In NWS zou dat 'nice' worden genoemd.quote:Op vrijdag 4 november 2016 13:36 schreef Re het volgende:
dus conclusie, Hillary = Satan die kleine kindjes neukt in bubbelbaden
Nee, spirit cooking verwijst naar alles doen wat je in de video ziet, het is een 'kunstwerk' dat uitgevoerd moet worden. In mijn vorige quote van haar kun je lezen dat ze het soms in musea uitvoert en soms bij mensen thuis. Dit gaat duidelijk over een uitvoering bij iemand thuis.quote:Op vrijdag 4 november 2016 13:38 schreef Ludachrist het volgende:
[..]
Spirit cooking is echter de naam van het kunstwerk, geen werkwoord. Net zoals bij alle kunstwerken is het bedoeld om mensen aan het denken te zetten. Dat mensen zo'n kunstwerk ziet en het vervolgens letterlijk nemen is dan wel grappig.
Verder mist er, uiteraard, weer veel context. Misschien is Tony fan van haar werk, in het bijzonder Spirit Cooking, en gaan ze dat met haar bespreken? Of ze kennen elkaar al jaren en dit is een inside grapje? Ik vind de link 'iemand zegt spirit cooking' -> ze gaan moedermelk en sperma eten in ieder geval niet direct de meest voor de hand liggende.
Waarin de kunstenares dus aangeeft dat het dus als kunst bedoeld is. Of je dat nou vindt of niet moet je zelf weten. Ik vind het gros van de hedendaagse kunst pretentieus geklieder of gepruts, maar wie ben ik.quote:Op vrijdag 4 november 2016 13:29 schreef fixatoman het volgende:
[..]
Van de 'kunstenares' zelf:
[..]
Ik denk dat niemand hier daadwerkelijk gelooft in zwarte magie, satanisme of vergelijkbare onzin. Maar dat heeft verder weinig te maken met hoe dit ritueel door de 'kunstenares' zelf beschreven wordt.
Verder maakt het Podesta nog steeds geschift dat hij met varkensbloed en weet ik 't wat gaat zitten kliederen en over beeldjes van kinderen of iets dergelijks gaat zitten gooien. Of moeten we dat tegenwoordig ook maar gewoon kunst vinden?
Pixxx?quote:Op vrijdag 4 november 2016 13:36 schreef Re het volgende:
dus conclusie, Hillary = Satan die kleine kindjes neukt in bubbelbaden
Precies.quote:Op vrijdag 4 november 2016 13:41 schreef Monolith het volgende:
[..]
Waarin de kunstenares dus aangeeft dat het dus als kunst bedoeld is. Of je dat nou vindt of niet moet je zelf weten. Ik vind het gros van de hedendaagse kunst pretentieus geklieder of gepruts, maar wie ben ik.
Context is nou eenmaal belangrijk. Als je in je blote lul voor een grote groep mensen gaat zitten die je gaan portretteren, dan heet het kunst. Doe je dat op het schoolplein van een basisschool, dan ben je een viezerik.
quote:Everything depends on which context you are doing what you are doing. If you are doing the occult magic in the context of art or in a gallery, then it is the art. If you are doing it in different context, in spiritual circles or private house or on TV shows, it is not art.
Sorry, ik heb alleen e-mails van zijdelings gerelateerde figuren die in codetaal mogelijk over deze praktijken spreken voor je. Is dat ook goed?quote:
Meh, daar krijg ik geen strakke plasser van.quote:Op vrijdag 4 november 2016 13:43 schreef Mystikvm het volgende:
[..]
Sorry, ik heb alleen e-mails van zijdelings gerelateerde figuren die in codetaal mogelijk over deze praktijken spreken voor je. Is dat ook goed?
Tevergeefs al pogingen gedaan om het over de verkiezingen te hebben en deze discussie in het WikiLeaks topic te doen, maar dat is aan dovemansoren gericht.quote:Op vrijdag 4 november 2016 13:43 schreef PippenScottie het volgende:
Ik lees hier af en toe nog iets, maar dit topic is compleet gestoord geworden.
Ik lees nergens dat het niet in 'the context of art' zou gebeuren. Gezien het feit dat mevrouw kunstenares is, lijkt me dat voor de hand liggend.quote:
Nee, dat is dus onjuist.quote:Op vrijdag 4 november 2016 13:41 schreef fixatoman het volgende:
[..]
Nee, spirit cooking verwijst naar alles doen wat je in de video ziet, het is een 'kunstwerk' dat uitgevoerd moet worden. In mijn vorige quote van haar kun je lezen dat ze het soms in musea uitvoert en soms bij mensen thuis. Dit gaat duidelijk over een uitvoering bij iemand thuis.
quote:The intention, the context for what is made, and where it is made defines what art is or not.
Mijn vriendin is vanavond niet thuis, dus ik denk dat ik een pizza ga eten vanavond.quote:Op vrijdag 4 november 2016 13:44 schreef xpompompomx het volgende:
[..]
Meh, daar krijg ik geen strakke plasser van.
Trump's is koning van de 'fake world'. Ik bedoel een miljardair die waarschijnlijk niet eens zo rijk is als hij zegt als voorvechter van de werkende middenklasse. Woont in een toren met zijn eigen naam op de gevel wat 'zogenaamd' een luxueus onderkomen zou moeten zijn, maar een pauperbende blijkt.quote:Op vrijdag 4 november 2016 13:37 schreef kipknots het volgende:
[..]
Wat een gebrek aan zelfkennis toch weer.
Moeilijk kunstwerk -> mogelijk etentje met Podesta -> Podesta = satan confirmed -> Tevens pedofiel.quote:Op vrijdag 4 november 2016 13:51 schreef SaintOfKillers het volgende:
Wat heeft de conceptuele insteek van het werk van één of andere arty farty artiest met de verkiezingen te maken?
zwaar religieuze mensen stemmen sowieso niet op democraten... meestal omdat ze gewoon dom zijnquote:Op vrijdag 4 november 2016 13:53 schreef Probably_on_pcp het volgende:
#spiritcooking is nu trending op Twitter en met name de religieuze mensen zijn nogal boos over de occulte praktijken van Clinton's campagneleider Podesta:
NWS / Wikileaks: Campagneleider Clinton doet aan occulte rituelen
Dit gaat Clinton stemmen kosten!
Hier hoef je echt niet zwaar religieus voor te zijn hoor.quote:Op vrijdag 4 november 2016 13:54 schreef Re het volgende:
[..]
zwaar religieuze mensen stemmen sowieso niet op democraten... meestal omdat ze gewoon dom zijn
Herstel; zijn broer heeft contact met een rare kunstenares.quote:Op vrijdag 4 november 2016 13:58 schreef Mystikvm het volgende:
Dus, de campagneleider van Clinton heeft contact met een rare kunstenares die satanistische kunstwerken maakt? Who fucking cares? Op welke manier is dit relevant voor de verkiezingen?
nou ja die mexicanen en cubanen kunnen er ook wat van qua occult gedrag....quote:Op vrijdag 4 november 2016 13:57 schreef Probably_on_pcp het volgende:
[..]
Hier hoef je echt niet zwaar religieus voor te zijn hoor.
En Latino's zijn volgens mij over het algemeen redelijk katholiek. Die zullen deze shit ook niet tof vinden.
Jij denkt dat geen enkele kiezer dit erg vindt?quote:Op vrijdag 4 november 2016 13:58 schreef Mystikvm het volgende:
Dus, de campagneleider van Clinton heeft contact met een rare kunstenares die satanistische kunstwerken maakt? Who fucking cares? Op welke manier is dit relevant voor de verkiezingen?
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |