Wat niet klopt is dat er miljoenen vrouwen worden gedwongen tot religieuze kleding en op het moment dat er een burkini verbod komt daar ineens een hype over ontstaat. Het argument vrijheid is gewoon ontzettend hypocriet om te gebruiken in deze context.quote:Op woensdag 24 augustus 2016 11:35 schreef Gia het volgende:
Daar gaat dit topic niet over. Ik ben tegen de dwang om een hoofddoek te moeten dragen, helemaal tegen de boerka en gezichtssluier. Ik zou er zelf niet aan moeten denken zoiets uit vrije wil te gaan dragen. Maar de rest van de kleding die veel moslima's dragen verschilt echt niet zoveel van normale westerse kleding. Daarbij gaat het in dit topic over de boerkini, die nogal op een wetsuit lijkt, waarbij een wetsuit geen probleem is, en moet een vrouw een tuniek uitdoen, terwijl westerse vrouwen zoiets gerust mogen dragen.
En dat klopt niet.
Wel mooi om het contrast te zien tussen de perceptie van die geloven. Praktisch hetzelfde maar een totaal verschillend imago.quote:Op woensdag 24 augustus 2016 11:35 schreef Wespensteek het volgende:
[..]
Als ze het kruis weglaten voldoet het volgens mij ook aan de islamitische regels, de verschillen zijn minimaal tussen de geloven wat dat betreft.
Ik verdedig het verbod niet, ik ageer tegen het argument vrijheid in deze discussie.quote:Op woensdag 24 augustus 2016 11:37 schreef erodome het volgende:
Dus dan ook maar de lange rok verbieden, want he, er worden vrouwen gedwongen dat aan te trekken. En alle meisjes max op hun 18de ontmaagd buiten het huwelijk, want er worden vrouwen gedwongen als maagd het huwelijk te betreden.
Wat doen we met huisvrouwen, want ook daar zitten gedwongen gevallen tussen, bij werkende vrouwen ook al.
Je bent natuurlijk ook fel tegen prostitutie, want in tegenstellig tot de bovenstaande voorbeelden zitten daar echt teveel zeer schrijnende gevallen tussen van dwang.
Zo kan ik nog wel even doorgaan. Waarom hoor ik je daar niet over, maar wel over de burkini die juist uit een progressieve stroming binnen de islam komt? Waarbij ik er vergif op in durf te nemen dat het 9 van de 10 keer ongedwongen is?
Er is een groot grijs gebied, maar sommige kleding is duidelijk religieus en het lijkt me dat ze zich daarop richten.quote:Op woensdag 24 augustus 2016 11:29 schreef Gia het volgende:
[..]
Wat maakt kleding religieus? Hoe je er zelf over denkt? Waarom je het draagt?
Je reageert niet inhoudelijk.quote:Op woensdag 24 augustus 2016 11:34 schreef truthortruth het volgende:
[..]
You are barking up the wrong tree.
Vrouwen gaan ook niet met een boerkini op het strand liggen, lijkt me. Tenminste niet zoëen als op mijn voorbeeld. Wel in een legging en tuniek. Voorbeeld van Yasmin. En dat mag niet als je moslima bent en wel als je geen moslima bent.quote:Op woensdag 24 augustus 2016 11:36 schreef Murdera het volgende:
[..]
Ik zie nooit iemand in een wetsuit op het strand liggen. Die worden enkel gebruikt voor sporten.
dus ze kleden zich op het strand om van legging en tuniek naar boerkini?quote:Op woensdag 24 augustus 2016 11:40 schreef Gia het volgende:
[..]
Vrouwen gaan ook niet met een boerkini op het strand liggen, lijkt me. Tenminste niet zoëen als op mijn voorbeeld. Wel in een legging en tuniek. Voorbeeld van Yasmin. En dat mag niet als je moslima bent en wel als je geen moslima bent.
Die hype ervaar je zelf, maar idd wel jammer als je eigen reactie niet lijkt te stroken met de rest van de wereld.quote:Op woensdag 24 augustus 2016 11:37 schreef truthortruth het volgende:
[..]
Wat niet klopt is dat er miljoenen vrouwen worden gedwongen tot religieuze kleding en op het moment dat er een burkini verbod komt daar ineens een hype over ontstaat. Het argument vrijheid is gewoon ontzettend hypocriet om te gebruiken in deze context.
De overheid hoort zoveel mogelijk vrijheid te faciliteren. Dat er idiote mannen op deze planeet leven doet daar niets aan af.quote:Op woensdag 24 augustus 2016 11:37 schreef truthortruth het volgende:
[..]
Wat niet klopt is dat er miljoenen vrouwen worden gedwongen tot religieuze kleding en op het moment dat er een burkini verbod komt daar ineens een hype over ontstaat. Het argument vrijheid is gewoon ontzettend hypocriet om te gebruiken in deze context.
Je ageert niet. Je escaleert de boel naar een cultuur strijd door paar onschuldige vrouwen lastig te vallen.quote:Op woensdag 24 augustus 2016 11:38 schreef truthortruth het volgende:
[..]
Ik verdedig het verbod niet, ik ageer tegen het argument vrijheid in deze discussie.
Zo, best een libertarisch standpunt ineens.quote:Op woensdag 24 augustus 2016 11:42 schreef Xa1pt het volgende:
[..]
De overheid hoort zoveel mogelijk vrijheid te faciliteren.
De hoofddoek was het probleem niet, die mocht ze gewoon ophouden en daarvoor heeft ze geen boete gekregen.quote:Op woensdag 24 augustus 2016 11:21 schreef Jigzoz het volgende:
[..]
Nou, bel de Franse politie op en leg ze uit dat die vrouw om niet-religieuze redenen een niet-islamitische hoofddoek droeg.
Geen idee. Maar ik kleed mezelf wel altijd op het strand, in een toilet of kleedhokje, om van mijn normale kleding naar mijn badpak. Mensen die een wetsuit willen dragen, mijn zoon bijvoorbeeld, kleden zich ook op het strand om. Je gaat niet met een badpak of wetsuit al aan naar het strand. Hoewel een badpak op zich wel kan, onder de kleding, als je dat zou willen.quote:Op woensdag 24 augustus 2016 11:41 schreef Murdera het volgende:
[..]
dus ze kleden zich op het strand om van legging en tuniek naar boerkini?
Ja, ik heb me verbeterd. Blijkt dat de Franse politie in die tuniek religieuze badkleding herkende. Beetje dom.quote:Op woensdag 24 augustus 2016 11:43 schreef erodome het volgende:
[..]
De hoofddoek was het probleem niet, die mocht ze gewoon ophouden en daarvoor heeft ze geen boete gekregen.
Dit verbod gaat dus NIET om de hoofddoek op zichzelf.
Dan moet men elk moslimmeisje dat geboren wordt weghalen bij de ouders en opvoeden in een seculier weeshuis.quote:Op woensdag 24 augustus 2016 11:42 schreef Xa1pt het volgende:
[..]
De overheid hoort zoveel mogelijk vrijheid te faciliteren. Dat er idiote mannen op deze planeet leven doet daar niets aan af.
?quote:Op woensdag 24 augustus 2016 11:41 schreef Baconbus het volgende:
Die hype ervaar je zelf, maar idd wel jammer als je eigen reactie niet lijkt te stroken met de rest van de wereld.
Maar dat maakt het niet minder hypocriet om wel tegen die overheid te protesteren maar niet tegen die idiote mannen (en vrouwen) wat een veel groter probleem is.quote:Op woensdag 24 augustus 2016 11:42 schreef Xa1pt het volgende:
De overheid hoort zoveel mogelijk vrijheid te faciliteren. Dat er idiote mannen op deze planeet leven doet daar niets aan af.
Whut....quote:Op woensdag 24 augustus 2016 11:43 schreef Mathemaat het volgende:
Je ageert niet. Je escaleert de boel naar een cultuur strijd door paar onschuldige vrouwen lastig te vallen.
Mooie slanke dames dan ook maar verbieden, want er kan weleens een vatje rondlopen die zich daarom minderwaardig voelt.quote:Op woensdag 24 augustus 2016 11:25 schreef frietenstamp het volgende:
[..]
Moslimslaaf probeert de kufarhoeren op dat strand als minderwaardig te labelen. Politie zet haar weer even netjes op haar plek, helemaal onderaan de pikorde.
Deze mensen zijn niet vrij maar verpersoonlijken een verwerpelijke ideologie (vermomd als religie) die onze verworven vrijheden juist willen afbreken.quote:Op woensdag 24 augustus 2016 11:37 schreef Mathemaat het volgende:
[..]
[..]
[..]
Nee hoor, ik zal Nederland eigen maken voor mensen die vrij willen zijn en de rest van jullie de zee indrijven.
Nee, maar de hoofddoek bewijst dat de kleding uit religieuze opvattingen gedragen wordt en daarom verboden is. De vrouw op de foto van Yasmin draagt niet eens een boerkini.quote:Op woensdag 24 augustus 2016 11:43 schreef erodome het volgende:
[..]
De hoofddoek was het probleem niet, die mocht ze gewoon ophouden en daarvoor heeft ze geen boete gekregen.
Dit verbod gaat dus NIET om de hoofddoek op zichzelf.
Ik ken een hoop mensen die een zwembroek/bikini onder hun kleding dragen onderweg naar het strand. En een aantal die zich op het strand omkleden (achter een handdoek oid). Maar dit kan ik me met boerkinidragers niet voorstellen.quote:Op woensdag 24 augustus 2016 11:44 schreef Gia het volgende:
[..]
Geen idee. Maar ik kleed mezelf wel altijd op het strand, in een toilet of kleedhokje, om van mijn normale kleding naar mijn badpak. Mensen die een wetsuit willen dragen, mijn zoon bijvoorbeeld, kleden zich ook op het strand om. Je gaat niet met een badpak of wetsuit al aan naar het strand. Hoewel een badpak op zich wel kan, onder de kleding, als je dat zou willen.
Je rechtvaardigt dit als een strijd tegen een cultuur die vrouwen zou onderdrukken, maar in praktijk val je ongeveer de meeste liberale gelovige moslims lastig. Hoe denk je dat dit ontvangen wordt in de moslimhoek?quote:
Met heel veel allahu akbars, ontploffingen, rellen en dergelijke?quote:Op woensdag 24 augustus 2016 11:47 schreef Mathemaat het volgende:
[..]
Je rechtvaardigt dit als een strijd tegen een cultuur die vrouwen zou onderdrukken, maar in praktijk val je ongeveer de meeste liberale gelovige moslims lastig. Hoe denk je dat dit ontvangen wordt in de moslimhoek?
Hoe vaak moet ik nog zeggen dat ik niet voor het verbod ben. Ik ageer tegen mensen die het argument vrijheid gebruiken om tegen dit verbod in te gaan, dat is gewoon hypocriet.quote:Op woensdag 24 augustus 2016 11:47 schreef Mathemaat het volgende:
Je rechtvaardigt dit als een strijd tegen een cultuur die vrouwen zou onderdrukken, maar in praktijk val je ongeveer de meeste liberale gelovige moslims lastig. Hoe denk je dat dit ontvangen wordt in de moslimhoek?
Helemaal niet. Op wat de overheid doet heb je meer invloed dan op wat er binnenshuis gebeurt. Bovendien zorgt dit er op z'n best voor dat onderdrukte vrouwen niet meer naar het strand kunnen bijvoorbeeld en zich steeds minder in het openbaar begeven. Het werkt alleen maar contraproductief.quote:Op woensdag 24 augustus 2016 11:45 schreef truthortruth het volgende:
[..]
?
[..]
Maar dat maakt het niet minder hypocriet om wel tegen die overheid te protesteren maar niet tegen die idiote mannen (en vrouwen) wat een veel groter probleem is.
Sukkel. Met je doorzichtige dompraat en leugens.quote:Op woensdag 24 augustus 2016 10:51 schreef Elzies het volgende:
Ik ben de boerkini anders nog nergens tegengekomen binnen de Koran. Het is dus een eigentijds verzinsel van gefrustreerde orthodoxe haatbaardjes met een penisnijd complex.
Waarom kan dat dan niet?quote:Op woensdag 24 augustus 2016 11:49 schreef Xa1pt het volgende:
Bovendien zorgt dit er op z'n best voor dat onderdrukte vrouwen niet meer naar het strand kunnen bijvoorbeeld en zich steeds minder in het openbaar begeven.
Dat het niet productief is ben ik mee eens, maar het is nog steeds hypocriet om het argument vrijheid te gebruiken als verdediging van religieuze kleding terwijl er meer dwang dan vrijheid is bij religieuze kleding. Of dat nu de overheid is of de omgeving.quote:Op woensdag 24 augustus 2016 11:49 schreef Xa1pt het volgende:
Helemaal niet. Op wat de overheid doet heb je meer invloed dan op wat er binnenshuis gebeurt. Bovendien zorgt dit er op z'n best voor dat onderdrukte vrouwen niet meer naar het strand kunnen bijvoorbeeld en zich steeds minder in het openbaar begeven. Het werkt alleen maar contraproductief.
De overheid eigent zich het recht toe mensen te vertellen wat voor badpak ze aan moeten.quote:Op woensdag 24 augustus 2016 11:49 schreef truthortruth het volgende:
[..]
Hoe vaak moet ik nog zeggen dat ik niet voor het verbod ben. Ik ageer tegen mensen die het argument vrijheid gebruiken om tegen dit verbod in te gaan, dat is gewoon hypocriet.
Ik zou erg graag zien dat de engnekken achter die dwang aangepakt worden. Ik zie niet in hoe je de positie van die vrouwen verbeterd door ze nog meer beperkingen op te leggen.quote:Op woensdag 24 augustus 2016 11:37 schreef truthortruth het volgende:
[..]
Wat niet klopt is dat er miljoenen vrouwen worden gedwongen tot religieuze kleding en op het moment dat er een burkini verbod komt daar ineens een hype over ontstaat. Het argument vrijheid is gewoon ontzettend hypocriet om te gebruiken in deze context.
quote:
Er zijn, vaak, ook kleedhokjes. Of je gebruikt het toilet van een paviljoen. Moet je ook allemaal zelf weten.quote:Op woensdag 24 augustus 2016 11:47 schreef Murdera het volgende:
[..]
Ik ken een hoop mensen die een zwembroek/bikini onder hun kleding dragen onderweg naar het strand. En een aantal die zich op het strand omkleden (achter een handdoek oid). Maar dit kan ik me met boerkinidragers niet voorstellen.
Dat wil ik niet, ik zeg alleen hoe het is. Als je in boerka op het strand tussen de andere badgasten gaat zitten is er een probleem. Als je in winter in boerka over het strand gaat lopen is er niemand die er iets van gaat zeggen.quote:Op woensdag 24 augustus 2016 11:37 schreef Gia het volgende:
[..]
Google eens op 'strandkleding' en dan afbeeldingen.....
Wil je dat echt mensen dwingen te dragen? Ik draag al veel meer dan dat.
Daarbij wil je de temperatuur laten bepalen wat mensen op het strand mogen dragen?
Dat is geen dwang?
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Ik weet nog niet waar ik sta wat betreft toelaatbare kleding op het strand. Ik zal eerlijk zijn, ik zie het liefst mensen gewoon strand kleding op het strand. Die (zwem)boerka's zien er gewoon niet uit en het komt toch wat gedwongen over. Maar dat is denk ik niet voldoende reden om het te verbieden. Anderzijds als je naar een islamitisch land wil moet je je ook aan de voorschriften aanpassen, Dus als hun komen mogen ze zich ook wel aanpassen toch?
Nee hoor, ik word door de Nederlanders evenveel met de nek aangekeken. Ik heb nooit meegemaakt dat ik met open armen werd ontvangen. Integendeel, ik werd met argusogen aangekeken: ik was uit het niets een vrouwenonderukker, tegen seks voor het huwelijk, voor bomaanslagen, tegen het westen, LGBTfoob, tegen anticonceptie, anti-semiet, de ontnemer van vrijheden, tegen gelijkheid, verkrachter. Ik was de archetype wie volledig tegen het westen was. En als ik het probeerde te deëscaleren, werd ik genegeerd of was ontkoppeld ik van mijn eigen cultuur of slachtoffer van mezelf, omdat Nederlanders niet toe konden geven hoe fout ze al die tijd zaten.quote:Op woensdag 24 augustus 2016 11:46 schreef Elzies het volgende:
[..]
Deze mensen zijn niet vrij maar verpersoonlijken een verwerpelijke ideologie (vermomd als religie) die onze verworven vrijheden juist willen afbreken.
Feitelijk is het triest voor al die hier wonende moslims die zich wel conform hebben geïntegreerd binnen onze cultuur. Die dit soort uitdrukkingswijzen net zo belachelijk vinden als de meesten van ons.
Helaas heeft de praktijk uitgewezen dat negeren of wegkijken het probleem alleen maar verergerd. Dan blijft er weinig over om een orthodoxe dreiging met onorthodoxe maatregelingen te bestrijden, zoals de Fransen met dit boerkini verbod doen.
Zoveel blatante domheid.quote:Op woensdag 24 augustus 2016 11:53 schreef 44rdbei het volgende:
Anderzijds als je naar een islamitisch land wil moet je je ook aan de voorschriften aanpassen, Dus als hun komen mogen ze zich ook wel aanpassen toch?
Als dat al zo is kun je maar beter zorgen dat je dan aan de andere kant dat soort vrouwen zoveel mogelijk vrijheden en een gelijke rechtspositie geeft.quote:Op woensdag 24 augustus 2016 11:52 schreef truthortruth het volgende:
[..]
Dat het niet productief is ben ik mee eens, maar het is nog steeds hypocriet om het argument vrijheid te gebruiken als verdediging van religieuze kleding terwijl er meer dwang dan vrijheid is bij religieuze kleding. Of dat nu de overheid is of de omgeving.
Prima. Maar in deze discussie wordt het begrip vrijheid gewoon misbruikt. Dat ze met dit middel iets minder dwang kunnen ervaren, dat is leuk, maar wel een doekje voor het bloeden, niets meer dan dat.quote:Op woensdag 24 augustus 2016 11:52 schreef erodome het volgende:
Ik zou erg graag zien dat de engnekken achter die dwang aangepakt worden. Ik zie niet in hoe je de positie van die vrouwen verbeterd door ze nog meer beperkingen op te leggen.
Ik wil die vrouwen midden in het leven hebben, zodat ze meer kans hebben uit een dwang situatie te stappen, de kans krijgen zelfstandig te zijn. Die vrouwen in een donker hoekje wegstoppen maakt niet dat de dwang minder wordt, het maakt het alleen maar nog wurgender voor die vrouwen.
Ik ben geen voorstander van we zien het niet meer dus is alles goed en dat is wat dit soort maatregelen doen. Deze maatregel frustreerd een poging vanuit vrouwen zelf om een stap voorwaarts te nemen.
Inhoudelijk reageren zou de eerste stap zijn.quote:Op woensdag 24 augustus 2016 11:55 schreef Ringo het volgende:
[..]
Zoveel blatante domheid.
Wat doe je ertegen? De gifspuit?
Ik vind een burkini maar een slap middel daarvoor.quote:Op woensdag 24 augustus 2016 11:55 schreef Xa1pt het volgende:
Als dat al zo is kun je maar beter zorgen dat je dan aan de andere kant dat soort vrouwen zoveel mogelijk vrijheden en een gelijke rechtspositie geeft.
Normaal reageren en proberen te overtuigen met inhoud en feiten. Lastig he?quote:Op woensdag 24 augustus 2016 11:55 schreef Ringo het volgende:
[..]
Zoveel blatante domheid.
Wat doe je ertegen? De gifspuit?
Middel voor wat? Vrijheid is geen middel.quote:Op woensdag 24 augustus 2016 11:56 schreef truthortruth het volgende:
[..]
Ik vind een burkini maar een slap middel daarvoor.
quote:Op woensdag 24 augustus 2016 11:53 schreef 44rdbei het volgende:
[..]
Dat wil ik niet, ik zeg alleen hoe het is. Als je in boerka op het strand tussen de andere badgasten gaat zitten is er een probleem. Als je in winter in boerka over het strand gaat lopen is er niemand die er iets van gaat zeggen.
Als ik google op strandkleding krijg ik trouwens normale resultaten. Maar google houdt rekening met je oude zoekopdrachten dus miss krijg jij wat anders
Ze dragen geen boerka, maar een legging met tuniek. En sommigen een boerkini. Dit is een badpak met lange pijpen en lange mouwen met een badmuts eraan vast. Ziet er dus eigenlijk hetzelfde uit als een wetsuit, maar dan van dunner materiaal.SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Ik weet nog niet waar ik sta wat betreft toelaatbare kleding op het strand. Ik zal eerlijk zijn, ik zie het liefst mensen gewoon strand kleding op het strand. Die (zwem)boerka's zien er gewoon niet uit en het komt toch wat gedwongen over. Maar dat is denk ik niet voldoende reden om het te verbieden. Anderzijds als je naar een islamitisch land wil moet je je ook aan de voorschriften aanpassen, Dus als hun komen mogen ze zich ook wel aanpassen toch?
Ik blijf me afvragen waarom een westerse vrouw bepaalde kleding mag dragen op het strand waarvoor een moslima bekeurd wordt.
Ze verwordt op deze manier het monster waar men tegen pretendeert te vechten.quote:Op woensdag 24 augustus 2016 11:53 schreef Wespensteek het volgende:
Het is natuurlijk wel een dieptepunt dat de overheid gaat bepalen welke kleding je niet aan mag, Frankrijk gaat steeds meer op Saudi Arabië lijken wat dat betreft. Ze hebben ook al politie die mensen gaat bekeuren omdat hun kleding niet past bij de religieuze voorschriften in Frankrijk.
Nee, dat wordt het niet. Dat er vrouwen zijn die idd gedwongen worden neemt niet weg dat er ook zat vrouwen zijn die niet gedwongen worden.quote:Op woensdag 24 augustus 2016 11:55 schreef truthortruth het volgende:
[..]
Prima. Maar in deze discussie wordt het begrip vrijheid gewoon misbruikt. Dat ze met dit middel iets minder dwang kunnen ervaren, dat is leuk, maar wel een doekje voor het bloeden, niets meer dan dat.
Mooi is dat ja. Als je er niet dat soort opvattingen op nahoudt ben je geen moslim. Maar dan wel propageren dat de islam zich moet ontdoen van conservatieve opvattingen.quote:Op woensdag 24 augustus 2016 11:53 schreef Mathemaat het volgende:
[..]
Nee hoor, ik word door de Nederlanders evenveel met de nek aangekeken. Ik heb nooit meegemaakt dat ik met open armen werd ontvangen. Integendeel, ik werd met argusogen aangekeken: ik was uit het niets een vrouwenonderukker, tegen seks voor het huwelijk, voor bomaanslagen, tegen het westen, LGBTfoob, tegen anticonceptie, anti-semiet, de ontnemer van vrijheden, tegen gelijkheid, verkrachter. Ik was de archetype wie volledig tegen het westen was. En als ik het probeerde te deëscaleren, werd ik genegeerd of was ontkoppeld ik van mijn eigen cultuur of slachtoffer van mezelf, omdat Nederlanders niet toe konden geven hoe fout ze al die tijd zaten.
Hoe kun je ook spreken van scheiding tussen kerk en staat terwijl de overheid dus bezig is met het interpreteren van islamitische voorschriften om te bepalen wat verboden moet worden.quote:Op woensdag 24 augustus 2016 11:59 schreef Xa1pt het volgende:
[..]
Ze verwordt op deze manier het monster waar men tegen pretendeert te vechten.
Formuleer eerst je zinnen eens netjes.quote:Op woensdag 24 augustus 2016 11:56 schreef 44rdbei het volgende:
Inhoudelijk reageren zou de eerste stap zijn.
Jank jank, vervelend hè?quote:Op woensdag 24 augustus 2016 11:56 schreef Murdera het volgende:
Normaal reageren en proberen te overtuigen met inhoud en feiten. Lastig he?
Misschien op andere delen van het strand dan.quote:Op woensdag 24 augustus 2016 12:01 schreef Gia het volgende:
[..]
Omdat je daar niet op let. Ze zijn er echt wel, hoor.
Als je nou eens met iets komt wat niet alleen maar gejank en getroll is gaat er misschien iemand op in.quote:
Kwestie van prioriteiten dus, maar die waren al lang duidelijk. Het gaat niet om onderdrukte vrouwen in deze discussie, het gaat om religie beschermen.quote:Op woensdag 24 augustus 2016 11:59 schreef erodome het volgende:
Nee, dat wordt het niet. Dat er vrouwen zijn die idd gedwongen worden neemt niet weg dat er ook zat vrouwen zijn die niet gedwongen worden.
Vrijheid om zelf te mogen beslissen wat je aan wil trekken lijkt me vrij duidelijk. Dus dit is wel degelijk een goed argument.
Lekker op tijd wel jaquote:Op woensdag 24 augustus 2016 12:04 schreef StaceySinger het volgende:
Franse agenten dwingen moslima tuniek uit te trekken
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
http://www.telegraaf.nl/b(...)it_te_trekken__.html
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |