Het was alleen een fictief punt, want niemand beweerde iets dergelijks. Wat er hooguit beweerd werd is dat je bij een analyse van de mate waarin iemand wat gedaan krijgt je persoonlijke voorkeur niet moet laten meewegen. Met peilingen heeft dat echter niets van doen.quote:
Er gaat ook een katalyserende werking uit van dat soort kliekjes natuurlijk. Men voedt elkaars paranoïde waanbeelden.quote:Op zondag 10 april 2016 17:58 schreef Euribob het volgende:
[..]
Mij ging het er eigenlijk vooral om het feit dat er zo lekker kritisch op de media wordt gedaan, maar dat die kritische houding wat betreft de eigen bijdrages dan weer compleet ontbreekt.
Het is niet alsof dat artikel door Poolbal werd gebracht met de mededeling van "Kijk, een redelijk objectief artikel waar Sanders en Clinton allebei terechte kritiek krijgen. Een uitzondering als je het mij vraagt." Nee, het was weer anti-Bernie propaganda voor en na. En toen erop gewezen werd dat het gewoon een vrij neutraal stukje tekst was was het plotseling een uitzondering die de regel bevestigt.
Het zal allemaal wel Bram. Ik krijg een beetje het idee dat Bernie-adapten spijkers op laag water aan het zoeken zijn om maar verontwaardigd te kunnen blijven. Met een erg gekleurde kijk op de werkelijkheid als gevolg.
quote:Paul Manafort, a top aide to Republican presidential candidate Donald Trump, said Sunday that Sen. Ted Cruz (R-TX) was scaring delegates with "gestapo tactics."
http://talkingpointsmemo.(...)cruz-gestapo-tactics
Is het niet mogelijk dat Kassich het wint indien Trump faalt om de 50% te halen? Theoretisch is het een optie en Cruz is niet erg geliefd binnen (en buitenquote:Op zondag 10 april 2016 18:42 schreef Beathoven het volgende:
Washington Times: Laura Bush hints she would rather vote for Hillary Clinton over Donald Trump
Klinkt leuk, maar tussen de regels door lees ik dat ze waarschijnlijk op Cruz gaat stemmen.
Dat idee mag je hebben, maar doorgaans ben ik best kritisch en ik sta zeker open voor inzichten die mijn ideeën tegenspreken. Dat artikel heb ik niet gelezen inderdaad. Maar het blijft vreemd dat je de eerste 19 jaar van iemands leven als "a few years" neerpent.quote:Op zondag 10 april 2016 17:58 schreef Euribob het volgende:
[..]
Mij ging het er eigenlijk vooral om het feit dat er zo lekker kritisch op de media wordt gedaan, maar dat die kritische houding wat betreft de eigen bijdrages dan weer compleet ontbreekt.
Het is niet alsof dat artikel door Poolbal werd gebracht met de mededeling van "Kijk, een redelijk objectief artikel waar Sanders en Clinton allebei terechte kritiek krijgen. Een uitzondering als je het mij vraagt." Nee, het was weer anti-Bernie propaganda voor en na. En toen erop gewezen werd dat het gewoon een vrij neutraal stukje tekst was was het plotseling een uitzondering die de regel bevestigt.
Het zal allemaal wel Bram. Ik krijg een beetje het idee dat Bernie-adapten spijkers op laag water aan het zoeken zijn om maar verontwaardigd te kunnen blijven. Met een erg gekleurde kijk op de werkelijkheid als gevolg.
quote:Op zondag 10 april 2016 20:24 schreef Bram_van_Loon het volgende:
Wat is er aan de hand in Wyoming, een gat van bijna 10 procentpunt bij de percentages en toch 7-7 bij 14 gedelegeerden?
Wordt het daar per county bepaald in plaats van voor heel de staat of is er iets anders aan de hand?
quote:Op zondag 10 april 2016 09:17 schreef Montov het volgende:
Sanders beetje teleurstellend in Wyoming, zeker omdat zowel Clinton als Sanders beide 7 delegates krijgen vanwege het geringe verschil. De 14 delegates worden niet als 1 blok verdeeld (anders zou Sanders 8 delegates ontvangen obv 11.5 procentpunt verschil), maar het wordt 3 keer proportioneel verdeeld: 8 in het enige district, 4 statewide, en 2 partijleiders. Sanders had met 12.5 procentpunt moeten winnen om die 8 te verdelen als 5-3.
Sanders heeft een beetje pech met het afronden. Van de Green Paperquote:Op zondag 10 april 2016 20:24 schreef Bram_van_Loon het volgende:
Wat is er aan de hand in Wyoming, een gat van bijna 10 procentpunt bij de percentages en toch 7-7 bij 14 gedelegeerden?
Wordt het daar per county bepaald in plaats van voor heel de staat of is er iets anders aan de hand?
Compromis is een slecht begrip geworden bij de GOP. Samenwerking wordt alleen gepredikt wanneer men volledig de overhand heeft (kortom, geen samenwerking maar controle).quote:Op zondag 10 april 2016 20:34 schreef SaintOfKillers het volgende:
De GOP heeft een supergrote hekel aan Clinton, de GOP heeft eveneens een hekel aan Sanders, de GOP heeft duidelijk een hekel aan Trump en de GOP heeft eigenlijk ook wel een hekel aan Cruz.
Moeilijke mensen.
Die kans wordt niet heel groot geacht. Het probleem voor de GOP is gewoon dat bijna alle opties een vorm van zelfmoord zijn. Kasich mag dan een geschiktere kandidaat zijn voor de GE, maar de aanhang van Trump gaat woest zijn als de partij dat flikt, met alle gevolgen van dien.quote:Op zondag 10 april 2016 20:25 schreef Bram_van_Loon het volgende:
[..]
Is het niet mogelijk dat Kassich het wint indien Trump faalt om de 50% te halen? Theoretisch is het een optie en Cruz is niet erg geliefd binnen (en buiten) de partij.
En wat als Trump tegen zijn aanhang zou zeggen dat ze voor Kasich moeten gaan bij de GE? Ik kan me nauwelijks voorstellen dat hij dat zou doen, maar stel...quote:Op zondag 10 april 2016 21:43 schreef Monolith het volgende:
[..]
Die kans wordt niet heel groot geacht. Het probleem voor de GOP is gewoon dat bijna alle opties een vorm van zelfmoord zijn. Kasich mag dan een geschiktere kandidaat zijn voor de GE, maar de aanhang van Trump gaat woest zijn als de partij dat flikt, met alle gevolgen van dien.
Ook dan waarschijnlijk niet, al is dat wel een heel hypothetische situatie. Het is natuurlijk een enorme schoffering in de richting van al die Trump stemmers, die nu juist een 'anti-establishment kandidaat' willen. Daarvan zal echt een heel flink deel niet op Kasich gaan stemmen.quote:Op zondag 10 april 2016 21:47 schreef SaintOfKillers het volgende:
[..]
En wat als Trump tegen zijn aanhang zou zeggen dat ze voor Kasich moeten gaan bij de GE? Ik kan me nauwelijks voorstellen dat hij dat zou doen, maar stel...
Maar kunnen ze daar dan niet de negatieve kaart trekken, zoals dat in de VS nogal populair lijkt. "OK, Kasich is misschien establishment, maar willen jullie dan liever Clinton?" Die kaart kan ook wel gebruikt worden om de Sanders-adepten voor de kar van Clinton te spannen onder het motto "jullie willen toch geen Trump of Cruz?"quote:Op zondag 10 april 2016 21:50 schreef Monolith het volgende:
[..]
Ook dan waarschijnlijk niet, al is dat wel een heel hypothetische situatie. Het is natuurlijk een enorme schoffering in de richting van al die Trump stemmers, die nu juist een 'anti-establishment kandidaat' willen. Daarvan zal echt een heel flink deel niet op Kasich gaan stemmen.
De GOP heeft het pad naar zelfdestructie natuurlijk zelf ingezet; het was een kwestie van tijd voordat hun strategie zich tegen hen keerde.quote:Op zondag 10 april 2016 21:43 schreef Monolith het volgende:
[..]
Die kans wordt niet heel groot geacht. Het probleem voor de GOP is gewoon dat bijna alle opties een vorm van zelfmoord zijn. Kasich mag dan een geschiktere kandidaat zijn voor de GE, maar de aanhang van Trump gaat woest zijn als de partij dat flikt, met alle gevolgen van dien.
Dat is een beetje aan het uitwerken bij de Republikeinen. Al hebben ze daar natuurlijk zelf voor gezorgd. Wat mij betreft mag die partij ook lekker in twee delen uit elkaar vallen.quote:Op zondag 10 april 2016 21:53 schreef SaintOfKillers het volgende:
[..]
Maar kunnen ze daar dan niet de negatieve kaart trekken, zoals dat in de VS nogal populair lijkt. "OK, Kasich is misschien establishment, maar willen jullie dan liever Clinton?" Die kaart kan ook wel gebruikt worden om de Sanders-adepten voor de kar van Clinton te spannen onder het motto "jullie willen toch geen Trump of Cruz?"
Op dat vlak zou Sanders vs Kasich wel interessant zijn, maar goed, dat is toch allemaal maar theorie.
Dank u, een interessant artikel.quote:Op zondag 10 april 2016 22:06 schreef Monolith het volgende:
Nog wel een aardig stuk uit de New Yorker over de Democratische race in NY:
http://www.newyorker.com/(...)mbid=social_facebook
Clinton has Governor Andrew Cuomo campaigning for her, as well as Mayor Bill de Blasio and virtually ever other Democratic leader in New York. She also has the backing of some of the biggest labor unions in the state, including the service-workers’ union and the teachers’ unions.quote:
Er wordt alleen altijd net gedaan alsof de geldhoeveelheid in een economie een effect heeft op de werkelijke economie.quote:Op maandag 11 april 2016 07:16 schreef Bram_van_Loon het volgende:
Steun uit onverwachte hoek voor Bernie sanders: niemand minder dan mr. Wall Street uit de jaren 80 Asher Edelman zei het volgende:
Appearing on CNBC’s “Fast Money” this morning, Edelman responded immediately when asked who he thought the best candidate for the economy would be.
“Bernie Sanders,” Edelman said, without missing a beat. “No question.”
Asked to elaborate, Edelman stated his case.
“Well, I think it’s quite simple,” he began. “If you look at something called ‘velocity of money’—you guys know what that is, I presume—that means how much gets spent and turns around. When you have the top one percent getting money, they spend five, 10 percent of what they earn. When you have the lower end of the economy getting money, they spend 100, or 110 percent of what they earn. As you’ve had a transfer of wealth to the top, and a transfer of income to the top, you have a shrinking consumer base, basically, and you have a shrinking velocity of money. Bernie is the only person out there who I think is talking at all about both fiscal stimulation and banking rules that will get the banks to begin to generate lending again as opposed to speculation. So from an economic point of view, it’s straightforward.”.
http://www.salon.com/2016(...)r_president_partner/
Edelman is de persoon op wie het karakter wat door Michael Douglas in de film Wall Street (1987) werd gespeeld is gebaseerd, het symbool van "Wall Street greed, corporate lawlessness and 1980s excess". Laat de New Yorkers er maar kennis van nemen.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |