Ik heb geen idee, ik ken het hele mens niet.quote:Op dinsdag 24 mei 2016 11:55 schreef Greys het volgende:
[..]
Hmmmm, ik heb niet het idee dat zij dat echt nodig heeft.
Maar dat kan ik verkeerd inschatten
Maar ze is echt niet op haar bekkie gevallen in interviews, ook in die voorstukjes bij ESF, die roept niet wat men wil horen (imo). Osjien wel.quote:Op dinsdag 24 mei 2016 11:59 schreef Greys het volgende:
[..]
Oke oke, niet heel slecht, maar wmb bijna (!) net zo fake als Kwik, Kwek en Kwak.
Zouden ze expres slecht gespeeld hebben om ons de hele zomer Osjen door de strot te kunnen duwen?quote:Op dinsdag 24 mei 2016 11:56 schreef Pisces29 het volgende:
[..]
Nu maar hopen dat Linda's zomerweek ook om die tijd geprogrammeerd staat.
En dan graag een Yolanthe op de vrijdag ofzo.
Het EK, jammer dat we niet mee doen (op de vrijdag).
quote:
Dat laatste is waar.quote:Op dinsdag 24 mei 2016 12:05 schreef n00biedoobiedoo het volgende:
Ja, die handjes is wel een beetje irritant. Beetje te burgertrutterig ook.
Maar heb ze nog nooit op een valse noot kunnen betrappen.
t'Is niet dat ze er zelf over begonnen zijn.quote:Op dinsdag 24 mei 2016 12:07 schreef Mystikvm het volgende:
Ze kunnen heel mooi zingen. Maar ik vind hun gedweep met het ESF gewoon vervelend. Zeurende kinderen moet je geen aandacht geven.
Wow, gewoon wow. Je zal me dit niet vaak horen zeggen, maar... de versie van Gerard Joling was echt veel beter.quote:
Ja. Dat.quote:Op dinsdag 24 mei 2016 12:07 schreef Mystikvm het volgende:
Ze kunnen heel mooi zingen. Maar ik vind hun gedweep met het ESF gewoon vervelend. Zeurende kinderen moet je geen aandacht geven.
quote:Op dinsdag 24 mei 2016 12:07 schreef n00biedoobiedoo het volgende:
[..]
t'Is niet dat ze er zelf over begonnen zijn.
Ja, wat , 't is toch zo. Begon bij radio 2 en toen ging ';t rollen in de media.quote:
Ze roepen het zelf al jaren te pas en te onpasquote:Op dinsdag 24 mei 2016 12:09 schreef n00biedoobiedoo het volgende:
[..]
Ja, wat , 't is toch zo. Begon bij radio 2 en toen ging ';t rollen in de media.
Het doet me zo denken aan die artiesten op het Nationaal Songfestival zoals we dat in de 90's en 00's kenden (in de jaren dat er diverse artiesten met elkaar de strijd aangingen).quote:Op dinsdag 24 mei 2016 12:04 schreef Greys het volgende:
[..]![]()
![]()
Dat optreden met die handjes en die blikken is nog méér fake dan het gezicht van Geer!
Als je dat weet, ben je gewoon groot fan.quote:Op dinsdag 24 mei 2016 12:11 schreef Greys het volgende:
[..]
Ze roepen het zelf al jaren te pas en te onpas
Het is een soort trauma van me.quote:Op dinsdag 24 mei 2016 12:13 schreef n00biedoobiedoo het volgende:
[..]
Als je dat weet, ben je gewoon groot fan.
Ga t niet kijken, maar beginnen ze er zelf over of wordt t gevraagd? want in die scene krijgt iedereen die vraag elk jaar. Kunnen ze weinig ana doen hequote:Op dinsdag 24 mei 2016 12:13 schreef Greys het volgende:
Kijk hier riepen ze het al
2014
http://www.rtlnieuws.nl/b(...)rovisie-songfestival
Ze hebben ook al meegedaan aan het Junior Songfestival he.quote:Op dinsdag 24 mei 2016 12:14 schreef n00biedoobiedoo het volgende:
[..]
Ga t niet kijken, maar beginnen ze er zelf over of wordt t gevraagd? want in die scene krijgt iedereen die vraag elk jaar. Kunnen ze weinig ana doen he
Ik moest serieus nadenken wie je hiermee bedoelde.quote:Op dinsdag 24 mei 2016 12:15 schreef n00biedoobiedoo het volgende:
Maargoed, hier is toch niemand echt van die psychotische heroïnejunk van een Bijkerk af te slaan geloof ik.
Ik ben het daar niet mee eens. Los van elkaar komt een regelmatig een niet zo lekkere noot uit. In harmonie is het zuiver, maar zelfs de Osjientjes kunnen niet altijd met drie tegelijk zingen...quote:Op dinsdag 24 mei 2016 12:06 schreef Greys het volgende:
[..]
Dat laatste is waar.
(Zie, zo ben ik dan óók wel weer.)
In harmonie klinkt het zuiver, omdat er altijd nog twee stemmen zijn die een gemiste noot kunnen compenseren. Beetje zoals ze de Azerbeidzjaanse zangeres dit jaar zuiver konden laten klinken in de liveshows.quote:Op dinsdag 24 mei 2016 12:19 schreef miss_dynastie het volgende:
[..]
Ik ben het daar niet mee eens. Los van elkaar komt een regelmatig een niet zo lekkere noot uit. In harmonie is het zuiver, maar zelfs de Osjientjes kunnen niet altijd met drie tegelijk zingen...
In harmonie klinkt een valse noot altijd veel duidelijker vals dan solo.quote:Op dinsdag 24 mei 2016 12:24 schreef Roger_Epiales het volgende:
[..]
In harmonie klinkt het zuiver, omdat er altijd nog twee stemmen zijn die een gemiste noot kunnen compenseren. Beetje zoals ze de Azerbeidzjaanse zangeres dit jaar zuiver konden laten klinken in de liveshows.
Ja!quote:Op dinsdag 24 mei 2016 12:22 schreef n00biedoobiedoo het volgende:
Die ene doet me een beetje denken aan Charlie uit Spangas (in my defense, ik schakelde wel eens te vroeg in voor DWDD toen t nog op 3 was)
Yes.quote:Op dinsdag 24 mei 2016 12:27 schreef Fascination het volgende:
[..]
Ja!Die dunste en jongste bedoel je wrs. Ook zo'n overdreven huppelkut.
Ja. Zó mee eens.quote:Op dinsdag 24 mei 2016 12:19 schreef Duderinnetje het volgende:
Ik weet serieus niet of ik zou kijken, mocht Osjien mee gaan doen. En ik ben écht een vergevingsgezinde ESF-fan hoor!
Maar dit moet zo niet. Vast prima meiden, maar zoals iemand al eerder zei: het zijn zangeressen en geen muzikanten. Ik denk dat we, al winnen we er niet mee, het beste scoren als land als we talent presenteren dat alles in huis heeft. Wat mij betreft is winnen niet zaligmakend.
Wat heb je aan winst als het louter betekent dat drie zangeressen andermans liedje zuiver kunnen zingen? Ik zou daar werkelijk geen enkel trots gevoel aan overhouden. Dan wordt het toch allemaal weer theater en oppervlakkigheid.
Gewoon de ingeslagen weg - minus Trijn - volhouden nu.
Oh ik geloof je direct. Ik luister nooit echt héél goed naar zequote:Op dinsdag 24 mei 2016 12:19 schreef miss_dynastie het volgende:
[..]
Ik ben het daar niet mee eens. Los van elkaar komt een regelmatig een niet zo lekkere noot uit. In harmonie is het zuiver, maar zelfs de Osjientjes kunnen niet altijd met drie tegelijk zingen...
Hm, wel misschien is het mij dan nooit opgevallen omdat ik die harmonietjes sowieso niet vind klinken.quote:Op dinsdag 24 mei 2016 12:26 schreef n00biedoobiedoo het volgende:
[..]
In harmonie klinkt een valse noot altijd veel duidelijker vals dan solo.
idd, anders kunnen we net als een aantal andere landen ook wel ergens een Zweed vandaan plukken om een nummer te schrijven. Zie ik ook niet zitten, dan heb je toch een beetje een gedeelde winst.quote:Op dinsdag 24 mei 2016 12:28 schreef Greys het volgende:
[..]
Ja. Zó mee eens.
Vooral met het trots gevoel stukje. Dat je - ook al zou je niet winnen - in elk geval iets instuurt dat echt is en goed en muzikaal. Dat je je er geen seconde voor hoeft te schamen. Dat Nederland straks het ESF-land wordt dat erom bekend staat dat ze altijd kwaliteit sturen de laatste jaren. (minus Trijn).
Ik vond deze serieus mooi. Volgens mij ook van hem zelf, of niet?quote:Op dinsdag 24 mei 2016 12:31 schreef n00biedoobiedoo het volgende:
Afgezien dat ik Waylon geen leuk mens vind, zijn finest moments waren toch ook niet echt met zijn eigen nummers. (oke Wicked Ways was wel leuk)
Helemaal mee eens en vooral dikgedruktequote:Op dinsdag 24 mei 2016 12:19 schreef Duderinnetje het volgende:
Ik weet serieus niet of ik zou kijken, mocht Osjien mee gaan doen. En ik ben écht een vergevingsgezinde ESF-fan hoor!
Maar dit moet zo niet. Vast prima meiden, maar zoals iemand al eerder zei: het zijn zangeressen en geen muzikanten. Ik denk dat we, al winnen we er niet mee, het beste scoren als land als we talent presenteren dat alles in huis heeft. Wat mij betreft is winnen niet zaligmakend.
Wat heb je aan winst als het louter betekent dat drie zangeressen andermans liedje zuiver kunnen zingen? Ik zou daar werkelijk geen enkel trots gevoel aan overhouden. Dan wordt het toch allemaal weer theater en oppervlakkigheid.
Gewoon de ingeslagen weg - minus Trijn - volhouden nu.
Inderdaad. En dan geef je talent meteen een kans om een internationaal podium te beklimmen. Dat gun ik Douwe Bob, bijvoorbeeld, meer dan drie zangeressen die van een briefje af zingen. Niks mis met de laatste professie, maar dat hoort wat mij betreft niet thuis in een internationale talentenjacht.quote:Op dinsdag 24 mei 2016 12:28 schreef Greys het volgende:
[..]
Ja. Zó mee eens.
Vooral met het trots gevoel stukje. Dat je - ook al zou je niet winnen - in elk geval iets instuurt dat echt is en goed en muzikaal. Dat je je er geen seconde voor hoeft te schamen. Dat Nederland straks het ESF-land wordt dat erom bekend staat dat ze altijd kwaliteit sturen de laatste jaren. (minus Trijn).
Waarheid!quote:Op dinsdag 24 mei 2016 12:43 schreef Duderinnetje het volgende:
[..]
Inderdaad. En dan geef je talent meteen een kans om een internationaal podium te beklimmen. Dat gun in Douwe Bob, bijvoorbeeld, meer dan drie zangeressen die van een briefje af zingen. Niks mis met de laatste professie, maar dat hoort wat mij betreft niet in een internationale talentenjacht.
Laat Nederland maar lekker in de top tien (en omstreken) scoren met gave muzikanten waar we trots op zijn. Niets mis mee. Levert een leuke tijd op voor ESF-fans (want zie hoe betrokken iedereen is bij echte kwalitatieve inzendingen, ook al winnen we niet), een mooi podium voor de muzikanten en internationale aandacht voor de Nederlandse muzikantencultuur.
Ergens, en dat klinkt wellicht alsof ik iets wil goedpraten, maar ik meen het echt, denk ik dat iemand als DB ook helemaal niet zo gebaat zou zijn bij winst. De mallemolen () waar je dan in belandt... Ook de TCL doen het denk ik zo enorm goed omdat ze de vrijheid hebben van 'de tweede prijswinnaar.'
Ik zou het héél erg vinden als dat de manier zou worden. Dat het geen Songfestival meer zou zijn, maar louter een zoektocht naar de grootste hitmachine. Dan haak ik sowieso af. Ik vind het juist zo leuk dat er lol en plezier bij komt kijken van muzikanten uit alle windstreken. Kijk naar de leuke gezamenlijke optredens van Douwe en andere deelnemers in zijn café. Dáár gaat het ook om. Niet om een voorgeproduceerde formule die tot winst zou leiden.quote:Op dinsdag 24 mei 2016 12:32 schreef Roger_Epiales het volgende:
[..]
idd, anders kunnen we net als een aantal andere landen ook wel ergens een Zweed vandaan plukken om een nummer te schrijven. Zie ik ook niet zitten, dan heb je toch een beetje een gedeelde winst.
Oh zeker, de artiest in kwestie moet ook echt gáán voor de winst! Zoals Douwe dit jaar ook echt deed (en zwaar teleurgesteld zijn een dagje is alleen maar een goed teken van zijn instelling).quote:Op dinsdag 24 mei 2016 12:48 schreef Mystikvm het volgende:
Als het een wedstrijd is moet winnen wel altijd je uitgangspunt zijn, vind ik.
Daar ben ik het wel mee eens hoor, ik vind dat we in de eerste plaats een muzikant met eigen werk moeten sturen. Niet een robot die een tekst oplepelt. Maar wel eentje die voor de knikkers mee wil doen.quote:Op dinsdag 24 mei 2016 12:51 schreef Greys het volgende:
[..]
Oh zeker, de artiest in kwestie moet ook echt gáán voor de winst! Zoals Douwe dit jaar ook echt deed (en zwaar teleurgesteld zijn een dagje is alleen maar een goed teken van zijn instelling).
Maar als je een kwalitatief écht goede inzending hebt die er helemaal voor gaat in alle opzichten en je wint dan NIET, dan is dat wat mij betreft beter dan dat je echt alleen maar om te winnen elk jaar een knap zangeresje inhuurt en een Zweedse producer om een nummer te schrijven en er flink wat schermdingen tegenaan te gooien. Dan ga je ook voor de winst, maar op een andere manier. Dan kijk je puur vanuit ESF standpunt, niet vanuit muzikantenkwaliteit.
Eens. Maar wel met iets waar je in gelooft. DB wilde écht winnen. Was kapot toen het niet gebeurde. Dat de winst naar een ander lied ging, is echter geen teken dat onze inzending niet goed was. Het won nu eenmaal niet in deze wedstrijd.quote:Op dinsdag 24 mei 2016 12:48 schreef Mystikvm het volgende:
Als het een wedstrijd is moet winnen wel altijd je uitgangspunt zijn, vind ik.
Have I got news for you. De showbizz is in het geheel fake. Of denk je dat Douwe na zijn oproep tot slow down nu maanden aan een stuk op de Bahamas in een hangmat ligt? Of dat Trijntje werkelijk hoopt dat de persoon waar ze een crush op heeft langs haar huis komt wandelen? Ilse en Waylon hadden die een liefdesrelatie? Nee toch? Waarom dan doen alsof op een ESF? Kom bij mij niet meer aan met het argument fake. Die meneer Worst van Oostenrijke was fake. Een kerel met een baard en een jurk aan.quote:Op dinsdag 24 mei 2016 12:04 schreef Greys het volgende:
[..]![]()
![]()
Dat optreden met die handjes en die blikken is nog méér fake dan het gezicht van Geer!
Ja, maar als je Ashes to ashes neemt, komt 't wel weer dicht in de buurt van de werkelijkheid.quote:Op dinsdag 24 mei 2016 13:25 schreef WhiteBeard het volgende:
Toen David Bowie als Major Tom naar de Maan wou maar lost in space werd stond jij toch ook niet elke avond naar de hemel te kijken of ie weer terugkwam?
Hoe weet jij dat het oprecht was? Een beetje actrice kan snotteren op commandoquote:Op dinsdag 24 mei 2016 09:37 schreef miss_dynastie het volgende:
Maar wel oprecht. Je hoeft het niet mooi te vinden, maar er zit emotie en ziel in. Maantje is gewoon een lege huls productie, al vanaf haar geboorte zo ongeveer.
Als je werkelijk meent dat de hele wereld op weg is naar collectieve hartaanvallen vanwege een veel te jachtig bestaan dan kun je daar juist beter theatraal en dramatisch over doen dan een beetje suf op een gitaar zitten jengelen en heel veilig binnen de lijntjes van het genre blijvenquote:Op dinsdag 24 mei 2016 10:13 schreef Roger_Epiales het volgende:
[..]
Dat nummer vraagt ook om theatraal en dramatisch, vol op de emotie en zo. In 1944 klopt het, in Slow Down niet.
Daarom maakte ik de vergelijking met de manier waarop DB zijn eigen nummer zong en de manier waarop Maan het zong. De ene manier werkt beter dan de andere. Wil niet zeggen dat de ene stijl beter is dan de andere, moet alleen wel op het juiste nummer gelegd worden.
Het gaat erom welk GEVOEL het geeft. Echt of onecht.quote:Op dinsdag 24 mei 2016 13:35 schreef WhiteBeard het volgende:
[..]
Hoe weet jij dat het oprecht was? Een beetje actrice kan snotteren op commando
Maar Osjien moet dat snotteren nog leren.quote:Op dinsdag 24 mei 2016 13:35 schreef WhiteBeard het volgende:
[..]
Hoe weet jij dat het oprecht was? Een beetje actrice kan snotteren op commando
Je bedoelt dat Greys zo'n 10 jaar lang elke avond naar de lucht stond te kijken, hopende dat Major Tom weer terugkwam en bij Ashes To Ashes euforisch buiten stond te dansen?quote:Op dinsdag 24 mei 2016 13:32 schreef n00biedoobiedoo het volgende:
[..]
Ja, maar als je Ashes to ashes neemt, komt 't wel weer dicht in de buurt van de werkelijkheid.
Je hebt hele goede en hele slechte acteurs, even los van het feit dat het een SONGfestival is en geen ACTINGfestival. Als het allemaal acteurs zijn, bungelen Osjien en Maan helemaal onderaan. Nog ver onder een Trijntje, die op mij dan weer wel oprecht wanhopig/hertje-in-een-koplamp overkwam.quote:Op dinsdag 24 mei 2016 13:35 schreef WhiteBeard het volgende:
[..]
Hoe weet jij dat het oprecht was? Een beetje actrice kan snotteren op commando
Nee, ik bedoel dat 'ie gecremeerd is.quote:Op dinsdag 24 mei 2016 13:56 schreef WhiteBeard het volgende:
[..]
Je bedoelt dat Greys zo'n 10 jaar lang elke avond naar de lucht stond te kijken, hopende dat Major Tom weer terugkwam en bij Ashes To Ashes euforisch buiten stond te dansen?
quote:Op dinsdag 24 mei 2016 13:56 schreef WhiteBeard het volgende:
[..]
Je bedoelt dat Greys zo'n 10 jaar lang elke avond naar de lucht stond te kijken, hopende dat Major Tom weer terugkwam en bij Ashes To Ashes euforisch buiten stond te dansen?
Kom op zeg. Velen hier vielen in katzwijm van Waylon's knipoog. Dat was de hype, dat was de move van het ESF. Niet wetende dat je daamee zo'n lied totaal belachelijk maakt, want je zingt namelijk over een kapot gegane liefde. Over nep gesprokenquote:Op dinsdag 24 mei 2016 13:43 schreef Greys het volgende:
[..]
Het gaat erom welk GEVOEL het geeft. Echt of onecht.
Ilse (ja zelfs die, en die moet ik niet) kwam echt over tijdens haar ESF optreden met Waylon. Ze kwamen authentiek over. Het had geen 'maniertjes' uitstraling.
Ik ga het op DIT punt dus gewoon met je eens zijn. Niet verwacht, zeker?quote:Op dinsdag 24 mei 2016 14:04 schreef WhiteBeard het volgende:
[..]
Kom op zeg. Velen hier vielen in katzwijm van Waylon's knipoog. Dat was de hype, dat was de move van het ESF. Niet wetende dat je daamee zo'n lied totaal belachelijk maakt, want je zingt namelijk over een kapot gegane liefde. Over nep gesproken
Ik zou bijna een Poll opstartenquote:
quote:Op dinsdag 24 mei 2016 14:29 schreef Pisces29 het volgende:
Maar niet 3 minuten met je ogen dicht wapperen alsof je Mariah Carey bent.
Ik heb een zwevende muis. Zodoende klikte ik op Kovacs, ipv Waylon.quote:Op dinsdag 24 mei 2016 14:43 schreef Greys het volgende:
Poll: Wie moet er in 2017 naar het ESF?
• Waylon
• O'g3ne
• Dotan
• Caro Emerald
• Kovacs
• Kensington
• Wouter Hamel
• Sharon Doorson
• Wat is het ESF
Tussenstand:
[ afbeelding ]
Ook een poll maken? Klik hier
IK MAAKTE HEM VOOR JOU, TRUFFELquote:Op dinsdag 24 mei 2016 14:46 schreef Pisces29 het volgende:
[..]
Ik heb een zwevende muis. Zodoende klikte ik op Kovacs, ipv Waylon.
WAYLON
Gelukkig ging hij niet op een écht onacceptabele keuzequote:Op dinsdag 24 mei 2016 14:47 schreef Greys het volgende:
[..]
IK MAAKTE HEM VOOR JOU, TRUFFEL![]()
Klikt ze verkeerd. Rahhhhhhhhhhh!
Wel een beetje uitgeschoten danquote:Op dinsdag 24 mei 2016 14:46 schreef Pisces29 het volgende:
[..]
Ik heb een zwevende muis. Zodoende klikte ik op Kovacs, ipv Waylon.
WAYLON
Muis zweeft.quote:Op dinsdag 24 mei 2016 14:56 schreef libranl het volgende:
[..]
Wel een beetje uitgeschoten danWaylon heeft al wel een stem. Wie zou er dan op Waylon hebben gestemd?
Ja wie zou dat toch zijn?quote:Op dinsdag 24 mei 2016 14:56 schreef libranl het volgende:
[..]
Wel een beetje uitgeschoten danWaylon heeft al wel een stem. Wie zou er dan op Waylon hebben gestemd?
quote:Op dinsdag 24 mei 2016 14:57 schreef Pisces29 het volgende:
[..]
Muis zweeft.
*nieuwe batterijen zoekt*
In deze poll wel geloof ik.quote:Op dinsdag 24 mei 2016 15:00 schreef libranl het volgende:
[..]![]()
![]()
Kovacs en Waylon zou ik beide erg goede keuzes vindenMogen we maar 1 keus maken?
Dat dan uitgerekend jij per ongeluk op Odzjien zou stemmenquote:Op dinsdag 24 mei 2016 14:49 schreef Pisces29 het volgende:
[..]
Gelukkig ging hij niet op een écht onacceptabele keuze![]()
Ja datquote:Op dinsdag 24 mei 2016 15:02 schreef Greys het volgende:
[..]
Dat dan uitgerekend jij per ongeluk op Odzjien zou stemmen
Hahaquote:
Zou ik geen verkeerd idee vinden.quote:Op dinsdag 24 mei 2016 15:27 schreef loveli het volgende:
Ook nog een poll wie we er niet naartoe willen hebben?
Ik heb het nergens over het werkelijk menen. Ik heb het over dat de ene stijl beter bij een lied past dan de andere stijl en, zoals Greys ook al verwoordde, het gevoel wat je daarmee overbrengt.quote:Op dinsdag 24 mei 2016 13:43 schreef WhiteBeard het volgende:
[..]
Als je werkelijk meent dat de hele wereld op weg is naar collectieve hartaanvallen vanwege een veel te jachtig bestaan dan kun je daar juist beter theatraal en dramatisch over doen dan een beetje suf op een gitaar zitten jengelen en heel veilig binnen de lijntjes van het genre blijven
OH? Ik dacht dat het lot van Major Tom verder onbekend is gebleven en dat ie als laatste gesignaleerd was aan lager wal geraakt en aan de drugs? "We know Major Tom's a junky"quote:Op dinsdag 24 mei 2016 13:58 schreef n00biedoobiedoo het volgende:
[..]
Nee, ik bedoel dat 'ie gecremeerd is.
In dit geval dus wel. Je zingt een droevig lied over een kapotte relatie en dan ga je lopen knipogen.quote:Op dinsdag 24 mei 2016 14:29 schreef Pisces29 het volgende:
Och het gaat toch niet echt om 2 seconden een 'fake' momentje.
Het gaat om 3 minuten en niet of je een knipoog of 'i love you baby' roept.
Het blijft show tenslotte, dat mag toch heus. Bij een ESF kan heus wel íets gedaan worden.
Maar niet 3 minuten met je ogen dicht wapperen alsof je Mariah Carey bent.
Ik maak anders voor het nieuwe topic straks wel even twee nieuwe voor in de OP.quote:Op dinsdag 24 mei 2016 16:27 schreef Wup2 het volgende:
[..]
ja in de OP zetten.
keuzes misscheien wat beperkt maar het is pas mei 2016.
Oeh, je hebt deze wel moeilijk gemaakt.quote:Op dinsdag 24 mei 2016 16:25 schreef Greys het volgende:
Poll: Wie moet er ABSOLUUT NIET naar het ESF?
• Pierre Kartner
• Sylvana Simons
• Waylon
• O'g3ne
• Wat is het ESF?
• Sieneke
• Maan
• Caro Emerald
• Mijn moeder
• Kovacs
• Ruud Lubbers
• Wouter Hamel
Tussenstand:
[ afbeelding ]
Ook een poll maken? Klik hier
Oh dan had je de hele avond in rouw moeten blijven natuurlijk. Foei Waylon!quote:Op dinsdag 24 mei 2016 16:23 schreef WhiteBeard het volgende:
[..]
In dit geval dus wel. Je zingt een droevig lied over een kapotte relatie en dan ga je lopen knipogen.
En dan maar jammeren over een vermeende onechtheid van O'G3ne. Zwaar hypocriet
Yes, yes!quote:Op dinsdag 24 mei 2016 16:28 schreef Greys het volgende:
[..]
Ik maak anders voor het nieuwe topic straks wel even twee nieuwe voor in de OP.
Iedereen wil best nog een keertje stemmen. (Dan kan Pisces ook eindelijk goed klikken)
En dan kunnen ze in de nieuwe OP steeds automatisch meegenomen worden, er zit toch geen einddatum op als het goed is
Gil even als je extra keuze opties mist in vooral de wie moet er WEL poll, dan zet ik die er bij straks.
Aangezien politieke boodschappen steeds vaker scoren zie ik nog wel een belangrijke rol weggelegd voor Ruud Lubbers en Sylvana Simons. Die vallen dus al af....quote:Op dinsdag 24 mei 2016 16:25 schreef Greys het volgende:
Poll: Wie moet er ABSOLUUT NIET naar het ESF?
• Pierre Kartner
• Sylvana Simons
• Waylon
• O'g3ne
• Wat is het ESF?
• Sieneke
• Maan
• Caro Emerald
• Mijn moeder
• Kovacs
• Ruud Lubbers
• Wouter Hamel
Tussenstand:
[ afbeelding ]
Ook een poll maken? Klik hier
quote:Op dinsdag 24 mei 2016 16:34 schreef libranl het volgende:
[..]
Aangezien politieke boodschappen steeds vaker scoren zie ik nog wel een belangrijke rol weggelegd voor Ruud Lubbers en Sylvana Simons. Die vallen dus al af....
Hij vond het misschien wel even lekker, die calm after the storm, de stilte na al dat hysterische ruziegekrijs van Ilsequote:Op dinsdag 24 mei 2016 16:23 schreef WhiteBeard het volgende:
[..]
In dit geval dus wel. Je zingt een droevig lied over een kapotte relatie en dan ga je lopen knipogen.
In ieder geval niet tijdens het lied. Met een knipoog geef je namelijk aan dat hetgeen je zingt helemaal niet serieus moet worden genomen. Met andere woorden dat je maar wat aan het ouwehoeren bent.quote:Op dinsdag 24 mei 2016 16:32 schreef Pisces29 het volgende:
[..]
Oh dan had je de hele avond in rouw moeten blijven natuurlijk. Foei Waylon!
Dan zou die naar huis moeten gaan en niet eens het podium op moeten willen als het om puur en echt zijn gaat.quote:Op dinsdag 24 mei 2016 16:37 schreef Greys het volgende:
[..]
Hij vond het misschien wel even lekker, die calm after the storm, de stilte na al dat hysterische ruziegekrijs van IlseDaar zou ik ook blij van worden. Het was een opluchtingsknipoog.
Oei. Ik dacht dat zelfs jij mijn grapje wel lollig zou vinden en niet serieus zou nemen.quote:Op dinsdag 24 mei 2016 16:43 schreef WhiteBeard het volgende:
[..]
Dan zou die naar huis moeten gaan en niet eens het podium op moeten willen als het om puur en echt zijn gaat.
Misschien kwam je zo echt en overtuigend over.quote:Op dinsdag 24 mei 2016 16:44 schreef Greys het volgende:
[..]
Oei. Ik dacht dat zelfs jij mijn grapje wel lollig zou vinden en niet serieus zou nemen.
Sorry. Verkeerd ingeschat.
Bij gebrek aan beter heb ik Sylvana maar zwart gemaakt.quote:Op dinsdag 24 mei 2016 16:25 schreef Greys het volgende:
Poll: Wie moet er ABSOLUUT NIET naar het ESF?
• Pierre Kartner
• Sylvana Simons
• Waylon
• O'g3ne
• Wat is het ESF?
• Sieneke
• Maan
• Caro Emerald
• Mijn moeder
• Kovacs
• Ruud Lubbers
• Wouter Hamel
Tussenstand:
[ afbeelding ]
Ook een poll maken? Klik hier
Dan kunnen jullie bákken geld verdienen met online wedden want dan worden we gegarandeerd allerlaatstequote:
quote:Op dinsdag 24 mei 2016 16:48 schreef Fred_B het volgende:
[..]
Bij gebrek aan beter heb ik Sylvana maar zwart gemaakt.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |