Haast onmogelijk om dit daadwerkelijk te meten met het debat van vanavond.quote:Op zondag 9 oktober 2016 15:00 schreef monkyyy het volgende:
Poll: GrabGate heeft effect op de peilingen?
• Trump zal hierdoor stijgen in de peilingen
• Trump zal hierdoor dalen in de peilingen
• GrabGate heeft geen effect op de peilingen
Tussenstand:
[ afbeelding ]
Ook een poll maken? Klik hier
Probeer uzelf te verplaatsen in de Amerikaanse stemmer.
Bedoel je dat het haast onmogelijk te meten is omdát er vanavond een debat is en ook dat debat de polls beïnvloedt?quote:Op zondag 9 oktober 2016 15:01 schreef fixatoman het volgende:
[..]
Haast onmogelijk om dit daadwerkelijk te meten met het debat van vanavond.
twitter:mmurraypolitics twitterde op zondag 09-10-2016 om 15:00:15New NBC/WSJ/Marist poll of PA (conducted before Fri)Clinton 49Trump 37Johnson 6Stein 4(Oct. 3-6, likely voters) reageer retweet
twitter:mmurraypolitics twitterde op zondag 09-10-2016 om 15:00:03New NBC/WSJ/Marist poll of FL (conducted before Fri):Clinton 45%Trump 42%Johnson 5%Stein 3%(Oct. 3-5, likely voters) reageer retweet
twitter:mmurraypolitics twitterde op zondag 09-10-2016 om 15:00:49More from NBC/WSJ/Marist poll of FL:Rubio 48%Murphy 46%(Oct. 3-5 -- before hurricane, likely voters) reageer retweet
Gambetta was me net voortwitter:mmurraypolitics twitterde op zondag 09-10-2016 om 15:01:08More from NBC/WSJ/Marist poll of PAMcGinty 48Toomey 44(Oct. 3-6, likely voters) reageer retweet
Dit lijkt me de key, de Philadelphia suburbs lijken hem echt compleet af te wijzen. En dan is deze poll nog verricht voor de uitspraken van afgelopen vrijdag. Zonder Pennsylvania wordt het een lastig verhaal.quote:In Pennsylvania Clinton holds a nearly 2-to-1 advantage among whites with a college degree (58 percent to 32 percent). In Philadelphia, Clinton leads Trump by a whopping 74 percent-to-21 percent margin, and her advantage is almost as big in the Philadelphia suburbs, 64 percent to 28 percent.
Polls hebben vaak een looptijd van een paar dagen.quote:Op zondag 9 oktober 2016 15:02 schreef Federer-fan het volgende:
[..]
Bedoel je dat het haast onmogelijk te meten is omdát er vanavond een debat is en ook dat debat de polls beïnvloedt?
Veel gematigde republikeinen in de suburbs gaan naar Clinton. Trump kan Pennsylvania vergeten als die onder die groep zo verliest. Er wordt hier soms lacherig gedaan over Romney en Kasich, maar Trump kan niet zonder deze groepquote:Op zondag 9 oktober 2016 15:07 schreef Gambetta het volgende:
[..]
Dit lijkt me de key, de Philadelphia suburbs lijken hem echt compleet af te wijzen. En dan is deze poll nog verricht voor de uitspraken van afgelopen vrijdag. Zonder Pennsylvania wordt het een lastig verhaal.
Ik denk ook dat dat de surge was vlak voor het 1e debat. Je zag ineens zijn support met 10 procent stijgen onder republikeinse kiezers. Mensen die voorheen misschien nevertrump waren, maar het idee van een clinton presidentschap toch enger vonden en eieren voor hun geld kozen.quote:Op zondag 9 oktober 2016 15:09 schreef L3gend het volgende:
[..]
Veel gematigde republikeinen in de suburbs gaan naar Clinton. Trump kan Pennsylvania vergeten als die onder die groep zo verliest. Er wordt hier soms lacherig gedaan over Romney en Kasich, maar Trump kan niet zonder deze groep
quote:Op zondag 9 oktober 2016 15:00 schreef fixatoman het volgende:
Ik ben erg benieuwd hoe Trump gaat reageren. Als hij echt 'all in' gaat dan gaat de GOP uiteen scheuren.
Trump gaat voor de: "Bill Clinton is een verkrachter" strategie.twitter:realDonaldTrump twitterde op zondag 09-10-2016 om 15:17:02EXCLUSIVE — Video Interview: Bill Clinton Accuser Juanita Broaddrick Relives Brutal Rapes:https://t.co/9j7f8VK9Md reageer retweet
Aint gonna work. Hij kan beter humble zijn. Bovendien heet zijn tegenstander Hillary, niet Bill.quote:Op zondag 9 oktober 2016 15:23 schreef Nintex het volgende:
[..]Trump gaat voor de: "Bill Clinton is een verkrachter" strategie.twitter:realDonaldTrump twitterde op zondag 09-10-2016 om 15:17:02EXCLUSIVE — Video Interview: Bill Clinton Accuser Juanita Broaddrick Relives Brutal Rapes:https://t.co/9j7f8VK9Md reageer retweet
Romney en Kasich, hahahahaha.quote:Op zondag 9 oktober 2016 15:09 schreef L3gend het volgende:
[..]
Veel gematigde republikeinen in de suburbs gaan naar Clinton. Trump kan Pennsylvania vergeten als die onder die groep zo verliest. Er wordt hier soms lacherig gedaan over Romney en Kasich, maar Trump kan niet zonder deze groep
Het gaat erom dat hij met de Clintons op gelijke voet komt te staan. Hoe lager de turn-out, hoe smeriger het debat, hoe groter zijn kans om te winnen. Want hij heeft een groep boze kiezers die ongeacht wat hij doet toch wel op hem stemmen.quote:Op zondag 9 oktober 2016 15:24 schreef skysherrif het volgende:
Bovendien kent iedereen toch wel de bekende aantijgingen aan het adres van de Clintons, de mensen die dat geloven stemmen toch wel op je.
Het is ook die groep die hij toch al heeft die hij aanspreekt met die schandalen. Indeps willen toch liever horen hoe hij werkloosheid gaat aanpakken of zorgt dat er geen aanslagen meer komen.quote:Op zondag 9 oktober 2016 15:28 schreef Nintex het volgende:
[..]
Het gaat erom dat hij met de Clintons op gelijke voet komt te staan. Hoe lager de turn-out, hoe smeriger het debat, hoe groter zijn kans om te winnen. Want hij heeft een groep boze kiezers die ongeacht wat hij doet toch wel op hem stemmen.
Het is vooral de andere partij beschadigen, kapot maken, vernederen, zoals hij met de 17 republikeinse kandidaten heeft gedaan.quote:Op zondag 9 oktober 2016 15:30 schreef skysherrif het volgende:
[..]
Het is ook die groep die hij toch al heeft die hij aanspreekt met die schandalen. Indeps willen toch liever horen hoe hij werkloosheid gaat aanpakken of zorgt dat er geen aanslagen meer komen.
Als er een poll wordt gehouden over belangrijke issues staat vermoedelijk "Bills rape accusations" zeer laag.
Dat en wat over is van de GOP plat brandentwitter:billpruitt twitterde op zaterdag 08-10-2016 om 23:44:47As a producer on seasons 1 & 2 of #theapprentice I assure you: when it comes to the #trumptapes there are far worse. #justthebegininng reageer retweet
twitter:realDonaldTrump twitterde op zondag 09-10-2016 om 15:00:51Tremendous support (except for some Republican "leadership"). Thank you. reageer retweet
Alle 3 post debate?quote:Op zondag 9 oktober 2016 15:42 schreef Gambetta het volgende:
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
CBS/YouGov polls.
Je blijft me voorquote:Op zondag 9 oktober 2016 15:42 schreef Gambetta het volgende:
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
CBS/YouGov polls.
Persoonlijk denk ik dat de race wel gelopen is, de persoon Trump is gewoon ongeschikt gebleken als president de inhoud is dan al weer veel minder van belang. Er zullen waarschijnlijk nog veel meer filmpjes gevonden worden. Trump heeft geen enkel respect voor vrouwen, het versieren van getrouwde vrouwen zal ook niet goed vallen bij de familiegerichte Amerikanen.quote:Op zondag 9 oktober 2016 15:30 schreef skysherrif het volgende:
[..]
Het is ook die groep die hij toch al heeft die hij aanspreekt met die schandalen. Indeps willen toch liever horen hoe hij werkloosheid gaat aanpakken of zorgt dat er geen aanslagen meer komen.
Als er een poll wordt gehouden over belangrijke issues staat vermoedelijk "Bills rape accusations" zeer laag.
https://www.washingtonpos(...)f592f176e_story.htmlquote:More Trump tapes surface with crude sex remarks
Oh. Dat bedoelde ik natuurlijk.quote:Op zondag 9 oktober 2016 15:45 schreef Gambetta het volgende:
[..]
Wel post-debate ja, maar wel vóór de uitspraken van Trump.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |