SPOILER: Uitleg symbolen weerkaartenOm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.• KNMI begrippen (nederlands)
• Extreem weer begrippen (nederlands)
• Johanns Meteo Uitleg (nederlands)
• Actueel aardbevingen - IJsland + wereld (nederlands/engels)
• Kanaalrat
• Polar Low
• Windschering
• CAPE + Liftedindex
• GFS & Europese weermodel
• Waar woont iedereen?
• Realtime onweermeldingen
Tralalalaaa
kijk even goed naar de datumquote:Op maandag 30 mei 2016 14:47 schreef computergirl het volgende:
[..]
Precies , hele dag ook droog
Kan dit niet rijmen met weeralarm
[..]
En dan niet net onder 0541 heen trekken bitte ❤quote:Op maandag 30 mei 2016 14:48 schreef Lonaa het volgende:
Zou dat lijtnje boven in Duitsland over Enschede trekken? Ah toe?
Alles trekt hier al de hele week langs. Of lost op.quote:Op maandag 30 mei 2016 14:50 schreef MaLo het volgende:
[..]
En dan niet net onder 0541 heen trekken bitte ❤
We kunnen Zuid Holland maar beter opdoeken.quote:Op maandag 30 mei 2016 14:41 schreef Take_A_Picture het volgende:
Oeps, sloot ik 'm zomaar.
Anyway, heel Nederland staat nu in het geel volgens het KNMI, behalve provincie Zuid-Holland
Ik weet hetquote:Op maandag 30 mei 2016 14:51 schreef Lonaa het volgende:
[..]
Alles trekt hier al de hele week langs. Of lost op.
Ik ook, ik ook!quote:Op maandag 30 mei 2016 14:52 schreef MaLo het volgende:
[..]
Ik weet het![]()
Ik gun ons ook eindelijk wat!
Ik moest zaterdag 2 partijen tennissen, nog nooit zo hard gezweet tijdens het sporten. Blegh.quote:Op maandag 30 mei 2016 14:53 schreef Lonaa het volgende:
[..]
Ik ook, ik ook!
En ik wil gewoon naar buiten kunnen zonder BAM zweet overal.
Zoals de lijntjes nu gaan, gaat het inderdaad weer langs ons heen. Maar misschien ontwikkelen zich nog nieuwe gebieden? *hoopvol blijft*quote:Op maandag 30 mei 2016 15:03 schreef Frutsel het volgende:
Inderdaad...steeds meer onweersbuien boven Noord Duitsland nu... es kijken of we er nog wat van gaan mee pikken of dat we wederom in de strook zitten dat alles onder of boven ons langs trekt...
Het lijkt alsof de meest noordelijke buien een lijntje vormen met de rest en het naar het zuiden draait, dan moet het goedkomen.quote:Op maandag 30 mei 2016 15:10 schreef MaLo het volgende:
[..]
Zoals de lijntjes nu gaan, gaat het inderdaad weer langs ons heen. Maar misschien ontwikkelen zich nog nieuwe gebieden? *hoopvol blijft*
Het gaat wel een boogje maken waarschijnlijk, net als de rest van de buien in DLDquote:Op maandag 30 mei 2016 15:28 schreef Ener-G het volgende:
Boven Polen is een aardige lijn aan het opstijgen, komt dat over ons land heen of zal het boven zee blijven of inkakken?
Kijk, daarom gaat het hier niet onweren vandaagquote:Op maandag 30 mei 2016 15:36 schreef dick_laurent het volgende:
Wauw..... dik temperatuurverschil momenteel ook.
Van een ronduit kille 12 graden in Zeeland naar een benauwde bijna zomerse 25 in het NO
[ afbeelding ]
Grappig. Meestal is het andersom en is het Noorden een stuk kouder. Heb er alleen geen zak aan, want ben aan het werkquote:Op maandag 30 mei 2016 15:36 schreef dick_laurent het volgende:
Wauw..... dik temperatuurverschil momenteel ook.
Van een ronduit kille 12 graden in Zeeland naar een benauwde bijna zomerse 25 in het NO
[ afbeelding ]
Volgensmij is er voor het midden ook niet heel veel kans meer dan...quote:Op maandag 30 mei 2016 15:37 schreef Nattekat het volgende:
[..]
Kijk, daarom gaat het hier niet onweren vandaag
Echt, het is koud
Ik ben er ook bang voor jaquote:Op maandag 30 mei 2016 15:38 schreef Frutsel het volgende:
Ik hoop dat dat complexje dat voor Drenthe hangt zich samenvoegt met die enorme bak voor de grens tussen Arnhem en Enschede.
Zul je zien dat dat gebeurd NAdat het hier gepasseerd is
Gelukkig maar dat ik niet in Twenterand zit vanmiddag. Stel je voor dat ik daar toch wat onweer mee zou pakken.quote:Op maandag 30 mei 2016 15:40 schreef Frutsel het volgende:
Wel een dikke pit daar bij Lingen zeg... die zal ten noorden langs gaan, ook Almelo net missen gok ik...
Hellendoorn en/of Ommen gaan stuk...
quote:Op maandag 30 mei 2016 15:42 schreef MaLo het volgende:
[..]
Gelukkig maar dat ik niet in Twenterand zit vanmiddag. Stel je voor dat ik daar toch wat onweer mee zou pakken.
Hopelijk weten ze onze mooie provincie pas na vijven te bereiken. Ik moet nog op fiets naar huisquote:Op maandag 30 mei 2016 15:47 schreef ondeugend het volgende:
Er ontstaan nogal wat fikse buien oostelijk van mijn mooi Drenthe
Op de Europese radar kan je het heel mooi zien.quote:Op maandag 30 mei 2016 15:48 schreef MaLo het volgende:
Echt he, drie actieve onweersgebieden in Duitsland. Twee lijken er ten noorden van Twente over te trekken en eentje ten zuiden.
Koud? Benauwd zul je bedoelen. Of dat ligt aan het bejaardenhuis hier in Oude Wetering waar ik aan het werk ben (bedden controleren is nogal fysiek, matrassen zijn best wel zwaar, en dan 100x door de knieën om alles na te lopen), ik zie even niet zo snel een thermometer in de kamer waar ik aan het werk ben, maar ik moet het eerste bejaardenhuis nog tegenkomen waar het op de kamers lekker koel is.quote:Op maandag 30 mei 2016 15:37 schreef Nattekat het volgende:
[..]
Kijk, daarom gaat het hier niet onweren vandaag
Echt, het is koud
Zie jij nu ook het Twentse schild?quote:
Volgensmij duurt het nog wel even voordat het NH bereikt.quote:Op maandag 30 mei 2016 16:05 schreef Nouri het volgende:
Moet ik nog eerder weg uit mijn werk in NH of niks aan de hand?
Oh je hebt gelukt die bij Nordhorn is een van de hevigste nu, en gaat richting Enschede-Hengelo.quote:Op maandag 30 mei 2016 16:05 schreef MaLo het volgende:
Gewoon ook VOORBIJ Twente ontstaan nieuwe onweersgebieden. Ten westen van Almelo \ Hengelo. Het is echt niet te geloven.
Pluspuntje: het gebied bij Nordhorn buigt aardig naar het zuiden af ❤ . Kansje!
De zon schijnt weer volopquote:Op maandag 30 mei 2016 16:13 schreef Houtenbeen het volgende:
[..]
Oh je hebt gelukt die bij Nordhorn is een van de hevigste nu, en gaat richting Enschede-Hengelo.
Veel succes met je zandzakjes![]()
![]()
![]()
Komt eraan geduldquote:Op maandag 30 mei 2016 16:22 schreef MaLo het volgende:
[..]
De zon schijnt weer volop. Het waren drie fantastische rommeltjes.
quote:Op maandag 30 mei 2016 16:33 schreef Houtenbeen het volgende:
[ afbeelding ]
We zijn bijna met je verbonden Dven
Het onweer is vlak voor Oldenzaal weer naar het noorden afgebogen.quote:Op maandag 30 mei 2016 16:24 schreef Houtenbeen het volgende:
[..]
Komt eraan geduld, of Nattekat moet in de buurt zijn dan heb je pech helaas.
Wat een formatiequote:Op maandag 30 mei 2016 16:33 schreef Houtenbeen het volgende:
[ afbeelding ]
We zijn bijna met je verbonden Dven
Quequote:Op maandag 30 mei 2016 16:33 schreef MaLo het volgende:
[..]
Het onweer is vlak voor Oldenzaal weer naar het noorden afgebogen.![]()
![]()
Ik zag de lucht donker worden, en alleen nog richting het noorden donker worden. Maar vlak nadat ik dat typte, toch een donder en het regent nu ook weer.quote:
Dat was een bestequote:Op maandag 30 mei 2016 16:35 schreef MaLo het volgende:
[..]
Ik zag de lucht donker worden, en alleen nog richting het noorden donker worden. Maar vlak nadat ik dat typte, toch een donder en het regent nu ook weer.
quote:Op maandag 30 mei 2016 16:37 schreef Fred0w het volgende:
[..]
Die zon heb ik vandaag nog niet gezien.
Dit. Grijs en grauw. En veel wind.quote:Op maandag 30 mei 2016 16:37 schreef Fred0w het volgende:
[..]
Die zon heb ik vandaag nog niet gezien.
Tik tik tikquote:Op maandag 30 mei 2016 16:42 schreef Koelkastje het volgende:
http://nl.blitzortung.org/live_lightning_maps.php?map=16
Mooi geluid!
Verrassendquote:Op maandag 30 mei 2016 16:41 schreef Koelkastje het volgende:
[..]
Zeker!
Wel jammer dat dit de achterkant is, het ontstaat echt net achter Oldenzaal
Helaas had ik gelijkquote:Op maandag 30 mei 2016 16:41 schreef Koelkastje het volgende:
[..]
Zeker!
Wel jammer dat dit de achterkant is, het ontstaat echt net achter Oldenzaal
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |