Ja, maar wel met een hek er omheen.quote:Op dinsdag 19 januari 2016 20:00 schreef jatochneetoch het volgende:
[..]
Wordt gemoderniseerd door het plaatsen van container woningen.
Dat moet sneller kunnen.quote:
Vluchtelingen? Mensen die uit het door oorlog verscheurde Frankrijk naar Engeland vluchten? Naar mijn weten speelde dat in 1940, niet nu.quote:Op vrijdag 12 februari 2016 16:34 schreef voetbalmanager2 het volgende:
De vluchtelingen krijgen volgens Franse media vanaf maandag een week de tijd om te vertrekken. Ze krijgen een plek in een provisorisch aangelegd kamp met containers aangeboden. In Calais wachten naar schatting 4500 asielzoekers op een kans om illegaal naar Engeland over te steken.
Ik snap werkelijk geen ene hol van deze post, autonomen? Heb je het over de oorspronkelijke bewoners van calais want die gaan echt niet rouwig zijn over een ontruiming.quote:Op vrijdag 12 februari 2016 20:28 schreef karton2 het volgende:
Je kan de autonomen al ruiken die gaan rellen om de inkrimping / ontruiming te voorkomen.
Dat gaat één grote veldslag worden tussen autonomen, overig regressief links, migranten en de politie / leger.
Hij heeft het over de autonomen, radicaal links dus.quote:Op vrijdag 12 februari 2016 20:33 schreef Peachbird het volgende:
[..]
Ik snap werkelijk geen ene hol van deze post, autonomen? Heb je het over de oorspronkelijke bewoners van calais want die gaan echt niet rouwig zijn over een ontruiming.
Wat is dat toch met nieuwe definities van woorden deze tijden.. sinds wanneer is autonoom een woord voor radicaal links?quote:Op vrijdag 12 februari 2016 21:33 schreef hottentot het volgende:
[..]
Hij heeft het over de autonomen, radicaal links dus.
Nog maar sinds de jaren 70, en het gaat om een speciaal slag van radicaal links.quote:Op vrijdag 12 februari 2016 21:56 schreef Peachbird het volgende:
[..]
Wat is dat toch met nieuwe definities van woorden deze tijden.. sinds wanneer is autonoom een woord voor radicaal links?
Werkelijk nognooit van gehoord, autonoom staat wat mij betreft voor los van authoriteit oftewel de bevolking in zijn algemeen, de zelfstandige bevolking niet geaffilieerd met politiek. Linksradicalen zijn daar nogal een tegenovergestelde van; een fascistische ledemaat van policor.quote:Op vrijdag 12 februari 2016 21:59 schreef hottentot het volgende:
[..]
Nog maar sinds de jaren 70, en het gaat om een speciaal slag van radicaal links.
https://en.wikipedia.org/wiki/Autonomismquote:Op vrijdag 12 februari 2016 21:56 schreef Peachbird het volgende:
[..]
Wat is dat toch met nieuwe definities van woorden deze tijden.. sinds wanneer is autonoom een woord voor radicaal links?
quote:Autonomism or Autonomist Marxism is a set of anti-authoritarian left-wing political and social movements and theories.[1][2][3] As a theoretical system, it first emerged in Italy in the 1960s from workerist (operaismo) communism. Later, post-Marxist and anarchist tendencies became significant after influence from the Situationists, the failure of Italian far-left movements in the 1970s, and the emergence of a number of important theorists including Antonio Negri, who had contributed to the 1969 founding of Potere Operaio, as well as Mario Tronti, Paolo Virno and Franco "Bifo" Berardi.
ik heb er zelf ook nog nooit van gehoord hoor.quote:Op vrijdag 12 februari 2016 21:56 schreef Peachbird het volgende:
[..]
Wat is dat toch met nieuwe definities van woorden deze tijden.. sinds wanneer is autonoom een woord voor radicaal links?
Noem het dan autonomisten, niet autonomen, autonomen heeft al een definitie.quote:Op vrijdag 12 februari 2016 22:04 schreef Papierversnipperaar het volgende:
[..]
https://en.wikipedia.org/wiki/Autonomism
[..]
Er staan ook allemaal van die "We hate France"-borden.quote:Op woensdag 17 februari 2016 17:28 schreef deedeetee het volgende:
Calais ; boze burgers want je zult er maar wonen...
[ afbeelding ]
Niet welkom is geen reden om dan maar ergens anders heen te gaan ipv het leven van een hele stad te verzieken ?
Dat willen ze ook maar spijtig genoeg kunnen ze niet in de door hen uitverkoren richting gaan.quote:Op woensdag 17 februari 2016 17:39 schreef Physsic het volgende:
[..]
Er staan ook allemaal van die "We hate France"-borden.
Ga weg dan.
Ze vluchten wanhopig van de Franse equivalent van het COA, om maar niet geregistreerd te worden in een land waar ze gegarandeerd door teruggestuurd gaan worden aangezien ze stuk voor stuk uit veilige landen komen!quote:
Ik ken die markt niet maar het is duidelijk dat de alternatieven zijn om goederen in Engeland te krijgen met boten of vliegtuigen. Is het goedkoper om het via calais te doen?quote:Op donderdag 18 februari 2016 15:26 schreef Kentekenplaat het volgende:
Je bent als transportondernemer ook wel goed in de war om je chauffeurs nog via Calais te sturen. Waarom zou je dat nu nog willen?
Het maakt natuurlijk ook uit vanwaar je je de oversteek maakt. Als het bij de tunnel weer heel lang wachten is dan gaan er veel naar de dichts bijzijnde boot en is het daar ook druk. Wachten kost ook geld. Maar steek je vanuit Zeebrugge of Hoek van Holland of Ijmuiden over dan duurt de overtocht idd veel langer is dus duurder.quote:Op donderdag 18 februari 2016 15:36 schreef Kentekenplaat het volgende:
Waarschijnlijk wel. Op de veerboot moet je nog een hut bijboeken, dat hoeft in de trein natuurlijk niet.
Via Oostende is het toch ook maar een uurtje of 4?quote:Op donderdag 18 februari 2016 15:58 schreef deedeetee het volgende:
[..]
Het maakt natuurlijk ook uit vanwaar je je de oversteek maakt. Als het bij de tunnel weer heel lang wachten is dan gaan er veel naar de dichts bijzijnde boot en is het daar ook druk. Wachten kost ook geld. Maar steek je vanuit Zeebrugge of Hoek van Holland of Ijmuiden over dan duurt de overtocht idd veel langer is dus duurder.
Naar Ramsgate. Ik denk niet dat daar veel vrachtverkeer naartoe wil. Dover ligt meer voor de hand. En dan ga je via Zeebrugge want Calais de boot is ook een ramp en in Duinkerken wordt nu ook al een jungle gebouwd.quote:Op donderdag 18 februari 2016 16:21 schreef Hathor het volgende:
[..]
Via Oostende is het toch ook maar een uurtje of 4?
Niet vanuit Duinkerken of Calais, omdat de boot er maar een uurtje of 4 over doet.quote:Op donderdag 18 februari 2016 15:36 schreef Kentekenplaat het volgende:
Waarschijnlijk wel. Op de veerboot moet je nog een hut bijboeken, dat hoeft in de trein natuurlijk niet.
Engeland wil dit volk niet. Die hebben al genoeg te stellen met hun daar reeds aanwezige soortgenoten.quote:Op zaterdag 20 februari 2016 15:35 schreef bloodymary1 het volgende:
Neem een grote boot en stuur ze toch allemaal naar Engeland Turkije of Libië , zou ik zeggen.
quote:België vreest Calais-migranten
België gaat zijn grens bij De Panne strenger controleren vanwege de ontruiming van het vluchtelingenkamp in het Franse Calais. Brussel vreest dat migranten die daar weg moeten, een goed heenkomen zoeken in België.
Frankrijk kondigde eerder deze maand de ontruiming aan van een groot deel van het geïmproviseerde vluchtelingenkamp nabij de ingang van de Kanaaltunnel, de zogenoemde jungle. Naar schatting achthonderd tot duizend migranten hebben tot dinsdag aan het eind van de middag de tijd om een goed heenkomen te zoeken. Ze kregen ook een tijdelijke plek in een container aangeboden.
België vreest dat veel vluchtelingen de bus pakken om de grens over te steken om daarna met de kusttram naar Zeebrugge te reizen. Van daaruit willen ze proberen naar Groot-Brittannië over te steken.
quote:'Ontruiming Jungle van Calais wordt humanitaire ramp'
CALAIS (FRA) - Het ontruimen van de 'Jungle van Calais' wordt een humanitaire ramp. Dat zegt schrijver en amateurhistoricus Hans Sakkers die het kamp meermaals bezocht. De Franse regering bereidt zich vandaag voor het vluchtelingenkamp met 5000 inwoners voor de helft te slopen.
Politiebewaking
De vluchtelingen zitten er onder erbarmelijke omstandigheden in de hoop een overtocht naar Engeland te maken via de boot of kanaaltunnel. De regering probeert dat weer met man en macht te voorkomen. Er is veel politiebewaking en met honden wordt gespeurd naar vluchtelingen die zich in vrachtwagens verstoppen.
Gapende wond
Sakkers zet zich al weken in voor de vluchtelingen. Hij reist regelmatig van zijn woonplaats Koudekerke naar Calais. "Het is een gapende wond uit onze beschaving. Er waren bij Calais altijd wel vluchtelingen, maar het groeit uit zijn voegen. Met de migrantenstroom is die sloppenwijk toegenomen tot 5000 man."
'Ramp'
De sloop van het kamp ten noorden van Calais heeft verstrekkende gevolgen, zegt Sakkers. "Ze willen het hart afbreken. Daar staan kerken, moskeeën en theaters. Er zit een kinderopvang, er zijn scholen en zelfs een hele bibliotheek." Het containerwoonkamp dat de regering in ruil aanbiedt heeft maar ruimte voor 500 mensen. Veel te weinig, vindt hij. "Dat wordt een humanitaire ramp."
Ondernemen
In januari was hij er voor het eerst om iemand weg te brengen die er werkt. "Indrukwekkend, de massaliteit, de hopeloosheid, maar toch ook de levendigheid." De mensen ondernemen, terwijl ze wachten op betere tijden. Ze zetten de tering naar de nering, zegt Sakkers. Ze richtten badhuizen op, restaurantjes en cafés.
Fascinatie
Sakkers brengt met de auto spullen voor de vluchtelingen. "De laatste keer heb ik hout gehaald. En als het mooi weer is maak ik een uitstapje met de mensen zelf. Dan zijn ze er ook eens uit." Hij ziet zichzelf niet als een hulpverlener. "Dit is een resultaat van militaire geschiedenis. Die stroom van vluchtelingen komt door oorlogsgeweld. Dat grijpt me aan. Dat fascineert me."
quote:Evacuatie jungle Calais uitgesteld
Migranten in het zuidelijke gedeelte van de jungle in Calais mogen voorlopig nog even blijven zitten. De rechter beslist in de komende dagen of de ontruiming van het illegale migrantenkamp mag doorgaan.
De rechtbank laat weten dat de beslissing ’niet voor morgen of donderdag’ valt. Dat betekent dat het ultimatum dat vanavond om 20 uur zou aflopen van tafel is. De departementale politiechef Fabienne Buccio wilde dat voor dat moment alle bewoners van het beoogde deel van de jungle weg zouden zijn.
Een evacuatie stond op stapel voor morgenochtend vroeg, maar de politie mag niet in actie komen voordat de rechter uitspraak heeft gedaan. Die was vanochtend zelf in het kamp om te kijken hoe de situatie was. Om twee uur begint de zitting over de zaak-Calais voor de rechtbank in Lille.
Calais is al een humanitaire ramp. Al jaren. En zolang als je niets doet aan dat kamp doet, en hun hoop levend houd om illegaal naar GB te kunnen gaan, zal het probleem door blijven etteren en steeds groter worden.quote:Op dinsdag 23 februari 2016 12:33 schreef Frutsel het volgende:
'Ontruiming Jungle van Calais wordt humanitaire ramp'
Wat ik begreep is dat je in Engeland bijvoorbeeld geen ID nodig hebt voor de dokter of het ziekenhuis, in frankrijk wel.quote:Op dinsdag 23 februari 2016 14:58 schreef FoolWithMokey het volgende:
Vraagjes:
1: Waarom willen die vluchtelingen zo graag naar Engeland dat ze het acceptabel vinden wat ze nu mee maken en in welke situatie ze nu verkeren? Het is toch niet perse zo dat het veel beter is voor vluchtelingen in Engeland dan Frankrijk? Waarom geven ze zich gewoon niet op als vluchteling in Frankrijk? Is de kans dat ze terug moeten groter in Frankrijk ofzo?
2: Maken ze überhaupt nog kans om Engeland binnen te komen via Calais? Lijkt me dat het nu daar extreem zwaar beveiligd is? Zijn er getallen bekend van mensen die daadwerkelijk Engeland bereiken?
Waarom ze t willen ? Ze denken er beter van te worden, ze denken dat t daar beter is dan op het vaste land. En de taal speelt ook een rol. Veel mensen spreken al een mondje engels.quote:Op dinsdag 23 februari 2016 14:58 schreef FoolWithMokey het volgende:
Vraagjes:
1: Waarom willen die vluchtelingen zo graag naar Engeland dat ze het acceptabel vinden wat ze nu mee maken en in welke situatie ze nu verkeren? Het is toch niet perse zo dat het veel beter is voor vluchtelingen in Engeland dan Frankrijk? Waarom geven ze zich gewoon niet op als vluchteling in Frankrijk? Is de kans dat ze terug moeten groter in Frankrijk ofzo?
2: Maken ze überhaupt nog kans om Engeland binnen te komen via Calais? Lijkt me dat het nu daar extreem zwaar beveiligd is? Zijn er getallen bekend van mensen die daadwerkelijk Engeland bereiken?
De asielprocedure in Frankrijk is lang, zei een Syrische vluchteling op de radio vanochtend.quote:Op dinsdag 23 februari 2016 14:58 schreef FoolWithMokey het volgende:
Vraagjes:
1: Waarom willen die vluchtelingen zo graag naar Engeland dat ze het acceptabel vinden wat ze nu mee maken en in welke situatie ze nu verkeren? Het is toch niet perse zo dat het veel beter is voor vluchtelingen in Engeland dan Frankrijk? Waarom geven ze zich gewoon niet op als vluchteling in Frankrijk? Is de kans dat ze terug moeten groter in Frankrijk ofzo?
2: Maken ze überhaupt nog kans om Engeland binnen te komen via Calais? Lijkt me dat het nu daar extreem zwaar beveiligd is? Zijn er getallen bekend van mensen die daadwerkelijk Engeland bereiken?
En in Engeland krijg je bij binnenkomst meteen verblijfsvergunning? Ik dacht altijd dat Engeland juist een van de strengere EU landen was wat betreft vluchtelingen.quote:Op dinsdag 23 februari 2016 15:07 schreef Perrin het volgende:
[..]
De asielprocedure in Frankrijk is lang, zei een Syrische vluchteling op de radio vanochtend.
Zoals jij het beschrijft lijkt het inderdaad dat ze met een droombeeld zitten en niet inzien dat het misschien beter is als ze gewoon in Frankrijk asiel aanvragen. Mochten ze verblijfsvergunning krijgen, kunnen ze alsnog verkassen naar Engeland maar dan legaal.quote:Op dinsdag 23 februari 2016 15:06 schreef deedeetee het volgende:
[..]
Waarom ze t willen ? Ze denken er beter van te worden, ze denken dat t daar beter is dan op het vaste land. En de taal speelt ook een rol. Veel mensen spreken al een mondje engels.
Veel mensen hebben er familie of kennissen zitten en het geeft ook * status * als je er in slaagt dar binnen te komen. Gezondheidszorg is gratis, dat die belabberd is nemen ze wrs op de koop toe. Het is grátis nietwaar.![]()
Ik heb sterk de indruk dat het hier om mensen gaat die losgeslagen zijn en zich een droombeeld voor ogen hebben gehaald waar ze nu achter aangaan.
Normale mensen handelen zinniger.
http://brechtjekeulen.nl/dit-gaat-een-keer-escaleren/quote:ENGELAND ZOU zijn wetten moeten veranderen, dan zouden de problemen in Calais snel minder zijn’, zegt Arnold Jan Willemse in een vergaderruimte van Heijboer Transport in Etten-Leur. ‘Je kunt dit natuurlijk niet los zien van wat er in Italië en Griekenland met vluchtelingen gebeurt en er zou in Europees verband gekeken moeten worden naar waar die mensen Europa binnenkomen. Maar de eerste stap is ervoor zorgen dat Engeland geen walhalla meer is voor vluchtelingen.’ Onder chauffeurs en ook onder de migranten die in Calais bivakkeren, gaat het verhaal dat vluchtelingen in Engeland gemakkelijk een verblijfsvergunning, huis en baan krijgen, of anders wel recht hebben op een uitkering. ‘Ze hebben het idee dat de straten hier met goud geplaveid zijn’, zei een woordvoerder van de UK Independence Party (Ukip) afgelopen zomer tegen de krant Express .
Waarom willen migranten zo graag naar Engeland? Is het echt zo dat ze daar een grotere kans hebben om een bestaan op te bouwen? Waarom kiezen zij ervoor om ondanks de risico’s het Kanaal over te steken, terwijl ze ook asiel zouden kunnen aanvragen in Frankrijk of een ander Europees land?
‘Het is heel moeilijk om daar een eenduidig antwoord op te geven’, zegt Bastian Vollmer, onderzoeker bij het Center on Migration, Policy and Society (Compas) van Oxford University. ‘Ze moeten heel sterke drijfveren hebben om deze weg te kiezen. Daar kunnen ze persoonlijke of economische redenen voor hebben, of ze kunnen bijvoorbeeld op de vlucht zijn voor terreur in hun eigen land. Dat de migranten in Calais juist Engeland als bestemming hebben gekozen, kan er bijvoorbeeld mee te maken hebben dat ze de taal beheersen of dat ze al familie of vrienden in het Verenigd Koninkrijk hebben of weten dat er gemeenschappen van mensen uit hun land van herkomst zijn. In een door de EU gefinancierd onderzoek hebben we gevonden dat vluchtelingen verwachtingen hebben door de narratieven die binnen hun groep bestaan.’
WIE NAAR DE FEITEN kijkt en het Engelse asielbeleid onder de loep neemt, ziet dat het land zeker geen milder beleid heeft dan de omringende landen, en dat het zijn best doet om de strenge regels te communiceren. ‘In the UK illegally? Go home or face arrest’, stond er op de ‘Go Home Vans’ die afgelopen zomer door zes buurten in Londen reden. Daaronder een telefoonnummer. Illegale migranten die behoefte hadden aan gratis advies en hulp bij het boeken van een reis terug naar hun vaderland hoefden maar een sms te sturen. Erg effectief was de proef niet: slechts elf mensen zijn vertrokken na een sms naar het nummer van de Go Home Vans. ‘Het asielbeleid is in de afgelopen decennia stap voor stap strenger geworden’, zegt Vollmer. Zo is het gemakkelijker geworden om illegale migranten uit te zetten en hun de toegang tot de arbeidsmarkt en allerlei voorzieningen te ontzeggen. Huisbazen zijn nu ook verplicht de verblijfsstatus van hun huurders te controleren. Wie geen geldige verblijfsvergunning heeft, kan nauwelijks een plek vinden om te wonen.
quote:Aan de Frans-Belgische grens zijn het afgelopen etmaal meer dan negentig mensen opgepakt bij extra grenscontroles door de Franse en Belgische politie. Het betrof grotendeels migranten afkomstig uit het vluchtelingenkamp in Calais.
De Franse regering wil deze 'Jungle van Calais' ontruimen. Weliswaar is die maatregel voor onbepaalde tijd uitgesteld, maar veel bewoners van het tentenkamp zien de bui al hangen. En daardoor de Belgische autoriteiten ook. Die willen voorkomen dat deze mensen de grens oversteken en bij De Panne of Oostende neerstrijken.
Sinds gisteren worden de hele dag door voertuigen gecontroleerd die de grens met België willen oversteken. En langs de kust wordt zelfs politie te paard ingezet om illegalen op te sporen.
Guantanamo
In diverse Belgische kranten liet de burgemeester van Knokke-Heist zich vandaag zeer ferm uit over de vluchtelingen en migranten die naar België komen. Leopold Lippens vindt dat deze mensen in een kamp zoals Guantanamo Bay moeten worden opgesloten.
"Maar dan zonder het martelen en mét toiletten." Ook vindt de burgemeester dat zij onmiddellijk moeten worden teruggestuurd naar eigen land. "Zonder de beslissing van de procureur af te wachten om hen te vragen het land binnen de vijf dagen te verlaten."
Volgens dagblad De Standaard neemt het aantal 'transit-migranten', met name in de kuststreek, gestaag toe. Van 362 november naar 950 in januari. Tot gisteren stond de teller voor deze maand op meer dan 750 migranten.
Ze gaan niks bijdragen aan het land. Ze gaan mss illegaal werken. Uitkering is volgens mij niet meer zo gemakkelijk dan zullen ze eerst asiel moeten aanvragen. En dan zit de kans er dik in dat ze worden uitgezet. Volgens mij zijn ze in Engeland de stroom migranten uit ontwikkelingslanden meer dan zat. Ze kunnen waarschijnlijk wel onderduiken tussen soortgenoten en als ze daar familie hebben kan die hun op weg helpen.quote:Op dinsdag 23 februari 2016 23:20 schreef Eenskijken het volgende:
@deeteedee inderdaad, maar wat gaan die mensen eenmaal doen als ze in engeland zijn? Gaan ze een bedrijf beginnen, gaan ze werken voor hun geld, of gaan ze alleen een uitkering trekken en van de voorzieningen gebruik maken? Wat gaan ze bijdragen aan het land?
Anders gaan ze daar gewoon zitten mieteren in plaats van in calais. Het is een uitzichtloze situatie.
Haal de knuppels maar tevoorschijn want dat tuig gaat niet zomaar weg.quote:Op donderdag 25 februari 2016 17:02 schreef StaceySinger het volgende:
Franse rechter: Helft 'Jungle van Calais' mag worden ontruimd
http://www.bnr.nl/incomin(...)ERNATES/i/Calais.jpg
http://www.bnr.nl/nieuws/(...)-mag-worden-ontruimd
Zag bij het RTL nieuws dat ze er nogal lacherig over deden en dat ze gewoon ergens anders neerstrijken en een nieuwe jungle bouwen.quote:Op donderdag 25 februari 2016 17:09 schreef Confetti het volgende:
[..]
Haal de knuppels maar tevoorschijn want dat tuig gaat niet zomaar weg.
Tsja die lui nemen de sukkels van Europeanen echt niet serieus, waarom zouden ze ? Ze komen er niet alleen moeiteloos mee weg dat ze ergens ongeoorloofd bivakkeren maar krijgen gewoon te eten en zo op de koop toe. Overal mensen die wel ff willen helpen zodat ze lekker hun gang kunnen gaan.quote:Op donderdag 25 februari 2016 21:09 schreef J0kkebr0k het volgende:
[..]
Zag bij het RTL nieuws dat ze er nogal lacherig over deden en dat ze gewoon ergens anders neerstrijken en een nieuwe jungle bouwen.
quote:De lokale overheid van Calais mag een groot deel van het zogenoemde 'jungle' vluchtelingenkamp in Calais ontruimen. Dat heeft de rechter in Lille besloten, meldt het persbureau Reuters. Zeker duizend migranten die er bivakkeren moeten weg, onder meer naar een containerkamp in de buurt.
Het kamp mag niet helemaal plat worden gegooid; belangrijke plaatsen als scholen en bidplekken moeten blijven behouden. Het moet tenslotte een 'humanitaire' operatie zijn.
De duizend migranten moesten eigenlijk vóór afgelopen dinsdag al het kamp verlaten, maar een aantal humanitaire organisaties vocht het evacuatiebevel aan. De autoriteiten hebben al gezegd dat ze indien nodig mensen gedwongen verwijderen, om hen daarna onder te brengen in alternatieve accommodaties.
Het is niet duidelijk wanneer de vluchtelingen en migranten nu worden verwijderd als ze niet uit zichzelf vertrekken. Nu is bepaald dat de ontruiming door kan gaan, wordt verder geprobeerd de migranten te overtuigen dat het echt veel beter voor ze is naar de nieuwe behuizing te gaan.
Uitvoerbaar
,,Het plan is uitvoerbaar, behalve voor de gemeenschappelijke sociale zones'', zegt een woordvoerder van de lokale overheid in Calais. Het gaat om de zuidelijke kant van het kamp, opgezet door migranten die het Kanaal willen oversteken.
Calais is een verzamelplaats voor mensen die naar Engeland willen oversteken in hoop daar een bestaan op te bouwen. Velen denken dat in het Verenigd Koninkrijk werk te vinden is en dat het er in verhouding tot andere Europese landen makkelijker is zich te vestigen. Dat zou door eenvoudigere toelatingseisen komen en door het gebruik van de Engelse taal.
Ik mag toch hopen dat men ze uiteen drijft en in (asiel)kampen zet? Of zijn we serieus zo naief om alleen maar wat tentjes af te breken.quote:Op donderdag 25 februari 2016 21:09 schreef J0kkebr0k het volgende:
[..]
Zag bij het RTL nieuws dat ze er nogal lacherig over deden en dat ze gewoon ergens anders neerstrijken en een nieuwe jungle bouwen.
Het is inderdaad de bedoeling dat ze over AZC's verspreid gaan worden, alleen moeten ze daar zelf wel aan willen meewerken natuurlijk, en daar wringt het hem nou net, want dat zijn ze dus niet van plan. Zodra ze in een Frans AZC terechtkomen, komen ze volgens henzelf niet meer in aanmerking voor asiel in het VK.quote:Op vrijdag 26 februari 2016 12:34 schreef icecreamfarmer_NL het volgende:
[..]
Ik mag toch hopen dat men ze uiteen drijft en in (asiel)kampen zet? Of zijn we serieus zo naief om alleen maar wat tentjes af te breken.
Dit idd, je bent dan niet meer op de vlucht wanneer je het noorden van Frankrijk bereikt hebt. Van griekenland en de Balkan kan ik het nog enigsinds begrijpen vanwege de armoede en extreem rechtse tendensen daar. Maar een west europees landquote:Op vrijdag 26 februari 2016 14:49 schreef Pielemenneke het volgende:
Ik begrijp dat niet goed, als ze geen asiel willen aanvragen in Frankrijk zijn ze toch illegaal ?
Waarom worden ze dan niet uitgezet en kunnen ze ongestoord hun gang gaan ?
Klopt, maar hoe zit het nou juridisch gezien, kan Frankrijk die gasten uitzetten ?quote:Op vrijdag 26 februari 2016 14:52 schreef icecreamfarmer_NL het volgende:
[..]
Dit idd, je bent dan niet meer op de vlucht wanneer je het noorden van Frankrijk bereikt hebt. Van griekenland en de Balkan kan ik het nog enigsinds begrijpen vanwege de armoede en extreem rechtse tendensen daar. Maar een west europees land
Frankrijk kan ze iig oppakken.quote:Op vrijdag 26 februari 2016 14:53 schreef Pielemenneke het volgende:
[..]
Klopt, maar hoe zit het nou juridisch gezien, kan Frankrijk die gasten uitzetten ?
Ok, eigenlijk belachelijk dat je opgescheept zit met een horde barbaren die je niet eens kwijt kunt.quote:Op vrijdag 26 februari 2016 14:58 schreef Physsic het volgende:
[..]
Frankrijk kan ze iig oppakken.
Om ze te kunnen uitzetten zijn de juiste reisdocumenten nodig. Dus als ze weigeren te zeggen waar ze vandaan komen, wordt dat lastig.
Inderdaad.quote:Op vrijdag 26 februari 2016 15:00 schreef Pielemenneke het volgende:
[..]
Ok, eigenlijk belachelijk dat je opgescheept zit met een horde barbaren die je niet eens kwijt kunt.
Schande !quote:Op vrijdag 26 februari 2016 15:03 schreef Physsic het volgende:
[..]
Inderdaad.
In Nederland is het zo dat je iemand ook niet in vreemdelingendetentie mag plaatsen als er geen zicht is op uitzetting (bijvoorbeeld als het land van herkomst weigert mee te werken).
Dus komt zoiemand weer op straat met een leuke schadevergoeding als hij wel een aantal dagen in vreemdelingendetentie heeft gezeten.
Ja, ik vraag me ook af hoe die mensen al die tijd aan een advocaat komen.quote:Op vrijdag 26 februari 2016 15:06 schreef Pielemenneke het volgende:
[..]
Schande !
Het ergste is nog dat een deel van die figuren ook nog lijkt te weten hoe het juridisch werkt.
En mocht dat niet het geval zijn, dan zijn er altijd wel van die naïeve Fransen die ze daarin bijstaan.
Dat klopt, maar momenteel is dat wel veiliger en de chauffeur kan gelijk zijn rusturen maken.quote:Op donderdag 18 februari 2016 15:58 schreef deedeetee het volgende:
[..]
Het maakt natuurlijk ook uit vanwaar je je de oversteek maakt. Als het bij de tunnel weer heel lang wachten is dan gaan er veel naar de dichts bijzijnde boot en is het daar ook druk. Wachten kost ook geld. Maar steek je vanuit Zeebrugge of Hoek van Holland of Ijmuiden over dan duurt de overtocht idd veel langer is dus duurder.
Even een livestream zoekenquote:Als ze weigeren te gaan, wordt geweld gebruikt, aldus de politie. Slopers staan klaar voor verwijdering van de provisorische bouwwerken.
"De politie heeft de bewoners in het zuidelijke deel van de kampementen gezegd te vertrekken, bijvoorbeeld naar de opvang die voor hen in de vorm van een containerkamp is opgezet."quote:Op maandag 29 februari 2016 12:46 schreef Metro2005 het volgende:
En waar gaan die lui dan allemaal heen? België? Nederland? Of worden ze gewoon (terecht) weer teruggestuurd naar hun land van herkomst.
Daar gaan ze natuurlijk niet heen, want daar zit een hek omheen en zo worden ze verhinderd om in vrachtwagens te klauteren.quote:Op maandag 29 februari 2016 12:52 schreef agter het volgende:
"De politie heeft de bewoners in het zuidelijke deel van de kampementen gezegd te vertrekken, bijvoorbeeld naar de opvang die voor hen in de vorm van een containerkamp is opgezet."
http://www.nu.nl/buitenla(...)calais-begonnen.html
Precies en asiel aanvragen willen ze niet omdat ze dat dan niet nog een keer in Engeland kunnen doen.quote:Op maandag 29 februari 2016 12:59 schreef J0kkebr0k het volgende:
[..]
Daar gaan ze natuurlijk niet heen, want daar zit een hek omheen en zo worden ze verhinderd om in vrachtwagens te klauteren.
België is al dagen bezig met het bewaken van de grens en iedere illegaal terug te sturen.quote:Op maandag 29 februari 2016 12:46 schreef Metro2005 het volgende:
En waar gaan die lui dan allemaal heen? België? Nederland? Of worden ze gewoon (terecht) weer teruggestuurd naar hun land van herkomst.
twitter:annaholligan twitterde op maandag 29-02-2016 om 14:09:14Rocks being hurled at riot police. Tear gas fired back. Just got tear gassed for first time #CalaisJungle https://t.co/lYTbADiRsE reageer retweet
Als de politie hen aanbiedt om asiel aan te vragen reageren ze door stenen te gooien.quote:Op maandag 29 februari 2016 14:28 schreef Infection het volgende:
[ afbeelding ]twitter:annaholligan twitterde op maandag 29-02-2016 om 14:09:14Rocks being hurled at riot police. Tear gas fired back. Just got tear gassed for first time #CalaisJungle https://t.co/lYTbADiRsE reageer retweet
[ afbeelding ]
Dat werd toch ingevoerd nadat we mensen die niet uitgezet konden worden jarenlang opsloten en nadat een deel van hen overleed doordat er een brand uitbrak in een van die gevangenissen waar ze opgesloten waren? Niemand die hen eruit liet, niemand die probeerde om hen te helpen.quote:Op vrijdag 26 februari 2016 15:03 schreef Physsic het volgende:
In Nederland is het zo dat je iemand ook niet in vreemdelingendetentie mag plaatsen als er geen zicht is op uitzetting (bijvoorbeeld als het land van herkomst weigert mee te werken).
Klopt. Daarom gewoon het leger inzetten en dat hele kamp schoonvegen. Vervolgens iedereen die tegenstribbelt uitzetten en degene die zich wel gedragen verplaatsen naar een opvang.quote:Op maandag 29 februari 2016 14:34 schreef Physsic het volgende:
[..]
Als de politie hen aanbiedt om asiel aan te vragen reageren ze door stenen te gooien.
En ze moeten zich daar registreren, en das een big no no. De meeste zullen wel richting Belie/Nederland gaan, of kamp Duinkerke (waarom word daar niks aan gedaan?), of gewoon een aantal kilometers verderop weer een nieuwe nederzetting bouwen.quote:Op maandag 29 februari 2016 12:59 schreef J0kkebr0k het volgende:
[..]
Daar gaan ze natuurlijk niet heen, want daar zit een hek omheen en zo worden ze verhinderd om in vrachtwagens te klauteren.
Ze weten dat ze zeer waarschijnlijk geen verblijfsvergunning krijgen maar zonder verblijfsvergunning hebben ze in Engeland wel nog allerlei rechten. Dat schijnt een belangrijke reden te zijn dat ze per se naar Engeland willen.quote:Op dinsdag 23 februari 2016 15:18 schreef FoolWithMokey het volgende:
[..]
Zoals jij het beschrijft lijkt het inderdaad dat ze met een droombeeld zitten en niet inzien dat het misschien beter is als ze gewoon in Frankrijk asiel aanvragen. Mochten ze verblijfsvergunning krijgen, kunnen ze alsnog verkassen naar Engeland maar dan legaal.
http://www.theguardian.co(...)lddispatch.jonhenleyquote:What, then, is the attraction? First, unlike in France or Germany, refugees who reach Britain instantly acquire the effective status of asylum seeker. While they wait for their cases to be examined, a lengthy process that gives them every chance to disappear, they are housed and fed and given £35 a week, including £25 in vouchers to be exchanged in the shops.
Then, after six months in the country, they can apply for a work permit. But they can easily find work without a permit, because the black economy in Britain is worth some £80bn a year - four times the size of France's. There is no penalty for an employer who hires an illegal immigrant. Ultimately, only one in 40 illegal immigrants to Britain is repatriated.
Better treatment aside, perhaps the most appealing aspect of life in Britain is its lack of that continental institution, the national identity card. In Britain, nobody has the right to ask you for your papers unless they suspect you of having committed an offence. You can live and work in Britain without the constant fear of a tap on the shoulder.
In France, on the other hand, asylum seekers do not have the right to work. They are entitled to £180 a month and, although they are theoretically supposed to have access to accommodation in an overcrowded reception centre, for the most part must find a bed themselves. And without identity papers, they can do virtually nothing.
twitter:RT_com twitterde op maandag 29-02-2016 om 14:59:49MORE: 3,455 refugees to be evicted only 1,156 alternative places currently available, according to court statement https://t.co/zC6h3Z3Xti reageer retweet
Uitzetten naar waar? Stoere praat maar niet uit te voeren.quote:Op maandag 29 februari 2016 14:38 schreef Infection het volgende:
[..]
Klopt. Daarom gewoon het leger inzetten en dat hele kamp schoonvegen. Vervolgens iedereen die tegenstribbelt uitzetten en degene die zich wel gedragen verplaatsen naar een opvang.
Hadden ze mooi over het terrein kunnen crossen met hun doomsday truck.quote:Op maandag 29 februari 2016 12:13 schreef Infection het volgende:
[..]
Had wel verwacht dat op z'n minst RT erbij zou zijn. Of iemand met een Periscopeje...
Ik las dat ze in Engeland niet zoiets hebben als een ID-kaart, waardoor het makkelijker is om illegaal te werken.quote:Op maandag 29 februari 2016 14:57 schreef Bram_van_Loon het volgende:
[..]
Ze weten dat ze zeer waarschijnlijk geen verblijfsvergunning krijgen maar zonder verblijfsvergunning hebben ze in Engeland wel nog allerlei rechten. Dat schijnt een belangrijke reden te zijn dat ze per se naar Engeland willen.
[..]
http://www.theguardian.co(...)lddispatch.jonhenley
De oplossing is dus simpel: harmonisatie. Ongetwijfeld zal de UK haar wetgeving gaan aanpassen maar het zal wel een aantal jaren duren voordat het is geïmplementeerd.
In hetzelfde citaat staat dat je niet eens een ID-kaart nodig hebt om te werken vanaf dat je daar 6 maanden lang verblijft.quote:Op maandag 29 februari 2016 15:18 schreef Physsic het volgende:
[..]
Ik las dat ze in Engeland niet zoiets hebben als een ID-kaart, waardoor het makkelijker is om illegaal te werken.
Kunnen ze gelijk helpen met het slopen van die tenten.quote:Op maandag 29 februari 2016 15:15 schreef Patrice_Consigny het volgende:
[..]
Hadden ze mooi over het terrein kunnen crossen met hun doomsday truck.
[ afbeelding ]
Geld en onderdak krijg je overal.quote:Op maandag 29 februari 2016 15:19 schreef Bram_van_Loon het volgende:
[..]
In hetzelfde citaat staat dat je niet eens een ID-kaart nodig hebt om te werken vanaf dat je daar 6 maanden lang verblijft.
+ dat ze direct wat geld en onderdak en zo krijgen.
Het siert de UK dat het dit humane beleid heeft voor de asielaanvragers maar daar betaal je wel een rekening voor.
Als ik het goed heb begrepen dan is die jungle ontstaan doordat ze ineens veel effectiever 'vluchtelingen' en vluchtelingen tegenhielden met als gevolg dat de groep mensen daar steeds groter werd.
Ik zit mobiel; staat daar nou gewoon een caravan?quote:Op maandag 29 februari 2016 16:59 schreef Infection het volgende:
Eindelijk een stream. Wel van belabberde kwaliteit:
Edit: Hier ook nog één:
Ja, wel meerdere zelfs.quote:Op maandag 29 februari 2016 17:08 schreef Physsic het volgende:
[..]
Ik zit mobiel; staat daar nou gewoon een caravan?
Maar niet overal onder dezelfe omstandigheden. Ik kan het niet beoordelen maar misschien dat de UK er positief uitkomt. Hoe dan ook, het gemakkelijk langdurig als illegaal kunnen leven in de UK met werk en zo lijkt het belangrijkste argument te zijn. Nu begrijp ik waarom je in politie/douaneseries in de UK en Australië zo'n jacht op illegalen ziet.quote:Op maandag 29 februari 2016 15:23 schreef Physsic het volgende:
[..]
Geld en onderdak krijg je overal.
quote:A "pregnant" refugee has slit her wrists in an apparent suicide attempt after failing to stop her makeshift home being demolished in the Calais “Jungle” camp.
The Associated Press reported that the womanm said to be pregnant, stood on their shelter’s rooftop as demolition teams moved in for a second day of clearing work on Tuesday.
The couple, believed to be Kurdish-Iranians, warned police not to come closer but as officers moved in, the woman sliced her wrists.
Her condition was not immediately known but reporters at the scene said she was conscious as the man was beaten with batons and both were removed from the roof.
Children flee as Calais Jungle evicted by police with tear gas
A crowd of activists were kept behind a police cordon as the eviction unfolded and could be heard crying and shouting for police to stop.
The desperate scenes came as authorities continued to demolish an area of the squalid camp where thousands of asylum seekers from the Middle East and Africa are living as they attempt to reach the UK.
Je polsen doorsnijden is echt vrijwel altijd een poging tot aandacht gezien zelfmoord door zelfbeschadiging op die locatie echt stukken lastiger is dan veel mensen denken. Snij dan de slagader in je bovenbenen of lies door.quote:
Steeds meer immigranten willen in Frankrijk blijven. Velen zullen afgewezen worden omdat ze economische redenen hebben of worden teruggewezen omdat ze Dublin claimant zijn.quote:"Die Situation ist völlig außer Kontrolle"
Die Lage in Calais ist explosiv. Im Frühjahr hatte die französische Regierung den südlichen Teil des Flüchtlingslagers abreißen lassen. Doch seitdem sind es nicht weniger Migranten geworden, sondern mehr. 6900 Menschen leben nach offiziellen Zahlen derzeit im Nordteil des Lagers. Hilfsorganisationen gehen sogar von mehr als 9000 Bewohnern aus. Täglich zählen sie bis zu 100 Neuankömmlinge.
Für viele von ihnen ist aber längst nicht mehr Großbritannien das Ziel. Immer mehr Flüchtlinge wollen in Frankreich bleiben. Sie hoffen in Calais jedoch auf eine bessere Betreuung als in Paris oder in anderen Städten.
Calais‘ konservative Bürgermeisterin Natacha Bouchart will nicht mehr länger mit ansehen, wie das Lager immer voller wird. Sie fordert, den Dschungel so schnell wie möglich aufzulösen. "Unsere Wirtschaft leidet weiter. Die Sicherheitskräfte können nicht mehr. Deshalb muss es endlich verbindliche Entscheidungen geben, den ganzen nördlichen Teil des Lagers abzureißen."
Ze wilden laatst alle winkeltjes en restaurantjes platgooien. De rechter heeft daar een stokje voor gestoken.quote:Op maandag 5 september 2016 09:44 schreef deedeetee het volgende:
En dat is zinloos want je moet de zaak bij de kern aanpakken. Treed b.v. op tegen de mensen die ze op grote schaal voedsel verschaffen. Zonder eten en drinken is de lol er gauw vanaf.
Van de regering hoef je niks te verwachten. Die doen het in hun broek want * mensenrechten * en vreemd genoeg schijnen ze geen moeite te hebben met het negeren van die zelfde rechten van de burgers van Calais.
Als die migranten het zelfde wangedrag zouden vertonen in hun thuisland zouden ze het zwaar moeten bezuren. Die kijken dus neer op de sukkels hier die ze hun gewoon hun gang laten gaan. Dat begrijpen de goeddoeners die deze brutale parasieten helpen niet.
Als je je huis openstelt voor dieven en ze ongehinderd hun gang laat gaan hoef je niet om hun dankbaarheid te komen maar mag je wel op verachting rekenen.
Bouw een paar grote goed bewaakte kampen. Stop de migranten er in en laat ze er alleen uit als je ze naar hun thuisland kunt transporteren. Het blijven gedogen vergroot de massa alleen maar. Hoe dom kunnen politici toch ? Het probleem gaat echt niet vanzelf weg. Het is wachten op een geweldsexplosie.....
Ze moeten zich van de rechter net zoveel aantrekken als de migranten doen en gewoon wat nodig is doen om die migranten te verdrijven.quote:Op maandag 5 september 2016 10:25 schreef Physsic het volgende:
[..]
Ze wilden laatst alle winkeltjes en restaurantjes platgooien. De rechter heeft daar een stokje voor gestoken.
Vind ik ook.quote:Op maandag 5 september 2016 10:38 schreef deedeetee het volgende:
[..]
Ze moeten zich van de rechter net zoveel aantrekken als de migranten doen en gewoon wat nodig is doen om die migranten te verdrijven.
Gaat vast nog lang duren voor de vlam in de pan slaat en het volk zichzelf gaat helpen. Zo zijn wij hier niet opgevoed.quote:
Een flinke tidal wave zou wel een oplossing zijn hier.quote:Op maandag 5 september 2016 10:44 schreef Murdera het volgende:
[ afbeelding ]
Ze hebben een nieuwe werkwijze.
ze gooien enorme stukken steen door voorruiten, in de hoop dat een auto of vrachtwagen crashed, en bij de ontstane opstopping kunnen ze vrachtwagens binnendringen.
Goed, daar gaan dan een paar bestuurders mee dood, maar toch. Arme vluchtelingen he.
Het kamp naar Dover verhuizen ?quote:Op maandag 5 september 2016 10:43 schreef wolkentoetje het volgende:
Dat gaat nog spannend worden.
http://www.geenstijl.nl/m(...)calais.html#comments
Je zou toch zeggen dat de noodtoestand in Frankrijk de regering goede handvatten moet geven om dit zooitje schoon te vegen.quote:Op maandag 5 september 2016 10:38 schreef deedeetee het volgende:
[..]
Ze moeten zich van de rechter net zoveel aantrekken als de migranten doen en gewoon wat nodig is doen om die migranten te verdrijven.
Nou idd dat kamp afbreken en die zogenaamde vluchtelingen retour thuisland sturen.quote:Op maandag 5 september 2016 10:47 schreef deedeetee het volgende:
[..]
Het kamp naar Dover verhuizen ?![]()
![]()
Geef ze een flink pak op hun falie en smijt ze in een kamp. Doe voor de verandering eens iets wat die lui begrijpen ipv de sullige westerling uit te hangen.
Daar is niks nieuws aan hoor. Vorig jaar ook al een chauffeur in het ziekenhuis beland, omdat hij een ijzeren staaf tegen zijn hoofd kreeg van een debiel die zijn cabine aan het binnendringen was. Dat was niet de enige chauffeur die gewond is geraakt.quote:Op maandag 5 september 2016 10:44 schreef Murdera het volgende:
[ afbeelding ]
Ze hebben een nieuwe werkwijze.
ze gooien enorme stukken steen door voorruiten, in de hoop dat een auto of vrachtwagen crashed, en bij de ontstane opstopping kunnen ze vrachtwagens binnendringen.
Goed, daar gaan dan een paar bestuurders mee dood, maar toch. Arme vluchtelingen he.
Probleem is een beetje dat als je iemand neerslaat/-schiet, omdat hij 's nachts in je huis staat, dat je op korte termijn zijn boze vriendjes kan verwachten.quote:Op maandag 5 september 2016 10:44 schreef deedeetee het volgende:
[..]
Gaat vast nog lang duren voor de vlam in de pan slaat en het volk zichzelf gaat helpen. Zo zijn wij hier niet opgevoed.Jammer maar helaas.
Dat doen ze toch al maanden?quote:Op maandag 5 september 2016 10:44 schreef Murdera het volgende:
[ afbeelding ]
Ze hebben een nieuwe werkwijze.
ze gooien enorme stukken steen door voorruiten, in de hoop dat een auto of vrachtwagen crashed, en bij de ontstane opstopping kunnen ze vrachtwagens binnendringen.
Goed, daar gaan dan een paar bestuurders mee dood, maar toch. Arme vluchtelingen he.
Nee nee. De Burkini van de stranden weren dat zal ze leren.quote:Op maandag 5 september 2016 10:49 schreef nixxx het volgende:
[..]
Je zou toch zeggen dat de noodtoestand in Frankrijk de regering goede handvatten moet geven om dit zooitje schoon te vegen.
Ik vind het anders een mooi begin en nu de rest van die arrogante aso's nogquote:Op maandag 5 september 2016 11:01 schreef begaaierd het volgende:
[..]
Nee nee. De Burkini van de stranden weren dat zal ze leren.
Wat een faal land dat Frankrijk.
Bedankt, livestreams zijn altijd wel leuk. Die toetertjes wat minder.quote:Op maandag 5 september 2016 11:51 schreef Physsic het volgende:
Livestream, niet heel boeiend momenteel
https://www.rt.com/on-air/358272-calais-truck-drivers-protest/
Ik denk dat het nog best lastig is. Die 9000+ mensen moeten namelijk ergens naartoe. Ik denk dat er geen 9000+ gevangeniscellen leeg staan op dit moment. Ze ergens anders in het land droppen heeft ook weinig zin, ze wandelen gewoon terug naar Calais.quote:Op maandag 5 september 2016 12:27 schreef Infection het volgende:
Het wordt tijd dat het leger die hele bende eens schoonveegt. Zo moeilijk is dat toch niet?
De russen hadden daar wel een goede techniek voor.quote:Op maandag 5 september 2016 14:20 schreef Physsic het volgende:
[..]
Ik denk dat het nog best lastig is. Die 9000+ mensen moeten namelijk ergens naartoe. Ik denk dat er geen 9000+ gevangeniscellen leeg staan op dit moment. Ze ergens anders in het land droppen heeft ook weinig zin, ze wandelen gewoon terug naar Calais.
Je kan ze ook niet zomaar op vliegtuigen naar Afrika zetten, want landen in Afrika weigeren gewoon onbekende, illegale, indringers.
Hoe zou je dat bijvoorbeeld aan willen pakken?
En die was?quote:Op maandag 5 september 2016 14:23 schreef Murdera het volgende:
[..]
De russen hadden daar wel een goede techniek voor.
Als je met wat flappen waait kan alles in Afrika.quote:Op maandag 5 september 2016 14:20 schreef Physsic het volgende:
[..]
Ik denk dat het nog best lastig is. Die 9000+ mensen moeten namelijk ergens naartoe. Ik denk dat er geen 9000+ gevangeniscellen leeg staan op dit moment. Ze ergens anders in het land droppen heeft ook weinig zin, ze wandelen gewoon terug naar Calais.
Je kan ze ook niet zomaar op vliegtuigen naar Afrika zetten, want landen in Afrika weigeren gewoon onbekende, illegale, indringers.
Hoe zou je dat bijvoorbeeld aan willen pakken?
Begin dit jaar had de mediamarkt vanaf ca. 30.000 euro ( en oplopend) verschillende eilanden te koop. Nou dat is een habbekrats ik zou zeggen hup zet die lui er maar op. Vechtende ze het daar maar uit maar niet hier.quote:Op maandag 5 september 2016 14:20 schreef Physsic het volgende:
[..]
Ik denk dat het nog best lastig is. Die 9000+ mensen moeten namelijk ergens naartoe. Ik denk dat er geen 9000+ gevangeniscellen leeg staan op dit moment. Ze ergens anders in het land droppen heeft ook weinig zin, ze wandelen gewoon terug naar Calais.
Je kan ze ook niet zomaar op vliegtuigen naar Afrika zetten, want landen in Afrika weigeren gewoon onbekende, illegale, indringers.
Hoe zou je dat bijvoorbeeld aan willen pakken?
We mogen ze best oppakken. Mijn vraag was eigenlijk meer wat je vervolgens met die 9000+ op korte termijn gaat doen.quote:Op maandag 5 september 2016 14:26 schreef WheeledWarrior het volgende:
[..]
Als je met wat flappen waait kan alles in Afrika.
En waarom zouden wij geen onbekende, illegale indringers mogen aanpakken?
Je hoeft ook niet in één keer 9000+ mensen af te voeren. Ze kunnen al beginnen met het niet meer toelaten van nieuwe vluchtelingen en dan geleidelijk over een periode van een jaar de vluchtelingen verdelen over eventuele asielzoekercentra. En het gedeelte dat zich misdraagt zet je uit. Als ze niet mee willen werken zet je het leger in. Stokken vs Wapens... tja...quote:Op maandag 5 september 2016 14:20 schreef Physsic het volgende:
[..]
Ik denk dat het nog best lastig is. Die 9000+ mensen moeten namelijk ergens naartoe. Ik denk dat er geen 9000+ gevangeniscellen leeg staan op dit moment. Ze ergens anders in het land droppen heeft ook weinig zin, ze wandelen gewoon terug naar Calais.
Je kan ze ook niet zomaar op vliegtuigen naar Afrika zetten, want landen in Afrika weigeren gewoon onbekende, illegale, indringers.
Hoe zou je dat bijvoorbeeld aan willen pakken?
De laatste keer dat ik naar de cijfers keek van nieuwe asielzoekers in 2016 stond de teller in Frankrijk nog op 0, dus misschien zijn ze daar sowieso al mee bezig. Ik dacht toen dat dat mogelijk te maken kon hebben met de noodtoestand daar, of ze hebben hun cijfers gewoon niet doorgegeven aan de EU. xDquote:Op maandag 5 september 2016 14:50 schreef Infection het volgende:
[..]
Je hoeft ook niet in één keer 9000+ mensen af te voeren. Ze kunnen al beginnen met het niet meer toelaten van nieuwe vluchtelingen en dan geleidelijk over een periode van een jaar de vluchtelingen verdelen over eventuele asielzoekercentra. En het gedeelte dat zich misdraagt zet je uit. Als ze niet mee willen werken zet je het leger in. Stokken vs Wapens... tja...
Door wie?quote:Op maandag 5 september 2016 15:31 schreef Toefjes het volgende:
Een klein opstootje op de stream van rt
Edit: was gelijk in de kiem gesmoord.
Door de aanwezige "securiy" was geloof ik een actievoerder vs een vrachtwagenchauffeur. Ging eigenlijk helemaal nergens over, maar hoorde wat geluid op de stream, het is het bekijken eigenlijk niet waard.quote:
Haha, nee dat dacht ik al.quote:Op maandag 5 september 2016 16:02 schreef Toefjes het volgende:
[..]
Door de aanwezige "securiy" was geloof ik een actievoerder vs een vrachtwagenchauffeur. Ging eigenlijk helemaal nergens over, maar hoorde wat geluid op de stream, het is het bekijken eigenlijk niet waard.
Ik vermoed het. Alleen hoe groter die rij vrachtwagens wordt... Niet best als ze straks alsnog Calais zonder enige vaart Calais naderen?quote:Op maandag 5 september 2016 16:05 schreef Physsic het volgende:
[..]
Haha, nee dat dacht ik al.
Ik keek net heel eventjes. Zijn die mensen met 'J❤ Calais' op hun shirt de actievoerders (pro-Calaiskamp zegmaar)?
Zo'n kamp kan je toch gewoon afsluiten? En als ze weg willen kan dat per vliegtuig naar Verweggistan.quote:Op maandag 5 september 2016 15:17 schreef Physsic het volgende:
[..]
De laatste keer dat ik naar de cijfers keek van nieuwe asielzoekers in 2016 stond de teller in Frankrijk nog op 0, dus misschien zijn ze daar sowieso al mee bezig. Ik dacht toen dat dat mogelijk te maken kon hebben met de noodtoestand daar, of ze hebben hun cijfers gewoon niet doorgegeven aan de EU. xD
Spanje neemt trouwens ook geen asielzoekers op. In heel 2015 maar zo'n 5000 ofzo. Waarom dat is, is mij een raadsel.
Ze zouden inderdaad weer eens een mooi begin kunnen maken door met landbouwvoertuigen de hele boel daar plat te walsen en op te ruimen.
In Duitsland hebben ze trouwens ook speciale opvangkampen en procedures voor de superversnelde uitzetting van Marokkanen. Zoiets zouden ze in Frankrijk misschien ook moeten doen. Probleem is wel dat er dan allerlei organisaties beginnen te piepen dat er mensenrechten geschonden worden.
Lijkt mij ook. Maar misschien willen deze vrachtwagens niet naar Calais maar enkel actievoeren en keren ze op t laatste moment weer om?quote:Op maandag 5 september 2016 16:06 schreef Toefjes het volgende:
[..]
Ik vermoed het. Alleen hoe groter die rij vrachtwagens wordt... Niet best als ze straks alsnog Calais zonder enige vaart Calais naderen?
quote:Transport en Logistiek Nederland is fel tegen de acties, omdat het gevaar alleen maar groter wordt als vrachtwagens langzaam gaan rijden. „We hebben Nederlandse bedrijven ten stelligste opgeroepen geen deel te nemen”, aldus woordvoerder Renee Rijers.
Hek er omgeen en slot erop bedoel je? Hoe zie je dat voor je? Die migranten hebben betonscharen, kettingzagen, noemmaarop.quote:Op maandag 5 september 2016 16:19 schreef Papierversnipperaar het volgende:
[..]
Zo'n kamp kan je toch gewoon afsluiten? En als ze weg willen kan dat per vliegtuig naar Verweggistan.
hek erom, stroom erop, gewapende leger patrouilles eromheen etc.quote:Op maandag 5 september 2016 16:25 schreef Physsic het volgende:
[..]
Hek er omgeen en slot erop bedoel je? Hoe zie je dat voor je? Die migranten hebben betonscharen, kettingzagen, noemmaarop.
Helaas, de uitzending is beeindigd. Omkeren lijkt me lastig, het zou wel een verrassingseffect geven.quote:Op maandag 5 september 2016 16:25 schreef Physsic het volgende:
[..]
Lijkt mij ook. Maar misschien willen deze vrachtwagens niet naar Calais maar enkel actievoeren en keren ze op t laatste moment weer om?
DeStentor:
[..]
Die kan je gewoon afpakken hoor.quote:Op maandag 5 september 2016 16:25 schreef Physsic het volgende:
[..]
Hek er omgeen en slot erop bedoel je? Hoe zie je dat voor je? Die migranten hebben betonscharen, kettingzagen, noemmaarop.
Hahaha, en dan naar Afrika rijden.quote:Op maandag 5 september 2016 16:48 schreef Toefjes het volgende:
[..]
Helaas, de uitzending is beeindigd. Omkeren lijkt me lastig, het zou wel een verrassingseffect geven.
Er één rammen bedoel je.. jazeker. Wat een engelen geduld hebben deze mensen...quote:Op maandag 5 september 2016 16:53 schreef Pikkebaas het volgende:
Ik snap niet dat die vrachtwagens niet eventjes 2 a 3 meter naar rechts gaan rijden.
Kudo's voor hun geduld, ik had al in de bak gezeten.
Als je die dashcam videos ziet van die vrachtwagens snap ik ook niet dat er nog geen vrachtwagenchauffeur is geweest die zichzelf niet meer kon beheersen en is ingereden op iemand die voor zijn wagen stond. Niet dat ik dat aanmoedig, ik snap gewoon niet dat er blijkbaar bij nog geen van de chauffeurs iets is geknapt.quote:Op maandag 5 september 2016 18:24 schreef naiipajiiau het volgende:
[..]
Er één rammen bedoel je.. jazeker. Wat een engelen geduld hebben deze mensen...
Ik ben blij dat ik niemand ken die daarheen moet rijden...
LOL denk niet dat je de bak levend gaat halen.quote:Op maandag 5 september 2016 16:53 schreef Pikkebaas het volgende:
Ik snap niet dat die vrachtwagens niet eventjes 2 a 3 meter naar rechts gaan rijden.
Kudo's voor hun geduld, ik had al in de bak gezeten.
zoals we in Nice hebben kunnen zien, stopt een truck niet van een tiental mensen die ervoor staan...quote:Op maandag 5 september 2016 18:44 schreef deedeetee het volgende:
[..]
LOL denk niet dat je de bak levend gaat halen.
Ze lynchen je wrs als je het waagt over een van hen heen te rijden.
Dat doet een normaal mens wel die rijd echt niet door...quote:Op maandag 5 september 2016 18:50 schreef nixxx het volgende:
[..]
zoals we in Nice hebben kunnen zien, stopt een truck niet van een tiental mensen die ervoor staan...
Ja, denk ook dat dit waar is. Kun je nagaan wat voor volk dat is.quote:Op maandag 5 september 2016 18:44 schreef deedeetee het volgende:
[..]
LOL denk niet dat je de bak levend gaat halen.
Ze lynchen je wrs als je het waagt over een van hen heen te rijden.
Cultuurverrijkende hoogopgeleide mensen die een aanwinst zijn voor onze maatschappij.quote:Op maandag 5 september 2016 18:59 schreef naiipajiiau het volgende:
[..]
Ja, denk ook dat dit waar is. Kun je nagaan wat voor volk dat is.
Ik denk niet dat ze je bij kunnen houden voor meerdere kilometers.quote:Op maandag 5 september 2016 18:44 schreef deedeetee het volgende:
[..]
LOL denk niet dat je de bak levend gaat halen.
Ze lynchen je wrs als je het waagt over een van hen heen te rijden.
Ik zag laatst wat footage hoe ver zo'n truck nog door een mensenmassa kan rijden. Denk dat je best een eindje komt.quote:Op maandag 5 september 2016 18:44 schreef deedeetee het volgende:
[..]
LOL denk niet dat je de bak levend gaat halen.
Ze lynchen je wrs als je het waagt over een van hen heen te rijden.
Als je een van migranten achter het stuur zet mss wel, maar onze eigen chauffeurs hebben daar toch wel wat meer moeite mee.quote:Op maandag 5 september 2016 19:06 schreef Pikkebaas het volgende:
[..]
Ik zag laatst wat footage hoe ver zo'n truck nog door een mensenmassa kan rijden. Denk dat je best een eindje komt.
Ik denk elke keer als ik zo'n video zie.. en nu klimt de migrant in de truck en werkt hij die trucker eruit en rijdt hij zelf. Maar dat is dus nog niet gebeurd?quote:Op maandag 5 september 2016 19:23 schreef deedeetee het volgende:
[..]
Als je een van migranten achter het stuur zet mss wel, maar onze eigen chauffeurs hebben daar toch wel wat meer moeite mee.
Zo ver ik weet niet maar ze proberen idd wel 'ns om in de cabine te komen. Maar dat is om de chauffeur tot stoppen te dwingen. Ze hopen wrs op die manier andere chauffeurs lang genoeg af te leiden om snel in hun wagens te kunnen klimmen. Chauffeurs komen elkaar ook wel te hulp en dan blijft hun eigen truck ff zonder goed toezicht staan.quote:Op maandag 5 september 2016 19:25 schreef naiipajiiau het volgende:
[..]
Ik denk elke keer als ik zo'n video zie.. en nu klimt de migrant in de truck en werkt hij die trucker eruit en rijdt hij zelf. Maar dat is dus nog niet gebeurd?
Nee zijn inwoners van de stad Calais die houden van hun stad en genoeg hebben van het kampquote:Op maandag 5 september 2016 16:05 schreef Physsic het volgende:
[..]
Haha, nee dat dacht ik al.
Ik keek net heel eventjes. Zijn die mensen met 'J❤ Calais' op hun shirt de actievoerders (pro-Calaiskamp zegmaar)?
Meer: https://www.rt.com/news/358355-calais-mayor-jungle-camp/quote:‘Jungle’ camp must close to stop mass attacks by migrants – Calais mayor to RT
The mayor of the French port city of Calais is urging the government to completely dismantle the notorious ‘Jungle’ migrant camp as soon as possible. She has joined hundreds of protesters rallying for the closure of the troubled facility.
Natacha Bouchart, who has served as Calais mayor since 2008, has joined French truckers, farmers, police and others calling for the demolition of the refugee and migrant camp. Bouchard estimates 9,000 immigrants are now living in the ‘Jungle’. Locals as well as drivers moving through the area complain of regular attacks by the camp’s population.
Truck drivers and farmers drive from Loon Plage to Calais, on September 5, 2016, during a joint ‘Operation Snail’: Protesters block Calais roads demanding removal of ‘Jungle’ camp
“We demand the fastest possible dismantlement of the camp, before the end of the year, and it should be done once and for all. We do not want to tolerate anymore these constant attacks and the negative image of Calais… We want the government to react, as so far it has not done enough to resolve our problem,” Bouchart said in an interview with RT’s Polly Boyko. She added that Calais locals are sick and tired of migrants entering their gardens every night, attacking drivers and breaking the law in various other ways.
The protesters have blocked the road leading to and out of the port in an action that has been dubbed ‘Operation Snail’ since it is expected to cause major traffic disruption. The demonstrators’ only goal is to see the camp finally dismantled.
Bouchart is blaming the government for the unfolding crisis. She believes that the French legal system needs to be changed to make it possible to prosecute migrants committing such acts as those seen in Calais.
“French law is not adapted to these types of attacks. And when it comes to mass attacks involving 100, 200, 300 migrants, the law does not allow us to arrest or condemn all those people. We have a serious problem in France and the government needs to modify the whole range of judicial laws to allow to detain and expel the wrongdoers,” Bouchart said.
Bouchart is sure that the only way out is “regulation and strictness,” which could be achieved if the authorities sent the army to the city to control the 9,000 migrants at the camp. Currently the camp residents “do what they want and how they want, no matter what part of the day it is,” she said.
“I am scared for local people due to the attacks happening. Locals have seen enough of it and they fight with immigrants sometimes with fatal outcomes. We have seen many migrants lose their lives and I do not want my population to suffer the same,” the mayor concluded.
Up to 80 trucks and 150 tractors are participating in the blockade of the key motorway to and from the port in Calais. Nearly 200 farmers are expected to join the protest as they claim the migrant influx has destroyed crops and damaged their farms.
Last week, French Interior Minister Bernard Cazeneuve pledged to destroy the ‘Jungle’ camp, although he warned the process should move gradually, “in stages” to give the authoritites enough time to create new accommodation for the thousands of asylum seekers still living in the camp.
According to the August census carried out by border law enforcement officials, 6,900 people are residing in the camp. Meanwhile, local humanitarian aid groups L’Auberge des Migrants and Help Refugees counted more than 9,100 people in their own census the same month.
In June, Bouchart spoke out for reviewing the border agreement with the UK following its decision the leave the EU.
According to the deal, France carries out all border checks in Calais and is responsible for detecting trespassers willing to get to the UK.
Ik ken niet het hele plan, maar een muur van een kilometer lang, daar loop je toch gewoon omheen?quote:Vier meter hoge muur tegen vluchtelingen Calais
Frankrijk en Groot-Brittannië bouwen samen aan een vier meter hoge muur langs de toegangsweg naar de veerboten in Calais. De Britse minister van Immigratie Goodwill zegt dat het project 2,3 miljoen euro kost en voortkomt uit een veelomvattend veiligheidsplan dat de Britten samen met de Fransen hebben opgesteld. Dat plan kost ruim 20 miljoen euro.
De betonnen muur bestaat uit twee secties en moet ruim een kilometer lang worden. Volgens het plan moeten er planten en bloemen op de muur gaan groeien, om de invloed van de muur op het uitzicht zo klein mogelijk te houden.
"Mensen komen nog steeds de grens over. We hebben hekken geprobeerd, nu bouwen we een muur", zou de minister gezegd hebben. Eerder deze week voerden vrachtwagenchauffeurs nog actie tegen het vluchtelingenkamp bij Calais. Vluchtelingen en migranten die naar Groot-Brittannië proberen te komen zorgen volgens de chauffeurs voor veel overlast.
Geldverspilling
Inwoners van Calais hebben boos gereageerd op de bouw van de muur. Ze noemen het project "De Grote Muur van Calais".
Een woordvoerder van vluchtelingenorganisatie l'Auberge des Migrants zegt dat de muur geldverspilling is. "Mensen vinden altijd wel een manier om langs muren te komen, het wordt hooguit gevaarlijker en duurder", zei hij tegen de Britse krant The Guardian.
Volgens de Franse regering wonen ongeveer 7000 mensen in het illegale vluchtelingenkamp in Calais, dat de bijnaam 'The Jungle' heeft. Hulporganisaties schatten dat er 9000 inwoners zijn.
http://nos.nl/artikel/213(...)telingen-calais.html
Lijkt me ook vrij zinloos. De locale activisten regelen gewoon wat ladders voor die arme mannen.quote:Op woensdag 7 september 2016 10:32 schreef SeLang het volgende:
[..]
Ik ken niet het hele plan, maar een muur van een kilometer lang, daar loop je toch gewoon omheen?
Lijkt mij ook.quote:Op woensdag 7 september 2016 10:32 schreef SeLang het volgende:
[..]
Ik ken niet het hele plan, maar een muur van een kilometer lang, daar loop je toch gewoon omheen?
Dat verplaatst het probleem toch ook alleen maar.quote:Op woensdag 7 september 2016 10:47 schreef Aether het volgende:
[..]
Lijkt mij ook.
Momenteel is het een hek, dus het zal iets moeilijker worden
[ afbeelding ]
Muur:
[ afbeelding ]
Murenquote:Op woensdag 7 september 2016 10:32 schreef SeLang het volgende:
[..]
Ik ken niet het hele plan, maar een muur van een kilometer lang, daar loop je toch gewoon omheen?
Het remt ze af. Maar idd ontruiming van dat kamp gaat beter werken. Ze hebben toch een leger.quote:Op woensdag 7 september 2016 10:47 schreef Aether het volgende:
[..]
Lijkt mij ook.
Momenteel is het een hek, dus het zal iets moeilijker worden
[ afbeelding ]
Muur:
[ afbeelding ]
Dan komen ze naar Hoek v. Holland.quote:Op woensdag 7 september 2016 10:58 schreef icecreamfarmer_NL het volgende:
[..]
Het remt ze af. Maar idd ontruiming van dat kamp gaat beter werken. Ze hebben toch een leger.
Dat hoorde ik ook op het nieuws. Vreselijk.quote:Op woensdag 7 september 2016 11:06 schreef Aether het volgende:
En je lading is ook nog vertrapt...
[ afbeelding ]
Wat een gajes. Gewoon het waterkanon erop, standje maximaal.quote:Op woensdag 7 september 2016 11:06 schreef Aether het volgende:
En je lading is ook nog vertrapt...
[ afbeelding ]
De voedselwarenwet in Europa behoord tot de strengste in de wereld. Op het moment dat een verzegeling bij een vrachtwagen verbroken is, moet alle consumptiegoederen vernietigd worden.quote:Op woensdag 7 september 2016 11:07 schreef MCH het volgende:
[..]
Dat hoorde ik ook op het nieuws. Vreselijk.![]()
Een dure grap voor iets waar je gewoon omheen kan lopen. Misschien gaan ze een pendeldienstquote:De Britse minister van Immigratie Goodwill zegt dat het project 2,3 miljoen euro kost
Niet alleen als t om voedsel gaat. Ze vervuilen elke lading behoorlijk. De chauffeur krijgt een mega boete en die aso's komen er zonder problemen mee weg.quote:Op woensdag 7 september 2016 12:40 schreef voetbalmanager2 het volgende:
[..]
De voedselwarenwet in Europa behoord tot de strengste in de wereld. Op het moment dat een verzegeling bij een vrachtwagen verbroken is, moet alle consumptiegoederen vernietigd worden.
'Deze mensen gaan onze pensioenen veiligstellen en ons verzorgen als wij straks in het bejaardenhuis zitten!'quote:Op woensdag 7 september 2016 12:56 schreef ToT het volgende:
Maar de massa-immigratie is verder helemaal geen probleem hoor en we moeten al die arme drommels gewoon opvangen!![]()
![]()
Komt volgens sommigen puur en alleen maar omdat wij onze zaakjes niet goed op orde hebben om hen allemaal te helpen!
Okee in Calais zijn het wel gelukszoekers die geen recht op asiel hebben, maar ook de kansenparels die hier WEL via de officiële wegen komen en recht op verblijf hebben, izjn lang niet altijd trotse harde werkers met respect voor onze normen en waarden:quote:Op woensdag 7 september 2016 12:59 schreef WheeledWarrior het volgende:
[..]
'Deze mensen gaan onze pensioenen veiligstellen en ons verzorgen als wij straks in het bejaardenhuis zitten!'
Het is geeneens een halve oplossing want je verschuift het probleem gewoon naar het eerste stuk waar geen muur meer is.quote:Op woensdag 7 september 2016 13:13 schreef tralalala het volgende:
Een muurwat een halve oplossing weer
Kan je de overheid eigenlijk via de rechter dwingen haar eigen wetten te handhaven?quote:Op woensdag 7 september 2016 13:46 schreef SeLang het volgende:
De fout is natuurlijk dat ze nooit zo'n kamp hadden moeten laten ontstaan. Op het moment dat er iemand een tent neerzet meteen arresteren. In de kiem smoren. Nu zit je in een situatie dat je wellicht het leger moet gaan inzetten om dat kamp op te ruimen.
Als er weer verkrachtingen plaatsvinden (als, die vinden elke dag plaatsquote:Op donderdag 8 september 2016 11:09 schreef Aether het volgende:
Activists demonstrate outside the French Embassy in London on Sept. 7 in support of the refugees in the camps in and around Calais in northern France.
[ afbeelding ]
https://www.washingtonpos(...)591781754_story.html
Haha, met thuiszitten en uitkeringen trekken zeker, hoeveel vluchtelingen zijn al aan het werkquote:Op woensdag 7 september 2016 12:59 schreef WheeledWarrior het volgende:
[..]
'Deze mensen gaan onze pensioenen veiligstellen en ons verzorgen als wij straks in het bejaardenhuis zitten!'
Ja, althans in NL wel.quote:Op woensdag 7 september 2016 13:51 schreef Perrin het volgende:
[..]
Kan je de overheid eigenlijk via de rechter dwingen haar eigen wetten te handhaven?
quote:Politie zet traangas in bij rellen met migranten in Calais
Ter hoogte van de noordelijke Franse havenstad Calais is het woensdag tot rellen met migranten gekomen. Dit hebben de kranten La Voix du Nord en het Britse SkyNews gemeld.
Omstreeks 15 uur probeerden tientallen migranten aan boord te raken van vrachtwagens om zo via de Kanaaltunnel Groot-Brittannië binnen te raken.
Om dat te verhinderen heeft de politie traangas ingezet, terwijl sommige migranten de politie met stenen bekogelden.
De rellen vielen samen met een bezoek van presidentskandidaat Nicolas Sarkozy eerder die dag aan Calais. Een dag eerder is de bouw van een door de Britten betaalde muur om migranten tegen te houden ook begonnen.
Bron: Nieuwsblad.be / Belga
Hetzelfde gebeurt nu ook al in de binnenstad van Parijs.quote:Op woensdag 7 september 2016 13:46 schreef SeLang het volgende:
De fout is natuurlijk dat ze nooit zo'n kamp hadden moeten laten ontstaan. Op het moment dat er iemand een tent neerzet meteen arresteren. In de kiem smoren. Nu zit je in een situatie dat je wellicht het leger moet gaan inzetten om dat kamp op te ruimen.
Ik heb al van wat mensen gehoord dat ze voortaan Parijs liever mijden als toerist. Toen had ik de video nog niet gezien.quote:Op donderdag 22 september 2016 19:28 schreef Arthur_Spooner het volgende:
[..]
Hetzelfde gebeurt nu ook al in de binnenstad van Parijs.
Dat gaat nooit gebeuren, hahahahaquote:Op donderdag 22 september 2016 20:07 schreef WheeledWarrior het volgende:
Wachten tot ze Zwitserland in mogen.
Beh zal een mooie teringzooi daar zijn. overal troep en hoogstwaarschijnlijk ook ontlasting...quote:Op donderdag 22 september 2016 19:29 schreef Physsic het volgende:
[..]
Ik heb al van wat mensen gehoord dat ze voortaan Parijs liever mijden als toerist. Toen had ik de video nog niet gezien.
Vroeger bouwden we hier ook stadsmuren tegen.quote:Op donderdag 22 september 2016 20:25 schreef naiipajiiau het volgende:
[..]
Beh zal een mooie teringzooi daar zijn. overal troep en hoogstwaarschijnlijk ook ontlasting...![]()
Hoelang moet dit doorgaan voordat die lui eens weggejaagd worden.
Het is verdomme net of je naar beelden uit Mogadishu zit te kijkenquote:Op donderdag 22 september 2016 19:28 schreef Arthur_Spooner het volgende:
[..]
Hetzelfde gebeurt nu ook al in de binnenstad van Parijs.
Hoop dat er geen toerist meer komt laat ze dat ook maar flink voelen. Misschien gebeurt er dan wat.... uiteindelijk.quote:Op donderdag 22 september 2016 20:34 schreef Geralt het volgende:
[..]
Het is verdomme net of je naar beelden uit Mogadishu zit te kijken
Je kunt echt 100x beter een stel Syriers hebben dan Somaliers, Eritreers of andere Afrikanen. Die laatste groep kan en wil echt helemaal niks. Hier in de stad zie je ze ook wel; ze hangen alleen maar de hele dag wat rond, vaak in de buurt van het station, met een half versleten AH-tas en een peuk. Verschrikkelijk volk.quote:Op donderdag 22 september 2016 20:34 schreef Geralt het volgende:
[..]
Het is verdomme net of je naar beelden uit Mogadishu zit te kijken
Bij mij in de buurt heb je ook zulke mensen maar dat zijn blanke mensen, Polen of zo.quote:Op donderdag 22 september 2016 20:52 schreef WheeledWarrior het volgende:
[..]
Je kunt echt 100x beter een stel Syriers hebben dan Somaliers, Eritreers of andere Afrikanen. Die laatste groep kan en wil echt helemaal niks. Hier in de stad zie je ze ook wel; ze hangen alleen maar de hele dag wat rond, vaak in de buurt van het station, met een half versleten AH-tas en een peuk. Verschrikkelijk volk.
Tja, de grenzen moesten verdwijnen. Prima hoor maar doe dat samen met landen die op hetzelfde niveau zitten, idem voor een muntunie. Er zijn wat landen in het zuidoosten van Europa die niet geschikt zijn om er een soort van douaneunie mee te vormen.quote:Op donderdag 22 september 2016 20:26 schreef Perrin het volgende:
[..]
Vroeger bouwden we hier ook stadsmuren tegen.
De polen hier pissen tegen de muur bij de parkeerplaats vd action aan. En ze gooien hun lege blikjes energiedrank vervolgens in de bosjes, en ze rijden afgetrapte auto's. Maar ze gaan wel elke dag naar werk s'ochtends vroeg en s'avonds pas weer terug. Owja en ze sissen nooit naar je!quote:Op donderdag 22 september 2016 20:56 schreef Bram_van_Loon het volgende:
[..]
Bij mij in de buurt heb je ook zulke mensen maar dat zijn blanke mensen, Polen of zo.
Ik vind het allebei niets. Ik heb graag een schoon land, geen zwerfafval en mensen die op beton/asfalt/steen pissen. Doe dat maar in de bosjes waar niemand je ziet. Dat rijden in afgetrapte auto's, daar denk ik ook het mijne van omwille van het milieu maar dat valt op het bordje van de wetgevende macht en de politie, ik kan het hen niet verwijten dat ze daarmee kosten proberen te beperken.quote:Op donderdag 22 september 2016 21:11 schreef naiipajiiau het volgende:
[..]
De polen hier pissen tegen de muur bij de parkeerplaats vd action aan. En ze gooien hun lege blikjes energiedrank vervolgens in de bosjes, en ze rijden afgetrapte auto's. Maar ze gaan wel elke dag naar werk s'ochtends vroeg en s'avonds pas weer terug. Owja en ze sissen nooit naar je!
"Naked in the city of love: Plans underway for nudist park in Paris"quote:Op donderdag 22 september 2016 19:28 schreef Arthur_Spooner het volgende:
[..]
Hetzelfde gebeurt nu ook al in de binnenstad van Parijs.
Oke, het heeft wat lang geduurd, maar blijkbaar heeft Hollande toch het idee gekregen dat dit zo niet langer kan. Heel optimistisch ben ik niet echt over zijn plan..quote:Calais ‘Jungle’ migrants to be dispersed across France – Hollande
Migrants living in the notorious Calais camp dubbed the ‘Jungle’ will be dispersed among reception centers all over France “within weeks,” French President Francois Hollande said as he reiterated his pledge to close the facility.
“There should be no [migrant] camps in France,” Hollande said, adding that the conditions in the migrant shanty town near the northern French port city of Calais are “unacceptable,” especially for those fleeing war and persecution, French media reported.
The migrants currently living in Calais will be moved to reception centers built all over France, with each facility hosting between 40 and 50 people, the French president said as he visited one of the places located in the Loire Valley city of Tours on Saturday.
The centers will hold the migrants for up to four months while their cases are examined, Hollande said, adding that those considered ineligible for asylum will then be deported to their countries of origin.
He also added that, after all the camp residents are moved, the camp itself will be finally dismantled, although he did not set any specific date. Hollande is scheduled to visit the city of Calais on Monday as he campaigns for a return to the presidency next year. He vows to be particularly tough on immigration.
On September 2, Interior Minister Bernard Cazeneuve also pledged to press ahead with the closure of the notorious camp “with the greatest determination” as he announced the creation of more than 160 migrant reception facilities across France – a move that was resisted by many local politicians at that time.
A member of the French Republican Party and the president of the Regional Council of Auvergne-Rhone-Alpes, Laurent Wauquiez, even launched a petition against the move saying that it would amount to the creation of smaller ‘Jungle’ camps all over France, Le Figaro reported.
The ‘Jungle’ camp is renowned because of attacks on the locals by its population as well as on drivers passing through the area. On September 5, French farmers, truck drivers and police staged a blockade of the motorway leading to Calais as part of a protest demanding the demolition of the camp.
Natacha Bouchart, the mayor of Calais, who joined the protesters, told RT that people got tired of migrants entering their gardens every night, attacking drivers and breaking the law in various other ways, while “the law does not allow us to arrest or condemn all those people.”
In the meantime, construction of a one kilometer concrete barrier alongside the notorious camp began on September 21. The construction works have been paid for by the UK, which contributes about £2 million ($2.6mn) to improve safety at Calais.
The project already sparked controversy as some French politicians, including the former French President, Nicholas Sarkozy, suggested that Calais migrants must be dealt with in Britain rather than stay in France, as they actually want to get to the UK. At the same time, a British truck drivers’ association called it a waste of money.
The planned closure of the ‘Jungle’ camp has been criticized by charity organizations that have called it “political posturing” that would eventually worsen the situation for the people living there.
French authorities bulldozed parts of the ‘Jungle’ camp back in February and March but migrants just continued to live in other areas of the camp with their number constantly growing. Now, 6,900 people are residing there; it once hosted only 1,500 people in 2014, according to an August census carried out by border law enforcement officials.
The Calais mayor said that the number of those living in the facility could reach more than 9,000 while local aid groups put it at about 10,000.
Jaa, was het maar zo makkelijk. Je mag mensen niet zomaar vastzettem, want mensenrechten. Ook in Nederland krijgt een vreemdeling regelmatig een leuke schadevergoeding na enkele dagen onterecht vast te hebben gezeten.quote:Op zondag 25 september 2016 07:18 schreef wolkentoetje het volgende:
Dat tuig gewoon oppakken en uitzetten lijkt mij een nog veel beter plan.
Weten ze ineens niet meer wat hun land van herkomst is?
Vastzetten tot ze het zich wél weer herinneren.
Maar als illegaliteit strafbaar is mag het wél toch?quote:Op zondag 25 september 2016 07:37 schreef Physsic het volgende:
[..]
Jaa, was het maar zo makkelijk. Je mag mensen niet zomaar vastzettem, want mensenrechten. Ook in Nederland krijgt een vreemdeling regelmatig een leuke schadevergoeding na enkele dagen onterecht vast te hebben gezeten.
Alleen al het illegaal binnendringen in Europa is voldoende reden om dit tuig vast te zetten.quote:Op zondag 25 september 2016 07:37 schreef Physsic het volgende:
[..]
Jaa, was het maar zo makkelijk. Je mag mensen niet zomaar vastzettem, want mensenrechten. Ook in Nederland krijgt een vreemdeling regelmatig een leuke schadevergoeding na enkele dagen onterecht vast te hebben gezeten.
Ik weet niet precies hoe het zit, maar in deze situatie zal het probleem waarschijnlijk al beginnen bij het niet willen indienen van een asielaanvraag dan wel weigeren mee te werken aan de procedure.quote:Op zondag 25 september 2016 07:39 schreef wolkentoetje het volgende:
[..]
Maar als illegaliteit strafbaar is mag het wél toch?
Hoogste tijd dan om dat eindelijk eens in te gaan voeren.
Niet meewerken?quote:Op zondag 25 september 2016 08:55 schreef Physsic het volgende:
[..]
Ik weet niet precies hoe het zit, maar in deze situatie zal het probleem waarschijnlijk al beginnen bij het niet willen indienen van een asielaanvraag dan wel weigeren mee te werken aan de procedure.
Welk land van herkomst gaat dat vliegtuig dan precies heen als de illegale niet heeft willen meewerken aan het achterhalen van zijn identiteit?quote:Op zondag 25 september 2016 09:00 schreef wolkentoetje het volgende:
[..]
Niet meewerken?
Hup op het vliegtuig,enkele reis land van herkomst.
Wil het land van herkomst niet meewerken?
Hup geldkraan richting dat land volledig dicht net zolang tot ze wél meewerken.
Maar goed ik besef ook wel dat het niet zo simpel zal zijn,maar wat mij betreft zou het zo wel moeten.
Dan zet je de illegaal in detentie tot hij wél meewerktquote:Op zondag 25 september 2016 09:06 schreef Physsic het volgende:
[..]
Welk land van herkomst gaat dat vliegtuig dan precies heen als de illegale niet heeft willen meewerken aan het achterhalen van zijn identiteit?![]()
Met dat laatste ben ik het helemaal eens. Helaas werkt het hier niet zo.
En die middelen hebben we? Om duizenden mensen in detentie te plaatsen en te bewaken, eten te geven, etc?quote:Op zondag 25 september 2016 09:12 schreef wolkentoetje het volgende:
[..]
Dan zet je de illegaal in detentie tot hij wél meewerkt
Waar een wil is is een weg,zodra in Afrika bekend is dat je onherroepelijk in detentie geplaatst wordt en uiteindelijk teruggestuurd dan zal dat de aantallen heel snel drastisch verminderen.quote:Op zondag 25 september 2016 09:19 schreef Eyjafjallajoekull het volgende:
[..]
En die middelen hebben we? Om duizenden mensen in detentie te plaatsen en te bewaken, eten te geven, etc?
Het is beter om in de eerste instantie te zorgen dat er niet zoveel immigranten zijn natuurlijk. Bijvoorbeeld door geen zinloze oorlogen te starten.
Ik neem aan dat ze wel een ander onderkomen opzoeken als het winter is.quote:Op donderdag 22 september 2016 20:25 schreef naiipajiiau het volgende:
[..]
Beh zal een mooie teringzooi daar zijn. overal troep en hoogstwaarschijnlijk ook ontlasting...![]()
Hoelang moet dit doorgaan voordat die lui eens weggejaagd worden.
Ik denk alleen dat de meeste mensen niet zo heel veel zin hebben om daarvoor te betalen. Nog even los van de vraag of dat op internationaal niveau wel zo'n goede indruk maakt.quote:Op zondag 25 september 2016 09:26 schreef wolkentoetje het volgende:
[..]
Waar een wil is is een weg,zodra in Afrika bekend is dat je onherroepelijk in detentie geplaatst wordt en uiteindelijk teruggestuurd dan zal dat de aantallen heel snel drastisch verminderen.
Welnee, symboolpolitiek werkt veul beter.quote:Op zondag 25 september 2016 09:19 schreef Eyjafjallajoekull het volgende:
[..]
En die middelen hebben we? Om duizenden mensen in detentie te plaatsen en te bewaken, eten te geven, etc?
Het is beter om in de eerste instantie te zorgen dat er niet zoveel immigranten zijn natuurlijk. Bijvoorbeeld door geen zinloze oorlogen te starten.
Als of het proberen te handhaven van de openbare orde nu in Calais gratis is. Evenals de schade aan de transporten en de vrachtwagens die helemaal geen gebruik meer maken van de route. Het aantal toeristen(inkomsten) zal ook terugdringen naarmate het kamp in Parijs zal groeien. Etc. Etc.quote:Op zondag 25 september 2016 09:31 schreef Xa1pt het volgende:
[..]
Ik denk alleen dat de meeste mensen niet zo heel veel zin hebben om daarvoor te betalen. Nog even los van de vraag of dat op internationaal niveau wel zo'n goede indruk maakt.
Er zijn oplossingen denkbaar die en goedkoper zijn dan de huidige situatie en goedkoper dan iedereen maar in detentie te flikkeren.quote:Op zondag 25 september 2016 09:38 schreef Physsic het volgende:
[..]
Als of het proberen te handhaven van de openbare orde nu in Calais gratis is. Evenals de schade aan de transporten en de vrachtwagens die helemaal geen gebruik meer maken van de route. Het aantal toeristen(inkomsten) zal ook terugdringen naarmate het kamp in Parijs zal groeien. Etc. Etc.
Maar lang niet zo effectief.quote:Op zondag 25 september 2016 09:39 schreef Xa1pt het volgende:
[..]
Er zijn oplossingen denkbaar die en goedkoper zijn dan de huidige situatie en goedkoper dan iedereen maar in detentie te flikkeren.
Welke oplossingen dan?quote:Op zondag 25 september 2016 09:39 schreef Xa1pt het volgende:
[..]
Er zijn oplossingen denkbaar die en goedkoper zijn dan de huidige situatie en goedkoper dan iedereen maar in detentie te flikkeren.
Zeker weten.quote:Op zondag 25 september 2016 09:39 schreef Xa1pt het volgende:
[..]
Er zijn oplossingen denkbaar die en goedkoper zijn dan de huidige situatie en goedkoper dan iedereen maar in detentie te flikkeren.
Absoluut.quote:Op zondag 25 september 2016 09:39 schreef Xa1pt het volgende:
[..]
Er zijn oplossingen denkbaar die en goedkoper zijn dan de huidige situatie en goedkoper dan iedereen maar in detentie te flikkeren.
quote:Op zondag 25 september 2016 14:13 schreef Physsic het volgende:
Raar verhaal:
https://www.rt.com/news/3(...)sex-migrants-calais/
quote:Hollande: jungle van Calais nog dit jaar dicht
De Franse president Hollande wil het migrantenkamp bij de noordelijke havenstad Calais nog dit jaar definitief sluiten en ontmantelen. Ook wil hij dat de Britten bijdragen aan een oplossing voor het probleem. Bij zijn eerste bezoek aan de stad sinds zijn aantreden in 2012 sprak Hollande van een "humanitaire noodsituatie". Hij ging niet naar het kamp zelf.
De migranten die in de Jungle verblijven, wachten op een kans om de oversteek naar Groot-Brittannië te maken. Zo'n 7000 tot 10.000 mensen leven er onder belabberde omstandigheden in noodonderkomens. De inwoners van Calais hebben veel hinder van de vluchtelingen.
Kleine Calais-tjes
"De situatie is onacceptabel, dat weet iedereen hier", zei Hollande na gesprekken met de autoriteiten, de politie en andere betrokkenen in Calais. Het is de bedoeling dat de migranten die in het kamp verblijven, verdeeld worden over de andere opvangcentra in het land. Hij herhaalde zijn woorden van afgelopen zaterdag bij zijn bezoek aan een opvangcentrum in Tours.
De oppositie in Frankrijk ziet het plan niet zitten, omdat er dan "allemaal kleine Calais-tjes komen", zegt correspondent Mark Heijster. Ook zou het geen definitieve oplossing bieden: mensen zullen naar Calais blijven komen omdat ze nou eenmaal naar Engeland willen. De inwoners van de havenstad zijn zeer sceptisch over de plannen, zegt Heijster.
In oktober wil Hollande de sluiting in gang zetten.
Grens dicht
Hij verwacht van de Britse regering dat die de afspraken over het in goede banen leiden van de migrantenstroom volledig nakomt. De grens tussen Engeland en Frankrijk moet dicht en daar moeten de Britten volledige medewerking aan verlenen, zegt Hollande.
De asielzoekers in Calais komen vooral uit oorlogsgebieden in Syrië, Irak en Afghanistan, maar ook uit Afrikaanse landen als Soedan en Eritrea. Ze proberen in Calais illegaal per boot, trein of verstopt in een vrachtwagen naar Engeland te gaan.
Vorige week bezocht ook presidentskandidaat Nicolas Sarkozy Calais. Ook hij ging niet naar de 'jungle'.
mooi he. Hoe asocialer je bent, des te minder gelden de regels voor jou. Waarom denk je dat maatschappijen steeds verder verhufteren. Omdat mensen leren dat het werktquote:Op donderdag 22 september 2016 20:07 schreef WheeledWarrior het volgende:
Ze schijnen nu ook al in Noord-Italie in een soort van dit soort kampen te zitten. Wachten tot ze Zwitserland in mogen. En dan heb ik het niet over Syriers maar over volk uit donker Afrika
Waarom kunnen ze niet rechtsomkeert in grote vrachtschepen geladen worden. Die gasten hebben hier niets, maar dan ook helemaal niets te zoeken. Voegen niks toe, kosten alleen maar geld en ze zorgen voor allerlei vertragingen in het asielsysteem voor hen die daar wel recht op hebben.
Ja, rij er gewoon langs met wat lokcontainers. En die zetten we vervolgens op de boot terug naar Afrika.quote:Op zondag 25 september 2016 09:39 schreef Xa1pt het volgende:
[..]
Er zijn oplossingen denkbaar die en goedkoper zijn dan de huidige situatie en goedkoper dan iedereen maar in detentie te flikkeren.
quote:Mature beyond their years: More fears over real age of 'child migrants' coming from Calais as facial recognition analysis shows one may be as old as THIRTY-EIGHT
Concerns over the age of child refugees from Calais intensified yesterday, as a second group arrived in London.
One migrant in particular, wearing a blue hoodie with stubble on his chin, was rated by a facial recognition program as having the features of a 38-year-old.
He was one of 14 to be bussed to Croydon from the notorious Jungle camp shanty town before it is demolished by the French authorities.
They followed 14 who arrived on Monday, as Britain works to reunite unaccompanied youngsters from war-torn countries with family members in the UK.
But it has emerged the Home Office has no way of verifying the migrants’ ages before they come to Britain, stoking concerns about adults posing as children to take advantage of the scheme.
Figures released yesterday reveal that two-thirds of ‘child’ refugees who were quizzed by the Home Office about their age were found to be adults.
Last night an immigration source said the blue-clad migrant had told officials he was under the age of 18.
‘He says that he is a minor and that he has fled the war in Afghanistan,’ the source said.
‘He says he has an older brother living in the UK. That is why he has been allowed to come here.
‘It has been chaotic and slow here today. The computer system crashed at least once, so there has been a lot of waiting around.’
Officials insist the migrants have undergone rigorous interviews and document checks to establish they are aged under 18.
But it has emerged that this is simply a screening process where they are verified as a child based on their 'physical appearance' and 'demeanour', with social workers signing off an 'age assessment'.
A Home Office spokesman admitted that routine medical tests, such as checking dental records, have not been carried out because it could be 'intrusive'.
They added that children may appear older 'because war has toughened them up'.
But in the year ending September 2015, 590 age disputes were raised against asylum seekers claiming to be under 18.
Of that number, 574 were put through screening and 371 were found to be adults lying about their age - or 65 per cent.
Since 2006 there have been more than 11,000 age disputes with almost 5,000 'children' actually adults.
Home Office guidance says an asylum seeker should be treated as an adult if their physical appearance or demeanour 'very strongly suggests' that they are significantly over 18 years of age'.
It adds careful consideration must be given to assessing whether an applicant falls into this category as they 'could be liable for detention'.
Whitehall sources said some of the children look older because they have been aged by war, which had ‘probably toughened them up, so they’ve grown up a bit quicker’.
Britain is taking in dozens of youngsters from war zones including Afghanistan, Syria and Sudan.
Meer: http://www.dailymail.co.u(...)arriving-Calais.html
quote:Op woensdag 19 oktober 2016 17:51 schreef Physsic het volgende:
Afgelopen week een aantal minderjarige migranten uit Calais overgebracht naar de UK. Hartstikke mooi.
Er zijn ondertussen wel wat twijfels ontstaan over de leeftijd van deze migranten..
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
[..]
[ afbeelding ]
Volgens mij ging het in dit geval zelfs alleen over minderjarigen tussen de 12 en 17 jaar.quote:Op woensdag 19 oktober 2016 19:32 schreef deedeetee het volgende:
Dit was te verwachten, hoeveel kleine kinderen zijn nu echt in staat om duizenden km alleen te reizen ?
Slimme move!quote:Op woensdag 19 oktober 2016 20:04 schreef voetbalmanager2 het volgende:
Activisten betoogden eerder dat de ontruiming van het kamp in strijd zou zijn met het verbod op de inhumane behandeling van individuen. Niet volgens de rechter: ‘de ontruiming van het kamp maakt juist een einde aan dergelijke behandeling, die de migranten nu ervaren,’ aldus het oordeel.
Er zijn de afgelopen weken al een paar honderd migranten vertrokken, om na de ontruiming waarschijnlijk weer terug te keren.quote:Op zaterdag 22 oktober 2016 17:24 schreef deedeetee het volgende:
Gaat het ontruimen lukken ? In België zijn ze al op het ergste voorbereid, die schooiers willen nu natuurlijk naar een andere haven.
Misschien hebben ze er dan wat landmijnen neergelegd.quote:Op zaterdag 22 oktober 2016 19:00 schreef Physsic het volgende:
[..]
Er zijn de afgelopen weken al een paar honderd migranten vertrokken, om na de ontruiming waarschijnlijk weer terug te keren.
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |