februari 2017 10:30 schreef Hexagon het volgende:
[..]
Exact, als TS naar Kid Rock was geweest had hij vast geen topic geopend
Oneens.quote:Op maandag 27 februari 2017 10:24 schreef Monolith het volgende:
[..]
Kunst is ook wel een erg overdreven classificatie voor het gemiddelde popconcert.
Niet zomaar iemand denk ik. Misschien is dat tegenwoordig zo. Het is een vreemde situatie waarin de muziekindustrie zich nu in begeeft waarin 90% van de actieve bands poppetjes zijn die van achter de schermen worden gecontroleerd. De echte artiest is tegenwoordig de producer en die zie je alleen als persoonlijkheid, niet tijdens het concert.quote:Je geeft iemand een podium om te zenden naar een publiek.
Meh. Politieke statements lijkt een all-time favo te zijn. Maar ook dat domme gebrabbel over spirituele onzin of andere dingen tussen de nummers in heb ik zoiets van... hier kom ik niet voor.quote:Dan krijg je allerhande niet al te verheffende statements over vele uiteenlopende thema's, waaronder ook politiek.
Zou mij een raar sentiment lijken, Ian stuart is reeds in 1993 overleden waarna de band is gestopt.quote:Op zondag 26 februari 2017 19:03 schreef FlippingCoin het volgende:
[..]
Ik denk dat er bij een concert van Skrewdriver wel een ander sentiment heerst.
Je mag het er oneens mee zijn, maar het gros van de popmuziek is nou niet echt heel diepgravend en gelaagd.quote:
Of jij of ik erop zitten te wachten is in de discussie niet zo relevant. Je weet dat je het kunt verwachten en zoals ik al eerder stelde kun je concerten gewoon mijden als je je eraan stoort. Of je schreeuwt gewoon heel hard 'SPEEELUH!', al denk ik niet dat de frontman van Therapy? dat verstaat.quote:[..]
Niet zomaar iemand denk ik. Misschien is dat tegenwoordig zo. Het is een vreemde situatie waarin de muziekindustrie zich nu in begeeft waarin 90% van de actieve bands poppetjes zijn die van achter de schermen worden gecontroleerd. De echte artiest is tegenwoordig de producer en die zie je alleen als persoonlijkheid, niet tijdens het concert.
Dat gezegd hebbende wordt een bands image natuurlijk wel gemanaged. Politieke statements horen daar blijkbaar bij. Of dat vanuit het bedrijf komt of vanuit het aandringen van de poppetjes op het podium kunnen we vaak slechts naar speculeren. Hoe dan ook is het, vind ik, ongepast (tenzij je je band als heftig politiek profileert maar dan it het in je kunst geintegreerd).
Het gaat voor mij beiden kanten op. Ik hoef namelijk ook geen politieke statements te horen waar ik het mee eens ben. We gaan tijdens een concert niet eindelijk dat politieke gezooi oplossen. Dat is letterlijk niet het podium daar voor en als toeschouwer vind ik het vervelend dat zelfs een concertje bezoeken je nog niet vrijheid geeft van dat constante politieke gif-spuien wat eigenlijk bijna elk aspect van het leven lijkt te verkankeren.
Ik kan me dus goed voorstellen dat mensen er flink klaar mee zijn.
[..]
Meh. Politieke statements lijkt een all-time favo te zijn. Maar ook dat domme gebrabbel over spirituele onzin of andere dingen tussen de nummers in heb ik zoiets van... hier kom ik niet voor.
Ik denk dat jouw definitie van kunst een beetje te hoogdrempelig is. Beatles wordt tegenwoordig ook allemaal als kunst aangemerkt. Vanaf "please please me" tot aan "within you and without you". En het is ook gewoon allemaal kunst maar laten we niet vergeten dat het lalalala muziek was in het begin. Waarmee ik niet wil zeggen dat hedendaagse artiesen hun niveau gaan onstijgen maar om een arbitraire grens te trekken voor wat wel kunst en niet kunst is op basis van welke lagen jij denkt te kunnen onderscheiden is... niet hulpvaardig voor elke discussie over kunst.quote:Op maandag 27 februari 2017 10:40 schreef Monolith het volgende:
[..]
Je mag het er oneens mee zijn, maar het gros van de popmuziek is nou niet echt heel diepgravend en gelaagd.
Ik denk dat het wel relevant is. Men ergert zich er aan. Zeggen dat "dingen zijn zoals ze zijn" heeft weinig waarde. Het kan best dat je gelijk hebt dat dit tegenwoordig te verwachten is maar dat houdt niet in dat men het niet mag aanstippen als probleem, toch?quote:[..]
Of jij of ik erop zitten te wachten is in de discussie niet zo relevant. Je weet dat je het kunt verwachten en zoals ik al eerder stelde kun je concerten gewoon mijden als je je eraan stoort. Of je schreeuwt gewoon heel hard 'SPEEELUH!', al denk ik niet dat de frontman van Therapy? dat verstaat.
Ik baseer me op het feit dat jij begint over gelaagdheid en ambiguïteit in betekenis. Het gemiddelde popliedje laat weinig tot de verbeelding over. Ik zit zelf niet zo te wachten op al die pseudodiepzinnigheid hoor.quote:Op maandag 27 februari 2017 10:47 schreef SpecialK het volgende:
[..]
Ik denk dat jouw definitie van kunst een beetje te hoogdrempelig is. Beatles wordt tegenwoordig ook allemaal als kunst aangemerkt. Vanaf "please please me" tot aan "within you and without you". En het is ook gewoon allemaal kunst maar laten we niet vergeten dat het lalalala muziek was in het begin. Waarmee ik niet wil zeggen dat hedendaagse artiesen hun niveau gaan onstijgen maar om een arbitraire grens te trekken voor wat wel kunst en niet kunst is op basis van welke lagen jij denkt te kunnen onderscheiden is... niet hulpvaardig voor elke discussie over kunst.
Tja, je mag je overal aan storen. Maar ik vind je dan gewoon een janksmoel. Net als janken over het feit dat Tom Araya iets kwetsends zou zeggen over homo's, dat er teveel schaarsgeklede dames op een podium zouden staan, dat Beyonce de Black Panthers zou verheerlijken, dat stand-up comedians /cabaretiers wat grappen maken die bevolkingsgroepen kwetsen, enzovoort. Boe-fucking-hoe, sneeuwvlokjes.quote:[..]
Ik denk dat het wel relevant is. Men ergert zich er aan. Zeggen dat "dingen zijn zoals ze zijn" heeft weinig waarde. Het kan best dat je gelijk hebt dat dit tegenwoordig te verwachten is maar dat houdt niet in dat men het niet mag aanstippen als probleem, toch?
Eerste keer zeker dat je naar zo'n concert ging? Artiesten gebruiken voortdurend hun podium om hun standpunt te laten klinken. Zoveel artiesten bekennen politieke kleur - of dat nu R.E.M. (lekker 'liberal'), Jesse Hughes van Eagles of Death Metal (prototype Trump-stemmer) of The National is (Obama-fans).quote:Op maandag 27 februari 2017 07:37 schreef derealist67 het volgende:
[..]
Je moet niet tussen de regels door lezen, je moet gewoon lezen wat er staat. Bovendien ben ik geen Trump of Wilders aanhanger maar vind ik alleen dat publieke personen hun bekendheid misbruiken om hun afkeer te laten blijken van een bepaalde politieke stroming waarbij het er op neer komt dat je niet deugt als je Wilders/Trump etc stemt.
Ik had het nergens over gelaagdheid? Ik heb het over ambiguiteit in de politieke statements binnen en buiten de nummers. Pink Floyd nummers van the wall kan je namelijk als links en als rechts persoon waarderen. Er zijn dus verschillende situaties waarin je of geen politieke boodschappen hebt in je muziek, of ambiguiteit inbouwt, of recht voor zijn raap dingen benoemt en beschaamt.quote:Op maandag 27 februari 2017 10:54 schreef Monolith het volgende:
[..]
Ik baseer me op het feit dat jij begint over gelaagdheid en ambiguïteit in betekenis. Het gemiddelde popliedje laat weinig tot de verbeelding over. Ik zit zelf niet zo te wachten op al die pseudodiepzinnigheid hoor.
Toch wel grappig. Als een artiest een janksmoel op het podium uithangt dan krijgt je monolith stamp of approval. Als je vervolgens push-back geeft als publiek en bijdraagt aan een wereld waarin artiesten zich bewuster worden van het effect van mensen ongevraagd confronteren met politieke rotzooi statements dan ben je een jankert.quote:[..]
Tja, je mag je overal aan storen. Maar ik vind je dan gewoon een janksmoel. Net als janken over het feit dat Tom Araya iets kwetsends zou zeggen over homo's, dat er teveel schaarsgeklede dames op een podium zouden staan, dat Beyonce de Black Panthers zou verheerlijken, dat stand-up comedians /cabaretiers wat grappen maken die bevolkingsgroepen kwetsen, enzovoort. Boe-fucking-hoe, sneeuwvlokjes.
Alleen gaat het hier over een band die al bijna 20 jaar bezig is, dus het gaat niet echt over 'deze generatie'.quote:Op maandag 27 februari 2017 11:13 schreef Braindead2000 het volgende:
Het hoort ook een beetje bij deze generatie he. Ik denk dat ik zo'n 200 concerten gezien in mijn leven van linkse punkbands tor rechtse hatecore en nog nooit heb ik een zanger een politieke monoloog zien houden. De huidige lichting artiesten is wat narcistischer denk ik. Hun bevoorrecht leventje is niet genoeg voor ze, ze hebben dagelijks de behoefte om te deugen.
Therapy? zijn mannen van 50+quote:Op maandag 27 februari 2017 11:13 schreef Braindead2000 het volgende:
Het hoort ook een beetje bij deze generatie he. Ik denk dat ik zo'n 200 concerten gezien in mijn leven van linkse punkbands tor rechtse hatecore en nog nooit heb ik een zanger een politieke monoloog zien houden. De huidige lichting artiesten is wat narcistischer denk ik. Hun bevoorrecht leventje is niet genoeg voor ze, ze hebben dagelijks de behoefte om te deugen.
Ambiguïteit impliceert gelaagdheid. Een platte statement die niet voor meerdere interpretaties vatbaar is, is ook niet gelaagd. Omgekeerd is dat wel het geval.quote:Op maandag 27 februari 2017 11:06 schreef SpecialK het volgende:
[..]
Ik had het nergens over gelaagdheid? Ik heb het over ambiguiteit in de politieke statements binnen en buiten de nummers. Pink Floyd nummers van the wall kan je namelijk als links en als rechts persoon waarderen. Er zijn dus verschillende situaties waarin je of geen politieke boodschappen hebt in je muziek, of ambiguiteit inbouwt, of recht voor zijn raap dingen benoemt en beschaamt.
Het is net als met de Amerikaanse campuscultuur waarbij men heel boos is dat men met onwelgevallige meningen wordt geconfronteerd. Mag je erover klagen? Tuurlijk, maar dan mag ik je ook een janksmoel noemen.quote:Hetzelfde geldt voor de "tussen de nummers" stukjes van een concert... hou je je bek dicht, zelg je iets ambigu's wat discussie uitlokt of ga je de helft van je publiek uitmaken voor fascisten.
Heb je expliciete politieke meningen in je muziek dan ben ik het met je eens dat mensen tijdens een concert gewoon hun bek dicht moeten houden en het maar moeten nemen als een bitch. Je bent daar wetende dat dit iemand is die in zijn/haar kunst de boel op stelten wil zetten. Elke andere situatie denk ik dat je wel degelijk een negatief waardeoordeel kan hangen aan misdragingen tijdens een concert.
Ik stel nergens statements goedkeur of toejuich. Ik zeg simpelweg dat je ze kunt verwachten en dat je er dan ook niet over moet janken. Het boeit me daarbij vrij weinig of dat nou de zanger van Therapy met een anti-Trump of Kid Rock met een pro-Turmp statement is.quote:[..]
Toch wel grappig. Als een artiest een janksmoel op het podium uithangt dan krijgt je monolith stamp of approval. Als je vervolgens push-back geeft als publiek en bijdraagt aan een wereld waarin artiesten zich bewuster worden van het effect van mensen ongevraagd confronteren met politieke rotzooi statements dan ben je een jankert.
Ik wil niet dat ze stoppen maar ik denk dat een hoop artiesten zich onbewust zijn van het effect.
Het is vooral een gebrek aan zelfrelativering. Dat is natuurlijk het hele probleem met de slachtoffercultuur die steeds meer in opkomst is. Mensen leven in hun eigen bubbeltje en zijn opeens heel gekwetst als ze zaken horen die ze niet welgevallig zijn.quote:Comedians profileren zich op dezelfde manier als politiek actief BINNEN de kunst of er buiten. De kunst zelf staat buiten kijf. Ga lekker los. Maar als een comedian dan vervolgens grap-loos mensen voor vrouwenhaters loopt uit te maken op basis van het feit dat ze gamers zijn... ... haha en dan nog verbaasd reageren dat mensen boos worden. Geweldig.
Ik hoor al twintig jaar lang 'SPEEELUH' als er weer eens één of ander figuur denkt dat het feit dat hij op een podium staat met een microfoon in z'n handen mensen geïnteresseerd zouden zijn in zijn opvattingen over het één of ander. Het zijn inderdad ook juist de bands van weleer die zich hieraan schuldig maken. Ik geloof niet dat een gemiddelde trance DJ nou zoveel monologen het publiek inslingert.quote:Op maandag 27 februari 2017 11:20 schreef Ceased2Be het volgende:
[..]
Alleen gaat het hier over een band die al bijna 20 jaar bezig is, dus het gaat niet echt over 'deze generatie'.
En ik heb ook al veel concerten gezien, de keren dat de zanger zich uitsprak over wie dan ook dan was het gerelateerd aan een nummer (of in het geval van Ministry 3 albums)
Therapy? al een keer of 10 live gezien de afgelopen 15 jaar en die heb ik nog nooit op een politieke boodschap tussen de nummers door kunnen betrappen, tot dit topic dan.
Ik geloof overigens niet dat het uitspreken van je politieke voorkeur tijdens je concert nu zo voorbehouden is aan de nieuwe lichting, in mijn ervaring was het vooral de oude garde die fel van leer trok. Vooral de bands die midden jaren 80 zijn opgericht om fel protest te uiten tegen het politieke klimaat destijds.
Ik denk dat je het verschil niet snapt tussen klagen en pogen iemand te deplatformen of anders de mond te snoeren.quote:Op maandag 27 februari 2017 11:23 schreef Monolith het volgende:
[..]
Ambiguïteit impliceert gelaagdheid. Een platte statement die niet voor meerdere interpretaties vatbaar is, is ook niet gelaagd. Omgekeerd is dat wel het geval.
[..]
Het is net als met de Amerikaanse campuscultuur waarbij men heel boos is dat men met onwelgevallige meningen wordt geconfronteerd. Mag je erover klagen? Tuurlijk, maar dan mag ik je ook een janksmoel noemen.
Ik denk dat we het daar vooral over oneens zijn. Jij zegt... ik verwacht overal politieke statements, ik zeg... eigenlijk niet. Ik zou op de kunst afgaan. Geen politieke statements daar, dan verwacht ik ze niet in concert. Krijg je ze dan alsnog ongevraagd dan mag je wat mij betreft klagen. Zolang het maar blijft bij klagen.quote:[..]
Ik stel nergens statements goedkeur of toejuich. Ik zeg simpelweg dat je ze kunt verwachten en dat je er dan ook niet over moet janken. Het boeit me daarbij vrij weinig of dat nou de zanger van Therapy met een anti-Trump of Kid Rock met een pro-Turmp statement is.
Het gaat niet om kwetsen. Het gaat om lastig vallen. Dat vind jij dan waarschijnlijk een distinction without a difference maar ik denk dat het op moreel vlak anders is. Mensen die zich gekwetst voelen hebben vaak als insteek dat dit verbaal geweld is wat heb is aangedaan en dat de "dader" daarvoor opgepakt/aangepakt moet worden. Ik zou dat nooit zo stellen.quote:[..]
Het is vooral een gebrek aan zelfrelativering. Dat is natuurlijk het hele probleem met de slachtoffercultuur die steeds meer in opkomst is. Mensen leven in hun eigen bubbeltje en zijn opeens heel gekwetst als ze zaken horen die ze niet welgevallig zijn.
Ik heb dat gelukkig nooit ergens gezien anders zou het me idd ook storen. Dude ik ben hier voor je muziek, ik betaal om je muziek te horen... wat is dit voor gebrabbel.quote:Op maandag 27 februari 2017 11:29 schreef Friek_ het volgende:
Roger Waters van Pink Floyd was trouwens ook altijd aardig duidelijk (zonder een laagje van ambiguïteit) over het Palestijns-Isrealisch conflict, maar dat terzijde.
Ik zou als artiest me ook nooit zo snel uitlaten over politiek/religie, aangezien het vaak onderwerpen zijn die mensen eerder verdelen dan verbinden. Maar ja, als andere artiesten dat wel graag willen, moeten ze dat vooral lekker doen. Ik kan er geen seconde wakker om liggen. Zodoende is dit topic ook vrij overbodig.quote:Op maandag 27 februari 2017 11:32 schreef SpecialK het volgende:
[..]
Ik heb dat gelukkig nooit ergens gezien anders zou het me idd ook storen. Dude ik ben hier voor je muziek, ik betaal om je muziek te horen... wat is dit voor gebrabbel.
Ik ben het daar in principe mee eens. Maar ik denk dat, dat gezegd hebbende er nog wel iets over te concluderen valt. Namelijk dat als je tegen de verwachtingswaarde van je publiek in gaat dat je dan klachten krijgt. En dat die klachten niet per se af te wuiven zijn met "haha sneeuwvlokjes.. oprotten". Meningen hebben consequenties. Het is vrij goedkoop om te denken dat je als celeb gratis alles kan roepen en dan met emotionele chantage hopen dat alle tegenstanders in hun publiek maar hun bek dicht houden omdat ze anders jankzakken genoemd zullen worden.quote:Op maandag 27 februari 2017 11:40 schreef Friek_ het volgende:
[..]
Ik zou als artiest me ook nooit zo snel uitlaten over politiek/religie, aangezien het vaak onderwerpen zijn die mensen eerder verdelen dan verbinden. Maar ja, als andere artiesten dat wel graag willen, moeten ze dat vooral lekker doen. Ik kan er geen seconde wakker om liggen. Zodoende is dit topic ook vrij overbodig.
Ik had beter "deze tijd" kunnen gebruiken dan "deze generatie". Iedereen is vatbaar voor het globalistische virus heb ik wel gemerkt. Ik hoorde gisteren nog iemand verkondigen dat we met de keuze voor Trump weer terug gaan naar het egoïsme. Wel tekenend voor die groep mensen is dat om dat als negatief te zien. Zo ontzettend naïef om niet te begrijpen dat egoïsme een wezenlijk deel is van elk mens en elk mens daar naar handelt.quote:Op maandag 27 februari 2017 11:20 schreef Ceased2Be het volgende:
[..]
Alleen gaat het hier over een band die al bijna 20 jaar bezig is, dus het gaat niet echt over 'deze generatie'.
En ik heb ook al veel concerten gezien, de keren dat de zanger zich uitsprak over wie dan ook dan was het gerelateerd aan een nummer (of in het geval van Ministry 3 albums)
Therapy? al een keer of 10 live gezien de afgelopen 15 jaar en die heb ik nog nooit op een politieke boodschap tussen de nummers door kunnen betrappen, tot dit topic dan.
Ik geloof overigens niet dat het uitspreken van je politieke voorkeur tijdens je concert nu zo voorbehouden is aan de nieuwe lichting, in mijn ervaring was het vooral de oude garde die fel van leer trok. Vooral de bands die midden jaren 80 zijn opgericht om fel protest te uiten tegen het politieke klimaat destijds.
Dat verschil snap ik prima. Een analogie kun je op meerdere punten maken. Er wordt afzonderlijk geageerd tegen het klagen over het horen van onwelgevallige meningen en het willen verbieden of aan banden leggen van bepaalde optredens. Ik trek de analogie met het eerstgenoemde aspect.quote:Op maandag 27 februari 2017 11:29 schreef SpecialK het volgende:
[..]
Ik denk dat je het verschil niet snapt tussen klagen en pogen iemand te deplatformen of anders de mond te snoeren.
Daarnaast is er nogal een groot verschil. Je weet wat je kan verwachten als je Milo gaat bekijken. Kan je het niet aan? Dan ga je niet. Dat is een andere situatie dan eentje waarin je een artiest bezoekt die in principe geen expliciete uitingen heeft gedaan in de muziek die jou vervolgens gaat lopen te evangeliseren.
Ik denk dat je een betere vergelijking moet vinden.
Ik zeg niet dat ik overal politieke statements verwacht. Ik zeg dat ik na 20 jaar popconcerten oninteressant, niet al te verheffend gezever tussen de nummers door verwacht, waaronder ook politiek gezever.quote:[..]
Ik denk dat we het daar vooral over oneens zijn. Jij zegt... ik verwacht overal politieke statements, ik zeg... eigenlijk niet. Ik zou op de kunst afgaan. Geen politieke statements daar, dan verwacht ik ze niet in concert. Krijg je ze dan alsnog ongevraagd dan mag je wat mij betreft klagen. Zolang het maar blijft bij klagen.
Ik geloof niet dat iedereen die zich gekwetst voel wil dat de 'dader' opgepakt of aangepakt wordt. Ze verwachten bovenal dat die ermee ophoudt en het liefst zijn excuses aanbiedt. Wat dat betreft is de casus Trump wel ironisch.quote:[..]
Het gaat niet om kwetsen. Het gaat om lastig vallen. Dat vind jij dan waarschijnlijk een distinction without a difference maar ik denk dat het op moreel vlak anders is. Mensen die zich gekwetst voelen hebben vaak als insteek dat dit verbaal geweld is wat heb is aangedaan en dat de "dader" daarvoor opgepakt/aangepakt moet worden. Ik zou dat nooit zo stellen.
Zonder dat globalistische virus had je inderdaad niet in Rotterdam naar een Noord-Ierse band staan te kijken.quote:Op maandag 27 februari 2017 11:46 schreef Braindead2000 het volgende:
[..]
Ik had beter "deze tijd" kunnen gebruiken dan "deze generatie". Iedereen is vatbaar voor het globalistische virus heb ik wel gemerkt. Ik hoorde gisteren nog iemand verkondigen dat we met de keuze voor Trump weer terug gaan naar het egoïsme. Wel tekenend voor die groep mensen is dat om dat als negatief te zien. Zo ontzettend naïef om niet te begrijpen dat egoïsme een wezenlijk deel is van elk mens en elk mens daar naar handelt.
Mjeh ik denk dat we het oneens gaan blijven. Maar mijn vraag voor jou is dan hoe zou jij het verschil waarderen tussen iemand die bepaalde meningen wil horen of iemand die totaal geen meningen wil horen. Want ik denk eigenlijk dat op safe-space gebied het vrij normaal is om expliciet bepaalde meningen de ronde te laten gaan. Niet om gewoon een stilteruimte te hebben waarin mensen het lekker niet gaan hebben over bepaalde onderwerpen.quote:Op maandag 27 februari 2017 11:47 schreef Monolith het volgende:
[..]
Dat verschil snap ik prima. Een analogie kun je op meerdere punten maken. Er wordt afzonderlijk geageerd tegen het klagen over het horen van onwelgevallige meningen en het willen verbieden of aan banden leggen van bepaalde optredens. Ik trek de analogie met het eerstgenoemde aspect.
[..]
Ik zeg niet dat ik overal politieke statements verwacht. Ik zeg dat ik na 20 jaar popconcerten oninteressant, niet al te verheffend gezever tussen de nummers door verwacht, waaronder ook politiek gezever.
[..]
Ik geloof niet dat iedereen die zich gekwetst voel wil dat de 'dader' opgepakt of aangepakt wordt. Ze verwachten bovenal dat die ermee ophoudt en het liefst zijn excuses aanbiedt. Wat dat betreft is de casus Trump wel ironisch.
En 'lastig vallen' is nou exact waar het in de hele 'safe space' discussie om draait. Mensen willen in hun eigen 'veilige omgeving' niet willen woren geconfronteerd met onwelgevallige meningen. Of dat nou op een campus of tijdens een popconcert is.
Het verschil is denk ik bovenal dat ik deze kwestie gewoon beoordeel vanuit een abstract perspectief ongeacht de inhoud van de opvatting. TS en zijn progressieve tegenhangers beoordelen de kwestie vooral op basis van de vraag of hetgeen waar ze mee geconfronteerd worden enigszins strookt met hun eigen opvattingen.
Je hoeft niet 1 wereld met 1 wereldregering te verlangen om ook handel, diensten in dit geval, tussen landen te appreciëren.quote:Op maandag 27 februari 2017 11:48 schreef Monolith het volgende:
[..]
Zonder dat globalistische virus had je inderdaad niet in Rotterdam naar een Noord-Ierse band staan te kijken.
Globalisatie en één wereldregering zijn nogal verschillende zaken..quote:Op maandag 27 februari 2017 11:55 schreef Braindead2000 het volgende:
[..]
Je hoeft niet 1 wereld met 1 wereldregering te verlangen om ook handel, diensten in dit geval, tussen landen te appreciëren.
Niet alleen de huidige generatie. De hypocrisie heeft vat op alle generaties. Weet je, 30 jaar geleden zagen wij regelmatig beelden uit Ethiopië of Somalië waar weer eens een hongersnood was. Graatmagere babys, mensen die doodgingen enz. Dan keek je een paar minuten en dacht je "oh ja, dat is wel erg, heel erg", 2 dagen later was er een inzamelingsactie waar je je schuldgevoel af kon kopen met een paar euro en een week later was iedereen het weer vergeten en interesseerde het niemand meer. Je kan mij niet vertellen dat de mensheid, na een paar honderdduizend jaar, binnen 1 generatie al zijn egoïsme is verloren. Nu zitten er hele volksstammen al 3 jaar te janken over Syrische vluchtelingen. Hoe kan dat opeens? Heeft de evolutie 20 stappen overgeslagen?quote:Op maandag 27 februari 2017 11:59 schreef Chewie het volgende:
Ah het hersendode speciale sneeuwvlokje die klaagt over de huidige generatie (en dan ook nog eens faalt), priceless
ja allemaal hypocrisie maar daar heeft jouw selectieve maar amper aanwezig geheugen ook duidelijk last vanquote:Op maandag 27 februari 2017 12:11 schreef Braindead2000 het volgende:
[..]
Niet alleen de huidige generatie. De hypocrisie heeft vat op alle generaties. Weet je, 30 jaar geleden zagen wij regelmatig beelden uit Ethiopië of Somalië waar weer eens een hongersnood was. Graatmagere babys, mensen die doodgingen enz. Dan keek je een paar minuten en dacht je "oh ja, dat is wel erg, heel erg", 2 dagen later was er een inzamelingsactie waar je je schuldgevoel af kon kopen met een paar euro en een week later was iedereen het weer vergeten en interesseerde het niemand meer. Je kan mij niet vertellen dat de mensheid, na een paar honderdduizend jaar, binnen 1 generatie al zijn egoïsme is verloren. Nu zitten er hele volksstammen al 3 jaar te janken over Syrische vluchtelingen. Hoe kan dat opeens? Heeft de evolutie 20 stappen overgeslagen?![]()
Allemaal hypocrisie, pure hypocrisie.
Welk percentage van de mensen die het Live Aid-concert bezochten beleefde dat concert ingetogen, verdrietig denkende aan al het leed van de wereld en welk percentage ging uit zijn dak denk je?quote:Op maandag 27 februari 2017 12:14 schreef Chewie het volgende:
[..]
ja allemaal hypocrisie maar daar heeft jouw selectieve maar amper aanwezig geheugen ook duidelijk last van
Je kunt best een aardige discussie opzetten over de zin of onzin van bijvoorbeeld "Live Aid" maar dat het na een paar dagen weer vergeten was is natuurlijk grote onzin maar dat weet onze oude hersendode opa natuurlijk ook wel
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |