Praatjes vullen geen gaatjes natuurlijk. Ik baseer mij liever op handelen. En als ik dan lees over het handelen van Trump, ben ik niet bijzonder onder de indruk. Verder is het feit dat mensen die goed bevriend zijn met iemand positief zijn over die persoon of zijn naasten nogal tautologisch.quote:Op woensdag 11 januari 2017 15:57 schreef KrappeAuto het volgende:
[..]
Ik heb uren en uren beeldmateriaal van hem zelf gezien; zijn speeches en interviews. Dan krijg je zaken mee zonder de politiek gekleurde lens van de media. Heb jij deze hele cyclus wel eens één hele rally van hem bekeken?
Secundaire bronnen heb ik zeker gebruikt, maar ik hecht bijvoorbeeld meer waarde aan wat andere betrouwbare mensen die hem goed kennen over hem en zijn kinderen zeggen dan wat een journalist die net is afgestudeerd met een diploma in journalistiek van een universiteit in Democratisch bolwerk New York over hem schrijft.
Ik weet bijvoorbeeld dat Kevin O'Leary zijn kinderen zeer prettige mensen vindt. Piers Morgan is ook een vrij grote supporter. Dit zijn algemeen betrouwbare mensen die Trump en/of zijn familie goed kennen. Hun uitspraken over hem zeggen heel veel.
De mensen die hem goed kennen en hem een monster vinden zijn er niet/nauwelijks. Zeer bijzonder voor iemand als Trump, die dagelijks met honderden mensen te maken heeft. Het laat ook zien dat hij waarschijnlijk een getalenteerd diplomaat is.
Ah, de klassieke 'iedereen is gek, behalve ik'-drogreden.quote:Maar ik denk dat het vooral ook aan komt op hoe goed je de realiteit/wereld begrijpt. De één heeft daar een betere grip op dan de ander.
Enkele quotes uit de opening van Tillerson speech:quote:Op woensdag 11 januari 2017 16:08 schreef antiderivative het volgende:
[..]
Tillerson werd geintroduceerd door:
John Cornyn (R) (Sen. from Texas)
Ted Cruz (R) (Sen. from Texas)
Sam Nunn (D) (Former Sen. from Georgia)
Robert Gates (R) (Former Defense Secretary, NSA Advisor & Director of CIA under Obama/Bush Jr/Bush Sr./Reagan)twitter:NPR twitterde op woensdag 11-01-2017 om 15:25:07Rex Tillerson hearing opens with strong endorsements from former Sen. Sam Nunn and former Sec. of Def. Robert Gates https://t.co/bF6hT9NrY5 reageer retweet
Plus dat ie al direct Iran erbij sleepte. Die zijn inderdaad geen vriendjes met Exxon.quote:Op woensdag 11 januari 2017 16:19 schreef antiderivative het volgende:
[..]
Enkele quotes uit de opening van Tillerson speech:
"We will apply logic to foreign policy... but we will not apologise for who we are."
"Russia must be held to account for its actions"
"Radical Islam poses a grave risk to the stability of nations and the well-being of their citizens."
"If accountability does not start with ourselves, we cannot credibly extend it to our friends or our adversaries"
"To achieve the stability, peace & security in the 21st century, American leadership must not only be renewed, but asserted."
Waarom niet? Je bouwt geen zeer succesvol, gediversifieerd, globaal bedrijf op zonder dat je goed overweg kunt met mensen met allerlei verschillende achtergronden. Hij begrijpt mensen heel goed en weet precies hoe je je moet gedragen in verschillende soorten omgevingen. Zijn rally in Mobile, Alabama is heel anders dan zijn speech tijdens een kerkdienst in Detroit of voor een Joods publiek.quote:Op woensdag 11 januari 2017 16:05 schreef Kijkertje het volgende:
[..]
Ik weet niet hoor maar Trump en diplomatie gaat er bij mij nog niet in
Zaken zijn zaken.quote:Op woensdag 11 januari 2017 16:09 schreef brokjespoes het volgende:
[..]
Nou, er zijn anders genoeg mensen die nog miljoenen op hem te vorderen hebben en geen goed woord voor hem over hebben, al kun je daar wellicht van zeggen dat ze hem uiteindelijk toch niet zo heel erg goed kenden.
Hij is een keiharde zakenman, natuurlijk ga je op zijn niveau dan veel rechtszaken krijgen.quote:Op woensdag 11 januari 2017 16:11 schreef invalidusername het volgende:
[..]
Toch wel bijzonder dat zo'n aimabel mensen zo'n enorm spoor aan rechtszaken achter zich aan trekt. Alles wat ie doet mondt uit in een rechtszaak.
"America has been indispensable in providing the stability to prevent another world war and increase global prosperity."quote:Op woensdag 11 januari 2017 16:19 schreef antiderivative het volgende:
[..]
Enkele quotes uit de opening van Tillerson speech:
"We will apply logic to foreign policy... but we will not apologise for who we are."
"Russia must be held to account for its actions"
"Radical Islam poses a grave risk to the stability of nations and the well-being of their citizens."
"If accountability does not start with ourselves, we cannot credibly extend it to our friends or our adversaries"
"To achieve the stability, peace & security in the 21st century, American leadership must not only be renewed, but asserted."
Fanboysquote:Op woensdag 11 januari 2017 16:21 schreef KrappeAuto het volgende:
Zijn Twitter-account is gewoon een plek voor hem om te trollen en om zo nu en dan de (anti-Trump) media te passeren als het gaat om belangrijkere zaken.
Ah ok zijn tweets hoeven we dus niet serieus te nemen.quote:Op woensdag 11 januari 2017 16:21 schreef KrappeAuto het volgende:
[..]
Waarom niet? Je bouwt geen zeer succesvol, gediversifieerd, globaal bedrijf op zonder dat je goed overweg kunt met mensen met allerlei verschillende achtergronden. Hij begrijpt mensen heel goed en weet precies hoe je je moet gedragen in verschillende soorten omgevingen. Zijn rally in Mobile, Alabama is heel anders dan zijn speech tijdens een kerkdienst in Detroit of voor een Joods publiek.
Als hij het heel snel met mensen aan de stok zou krijgen in privé dan zou hij nooit bereikt hebben wat hij heeft bereikt. Wat je zag tijdens deze verkiezingen van hem publiekelijk is toneel.
Zijn Twitter-account is gewoon een plek voor hem om te trollen en om zo nu en dan de (anti-Trump) media te passeren als het gaat om belangrijkere zaken.
Een mooie manier om te zeggen dat hij gewoon roept wat de mensen die voor hem staan graag willen horen, dat wel.quote:Op woensdag 11 januari 2017 16:21 schreef KrappeAuto het volgende:
[..]
Hij begrijpt mensen heel goed en weet precies hoe je je moet gedragen in verschillende soorten omgevingen. Zijn rally in Mobile, Alabama is heel anders dan zijn speech tijdens een kerkdienst in Detroit of voor een Joods publiek.
Natuurlijk juist niet.quote:Op woensdag 11 januari 2017 16:23 schreef KrappeAuto het volgende:
[..]
Zaken zijn zaken.
[..]
Hij is een keiharde zakenman, natuurlijk ga je op zijn niveau dan veel rechtszaken krijgen.
Inderdaad, een goede zakenman voorkomt juist rechtszaken.quote:
aldus de US diplomattwitter:RichardGrenell twitterde op woensdag 11-01-2017 om 16:43:24Politicians should listen to Rex Tillerson on sanctions. He knows how sanctions actually work not just how they are *intended*. reageer retweet
Nog 10 minuten. Genot.quote:
Neu, de Russische waren gewoon op.quote:Op woensdag 11 januari 2017 17:02 schreef Ludachrist het volgende:
Vraag 1: zijn er genoeg Amerikaanse vlaggen op het podium om te benadrukken dat Trump een echte patriot is?
Ja.quote:
Ik heb geen geluid bij die stream?quote:Op woensdag 11 januari 2017 16:50 schreef Zipportal het volgende:
[..]
Nog 10 minuten. Genot.
http://www.rtlz.nl/algeme(...)iezing-tot-president
deze wel?quote:Op woensdag 11 januari 2017 17:06 schreef sneakydesert het volgende:
[..]
Ik heb geen geluid bij die stream?
Daar wel ja, die andere stond erg zacht. Thnx!quote:Op woensdag 11 januari 2017 17:06 schreef Max23 het volgende:
[..]
deze wel?
http://nos.nl/livestream/(...)an-donald-trump.html
Ah, beter.quote:Op woensdag 11 januari 2017 17:06 schreef Max23 het volgende:
[..]
deze wel?
http://nos.nl/livestream/(...)an-donald-trump.html
Jep. Diplomaten doen bijna niet anders.quote:Op woensdag 11 januari 2017 16:29 schreef Ludachrist het volgende:
[..]
Een mooie manier om te zeggen dat hij gewoon roept wat de mensen die voor hem staan graag willen horen, dat wel.
Is dat zijn speech? Dan zitten we hier volgend jaar nog.quote:
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |