SPOILER: F.A.Q.Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Slowchat is toegestaan, maar hou tijdens shows graag wel rekening met de DJ! Praat op deze momenten het liefst over de muziek en de DJ's die aan het draaien zijn voor jouw plezier en vermaakSPOILER: de eedOm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.DISCLAIMER
Radio49 aanvaardt GEEN aansprakelijkheid voor hysterische lachbuien, defecte apparatuur, of andersoortig (licht tot zwaar) lichamelijk dan wel geestelijk letsel voortvloeiende uit het luisteren naar de shows van onze DJ's
Mocht je een stok vinden, die zijn ze kwijt in stok topic.quote:Op donderdag 9 juni 2016 16:53 schreef just me het volgende:
* just me is ingetuned en gaat de puinhopen in huize just me te lijf
Ik gebruik wel een bezemstok om het hier schoon te makenquote:Op donderdag 9 juni 2016 16:54 schreef Piet_Piraat het volgende:
[..]
Mocht je een stok vinden, die zijn ze kwijt in stok topic.
Delegeren kun jij wel.quote:Op donderdag 9 juni 2016 16:55 schreef Doedezemaar het volgende:
Buurman en buurjongetje zijn de kasten aan het demonteren, buurjongetje van 4 kwam met in iedere hand een schroevendraaier binnen
zij willen de kasten hebben voor iemand, dan ga ik mijn gekwetste lijf daar niet voor gebruikenquote:
Ja, die heeft zich kunnen redden met zijn schietstoel.quote:Op donderdag 9 juni 2016 17:09 schreef Karzai het volgende:
[..]
ik hoop dat de piloot eruit is gesprongen
vanuit je stoelquote:
Nou ja, ik kan in ieder geval veel beter tegen de hitte dan tegen de kou, dus ik ga er voor mezelf voor het gemak gewoon vanuit dat het zo is.quote:
Op kou kun je je kleden, op hitte word het wat lastiger.quote:Op donderdag 9 juni 2016 17:40 schreef Mo_Muffin het volgende:
[..]
Nou ja, ik kan in ieder geval veel beter tegen de hitte dan tegen de kou, dus ik ga er voor mezelf voor het gemak gewoon vanuit dat het zo is.
Ben meer van met witte knol over hei en door bos crossen met dit weer elke dag, vandaag was ik al vroeg.quote:Op donderdag 9 juni 2016 17:39 schreef PaRoDiUzZ het volgende:
[..]
Je merkt pas dat je verbrand bent zodra je uit je roes ontwaakt.
Ik stond vanaf half acht vanochtend tot mn borst in het onkruid.quote:Op donderdag 9 juni 2016 17:41 schreef Piet_Piraat het volgende:
[..]
Ben meer van met witte knol over hei en door bos crossen met dit weer elke dag, vandaag was ik al vroeg.
Loekie?quote:Op donderdag 9 juni 2016 17:41 schreef Piet_Piraat het volgende:
[..]
Ben meer van met witte knol over hei en door bos crossen met dit weer elke dag, vandaag was ik al vroeg.
Daar heb je een punt, maar ik had nog niet vermeldt dat ik niet voor mijn lol in de zon ga zitten/liggen, als het mogelijk is zoek ik een plek in de schaduw, of hou er rekening mee hoelang ik in de volle zon vertoef, maar goed, die luxe moet je maar net hebben.quote:Op donderdag 9 juni 2016 17:41 schreef PaRoDiUzZ het volgende:
[..]
Op kou kun je je kleden, op hitte word het wat lastiger.
Knol niet.quote:
Witte kleren.quote:Op donderdag 9 juni 2016 17:41 schreef PaRoDiUzZ het volgende:
[..]
Op kou kun je je kleden, op hitte word het wat lastiger.
Lastig voor mij, ik draag altijd zwart, maar kan niet zeggen dat ik het daardoor warmer heb.quote:
Lekker veel plastic, tsja dan wordt het zweten.quote:Op donderdag 9 juni 2016 17:44 schreef PaRoDiUzZ het volgende:
[..]
Werkkleding moet oranje/geel en reflecterend zijn.
Binnen maakt het geen verschil, in de volle zon wel.quote:Op donderdag 9 juni 2016 17:44 schreef Mo_Muffin het volgende:
[..]
Lastig voor mij, ik draag altijd zwart, maar kan niet zeggen dat ik het daardoor warmer heb.
Zal wel aan mij liggen.
Het valt ook niet aan te raden om in je witter bermuda tussen rozen/vuurdoorns danwel brandnetles/berenklauwen door te lopen.quote:Op donderdag 9 juni 2016 17:45 schreef Piet_Piraat het volgende:
[..]
Lekker veel plastic, tsja dan wordt het zweten.
Da's idd niet bijster snurrigquote:Op donderdag 9 juni 2016 17:47 schreef PaRoDiUzZ het volgende:
Het valt ook niet aan te raden om in je witter bermuda tussen rozen/vuurdoorns danwel brandnetles/berenklauwen door te lopen.
ook niet bijster snurrig.quote:Op donderdag 9 juni 2016 17:47 schreef spijkerbroek het volgende:
[..]
Da's idd niet bijster snurrig
snurrig? wtf?
snugger wilde ik typen.
Heb altijd lange broek aan met hoge schoenen.quote:Op donderdag 9 juni 2016 17:47 schreef PaRoDiUzZ het volgende:
[..]
Het valt ook niet aan te raden om in je witter bermuda tussen rozen/vuurdoorns danwel brandnetles/berenklauwen door te lopen.
quote:
Lieslaarzen...quote:Op donderdag 9 juni 2016 17:49 schreef Piet_Piraat het volgende:
[..]
Heb altijd lange broek aan met hoge schoenen.
Kaplaarzen, rubberen kapla....quote:
Iedereen gaat onderuit van deze muziek.quote:Op donderdag 9 juni 2016 18:20 schreef PaRoDiUzZ het volgende:
doe ik ff boodschappen, valt het topic stil
vandaar dat je doorgaans nachtdiensten draait.quote:Op donderdag 9 juni 2016 18:21 schreef Piet_Piraat het volgende:
[..]
Iedereen gaat onderuit van deze muziek.
Dat is geen toeval.quote:Op donderdag 9 juni 2016 18:21 schreef PaRoDiUzZ het volgende:
[..]
vandaar dat je doorgaans nachtdiensten draait.
Rooster is leeg dus no problem.quote:Op donderdag 9 juni 2016 18:47 schreef PaRoDiUzZ het volgende:
[..]
Ik kan er wel wat rap ingooien straks.
Ow jee.quote:Op donderdag 9 juni 2016 19:19 schreef PaRoDiUzZ het volgende:
[..]
straks moeten we nog dagboeken gaan lezen.
Tot is aan het genietenquote:Op donderdag 9 juni 2016 18:58 schreef Rafeiro het volgende:
Iemand nog wat van ToT gehoord?
Had hem een heel onschuldig appje gestuurd.
en toen kwam je binnen.quote:Op donderdag 9 juni 2016 19:58 schreef Piet_Piraat het volgende:
Ik zat ff op balkon te genieten van lekkere muziek.
Ik heb mijn zoon en de auto uitgezwaaidquote:Op donderdag 9 juni 2016 19:58 schreef Piet_Piraat het volgende:
Ik zat ff op balkon te genieten van lekkere muziek.
Doe es niet zo ongezelligquote:Op donderdag 9 juni 2016 20:01 schreef Spezza19 het volgende:
* Spezza19 verdwijnt wel weer via de achterdeur
zo bedoelde ik het niet hoor.quote:Op donderdag 9 juni 2016 20:01 schreef Spezza19 het volgende:
* Spezza19 verdwijnt wel weer via de achterdeur
Ik heb al parket, maar bedankt voor het doorgevenquote:Op donderdag 9 juni 2016 20:13 schreef sacha het volgende:
iemand nog een vloer nodig?![]()
FHF / Gratis af te halen in Woerden op 26 juni: laminaat en vinyl
Als ze ook leggen weet ik nog wel een keldertjequote:
ik wil niets over jouw keldertje wetenquote:Op donderdag 9 juni 2016 20:19 schreef Rafeiro het volgende:
[..]
Als ze ook leggen weet ik nog wel een keldertje
Groot gelijkquote:Op donderdag 9 juni 2016 20:19 schreef just me het volgende:
[..]
ik wil niets over jouw keldertje weten
Dat je mn muzieksmaak niet waardeert ok, maar met laminaat.quote:Op donderdag 9 juni 2016 20:26 schreef Doedezemaar het volgende:
Ik weet nog wel iemand waar ik met alle liefde de hele berg laminaat bovenop zou willen dumpen
dan moet je het zelf zeker eerst weghalenquote:Op donderdag 9 juni 2016 20:26 schreef Doedezemaar het volgende:
Ik weet nog wel iemand waar ik met alle liefde de hele berg laminaat bovenop zou willen dumpen
en naar boven sjouwen, maar dat heb ik er wel voor overquote:Op donderdag 9 juni 2016 20:27 schreef just me het volgende:
[..]
dan moet je het zelf zeker eerst weghalen
Is het zo erg ?quote:Op donderdag 9 juni 2016 20:30 schreef Doedezemaar het volgende:
[..]
en naar boven sjouwen, maar dat heb ik er wel voor over
Ik hoor wat onverwerkte boosheid...quote:Op donderdag 9 juni 2016 20:30 schreef Doedezemaar het volgende:
[..]
en naar boven sjouwen, maar dat heb ik er wel voor over
Dat is een feitquote:Op donderdag 9 juni 2016 20:32 schreef Doedezemaar het volgende:
[..]
altijd en ik zie het ook niet veranderen, nare types verliezen hun streken nooit
Ik hoor Paro draaienquote:Op donderdag 9 juni 2016 20:31 schreef spijkerbroek het volgende:
[..]
Ik hoor wat onverwerkte boosheid...
Je mocht het zomaar gratis netjes komen leggenquote:
dat is geen onverwerkte boosheid, die gasten gooien het er tenminste op een gezonde manier uit.quote:
ik ben bang dat al dat laminaat niet genoeg is om de olifant onder te bedelven, best jammer eigenlijkquote:Op donderdag 9 juni 2016 20:31 schreef spijkerbroek het volgende:
[..]
Ik hoor wat onverwerkte boosheid...
ik zou het echt zonde vinden als het naar de stort ging. Mijn kasten zijn al naar vluchtelingen gegaanquote:
is ook zonde voor zulk mooi laminaat !quote:Op donderdag 9 juni 2016 20:37 schreef Doedezemaar het volgende:
[..]
ik zou het echt zonde vinden als het naar de stort ging. Mijn kasten zijn al naar vluchtelingen gegaan
Ik naar de wasmachinequote:Op donderdag 9 juni 2016 20:49 schreef Piet_Piraat het volgende:
Ik ben weer op weg naar de koelkast.
Space Age Pimpin'quote:Op donderdag 9 juni 2016 20:49 schreef Piet_Piraat het volgende:
Ik ben weer op weg naar de koelkast.
* just me hint nooit subtielquote:
Kom dan langs PC en tiep dan wat, nu op de terugweg naar balkon.quote:
winkel jij in de PC?quote:Op donderdag 9 juni 2016 20:53 schreef Piet_Piraat het volgende:
[..]
Kom dan langs PC en tiep dan wat, nu op de terugweg naar balkon.
Ik ga morgen maar eens kijken bij de Aldi of ze die ook voor mijn supergrote dekbed hebbenquote:
dank voor het draaienquote:Op donderdag 9 juni 2016 21:26 schreef PaRoDiUzZ het volgende:
dank aan de luisteraars die het al dan niet gewaardeerd hebben.
Toffe tunes waren het.quote:Op donderdag 9 juni 2016 21:37 schreef PaRoDiUzZ het volgende:
[..]
Ik heb het zo licht mogelijk proberen te houden
Alles weer op zijn plek?quote:Op donderdag 9 juni 2016 22:01 schreef just me het volgende:
Tijd voor een plopje
gewoon omdat ik het verdiend heb
nieuw (klein) kind?quote:Op donderdag 9 juni 2016 22:01 schreef just me het volgende:
Tijd voor een plopje
gewoon omdat ik het verdiend heb
plopje is biertjequote:
ben eigenlijk nog druk voor de club bezig dus nog niet alles op z'n plekquote:
Las vandaag nog iets over betalingsachterstanden bij golfclubs. ¤ 2.000 gemiddeld ofzoquote:Op donderdag 9 juni 2016 22:05 schreef just me het volgende:
[..]
plopje is biertje
[..]
ben eigenlijk nog druk voor de club bezig dus nog niet alles op z'n plek
quote:Op donderdag 9 juni 2016 22:05 schreef just me het volgende:
[..]
plopje is biertje
[..]
ben eigenlijk nog druk voor de club bezig dus nog niet alles op z'n plek
Dat is bij ons niet zo, we zijn maar een kleine club, ik ken de meeste leden en weet ze dan ook aan te sprekenquote:Op donderdag 9 juni 2016 22:09 schreef Rafeiro het volgende:
[..]
Las vandaag nog iets over betalingsachterstanden bij golfclubs. ¤ 2.000 gemiddeld ofzo
Don't fuck met JMquote:Op donderdag 9 juni 2016 22:11 schreef just me het volgende:
[..]
Dat is bij ons niet zo, we zijn maar een kleine club, ik ken de meeste leden en weet ze dan ook aan te spreken
Truste.quote:Op donderdag 9 juni 2016 22:22 schreef just me het volgende:
* just me gaat afsluiten en even ontzettend lui op de bank hangen en een filmpje kijkenfijne avond nog
Nope. Over 7 minuten pas.quote:
Mijn coupe soleil komt langzaam maar zeker al weer terug.quote:Op donderdag 9 juni 2016 23:46 schreef MadMaster het volgende:
[..]
De spoeling is wat dun momenteel...
Op de mijne ga ik niet wachten.quote:Op donderdag 9 juni 2016 23:53 schreef Piet_Piraat het volgende:
[..]
Mijn coupe soleil komt langzaam maar zeker al weer terug.
JM heeft het van DDM gehoord maar ik ga wel proberen de verjaardagen te verzamelenquote:
Tijdens het werk is geen optie?quote:Op vrijdag 10 juni 2016 07:59 schreef just me het volgende:
* just me is erachter waarom de laptop zo traag is...![]()
malware en ik krijg het nu niet verwijderd, na het werken maar verder spitten.
vrijdag schoonmaakdagquote:
kan moeilijk de laptop in een sopje doenquote:
Wordt ie wel goed zuiver van.quote:Op vrijdag 10 juni 2016 08:21 schreef just me het volgende:
[..]
kan moeilijk de laptop in een sopje doen
dan moet ik toch de stekker in het stopcontact laten tochquote:
quote:Op vrijdag 10 juni 2016 08:24 schreef just me het volgende:
[..]
dan moet ik toch de stekker in het stopcontact laten toch
quote:Op vrijdag 10 juni 2016 09:14 schreef Karzai het volgende:
Wiet gekregen van een Canadese toeriste vanochtend 4 verschillende soorten ze ging vandaag terug
quote:Op vrijdag 10 juni 2016 00:19 schreef Piet_Piraat het volgende:
Knokkels is nu jarig of was het nog dag later?
quote:Op vrijdag 10 juni 2016 00:21 schreef just me het volgende:
gefelicteerd met je verjaardag knokkels
[ afbeelding ]
quote:
quote:Op vrijdag 10 juni 2016 07:54 schreef BastardMouse het volgende:
G'morgen.
Knok, de stem van Radio 49 is jarig.![]()
Gefeliciteerd manen een hele fijne dag, met lekker eten en drinken, dit dat.
Dank dank dankquote:Op vrijdag 10 juni 2016 07:57 schreef MadMaster het volgende:
Happy birthday Knokkels!
En goedemorgen allen...
Ik fix dat voor jouquote:Op vrijdag 10 juni 2016 07:59 schreef just me het volgende:
* just me is erachter waarom de laptop zo traag is...![]()
malware en ik krijg het nu niet verwijderd, na het werken maar verder spitten.
sharing is caringquote:Op vrijdag 10 juni 2016 09:14 schreef Karzai het volgende:
Wiet gekregen van een Canadese toeriste vanochtend 4 verschillende soorten ze ging vandaag terug
quote:Op vrijdag 10 juni 2016 09:42 schreef Karzai het volgende:
[..]
kan wel wat opsturen ik blow al jaren niet meer
quote:
Als cadeau aan jezelf.quote:Op vrijdag 10 juni 2016 09:35 schreef knokkels het volgende:
hmmm 7 uur uit mijn nest. En al die tijd gedacht: Ik moet de muren schilderen.
Maar eerst koffiequote:Op vrijdag 10 juni 2016 09:55 schreef BastardMouse het volgende:
[..]
Als cadeau aan jezelf.D'r is er één sauzen, hoera, hoera.
Gefeliciteerd knul, maak er een toffe dag van.quote:Op vrijdag 10 juni 2016 09:35 schreef knokkels het volgende:
[..]
[..]
[..]
[..]
[..]
Dank dank dank![]()
hmmm 7 uur uit mijn nest. En al die tijd gedacht: Ik moet de muren schilderen.
[..]
Ik fix dat voor jou
Lekker op mijn gemak de muur sauzenquote:Op vrijdag 10 juni 2016 10:01 schreef Mo_Muffin het volgende:
[..]
Gefeliciteerd knul, maak er een toffe dag van.![]()
![]()
quote:
Eerwaardequote:Op vrijdag 10 juni 2016 10:14 schreef FatherJohn het volgende:
Goedemorgen en proficiat heer Knokkels
[ afbeelding ]
quote:Op vrijdag 10 juni 2016 10:23 schreef knokkels het volgende:
https://www.autobahn.eu/1(...)ouwt-vliegende-auto/
leuk kadootje
Daar kom je net mee tot aan het balkon.quote:Op vrijdag 10 juni 2016 10:37 schreef knokkels het volgende:
[..]
[ afbeelding ]
Hmmmmmmmm maar 1.5 liter
Mjah, helaas. Ik zocht een grotere maar die was er nietquote:Op vrijdag 10 juni 2016 10:46 schreef BastardMouse het volgende:
[..]
Daar kom je net mee tot aan het balkon.
quote:Op vrijdag 10 juni 2016 10:47 schreef Doedezemaar het volgende:
Gewoon zo'n groot tapding nemen, je weet wel, die ze bij zaaltjes hebben. Bij voorkeur wit met een foeilelijk bloemetjesmotief.
Ga je nog iets ondernemen vandaag en vanavond, knok? Of heb je er net zoveel mee als ik?quote:Op vrijdag 10 juni 2016 10:46 schreef knokkels het volgende:
[..]
Mjah, helaas. Ik zocht een grotere maar die was er niet
Likje verf erover, en dan een flinke lading koffie erinquote:
Vandaag niet, beetje verder verven hier. Volgende week vier ik hetquote:Op vrijdag 10 juni 2016 10:50 schreef BastardMouse het volgende:
[..]
Ga je nog iets ondernemen vandaag en vanavond, knok? Of heb je er net zoveel mee als ik?
Jij bent in je hoofd alleen nog maar met verf bezig.quote:Op vrijdag 10 juni 2016 10:55 schreef knokkels het volgende:
[..]
Likje verf erover, en dan een flinke lading koffie erin
en koffiequote:Op vrijdag 10 juni 2016 10:57 schreef Mo_Muffin het volgende:
[..]
Jij bent in je hoofd alleen nog maar met verf bezig.
Toch wel frappant dat ie met de rest van zijn 'oeuvre' gewoon weg komt.quote:Jan Keizer is met de dood bedreigd door fans van de Duitse band Kasalla. De Volendammer heeft namelijk met muziekgroep Ancora een liedje van de band gecoverd en dat zit de Duitsers behoorlijk dwars.
quote:Op vrijdag 10 juni 2016 11:40 schreef Mo_Muffin het volgende:
[..]
Toch wel frappant dat ie met de rest van zijn 'oeuvre' gewoon weg komt.
da's wel intens triest. Wie zijn zij om uit te maken dat dat niet mag?quote:Op vrijdag 10 juni 2016 11:40 schreef Mo_Muffin het volgende:
[..]
Toch wel frappant dat ie met de rest van zijn 'oeuvre' gewoon weg komt.
Tja, 2016.quote:Op vrijdag 10 juni 2016 11:44 schreef knokkels het volgende:
[..]
da's wel intens triest. Wie zijn zij om uit te maken dat dat niet mag?
Okee, niet dat ik zijn "muziek" ook maar enigszins trek, maar doodsbedreigingen is me wel een stapje te ver
Ik ben zacht uitgedrukt niet bepaald dol op palingsound, maar iemand met de dood bedreigen is schofterig. De Nederlandse wet staat covers toe, maar toch nog even toestemming vragen is wel zo netjes, en dan heb je dit soort gedoe niet.quote:Op vrijdag 10 juni 2016 11:44 schreef knokkels het volgende:
[..]
da's wel intens triest. Wie zijn zij om uit te maken dat dat niet mag?
Okee, niet dat ik zijn "muziek" ook maar enigszins trek, maar doodsbedreigingen is me wel een stapje te ver
Omhhooggevallen vent, die Jan Smit. Zeker niet netjes. Maar inderdaad staat het met de dood bedreigen van iemand die zonder toestemming iemand covert, totaal niet in verhouding met elkaarquote:Op vrijdag 10 juni 2016 12:02 schreef Annagh het volgende:
[..]
Ik ben zacht uitgedrukt niet bepaald dol op palingsound, maar iemand met de dood bedreigen is schofterig. De Nederlandse wet staat covers toe, maar toch nog even toestemming vragen is wel zo netjes, en dan heb je dit soort gedoe niet.
Je hebt meer koffie nodig Knok...Jan Keizer, niet Jan Smit, aan wiens gejengel ik ook een hekel heb.quote:Op vrijdag 10 juni 2016 12:06 schreef knokkels het volgende:
[..]
Omhhooggevallen vent, die Jan Smit. Zeker niet netjes. Maar inderdaad staat het met de dood bedreigen van iemand die zonder toestemming iemand covert, totaal niet in verhouding met elkaar
Ow, ja dat inderdaad .quote:Op vrijdag 10 juni 2016 12:11 schreef Annagh het volgende:
[..]
Je hebt meer koffie nodig Knok...Jan Keizer, niet Jan Smit, aan wiens gejengel ik ook een hekel heb.
Oh, dat heb ik zo vaak...en trouwens, het mag best op je verjaardag.quote:Op vrijdag 10 juni 2016 12:13 schreef knokkels het volgende:
[..]
Ow, ja dat inderdaad .![]()
En die zin liep ook al niet lekker
Uhm, het is gewoon zo geregeld dat je mag coveren omdat artiesten zelf die verantwoordelijk uit handen geven.quote:Op vrijdag 10 juni 2016 12:02 schreef Annagh het volgende:
[..]
Ik ben zacht uitgedrukt niet bepaald dol op palingsound, maar iemand met de dood bedreigen is schofterig. De Nederlandse wet staat covers toe, maar toch nog even toestemming vragen is wel zo netjes, en dan heb je dit soort gedoe niet.
De toestemming is er gewoon. Die loopt via Buma.quote:Op vrijdag 10 juni 2016 12:06 schreef knokkels het volgende:
[..]
Omhhooggevallen vent, die Jan Smit. Zeker niet netjes. Maar inderdaad staat het met de dood bedreigen van iemand die zonder toestemming iemand covert, totaal niet in verhouding met elkaar
zonder of met. Doodsbedreiging is gewoon triest.quote:Op vrijdag 10 juni 2016 12:15 schreef Spezza19 het volgende:
[..]
De toestemming is er gewoon. Die loopt via Buma.
Oh shit! Het is knokkels verjaardag!quote:
Dat sowieso. Maar goed, welkom in het tijdperk van internethelden.quote:Op vrijdag 10 juni 2016 12:16 schreef knokkels het volgende:
[..]
zonder of met. Doodsbedreiging is gewoon triest.
quote:Op vrijdag 10 juni 2016 12:17 schreef spijkerbroek het volgende:
[..]
Oh shit! Het is knokkels verjaardag!
Gefeli ouwe! Dat er nog vele mogen komen.
Verjaardagen zijn gezond: hoe meer je hebt, hoe ouder je wordt.
![]()
![]()
Speaking of which.. Ik vond het best zonde dat die internetheldvloggertreinsurfer geen bruggetje gekopt hadquote:Op vrijdag 10 juni 2016 12:17 schreef Spezza19 het volgende:
[..]
Dat sowieso. Maar goed, welkom in het tijdperk van internethelden.
Dank uquote:
wat wat?quote:Op vrijdag 10 juni 2016 12:19 schreef just me het volgende:
Ik werd net gebeld door Flanderijn deurwaarders
![]()
of er nog veel golf leden moesten betalen
Die vent van Kasalla is gepist omdat ze er zelf geen toestemming voor hebben gegeven maar het zijn de fans die bedreigen.quote:Op vrijdag 10 juni 2016 12:15 schreef Spezza19 het volgende:
[..]
De toestemming is er gewoon. Die loopt via Buma.
Gewoon voor de gein zeggen dat knokkels nog niet betaald heeftquote:Op vrijdag 10 juni 2016 12:19 schreef just me het volgende:
Ik werd net gebeld door Flanderijn deurwaarders
![]()
of er nog veel golf leden moesten betalen
Ik kan mijn eigen boontjes wel doppen, heb ik geen incassobureau voor nodigquote:Op vrijdag 10 juni 2016 12:25 schreef spijkerbroek het volgende:
[..]
Gewoon voor de gein zeggen dat knokkels nog niet betaald heeft
Ik heb ook helemaal niet betaaldquote:Op vrijdag 10 juni 2016 12:25 schreef spijkerbroek het volgende:
[..]
Gewoon voor de gein zeggen dat knokkels nog niet betaald heeft
I'z in your computer faiting the adwarezquote:Op vrijdag 10 juni 2016 12:25 schreef just me het volgende:
[..]
Ik kan mijn eigen boontjes wel doppen, heb ik geen incassobureau voor nodig
quote:Op vrijdag 10 juni 2016 12:26 schreef knokkels het volgende:
[..]
I'z in your computer faiting the adwarez
handig dat je dat remote kunt doenquote:Op vrijdag 10 juni 2016 12:26 schreef knokkels het volgende:
[..]
I'z in your computer faiting the adwarez
Scheelt reistijdquote:Op vrijdag 10 juni 2016 13:07 schreef Doedezemaar het volgende:
[..]
handig dat je dat remote kunt doen
quote:Op vrijdag 10 juni 2016 13:13 schreef knokkels het volgende:
Gaat alleen wat langzamer dan lokaal natuurlijk![]()
't Is een kwestie van geduld, rustig wachten op de dag,
dat knokkels op de computer van just me wat installeren mag
Dat zou een een goed punt zijn.quote:
hoe snel kan jij mij op rooster gooien?quote:Op vrijdag 10 juni 2016 13:29 schreef knokkels het volgende:
[..]
Dat zou een een goed punt zijn.
Hoe laat?
Mja, nu doe je zelf een doodsbedreigingquote:Op vrijdag 10 juni 2016 12:19 schreef knokkels het volgende:
[..]
Speaking of which.. Ik vond het best zonde dat die internetheldvloggertreinsurfer geen bruggetje gekopt had
heel snelquote:Op vrijdag 10 juni 2016 13:33 schreef tailfox het volgende:
[..]
hoe snel kan jij mij op rooster gooien?
Vandaag jarig, volgende week vier ik hetquote:Op vrijdag 10 juni 2016 13:34 schreef tailfox het volgende:
knokkels je was toch volgende week jarig? of volg ik het niet meer
quote:Programma van vandaag
13:38 - 15:40 DJ Tailfox - De Iets-Op-De-Ether-Slingeraar
ow gefeliceteerdddd.quote:Op vrijdag 10 juni 2016 13:36 schreef knokkels het volgende:
[..]
Vandaag jarig, volgende week vier ik het
quote:
Mja, pissed off kan ie zijn, maar hij had slimmer geweest door te zeggen dat ie het een "eer" vindt dat iemand zijn nummers covert. De centen krijgt ie immers toch wel.quote:Op vrijdag 10 juni 2016 12:24 schreef Annagh het volgende:
[..]
Die vent van Kasalla is gepist omdat ze er zelf geen toestemming voor hebben gegeven maar het zijn de fans die bedreigen.
Da's de versie met de kids van de B-52squote:
Ik heb nog een boog in mijn woonkamer die drastisch een verfje kan gebruiken.quote:
Geen idee hoe dat heet.quote:Op vrijdag 10 juni 2016 14:17 schreef spijkerbroek het volgende:
Ah, boogverf. Ja, dat heb ik hier ook niet meer staan
ik weet hoe je dat fixt met SAM maar niet met Mixxquote:
ik draai in traktor. is een fijne nieuwe updatequote:Op vrijdag 10 juni 2016 14:20 schreef knokkels het volgende:
[..]
ik weet hoe je dat fixt met SAM maar niet met Mixx
quote:Op vrijdag 10 juni 2016 14:15 schreef knokkels het volgende:
Trouwens een beetje dom gedaan, begonnen met teamviewersessie terwijl ik hier nog wil verven
Nou ja, dat moet dan maar even wachten
Ik zag er een beetje tegenop om zware kasten en bank te gaan verslepen. Maar da's gefoxt intussenquote:
Ja hoorquote:
Ja Cher is vrij ernstig, tenzij bijgestaan door Beavis & Butthead natuurlijkquote:
quote:Op vrijdag 10 juni 2016 14:50 schreef knokkels het volgende:
[..]
Ja Cher is vrij ernstig, zeker indien bijgestaan door Beavis & Butthead natuurlijk
nope zonder, de suiker is opquote:
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |