Grote held? Leg uit.quote:Op dinsdag 14 februari 2017 19:36 schreef KoosVogels het volgende:
[..]
Tsja, alternatieve feiten presenteren is inderdaad helemaal jouw ding.
Net zoals je grote held denk je dat dingen waarheid worden als je ze roept.
Maar ik vroeg je net twee keer je gefoeter tegen Twan Huys te verduidelijken. Je gaf echter weer eens niet thuis.
Wat?quote:Op dinsdag 14 februari 2017 19:36 schreef Refragmental het volgende:
[..]
Alle scenario's.
Ze was misschien wel beter geweest in het verbergen van haar criminele activiteiten. Tenslotte 50 jaar ervaring mee. En een spoor aan lijken.
Leg jij eerst maar eens uit welke leugens Twan in jouw ogen liep te verspreiden.quote:
Allemaal toevallig natuurlijk. Teller staat op iets van 54. Maar dat heeft iedereen die een hoge politieke functie bekleed... een spoor aan lijken van mensen die toevallig op 1 of andere manier aan je verbonden zijn.quote:
Was al even bang dat je iets zou onderbouwen. Gelukkig was die angst weer onterecht.quote:Op dinsdag 14 februari 2017 19:36 schreef Refragmental het volgende:
[..]
Alle scenario's.
Ze was misschien wel beter geweest in het verbergen van haar criminele activiteiten. Tenslotte 50 jaar ervaring mee. En een spoor aan lijken.
Verdedigde haar verhaal net: Trump vertelt zijn staff pas iets als hij beslist heeft, ongoing evaluation, blah, blahquote:Op dinsdag 14 februari 2017 19:36 schreef SureD1 het volgende:
Spicey zegt met zoveel woorden dat Conway onzin praatte vanochtend, die kan haar CV gaan oppoetsen...
Spicey zit weer een half octaaf hoger met dat verhaal over Flynn
Waar moet ik beginnen met Twan, die schouderdiep in de reet van Clinton zatquote:Op dinsdag 14 februari 2017 19:38 schreef KoosVogels het volgende:
[..]
Leg jij eerst maar eens uit welke leugens Twan in jouw ogen liep te verspreiden.
Clinton is niet meer relevant. Opzouten met haar en ook jouw gezanik over haar. Het gaat hier over Trump.quote:Op dinsdag 14 februari 2017 19:40 schreef Refragmental het volgende:
[..]
Waar moet ik beginnen met Twan, die schouderdiep in de reet van Clinton zat
Die kunnen, als ze rustig blijven werken en graven, de geschiedenisboeken in... net als die gasten van Watergate...quote:Op dinsdag 14 februari 2017 19:36 schreef Sloggi het volgende:
Mooi om te zien hoe rustig sommige journalisten blijven terwijl SS continu opgewonden is.
En dan anderen verwijten dat ze leugens een alu hoedje dragen. Man, gaat er hier eentje effe vol BNW.quote:Op dinsdag 14 februari 2017 19:39 schreef Refragmental het volgende:
[..]
Allemaal toevallig natuurlijk. Teller staat op iets van 54. Maar dat heeft iedereen die een hoge politieke functie bekleed... een spoor aan lijken van mensen die toevallig op 1 of andere manier aan je verbonden zijn.
Nou, begin maar met de leugens die hij net bij DWDD zou hebben verteld.quote:Op dinsdag 14 februari 2017 19:40 schreef Refragmental het volgende:
[..]
Waar moet ik beginnen met Twan, die schouderdiep in de reet van Clinton zat
Toch happen? 3 pagina's terug zei je de moeite niet te nemenquote:Op dinsdag 14 februari 2017 19:41 schreef Falco het volgende:
[..]
Clinton is niet meer relevant. Opzouten met haar en ook jouw gezanik over haar. Het gaat hier over Trump.
Ja sorry. Mijn vingers jeuken bij dit soort dom geleuter.quote:Op dinsdag 14 februari 2017 19:44 schreef Refragmental het volgende:
[..]
Toch happen? 3 pagina's terug zei je de moeite niet te nemen
We zijn het wel eens dat Clinton moet opzouten.
Die is toch in opdracht van zijn broertje omgelegd begreep ik?quote:Op dinsdag 14 februari 2017 19:47 schreef Ulx het volgende:
Maar is het nou toeval dat die Noord Koreaan.dood is nadat Trump zijn geheime papieren over dat land op Facebook postte?
Dat zegt Spicer niet volgens mij. Hij zegt dat er wel onderzoek gedaan is naar de strafbare kant maar dat daar niks te vinden was. En dat het een vertrouwenskwestie was.quote:Op dinsdag 14 februari 2017 19:45 schreef SureD1 het volgende:
Ah, Trump zelf heeft bepaald dat het gedrag van Flynn ok was (and was proven instinctively correct) Is geen jurist aan te pas gekomen...
Tijd voor een Senate onderzoek lijkt me
Lukt nooit in een diverse groep helaas. Altijd wel iemand die reageert (doe ik zelf soms ook overigens)..quote:Op dinsdag 14 februari 2017 19:45 schreef ExtraWaskracht het volgende:
Hoe moeilijk is het nou om de troll niet te voeren. Elke keer weer aandacht geven aan Refragmental en witbaard, daar geilen ze op.
Net werd gevraagd hoe dat onderzoek gelopen was, toen zei Spicer dat nadat de acting AG het aan Trump gegeven had, hij besloten had dat het geen juridisch probleem was, and was proven instinctively correct (door de White House counsel wellicht, maar dat heb ik gemist)quote:Op dinsdag 14 februari 2017 19:47 schreef Whiskers2009 het volgende:
[..]
Dat zegt Spicer niet volgens mij. Hij zegt dat er wel onderzoek gedaan is naar de strafbare kant maar dat daar niks te vinden was. En dat het een vertrouwenskwestie was.
Niet dat ik Spicer geloof overigens.
Misschien omdat domlinks eens een keer de schuld bij zichzelf moet zoeken ?quote:Op dinsdag 14 februari 2017 19:30 schreef 99.999 het volgende:
Waarom is dergelijk revisionisme toch zo populair bij jullie als domrechtse kereltjes?
Ik begreep iets anders, maar ik heb jouw stukje gemistquote:Op dinsdag 14 februari 2017 19:50 schreef SureD1 het volgende:
[..]
Net werd gevraagd hoe dat onderzoek gelopen was, toen zei Spicer dat nadat de acting AG het aan Trump gegeven had, hij besloten had dat het geen juridisch probleem was, and was proven instinctively correct (door de White House counsel wellicht, maar dat heb ik gemist)
Ik mis ook de helft steeds omdat ik zit te typen op mijn telefoon en op moet letten met mijn dikke vingersquote:Op dinsdag 14 februari 2017 19:52 schreef Whiskers2009 het volgende:
[..]
Ik begreep iets anders, maar ik heb jouw stukje gemist
Ja die worden niet uitgezocht om hun kritische houding tov de regeringquote:Op dinsdag 14 februari 2017 19:53 schreef invalidusername het volgende:
Even een reclameboodschap er tussen door (skype journalist).
Ben je serieus?quote:Op dinsdag 14 februari 2017 19:47 schreef Ulx het volgende:
Maar is het nou toeval dat die Noord Koreaan.dood is nadat Trump zijn geheime papieren over dat land op Facebook postte?
Je zou de boel maar bij elkaar moeten liegen. Snap wel dat dat lastig is.quote:Op dinsdag 14 februari 2017 19:51 schreef Dagonet het volgende:
Spicer moet weg van dat podium, hij maakt het nu heel snel een heel stuk moeilijker voor Trump.
De echte vraag: als Trump zo bezorgd is tav van lekken, waarom doet hij dan van die achterlijke dingen op Mar-a-Lago?quote:Op dinsdag 14 februari 2017 19:55 schreef monkyyy het volgende:
Het echte verhaal wie heeft er gelekt, niet wat is er gelekt.
Behalve als het om Podesta e-mails gaat.
Kun je nooit lang volhouden zonder een beetje schizo te worden volgens mij.quote:Op dinsdag 14 februari 2017 19:57 schreef Euribob het volgende:
[..]
Je zou de boel maar bij elkaar moeten liegen. Snap wel dat dat lastig is.
Dat moet als journo toch te reconstrueren zijn... is hij weg geweest van tafel? Hoe lang? Dat soort vragenquote:Op dinsdag 14 februari 2017 20:01 schreef Whiskers2009 het volgende:
Owh, er was een skiff. En hij is privaat gebrieft. En die foto's zeggen niks.
Right...
Bill to be signed!quote:Op dinsdag 14 februari 2017 20:02 schreef xpompompomx het volgende:
Wat is dat voor gek einde van een persco?
En niks, helemaal niks, over het poseren van Rick....quote:Op dinsdag 14 februari 2017 20:02 schreef SureD1 het volgende:
[..]
Dat moet als journo toch te reconstrueren zijn... is hij weg geweest van tafel? Hoe lang? Dat soort vragen
Moscow Mike valt door de mand.twitter:AlanFisher twitterde op dinsdag 14-02-2017 om 19:35:44Spicer says President didn't instruct Flynn to talk to the Russians about sanctions reageer retweet
twitter:riotta twitterde op dinsdag 14-02-2017 om 17:05:46.@DevinNunes : "First it's Flynn, next it will be Kellyanne @KellyannePolls , then it will be Steve Bannon, then it will be @Reince Priebus" reageer retweet
Ik vond Noah het eigenlijk vanaf het begin wel goed doen, zeker gezien wie hij moest opvolgen. Maar waar het voor mijn gevoel beter in is geworden, is dat-ie is gestopt met geforceerde Afrikaanse grapjes. Dat paste gewoon niet echt, als-ie weer 's een lollig stukje met Zimbabwe erdoorheen flikkerde.quote:Op dinsdag 14 februari 2017 20:03 schreef KoosVogels het volgende:
Trevor Noah doet het trouwens steeds beter. Met dank aan Trump.
Vond hem in het begin nogal vervelend.
Kan er nog maar moeilijk aan wennen al is het moeilijk Stewart op te volgen. Colbert in The Late Show vind ook minder edgy dan hij met zijn oude typetje was. Oliver vind ik fantastisch. Die grap en het verhaal eromheen van gisteren met de reclame voor Trump vind ik echt geweldig.quote:Op dinsdag 14 februari 2017 20:03 schreef KoosVogels het volgende:
Trevor Noah doet het trouwens steeds beter. Met dank aan Trump.
Vond hem in het begin nogal vervelend.
Oliver hoeft ook niet op zijn taal te letten... ik heb Colbert destijds gemist, vind hem nu wel vermakelijk. Meyers ook trouwens.quote:Op dinsdag 14 februari 2017 20:08 schreef ExtraWaskracht het volgende:
[..]
Kan er nog maar moeilijk aan wennen al is het moeilijk Stewart op te volgen. Colbert in The Late Show vind ook minder edgy dan hij met zijn oude typetje was. Oliver vind ik fantastisch. Die grap en het verhaal eromheen van gisteren met de reclame voor Trump vind ik echt geweldig.
Bannon? En gij geleuf da? Bannon en Miller callen de shots...quote:Op dinsdag 14 februari 2017 20:05 schreef Nintex het volgende:
Moscow Mike valt door de mand.twitter:AlanFisher twitterde op dinsdag 14-02-2017 om 19:35:44Spicer says President didn't instruct Flynn to talk to the Russians about sanctions reageer retweet
Volgens een insider:twitter:riotta twitterde op dinsdag 14-02-2017 om 17:05:46.@DevinNunes : "First it's Flynn, next it will be Kellyanne @KellyannePolls , then it will be Steve Bannon, then it will be @Reince Priebus" reageer retweet
Colbert heeft wel aardige momenten, vind het echter niet wat het was, maar kan idd niet alles meer zeggen. Gaf me wel een chuckle, al was hij het niet zelf:quote:Op dinsdag 14 februari 2017 20:09 schreef SureD1 het volgende:
[..]
Oliver hoeft ook niet op zijn taal te letten... ik heb Colbert destijds gemist, vind hem nu wel vermakelijk. Meyers ook trouwens.
* Go legalquote:Op dinsdag 14 februari 2017 20:19 schreef Bluesdude het volgende:
wat is de best strategie om een impeachment mogelijk te maken
* follow the money
* follow the horrorclown
Ik proef NineforNews etc...quote:Op dinsdag 14 februari 2017 20:21 schreef SureD1 het volgende:
Listening session met educators... Rond het einde begint iemand over autisme, hij springt erop als de bok op Mieke, vraagt nog net niet of het door vaccinaties komt
Stephen Miller bedoel jequote:Op dinsdag 14 februari 2017 20:19 schreef Bluesdude het volgende:
wat is de best strategie om een impeachment mogelijk te maken
* follow the money
* follow the horrorclown
Ze kwam nog wel eens langs bij Realtime toen trump nog elect was. Weet niet of ze dat nu nog doet.quote:Op dinsdag 14 februari 2017 20:18 schreef kladderadatsch het volgende:
Bill Maher rules. De rest is de rest. Al zijn ze tegenwoordig bij vlagen allemaal wel grappig, maar goed wat wil je ook met dit materiaal.
Trouwens, die Kellyanne Conway is ooit begonnen bij Maher, toen heette het nog 'Politically Incorrect'. Had nooit verwacht dat het zo'n heks zou worden, vroeger was ze best leuk eigenlijk.
Volgens het propagandakanaal zal Priebus dus de volgende zijn.quote:Breitbart News, the populist right-wing website once led by President Trump’s chief strategist Stephen Bannon, published a blistering report on Tuesday blaming chief of staff Reince Priebus for administration stumbles and speculating that his time in the White House may be short.
Matthew Boyle, Breitbart's Washington political editor, citing unnamed sources close to the president, reported that Priebus may be next on the chopping block after the Monday night resignation of national security adviser Michael Flynn.
The unnamed sources in the report allege that Priebus is responsible for the rocky rollout and legal troubles that have ensnared the president’s executive action that temporarily bans people from seven Muslim-majority countries from entering the United States as well as suspends refugee resettlement.
[...]
Je hebt de persbriefing met Spicer niet gezien?quote:Op dinsdag 14 februari 2017 20:28 schreef Puddington het volgende:
Blijkbaar wist Trump dat Flynn zat te liegen over zijn connecties met Rusland:
https://www.nytimes.com/2(...)3C0ED75670FF&gwt=pay'
Als je dat weet, dan haal je die vent toch gelijk van zijn positie af? Waarom laat je hem dan nog zo akelig dichtbij staatsgeheimen?
Woops, ik kom net terug van m'n eten.quote:Op dinsdag 14 februari 2017 20:29 schreef Whiskers2009 het volgende:
[..]
Je hebt de persbriefing met Spicer niet gezien?
Lees het topic ff terug
Dat was hier al gepost (dat Priebus de volgende zou zijn volgens...)quote:Op dinsdag 14 februari 2017 20:28 schreef ExtraWaskracht het volgende:
Breitbart puts Priebus on notice
[..]
Volgens het propagandakanaal zal Priebus dus de volgende zijn.
Ik zal vast niet de eerste zijn die "LPF praktijken" dacht.quote:Op dinsdag 14 februari 2017 20:28 schreef ExtraWaskracht het volgende:
Breitbart puts Priebus on notice
[..]
Volgens het propagandakanaal zal Priebus dus de volgende zijn.
Korte versie: no legal issue, matter of trust, lost trust yesterday, gevraagd af te treden, Flynn gaf daar gevolg aan. Klaarquote:Op dinsdag 14 februari 2017 20:29 schreef Puddington het volgende:
[..]
Woops, ik kom net terug van m'n eten.
Klopt, zie vorige topicquote:Op dinsdag 14 februari 2017 20:30 schreef Mani89 het volgende:
[..]
Ik zal vast niet de eerste zijn die "LPF praktijken" dacht.
Die telefoon zou sowieso een groot beveiligingsrisico zijn.quote:Op dinsdag 14 februari 2017 20:37 schreef Whiskers2009 het volgende:
Nog ff een voorlopig laatste dingetje: ik begin onderhand echt te geloven dat Trump zijn telefoon gisterenochtend is afgepakt zodat hij niet meer zelf kan gaan tweeten...
Neuh, hij is alleen te druk en boos. Wacht nog een paar uurtjes.quote:Op dinsdag 14 februari 2017 20:37 schreef Whiskers2009 het volgende:
Nog ff een voorlopig laatste dingetje: ik begin onderhand echt te geloven dat Trump zijn telefoon gisterenochtend is afgepakt zodat hij niet meer zelf kan gaan tweeten...
Klopt. Desondanks had hij hem iig zondag nog.quote:Op dinsdag 14 februari 2017 20:38 schreef Kansenjongere het volgende:
[..]
Die telefoon zou sowieso een groot beveiligingsrisico zijn.
Niet zo vreemd; Priebus is de vertegenwoordiging van het establishment in het Witte Huis. Breitbart steunt daarentegen de Jacobijnen van Bannon.quote:Op dinsdag 14 februari 2017 20:28 schreef ExtraWaskracht het volgende:
Breitbart puts Priebus on notice
[..]
Volgens het propagandakanaal zal Priebus dus de volgende zijn.
En ze roepen het witte huis ook op om maatregelen te nemen tegen Kellyanne Conway wegens het schaamteloos (en illegaal) pluggen van Ivanka's kleding.quote:Op dinsdag 14 februari 2017 20:36 schreef Dagonet het volgende:
House Oversight Committee wil meer weten over mogelijke protocolschendingen dit weekend mbt de NK raketlanceringen en de sit room op het terras.
https://twitter.com/BraddJaffy/status/831586889199132674
Als hij inderdaad met die telefoon de al dan niet classified documenten zou hebben bijgelicht zou dat natuurlijk de laatste druppel geweest kunnen zijn.quote:Op dinsdag 14 februari 2017 20:40 schreef Whiskers2009 het volgende:
[..]
Klopt. desondanks had hij hem iig zondag nog.
Terecht lijkt me.quote:Op dinsdag 14 februari 2017 20:36 schreef Dagonet het volgende:
House Oversight Committee wil meer weten over mogelijke protocolschendingen dit weekend mbt de NK raketlanceringen en de sit room op het terras.
https://twitter.com/BraddJaffy/status/831586889199132674
Breitbart = Bannon.quote:Op dinsdag 14 februari 2017 20:41 schreef Reya het volgende:
[..]
Niet zo vreemd; Priebus is de vertegenwoordiging van het establishment in het Witte Huis. Breitbart steunt daarentegen de Jacobijnen van Bannon.
Zeker, maar Chaffetz is redelijk loyaal aan Trump, dit is een verschuiving.quote:
Veiligheid begint bij de persoon. Je kunt de systemen dichttimmeren maar tegen ongeleid projectiel als Trump helpt dat weinig.quote:Op dinsdag 14 februari 2017 20:38 schreef Kansenjongere het volgende:
[..]
Die telefoon zou sowieso een groot beveiligingsrisico zijn.
Volgens de Rogue POTUSstaff, de insider, welquote:Op dinsdag 14 februari 2017 20:37 schreef Whiskers2009 het volgende:
Nog ff een voorlopig laatste dingetje: ik begin onderhand echt te geloven dat Trump zijn telefoon gisterenochtend is afgepakt zodat hij niet meer zelf kan gaan tweeten...
quote:F.B.I. Interviewed Flynn in Trump’s First Days in Office, Officials Say
WASHINGTON — F.B.I. agents interviewed Michael T. Flynn when he was national security adviser in the first days of the Trump administration about his conversations with the Russian ambassador, current and former officials said on Tuesday. (New York Times).
Bronquote:Spicer said that the president and a small group of senior aides were briefed on Jan. 26 after the Justice Department informed McGahn about Flynn's calls.
"We've been reviewing and evaluating this issue with respect to General Flynn on a daily basis for a few weeks, trying to ascertain the truth," Spicer said.
The comments appear contradict the impression given by Trump on Friday aboard Air Force One that he was not familiar with a Washington Post report that revealed that Flynn had not told the truth about the calls.
"I don't know about that. I haven't seen it. What report is that? I haven't seen that. I'll look into that," Trump told reporters on the plane.
Kortom, meer leugens, meer bedrog en nu heeft Rusland ook nog hun wapenverdragen gebroken. Gaat goed met de grote zakenman aan het roer.quote:Op dinsdag 14 februari 2017 21:12 schreef Kijkertje het volgende:
[..]
Bron
Trump wist nog van niets!
In de lange reeks van broekafzakmomenten, staat dit bij mij vrij laag op de prioriteitenlijst. Er is zoveel, dan begin je liever bij de Mar-a-Lagokwestie en Flynngate.quote:Op dinsdag 14 februari 2017 20:41 schreef PippenScottie het volgende:
[..]
En ze roepen het witte huis ook op om maatregelen te nemen tegen Kellyanne Conway wegens het schaamteloos (en illegaal) pluggen van Ivanka's kleding.
https://mobile.twitter.com/BraddJaffy/status/831583672620969984
Gokje, daar horen we nooit meet iets van.
Yes, VP is eerste in lijn, Speaker of the House daarna, voorzitter pro tempore van de Senaat daarna, daarna weet ik het niet meer...quote:Op dinsdag 14 februari 2017 21:45 schreef Freak188 het volgende:
Maar als Trump impeached wordt, dan is Pence automatisch de next in line? Volgens mij is Trump een gedane zaak.
Dan moeten er dus 20 rep. senatoren switchen... McCain en die andere zijn vast on board, nog 18 te gaan... (season 1 Frank Underwood kom er maar inquote:Op dinsdag 14 februari 2017 21:51 schreef ExtraWaskracht het volgende:
Hier is de hele lijst: https://en.wikipedia.org/(...)l_line_of_succession
Impeachment door het huis zie ik nog wel eventueel gebeuren. De senaat is wel echt lastig, daar is 2/3 meerderheid voor nodig... Zo is Bill Clinton wel impeached door het huis van afgevaardigden, maar niet door de senaat.
Edit: ah, je was me voor met jouw edit.
Hoezo? Aesopian language en plausible deniability zijn Witte Huis tradities met een lange geschiedenis.quote:Op dinsdag 14 februari 2017 20:28 schreef Puddington het volgende:
Blijkbaar wist Trump dat Flynn zat te liegen over zijn connecties met Rusland:
https://www.nytimes.com/2(...)3C0ED75670FF&gwt=pay'
Als je dat weet, dan haal je die vent toch gelijk van zijn positie af? Waarom laat je hem dan nog zo akelig dichtbij staatsgeheimen?
Be careful what you wish for...quote:Op dinsdag 14 februari 2017 22:10 schreef SureD1 het volgende:
[..]
Dan moeten er dus 20 rep. senatoren switchen... McCain en die andere zijn vast on board, nog 18 te gaan... (season 1 Frank Underwood kom er maar in)
Je bedoelt dat Trump die traditie gaat voortzettenquote:Op dinsdag 14 februari 2017 22:18 schreef crystal_meth het volgende:
[..]
Hoezo? Aesopian language en plausible deniability zijn Witte Huis tradities met een lange geschiedenis.
Pence hoef ik ook niet alsjeblieft-dankjewel... maar denken over impeachment werkt therapeutisch... what the hell moet je dan hopen? Obama die zich op dat eiland een militie regelt en terugkomt?quote:Op dinsdag 14 februari 2017 22:32 schreef crystal_meth het volgende:
[..]
Be careful what you wish for...
quote:USC-led study confirms what seems increasingly true in American politics: People become more hard-headed in their political beliefs when provided with contradictory evidence.
Neuroscientists at the Brain and Creativity Institute at USC said the findings from the functional MRI study seem especially relevant to how people responded to political news stories, fake or credible, throughout the election.
"Political beliefs are like religious beliefs in the respect that both are part of who you are and important for the social circle to which you belong," said lead author Jonas Kaplan, an assistant research professor of psychology at the Brain and Creativity Institute at USC Dornsife College of Letters, Arts and Sciences. "To consider an alternative view, you would have to consider an alternative version of yourself."
To determine which brain networks respond when someone holds firmly to a belief, the neuroscientists with the Brain and Creativity Institute at USC compared whether and how much people change their minds on nonpolitical and political issues when provided counter-evidence.
They discovered that people were more flexible when asked to consider the strength of their belief in nonpolitical statements -- for example, "Albert Einstein was the greatest physicist of the 20th century."
But when it came to reconsidering their political beliefs, such as whether the United States should reduce funding for the military, they would not budge.
"I was surprised that people would doubt that Einstein was a great physicist, but this study showed that there are certain realms where we retain flexibility in our beliefs," Kaplan said.
The study was published on Dec. 23 in the Nature journal, Scientific Reports. Study co-authors were Sarah Gimbel of the Brain and Creativity Institute and Sam Harris, a neuroscientist for the Los Angeles-based nonprofit Project Reason.
.....
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |