Je stelt een vraag, je krijgt een duidelijk en eerlijk antwoord. Verder ga ik niet op je in en sta ik er gewoon boven.quote:Op woensdag 9 maart 2016 17:58 schreef 99.999 het volgende:
[..]
Zou je die achterlijke laster aub terug willen nemen?
Ik hoef me dat soort onzin niet aan te laten wrijven door een of ander miezerig knulletje.
Hij deed bij mij precies hetzelfde met zijn links-rechts frame dat nota bene voor hemzelf was bedoeld. Oprechtheid hoef je van zo iemand niet te verwachten.quote:Op woensdag 9 maart 2016 18:29 schreef 99.999 het volgende:
Lekker laf weer, wel lekker willen lasteren maar dan niet meer willen reageren als je daar op aangesproken wordt...
Dit topic gaat erover dat er een NWS-moderator wordt gezocht. Het is dan bijna onvermijdelijk dat mensen (onder wie ook figuren die je hier maandenlang niet ziet) hier hun plasje komen doen over wat er allemaal niet deugt aan NWS en de moderatie. Op zich is het niet verkeerd om het daar zo nu en dan eens over te hebben, maar het soort persoonlijke aanval dat jij hier plaatst, heeft niks met dit topic te maken. Ik sta er ver boven.quote:Op woensdag 9 maart 2016 18:35 schreef Disana het volgende:
[..]
Hij deed bij mij precies hetzelfde met zijn links-rechts frame dat nota bene voor hemzelf was bedoeld. Oprechtheid hoef je van zo iemand niet te verwachten.
De vraag is waarom mensen ineens maandenlang wegblijven, terwijl ze voorheen erg actief waren. Zou dat iets te maken hebben met de sfeer, de wijze van discussie en de inhoud van de topics. Het is een beetje vreemd om je kop in het zand te steken, want het gaat al jarenlang niet goed met NWS - en dat is wel zonde want het was ook ooit eens 'mijn kindje', waarin ik als vrijwilliger veel tijd heb gestoken (met plezier). En om het nu zo halfdood en vernaggeld erbij te zien liggen is geen pretje.quote:Op woensdag 9 maart 2016 18:40 schreef Elfletterig het volgende:
[..]
Dit topic gaat erover dat er een NWS-moderator wordt gezocht. Het is dan bijna onvermijdelijk dat mensen (onder wie ook figuren die je hier maandenlang niet ziet) hier hun plasje komen doen over wat er allemaal niet deugt aan NWS en de moderatie. Op zich is het niet verkeerd om het daar zo nu en dan eens over te hebben, maar het soort persoonlijke aanval dat jij hier plaatst, heeft niks met dit topic te maken. Ik sta er ver boven.
Ik had het niet eens tegen jou toen je me beschuldigde van een links-rechts frame. Over persoonlijke aanvallen gesproken.quote:Op woensdag 9 maart 2016 18:40 schreef Elfletterig het volgende:
[..]
Dit topic gaat erover dat er een NWS-moderator wordt gezocht. Het is dan bijna onvermijdelijk dat mensen (onder wie ook figuren die je hier maandenlang niet ziet) hier hun plasje komen doen over wat er allemaal niet deugt aan NWS en de moderatie. Op zich is het niet verkeerd om het daar zo nu en dan eens over te hebben, maar het soort persoonlijke aanval dat jij hier plaatst, heeft niks met dit topic te maken. Ik sta er ver boven.
Mensen krijgen een leven, mensen raken uitgekeken op NWS of op het forum in het algemeen; soms komen ze na een tijdje terug, soms niet. De keren dat ik zelf de buik even vol had van NWS had dat trouwens niks te maken met de topics, maar met de manier waarop je door bepaalde users voortdurend in een extreem-rechtse hoek wordt geduwd, ook al probeer je fatsoenlijk te discussiëren en niet de bocht uit te vliegen.quote:Op woensdag 9 maart 2016 18:42 schreef Mutant01 het volgende:
[..]
De vraag is waarom mensen ineens maandenlang wegblijven, terwijl ze voorheen erg actief waren. Zou dat iets te maken hebben met de sfeer, de wijze van discussie en de inhoud van de topics. Het is een beetje vreemd om je kop in het zand te steken, want het gaat al jarenlang niet goed met NWS - en dat is wel zonde want het was ook ooit eens 'mijn kindje', waarin ik als vrijwilliger veel tijd heb gestoken (met plezier). En om het nu zo halfdood en vernaggeld erbij te zien liggen is geen pretje.
Het doet niets af aan mijn constatering. De users zijn er vaak veelal nog, maar zijn inderdaad uitgekeken op NWS. Waarom? Omdat het een herhaling van zetten betreft, veelal een langspeelplaat afkomstig van dezelfde users, die dezelfde topics openen en dezelfde oneliners hanteren. Vaak jegens moslims, allochtonen, de Islam of buitenlanders in het algemeen. Dat een user je extreem-rechts noemt, dat zal vast als vervelend ervaren worden en ook daar moet tegen opgetreden worden. Tegelijkertijd geldt dat ook voor postings waarin uitgebreid leugens en complottheorieen m.b.t. complete bevolkingsgroepen uit de kast worden getrokken. Jij vindt het al vervelend als jij persoonlijk een keertje een rechts-extremist wordt genoemd, kan je nagaan hoe het is als een user dag in dag uit als nazi, fascist wordt bestempeld omdat hij of zij een bepaalde komaf heeft of een bepaalde religie heeft. Het gaat twee kanten op Elfletterig, dat lijk je volgens mij niet te beseffen. Jij bent erg goed in het uitdelen van klappen, maar incasseren - daar ben je echt heel heel slecht in.quote:Op woensdag 9 maart 2016 19:01 schreef Elfletterig het volgende:
Mensen krijgen een leven, mensen raken uitgekeken op NWS of op het forum in het algemeen; soms komen ze na een tijdje terug, soms niet. De keren dat ik zelf de buik even vol had van NWS had dat trouwens niks te maken met de topics, maar met de manier waarop je door bepaalde users voortdurend in een extreem-rechtse hoek wordt geduwd, ook al probeer je fatsoenlijk te discussiëren en niet de bocht uit te vliegen.
Bepaalde topics zijn sinds jaar en dag verboden. Daar is niets nieuws aan - die regels gelden nog steeds alleen worden niet gehandhaafd. Een NWS dat kapot gemod wordt heb ik nimmer meegemaakt, gelukkig. Ik zie eerder een NWS dat kapot gaat door anarchie - en de mods met hun handen in hun haar zitten omdat er geen duidelijk lijn is. Bashtopics, linkdumps, posts zonder discussie insteek mogen niet. Het compleet over een kam scheren van bevolkingsgroepen is ook not done, dat staat ook gewoon in de FAQ / Feedback threads. Je kan wel alles afdoen onder het mom van vrijheid van meningsuiting, maar op een anoniem forum lijkt mij dat geen goed idee. Stormfrontperikelen zijn gewoon niet gewenst.quote:Ik vind het fijn dat NWS ooit jouw kindje was. Hetzelfde geldt voor mij. Ook ik heb er vrije tijd in gestoken; iets wat ik nu nog steeds doe als FP-redacteur. Ik ben bang voor een NWS dat kapot gemod wordt en waar topics worden verboden. We hebben daar bijzonder slechte ervaringen mee opgedaan, is mijn mening. Een mod die lukraak topics ging sluiten als hij er even geen zin in had of als ze niet in zijn wereldbeeld pasten. Dat is niet wat je met NWS moet willen. NWS (en dus ook de mods) moet discussie mogelijk maken, in plaats van onmogelijk maken.
Het is helemaal niet springlevend. Het zijn dezelfde users, dezelfde topics. Er is volstrekt geen variatie, geen inhoudelijke discussie en het zit vol met sneren en links-rechts discussies. Je kan dat 'levendig' noemen inderdaad, maar ik heb dan kennelijk een andere definitie van levendig. We moeten niet de kant van de Frontpage op willen gaan, ook dat is zo goed als dood. Meer nieuwsberichten dan ooit tevoren, maar het aantal reacties is bedroevend laag - tenzij het weer de usual topics met de usual suspects betreft.quote:Volgens mij is NWS springlevend en nog altijd één van de drukste forums van FOK! Ja, er mag hier veel. Dat heeft niet alleen nadelen, maar ook voordelen. Het houdt de boel levendig. Excessen moeten gewoon worden aangepakt. Je kunt users negeren (doe ik zelf ook) en je kunt elke post afzonderlijk rapporteren.
Dat sowieso. Staat buiten kijf. Er zijn duidelijk regels, maar overschrijden van die regels heeft geen enkele consequentie. Een note, nou boehoe, dat zal de gemiddelde user natuurlijk ook aan zijn anus roesten.quote:Verder denk ik dat de regels in NWS duidelijker moeten worden gecommuniceerd; ik pleit daar al langer voor. Je kunt users niet verwijten dat ze over de schreef gaan als je de regels van dit forum nergens duidelijk communiceert. Ik hoop dan ook dat de nieuwe NWS-mod zich daar samen met de bestaande mods voor inzet.
Ik heb gelezen wat je hebt geschreven en ik kies ervoor om er nu verder niet meer op te reageren. Fijne avond verder.quote:
Ik hoef niet in het gareel gehouden te worden. In 11,5 jaar op FOK! heb ik slechts één keer een ban van 48 uur gehad (nog onterecht ook).quote:Op woensdag 9 maart 2016 19:13 schreef Resistor het volgende:
![]()
Heerlijke discussie.
Gaat leuk worden om deze twee in het gareel te houden zonder zelf onder de bagger bedolven te worden
Dan moet jij de roeping maar accepteren Janneke.quote:Op woensdag 9 maart 2016 19:21 schreef Janneke141 het volgende:
Moderator voor dit topic gezocht, om uit te zoeken wie van de heren nu de langste pik heeft.
kleuters
Heb je je sollicitatiemail al gestuurd?quote:Op woensdag 9 maart 2016 19:21 schreef Janneke141 het volgende:
Moderator voor dit topic gezocht, om uit te zoeken wie van de heren nu de langste pik heeft.
kleuters
Nee, ik heb een principieel probleem met een van de voorwaarden.quote:Op woensdag 9 maart 2016 19:23 schreef Gutmensch het volgende:
[..]
Heb je je sollicitatiemail al gestuurd?
Oh ja, jammer. Ik snap niet dat je dat als obstakel ziet.quote:Op woensdag 9 maart 2016 19:27 schreef Janneke141 het volgende:
[..]
Nee, ik heb een principieel probleem met een van de voorwaarden.
Beetje jammer dit.quote:Op woensdag 9 maart 2016 19:17 schreef Elfletterig het volgende:
Ik heb gelezen wat je hebt geschreven en ik kies ervoor om er nu verder niet meer op te reageren. Fijne avond verder.
Welke dan?quote:Op woensdag 9 maart 2016 19:27 schreef Janneke141 het volgende:
[..]
Nee, ik heb een principieel probleem met een van de voorwaarden.
Alles wat een beetje kwaliteit kan leveren haakt afquote:Op woensdag 9 maart 2016 19:27 schreef Janneke141 het volgende:
[..]
Nee, ik heb een principieel probleem met een van de voorwaarden.
Er zit niets anders op: jij zult het moeten doen.quote:Op woensdag 9 maart 2016 21:22 schreef Toefjes het volgende:
[..]
Alles wat een beetje kwaliteit kan leveren haakt af
Dat is dan weer het andere uiterste, he?quote:Op woensdag 9 maart 2016 21:48 schreef Disana het volgende:
[..]
Er zit niets anders op: jij zult het moeten doen.
Mijn steun heb je.quote:Op donderdag 10 maart 2016 00:09 schreef Lord_Vetinari het volgende:
[..]
Dat is dan weer het andere uiterste, he?
Dit is toch al een forum van uitersten, dus het kan best.quote:Op donderdag 10 maart 2016 00:09 schreef Lord_Vetinari het volgende:
[..]
Dat is dan weer het andere uiterste, he?
Komen er al goede kandidaten binnen?quote:Op donderdag 10 maart 2016 09:12 schreef Tem het volgende:
Dat persoonlijk gehakketak kan wegblijven. Laten we het bij het onderwerp houden.
Dit topic is NWS in een notendop.quote:Op donderdag 10 maart 2016 09:12 schreef Tem het volgende:
Dat persoonlijk gehakketak kan wegblijven. Laten we het bij het onderwerp houden.
Solli sturen dus.quote:Op donderdag 10 maart 2016 09:26 schreef ..-._---_-.- het volgende:
[..]
Dit topic is NWS in een notendop.
Zal toch wel?!quote:Op donderdag 10 maart 2016 09:24 schreef 99.999 het volgende:
[..]
Komen er al goede kandidaten binnen?
Dan kan hij het nog wel met mij eens zijn.quote:Op woensdag 9 maart 2016 17:02 schreef Disana het volgende:
[..]
Leuk geprobeerd, maar Chai had het over jouw post waarin je het over linkse en rechtse users hebt.
Dat links-rechts gepolariseer vind ik niet zo storend, het trekt nog steeds veel posters aan. Maar qua onderwerpen is het inderdaad wel wat eenzijdig.quote:Op donderdag 10 maart 2016 09:38 schreef Chai het volgende:
[..]
Ik denk dat alleen al daardoor veel users wegblijven waardoor NWS steeds meer homogeniseert qua retoriek en daarmee is het ook een bepaalde spiraal geworden.
Inhoudelijke polarisatie heb ik geen problemen mee, maar vaak leidt het door die bijbehorende retoriek tot vreemde verbanden, drogredenaties en afdwaling van het oorspronkelijke onderwerp.quote:Op donderdag 10 maart 2016 09:45 schreef Disana het volgende:
[..]
Dat links-rechts gepolariseer vind ik niet zo storend, het trekt nog steeds veel posters aan. Maar qua onderwerpen is het inderdaad wel wat eenzijdig.
Als het moderatorschap van NWS een cadeau zou zijn, zou ik het geven aan iemand die ik niet mag. Toezichthouder bij een zorgboerderij lijkt me gelijkwaardig, maar nuttiger werk.quote:Op woensdag 9 maart 2016 21:48 schreef Disana het volgende:
[..]
Er zit niets anders op: jij zult het moeten doen.
Nou nee. Ik neem met een diepe buiging mijn pet af voor degenen die NWS willen modden, maar ik peins er niet over om dat zelf te gaan doen.quote:
Eens.quote:Op donderdag 10 maart 2016 09:52 schreef ..-._---_-.- het volgende:
[..]
Nou nee. Ik neem met een diepe buiging mijn pet af voor degenen die NWS willen modden, maar ik peins er niet over om dat zelf te gaan doen.
Jammer, ik denk dat je een goede mod zou zijn.quote:Op woensdag 9 maart 2016 19:27 schreef Janneke141 het volgende:
[..]
Nee, ik heb een principieel probleem met een van de voorwaarden.
Jammer.quote:Op woensdag 9 maart 2016 19:27 schreef Janneke141 het volgende:
[..]
Nee, ik heb een principieel probleem met een van de voorwaarden.
Stop maar te zoeken, fotos kunnen via PMquote:Op woensdag 9 maart 2016 19:21 schreef Janneke141 het volgende:
Moderator voor dit topic gezocht, om uit te zoeken wie van de heren nu de langste pik heeft.
kleuters
Omdat Danny zijn moderators zo waardeert dat er zelfs geen gratis abbo vanaf kan?quote:Op woensdag 9 maart 2016 19:27 schreef Janneke141 het volgende:
[..]
Nee, ik heb een principieel probleem met een van de voorwaarden.
Ik zou het even in het feedbacktopic proberenquote:Op woensdag 16 maart 2016 11:36 schreef Ryan3 het volgende:
Erdogan heeft weer wat geks gezegd, kan er niet een centraal sticky Erdogan topic geopend worden?
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |