TTIP en TiSA bestaan nog wel en beslaan ook Nederland,quote:Op zondag 29 januari 2017 11:12 schreef Zith het volgende:
TPP status: Dead
Lobbying ban: Passed
Wall: Approved
Leader of ISIS: Bombed
Immigration from countries full of terrorists: Stopped
Dow Jones: At record highs
Een prima weekje
Mwoah, Steve Bannon zit gewoon in die hoek. We zijn de laatste jaren toch van het 'benoemen' met z'n allen? Laten we dan ook gewoon eerlijk zijn over Bannon.quote:
Steve Bannon is toch wel een redelijk self-proclaimed neo-nazi.quote:
Regelmatig beschuldigd van antisemitisme en White supremacy, en noemde het medium wat hij leidde een platform voor de alt-right (en dat zijn gewoon neonazi's).quote:
Ach, ben jij er zelf ook een? We helpen je wel uit de kast, hoor.quote:
Bron dat hij een nazi is? Nogal een zware aantijging.quote:Op zondag 29 januari 2017 11:17 schreef Puddington het volgende:
In ander nieuws: Bannon heeft net een zetel gekregen in de National Security Council, waarmee hij dezelfde status heeft als de minister van Buitenlandse zaken en Defensie.
Want nazi's wil je ook echt op dat soort posities hebben
Het mag weer eens niet gezegd worden, mensen. Zie hier de nieuwe politieke correctheid.quote:Op zondag 29 januari 2017 11:45 schreef KrappeAuto het volgende:
[..]
Bron dat hij een nazi is? Nogal een zware aantijging.
Bannon doet zijn werk uitermate goed. Dus ... l.m.l. .. zou ik zeggenquote:Op zondag 29 januari 2017 11:45 schreef KrappeAuto het volgende:
[..]
Bron dat hij een nazi is? Nogal een zware aantijging.
Niet meegaan met de linkse gewoonte om karaktermoord te plegen op mensen die een andere mening hebben heeft niet zoveel met politieke correctheid te maken.quote:Op zondag 29 januari 2017 11:46 schreef KoosVogels het volgende:
[..]
Het mag weer eens niet gezegd worden, mensen. Zie hier de nieuwe politieke correctheid.
Bannon, mede-oprichter en voormalig hoofd van Breitbart heeft over Breitbart gezegd: "We're the platform for the alt-right."quote:The media empire of the modern-day alternative right coalesced around Richard Spencer during his editorship of Taki’s Magazine. In 2010, Spencer founded AlternativeRight.com, which would become a center of alt-right thought.
Abu-Bakr heeft ook genoeg over de islam te zeggen. Zijn alle moslims het daar mee eens als ze het over hun religie hebben?quote:Op zondag 29 januari 2017 11:53 schreef ExtraWaskracht het volgende:
Dit is Richard Spencer:
Breitbart heeft dit over hem te zeggen:
[..]
Bannon, mede-oprichter en voormalig hoofd van Breitbart heeft over Breitbart gezegd: "We're the platform for the alt-right."
Je zult hem niet hem armpjes zien zwaaien of meer van dat soort gekkigheid, maar om nou te doen alsof hun gedachtegoed ver uit elkaar zal liggen lijkt me lastig aan te tonen.
Tsja, ik ben niet links, knul. Helaas.quote:Op zondag 29 januari 2017 11:53 schreef KrappeAuto het volgende:
[..]
Niet meegaan met de linkse gewoonte om karaktermoord te plegen op mensen die een andere mening hebben heeft niet zoveel met politieke correctheid te maken.
Net als dat de islam een repressieve en achterlijke religie is, is alt-right een repressieve en achterlijke politieke ideologie. Dus nee, niet elke alt-righter hoeft met zijn arm omhoog te staan, net als niet elke moslim ongelovigen vermoordt. Maar net als in de islam is er in de alt-right een brede steun voor het onderdrukken van media, verbieden van meningen die hun niet bevallen en het selecteren van mensen op hun ideologische en raciale achtergronden.quote:Op zondag 29 januari 2017 11:54 schreef KrappeAuto het volgende:
[..]
Abu-Bakr heeft ook genoeg over de islam te zeggen. Zijn alle moslims het daar mee eens als ze het over hun religie hebben?
Bewijs dat Bannon een nazi is?quote:Op zondag 29 januari 2017 11:56 schreef KoosVogels het volgende:
[..]
Tsja, ik ben niet links, knul. Helaas.
Bannon zit gewoon in die hoek. Dat is wellicht even slikken als je het presidentschap van Trump beschouwt als een godsgeschenk, maar daar heb ik geen boodschap aan.
Heb nog niets gezien van dat hij een neo-nazi is.quote:Op zondag 29 januari 2017 11:56 schreef KoosVogels het volgende:
[..]
Tsja, ik ben niet links, knul. Helaas.
Bannon zit gewoon in die hoek. Dat is wellicht even slikken als je het presidentschap van Trump beschouwt als een godsgeschenk, maar daar heb ik geen boodschap aan.
Tsja, ik kan hier verschillende bronnen posten die Bannon zo noemen. Maar elk artikel dat ik post zullen jij en je vrienden wegwuiven als 'linkse' demonisering.quote:
Aha, z'n (voormalige) personeel spreekt het tegen. Nee, nu ben ik overtuigd.quote:Op zondag 29 januari 2017 11:59 schreef KrappeAuto het volgende:
[..]
Heb nog niets gezien van dat hij een neo-nazi is.
Meestal komt men met iets van Breitbart, een website waar de Joodse senior editor-in-chief Joel Pollak recent Bannon nog sterk heeft verdedigd tegen dit soort onzin-claims:
Dat is een linkse gewoonte, ja? Hoe verklaar je dan dat iemand als Hillary Clinton zo'n drie decennia lang constant door de conservatieve media onder vuur werd genomen?quote:Op zondag 29 januari 2017 11:53 schreef KrappeAuto het volgende:
[..]
Niet meegaan met de linkse gewoonte om karaktermoord te plegen op mensen die een andere mening hebben heeft niet zoveel met politieke correctheid te maken.
Goed gezegd.quote:Op zondag 29 januari 2017 11:57 schreef Mystikvm het volgende:
[..]
Net als dat de islam een repressieve en achterlijke religie is, is alt-right een repressieve en achterlijke politieke ideologie. Dus nee, niet elke alt-righter hoeft met zijn arm omhoog te staan, net als niet elke moslim ongelovigen vermoordt. Maar net als in de islam is er in de alt-right een brede steun voor het onderdrukken van media, verbieden van meningen die hun niet bevallen en het selecteren van mensen op hun ideologische en raciale achtergronden.
Dus in plaats van de sleutels van het land aan repressieve moslims te geven, geeft men ze aan repressieve nazi's. Van hetzelfde laken een pak, van de regen in de drup. Langzaam worden de vrijheden opgedoekt en het klapvee van alt-right vindt het maar prachtig.
Omdat het niet waar is. Wanneer is volgens jou iemand een 'nazi'?quote:Op zondag 29 januari 2017 12:01 schreef KoosVogels het volgende:
[..]
Tsja, ik kan hier verschillende bronnen posten die Bannon zo noemen. Maar elk artikel dat ik post zullen jij en je vrienden wegwuiven als 'linkse' demonisering.
Extreem conservatief en extreem xenofoob. Overgoten met een beetje jodenhaat. Dat is Bannon.quote:Op zondag 29 januari 2017 12:04 schreef JanCees het volgende:
[..]
Omdat het niet waar is. Wanneer is volgens jou iemand een 'nazi'?
Ik vind Bannon een schatjequote:Op zondag 29 januari 2017 11:57 schreef ExtraWaskracht het volgende:
Ja, voor de goede orde, ik ben ook niet links (in Nederland, in de VS zou ik wel als links gezien worden), maar Bannon vind ik serieus een engerd.
Uit de lucht gegrepenquote:Op zondag 29 januari 2017 12:06 schreef KoosVogels het volgende:
[..]
Extreem conservatief en extreem xenofoob. Overgoten met een beetje jodenhaat. Dat is Bannon.
http://www.nationalreview.com/article/444370/donald-trump-refugee-executive-order-no-muslim-ban-separating-fact-hysteriaquote:You can read the entire executive order from start to finish, reread it, then read it again, and you will not find a Muslim ban. It’s not there. Nowhere.
Deze lijst landen is samengesteld door Obamaquote:Op zondag 29 januari 2017 12:15 schreef ExtraWaskracht het volgende:
Ah ja, pivot terug naar Trump?
Hoe corrupt is het dat de man een ban instelt voor alle moslimlanden, behalve de landen waar zijn eigen business zit? Bron
Nee tuurlijk niet, Trump is niet zo stom om de jure te zeggen dat het om moslims gaat omdat dat tegen de grondwet is. De facto echter - het bevoordelen van landen waar Trump zaken mee doet, terwijl de landen die op de lijst staan al sinds 1975 geen aanslag meer op Amerikaanse bodem of op Amerikaanse staatsburgers hebben gepleegd - gaat zeker om moslims, en ook om belangenverstrengeling.quote:Op zondag 29 januari 2017 12:11 schreef Nintex het volgende:
Fake news springt er weer op, tijd voor wat feiten
[..]
http://www.nationalreview.com/article/444370/donald-trump-refugee-executive-order-no-muslim-ban-separating-fact-hysteria
Oh Obama heeft de lijst samengesteld, dan zal het wel kosjer zijn.quote:Op zondag 29 januari 2017 12:16 schreef JanCees het volgende:
[..]
Deze lijst landen is samengesteld door Obama
Zwarte mannen kunnen geen racist zijn.quote:Op zondag 29 januari 2017 12:22 schreef Refragmental het volgende:
Het blijkt dus achteraf niet een ban op geloof.
En, niet vergeten inderdaad, Trump heeft enkel landen toegevoegd aan een lijst, een lijst die Obama heeft opgezet.
Was er vorig topic niet iemand die Trump hierom een racist noemde? (verkeerd gebruik van dat woord, maar dat is een andere discussie).
Volgens diezelfde logica is op basis hiervan dus Obama een nog grotere racist! Want Obama 4 landen, en Trump 3 landen.
Dat fabeltje leeft inderdaad ook.quote:Op zondag 29 januari 2017 12:23 schreef JanCees het volgende:
[..]
Zwarte mannen kunnen geen racist zijn.
Dit zijn allemaal landen in oorlog of burgeroorlog of die oorlogen steunen, onder het sanctiebeleid van de VS vallen:quote:Op zondag 29 januari 2017 12:16 schreef Puddington het volgende:
[..]
Nee tuurlijk niet, Trump is niet zo stom om de jure te zeggen dat het om moslims gaat omdat dat tegen de grondwet is. De facto echter - het bevoordelen van landen waar Trump zaken mee doet, terwijl de landen die op de lijst staan al sinds 1975 geen aanslag meer op Amerikaanse bodem of op Amerikaanse staatsburgers hebben gepleegd - gaat zeker om moslims, en ook om belangenverstrengeling.
Het is een beetje zoals met Noord-Korea, ondanks dat het zegt dat het een republiek is is het gewoon een dictatuur.
en dan is er nog dit:quote:Second, the order imposes a temporary, 90-day ban on people entering the U.S. from Iraq, Syria, Iran, Libya, Somalia, Sudan, and Yemen. These are countries either torn apart by jihadist violence or under the control of hostile, jihadist governments.
Kortom, strengere grenscontroles geen moslim ban. Wat wel is gebeurd en wat niet in de EO staat, is dat luchtvaartmaatschappijen, zoals KLM en Lufthansa helemaal geen Moslims meer toe laten tot de vliegtuigen.quote:“Secretaries of State and Homeland Security may, on a case-by-case basis, and when in the national interest, issue visas or other immigration benefits to nationals of countries for which visas and benefits are otherwise blocked.” In other words, the secretaries can make exceptions — a provision that would, one hopes, fully allow interpreters and other proven allies to enter the U.S. during the 90-day period.
Inb4 liberals die lobbyen ineens wel goed vindenquote:Trump legt lobby Washington aan banden
GISTEREN, 23:45BUITENLAND
AFP
De Amerikaanse president Trump heeft een verbod uitgevaardigd tegen lobbyen. De president verbiedt functionarissen van zijn regering hun leven lang om te lobbyen voor buitenlandse overheden. Voor andere lobbypraktijken geldt een verbod van vijf jaar.
De president zegt dat mensen die voor hem werken zich volledig moeten richten op hun baan en dat ze in dienst zijn van het Amerikaanse volk. Ze mogen zich niet laten afleiden door een toekomstig salaris dat ze zouden kunnen verkrijgen door de invloed van hun werk in de regering, zegt hij.
Trump had voor zijn verkiezing al duidelijk gemaakt dat hij Washington wilde bevrijden van corruptie en invloed van het bedrijfsleven. Een van zijn speerpunten bij de campagne was om, zoals hij het zelf noemde: 'het moeras droog te leggen'.
Het is nog onduidelijk hoe Trump het levenslange lobbyverbod wil gaan handhaven.
Dat is dan ook een beetje het probleem van een nog understaffed ministerie. Daar zouden ze team Trump juist in moeten helpen in plaats van vergelijkingen maken met Nazi's en fascisme en demonstraties organiseren.quote:Op zondag 29 januari 2017 12:28 schreef ExtraWaskracht het volgende:
Dat was een EO waar ik me wel in kon vinden. Ondoordacht greencard houders plots de toegang ontzeggen niet.
Uh, mischien moet je geen maatregelen nemen als je niet in staat bent om ze naar behoren uit te voeren?quote:Op zondag 29 januari 2017 12:31 schreef Nintex het volgende:
[..]
Dat is dan ook een beetje het probleem van een nog understaffed ministerie. Daar zouden ze team Trump juist in moeten helpen in plaats van vergelijkingen maken met Nazi's en fascisme en demonstraties organiseren.
quote:Op zondag 29 januari 2017 12:11 schreef Nintex het volgende:
Fake news springt er weer op, tijd voor wat feiten
http://www.nationalreview.com/article/444370/donald-trump-refugee-executive-order-no-muslim-ban-separating-fact-hysteria
Toch vreemd. Als ene journalist iets durft te zeggen over de lengte van zijn pik, dan stuurt Trump direct een kwaaie tweet de wereld in. Maar als er door lagere overheden kennelijk misbruik wordt gemaakt van zijn dienstbevel, ten koste van tientallen zo niet honderden burgers, dan zwijgt deze klojo, en zijn hofhouding, als het graf.quote:However, there are reports that the ban is being applied even to green-card holders. This is madness. The plain language of the order doesn’t apply to legal permanent residents of the U.S., and green-card holders have been through round after round of vetting and security checks. The administration should intervene, immediately, to stop misapplication. If, however, the Trump administration continues to apply the order to legal permanent residents, it should indeed be condemned.
En 51% van de Moslims will door Sharia geregeerd worden en 25% steunt geweld in dienst van de globale Jihad. De redenen die Trump daar op leest zijn ernstige zaken waar naar gekeken moet worden, maar als je dat structureel niet doet dan kom je vanzelf uit op iemand als Trump die het heft in eigen handen neemt. En dan is Trump, vergeleken met 'Let's find out if sand glows the dark' Ted Cruz, nog niet eens de slechtste die je kunt treffen.quote:Op zondag 29 januari 2017 12:32 schreef Euribob het volgende:
Dit soort uitlatingen, gevolgd door restricties opgelegd aan moslimlanden maakt voor mij de intenties van Trump toch vrij duidelijk. Dat zijn ambtenaren een beetje schaven aan de bewoording zodat het niet direct in conflict is met de constitutie doet niets af aan de gevolgen van zo'n executive order (het effectief uit Amerika verbannen van een groot deel van de wereldwijde moslimgemeenschap).
ja mensen die ziende blind varen op dit soort retoriek zullen uiteindelijk wel te pletter slaan op een ijsbergjequote:Op zondag 29 januari 2017 12:32 schreef Euribob het volgende:
Dit soort uitlatingen, gevolgd door restricties opgelegd aan moslimlanden maakt voor mij de intenties van Trump toch vrij duidelijk. Dat zijn ambtenaren een beetje schaven aan de bewoording zodat het niet direct in conflict is met de constitutie doet niets af aan de gevolgen van zo'n executive order (het effectief uit Amerika verbannen van een groot deel van de wereldwijde moslimgemeenschap).
Ja, maar die discussie over hoe levensgevaarlijk moslims zijn voerde ik nu juist niet. Het gaat mij erom dat er hier mensen lopen te verkondigen dat Trump met zijn beleid niet bewust moslims weerde. Wel dus.quote:Op zondag 29 januari 2017 12:42 schreef Nintex het volgende:
[..]
En 51% van de Moslims will door Sharia geregeerd worden en 25% steunt geweld in dienst van de globale Jihad. De redenen die Trump daar op leest zijn ernstige zaken waar naar gekeken moet worden, maar als je dat structureel niet doet dan kom je vanzelf uit op iemand als Trump die het heft in eigen handen neemt. En dan is Trump, vergeleken met 'Let's find out if sand glows the dark' Ted Cruz, nog niet eens de slechtste die je kunt treffen.
Schauble vanmorgen nog in een interview, Duitsland heeft de migratie niet goed aangepakt. Merkel zou de klok terugdraaien als dat zou kunnen. Dat kan niet meer, ze hebben het verneukt. Obama's legacy (en die van de andere politici die het zo gigantisch verknalt hebben) zijn Trump en Brexit. Rutte laat ons straks hier achter met Wilders, Hollande met Le Pen. En ga zo maar door.
Daarbij is het sinds 9/11 sowieso moeilijk om de VS in te komen en heeft de VS in de recente geschiedenis weinig zin gehad om migranten toe te laten. In '68 wilde de bevolking geen Hongaren en in '39 werden Duitse Joden zelfs teruggestuurd.
Jij werkt tijdens weekenden?quote:Op zondag 29 januari 2017 12:57 schreef vigen98 het volgende:
Valt me trouwens op bij demonstraties zijn de overgrote meerderheid gewoon vrouwenHebben ze geen werk ofzo?
Waren er vrijdag veel demonstranten?quote:Op zondag 29 januari 2017 12:58 schreef vigen98 het volgende:
[..]
Het decreet ging in op vrijdag. Mensen werken op een vrijdag.
Want iedereen die werkt werkt altijd op vrijdag en zaterdag?quote:Op zondag 29 januari 2017 12:57 schreef vigen98 het volgende:
Valt me trouwens op bij demonstraties zijn de overgrote meerderheid gewoon vrouwenHebben ze geen werk ofzo?
Niet alleen voor deze demonstraties maar gewoon de vorige demonstraties tegen Trump overgrote deel waren vrouwen.quote:Op zondag 29 januari 2017 13:00 schreef Xa1pt het volgende:
[..]
Want iedereen die werkt werkt altijd op vrijdag en zaterdag?
Redelijk toch bij JFK?quote:Op zondag 29 januari 2017 12:59 schreef ExtraWaskracht het volgende:
[..]
Waren er vrijdag veel demonstranten?
En je punt is...?quote:Op zondag 29 januari 2017 12:57 schreef vigen98 het volgende:
Valt me trouwens op bij demonstraties zijn de overgrote meerderheid gewoon vrouwen
Nee zeker niet alleen vraag me af waarom er zoveel vrouwen zijn en waarom er weinig mannen mee doen aan de demonstraties. Jezus wat ben jij radicaal zegquote:Op zondag 29 januari 2017 13:04 schreef Ringo het volgende:
[..]
En je punt is...?
Beschouw je ze als tweederangs wezens?
Ik kan het ook fout hebben hoorquote:Op zondag 29 januari 2017 13:05 schreef ExtraWaskracht het volgende:
[..]
De foto die ik plaatste was volgens mij van zaterdag, maar ik kan me vergissen.
Je opmerking over werk maakt het er anders niet echt beter op.quote:Op zondag 29 januari 2017 13:07 schreef vigen98 het volgende:
[..]
Nee zeker niet alleen vraag me af waarom er zoveel vrouwen zijn en waarom er weinig mannen mee doen aan de demonstraties. Jezus wat ben jij radicaal zegGelijk suggereren dat ik vrouwen als 2e rangs wezens zie
Gestoord echt..
Ach rot alsjeblieft een eind opquote:Op zondag 29 januari 2017 13:24 schreef Xa1pt het volgende:
[..]
Je opmerking over werk maakt het er anders niet echt beter op.
Die knul is te jong om te werken.quote:
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |