Waar wil je naartoe?quote:Op zondag 14 februari 2016 19:59 schreef Elvi het volgende:
Ik wil namelijk ergens in mei/juni op vakantie, maar ik twijfel heel erg om alleen te gaan of iets georganiseerd. Of iets wat in het midden zit, dus dat je een aantal dingen met de groep doet maar toch af en toe je eigen ding kan doen.
Ligt eraan waarheen en in wat voor accommodatie je verblijft. In hostels heb je vaak binnen een kwartier al contact met mensen.quote:Op zondag 14 februari 2016 19:56 schreef Elvi het volgende:
Dat gaan we dus gewoon negeren en ik kom even met een andere vraag:
Is alleen op reis gaan een goede manier om nieuwe mensen te leren kennen? Of is dan een groepsreis beter geschikt?
Ik ben vorig jaar alleen op reis geweest. Heb ook deelgenomen aan de dagactiviteiten met een groep, dat was wel leuk. Maar niet mijn leeftijdscategorie.quote:Op zondag 14 februari 2016 19:56 schreef Elvi het volgende:
Dat gaan we dus gewoon negeren en ik kom even met een andere vraag:
Is alleen op reis gaan een goede manier om nieuwe mensen te leren kennen? Of is dan een groepsreis beter geschikt?
Londen, Australië, Nieuw-Zeeland.. die staan wel hoog op mn lijstje.quote:
Hmm ja ik ben een luxe-paardjequote:Op zondag 14 februari 2016 19:59 schreef ElDinosaur het volgende:
[..]
Ligt eraan waarheen en in wat voor accommodatie je verblijft. In hostels heb je vaak binnen een kwartier al contact met mensen.
Niet alle hostels zijn afgeragd en het goedkoopste van het goedkoopste.quote:Op zondag 14 februari 2016 20:02 schreef Elvi het volgende:
[..]
Londen, Australië, Nieuw-Zeeland.. die staan wel hoog op mn lijstje.
[..]
Hmm ja ik ben een luxe-paardjecamperen en hostels zijn niet mijn ding
Als je een beetje goed zoekt kan je ook nog relatief luxe hostels vinden.quote:Op zondag 14 februari 2016 20:02 schreef Elvi het volgende:
[..]
Londen, Australië, Nieuw-Zeeland.. die staan wel hoog op mn lijstje.
[..]
Hmm ja ik ben een luxe-paardjecamperen en hostels zijn niet mijn ding
quote:Op zondag 14 februari 2016 20:02 schreef Elvi het volgende:
[..]
Londen, Australië, Nieuw-Zeeland.. die staan wel hoog op mn lijstje.
[..]
Hmm ja ik ben een luxe-paardjecamperen en hostels zijn niet mijn ding
Hostels in elke willekeurige stad zijn echt super gezellig; ideaal als je alleen in het buitenland bent. Bijna altijd wel iemand in voor een biertje of samen de stad bekijken.quote:Op zondag 14 februari 2016 19:56 schreef Elvi het volgende:
Dat gaan we dus gewoon negeren en ik kom even met een andere vraag:
Is alleen op reis gaan een goede manier om nieuwe mensen te leren kennen? Of is dan een groepsreis beter geschikt?
Backpacken heeft niets met hip doen te maken. Het is vaak een bewuste keus, al dan niet financieel. Toch kan ik het iedereen aanraden vanwege het avontuur en de ervaringen die je op doet.quote:Op zondag 14 februari 2016 20:06 schreef syndroom het volgende:
[..]
Dan kom je genoeg jonge mensen tegen. Van die backpack types denken hip te zijn.
Dat topic volg ik inderdaad al een tijdjequote:Op zondag 14 februari 2016 22:10 schreef Mandéra het volgende:
Alleen reizen is tof. Is ook in TRV een topic over.
TRV / Alleen op vakantie... #4 In je eentje in een Eriba O+
Je kunt ook Couchsurfing gebruiken om nieuwe mensen te leren kennen en eventueel bij iemand thuis te overnachten. Kun je mooie tijden mee beleven al zeg ik het zelf.
Het moet nog komenquote:Op zondag 14 februari 2016 23:41 schreef DoubleDip het volgende:
Elvi hoe gaat het eigenlijk met NMLK? Je had toch een activiteit georganiseerd? Was het leuk? Of moet het nog komen? Animo was groot hoorde ik, dat was leuk om te lezen iig.
Dat is ook wel een goeiequote:Op zondag 14 februari 2016 21:21 schreef ook_gek het volgende:
Je kan ook eens hostels bezoeken in de benelux om te zien of het je een beetje bevalt. Zo niet, ben je zo weer thuis
Leuk hoorquote:Op maandag 15 februari 2016 09:41 schreef Cue_ het volgende:
Toch even m'n weekend verhaal vertellen
Was jarig afgelopen vrijdag en ging toch maar even de kroeg in. Daar in gesprek gehad met een andere stamgast die daar met een jongere collega van hem was. Die jongen was een jaar of 23, zag er leuk uit, dus ging ook even in gesprek met hem.
Had sowieso niet dat ik uberhaupt maar een kans bij hem had, want ten eerste ben ik een stuk ouder, ten tweede zag je ook niet in z'n lichaamstaal dat hij mij interessant vond. Dus ouwehoerden we gewoon leuk over wat zaken.
Vervolgens begon het bandje weer en ben ik bij de band gaan dansen.
Wat ik niet verwacht had was dat hij ineens naast me stond te dansen en langzaamaan begon hij met mij te dansen en stonden we ineens te zoenen.
Uiteindelijk is hij meegegaan naar mijn huis, hebben vooral zitten praten en in slaap gevallen. De volgende ochtend/middag is hij naar huis gegaan, onder het mom van "we zien elkaar vast nog wel eens in de kroeg"
Oftewel: Ook gewoon social talk met kennissen kan tot ontmoeting van andere leiden.
En een social talk met zo'n ander kan uiteindelijk in iets leuks veranderen
Vergeet ook iets als Air B'n'B niet. Kun je wat makkelijker voor iets meer luxe en afstand kiezen. Probeer dan van te voren uit te vinden welke hostels een open bar hebben of waar backpackers uithangen zodat je alsnog gemakkelijk contact op kan zoeken wanneer je daar trek in hebt.quote:Op maandag 15 februari 2016 00:15 schreef Elvi het volgende:
[..]
Dat is ook wel een goeiedan kan ik nog snel wegvluchten als het niks blijkt te zijn
Tnxquote:Op maandag 15 februari 2016 10:08 schreef Scary_Mary het volgende:
En nog van harte gefeliciteerd met je verjaardag Cue![]()
Idem hier, behalve het stukje over liefde. Vroeger vond ik het super eng om mensen aan te spreken en nu stap ik overal op af. Zo'n training in sociale vaardigheden heeft me ook nog geholpen. Plus: als je ergens voor open staat gaat het ook allemaal wat sneller. De laatste paar jaar van de middelbare school had ik geen mensen om mee om te gaan, maar toen ik ging studeren ben ik lid geworden en heb daar mensen gevonden, en ook via mijn studie goede vriendinnen ontmoet. Met een paar van die mensen ben ik nu heel goed bevriend. Als je zelf initiatief neemt en niet gelooft dat alles vanzelf op je af komt dan scheelt het al een hele hoop. Ook als je onzeker bent.quote:Op maandag 15 februari 2016 08:33 schreef Flylib het volgende:
Oh en ik wil er geen lang verhaal van gaan maken, maar ik heb mezelf door de jaren heen zelf getransformeerd van een onzekere loner naar iemand met meer sociale skills, een sociaal leven en het heeft me uiteindelijk ook liefde opgeleverd. Ik heb de knop gewoon zelf omgezet omdat ik ongelofelijk moe werd van mezelf met die constante extreme onzekerheid en waanideeën. En het heeft geholpen. Iets in mij zal altijd wel op zichzelf blijven en onzekere momenten meemaken, maar nu kan ik daar een stuk beter mee omgaan dan een jaar of 8 geleden, en ik blijf mijn grenzen verleggen
Dit inderdaad. En ik heb er genoegen mee genomen dat je soms gewoon op je bek moet gaan, is allemaal een onderdeel van het leerproces. Na een jaar bewust vrijgezel te zijn geweest heb ik het daten weer een tijdje opgepakt, maar vooral in het begin sloeg die onzekerheid weer toe. Nu al meerdere dates gehad die verder nergens op zijn uitgelopen, maar ze hebben er wel voor gezorgd dat ik steeds lekkerder in mijn vel zit bij het maken van contacten en de uiteindelijke afspraakjes. Uiteindelijk komt het wel een keer, geen haastquote:Op maandag 15 februari 2016 10:48 schreef DoubleDip het volgende:
[..]
Plus: als je ergens voor open staat gaat het ook allemaal wat sneller. Als je zelf initiatief neemt en niet gelooft dat alles vanzelf op je af komt dan scheelt het al een hele hoop. Ook als je onzeker bent.
quote:Op maandag 15 februari 2016 23:23 schreef sibella2 het volgende:
[..]
Ik zou wel op je willen reageren maar dat hoort echt in stap 1.
Fijn dat je nieuwe foto's hebt gemaakt, maar wat doe je met de rest van de tips? Hoe gaat het met je scriptie, met je socialisatie? daar liggen de pijnpunten, zoals al meermaals gezegd, ga daar dan mee aan de slag!quote:
Dat mag niet besproken worden hier volgens mij. Heb iig een deadline staan deze week en die ga ik waarschijnlijk ook gewoon halen.quote:Op maandag 15 februari 2016 23:38 schreef sibella2 het volgende:
[..]
Fijn dat je nieuwe foto's hebt gemaakt, maar wat doe je met de rest van de tips? Hoe gaat het met je scriptie, met je socialisatie? daar liggen de pijnpunten, zoals al meermaals gezegd, ga daar dan mee aan de slag!
Het mooie van apps is wel dat je het socialisatieproces kunt passeren. Hierdoor hoef je geen vrienden te hebben of de deur uit te moeten om een date te kunnen regelen.quote:Op maandag 15 februari 2016 23:38 schreef sibella2 het volgende:
[..]
Fijn dat je nieuwe foto's hebt gemaakt, maar wat doe je met de rest van de tips? Hoe gaat het met je scriptie, met je socialisatie? daar liggen de pijnpunten, zoals al meermaals gezegd, ga daar dan mee aan de slag!
1 date regelen is geen socialisatie.quote:Op dinsdag 16 februari 2016 00:16 schreef syndroom het volgende:
[..]
Het mooie van apps is wel dat je het socialisatieproces kunt passeren. Hierdoor hoef je geen vrienden te hebben of de deur uit te moeten om een date te kunnen regelen.
Toch vind ik daten via apps een beetje onpersoonlijk en minder spontaan dan wanneer je iemand in de kroeg ontmoet of zo.
Dus geen stappen richting socialisatie?quote:Op maandag 15 februari 2016 23:47 schreef Deezertje het volgende:
[..]
Dat mag niet besproken worden hier volgens mij. Heb iig een deadline staan deze week en die ga ik waarschijnlijk ook gewoon halen.
Voor de rest dus rustig. Nieuwe foto's gemaakt voor een opdracht en deze op datingapps gedropt. Besloten daar toch mee door te gaan, want er kan zo maar een date uitrollen. Sites wel mee gekapt. Er komt geen date als ik voor de zoveelste keer in de studentenbieb kom waar iedereen wordt geacht stil te werken dus alleen daarvoor komt of in de sportschool bezig ben... Oogcontact maken werkt daar niet en het is heel lastig om te bepalen welke student er nog single is, welke bezet, welke buitenlands etc. Dus daarom gebruik ik de apps, omdat dat plekken zijn waar je wél mag flirtenIk heb weleens gesprekken aangeknoopt in de sportschool of bieb, maar mensen zitten er niet op te wachten of geven antwoord en gaan gewoon verder met waar ze mee bezig waren
'quote:Op dinsdag 16 februari 2016 07:21 schreef sibella2 het volgende:
[..]
Dus geen stappen richting socialisatie?
Je gaat wel met sprongen vooruit hequote:Op dinsdag 16 februari 2016 07:53 schreef Deezertje het volgende:
[..]
'
Nee, facebook berichtje gestuurd naar oud-klasgenoot en daar ff mee gechat maar daar is verder niks uitgekomen
Wat had er dan uit moeten komen?quote:Op dinsdag 16 februari 2016 07:53 schreef Deezertje het volgende:
[..]
'
Nee, facebook berichtje gestuurd naar oud-klasgenoot en daar ff mee gechat maar daar is verder niks uitgekomen
Grappig, dat is bij mij juist het gene wat mij weerhoudt om zulke diensten te gebruiken. Zo lijkt het mij juist super ongemakkelijk om met iemand af te spreken die je heeft goed gekeurd via bijv. Tinder. Ik vind het veel prettiger om die ene leuke collega/klasgenoot/whatever uit te vragen en kijken waar het schip strand.quote:Op dinsdag 16 februari 2016 00:16 schreef syndroom het volgende:
[..]
Het mooie van apps is wel dat je het socialisatieproces kunt passeren. Hierdoor hoef je geen vrienden te hebben of de deur uit te moeten om een date te kunnen regelen.
Ik snap ook niet waarom je überhaupt naar een bieb gaat of sportschool met intentie om een vrouw te versieren. Je komt daar om te leren of om te sporten. Ga dan gewoon naar een café of een discotheek ofzo.quote:Op maandag 15 februari 2016 23:47 schreef Deezertje het volgende:
[..]
Dat mag niet besproken worden hier volgens mij. Heb iig een deadline staan deze week en die ga ik waarschijnlijk ook gewoon halen.
Voor de rest dus rustig. Nieuwe foto's gemaakt voor een opdracht en deze op datingapps gedropt. Besloten daar toch mee door te gaan, want er kan zo maar een date uitrollen. Sites wel mee gekapt. Er komt geen date als ik voor de zoveelste keer in de studentenbieb kom waar iedereen wordt geacht stil te werken dus alleen daarvoor komt of in de sportschool bezig ben... Oogcontact maken werkt daar niet en het is heel lastig om te bepalen welke student er nog single is, welke bezet, welke buitenlands etc. Dus daarom gebruik ik de apps, omdat dat plekken zijn waar je wél mag flirtenIk heb weleens gesprekken aangeknoopt in de sportschool of bieb, maar mensen zitten er niet op te wachten of geven antwoord en gaan gewoon verder met waar ze mee bezig waren
Daar ben ik dus niet sociaal genoeg voor. Te onvoorspelbaar wat daar gaat gebeuren.quote:Op dinsdag 16 februari 2016 10:31 schreef Bananenpap het volgende:
[..]
Grappig, dat is bij mij juist het gene wat mij weerhoudt om zulke diensten te gebruiken. Zo lijkt het mij juist super ongemakkelijk om met iemand af te spreken die je heeft goed gekeurd via bijv. Tinder. Ik vind het veel prettiger om die ene leuke collega/klasgenoot/whatever uit te vragen en kijken waar het schip strand.
[..]
Ik snap ook niet waarom je überhaupt naar een bieb gaat of sportschool met intentie om een vrouw te versieren. Je komt daar om te leren of om te sporten. Ga dan gewoon naar een café of een discotheek ofzo.
En dat geldt voor een bieb of sportschool niet?quote:Op dinsdag 16 februari 2016 10:44 schreef Deezertje het volgende:
[..]
Daar ben ik dus niet sociaal genoeg voor. Te onvoorspelbaar wat daar gaat gebeuren.
Werk daar dan eens een keer aan, ipv het als een onveranderlijke wetmatigheid te zien.quote:Op dinsdag 16 februari 2016 10:44 schreef Deezertje het volgende:
Daar ben ik dus niet sociaal genoeg voor. Te onvoorspelbaar wat daar gaat gebeuren.
Dat heet een fixed mindset, dat "zo ben ik nu eenmaal". Probeer dat te veranderen in een growth mindset.quote:Op dinsdag 16 februari 2016 10:44 schreef Deezertje het volgende:
[..]
Daar ben ik dus niet sociaal genoeg voor. Te onvoorspelbaar wat daar gaat gebeuren.
Ga nou eerst eens werken aan sociale contacten opdoen en vriendschappen ontwikkelen zonder andere intenties, anders is het helemaal niet zo heel onvoorspelbaar wat er gebeurt in kroegen en discotheken.quote:Op dinsdag 16 februari 2016 10:44 schreef Deezertje het volgende:
[..]
Daar ben ik dus niet sociaal genoeg voor. Te onvoorspelbaar wat daar gaat gebeuren.
Daarom.quote:Op dinsdag 16 februari 2016 11:43 schreef motorbloempje het volgende:
Filmhuizen staan in dit economische klimaat te springen om vrijwilligers.
Nou dit! Goede tip!quote:Op dinsdag 16 februari 2016 11:43 schreef motorbloempje het volgende:
Filmhuizen staan in dit economische klimaat te springen om vrijwilligers.
Het is niet erg dat iemand zo is, het is wel ergelijk en triest dat iemand er niets aan doet maar alleen maar gaat lopen zaniken op een forum hoe kut z'n leven wel niet is. (wel niet ja.)quote:Op dinsdag 16 februari 2016 12:41 schreef ook_gek het volgende:
Ik zou nooit als Deezertje worden net als mijn kinderen dat nooit worden. Net als mijn ouders zal ik mijn kinderen minimaal op 1 sport laten gaan en als ze 16 zijn laten werken.
Misschien een real life afspraak ofzo, maar hij (!) kapte 't gesprek 'netjes' af na een minuut of 10 ofzo.quote:Op dinsdag 16 februari 2016 11:14 schreef miss_sly het volgende:
[..]
Dat heet een fixed mindset, dat "zo ben ik nu eenmaal". Probeer dat te veranderen in een growth mindset.
En wat had je verwacht dat de chat met een oud klasgenoot je zou brengen?
Toch niet na één gesprekje en uit het niets?quote:Op dinsdag 16 februari 2016 12:58 schreef Deezertje het volgende:
[..]
Misschien een real life afspraak ofzo, maar hij (!) kapte 't gesprek 'netjes' af na een minuut of 10 ofzo.
We hebben jaren bij elkaar in de klas gezeten...quote:Op dinsdag 16 februari 2016 13:23 schreef miss_sly het volgende:
[..]
Toch niet na één gesprekje en uit het niets?
Maar houd een beetje contact met hem, heb het eens over films of zo en vraag hem (over een tijdje! als je al een tijdje contact hebt) of hij eens meegaat.
Contacten opbouwen kost tijd. Dat is geen kwestie van een muntje erin gooien en klaar. Daar investeer je tijd en aandacht in.
Dus?quote:Op dinsdag 16 februari 2016 13:25 schreef Deezertje het volgende:
[..]
We hebben jaren bij elkaar in de klas gezeten...
Uit het niets gaat dan niet op, want introductie is niet echt nodig. Was meer een 'heads up' gesprekje.quote:
Hoe lang had je hem al niet gesproken?quote:Op dinsdag 16 februari 2016 13:27 schreef Deezertje het volgende:
[..]
Uit het niets gaat dan niet op, want introductie is niet echt nodig. Was meer een 'heads up' gesprekje.
Vind ik van wel, ik zou niet willen dat mijn kind sociaal en contact gehandicapt is en niet in een groep kan functioneren. Net als laksheid, studeren prima maar het niet door zetten of wat dan ook is direct geld kraan dicht. Niks komt van zelf aanwaaien en je zal er altijd wat voor moeten doen of aan moeten werken. En dat begint al met school.quote:
Soms kan het kind daar niet veel aan doen, dan is actie vereist. Zoals ik zeg; zo zijn is niet erg, er niks aan (willen) doen wel.quote:Op dinsdag 16 februari 2016 13:31 schreef ook_gek het volgende:
[..]
Vind ik van wel, ik zou niet willen dat mijn kind sociaal en contact gehandicapt is en niet in een groep kan functioneren. Net als laksheid, studeren prima maar het niet door zetten of wat dan ook is direct geld kraan dicht. Niks komt van zelf aanwaaien en je zal er altijd wat voor moeten doen of aan moeten werken. En dat begint al met school.
In mijn ogen heb je twee soorten studenten vanaf de hogere school:quote:Op dinsdag 16 februari 2016 13:31 schreef ook_gek het volgende:
[..]
Vind ik van wel, ik zou niet willen dat mijn kind sociaal en contact gehandicapt is en niet in een groep kan functioneren. Net als laksheid, studeren prima maar het niet door zetten of wat dan ook is direct geld kraan dicht. Niks komt van zelf aanwaaien en je zal er altijd wat voor moeten doen of aan moeten werken. En dat begint al met school.
Ik ben inderdaad wel benieuwd wat voor rol Deezertje zijn ouders hebben in dit hele verhaal. Nu kun je een 25-jarige niet veel verplichten. Maar ik heb toch altijd meegekregen om te sporten en een bijbaantje te hebben. Maar voor dat bijbaantje is het waarschijnlijk nu iets te laat. Hij moet eerst eens zijn school afmaken.quote:Op dinsdag 16 februari 2016 13:31 schreef ook_gek het volgende:
[..]
Vind ik van wel, ik zou niet willen dat mijn kind sociaal en contact gehandicapt is en niet in een groep kan functioneren. Net als laksheid, studeren prima maar het niet door zetten of wat dan ook is direct geld kraan dicht. Niks komt van zelf aanwaaien en je zal er altijd wat voor moeten doen of aan moeten werken. En dat begint al met school.
Mijn vader ziet me liever vandaag als morgen vertrekken terwijl mijn moeder het wel best vind zo. Ze ziet dat ik sociaal niet echt meekom maar wel mijn best doe (sporten/hobby's e.d.) , oftewel als een soort kind blijven behandelen bij gebrek aan beter/zieligheid.quote:Op dinsdag 16 februari 2016 13:37 schreef Bananenpap het volgende:
[..]
Ik ben inderdaad wel benieuwd wat voor rol Deezertje zijn ouders hebben in dit hele verhaal. Nu kun je een 25-jarige niet veel verplichten. Maar ik heb toch altijd meegekregen om te sporten en een bijbaantje te hebben. Maar voor dat bijbaantje is het waarschijnlijk nu iets te laat. Hij moet eerst eens zijn school afmaken.
Ik moest op een team sport,quote:Op dinsdag 16 februari 2016 13:37 schreef Bananenpap het volgende:
[..]
Ik ben inderdaad wel benieuwd wat voor rol Deezertje zijn ouders hebben in dit hele verhaal. Nu kun je een 25-jarige niet veel verplichten. Maar ik heb toch altijd meegekregen om te sporten en een bijbaantje te hebben. Maar voor dat bijbaantje is het waarschijnlijk nu iets te laat. Hij moet eerst eens zijn school afmaken.
Je hebt het de hele tijd over je best doen. Maar vind je dat je echt met 100% zekerheid kunt zeggen dat jij je best doet?quote:Op dinsdag 16 februari 2016 13:40 schreef Deezertje het volgende:
[..]
Mijn vader ziet me liever vandaag als morgen vertrekken terwijl mijn moeder het wel best vind zo. Ze ziet dat ik sociaal niet echt meekom maar wel mijn best doe (sporten/hobby's e.d.) , oftewel als een soort kind blijven behandelen bij gebrek aan beter/zieligheid.
Ik was altijd de "mama" van de groep, haalde netjes m'n voldoendes en ging niet de stad in. Toch zat ik wel op kamers (want wou niet thuiswonen) en had een bijbaan omdat het nodig was.quote:Op dinsdag 16 februari 2016 13:36 schreef Deezertje het volgende:
- Studenten die het als een voortzetting van hun middelbare zien en hun studie braaf doorlopen (vaak thuiswonend) en pas daarna eens gaan bedenken wat ze eigenlijk willen en een baan zoeken.
Ik begeef me onder de mensen en sta open voor nieuwe contacten, Maar als ik mensen niet aanspreek, en zij mij ook niet, tja dan gebeurd er weinig. Kom veel dezelfde mensen tegen.quote:Op dinsdag 16 februari 2016 13:43 schreef Bananenpap het volgende:
[..]
Je hebt het de hele tijd over je best doen. Maar vind je dat je echt met 100% zekerheid kunt zeggen dat jij je best doet?
Dan doe je je best niet, want jij kan ook het gesprek beginnen.quote:Op dinsdag 16 februari 2016 13:45 schreef Deezertje het volgende:
[..]
Ik begeef me onder de mensen en sta open voor nieuwe contacten, Maar als ik mensen niet aanspreek, en zij mij ook niet, tja dan gebeurd er weinig. Kom veel dezelfde mensen tegen.
Als je weinig verwachtingen hebt bij "je best doen" dan vind ie dat vast wel van zichzelf.quote:Op dinsdag 16 februari 2016 13:43 schreef Bananenpap het volgende:
[..]
Je hebt het de hele tijd over je best doen. Maar vind je dat je echt met 100% zekerheid kunt zeggen dat jij je best doet?
Das geen antworod op de vraag. Hij vraagt of jij vindt dat jij 100% je best doetquote:Op dinsdag 16 februari 2016 13:45 schreef Deezertje het volgende:
[..]
Ik begeef me onder de mensen en sta open voor nieuwe contacten, Maar als ik mensen niet aanspreek, en zij mij ook niet, tja dan gebeurd er weinig. Kom veel dezelfde mensen tegen.
Klopt. maar de ander dus ook. En dat gebeurd simpelweg niet en ik ben te schijterig om te beginnen. Gisteravond was het superkoud en er zat een meid langs me op 't station buiten met flinke gaten in d'r broek (hoort zo). Wou eerst een opmerking maken als in: nog niet koud genoeg?quote:Op dinsdag 16 februari 2016 13:46 schreef EggsTC het volgende:
[..]
Dan doe je je best niet, want jij kan ook het gesprek beginnen.
Ik kan gesprekken beginnen. Ben iig de deur uit want daar gebeurd er sowieso 100% niks.quote:Op dinsdag 16 februari 2016 13:46 schreef Cue_ het volgende:
[..]
Das geen antworod op de vraag. Hij vraagt of jij vindt dat jij 100% je best doet
Ja, maar dan wijs je naar de ander, misschien is diegene sociaal supersterk en hoeft degene helemaal niemand aan te spreken. Overigens was die opmerking prima geweest, je hoeft niet gelijk iemand te versieren, zolang je maar leert onbekenden aan te spreken. Misschien is een man aanspreken ook laagdrempeler dan een vrouw.quote:Op dinsdag 16 februari 2016 13:48 schreef Deezertje het volgende:
[..]
Klopt. maar de ander dus ook. En dat gebeurd simpelweg niet en ik ben te schijterig om te beginnen. Gisteravond was het superkoud en er zat een meid langs me op 't station buiten met flinke gaten in d'r broek (hoort zo). Wou eerst een opmerking maken als in: nog niet koud genoeg?maar dat werd hier afgeraden.
Ik stel een gesloten vraag, vind jij dat je 100% je best doetquote:Op dinsdag 16 februari 2016 13:48 schreef Deezertje het volgende:
Ik kan gesprekken beginnen. Ben iig de deur uit want daar gebeurd er sowieso 100% niks.
Wat leuk!quote:Op maandag 15 februari 2016 08:33 schreef Flylib het volgende:
Ik ben momenteel alleen op reis in zuidoost-Azië. Het is maar net hoe je er zelf instaat. Groepsactiviteiten zijn idd leuk om te doen, evenals verblijven in accomodaties met een wat meer sociale sfeer dan een hotel. Ik zit nu in een resort waar voornamelijk jonge mensen op af komen, dus er kunnen vast wel wat contacten worden gemaakt.
En soms nodigt een situatie er ook toe uit. Een paar dagen geleden kreeg mijn bus van Cambodja naar Thailand panne, dat leverde leuke gesprekken op met medepassagiers en net zulke leuke avonden in Bangkok![]()
Oh en ik wil er geen lang verhaal van gaan maken, maar ik heb mezelf door de jaren heen zelf getransformeerd van een onzekere loner naar iemand met meer sociale skills, een sociaal leven en het heeft me uiteindelijk ook liefde opgeleverd. Ik heb de knop gewoon zelf omgezet omdat ik ongelofelijk moe werd van mezelf met die constante extreme onzekerheid en waanideeën. En het heeft geholpen. Iets in mij zal altijd wel op zichzelf blijven en onzekere momenten meemaken, maar nu kan ik daar een stuk beter mee omgaan dan een jaar of 8 geleden, en ik blijf mijn grenzen verleggen
Is natuurlijk wel een heel andere omgeving en sfeertje dan in grotere steden of bijvoorbeeld in een Azie of Australie.quote:Op zondag 14 februari 2016 21:21 schreef ook_gek het volgende:
Je kan ook eens hostels bezoeken in de benelux om te zien of het je een beetje bevalt. Zo niet, ben je zo weer thuis
Go girl.quote:Op dinsdag 16 februari 2016 13:50 schreef Cue_ het volgende:
[..]
Ik stel een gesloten vraag, vind jij dat je 100% je best doet
ja of nee?
Nee, als in niet zelf gesprekken beginnen, maar probeer dat online te compenseren via die apps.quote:Op dinsdag 16 februari 2016 13:50 schreef Cue_ het volgende:
[..]
Ik stel een gesloten vraag, vind jij dat je 100% je best doet
ja of nee?
Waarom denk je dat dat compenseren is? Denk je ook dat World of Warcraft een compensatie is voor het echte leven?quote:Op dinsdag 16 februari 2016 13:54 schreef Deezertje het volgende:
[..]
Nee, als in niet zelf gesprekken beginnen, maar probeer dat online te compenseren via die apps.
Het is niet negeren, die mensen hebben gewoon geen flauw idee wie jij bent. Genoeg mensen die op zo'n dating app in 5 minuten 100 profielen beoordelen. Die onthouden echt niet van iedereen hoe ze eruit zien en die zijn al helemaal niet bezig om te zien of ze in het echt die mensen kunnen herkennen.quote:Op dinsdag 16 februari 2016 12:58 schreef Deezertje het volgende:
en drankje? Voor een praatje? Groepen collega's die met elkaar bezig zijn en jou dus niet zien?
Zulke apps zijn best akward als je het op terugkerende plekken gebruikt. Ik kom of zit dagelijks offline tegenover mensen die online ben tegengekomen, maar die houden dus hun kaken stijf op elkaar. Zeer ongemakkelijk
Aan de ene kant komen ze dus net zoals ik op locaties waar ze komen om te doen wat ze willen doen, maar diezelfde mensen (ik dus ook) gebruiken ook die apps. En dan is het dus extra gek om elkaar compleet te negeren dagen of maandenlang.
Ik veronderstel dat je nog jong, naïef of bijzonder intellectueel beperkt bent, want er is geen enkele garantie dat je kinderen worden zoals jij ze graag ziet.quote:Op dinsdag 16 februari 2016 12:41 schreef ook_gek het volgende:
Ik zou nooit als Deezertje worden net als mijn kinderen dat nooit worden. Net als mijn ouders zal ik mijn kinderen minimaal op 1 sport laten gaan en als ze 16 zijn laten werken.
Ik had een klasgenoot met hele strenge ouders... nou die is alleen maar rebels daardoor gewordenquote:Op dinsdag 16 februari 2016 14:04 schreef Drieklank het volgende:
[..]
Ik veronderstel dat je nog jong, naïef of bijzonder intellectueel beperkt bent, want er is geen enkele garantie dat je kinderen worden zoals jij ze graag ziet.
Je kunt je ook afvragen wat de toegevoegde waarde is van uitgebuit worden door de AH voor minder dan zakgeld. Die tijd kunnen je kinderen ook gebruiken om een muziekinstrument te leren, om te leren koken, om te leren fotograferen, om te leren schrijven, om te leren programmeren, om te fitnessen of om te leren genieten van de vrije tijd die ze hebben. Dan verrijken ze zichzelf met een vaardigheid waar ze een leven lang plezier van kunnen hebben en ook nog eens iets voor anderen kunnen betekenen.
Maar nee, jij kinderen moeten verplicht op voetbal en tomaten plukken, vakken vullen, kassa draaien of borden wassen, omdat papa bang is dat ze antisociaal worden. Vervolgens worden ze op hun twintigste ontslagen, omdat ze te oud en te duur zijn, houden ze daar geen sociale contacten meer aan over want die pubers zijn allemaal verschillende opleidingen gaan doen in alle hoeken van het land en gaan ze hun studententijd gamen in plaats van voetballen, omdat ze altijd verplicht sociaal moesten doen van papa. Ondertussen hebben ze geen enkele vaardigheid geleerd waarmee ze iets kunnen betekenen voor anderen, omdat geen werkgever interesse heeft in de bijbanen die ze hebben gedaan en tegen een bal aan kunnen trappen geen nuttige vaardigheid is op verjaardagen, borrels, reünies, huisfeesten, concertbezoeken, sollicitatiegesprekken, begrafenissen, in relaties met het andere geslacht of een van de vele andere sociale gelegenheden.
Alsjeblieft zeg.
De deur uit om vervolgens naar een bieb, sportschool of bioscoop te gaan. Allerlei faciliteiten waar je wel onder de mensen bent, maar eigenlijk je bek dicht hoort te houden.quote:Op dinsdag 16 februari 2016 13:48 schreef Deezertje het volgende:
[..]
Ik kan gesprekken beginnen. Ben iig de deur uit want daar gebeurd er sowieso 100% niks.
Tja, betere opties? In de trein werken aan scriptie is niet zo praktisch (en hoor je eigenlijk ook je bek te houdenquote:Op dinsdag 16 februari 2016 14:14 schreef Bananenpap het volgende:
[..]
De deur uit om vervolgens naar een bieb, sportschool of bioscoop te gaan. Allerlei faciliteiten waar je wel onder de mensen bent, maar eigenlijk je bek dicht hoort te houden.
Jeetje, jij bent geloof ik de grootste zwartkijker op heel dit forum.quote:Op dinsdag 16 februari 2016 14:04 schreef Drieklank het volgende:
[..]
Ik veronderstel dat je nog jong, naïef of bijzonder intellectueel beperkt bent, want er is geen enkele garantie dat je kinderen worden zoals jij ze graag ziet.
Je kunt je ook afvragen wat de toegevoegde waarde is van uitgebuit worden door de AH voor minder dan zakgeld. Die tijd kunnen je kinderen ook gebruiken om een muziekinstrument te leren, om te leren koken, om te leren fotograferen, om te leren schrijven, om te leren programmeren, om te fitnessen of om te leren genieten van de vrije tijd die ze hebben. Dan verrijken ze zichzelf met een vaardigheid waar ze een leven lang plezier van kunnen hebben en ook nog eens iets voor anderen kunnen betekenen.
Maar nee, jouw kinderen moeten verplicht op voetbal en tomaten plukken, vakken vullen, kassa draaien of borden wassen, omdat papa bang is dat ze antisociaal worden. Vervolgens worden ze op hun twintigste ontslagen, omdat ze te oud en te duur zijn, houden ze daar geen sociale contacten meer aan over want die pubers zijn allemaal verschillende opleidingen gaan doen in alle hoeken van het land en gaan ze in hun studententijd gamen in plaats van voetballen, omdat ze altijd verplicht sociaal moesten doen van papa. Ondertussen hebben ze geen enkele vaardigheid geleerd waarmee ze iets kunnen betekenen voor anderen, omdat geen werkgever interesse heeft in de bijbanen die ze hebben gedaan en tegen een bal aan kunnen trappen geen nuttige vaardigheid is op verjaardagen, borrels, reünies, huisfeesten, concertbezoeken, sollicitatiegesprekken, begrafenissen, in relaties met het andere geslacht of een van de vele andere sociale gelegenheden.
Alsjeblieft zeg.
Jij leest echt alleen maar wat je wilt lezen.. Er is hier al talloze keren gezegd dat je je moet aanmelden bij een teamsport, baantje waar je wel met mensen te maken hebt, hobbyclub, whatever. Is het nou echt zo moeilijk om te verzinnen waar je wel onder de mensen komt? Je leeft toch niet onder een steen?quote:Op dinsdag 16 februari 2016 14:15 schreef Deezertje het volgende:
[..]
Tja, betere opties? In de trein werken aan scriptie is niet zo praktisch (en hoor je eigenlijk ook je bek te houden)
quote:Op dinsdag 16 februari 2016 13:27 schreef Deezertje het volgende:
[..]
Uit het niets gaat dan niet op, want introductie is niet echt nodig. Was meer een 'heads up' gesprekje.
Beantwoord dat nu eens.quote:Op dinsdag 16 februari 2016 13:29 schreef ElDinosaur het volgende:
[..]
Hoe lang had je hem al niet gesproken?
Dat zijn geen geschikte plekken, en een kroeg is weer te. Over die dating apps ben ik het met je eens, te geforceerd en je mist een stukje spontaniteit.quote:Op dinsdag 16 februari 2016 14:14 schreef Bananenpap het volgende:
[..]
De deur uit om vervolgens naar een bieb, sportschool of bioscoop te gaan. Allerlei faciliteiten waar je wel onder de mensen bent, maar eigenlijk je bek dicht hoort te houden.
Precies dit. (Maar in mijn geval dan met muziek.) Paar keer repeteren, met wat mensen kletsen en hop, de kroeg in voor iemands verjaardag.quote:Op dinsdag 16 februari 2016 14:18 schreef motorbloempje het volgende:
Echt, uiteindelijk is niets zo makkelijk als mensen leren kennen als je jong bent, en zelfs als je ouder bent. Ik verhuisde 3 jaar geleden naar een plek waar ik nog nooit van gehoord had zelfs, en waar ik nie-mand kende op mijn man na. Nu zijn mijn man en ik best hecht en doen echt héél veel samen, maar het is héél fijn om met regelmaat andere mensen te zien, en dat hoeft niet eens zonder hem te zijn; gemeenschappelijke vrienden zijn ook prima. Ik ben echt héél erg gehecht aan mijn privacy en rust, maar heb ook de behoefte om met enige vorm van vrijblijvendheid regelmatig wat te doen met andere mensen.
Ik verhuisde, vond hardlopen leuk, opende google en tikte in "hardloopclub <woonplaats>". Kreeg een paar hits, bekeek een paar websites en facebookpagina's, stuurde een mailtje en kreeg dezelfde dag nog antwoord terug dat ik me maar moest melden op een clubavond. Hatsekidee, hardloopkleren aan, auto in, naar de locatie. BAM allemaal mensen daar op de verzamelplek. Gevraagd naar de persoon die me had gemaild, die stopte me in een van de groepen, en nog voor we goed en wel aan het rennen waren kwam er iemand bij me lopen om zich voor te stellen en te vragen wie ik was/waar ik vandaan kwam, etc.
Tijdens dat loopje alleen al zeker 10 verschillende mensen gesproken. Was altijd wel wat voorzichtig met het 100% mezelf zijn: als botte Nederlander moet je hier in Engeland wat voorzichtiger zijn somsmaar na een tijdje de kat uit de boom kijken ontdekt dat ik niet de enige directe persoon dat was, dus inmiddels ben ik daar gewoon mezelf. 3 jaar later zit ik in de organisatie van de club, als social secretary zelfs en organiseer ik leuke uitjes voor de teambuilding. Inmiddels ben ik die persoon die naast nieuwe mensen gaat lopen om te vragen wie ze zijn en om ze een leuke tijd te bezorgen en te zorgen dat ze blijven omdat ze zich welkom voelen, ookal vind ik het stiekem ook wel heerlijk om gewoon stilzwijgend in de groep te lopen en te genieten van een samenzijn waar ik toch over m'n eigen dingen na kan denken, in rust, en dat accepteren ze ook. Als ik even alleen loop dan laten ze me meestal ook even alleen lopen.
Het is een kwestie van gaan naar plaatsen waar men komt voor interactie en het leren kennen van mensen en het delen van een hobby/passie. Als het mensen in die setting niet lukt dan lukt niets.
Niet echt. Hetzelfde gebeurt met mannen die op zichzelf bij de club komen.quote:
Ik ben een jaar of wat geleden naar een andere stad verhuisd. Mijn situatie was niet helemaal vergelijkbaar. Er woonden al vrienden en dat maakt alles al veel makkelijker. Ik merkte echter wel dat die vriendengroep heel leuk was, maar dat ik behoefte had aan andere dingen en andere mensen. Minder eenzijdigheid oid. Dus alleen dingen gaan ondernemen, plekken/gelegenheden op gaan zoeken waar die dingen waren (die ik dus belangrijk vond/miste op dat moment in mijn leven). In eerste instantie om gewoon die dingen regelmatig te doen en daarvan te genieten. (Waar ik dus regelmatig op hamer hier. Doe de dingen omdat JIJ ze leuk vindt, waar JIJ plezier aan hebt. Zodat JOUW leven leuk wordt. Doe ze niet met een dubbele agenda, maar doe dingen die je eigen leven leuker maken.) Maar inmiddels heb ik er een complete nieuwe "vriendengroep" bij. Ik noem mensen niet snel vriend, vandaar de aanhalingstekens, maar ik heb in ieder geval een aantal hele leuke mensen ontmoet, waar ik niet alleen hysterisch leuke dingen doe, maar waar ik ook mijn verhaal kwijt kan en die voor me klaar staan als het nodig is en vice versa uiteraard.quote:Op dinsdag 16 februari 2016 14:18 schreef motorbloempje het volgende:
Echt, uiteindelijk is niets zo makkelijk als mensen leren kennen als je jong bent, en zelfs als je ouder bent. Ik verhuisde 3 jaar geleden naar een plek waar ik nog nooit van gehoord had zelfs, en waar ik nie-mand kende op mijn man na. Nu zijn mijn man en ik best hecht en doen echt héél veel samen, maar het is héél fijn om met regelmaat andere mensen te zien, en dat hoeft niet eens zonder hem te zijn; gemeenschappelijke vrienden zijn ook prima. Ik ben echt héél erg gehecht aan mijn privacy en rust, maar heb ook de behoefte om met enige vorm van vrijblijvendheid regelmatig wat te doen met andere mensen.
Ik verhuisde, vond hardlopen leuk, opende google en tikte in "hardloopclub <woonplaats>". Kreeg een paar hits, bekeek een paar websites en facebookpagina's, stuurde een mailtje en kreeg dezelfde dag nog antwoord terug dat ik me maar moest melden op een clubavond. Hatsekidee, hardloopkleren aan, auto in, naar de locatie. BAM allemaal mensen daar op de verzamelplek. Gevraagd naar de persoon die me had gemaild, die stopte me in een van de groepen, en nog voor we goed en wel aan het rennen waren kwam er iemand bij me lopen om zich voor te stellen en te vragen wie ik was/waar ik vandaan kwam, etc.
Tijdens dat loopje alleen al zeker 10 verschillende mensen gesproken. Was altijd wel wat voorzichtig met het 100% mezelf zijn: als botte Nederlander moet je hier in Engeland wat voorzichtiger zijn somsmaar na een tijdje de kat uit de boom kijken ontdekt dat ik niet de enige directe persoon dat was, dus inmiddels ben ik daar gewoon mezelf. 3 jaar later zit ik in de organisatie van de club, als social secretary zelfs en organiseer ik leuke uitjes voor de teambuilding. Inmiddels ben ik die persoon die naast nieuwe mensen gaat lopen om te vragen wie ze zijn en om ze een leuke tijd te bezorgen en te zorgen dat ze blijven omdat ze zich welkom voelen, ookal vind ik het stiekem ook wel heerlijk om gewoon stilzwijgend in de groep te lopen en te genieten van een samenzijn waar ik toch over m'n eigen dingen na kan denken, in rust, en dat accepteren ze ook. Als ik even alleen loop dan laten ze me meestal ook even alleen lopen.
Het is een kwestie van gaan naar plaatsen waar men komt voor interactie en het leren kennen van mensen en het delen van een hobby/passie. Als het mensen in die setting niet lukt dan lukt niets.
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.I'll be walking home after drinking all my pennies. I'll keep passing the open windows. I'll dance, even if I have nowhere to do it but in my own living room.
~ How do I feel this good, sober?
~ For the night is dark and full of terrors
Mwa je kan ook aan je scriptie werken in van die werkcafes/ hippe koffietentjes maar da's niks voor mij. Te snel afgeleid door alle drukte (steeds nieuw mensen binnenlopen etc.)quote:Op dinsdag 16 februari 2016 14:22 schreef syndroom het volgende:
[..]
Dat zijn geen geschikte plekken, en een kroeg is weer te. Over die dating apps ben ik het met je eens, te geforceerd en je mist een stukje spontaniteit.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |