FOK!forum / Muziek / Coldplay #20 Twee concerten in Amsterdam!
Tommekevrijdag 27 november 2015 @ 17:41
ColdPlay-Banner2010-.jpg

img-logo.jpgHet grote Coldplay topic!img-logo.jpg

In 1996 tijdens de introductieweek van de universiteit University College London ontmoet Chris Martin Jonny Buckland. Samen proberen zij een band op te zetten waarbij ze op de universiteit Will Champion en Guy Berryman ontmoeten. Samen wagen ze hun eerste poging. Martin begint samen met Buckland teksten te schrijven. (Berryman speelde mee op zijn basgitaar en Champion begon te leren drummen.) De band, genaamd Pectoralz, is voornamelijk te vinden in Engelse pubs. Toen de leden op het punt stonden hun eerste grote optreden te houden, schakelden ze over op de naam Starfish. Toentertijd had Martin een vriend (Tim Rice-Oxley, thans toetsenist bij de eveneens succesvolle Engelse band Keane) wiens band Coldplay op het punt stond om te stoppen. Deze band had de naam Coldplay uit een gedichtenbundel. Martin besloot om na het stoppen van die band zelf de naam over te nemen.

Al kort na hun ontmoeting op de Londense universiteit raken de vier studenten bevriend en delen hun passie voor muziek. De band die ontstaat heeft de volgende leden: Chris Martin (tekstschrijver, zang, piano, gitaar), Johnny Buckland (tekstschrijver, leadgitarist), Guy Berryman (basgitarist) en Will Champion (drummer, nadat hij de gitaar daarvoor had ingeruild).

In 1998 maken ze een EP als demo voor de platenmaatschappijen. De EP heet Safety EP en er staan drie nummers op en er worden in totaal 500 exemplaren van gemaakt. Door die EP werden ze dat jaar uitgenodigd voor een optreden op het “In the city”-festival van Manchester. Daar werden ze gescout door een platenmaatschappij die hen vervolgens aanbiedt een single uit te brengen.

De eerste single van Coldplay is Brothers & Sisters (1999) op het Fierce Panda label. Deze single bereikte nummer 92 in de Engelse hitlijsten. Daarna gaat het hard met de band. Ze worden ontdekt door een grote platenmaatschappij en in 2000 wordt het album Parachutes uitgebracht met onder andere de singles Yellow, Trouble en Don't Panic. In 2002 volgt het album A rush of blood to the head, waarvan de single Clocks uit 2003 de definitieve doorbraak van Coldplay betekent bij het grote publiek. Door hun diepgaande songteksten zoals in "The Scientist" en "Clocks", hun melancholische sound en door het emotionele stemgeluid van zanger Chris Martin heeft Coldplay nu veel fans. Door hun uitgebreide steun aan organisaties als Make Trade Fair toont Coldplay hun maatschappelijke betrokkenheid.

Op 6 juni 2005 is het derde album van Coldplay verschenen: X&Y, dat direct de eerste plaats in de Nederlandse hitlijsten bezette. Op 7 juli 2005 gaf Coldplay een uitverkocht concert in het Gelredome in Arnhem als onderdeel van hun Twisted Logic tour. Van X&Y zijn de singles Speed Of Sound (#6), Fix You (tip) , Talk (#1) en The Hardest Part (#25) verschenen.

Inmiddels heeft Coldplay een prijzenkast met 7 Grammy Awards, 6 Brit Awards (Coldplay is de eerste band in de geschiedenis van de BRITs die drie keer de Award voor Beste Britse Album mocht ontvangen) en de nodige gouden en platina albums en singles. De teller voor de wereldwijde verkoop van hun albums staat inmiddels boven de 30 miljoen.

Het nieuwe album Viva la Vida or Death and All His Friends, kwam uit in Nederland op 13 juni 2008. De eerste single, Violet Hill, was vanaf 29 april een week lang gratis te downloaden vanaf de website van Coldplay. Het album Viva La Vida or Death And All His Friends is uitgelekt op 4 juni, ongeveer een week voor de officiële release. Coldplay gaf op 5 juni een mini-concert speciaal voor fans van BNN en Coldplay. Hiervan was een registratie te zien op 7 juni op Nederland 3.

Coldplay gaf 2 oktober een concert in Ahoy in Rotterdam. Door de snelle kaartenverkoop werd er een 2de concert gepland. Deze vond 3 oktober plaats in hetzelfde gebouw. De kaartverkoop startte 7 juni en beide concerten waren binnen een kwartier uitverkocht.

Op 28 juni 2008 behaalt hun tweede single Viva La Vida de eerste plaats van de Amerikaanse Billboard Hot 100. Nog nooit eerder stond de band op 1 in de Verenigde Staten. Het is hun tweede top 10-hit in dit land. Eerder top 10-succes had de groep met Speed of Sound. Viva La Vida is de eerste nummer 1-hit voor een Britse band in de Billboard Hot 100 sinds Wannabe van The Spice Girls in 1997.

In een radio-interview op 1 september 2008 van de BBC maakte de band bekend dat ze eind 2009 met hun vijfde studioalbum komen. In november 2008 verscheen ook een EP, dat toen al opgenomen was. Hierop staan de nummers die niet op tijd af waren voor de deadline van Viva la Vida or Death and All His Friends, De EP heeft de titel Prospekt's March.
Op 9 en 10 september 2009 trad Coldplay op in het Goffertpark te Nijmegen. Oorspronkelijk stond alleen de show van 10 september gepland, maar aangezien deze snel was uitverkocht plande de organisator nog een concert, één dag eerder. Later werd de capaciteit van het Goffertpark vergroot en daardoor werden er voor beide data nog meer kaarten beschikbaar gesteld. Beide shows brachten 60.000 toeschouwers op de been, wat leidde tot grote verkeerschaos in en rondom Nijmegen. Na afloop ontvingen alle toeschouwers gratis de live-ep LeftRightLeftRightLeft, evenals alle bezoekers van de concerten van Coldplay.

In mei 2009 kondigde de band aan weer de studio in te duiken om te werken aan hun vijfde studioalbum. Brian Eno zal, net als voor Viva La Vida Or Death And All His Friends, ook voor dit album het productiewerk voor zijn rekening nemen. In december 2009 werd gemeld dat de band onder meer een kerk in Noord-Londen als studio had laten ombouwen.

Begin 2010 werd gemeld dat de band inmiddels circa 50 nummers heeft geschreven gedurende de studiosessies, en een intiem optreden zou hebben gegeven om te zien wat de fans er van vinden. Er werd gespeculeerd dat één van de nieuwe nummers op het vijfde album Don Quixote (Spanish Rain) zou zijn. Dit beschrijft de avonturen van de fictieve Spaanse edelman Don Quichot en zijn eveneens verzonnen metgezel Sancho Panza, bekend van Miguel de Cervantes' romans. Coldplay speelde dit nummer live tijdens de Latijns-Amerikaanse tournee naar aanleiding van Viva la Vida or Death and All His Friends. Tot de nummers die op het album zouden kunnen belanden, behoren ook Wedding Bells en Christmas Lights. Chris Martin speelde een gedeelte van Wedding Bells in het culturele televisieprogramma The South Bank Show, dat in september 2009 een gehele uitzending aan de Britse band wijdde. Christmas Lights kwam aan bod in een interview dat 60 Minutes had met frontman Chris Martin. Christmas Lights werd uiteindelijk op 1 december 2010 als single uitgebracht en bereikte in Europa de top 10 in meerdere landen, waaronder Nederland. De band zou echter nog geen duidelijkheid geven of het nummer op het nieuwe album zou komen. Op 3 juni 2011 werd er weer een nieuw nummer uitgebracht. Dit had de titel Every Teardrop is a Waterfall.

In mei-juni 2011 speelde de groep op heel wat Europese festivals waar ze al heel wat nieuwe nummers speelden zoals Major Minus, Charlie Brown, Hurts Like Heaven, Us Against The World en Princess Of China.

Op de Extended Play CD van Every Teardrop is a Waterfall werd de naam van het nieuwe nummer Moving to Mars bekend gemaakt. De Extended Play CD was vanaf 26 juni 2011 verkrijgbaar.

In een interview bij de Amerikaanse radio-DJ Ryan Seacrest op 30 juni 2011 meldde Martin dat het album 'moeilijk te spellen is', klaar zou zijn in 2 weken na het interview, en de titel bekend zou zijn 6 weken na het interview. Op 12 augustus werd op de website aangekondigd dat het nieuwe album op 24 oktober 2011 uit zal komen en als titel Mylo Xyloto heeft. Het vijfde album zal digitaal, op cd, en als vinyl verschijnen. Ook wordt er een limited edition van het album uitgebracht. De extra is een boek waarin pop-up graffiti, foto's en notities over het album in staan. Naast een album zal er een single worden uitgebracht: Paradise. Paradise zal ook op Mylo Xyloto verschijnen.

Bron: Wikipedia
Vorig topic: MUZ / Coldplay #17

ColdplayBanner.jpg

NIEUWSTE SINGLE: A Sky Full Of Stars

Tommekevrijdag 27 november 2015 @ 17:41
Onder deze lijn mag je verder schelden op Ticketmaster :P

_____________________________________________________
CoExistvrijdag 27 november 2015 @ 17:42
Videoclip van "Adventure Of A Lifetime" online.

http://click.e.wmg.com/?q(...)ae0d95476cfd7e475ae5
Tommekevrijdag 27 november 2015 @ 17:42
Ik zal dit weekend de OP een opfrisbeurt geven als jullie dat OK vinden.
Urquhartvrijdag 27 november 2015 @ 17:53
quote:
0s.gif Op vrijdag 27 november 2015 17:42 schreef Tommeke het volgende:
Ik zal dit weekend de OP een opfrisbeurt geven als jullie dat OK vinden.
^O^
Hojdhoppervrijdag 27 november 2015 @ 18:11
quote:
1s.gif Op vrijdag 27 november 2015 13:56 schreef luukert het volgende:

[..]

Haha ja hier ook, al heb ik er voor vrijdag dus de preparty schiet erbij in dit jaar helaas
Haha welk festival ga jij?
Broccolitaartjevrijdag 27 november 2015 @ 19:49
Zijn er mensen die 2 kaartjes op vrijdag voor 2 kaartjes op donderdag wil ruilen?
Zou echtt top zijn, dan kunnen we met de hele familie op dezelfde dag gaan, samen voorpret en nagenieten in een overvolle trein O+
luukertvrijdag 27 november 2015 @ 20:06
quote:
0s.gif Op vrijdag 27 november 2015 18:11 schreef Hojdhopper het volgende:

[..]

Haha welk festival ga jij?
Ik ga ook lekker de polder wat bijsnoeien op defqon, maar ik kan daar dus helaas de vrijdag niet meemaken, desalniettemin heb ik er dat graag voor over:D
Hojdhoppervrijdag 27 november 2015 @ 21:21
quote:
1s.gif Op vrijdag 27 november 2015 20:06 schreef luukert het volgende:

[..]

Ik ga ook lekker de polder wat bijsnoeien op defqon, maar ik kan daar dus helaas de vrijdag niet meemaken, desalniettemin heb ik er dat graag voor over:D
Haha ik dacht nog, wij zijn vast de enigen die de combi maken haha. Maar joh, kan je niet gewoon na Coldplay komen? Bedoel... dan sta je om 12 bij the Gathering toch?
Arn0vrijdag 27 november 2015 @ 21:41
Het album is vandaag tevens ook gelekt, voor zij die niet kunnen wachten op hun - ongetwijfelde bestelde - CD.
CoExistvrijdag 27 november 2015 @ 22:33
quote:
14s.gif Op vrijdag 27 november 2015 21:41 schreef Arn0 het volgende:
Het album is vandaag tevens ook gelekt, voor zij die niet kunnen wachten op hun - ongetwijfelde bestelde - CD.
Thnx! Ik hem 'm binnen :)
Zo ff een luistersessie.

Track 1 klinkt fijn!

Ik vind die apen videoclip stom trouwens.

[ Bericht 6% gewijzigd door CoExist op 27-11-2015 22:44:38 ]
mabo11zaterdag 28 november 2015 @ 01:58
Heb er ff tussendoor geskipt maar vind t eigk teleurstellend op de laatste platen na. Morgenmiddag na werken ff aandachtig luisteren.
Wimperkrullerzaterdag 28 november 2015 @ 01:59
:( Ik wil zo graag heen!!
Wimperkrullerzaterdag 28 november 2015 @ 02:01
Bah.
Apotheosezaterdag 28 november 2015 @ 02:21
quote:
0s.gif Op vrijdag 27 november 2015 17:42 schreef CoExist het volgende:
Videoclip van "Adventure Of A Lifetime" online.

http://click.e.wmg.com/?q(...)ae0d95476cfd7e475ae5
vond de clip van Paradise leuker. Valt wel wat in zelfde categorie :P
Neo-Mullenzaterdag 28 november 2015 @ 08:45
quote:
1s.gif Op zaterdag 28 november 2015 02:21 schreef Apotheose het volgende:

[..]

vond de clip van Paradise leuker. Valt wel wat in zelfde categorie :P
Ga je ook? ^^
bloodymary1zaterdag 28 november 2015 @ 11:36
quote:
0s.gif Op zaterdag 28 november 2015 01:59 schreef Wimperkruller het volgende:
:( Ik wil zo graag heen!!
R.I.P.....
Apotheosezaterdag 28 november 2015 @ 12:33
quote:
1s.gif Op zaterdag 28 november 2015 08:45 schreef Neo-Mullen het volgende:

[..]

Ga je ook? ^^
:Y de 24e. Jij bent ook van de partij begrijp ik? *O*
Neo-Mullenzaterdag 28 november 2015 @ 19:30
quote:
1s.gif Op zaterdag 28 november 2015 12:33 schreef Apotheose het volgende:

[..]

:Y de 24e. Jij bent ook van de partij begrijp ik? *O*
Jazekers, ook de 24e! Welk vak zit/sta je?
luukertzondag 29 november 2015 @ 14:58
quote:
0s.gif Op vrijdag 27 november 2015 21:21 schreef Hojdhopper het volgende:

[..]

Haha ik dacht nog, wij zijn vast de enigen die de combi maken haha. Maar joh, kan je niet gewoon na Coldplay komen? Bedoel... dan sta je om 12 bij the Gathering toch?
Ja is een optie, even kijken hoe het vervoer dan werkt. Maar volgens mij is The Gathering om 1 uur al afgelopen, tenminste de laatste jaren wel..
#ANONIEMzondag 29 november 2015 @ 15:04
Bizarre combi wel Coldplay en Defkon.
poiuytrzondag 29 november 2015 @ 15:10
quote:
14s.gif Op vrijdag 27 november 2015 21:41 schreef Arn0 het volgende:
Het album is vandaag tevens ook gelekt, voor zij die niet kunnen wachten op hun - ongetwijfelde bestelde - CD.
Linkje?
Twest1zondag 29 november 2015 @ 15:11
wow de eerste luister sessie is top :) echt hele lekkere nummers :D
Apotheosezondag 29 november 2015 @ 15:29
quote:
1s.gif Op zaterdag 28 november 2015 19:30 schreef Neo-Mullen het volgende:

[..]

Jazekers, ook de 24e! Welk vak zit/sta je?
we hebben staanplaatsen, maar eerlijk gezegd weet ik niet precies hoe en wat. Schoonzus heeft tickets geregeld / in huis. :@
Neo-Mullenzondag 29 november 2015 @ 18:57
quote:
1s.gif Op zondag 29 november 2015 14:58 schreef luukert het volgende:

[..]

Ja is een optie, even kijken hoe het vervoer dan werkt. Maar volgens mij is The Gathering om 1 uur al afgelopen, tenminste de laatste jaren wel..
Meer snoeiers :D Afgelopen weekend nog naar Qlimax gegaan haha
Mooi om te zien dat er meer mensen zijn met een zeer uiteenlopende muzieksmaak ^O^

quote:
1s.gif Op zondag 29 november 2015 15:29 schreef Apotheose het volgende:

[..]

we hebben staanplaatsen, maar eerlijk gezegd weet ik niet precies hoe en wat. Schoonzus heeft tickets geregeld / in huis. :@
:( ik wilde ook staanplaatsen, maar toen ik doorkwam, waren er alleen nog plaatsen voor achterin 't veld. Toen hebben we tickets gekocht voor vak 121

$_84.JPG

En denk dat we daarmee een hele prima plek hebben :7
Apotheosezondag 29 november 2015 @ 21:02
^ ah thx! Podium loopt ook mooi door. :) Vak 121 is inderdaad mooi. :Y
richoliozondag 29 november 2015 @ 21:08
Wij vak 129, best wel ok op zich
MissLunazondag 29 november 2015 @ 21:47
quote:
7s.gif Op zondag 29 november 2015 18:57 schreef Neo-Mullen het volgende:

[..]

:( ik wilde ook staanplaatsen, maar toen ik doorkwam, waren er alleen nog plaatsen voor achterin 't veld. Toen hebben we tickets gekocht voor vak 121
Ik snap je niet. Staanplaatsen zijn toch nooit geplaceerd? Dat is juist het mooie eraan.
Gtaboy107zondag 29 november 2015 @ 21:48
quote:
7s.gif Op zondag 29 november 2015 18:57 schreef Neo-Mullen het volgende:

[..]

Meer snoeiers :D Afgelopen weekend nog naar Qlimax gegaan haha
Mooi om te zien dat er meer mensen zijn met een zeer uiteenlopende muzieksmaak ^O^

[..]

:( ik wilde ook staanplaatsen, maar toen ik doorkwam, waren er alleen nog plaatsen voor achterin 't veld. Toen hebben we tickets gekocht voor vak 121

[ afbeelding ]

En denk dat we daarmee een hele prima plek hebben :7
Die plattegrond klopt niet. Tenminste, op Ticketmaster was deze te zien:

locaties_maps_seatsio_image_76.png
Norragedinsdag 1 december 2015 @ 14:14
Zo nieuwe plaat staat op. Wat een tenenkrommend eerste nummer. Ben benieuwd naar de rest.
R4m0n_46dinsdag 1 december 2015 @ 19:04
Zojuist het gehele album geluisterd, op A Head Full Of Dreams, Hymn For The Weekend en Amazing Day na toch een heel aardig album.

Colour Spectrum en Miracles ^O^

En Army of One :)

[ Bericht 13% gewijzigd door R4m0n_46 op 01-12-2015 19:15:47 ]
Hojdhopperdinsdag 1 december 2015 @ 20:00
quote:
1s.gif Op zondag 29 november 2015 14:58 schreef luukert het volgende:

[..]

Ja is een optie, even kijken hoe het vervoer dan werkt. Maar volgens mij is The Gathering om 1 uur al afgelopen, tenminste de laatste jaren wel..
Oh ja, klopt ja. Hm maar ja, anders ook zo jammer als je zaterdagochtend je tent op moet bouwen :p Of ja... eigenlijk.. Anders moet je dat in het donker gaan doen.

quote:
10s.gif Op zondag 29 november 2015 15:04 schreef MCH het volgende:
Bizarre combi wel Coldplay en Defkon.
Haha snap ik, maar is bij mij een puur gevalletje brede muzieksmaak. :P Al ben ik wel écht Coldplayfan ook écht een hardstyle liefhebber. Beetje afwisseling.

[ Bericht 32% gewijzigd door Hojdhopper op 01-12-2015 20:05:57 ]
Norragedinsdag 1 december 2015 @ 21:14
De rest is wel beter, maar alles in de stijl van Avicii :X
IAmKlootdonderdag 3 december 2015 @ 20:35
parool recensie

Klein verzoek: mag het whooohooo-refrein vanaf 1 januari 2016 officieel bij wet verboden worden? Hoewel dit gemakzuchtigste trucje uit de popmuziek sowieso al uit de hand begint te lopen, springt Coldplay er op zijn zevende album A Head Full of Dreams dusdanig kwistig mee om dat het lijkt alsof ze denken dat ze de opwindendste muzikale uitvinding hebben gedaan sinds de elektrische gitaar.

Je kunt niet anders dan je mismoedig met je hoofd in je handen afvragen waar het allemaal is misgegaan. Coldplay is met stip het schoolvoorbeeld van een band die na het eclatante succes van albums als Viva la Vida (2008) voorgoed iets is kwijtgeraakt; alsof ze hun ziel à la Robert Johnson aan de duivel hebben verkocht in ruil voor miljoenen fans en evenzoveel Britse ponden.

De nek omdraaien
De hamvraag is: waarom? Waarom transformeert een band die zo geslaagd zijn eigen draai heeft gegeven aan introspectieve gitaarpop zichzelf plotseling in een platte popmachine, zoals op de oppervlakkige draak Mylo Xyloto uit 2011?

Artistieke progressie is alleen maar toe te juichen, en niemand had van Chris Martin en co verwacht dat ze tot in lengte van dagen op de proppen zouden komen met klonen van hits als Clocks, maar je oude geluid zo koelbloedig de nek omdraaien voor zielloze commercie is toch echt een ander uiterste.

Discoknipoog
A Head Full of Dreams is de overtreffende trap van Mylo Xyloto. Na Chris Martins 'conscious uncoupling' van Gwyneth Paltrow, gedocumenteerd op het ingetogen Ghost Stories van vorig jaar, is dit bedoeld als een glorieuze comeback met twee vuisten in de lucht: duidelijk met een stadion vol fans die hetzelfde doen in het achterhoofd.

De galmende discoknipoog van het openende titelnummer klinkt zodoende niet eens gecomponeerd: het klinkt alsof het op een kille tekentafel is ontworpen. Toch is zo'n exuberante versie van Coldplay in de eerste helft helemaal zo vervelend nog niet. Sterker nog: het is verdomde aanstekelijk. Tot het geheel vermorzeld wordt door een continu herhaald whooohoooo-refrein: een zet zo plat, goedkoop en vervelend dat het de rest van het album eigenlijk niet meer goed komt.

Niet te redden
Niet alleen omdat op de rest van het album wemelt van diezelfde refreinen, maar vooral omdat hier nul moeite is gedaan iets memorabels te schrijven. Birds leunt op van The Cure geleende Close to Me-drums, maar emmert kleurloos voort zonder ergens melodieus boven het maaiveld uit te steken. Amazing Day flirt lafjes met hiphop, Army of One blijft steken in een lui soort sjabloonpop en Everglow is een pianoballade zo onavontuurlijk en flets dat Martin zich in de schaduw van de klassiekers die hij eerder heeft geschreven zou moeten gaan zitten schamen.

De vraag is weer: waarom? Want dan komt single Adventure of a Lifetime ineens voorbij, het enige moment waar de spijker op zijn kop wordt geslagen met een jubelend Afrikaans gitaarmotiefje en een optimistisch soort technicolorfunk. Genoeg om het album te redden is het niet; een onderstreping van de bloedeloze luiheid van de rest des te meer. A Head Full of Dreams is bedoeld als feestelijke wederopstanding, maar heeft nog het meest van een leeggelopen ballon.

(Door: Hans van Lissum)
richoliodonderdag 3 december 2015 @ 20:45
Damn, wat een haat
IAmKlootdonderdag 3 december 2015 @ 21:47
maar ze doen de half time show van de super bowl wel, dus je ziel verkopen helpt wel ;)
#ANONIEMvrijdag 4 december 2015 @ 03:02
quote:
Artistieke progressie is alleen maar toe te juichen, en niemand had van Chris Martin en co verwacht dat ze tot in lengte van dagen op de proppen zouden komen met klonen van hits als Clocks, maar je oude geluid zo koelbloedig de nek omdraaien voor zielloze commercie is toch echt een ander uiterste.
Dit fragment uit bovenstaande recensie vat het wel goed samen. Ik had gehoopt op een return to form na Ghost Lights, maar helaas is dit nieuwe album minder goed dan het vorige.

Ik hoop dat Coldplay ooit nog eens een album in de lijn van X&Y gaat maken. Of een album vol met goede songs als Atlas.
indiaantje89vrijdag 4 december 2015 @ 09:11
Ze treden dus ook op tijdens de Superbowl in de pauze.
D_Avrijdag 4 december 2015 @ 09:13
Pitchfork gaat zeker optimistisch voor een 4.8 :P

http://m.pitchfork.com/re(...)head-full-of-dreams/
#ANONIEMvrijdag 4 december 2015 @ 09:38
hihi
RIP coldplay ;(
IAmKlootvrijdag 4 december 2015 @ 09:45
gijbert kamer is wel positief, drie sterren maar liefst. Maar goed hij gaf anne soldaat ooit 5 sterren
D_Avrijdag 4 december 2015 @ 09:48
OOR gaat een beetje voor de gulden middenweg.
Van: het slechtste wat Coldplay ooit heeft gedaan.
Naar: maar stiekem wel de leukste Coldplay-plaat in – op zijn minst – tien jaar tijd.

http://oor.nl/#!/articles/a_head_full_of_dreams/album
IAmKlootvrijdag 4 december 2015 @ 09:50
oor zuigt, het blad noemt Belle & Sebastian en Noel Gallagher bij de flops van2015, ondanks goeie recensies
Neo-Mullenvrijdag 4 december 2015 @ 10:45
Ik oordeel zelf wel als ik m binnenkort ga luisteren :) geen recensie van een of ander karig blad voor nodig.
Gtaboy107vrijdag 4 december 2015 @ 10:58
quote:
0s.gif Op vrijdag 4 december 2015 09:50 schreef IAmKloot het volgende:
oor zuigt, het blad noemt Belle & Sebastian en Noel Gallagher bij de flops van2015, ondanks goeie recensies
Oor is niet serieus te nemen als ze Noel een flop noemen. :') Chasing Yesterday _O_
CoExistvrijdag 4 december 2015 @ 12:01
4 Coldplay GA tickets ploffen net op m'n deurmat!
Zal zo de nieuwe plaat ff ophalen.

Edit:
De CD opgehaald. Mooie uitvoering in een fraaie kleurige slipcase.
Mooi stevig boekje met liner notes erbij.
Tevreden!

[ Bericht 46% gewijzigd door CoExist op 04-12-2015 15:03:32 ]
Rnievrijdag 4 december 2015 @ 15:32
de vinylversies van a rush of blood en parachutes heb ik met trots aan mijn muur hangen..nu begin ik zo langzamerhand een schaamtegevoel te ontwikkelen voor het feit dat ik Coldplay luister. Damn. wat een baggerplaat is die nieuwe zeg... ;( ;( ( op het einde van birds na dan). Tijd om de twee pareltjes van de muur af te trekken....

Oja, en deze *;
Peter88Onlinevrijdag 4 december 2015 @ 16:07
quote:
0s.gif Op vrijdag 4 december 2015 15:32 schreef Rnie het volgende:
de vinylversies van a rush of blood en parachutes heb ik met trots aan mijn muur hangen..nu begin ik zo langzamerhand een schaamtegevoel te ontwikkelen voor het feit dat ik Coldplay luister. Damn. wat een baggerplaat is die nieuwe zeg... ;( ;( ( op het einde van birds na dan). Tijd om de twee pareltjes van de muur af te trekken....

Oja, en deze *;

Maakten ze inderdaad maar weer eens een album zoals dit. Ik hoopte dat Ghost Stories weer een stap in de goede richting zou zijn. Maar AHFOD vind ik helaas een soort tweede Mylo Xyloto geworden. Met slechte een paar goede songs zoals Up&Up.
Rnievrijdag 4 december 2015 @ 20:15
quote:
0s.gif Op vrijdag 4 december 2015 16:07 schreef Peter88Online het volgende:

[..]

Maakten ze inderdaad maar weer eens een album zoals dit. Ik hoopte dat Ghost Stories weer een stap in de goede richting zou zijn. Maar AHFOD vind ik helaas een soort tweede Mylo Xyloto geworden. Met slechte een paar goede songs zoals Up&Up.
Vergelijk see you soon eens met hymn for the weekend....dan ben je er toch al? :)
Moodyvrijdag 4 december 2015 @ 23:39
Justin Bieber-achtige taferelen bij die verkoop :D

Dat laat de weg van Chris Martin ook wel zien. Het eerste album was hij zwaar volwassen voor zijn leeftijd. Meesterwerk, "dat kon eigenlijk niet". "Waar komt die band vandaan opeens?"

Album daarna ook prima, al was Clocks een voorbode wat zou komen gaan. Een sample "lenen", zijn eerste en niet laatste keer. Ok, dat doen velen, maar hij gaat John Ewbank toch niet achterna?

Nadat hij volwassen was, werd hij puber en deed hij ondertussen een beetje gek met La Vida, wat overigens een prima album is. (op een paar hos-nummers na). Nu is hij al een paar jaar een kleuter en maakt hij top-40 kleuterriedeltjes die onze 3FM-knuffelband Kensington ook had kunnen maken.

Met andere woorden, ik snap de adoratie van Coldplay enerzijds heel goed. Het is een band die goede popnummers heeft gemaakt, daarop teert en voldoende budget heeft om deze live te laten knallen. Anderzijds moeten de fans toch ook een iets meer eisen van hun idool. Het is een tijdje geleden dat er een tijdloos nummer is gemaakt door Chris Martin.

Zo'n geweldenaar is het niet, doe kritisch en laat die gozer ff zijn best doen om nog wat meesterwerkjes te maken. Hij kan het blijkbaar wel in alle rust en onbekendheid, maar eenmaal onder druk dan wordt het zweten en maakt hij er een potje van. Dus ff schreeuwen om een nieuwe Yellow, Shiver, Trouble, Politik of Scientist. Misschien gaat hij zijn best dan nog doen voor jullie geld. Ik geef er ondertussen geen stuiver meer voor. Heb 'm in in 2000 en 2008 gezien. Ik koester het concert van 2000, kippenvel all over the place.

Dit gezegd te hebben snap ik werkelijk werkelijk waar niet waarom zo'n band die al zwemt in geld niet 2 jaar sebatical neemt en terug komt naar de muziek die ze zelf heeft gevormd. Ze hebben het blijkbaar nodig. Maak een mooie songwriterplaat in alle rust en zonder producers en domme computerbliebjes van Avicii. Laat de wereld versteld staan i.p.v. je laten adoreren door een publiek die waarschijnlijk niet eens was geboren bij het verschijnen van je eerste plaat.

[ Bericht 3% gewijzigd door Moody op 05-12-2015 00:15:56 ]
Rniezaterdag 5 december 2015 @ 00:30
quote:
0s.gif Op vrijdag 4 december 2015 23:39 schreef Moody het volgende:
Justin Bieber-achtige taferelen bij die verkoop :D

Dat laat de weg van Chris Martin ook wel zien. Het eerste album was hij zwaar volwassen voor zijn leeftijd. Meesterwerk, "dat kon eigenlijk niet". "Waar komt die band vandaan opeens?"

Album daarna ook prima, al was Clocks een voorbode wat zou komen gaan. Een sample "lenen", zijn eerste en niet laatste keer. Ok, dat doen velen, maar hij gaat John Ewbank toch niet achterna?

Nadat hij volwassen was, werd hij puber en deed hij ondertussen een beetje gek met La Vida, wat overigens een prima album is. (op een paar hos-nummers na). Nu is hij al een paar jaar een kleuter en maakt hij top-40 kleuterriedeltjes die onze 3FM-knuffelband Kensington ook had kunnen maken.

Met andere woorden, ik snap de adoratie van Coldplay enerzijds heel goed. Het is een band die goede popnummers heeft gemaakt, daarop teert en voldoende budget heeft om deze live te laten knallen. Anderzijds moeten de fans toch ook een iets meer eisen van hun idool. Het is een tijdje geleden dat er een tijdloos nummer is gemaakt door Chris Martin.

Zo'n geweldenaar is het niet, doe kritisch en laat die gozer ff zijn best doen om nog wat meesterwerkjes te maken. Hij kan het blijkbaar wel in alle rust en onbekendheid, maar eenmaal onder druk dan wordt het zweten en maakt hij er een potje van. Dus ff schreeuwen om een nieuwe Yellow, Shiver, Trouble, Politik of Scientist. Misschien gaat hij zijn best dan nog doen voor jullie geld. Ik geef er ondertussen geen stuiver meer voor. Heb 'm in in 2000 en 2008 gezien. Ik koester het concert van 2000, kippenvel all over the place.

Dit gezegd te hebben snap ik werkelijk werkelijk waar niet waarom zo'n band die al zwemt in geld niet 2 jaar sebatical neemt en terug komt naar de muziek die ze zelf heeft gevormd. Ze hebben het blijkbaar nodig. Maak een mooie songwriterplaat in alle rust en zonder producers en domme computerbliebjes van Avicii. Laat de wereld versteld staan i.p.v. je laten adoreren door een publiek die waarschijnlijk niet eens was geboren bij het verschijnen van je eerste plaat.
Amen
Buitendamzaterdag 5 december 2015 @ 00:42
quote:
0s.gif Op vrijdag 4 december 2015 23:39 schreef Moody het volgende:
Justin Bieber-achtige taferelen bij die verkoop :D

Dat laat de weg van Chris Martin ook wel zien. Het eerste album was hij zwaar volwassen voor zijn leeftijd. Meesterwerk, "dat kon eigenlijk niet". "Waar komt die band vandaan opeens?"

Album daarna ook prima, al was Clocks een voorbode wat zou komen gaan. Een sample "lenen", zijn eerste en niet laatste keer. Ok, dat doen velen, maar hij gaat John Ewbank toch niet achterna?

Nadat hij volwassen was, werd hij puber en deed hij ondertussen een beetje gek met La Vida, wat overigens een prima album is. (op een paar hos-nummers na). Nu is hij al een paar jaar een kleuter en maakt hij top-40 kleuterriedeltjes die onze 3FM-knuffelband Kensington ook had kunnen maken.

Met andere woorden, ik snap de adoratie van Coldplay enerzijds heel goed. Het is een band die goede popnummers heeft gemaakt, daarop teert en voldoende budget heeft om deze live te laten knallen. Anderzijds moeten de fans toch ook een iets meer eisen van hun idool. Het is een tijdje geleden dat er een tijdloos nummer is gemaakt door Chris Martin.

Zo'n geweldenaar is het niet, doe kritisch en laat die gozer ff zijn best doen om nog wat meesterwerkjes te maken. Hij kan het blijkbaar wel in alle rust en onbekendheid, maar eenmaal onder druk dan wordt het zweten en maakt hij er een potje van. Dus ff schreeuwen om een nieuwe Yellow, Shiver, Trouble, Politik of Scientist. Misschien gaat hij zijn best dan nog doen voor jullie geld. Ik geef er ondertussen geen stuiver meer voor. Heb 'm in in 2000 en 2008 gezien. Ik koester het concert van 2000, kippenvel all over the place.

Dit gezegd te hebben snap ik werkelijk werkelijk waar niet waarom zo'n band die al zwemt in geld niet 2 jaar sebatical neemt en terug komt naar de muziek die ze zelf heeft gevormd. Ze hebben het blijkbaar nodig. Maak een mooie songwriterplaat in alle rust en zonder producers en domme computerbliebjes van Avicii. Laat de wereld versteld staan i.p.v. je laten adoreren door een publiek die waarschijnlijk niet eens was geboren bij het verschijnen van je eerste plaat.
Het is jammer genoeg de band geworden die het vandaag de dag is. Het hangt van voorspelbaarheid aan elkaar. De concerten aan je voorbij laten gaan en gewoon lekker parachutes en rush of blood luisteren.
Tommekezaterdag 5 december 2015 @ 11:32
Ik ben het eigenlijk ook wel een beetje met je eens. Ik vind Ghost Stories eigenlijk niet zo super. Parachutes, A Rush of Blood to the Head, X&Y heb ik veel geluisterd en Mylo Xyloto vind ik wel echt goed. Maar de echt tijdloze nummers staan toch wel op hun eerste platen.

Stiekem heb ik nog weinig gehoord van de nieuwste, maar verwacht ik wel dat het concert super gaat worden.
Apotheosezaterdag 5 december 2015 @ 12:06
Ik vind ghost stories juist iets kleins hebben ipv dat bombastische van MX. Dat kleine vind ik wat hebben. Maar goed ik wacht op de postbode die straks het nieuwe schijfje door de deur schuift ^O^
Apotheosezaterdag 5 december 2015 @ 19:28
Nou hij draait rond hoor, het album *O* Het is weer heel anders dan de vorige albums. Ik ben fan! Alleen jammer dat die irritante stem van Beyonce er even tussendoor komt. Gelukkig is dat niet veel.

Favoriet is Amazing Day. O+ O+ O+
Ame_thystzaterdag 5 december 2015 @ 20:36
Het is voor mij zeker geen "a rush of blood to the head" ;(

De hoeveelheid productie is gewoon niet leuk meer op dit album, mis de basic drums-piano-gitaar-bas sound waarmee ze groot geworden zijn.
Gelukkig is deze er nog
Het is niet het afscheidsalbum van Coldplay waar ik op had gehoopt.
RonB79zondag 6 december 2015 @ 09:29
Na de eerste luisterbeurt op vrijdag was ik al erg te spreken over het album. Geen idee waarom men weer moet zeuren. Het is een album met leuke muziek geworden. Als je Parachutes wilt horen dan zet je maar dat album op. Ik zou ook niet graag dag in dag uit hetzelfde willen doen voor m'n werk..
Apotheosezondag 6 december 2015 @ 10:15
quote:
0s.gif Op zondag 6 december 2015 09:29 schreef RonB79 het volgende:
Na de eerste luisterbeurt op vrijdag was ik al erg te spreken over het album. Geen idee waarom men weer moet zeuren. Het is een album met leuke muziek geworden. Als je Parachutes wilt horen dan zet je maar dat album op. Ik zou ook niet graag dag in dag uit hetzelfde willen doen voor m'n werk..
Amen! Als ze steeds weer een album a la parachutes hadden gemaakt was het weer niet vernieuwend geweest. :')
Tommekezondag 6 december 2015 @ 15:51
Als muziek recensist moet je vooral zuur zijn he :Y
Neo-Mullendinsdag 8 december 2015 @ 22:03
Zijn de tickets al gestuurd? Heb ze naar een ander adres laten sturen, dus kan het zelf nog niet checken :P
mabo11dinsdag 8 december 2015 @ 22:35
quote:
1s.gif Op dinsdag 8 december 2015 22:03 schreef Neo-Mullen het volgende:
Zijn de tickets al gestuurd? Heb ze naar een ander adres laten sturen, dus kan het zelf nog niet checken :P
Heb ze sinds 4 december binnen.
Neo-Mullendinsdag 8 december 2015 @ 23:16
quote:
1s.gif Op dinsdag 8 december 2015 22:35 schreef mabo11 het volgende:

[..]

Heb ze sinds 4 december binnen.
Thanks, morgen even bellen of ze al aangekomen zijn *O*
Anders ga ik in een hoekje huilen :')
MaJowoensdag 9 december 2015 @ 01:41
Na 1 luisterbeurt vind ik de plaat nog niet erg interessant. Ga het nog wel een paar keer luisteren om het een eerlijke kans te geven, wie weet is het een groeiplaat :)
Ame_thystwoensdag 9 december 2015 @ 21:13
quote:
1s.gif Op zondag 6 december 2015 10:15 schreef Apotheose het volgende:

[..]

Amen! Als ze steeds weer een album a la parachutes hadden gemaakt was het weer niet vernieuwend geweest. :')
"Except too often, the album’s pat platitudes place us on the other side of the velvet rope, left to ponder the sight of some self-satisfied people having the time of their lives."

A Head Full of Dreams is emblematic of Coldplay's burning desire to be all things to all people, rolling up symphonic Britpop bluster, club-thumping bangers, dentist-office soft rock, finger-snapping R&B, and even some trippy touches that remind you of a time when this band just wanted to be as popular as Mercury Rev.

Geen positieve review maar wel sterk geschreven http://pitchfork.com/reviews/albums/21321-a-head-full-of-dreams/
Moodywoensdag 9 december 2015 @ 23:37
quote:
0s.gif Op woensdag 9 december 2015 21:13 schreef Ame_thyst het volgende:

[..]

"Except too often, the album’s pat platitudes place us on the other side of the velvet rope, left to ponder the sight of some self-satisfied people having the time of their lives."

A Head Full of Dreams is emblematic of Coldplay's burning desire to be all things to all people, rolling up symphonic Britpop bluster, club-thumping bangers, dentist-office soft rock, finger-snapping R&B, and even some trippy touches that remind you of a time when this band just wanted to be as popular as Mercury Rev.

Geen positieve review maar wel sterk geschreven http://pitchfork.com/reviews/albums/21321-a-head-full-of-dreams/
Je kan P4k niet serieus nemen imo. Waan van de dag regeert daar. Is iets een hype, dan krijgt het bijna standaard een 4.
In het geval van dit album van Coldplay zijn ze nog vrij mild met een 4.8.
IAmKlootdonderdag 10 december 2015 @ 11:10
quote:
1s.gif Op zondag 6 december 2015 10:15 schreef Apotheose het volgende:

[..]

Amen! Als ze steeds weer een album a la parachutes hadden gemaakt was het weer niet vernieuwend geweest. :')
gaat toch om goeie liedjes, productie en stijl boeien mij niet zolang de liedjes maar goed zijn. En dat zijn ze op het laatste gedrocht gewoon niet...vind ik
thettesdonderdag 10 december 2015 @ 22:18
quote:
0s.gif Op zondag 6 december 2015 15:51 schreef Tommeke het volgende:
Als muziek recensist moet je vooral zuur zijn he :Y
Recensenten schrijven genoeg lovende stukjes, geen zorgen.

quote:
1s.gif Op zondag 6 december 2015 10:15 schreef Apotheose het volgende:

[..]

Amen! Als ze steeds weer een album a la parachutes hadden gemaakt was het weer niet vernieuwend geweest. :')
Dat is het nu ook niet toch? Het maakt mij ook niet uit verder, zoals gezegd ik vind de eerste twee albums prachtig, X&Y heeft zo af en toe z'n charme en Viva la Vida heeft ook nog zo nu en dan z'n momenten. Dat het nu echt vlakke pop is geworden is alleen gewoon jammer.

Vraag me wel zoals velen af of Coldplay het gewoon niet meer kan, of dat dit is wat ze écht mooie muziek vinden, of dat ze voor het écht grote geld gevallen zijn en fabrieksmatig dertien in een dozijnliedjes uitpoepen.
Ame_thystdonderdag 10 december 2015 @ 22:38
quote:
0s.gif Op donderdag 10 december 2015 22:18 schreef thettes het volgende:
Vraag me wel zoals velen af of Coldplay het gewoon niet meer kan, of dat dit is wat ze écht mooie muziek vinden, of dat ze voor het écht grote geld gevallen zijn en fabrieksmatig dertien in een dozijnliedjes uitpoepen.
Ik vraag me af in hoeverre de band, vooral als ik dit album hoor, zelf de muziek nog schrijft.
Iedergeval wel onwijs geproduceerde sound, Everglow live tho O+
Tommekevrijdag 11 december 2015 @ 12:06
Ben nu halverwege het album op Spotify, word er niet heel warm van tot dusver.
Loekie1maandag 14 december 2015 @ 10:28
Ik kan yellow niet meer aanhoren. Maar de nieuwe is weer smullen. Van Hymn for the weekend kan ik tranen in m'n ogen krijgen, zo mooi. Coldplay op zijn best.
Ook heerlijk met de kerst. Zo wordt december voor mij wel vol te houden.

Recensenten zitten er weer eens helemaal naast.
Coldplay staat nu al op 2 in de album charts en ik denk dat Adele van de troon gestoten gaat worden.

Voor de fan: Coldplay sing three very boring songs


[ Bericht 39% gewijzigd door Loekie1 op 14-12-2015 10:53:23 ]
Apotheosemaandag 14 december 2015 @ 12:23
quote:
0s.gif Op maandag 14 december 2015 10:28 schreef Loekie1 het volgende:
Ik kan yellow niet meer aanhoren. Maar de nieuwe is weer smullen. Van Hymn for the weekend kan ik tranen in m'n ogen krijgen, zo mooi. Coldplay op zijn best.
Ook heerlijk met de kerst. Zo wordt december voor mij wel vol te houden.

Recensenten zitten er weer eens helemaal naast.
Coldplay staat nu al op 2 in de album charts en ik denk dat Adele van de troon gestoten gaat worden.

Voor de fan: Coldplay sing three very boring songs
O+

Heb Hymn for the Weekend ook maar efkes opgezet :+ :9
Gtaboy107maandag 14 december 2015 @ 12:24
quote:
0s.gif Op maandag 14 december 2015 10:28 schreef Loekie1 het volgende:

Voor de fan: Coldplay sing three very boring songs
Counting Screws _O_ _O-
IAmKlootmaandag 14 december 2015 @ 12:56
quote:
0s.gif Op maandag 14 december 2015 10:28 schreef Loekie1 het volgende:
Ik kan yellow niet meer aanhoren. Maar de nieuwe is weer smullen. Van Hymn for the weekend kan ik tranen in m'n ogen krijgen, zo mooi. Coldplay op zijn best.
Ook heerlijk met de kerst. Zo wordt december voor mij wel vol te houden.

Recensenten zitten er weer eens helemaal naast.
Coldplay staat nu al op 2 in de album charts en ik denk dat Adele van de troon gestoten gaat worden.

Voor de fan: Coldplay sing three very boring songs
hoezo zitten recensenten ernaast, ze ventileren toch slechts hun mening. En dat de verkopen goed zijn betekent dat het grote publiek deze muziek slikt als mierzoete koek...chapeau
Neo-Mullenmaandag 14 december 2015 @ 13:04
quote:
0s.gif Op maandag 14 december 2015 12:56 schreef IAmKloot het volgende:

[..]

hoezo zitten recensenten ernaast, ze ventileren toch slechts hun mening. En dat de verkopen goed zijn betekent dat het grote publiek deze muziek slikt als mierzoete koek...chapeau
Ah kijk, de liefhebber wordt al in een hoekje gedreven door de eckto's.
Neo-Mullenmaandag 14 december 2015 @ 15:32
Al moet ik toch zeggen dat ik het ook maar een kut album vind. Geen enkel nummer komt verder dan de status "matig" :{
Heb ineens een stuk minder zin in het concert.
Apotheosemaandag 14 december 2015 @ 16:18
quote:
1s.gif Op maandag 14 december 2015 15:32 schreef Neo-Mullen het volgende:
Al moet ik toch zeggen dat ik het ook maar een kut album vind. Geen enkel nummer komt verder dan de status "matig" :{
Heb ineens een stuk minder zin in het concert.
nou niet zo sip. Wordt vast een feest ;) Het is ook de sfeer he :P En ik ben er ook :* :+
Neo-Mullenmaandag 14 december 2015 @ 16:42
quote:
0s.gif Op maandag 14 december 2015 16:18 schreef Apotheose het volgende:

[..]

nou niet zo sip. Wordt vast een feest ;) Het is ook de sfeer he :P En ik ben er ook :* :+
Ja daar heb je wel een punt :*
poiuytrmaandag 14 december 2015 @ 18:23
Ik vind het album iig beter dan dat ik Ghost Stories vond toen het uitkwam, dat vond ik eerst helemaal niks. Nu zijn het allemaal heerlijke nummers op Oceans na. Nu iig ook te luisteren op Spotify, wat was eigenlijk de reden dat ze het een week later daar "uitbrachten"? Betaal juist elke maand een x bedrag om artiesten te supporten, als dank daarvoor moest ik een week langer wachten.
richoliomaandag 14 december 2015 @ 18:40
Beetje stom album tot nu toe..
Spaardertjemaandag 14 december 2015 @ 18:40
Jeetje wat zijn die tickets duur op Seatwave!!
IAmKlootmaandag 14 december 2015 @ 18:49
wtf is een eckto?
Loekie1maandag 14 december 2015 @ 19:30
De plaat groeit. Ik heb hem al twee dagen op de repeat staan. Het is magisch. Ze weten wel wat ze doen.
DjinNdinsdag 15 december 2015 @ 20:03
quote:
1s.gif Op maandag 14 december 2015 15:32 schreef Neo-Mullen het volgende:
Al moet ik toch zeggen dat ik het ook maar een kut album vind. Geen enkel nummer komt verder dan de status "matig" :{
Heb ineens een stuk minder zin in het concert.
Als je je ticket(s) kwijt wil, hou ik me aanbevolen :P :D
Neo-Mullendinsdag 15 december 2015 @ 22:58
quote:
0s.gif Op dinsdag 15 december 2015 20:03 schreef DjinN het volgende:

[..]

Als je je ticket(s) kwijt wil, hou ik me aanbevolen :P :D
untitle.JPG

Ga jij niet? :o dacht dat jij als jarenlange fan echt wel van de partij zou zijn!
DjinNdinsdag 15 december 2015 @ 23:04
quote:
7s.gif Op dinsdag 15 december 2015 22:58 schreef Neo-Mullen het volgende:

[..]

[ afbeelding ]

Ga jij niet? :o dacht dat jij als jarenlange fan echt wel van de partij zou zijn!
Nouja dat was wel de bedoeling idd! Mijn vriend stond ruim vantevoren al in de wachtrij. Toen werd ie er ineenkeer uitgegooid, stond schijnbaar weer helemaal achteraan, toen werd ie er nog een keer uitgegooid, kreeg ie een foutmelding op de pagina, en uiteindelijk hadden we nog geen kaartjes ;/ Ik heb de Ticketservice gewoon echt totaal de grond in vervloekt.
Neo-Mullenwoensdag 16 december 2015 @ 20:17
quote:
0s.gif Op dinsdag 15 december 2015 23:04 schreef DjinN het volgende:

[..]

Nouja dat was wel de bedoeling idd! Mijn vriend stond ruim vantevoren al in de wachtrij. Toen werd ie er ineenkeer uitgegooid, stond schijnbaar weer helemaal achteraan, toen werd ie er nog een keer uitgegooid, kreeg ie een foutmelding op de pagina, en uiteindelijk hadden we nog geen kaartjes ;/ Ik heb de Ticketservice gewoon echt totaal de grond in vervloekt.
Heel kut inderdaad, heb met het eerste concert ook lopen vloeken en tieren op dat T.icketmaster (punt, want ik ga geen reclameinkomsten genereren). Zo'n groot bedrijf met een miljoenenomzet en dan zo knullig falen :{
Is viagogo of ticketswap geen optie? Ik weet dat je daar wel belachelijk voor betaalt, maar misschien biedt het je een uitkomst :?

[ Bericht 1% gewijzigd door Neo-Mullen op 17-12-2015 19:40:09 ]
Loekie1donderdag 17 december 2015 @ 17:52
Zijn de kaartjes echt 350 euro?
MissLunadonderdag 17 december 2015 @ 17:55
quote:
0s.gif Op donderdag 17 december 2015 17:52 schreef Loekie1 het volgende:
Zijn de kaartjes echt 350 euro?
Nee. Op Seatwave wel waarschijnlijk. :').
Ame_thystzaterdag 2 januari 2016 @ 20:07
Nieuwe clip
indiaantje89maandag 8 februari 2016 @ 09:31
Hoe deden ze het op de superbowl :P?
Neo-Mullenmaandag 8 februari 2016 @ 10:07
Kapt-Ruigbaarddinsdag 9 februari 2016 @ 10:58
quote:
0s.gif Op maandag 8 februari 2016 09:31 schreef indiaantje89 het volgende:
Hoe deden ze het op de superbowl :P?
Was nogal pijnlijk voor ze ben ik bang...
#ANONIEMdinsdag 9 februari 2016 @ 14:53
quote:
0s.gif Op maandag 8 februari 2016 09:31 schreef indiaantje89 het volgende:
Hoe deden ze het op de superbowl :P?
Nog maar één keer teruggezien, maar vond het best wel tof. Anders dan alle poeha die normaal de boventoon heeft. Vond het wel een feestje. Toegevoegde waarde van Bruno Mars en Beyonce vond ik wel wat minder. Die hadden toch best nog wel een aandeel in het geheel. Te groot, vind ik.
indiaantje89dinsdag 9 februari 2016 @ 14:57
Ik heb ook terug gekeken. Het was voor mij iets teveel over de top Amerikaans. Zeker met dat "nep publiek" erbij.

Ik ben helemaal niet van het uitzinnige Coldplay eigenlijk. Geef mij maar toch meer het wat oudere ingetogen werk.
Apotheosedinsdag 9 februari 2016 @ 15:24
quote:
3s.gif Op donderdag 17 december 2015 17:55 schreef MissLuna het volgende:

[..]

Nee. Op Seatwave wel waarschijnlijk. :').
:D
IAmKlootdinsdag 9 februari 2016 @ 16:03
quote:
0s.gif Op dinsdag 9 februari 2016 14:57 schreef indiaantje89 het volgende:
Ik heb ook terug gekeken. Het was voor mij iets teveel over de top Amerikaans. Zeker met dat "nep publiek" erbij.

Ik ben helemaal niet van het uitzinnige Coldplay eigenlijk. Geef mij maar toch meer het wat oudere ingetogen werk.
je zag Chris Martin denken...zoooo we hebben het echt gemaakt
indiaantje89dinsdag 9 februari 2016 @ 17:03
quote:
0s.gif Op dinsdag 9 februari 2016 16:03 schreef IAmKloot het volgende:

[..]

je zag Chris Martin denken...zoooo we hebben het echt gemaakt
Nouja dat ken je ook niet ontkennen natuurlijk.
IAmKlootdinsdag 9 februari 2016 @ 17:56
quote:
0s.gif Op dinsdag 9 februari 2016 17:03 schreef indiaantje89 het volgende:

[..]

Nouja dat ken je ook niet ontkennen natuurlijk.
nee zeker niet
richoliodinsdag 9 februari 2016 @ 18:15
Ik vond het maar matig ;( Coldplay pakt sowieso al uit met hun shows, maar dan zou je denken dat het met de 50e Superbowl toch nog wat toffer zou worden. Bleek echt mee te vallen en Chris zong niet op zijn best.

Bruno Mars vond ik tof, Beyonce vind ik helemaal niks.
indiaantje89dinsdag 9 februari 2016 @ 18:56
Ja heb hem wel eens beter gehoord ja.

Ma dacht dat de Super Bowl altijd een playback moest zijn toch?
motorbloempjedinsdag 9 februari 2016 @ 19:01
Ik vond 't er vooral erg leuk uitzien, hij had 't lekker naar z'n zin, en het publiek ook zo te zien :@ maargoed. Ben verder ook geen kenner ofzo.
indiaantje89dinsdag 9 februari 2016 @ 22:24
Tsja toch mis ik wel een beetje de oude Coldplay :P.

Zat net de clip van Yellow te bekijken... wat een low budget videoclip voor wat later zo'n grote band zou worden.

Idem geld voor Shivers :P.
Tommekedonderdag 11 februari 2016 @ 21:12
Dit is toch wel mooi;

http://www.nfl.com/videos(...)nes-at-Super-Bowl-50

Heb zoveel zin in het concert 24 juni!
JochemPvrijdag 1 april 2016 @ 22:04
http://www.setlist.fm/set(...)entina-4bf0677a.html

Politik _O_
MacorgaZvrijdag 1 april 2016 @ 22:25
Oef, die album-verdeling....
Ik snáp het, maar toch vind ik het zó jammer... ;(

Alhoewel, ik heb niet eens kaarten :P.
Tommekedinsdag 12 april 2016 @ 08:58
quote:
Op Youtube staan wat crappy beelden:


Leuke setlist, ik heb er echt zin in!
Neo-Mullenwoensdag 13 april 2016 @ 09:37
quote:
Ze spelen O :o!! O+
En ik wil dat ze Amsterdam spelen de 23 en 24e :D
chansadreswoensdag 13 april 2016 @ 09:40
quote:
1s.gif Op woensdag 13 april 2016 09:37 schreef Neo-Mullen het volgende:

[..]

Ze spelen O :o!! O+
En ik wil dat ze Amsterdam spelen de 23 en 24e :D
Ze spelen het wel van tape dus niet live ;)
Apotheosewoensdag 13 april 2016 @ 09:55
quote:
1s.gif Op woensdag 13 april 2016 09:37 schreef Neo-Mullen het volgende:

[..]

Ze spelen O :o!! O+
En ik wil dat ze Amsterdam spelen de 23 en 24e :D
jaa!! Eensch O+
richoliowoensdag 13 april 2016 @ 11:05
Ik hoop op veel van Parachutes en A Rush Of Blood To The Head
Lunizaterdag 16 april 2016 @ 20:13
quote:
17s.gif Op woensdag 13 april 2016 11:05 schreef richolio het volgende:
Ik hoop op veel van Parachutes en A Rush Of Blood To The Head
Het zal wel bij hopen blijven.
richoliozaterdag 16 april 2016 @ 20:14
quote:
1s.gif Op zaterdag 16 april 2016 20:13 schreef Luni het volgende:

[..]

Het zal wel bij hopen blijven.
Oke thanks
BobWdinsdag 17 mei 2016 @ 13:48
Mooie video :)

CoExistdonderdag 19 mei 2016 @ 21:29
quote:
Jezus wat een kut videoclip.
Ik vind ze steeds inspiratielozer worden eigenlijk.
Al dat neppe blije gedoe de hele tijd.

Volgende maand al naar de ArenA trouwens.
#ANONIEMdonderdag 19 mei 2016 @ 22:32
Kan Coldplay en/of Chris Martin niet gewoon heel ver oprotten. Laatst weer met z'n teasende interview dat hij zich niet kon voorstellen dat er ooit nog weer een nieuw album zal verschijnen.
CoExistdonderdag 19 mei 2016 @ 23:36
quote:
0s.gif Op donderdag 19 mei 2016 22:32 schreef MCH het volgende:
Kan Coldplay en/of Chris Martin niet gewoon heel ver oprotten. Laatst weer met z'n teasende interview dat hij zich niet kon voorstellen dat er ooit nog weer een nieuw album zal verschijnen.
Och alweer?

Schijnheilig kereltje is het ook geworden.
Zo sneu omdat na elk nieuw album te zeggen.

Ik heb veld tickets voor de 24 juni maar ik snap eigenlijk ook niet eens meer waarom ik ga.
Ik vind ze sinds X&Y al niet meer relevant.
Neo-Mullenvrijdag 20 mei 2016 @ 09:14
Oké, dan ga weg ofzo :')
#ANONIEMvrijdag 20 mei 2016 @ 09:22
quote:
1s.gif Op donderdag 19 mei 2016 23:36 schreef CoExist het volgende:

[..]

Och alweer?

Schijnheilig kereltje is het ook geworden.
Zo sneu omdat na elk nieuw album te zeggen.

Ik heb veld tickets voor de 24 juni maar ik snap eigenlijk ook niet eens meer waarom ik ga.
Ik vind ze sinds X&Y al niet meer relevant.
Geef aan mij dan!
motorbloempjevrijdag 20 mei 2016 @ 09:23
Ik vind 't een mooie clip :@ O+
Bronsonvrijdag 20 mei 2016 @ 09:31
quote:
1s.gif Op donderdag 19 mei 2016 23:36 schreef CoExist het volgende:

[..]

Och alweer?

Schijnheilig kereltje is het ook geworden.
Zo sneu omdat na elk nieuw album te zeggen.

Ik heb veld tickets voor de 24 juni maar ik snap eigenlijk ook niet eens meer waarom ik ga.
Ik vind ze sinds X&Y al niet meer relevant.
Ga je daar straks als een zuurpruim op het veld staan ja? :')
Apotheosevrijdag 20 mei 2016 @ 09:52
quote:
0s.gif Op vrijdag 20 mei 2016 09:23 schreef motorbloempje het volgende:
Ik vind 't een mooie clip :@ O+
me too.
SevenWonderszondag 22 mei 2016 @ 20:25
quote:
1s.gif Op donderdag 19 mei 2016 23:36 schreef CoExist het volgende:

[..]

Ik heb veld tickets voor de 24 juni maar ik snap eigenlijk ook niet eens meer waarom ik ga.
Ik vind ze sinds X&Y al niet meer relevant.
Ik neem ze graag van je over ...
richoliozondag 22 mei 2016 @ 20:28
Je lijkt er niet veel zin in te hebben, CoExist. Geef de tickets dan aan iemand die ze nog wel relevant vindt anders?

[ Bericht 0% gewijzigd door richolio op 22-05-2016 20:37:52 ]
#ANONIEMzondag 22 mei 2016 @ 20:28
quote:
1s.gif Op donderdag 19 mei 2016 23:36 schreef CoExist het volgende:

[..]

Och alweer?

Schijnheilig kereltje is het ook geworden.
Zo sneu omdat na elk nieuw album te zeggen.

Ik heb veld tickets voor de 24 juni maar ik snap eigenlijk ook niet eens meer waarom ik ga.
Ik vind ze sinds X&Y al niet meer relevant.
Ach, ze zijn in ieder geval gestopt met een rockband imiteren en hebben nu de matige simpele popdeuntjes geheel omarmd
CoExistzondag 22 mei 2016 @ 22:26
Yeah... Ik ga tickets van ¤85,- waar voor ik 3 uur achter m'n PC heb gezeten effe weg geven... :')

Tuurlijk heb ik wel zin in een Coldplay concert. Het word m'n 5e ofzo. Lekker vooraan staan met 2 kornuiten en vooral genieten van hun oudere werk.

Ik vind het alleen onbegrijpelijk welke muzikale kant ze zijn opgegaan. Maar dat is hun goed recht natuurlijk. Ik houd persoonlijk meer van hun breekbare liedjes in een wat sobere setting i.p.v. dat overdreven blije color run gedoe.

Maar goed, ik heb nergens setlists of video's bekeken. Laat het wel over me heen komen.

[ Bericht 0% gewijzigd door CoExist op 23-05-2016 11:55:06 ]
Apotheosemaandag 23 mei 2016 @ 09:56
^ heb ik ook wel hoor. Die kleinere liedjes, zoals ook op Ghost Stories, vind ik zelf ook mooier. Raakt me meer. Maar aan de andere kant: als ze alleen maar zulke liedjes zouden maken zou het me ook gaan vervelen. En het album A Head Full of Dreams heeft ook wel van alles wat. Fun en Everglow zijn weer wat kleiner dan een Adventures of a Lifetime of Hymn for the Weekend. Het is maar net in welke mood je bent.
luukertmaandag 23 mei 2016 @ 12:25
In verschillende lijstjes heb ik o.a. politik, see you soon, shiver, don't panic voorbij zien komen dus ik laat me verassen :)
Tommekemaandag 23 mei 2016 @ 13:35
quote:
0s.gif Op maandag 23 mei 2016 12:25 schreef luukert het volgende:
In verschillende lijstjes heb ik o.a. politik, see you soon, shiver, don't panic voorbij zien komen dus ik laat me verassen :)
Volgens mij wordt het wel een mooie mix tussen oud en nieuw.

Ik heb er echt zin in!
Neo-Mullendonderdag 2 juni 2016 @ 16:49
Nog 22 dagen! Man ik heb er zin in :D
Zit zelf op rij 1 of 2 qua zitplaats. Hoop dat de mensen wel staan, want zitten tijdens een show is :')
Iemand ervaring mee met stadionconcerten?
CoExistdonderdag 2 juni 2016 @ 17:19
quote:
7s.gif Op donderdag 2 juni 2016 16:49 schreef Neo-Mullen het volgende:
Nog 22 dagen! Man ik heb er zin in :D
Zit zelf op rij 1 of 2 qua zitplaats. Hoop dat de mensen wel staan, want zitten tijdens een show is :')
Iemand ervaring mee met stadionconcerten?
Ik heb altijd alleen maar gestaan bij stadion concerten (ArenA, De Kuip, GelreDome, Wembley, Stade Roi Baudouin) die ik heb bezocht. Dat hoort er gewoon bij vind ik.
Mijn ervaring is dat het tribune publiek vaak wel gaat staan. Meestal duurt het wel een paar nummers voordat ze echt opgewarmd zijn maar daarna gaat dak er vaak wel af.
Al heb ik wel eens van vrinden gehoord dat ze commentaar kregen van de mensen achter hun. Zou ik mij persoonlijk niets van aantrekken.

Nu heb ik in een grijs verleden wel eens gewerkt in de Amsterdam ArenA, en als je bovenin in de nok op zo'n plastic kuipstoeltje gaat staan dan heb je wel lef.
Apotheosevrijdag 3 juni 2016 @ 12:42
quote:
1s.gif Op donderdag 2 juni 2016 17:19 schreef CoExist het volgende:

[..]

Ik heb altijd alleen maar gestaan bij stadion concerten (ArenA, De Kuip, GelreDome, Wembley, Stade Roi Baudouin) die ik heb bezocht. Dat hoort er gewoon bij vind ik.
Mijn ervaring is dat het tribune publiek vaak wel gaat staan. Meestal duurt het wel een paar nummers voordat ze echt opgewarmd zijn maar daarna gaat dak er vaak wel af.
Al heb ik wel eens van vrinden gehoord dat ze commentaar kregen van de mensen achter hun. Zou ik mij persoonlijk niets van aantrekken.

Nu heb ik in een grijs verleden wel eens gewerkt in de Amsterdam ArenA, en als je bovenin in de nok op zo'n plastic kuipstoeltje gaat staan dan heb je wel lef.
voordeel van tribune en staan, is dat die lui achter je een tree hoger staan. Dus die kijken over je heen (mits je 2 meter bent :P ).

Wij hiero hebben staanplaatsen op de 24e. :)
CoExistmaandag 20 juni 2016 @ 19:36
Voor de fans zonder ticket.

quote:
Concert Coldplay integraal te horen op 3FM

De Britse band Coldplay staat donderdag en vrijdag in een uitverkochte Amsterdam Arena. Het concert van de eerste dag is vrijdagavond in zijn geheel te horen op NPO 3FM.
Wie geen kaartje heeft bemachtigd of het concert nog een keer terug wil terugluisteren, kan van 20.00 en 22.00 uur terecht op de radiozender.
De show wordt aangevuld met onder meer sfeerverslagen en interviews.
De band doet ons land aan in het kader van de A Head Full of Dreams-tour, na het uitkomen van het zevende gelijknamige album. De beide concerten trekken gezamenlijk maar liefst 104.000 fans.
Concert Coldplay integraal te horen op 3FM
http://nu.nl/entertainmen(...)graal-horen-3fm.html
Neo-Mullenmaandag 20 juni 2016 @ 21:23
Heb er zoveel zin in :9 heb expres nog nergens gekeken naar de setlists zodat ik vrijdagavond verrast wordt :D wel nog een paar keer wat lyrics doornemen :')
Tommekemaandag 20 juni 2016 @ 21:48
Het stadion gaat om 17u al open. Hoe laat gaan jullie er heen? M'n chick en ik hebben veldkaarten en willen niet helemaal achteraan staan.
Apotheosemaandag 20 juni 2016 @ 22:29
quote:
0s.gif Op maandag 20 juni 2016 21:48 schreef Tommeke het volgende:
Het stadion gaat om 17u al open. Hoe laat gaan jullie er heen? M'n chick en ik hebben veldkaarten en willen niet helemaal achteraan staan.
ja kut inderdaad. En dan komt coldplay pas om kwart voor 9 ofzo. :N Wij zijn er ook nog niet om 5pm. Misschien eerder uur of half 7, 7pm (ivm werk).

Hoe is dat, zo'n concert in een stadion en dan veldplekken? Sta je in elkaars intieme zone of heb je nog iets van een beetje ruimte om te kunnen bewegen? :P (mn eerste concert los van pinkpop :@ )
#ANONIEMmaandag 20 juni 2016 @ 22:31
quote:
0s.gif Op maandag 20 juni 2016 22:29 schreef Apotheose het volgende:

[..]

ja kut inderdaad. En dan komt coldplay pas om kwart voor 9 ofzo. :N Wij zijn er ook nog niet om 5pm. Misschien eerder uur of half 7, 7pm (ivm werk).

Hoe is dat, zo'n concert in een stadion en dan veldplekken? Sta je in elkaars intieme zone of heb je nog iets van een beetje ruimte om te kunnen bewegen? :P (mn eerste concert los van pinkpop :@ )
Hoe verder vooraan hoe minder personal space.
Apotheosemaandag 20 juni 2016 @ 23:32
quote:
0s.gif Op maandag 20 juni 2016 22:31 schreef MCH het volgende:

[..]

Hoe verder vooraan hoe minder personal space.
tumblr_nvquc14Dcj1s9y3qio2_500.gif
luukertdinsdag 21 juni 2016 @ 00:28
Vond het in 2012 wel meevallen, zelfs in de golden circle. Het is natuurlijk wel zo dat daar ook maar een x-aantal mensen werd toegelaten..
viceversadinsdag 21 juni 2016 @ 22:20
Vrijdag O+

Ben benieuwd hoe het geluid gaat zijn.
Xilantofwoensdag 22 juni 2016 @ 18:14
quote:
0s.gif Op dinsdag 21 juni 2016 22:20 schreef viceversa het volgende:
Vrijdag O+

Ben benieuwd hoe het geluid gaat zijn.
idem!
SevenWonderswoensdag 22 juni 2016 @ 18:28
quote:
0s.gif Op dinsdag 21 juni 2016 22:20 schreef viceversa het volgende:
Vrijdag O+

Ben benieuwd hoe het geluid gaat zijn.
Amsterdam Arena Kwaliteit :-)
Apotheosewoensdag 22 juni 2016 @ 19:10
stel er komt een dikke (onweers)bui... gaat het dak dan dicht of is het al dicht? :@ *eerste concert arena
richoliowoensdag 22 juni 2016 @ 19:11
quote:
0s.gif Op woensdag 22 juni 2016 19:10 schreef Apotheose het volgende:
stel er komt een dikke (onweers)bui... gaat het dak dan dicht of is het al dicht? :@ *eerste concert arena
Is al dicht denk ik, maar weet niet zeker
BobWwoensdag 22 juni 2016 @ 19:16
quote:
0s.gif Op woensdag 22 juni 2016 19:10 schreef Apotheose het volgende:
stel er komt een dikke (onweers)bui... gaat het dak dan dicht of is het al dicht? :@ *eerste concert arena
Dak schijnt sowieso dicht te gaan. Kan wel warm worden binnen denk ik :P
Bronsonwoensdag 22 juni 2016 @ 19:16
Ik denk dat verstandiger is om vrijdag met de trein te komen of niet? Gezien er ook een evenement in de Ziggodome is.
Deisyywoensdag 22 juni 2016 @ 19:18
quote:
0s.gif Op woensdag 22 juni 2016 19:10 schreef Apotheose het volgende:
stel er komt een dikke (onweers)bui... gaat het dak dan dicht of is het al dicht? :@ *eerste concert arena
Daar heb ik gisteren ook even naar gezocht, maar tijdens een concert blijkt het dak van de Arena altijd dicht te zijn, dit vanwege geluidsoverlast en als het dak ineens dicht zou moeten als het onverwachts gaat regenen schijnt dat veel te lang te duren.

Ik ga morgen voor de derde keer naar Coldplay *O*
Tommekewoensdag 22 juni 2016 @ 23:10
quote:
5s.gif Op woensdag 22 juni 2016 19:16 schreef Bronson het volgende:
Ik denk dat verstandiger is om vrijdag met de trein te komen of niet? Gezien er ook een evenement in de Ziggodome is.
Ik ga met de auto, maar zet hem ergens achter Strandvliet neer denk ik.
Neo-Mullenwoensdag 22 juni 2016 @ 23:30
Vrijdag in de vroege middag naar Amsterdam, beetje de toerist in eigen land uithangen. Dan wat eten en rond half 7/7u het stadion in. Hebben toch zitplekken dus geen gehaast. Schijnen van 2045 tot 2245 te spelen, 2u durend concert :9~
En daarna lekker naar ons hotel gaan en gelijk op een vers opgemaakt bed te ploffen O+

4e keer Coldplay trouwens, na Goffertpark, Pinkpop en Ahoy :)
Fascinationwoensdag 22 juni 2016 @ 23:37
quote:
1s.gif Op woensdag 22 juni 2016 23:30 schreef Neo-Mullen het volgende:
Vrijdag in de vroege middag naar Amsterdam, beetje de toerist in eigen land uithangen. Dan wat eten en rond half 7/7u het stadion in. Hebben toch zitplekken dus geen gehaast. Schijnen van 2045 tot 2245 te spelen, 2u durend concert :9~
En daarna lekker naar ons hotel gaan en gelijk op een vers opgemaakt bed te ploffen O+

4e keer Coldplay trouwens, na Goffertpark, Pinkpop en Ahoy :)
Wel haasten zodat je Coldplay bij RTL late night niet hoeft te missen.
BobWdonderdag 23 juni 2016 @ 01:20
Ik donderdag voor de 3e keer. Goffertpark in 2009, Ahoy in 2011 en nu dus Arena *O*
Apotheosedonderdag 23 juni 2016 @ 09:53
quote:
0s.gif Op woensdag 22 juni 2016 19:16 schreef BobW het volgende:

[..]

Dak schijnt sowieso dicht te gaan. Kan wel warm worden binnen denk ik :P
ja dat zal dan inderdaad best... :P Lekker hutje mutje op elkaar.
tompsv18donderdag 23 juni 2016 @ 10:10
quote:
1s.gif Op woensdag 22 juni 2016 23:30 schreef Neo-Mullen het volgende:
Schijnen van 2045 tot 2245 te spelen, 2u durend concert :9~
Ik vind dat vrij kort of ligt dat aan mij? Bruce Springsteen stond 3,5u op het Malieveld..
Neo-Mullendonderdag 23 juni 2016 @ 11:16
quote:
0s.gif Op donderdag 23 juni 2016 10:10 schreef tompsv18 het volgende:

[..]

Ik vind dat vrij kort of ligt dat aan mij? Bruce Springsteen stond 3,5u op het Malieveld..
Rihanna trad vorige week geloof ik maar anderhalf uur op. Ben ooit naar een Linkin Park concert geweest dat na een uur en 20 minuten ophield. Volgens mij is 2u best prima en zijn langere concerten meer uitzondering dan regel.
Wat mij betreft mogen ze ook 3,5u spelen hoor :D
indiaantje89donderdag 23 juni 2016 @ 15:38
Morgen is het zo ver, ben benieuwd :)
Neo-Mullendonderdag 23 juni 2016 @ 16:01
Iedereen die vandaag gaat: veel plezier :*
Urquhartdonderdag 23 juni 2016 @ 18:52
Morgen! Zin in :)
Deisyydonderdag 23 juni 2016 @ 18:54
Het is warm in de Arena :D
Apotheosedonderdag 23 juni 2016 @ 19:02
quote:
1s.gif Op donderdag 23 juni 2016 18:54 schreef Deisyy het volgende:
Het is warm in de Arena :D
ben jij er nu? :D
boriqdonderdag 23 juni 2016 @ 19:04
quote:
1s.gif Op donderdag 23 juni 2016 18:54 schreef Deisyy het volgende:
Het is warm in de Arena :D
Dit dus :D
Tommekedonderdag 23 juni 2016 @ 21:37
Zie op twitter veel mooie foto's. Op periscope is het live te volgen, maar ik laat me liever verrassen morgen ;)
Wel bizar veel fileleed, dus morgen op tijd weg!

Overigens schijnt het geluid acceptabel te zijn.
richoliodonderdag 23 juni 2016 @ 21:38
Ik hoor juist weer dat het geluid wederom bagger schijnt te zijn.. Zonde :N

Hoop dat het meevalt.
bloodymary1donderdag 23 juni 2016 @ 23:12
quote:
1s.gif Op donderdag 23 juni 2016 21:38 schreef richolio het volgende:
Ik hoor juist weer dat het geluid wederom bagger schijnt te zijn.. Zonde :N

Hoop dat het meevalt.
Dat is toch nog nooit anders geweest in de Arena? Reden om daar nooit naar een concert te gaan.
#ANONIEMdonderdag 23 juni 2016 @ 23:13
quote:
0s.gif Op donderdag 23 juni 2016 21:37 schreef Tommeke het volgende:
Zie op twitter veel mooie foto's. Op periscope is het live te volgen, maar ik laat me liever verrassen morgen ;)
Wel bizar veel fileleed, dus morgen op tijd weg!

Overigens schijnt het geluid acceptabel te zijn.
Pak gewoon de trein man. Laatste trein naar 050 gaat om half 1. Groepsticket kopen a 7 eu per stuk.
#ANONIEMdonderdag 23 juni 2016 @ 23:14
quote:
0s.gif Op donderdag 23 juni 2016 10:10 schreef tompsv18 het volgende:

[..]

Ik vind dat vrij kort of ligt dat aan mij? Bruce Springsteen stond 3,5u op het Malieveld..
Dat is gewoon normaal.
Tommekedonderdag 23 juni 2016 @ 23:28
quote:
0s.gif Op donderdag 23 juni 2016 23:13 schreef MCH het volgende:

[..]

Pak gewoon de trein man. Laatste trein naar 050 gaat om half 1. Groepsticket kopen a 7 eu per stuk.
We zijn met z'n tweeën en ik haat de trein.
#ANONIEMdonderdag 23 juni 2016 @ 23:28
quote:
1s.gif Op donderdag 23 juni 2016 23:28 schreef Tommeke het volgende:

[..]

We zijn met z'n tweeën en ik haat de trein.
Dan maar lekker in de file staan en duur geld betalen voor de benzine.
Tommekedonderdag 23 juni 2016 @ 23:29
Die 3,5 uur van Springsteen is echt lang. Ik vind 2u ook wel gemiddeld/normaal.
Tommekedonderdag 23 juni 2016 @ 23:30
quote:
0s.gif Op donderdag 23 juni 2016 23:28 schreef MCH het volgende:

[..]

Dan maar lekker in de file staan en duur geld betalen voor de benzine.
Beter dan in zo'n klotetrein met vertraging, lawaaierige paupers en slechte stoelen ;)
#ANONIEMdonderdag 23 juni 2016 @ 23:30
quote:
1s.gif Op donderdag 23 juni 2016 23:30 schreef Tommeke het volgende:

[..]

Beter dan in zo'n klotetrein met vertraging, lawaaierige paupers en slechte stoelen ;)
Dat is sfeerverhogend. Kun je alvast liederen zingen met andere huisvrouwen in de trein.
Pino112donderdag 23 juni 2016 @ 23:47
quote:
0s.gif Op donderdag 23 juni 2016 23:12 schreef bloodymary1 het volgende:

[..]

Dat is toch nog nooit anders geweest in de Arena? Reden om daar nooit naar een concert te gaan.
Dit. Hoor je bij elk concert idd.
#ANONIEMdonderdag 23 juni 2016 @ 23:49
Dus is het nogal uitgekauwen om daar weer over te beginnen als er een concert is in de Arena. Er is nou eenmaal geen andere locatie in NL voor een band van dit formaat.
CoExistvrijdag 24 juni 2016 @ 00:15
quote:
0s.gif Op donderdag 23 juni 2016 23:49 schreef MCH het volgende:
Dus is het nogal uitgekauwen om daar weer over te beginnen als er een concert is in de Arena. Er is nou eenmaal geen andere locatie in NL voor een band van dit formaat.
Heus wel... Minder geld willen verdienen en optreden in de Ziggodome. Zoals U2 met 4 concerten.
Neo-Mullenvrijdag 24 juni 2016 @ 00:17
Ja hoi, ze treden morgen voor de tweede keer op in de Arena, dus geen Ziggodome.
Geluid zal niet zo zuiver zijn als Ziggodome, maar dat is nou eenmaal zo. Als dat de grootste zorgen van de dag zijn, valt het allemaal nog wel mee :7

edit: die tags bij het typen van die zaadprovider :') man man man
#ANONIEMvrijdag 24 juni 2016 @ 00:17
quote:
1s.gif Op vrijdag 24 juni 2016 00:15 schreef CoExist het volgende:

[..]

Heus wel... Minder geld willen verdienen en optreden in de Ziggodome. Zoals U2 met 4 concerten.
Die concerten waren in september. Dan is de Arena niet beschikbaar.
JochemPvrijdag 24 juni 2016 @ 08:24
quote:
1s.gif Op vrijdag 24 juni 2016 00:15 schreef CoExist het volgende:

[..]

Heus wel... Minder geld willen verdienen en optreden in de Ziggodome. Zoals U2 met 4 concerten.
Dat gaat natuurlijk niet. Ze doen een stadiontour en die hele stadionproductie past niet in de Ziggo Dome.

Het was trouwens echt fantastisch gisteren, veel beter dan ik had gehoopt/verwacht. Het geluid viel me ook echt alles mee, alleen bij Birds klonk het niet echt lekker.
Bronsonvrijdag 24 juni 2016 @ 08:24
quote:
0s.gif Op vrijdag 24 juni 2016 08:24 schreef JochemP het volgende:

[..]

Dat gaat natuurlijk niet. Ze doen een stadiontour en die hele stadionproductie past niet in de Ziggo Dome.

Het was trouwens echt fantastisch gisteren, veel beter dan ik had gehoopt/verwacht. Het geluid viel me ook echt alles mee, alleen bij Birds klonk het niet echt lekker.
Met de auto of de trein gekomen?
CoExistvrijdag 24 juni 2016 @ 08:57
Coldplay - A Head Full Of Dreams Tour @ Amsterdam Arena 23/06/2016

SPOILER
A Head Full Of Dreams (extended intro with Charlie Chaplin speech)
Yellow
Every Teardrop Is A Waterfall
The Scientist
Birds (with "Oceans" excerpt in intro)
Paradise (with Tiësto remix outro)

B-stage:
Always In My Head
Princess Of China
Everglow

A-stage:
Clocks (with "Army Of One" excerpt in intro)
Midnight (partial)
Charlie Brown
Hymn For The Weekend
Fix You (with "Midnight" excerpt in intro)
Heroes (David Bowie cover)
Viva La Vida
Adventure Of A Lifetime

C-stage:
Kaleidoscope (extended)
In My Place (audience request song; acoustic)
Til Kingdom Come (with a snippet of "I Walk The… more )

A-stage:
Amazing Day (extended intro)
A Sky Full Of Stars
Up&Up
O (Reprise)
JochemPvrijdag 24 juni 2016 @ 09:21
quote:
0s.gif Op vrijdag 24 juni 2016 08:24 schreef Bronson het volgende:

[..]

Met de auto of de trein gekomen?
Trein :)
#ANONIEMvrijdag 24 juni 2016 @ 09:22
Wat is A / B / C stage?
Bronsonvrijdag 24 juni 2016 @ 09:24
quote:
0s.gif Op vrijdag 24 juni 2016 09:21 schreef JochemP het volgende:

[..]

Trein :)
Hoe was de terugweg?
raptorixvrijdag 24 juni 2016 @ 09:32
quote:
0s.gif Op donderdag 23 juni 2016 23:49 schreef MCH het volgende:
Dus is het nogal uitgekauwen om daar weer over te beginnen als er een concert is in de Arena. Er is nou eenmaal geen andere locatie in NL voor een band van dit formaat.
De Kuip had vroeger ook best veel concerten.
JochemPvrijdag 24 juni 2016 @ 09:33
quote:
0s.gif Op vrijdag 24 juni 2016 09:24 schreef Bronson het volgende:

[..]

Hoe was de terugweg?
Heel druk, eventjes afzien (halfuur in de rij staan voor de poortjes bij de metro), maar als je eenmaal in de metro zit is het ergste voorbij.

Misschien is het sneller om te lopen naar metrostation Strandvliet of Duivendrecht, maar dat durf ik niet met zekerheid te zeggen :P
Lunivrijdag 24 juni 2016 @ 09:56
quote:
0s.gif Op donderdag 23 juni 2016 23:12 schreef bloodymary1 het volgende:

[..]

Dat is toch nog nooit anders geweest in de Arena? Reden om daar nooit naar een concert te gaan.
U2 360 tour was het goed
Lunivrijdag 24 juni 2016 @ 09:58
quote:
0s.gif Op donderdag 23 juni 2016 23:49 schreef MCH het volgende:
Dus is het nogal uitgekauwen om daar weer over te beginnen als er een concert is in de Arena. Er is nou eenmaal geen andere locatie in NL voor een band van dit formaat.
De Kuip, Malieveld, Goffertpark
Lunivrijdag 24 juni 2016 @ 10:00
quote:
7s.gif Op vrijdag 24 juni 2016 00:17 schreef Neo-Mullen het volgende:
Geluid zal niet zo zuiver zijn als Ziggodome, maar dat is nou eenmaal zo. Als dat de grootste zorgen van de dag zijn, valt het allemaal nog wel mee :7

:D Toch wel een van de belangrijkste dingen voor een goed concert.
Bronsonvrijdag 24 juni 2016 @ 10:09
quote:
0s.gif Op vrijdag 24 juni 2016 09:33 schreef JochemP het volgende:

[..]

Heel druk, eventjes afzien (halfuur in de rij staan voor de poortjes bij de metro), maar als je eenmaal in de metro zit is het ergste voorbij.

Misschien is het sneller om te lopen naar metrostation Strandvliet of Duivendrecht, maar dat durf ik niet met zekerheid te zeggen :P
Ja dat idee had ik ook, gewoon bij Duivendrecht opstappen.
MacorgaZvrijdag 24 juni 2016 @ 10:31
quote:
0s.gif Op vrijdag 24 juni 2016 10:00 schreef Luni het volgende:

[..]

:D Toch wel een van de belangrijkste dingen voor een goed concert.
Dat lijkt mij ook, grappig dat er zoveel Arena-apologists zijn die voor een fucking MUZIEKconcert gaan zeggen dat "het geluid niet zo zuiver is, maarja, boeien".
bloodymary1vrijdag 24 juni 2016 @ 10:34
quote:
10s.gif Op vrijdag 24 juni 2016 10:31 schreef MacorgaZ het volgende:

[..]

Dat lijkt mij ook, grappig dat er zoveel Arena-apologists zijn die voor een fucking MUZIEKconcert gaan zeggen dat "het geluid niet zo zuiver is, maarja, boeien".
Ja dat snap ik ook niet. Dat kan echt mijn hele concert verpesten als het geluid slecht is.
#ANONIEMvrijdag 24 juni 2016 @ 10:47
quote:
0s.gif Op vrijdag 24 juni 2016 10:34 schreef bloodymary1 het volgende:

[..]

Ja dat snap ik ook niet. Dat kan echt mijn hele concert verpesten als het geluid slecht is.
Ga dan ook gewoon vooraan bij het podium staan. Daar is het geluid altijd wel goed.
#ANONIEMvrijdag 24 juni 2016 @ 10:48
quote:
0s.gif Op vrijdag 24 juni 2016 09:58 schreef Luni het volgende:

[..]

De Kuip, Malieveld, Goffertpark
Ik snap niet waarom je de Kuip nog zegt als ik net zeg dat de Arena in september niet beschikbaar is.
#ANONIEMvrijdag 24 juni 2016 @ 10:48
Bovendien, je ziet vaak als een band een stadium tour aankondigt dat - je zou het niet verwachten - alle concerten in stadions zijn.
Neo-Mullenvrijdag 24 juni 2016 @ 10:54
quote:
10s.gif Op vrijdag 24 juni 2016 10:31 schreef MacorgaZ het volgende:

[..]

Dat lijkt mij ook, grappig dat er zoveel Arena-apologists zijn die voor een fucking MUZIEKconcert gaan zeggen dat "het geluid niet zo zuiver is, maarja, boeien".
Ja, want gaan janken op fok gaat helpen :')
Ik kies ervoor om gezonde voorpret te hebben en straks gewoon te gaan genieten, wetend dat het geluid misschien beter kan. Gelukkig zijn is een keuze :*
CoExistvrijdag 24 juni 2016 @ 11:03
http://www.volkskrant.nl/(...)-euforisch~a4326727/

http://www.ad.nl/show/gedenkwaardig-spektakel-coldplay~af695da9/

http://www.telegraaf.nl/f(...)nalt_in_Arena__.html
Bronsonvrijdag 24 juni 2016 @ 11:05
quote:
Valt mij niks tegen.
Bronsonvrijdag 24 juni 2016 @ 11:05
quote:
1s.gif Op vrijdag 24 juni 2016 10:54 schreef Neo-Mullen het volgende:

[..]

Ja, want gaan janken op fok gaat helpen :')
Ik kies ervoor om gezonde voorpret te hebben en straks gewoon te gaan genieten, wetend dat het geluid misschien beter kan. Gelukkig zijn is een keuze :*
Eens.
Lunivrijdag 24 juni 2016 @ 11:13
quote:
0s.gif Op vrijdag 24 juni 2016 10:48 schreef MCH het volgende:

[..]

Ik snap niet waarom je de Kuip nog zegt als ik net zeg dat de Arena in september niet beschikbaar is.
quote:
0s.gif Op vrijdag 24 juni 2016 08:24 schreef JochemP het volgende:

[quote]0s.gif Op donderdag 23 juni 2016 23:49 schreef MCH het volgende:
Dus is het nogal uitgekauwen om daar weer over te beginnen als er een concert is in de Arena. Er is nou eenmaal geen andere locatie in NL voor een band van dit formaat.
[/quote]Waar heb jij het over september?
#ANONIEMvrijdag 24 juni 2016 @ 11:15
quote:
0s.gif Op vrijdag 24 juni 2016 11:13 schreef Luni het volgende:

[..]

[..]

Waar heb jij het over september?
Een andere user haalde U2 in de Ziggodome aan als het betere alternatief. Die traden daar op in september wanneer stadions niet beschikbaar zijn.
Lunivrijdag 24 juni 2016 @ 11:16
quote:
0s.gif Op vrijdag 24 juni 2016 11:15 schreef MCH het volgende:

[..]

Een andere user haalde U2 in de Ziggodome aan als het betere alternatief. Die traden daar op in september wanneer stadions niet beschikbaar zijn.
Dus, ik reageerde op jouw quote
#ANONIEMvrijdag 24 juni 2016 @ 11:17
quote:
0s.gif Op vrijdag 24 juni 2016 11:16 schreef Luni het volgende:

[..]

Dus, ik reageerde op jouw quote
Snap je het nou nog niet?
Urquhartvrijdag 24 juni 2016 @ 11:50
quote:
^O^
Deisyyvrijdag 24 juni 2016 @ 12:37
Door alle verhalen over het slechte vond ik het best jammer dat Coldplay naar de Arena kwam, maar dat hield mij niet tegen om toch kaarten te bestellen en ik moet zeggen dat het geluid mij 100% meegevallen is. Ik had dan wel veldkaarten, dat schijnt ook een aardig verschil te zijn ten opzichte van zitplaatsen.

Ik ben al eerder naar Goffertpark en Malieveld geweest, maar voor mij heeft Coldplay dit gisteravond weer overtroffen, wat een show! _O_

Voor degene die vanavond gaan, geniet ervan!
richoliovrijdag 24 juni 2016 @ 12:49
Hoe waren de voorprogramma's?
richoliovrijdag 24 juni 2016 @ 12:49
En is het veel gedoe van de trein naar de Arena, of gaat de doorstroom wel lekker?
-Strawberry-vrijdag 24 juni 2016 @ 13:14
Veel plezier allemaal vanavond *O* Heb er zin in.
CoExistvrijdag 24 juni 2016 @ 14:52
Ben bij de ArenA ingang J voorste vak op m'n groene luchtbed. :)
Deisyyvrijdag 24 juni 2016 @ 15:44
quote:
11s.gif Op vrijdag 24 juni 2016 12:49 schreef richolio het volgende:
En is het veel gedoe van de trein naar de Arena, of gaat de doorstroom wel lekker?
Naar de Arena met de trein was goed te doen, omdat iedereen toch verspreid komt. Terug was wat lastiger, drommen mensen die allemaal tegelijk het station in wilde, chaos onderaan de roltrappen. Het concert was 23.10 afgelopen, 2 uur later reed ik Rotterdam Centraal binnen.
CoExistvrijdag 24 juni 2016 @ 17:18
Sta vooraan bij het hek halverwege de catwalk! :)
Deisyyvrijdag 24 juni 2016 @ 17:31
quote:
0s.gif Op vrijdag 24 juni 2016 17:18 schreef CoExist het volgende:
Sta vooraan bij het hek halverwege de catwalk! :)
Mooie plek ^O^
SevenWondersvrijdag 24 juni 2016 @ 18:08
quote:
0s.gif Op donderdag 23 juni 2016 21:37 schreef Tommeke het volgende:
Zie op twitter veel mooie foto's. Op periscope is het live te volgen, maar ik laat me liever verrassen morgen ;)
Wel bizar veel fileleed, dus morgen op tijd weg!

Overigens schijnt het geluid acceptabel te zijn.
Trein ook best druk gisteren :-)

Vond het geluid de eerste paar nummers niet goed. Kon geen touw vastknopen aan de verhalen van Chris Martin. Werd later wel beter.

De opblaasbare worsten aan het dak hielpen wellicht wel mee aan de accoustiek en galm absorptie.
SevenWondersvrijdag 24 juni 2016 @ 18:11
quote:
0s.gif Op donderdag 23 juni 2016 23:49 schreef MCH het volgende:
Dus is het nogal uitgekauwen om daar weer over te beginnen als er een concert is in de Arena. Er is nou eenmaal geen andere locatie in NL voor een band van dit formaat.
De Kuip !! Daar waren de concerten van dit formaat voordat LiveNation/MoJo alles clusterde met Ziggo/Arena/HMH in de Bijlmer :-( (Ahoy en Kuip op fietsafstand).
SevenWondersvrijdag 24 juni 2016 @ 18:19
quote:
1s.gif Op vrijdag 24 juni 2016 15:44 schreef Deisyy het volgende:

[..]

Naar de Arena met de trein was goed te doen, omdat iedereen toch verspreid komt. Terug was wat lastiger, drommen mensen die allemaal tegelijk het station in wilde, chaos onderaan de roltrappen. Het concert was 23.10 afgelopen, 2 uur later reed ik Rotterdam Centraal binnen.
Het was inderdaad een zooitje. Voorheen stond er nog wel eens zichtbaar NS-personeel ophef station. Wij hadden nog net het sardienenblik van 23:30u met overstap op Schiphol reden we even na half 1 R'dam binnen.
Tommekevrijdag 24 juni 2016 @ 18:43
Met de auto heen was prima te doen. Ik sta ook aardig vooraan. 15 meter van het podium. Prima zo!
Tommekevrijdag 24 juni 2016 @ 18:48
Echo-o-o :')
CoExistvrijdag 24 juni 2016 @ 19:07
ArenA ena ena ena ena ena ena
mabo11vrijdag 24 juni 2016 @ 19:15
Iemand al uitgevogelt wat je met die bandjes kan? Bij die vorigen kon je er op bijten en dan gingen erna die lampjes branden als je drukte. Nu helaas nog niets ontdekt.
richoliovrijdag 24 juni 2016 @ 19:36
Lekkere galm bij Lianne
richoliovrijdag 24 juni 2016 @ 19:36
Maar Lianne O+
#ANONIEMvrijdag 24 juni 2016 @ 19:38
quote:
1s.gif Op vrijdag 24 juni 2016 19:15 schreef mabo11 het volgende:
Iemand al uitgevogelt wat je met die bandjes kan? Bij die vorigen kon je er op bijten en dan gingen erna die lampjes branden als je drukte. Nu helaas nog niets ontdekt.
Als je ze anaal inbrengt schijt je morgen in neonkleuren.
Tommekevrijdag 24 juni 2016 @ 19:42
quote:
14s.gif Op vrijdag 24 juni 2016 19:36 schreef richolio het volgende:
Maar Lianne O+
WeirdlyWiredvrijdag 24 juni 2016 @ 19:42
quote:
0s.gif Op vrijdag 24 juni 2016 19:38 schreef MCH het volgende:

[..]

Als je ze anaal inbrengt schijt je morgen in neonkleuren.
Gaan volgens mij vanzelf aan. En idd morgen schijt je neon kleuren. Ik kan niet wachten
CoExistvrijdag 24 juni 2016 @ 20:14
Er valt hier een jongedame flauw voor m'n neus.
WeirdlyWiredvrijdag 24 juni 2016 @ 20:31
quote:
0s.gif Op vrijdag 24 juni 2016 20:14 schreef CoExist het volgende:
Er valt hier een jongedame flauw voor m'n neus.
Alweer bij bewustzijn? Of gewoon afgevoerd?
CoExistvrijdag 24 juni 2016 @ 20:36
quote:
1s.gif Op vrijdag 24 juni 2016 20:31 schreef WeirdlyWired het volgende:

[..]

Alweer bij bewustzijn? Of gewoon afgevoerd?
Ze is er door de security wel even uitgehaald maar inmiddels weer terug.
Ik heb er wat Dextro energie gegeven.
WeirdlyWiredvrijdag 24 juni 2016 @ 20:39
quote:
1s.gif Op vrijdag 24 juni 2016 20:36 schreef CoExist het volgende:

[..]

Ze is er door de security wel even uitgehaald maar inmiddels weer terug.
Ik heb er wat Dextro energie gegeven.
Ah mooi zo. Veel plezier daarvoor :P
CoExistvrijdag 24 juni 2016 @ 21:42
AMSTERDAM :)
BobWvrijdag 24 juni 2016 @ 21:50
quote:
0s.gif Op vrijdag 24 juni 2016 21:42 schreef CoExist het volgende:
AMSTERDAM :)
Ahh, die hadden ze gisteren moeten doen! :P
Urquhartvrijdag 24 juni 2016 @ 23:06
Heerlijke show! Ik heb geen klachten over het geluid, maar stond op het veld :)
richoliovrijdag 24 juni 2016 @ 23:40
Heeerlijk!

In My Place, Don't Panic ( O+ ), Amsterdam
richoliovrijdag 24 juni 2016 @ 23:41
Ik heb ook geen klachten over het geluid, stond op de tribune :)
Bronsonzaterdag 25 juni 2016 @ 00:10
Wat een show zetten ze toch neer. Was genieten. En van de echo gelukkig weinig geen last gehad.
ZwarteMagikazaterdag 25 juni 2016 @ 00:49
Ik wil nog een keer O+
remco1993zaterdag 25 juni 2016 @ 01:02
AMSTERDAM O+

Tommekezaterdag 25 juni 2016 @ 01:18
Wat een show zeg O+

Tijdens Coldplay zelf was de akoestiek een stuk beter!
Heb echt genoten van de muziek, de energie van Chris Martin en de hele show.

Overigens was het een goed besluit om met de auto te gaan. Een paar keer langzaam gereden, maar geen echte files. Had de auto in de wijk achter Strandvliet gezet, kon zo wegrijden. Lekker rustig.

[ Bericht 25% gewijzigd door Tommeke op 25-06-2016 01:26:07 ]
Tommekezaterdag 25 juni 2016 @ 01:21
M'n vriendin en ik stonden vrij ver vooraan. Voor ons stonden twee Aziatische vrouwen. Echt vlak voordat Coldplay begon kwamen hun mannen er nog aan, iedereen opzij duwend. Werd niet echt gewaardeerd.

Een van die vrouwtjes had ook een vrij forse rugtas om. Heb haar tijdens Charlie Brown vakkundig opzij gebeukt, had er toen geen last meer van :')
CoExistzaterdag 25 juni 2016 @ 01:25
Coldplay - A Head Full Of Dreams Tour @ Amsterdam Arena 24/06/2016

SPOILER
A Head Full Of Dreams (extended intro with Charlie Chaplin speech)
Yellow
Every Teardrop Is A Waterfall
The Scientist
Birds (with "Oceans" excerpt in intro)
Paradise

B-stage:
Always In My Head
Everglow
Amsterdam

A-stage:
Clocks
Midnight (partial)
Charlie Brown
Hymn For The Weekend
Fix You (with "Midnight" excerpt in intro)
Heroes (David Bowie cover)
Viva La Vida
Adventure Of A Lifetime

C-stage:
Kaleidoscope (extended)
Don't Panic
In My Place
See You Soon

A-stage:
Amazing Day (extended intro)
A Sky Full Of Stars
Up&Up
O
Neo-Mullenzaterdag 25 juni 2016 @ 09:28
quote:
0s.gif Op zaterdag 25 juni 2016 01:25 schreef CoExist het volgende:
Coldplay - A Head Full Of Dreams Tour @ Amsterdam Arena 24/06/2016

SPOILER
A Head Full Of Dreams (extended intro with Charlie Chaplin speech)
Yellow
Every Teardrop Is A Waterfall
The Scientist
Birds (with "Oceans" excerpt in intro)
Paradise

B-stage:
Always In My Head
Everglow
Amsterdam

A-stage:
Clocks
Midnight (partial)
Charlie Brown
Hymn For The Weekend
Fix You (with "Midnight" excerpt in intro)
Heroes (David Bowie cover)
Viva La Vida
Adventure Of A Lifetime

C-stage:
Kaleidoscope (extended)
Don't Panic
In My Place
See You Soon

A-stage:
Amazing Day (extended intro)
A Sky Full Of Stars
Up&Up
O
SPOILER
heb niks van O gehoord hoor? Was het maar zo, want O _O_
CoExistzaterdag 25 juni 2016 @ 09:37
quote:
1s.gif Op zaterdag 25 juni 2016 09:28 schreef Neo-Mullen het volgende:

[..]

SPOILER
heb niks van O gehoord hoor? Was het maar zo, want O _O_
Bij de credits/aftiteling op het scherm.
Was vanaf tape recorder.
-Strawberry-zaterdag 25 juni 2016 @ 10:02
quote:
0s.gif Op zaterdag 25 juni 2016 01:21 schreef Tommeke het volgende:
M'n vriendin en ik stonden vrij ver vooraan. Voor ons stonden twee Aziatische vrouwen. Echt vlak voordat Coldplay begon kwamen hun mannen er nog aan, iedereen opzij duwend. Werd niet echt gewaardeerd.

Een van die vrouwtjes had ook een vrij forse rugtas om. Heb haar tijdens Charlie Brown vakkundig opzij gebeukt, had er toen geen last meer van :')
Oh bah, rugtasmensen. Zo eentje had ik ook voor me.
Blesterzaterdag 25 juni 2016 @ 10:47
Mooie show :) Alleen het eerste nummer (A Head Full of Dreams) was vanaf de tribune bijna onverstaanbaar, volgens mij ging er iets niet helemaal goed met het geluid toen. Overigens wel grappig om te zien dat de oudere, rustige nummers nog steeds het meest werden gewaardeerd. Vond sowieso dat de rustige nummers een stuk mooier uitkwamen in het geluid.
Isordenzaterdag 25 juni 2016 @ 11:02
Pffff hoeveel azijn heeft deze gozer gedronken voor dat hij naar de ArenA ging?

http://www.oor.nl/#!/arti(...)n_de_arena-1/concert
Buitendamzaterdag 25 juni 2016 @ 12:04
quote:
0s.gif Op zaterdag 25 juni 2016 11:02 schreef Isorden het volgende:
Pffff hoeveel azijn heeft deze gozer gedronken voor dat hij naar de ArenA ging?

http://www.oor.nl/#!/arti(...)n_de_arena-1/concert
Hij legt wel een aantal vingers op de zere plek. Als je een enorme ADHD-ervaring wilt met al die confetti moet je zeker gaan, maar die echt goeie band met een shitload aan mooie muziek stond destijds Parachutes te promoten in een zaal van het formaat Melkweg.
CoExistzaterdag 25 juni 2016 @ 12:20
quote:
0s.gif Op zaterdag 25 juni 2016 11:02 schreef Isorden het volgende:
Pffff hoeveel azijn heeft deze gozer gedronken voor dat hij naar de ArenA ging?

http://www.oor.nl/#!/arti(...)n_de_arena-1/concert
Vind de recensie wel herkenbaar eigenlijk.

Begrijp mij niet verkeerd, ik heb zeker genoten van het concert. Maar het was wat onsamenhangend allemaal.
Met veel ballonnen en confetti verhullen ze dat een beetje.
De Oldplay die ik prefereer was steengoed.

Gelukkig had het 2e concert de betere setlist.
Irremzaterdag 25 juni 2016 @ 12:35
quote:
1s.gif Op zaterdag 25 juni 2016 12:20 schreef CoExist het volgende:

[..]

Vind de recensie wel herkenbaar eigenlijk.

Begrijp mij niet verkeerd, ik heb zeker genoten van het concert. Maar het was wat onsamenhangend allemaal.
Met veel ballonnen en confetti verhullen ze dat een beetje.
De Oldplay die ik prefereer was steengoed.

Gelukkig had het 2e concert de betere setlist.
Helemaal mee eens. Was gisteravond de 5e keer dat ik ze live zag en vond het persoonlijk toch echt de minste van alle concerten.

Heb me prima vermaakt hoor, daar niet van. Maar zonder alle show zou het erg karig zijn.

Ik blijf hopen dat ze ooit weer terug naar de muziek van een paar albums eerder gaan.
#ANONIEMzaterdag 25 juni 2016 @ 13:02
quote:
1s.gif Op zaterdag 25 juni 2016 12:35 schreef Irrem het volgende:

[..]

Helemaal mee eens. Was gisteravond de 5e keer dat ik ze live zag en vond het persoonlijk toch echt de minste van alle concerten.

Heb me prima vermaakt hoor, daar niet van. Maar zonder alle show zou het erg karig zijn.

Ik blijf hopen dat ze ooit weer terug naar de muziek van een paar albums eerder gaan.
Fan van het eerste uur gespot. :P
Apotheosezaterdag 25 juni 2016 @ 13:10
quote:
1s.gif Op zaterdag 25 juni 2016 12:35 schreef Irrem het volgende:

[..]

Helemaal mee eens. Was gisteravond de 5e keer dat ik ze live zag en vond het persoonlijk toch echt de minste van alle concerten.

Heb me prima vermaakt hoor, daar niet van. Maar zonder alle show zou het erg karig zijn.

Ik blijf hopen dat ze ooit weer terug naar de muziek van een paar albums eerder gaan.
ik weet niet welk concert jij hebt bijgewoond, maar ik heb see you soon, Amsterdam, fix you, scientist, clocks en ook dont panic gehoord. En ook zonder de lichteffecten zou het voor mij een perfecte avond zijn geweest. _O_
Neo-Mullenzaterdag 25 juni 2016 @ 13:29
Amsterdam _O_ wat was dat een mooi moment
Tommekezaterdag 25 juni 2016 @ 13:34
Ik vond In My Place ook erg mooi.
SevenWonderszaterdag 25 juni 2016 @ 13:36
De 3FM-opname is te downloaded via Dimeadozen: http://www.dimeadozen.org/torrents-details.php?id=564935
Irremzaterdag 25 juni 2016 @ 14:11
quote:
1s.gif Op zaterdag 25 juni 2016 13:10 schreef Apotheose het volgende:

[..]

ik weet niet welk concert jij hebt bijgewoond, maar ik heb see you soon, Amsterdam, fix you, scientist, clocks en ook dont panic gehoord. En ook zonder de lichteffecten zou het voor mij een perfecte avond zijn geweest. _O_
^O^ prima toch. Yellow en In My Place zaten er zelfs ook nog bij ;)

Ik persoonlijk vond het gewoon minder dan voorgaande concerten.
richoliozaterdag 25 juni 2016 @ 14:25
quote:
0s.gif Op zaterdag 25 juni 2016 11:02 schreef Isorden het volgende:
Pffff hoeveel azijn heeft deze gozer gedronken voor dat hij naar de ArenA ging?

http://www.oor.nl/#!/arti(...)n_de_arena-1/concert
Die gast moet echt ontslagen worden.

Maar ja, ben niet echt meer anders gewend van Oor. Zeiken om het zeiken lijkt het wel, beetje schrijven wat hij denkt dat de massa wil horen. Geen hoogstaande recensies verder..
Bronsonzaterdag 25 juni 2016 @ 14:44
quote:
0s.gif Op zaterdag 25 juni 2016 11:02 schreef Isorden het volgende:
Pffff hoeveel azijn heeft deze gozer gedronken voor dat hij naar de ArenA ging?

http://www.oor.nl/#!/arti(...)n_de_arena-1/concert
Wtf wat een zuurpruim. Tuurlijk is het misschien wat gemakkelijk allemaal maar een ding is zeker, het werkt wel. De hele mensenmassa om mij heen ging helemaal los. Bij vrijwel elk nummer weer, en dat is iets wat ik nog niet eerder heb meegemaakt. Ook niet bij het afgelopen concert van Muse. Dus ik heb ontzettend genoten. _O_
Lamabalzaterdag 25 juni 2016 @ 14:48
quote:
1s.gif Op zaterdag 25 juni 2016 14:44 schreef Bronson het volgende:

[..]

Wtf wat een zuurpruim. Tuurlijk is het misschien wat gemakkelijk allemaal maar een ding is zeker, het werkt wel. De hele mensenmassa om mij heen ging helemaal los. Bij vrijwel elk nummer weer, en dat is iets wat ik nog niet eerder heb meegemaakt. Ook niet bij het afgelopen concert van Muse. Dus ik heb ontzettend genoten. _O_
Komt ook wel dat coldplay weet hoe je de energie kan overbrengen, bij muse werkt dat iets anders. Muse haar show was toch wel wat indrukwekkender voor mij, alhoewel ik de show van coldplay ook echt geniaal gedaan vond.
Bronsonzaterdag 25 juni 2016 @ 14:54
quote:
0s.gif Op zaterdag 25 juni 2016 14:48 schreef Lamabal het volgende:

[..]

Komt ook wel dat coldplay weet hoe je de energie kan overbrengen, bij muse werkt dat iets anders. Muse haar show was toch wel wat indrukwekkender voor mij, alhoewel ik de show van coldplay ook echt geniaal gedaan vond.
Klopt. Muzikaal gezien is Muse stukken beter en is ook wel meer mijn genre. Maar qua show, energie en enthousiasme stak deze er wel boven uit.
CoExistzaterdag 25 juni 2016 @ 15:47
Het was ook geen slechte show van Coldplay.

Maar ik heb beter gezien.
Ben de laatste tijd ook wel verwend met Muse en U2.

Coldplay deed wat Mika achtig aan met al die ballonnen en confetti.
richoliozaterdag 25 juni 2016 @ 16:22
- Verkeerd -

[ Bericht 49% gewijzigd door richolio op 25-06-2016 16:32:06 ]
Tommekezaterdag 25 juni 2016 @ 16:58
quote:
1s.gif Op zaterdag 25 juni 2016 14:44 schreef Bronson het volgende:

[..]

Wtf wat een zuurpruim. Tuurlijk is het misschien wat gemakkelijk allemaal maar een ding is zeker, het werkt wel. De hele mensenmassa om mij heen ging helemaal los. Bij vrijwel elk nummer weer, en dat is iets wat ik nog niet eerder heb meegemaakt. Ook niet bij het afgelopen concert van Muse. Dus ik heb ontzettend genoten. _O_
En dat was vantevoren ook het hele idee van deze tour. Een groot feest maken.
bloodymary1zaterdag 25 juni 2016 @ 17:10
quote:
1s.gif Op zaterdag 25 juni 2016 12:04 schreef Buitendam het volgende:

[..]

Hij legt wel een aantal vingers op de zere plek. Als je een enorme ADHD-ervaring wilt met al die confetti moet je zeker gaan, maar die echt goeie band met een shitload aan mooie muziek stond destijds Parachutes te promoten in een zaal van het formaat Melkweg.
Inderdaad. Ze werden toen zelfs vergeleken met Radiohead.
bloodymary1zaterdag 25 juni 2016 @ 17:13
quote:
1s.gif Op zaterdag 25 juni 2016 14:54 schreef Bronson het volgende:

[..]

Klopt. Muzikaal gezien is Muse stukken beter en is ook wel meer mijn genre. Maar qua show, energie en enthousiasme stak deze er wel boven uit.
De effecten bij Muse hadden dan ook helemaal met het concept van het album te maken. Zoals de grote legerdrone tijdens het stukje oorlog in The Globalist. Dat was niet zomaar wat tralala, kleuren en confetti. Waar overigens niks mis mee is hoor. Als een band verandert van Rock naar Pop en alles wat daarmee samenhangt en daarmee een grote massa aanspreekt, dan is dat prima toch?
-Strawberry-zaterdag 25 juni 2016 @ 17:21
quote:
1s.gif Op zaterdag 25 juni 2016 14:54 schreef Bronson het volgende:

[..]

Klopt. Muzikaal gezien is Muse stukken beter en is ook wel meer mijn genre. Maar qua show, energie en enthousiasme stak deze er wel boven uit.
Muse _O_

Maar goed, waarom vergelijken. Het zijn allebei top bands en concerten op hun eigen manier.
-Strawberry-zaterdag 25 juni 2016 @ 17:22
quote:
1s.gif Op zaterdag 25 juni 2016 16:58 schreef Tommeke het volgende:

[..]

En dat was vantevoren ook het hele idee van deze tour. Een groot feest maken.
Ik vond het in dat opzicht best meevallen. Genoeg rustige nummers. Af en toe een feestnummer erdoor maakt het dan lekker variabel.
Tommekezaterdag 25 juni 2016 @ 17:24
quote:
0s.gif Op zaterdag 25 juni 2016 17:22 schreef -Strawberry- het volgende:

[..]

Ik vond het in dat opzicht best meevallen. Genoeg rustige nummers. Af en toe een feestnummer erdoor maakt het dan lekker variabel.
Dat is zo. Ik vond het ook een goeie mix :Y
Apotheosezaterdag 25 juni 2016 @ 17:50
quote:
1s.gif Op zaterdag 25 juni 2016 17:24 schreef Tommeke het volgende:

[..]

Dat is zo. Ik vond het ook een goeie mix :Y
vond ik ook. Heerlijke avond was het O+
Bronsonzaterdag 25 juni 2016 @ 19:30
http://www.at5.nl/artikel(...)_wij_wilden_dit_niet

quote:
Kort voordat de band het podium betrad van de Arena werden er op schermen filmpjes van fans getoond. Bij het verschijnen van de Britse vlag en fans werd er door de aanwezigen in de Arena flink 'boe' geroepen.
Bij de Britse vlag werd toch heel geen boe geroepen? Juist bij de Duitse vlag. En daar moest ik dan wel weer om lachen. :')
Lamabalzaterdag 25 juni 2016 @ 19:35
quote:
10s.gif Op zaterdag 25 juni 2016 19:30 schreef Bronson het volgende:
http://www.at5.nl/artikel(...)_wij_wilden_dit_niet

[..]

Bij de Britse vlag werd toch heel geen boe geroepen? Juist bij de Duitse vlag. En daar moest ik dan wel weer om lachen. :')
Inderdaad, dit was bij de duitse vlag
Apotheosezaterdag 25 juni 2016 @ 19:38
quote:
10s.gif Op zaterdag 25 juni 2016 19:30 schreef Bronson het volgende:
http://www.at5.nl/artikel(...)_wij_wilden_dit_niet

[..]

Bij de Britse vlag werd toch heel geen boe geroepen? Juist bij de Duitse vlag. En daar moest ik dan wel weer om lachen. :')
was dat bij de Duitse vlag?? Dacht de britse..... :@
IAmKlootzaterdag 25 juni 2016 @ 19:56
quote:
1s.gif Op zaterdag 25 juni 2016 14:44 schreef Bronson het volgende:

[..]

Wtf wat een zuurpruim. Tuurlijk is het misschien wat gemakkelijk allemaal maar een ding is zeker, het werkt wel. De hele mensenmassa om mij heen ging helemaal los. Bij vrijwel elk nummer weer, en dat is iets wat ik nog niet eerder heb meegemaakt. Ook niet bij het afgelopen concert van Muse. Dus ik heb ontzettend genoten. _O_
hoezo zuurpruim? dit is hoe vele mensen coldplay beleven
#ANONIEMzaterdag 25 juni 2016 @ 19:58
quote:
1s.gif Op zaterdag 25 juni 2016 14:44 schreef Bronson het volgende:

[..]

Wtf wat een zuurpruim. Tuurlijk is het misschien wat gemakkelijk allemaal maar een ding is zeker, het werkt wel. De hele mensenmassa om mij heen ging helemaal los. Bij vrijwel elk nummer weer, en dat is iets wat ik nog niet eerder heb meegemaakt. Ook niet bij het afgelopen concert van Muse. Dus ik heb ontzettend genoten. _O_
Leuk maar je bent denk ik niet zoveel gewend.
Bronsonzaterdag 25 juni 2016 @ 20:23
quote:
0s.gif Op zaterdag 25 juni 2016 19:56 schreef IAmKloot het volgende:

[..]

hoezo zuurpruim? dit is hoe vele mensen coldplay beleven
Ben jij er bij geweest? Hij ventileert zijn persoonlijke mening zo ver door dat het absoluut niet meer gerelateerd is aan het concert.
Bronsonzaterdag 25 juni 2016 @ 20:24
quote:
0s.gif Op zaterdag 25 juni 2016 19:58 schreef MCH het volgende:

[..]

Leuk maar je bent denk ik niet zoveel gewend.
Wat doet jou dat denken?
Irremzaterdag 25 juni 2016 @ 20:27
quote:
0s.gif Op zaterdag 25 juni 2016 19:38 schreef Apotheose het volgende:

[..]

was dat bij de Duitse vlag?? Dacht de britse..... :@
Volgens mij ook de britse hoor
IAmKlootzaterdag 25 juni 2016 @ 20:47
quote:
1s.gif Op zaterdag 25 juni 2016 20:23 schreef Bronson het volgende:

[..]

Ben jij er bij geweest? Hij ventileert zijn persoonlijke mening zo ver door dat het absoluut niet meer gerelateerd is aan het concert.
nee ik ben al jaren coldplay moe, maar bevriende fans die wel zijn geweest zijn zelfs eerder weggegaan. En het viel me bij de laatste coldplay show op pinkpop ook alop dat veel mensen het vervelend vonden
Bronsonzaterdag 25 juni 2016 @ 20:53
quote:
0s.gif Op zaterdag 25 juni 2016 20:47 schreef IAmKloot het volgende:

[..]

nee ik ben al jaren coldplay moe, maar bevriende fans die wel zijn geweest zijn zelfs eerder weggegaan. En het viel me bij de laatste coldplay show op pinkpop ook alop dat veel mensen het vervelend vonden
Het is toch wel erg treurig met je gesteld als je eerder bij een concert weggaat. Hoe zuur kun je zijn zeg.
Ik vond het concert van Coldplay op Pinkpop ook stukken minder dan deze. Daar leek het een verplicht nummertje. Hier absoluut niet. Daarbij is Pinkpop ook alweer 5 jaar geleden. Kan een hoop veranderen.
IAmKlootzaterdag 25 juni 2016 @ 20:55
quote:
7s.gif Op zaterdag 25 juni 2016 20:53 schreef Bronson het volgende:

[..]

Het is toch wel erg treurig met je gesteld als je eerder bij een concert weggaat. Hoe zuur kun je zijn zeg.
Ik vond het concert van Coldplay op Pinkpop ook stukken minder dan deze. Daar leek het een verplicht nummertje. Hier absoluut niet. Daarbij is Pinkpop ook alweer 5 jaar geleden. Kan een hoop veranderen.
ik ben ooit in het goffertpark bij Live weggelopen...zielig he
Tommekezaterdag 25 juni 2016 @ 20:59
quote:
0s.gif Op zaterdag 25 juni 2016 20:47 schreef IAmKloot het volgende:

[..]

nee ik ben al jaren coldplay moe, maar bevriende fans die wel zijn geweest zijn zelfs eerder weggegaan. En het viel me bij de laatste coldplay show op pinkpop ook alop dat veel mensen het vervelend vonden
Waar ik stond, stond iedereen lekker uit z'n dak te gaan. Die recensent is zo zuur.

Iemand die Coldplay blijkbaar zo kut vindt gaat natuurlijk 80 euro neerleggen voor een kaartje en blijft gewoon lekker thuis.
Bronsonzaterdag 25 juni 2016 @ 21:07
quote:
0s.gif Op zaterdag 25 juni 2016 20:55 schreef IAmKloot het volgende:

[..]

ik ben ooit in het goffertpark bij Live weggelopen...zielig he
Dan moet het wel zo vals, zo slecht geluid, waardeloos weer of zulk kutpubliek of wat dan ook zijn, wil je eerder weggaan. Nu was dit allen gisteren echt niet aan de hand. Dus ja, in mijn ogen ben je dan gewoon sneu.
Neo-Mullenzaterdag 25 juni 2016 @ 21:54
Toch veel mensen die hier toch weer de eeuwige nuance en negativiteit moeten brengen terwijl er veel mensen nog even willen nagenieten van een tof concert.
Beetje jammer weer.
Lunizaterdag 25 juni 2016 @ 23:30
quote:
7s.gif Op zaterdag 25 juni 2016 21:54 schreef Neo-Mullen het volgende:
Toch veel mensen die hier toch weer de eeuwige nuance en negativiteit moeten brengen terwijl er veel mensen nog even willen nagenieten van een tof concert.
Beetje jammer weer.
Dit is een forum hoor, waarom zou je geen kritiek mogen geven? Over het concert kan ik geen mening hebben, ben ik niet bij geweest, over hun muziek wel, dat vind ik tegenwoordig commerciële meuk waar ik niks aan vind, ik vind ze diep gezonken.
#ANONIEMzaterdag 25 juni 2016 @ 23:39
quote:
7s.gif Op zaterdag 25 juni 2016 20:53 schreef Bronson het volgende:

[..]

Het is toch wel erg treurig met je gesteld als je eerder bij een concert weggaat. Hoe zuur kun je zijn zeg.
Ik vond het concert van Coldplay op Pinkpop ook stukken minder dan deze. Daar leek het een verplicht nummertje. Hier absoluut niet. Daarbij is Pinkpop ook alweer 5 jaar geleden. Kan een hoop veranderen.
Waar hij wegliep is 13 jaar geleden. Daar deed Coldplay het 'voorprogramma' van Live. Kun je het je voorstellen? Ik ben daar overigens ook weggelopen. :P

[ Bericht 0% gewijzigd door #ANONIEM op 25-06-2016 23:42:54 ]
#ANONIEMzaterdag 25 juni 2016 @ 23:43
Toen was Bronson vast net 9 jaar. ;(

[ Bericht 1% gewijzigd door #ANONIEM op 25-06-2016 23:44:39 ]
Bronsonzaterdag 25 juni 2016 @ 23:58
quote:
0s.gif Op zaterdag 25 juni 2016 23:39 schreef MCH het volgende:

[..]

Waar hij wegliep is 13 jaar geleden. Daar deed Coldplay het 'voorprogramma' van Live. Kun je het je voorstellen? Ik ben daar overigens ook weggelopen. :P
Zo, toen voelde je vast een stoere jongen of niet?
Was Live toen op hetzelfde punt beland als Coldplay nu is? Het werd te gemakkelijk voor je, te commercieel?

Je hebt trouwens mijn vraag mog niet beantwoord. Waarom ben ik niks gewend?
#ANONIEMzaterdag 25 juni 2016 @ 23:59
quote:
1s.gif Op zaterdag 25 juni 2016 23:58 schreef Bronson het volgende:

[..]

Zo, toen voelde je vast een stoere jongen of niet?
Was Live toen op hetzelfde punt beland als Coldplay nu is? Het werd te gemakkelijk voor je, te commercieel?

Je hebt trouwens mijn vraag mog niet beantwoord. Waarom ben ik niks gewend?
Ik kwam toen voor Supergrass. Ken je die? Coldplay was een mooi toetje.
#ANONIEMzondag 26 juni 2016 @ 00:01
quote:
1s.gif Op zaterdag 25 juni 2016 23:58 schreef Bronson het volgende:

[..]

Zo, toen voelde je vast een stoere jongen of niet?
Was Live toen op hetzelfde punt beland als Coldplay nu is? Het werd te gemakkelijk voor je, te commercieel?

Je hebt trouwens mijn vraag mog niet beantwoord. Waarom ben ik niks gewend?
Ik vraag me echt serieus af hoe dat er uit ziet, losgaan op Coldplay. :') :') :')
Bronsonzondag 26 juni 2016 @ 00:02
quote:
0s.gif Op zaterdag 25 juni 2016 23:43 schreef MCH het volgende:
Toen was Bronson vast net 9 jaar. ;(
Wil je het gewoon bij een discussie houden in plaats van dit soort nonargumenten? Dank je.
#ANONIEMzondag 26 juni 2016 @ 00:04
quote:
1s.gif Op zondag 26 juni 2016 00:02 schreef Bronson het volgende:

[..]

Wil je het gewoon bij een discussie houden in plaats van dit soort nonargumenten? Dank je.
Dat doe ik. Coldplay is gewoon categorie One Direction, Justin Bieber, Rihanna hap slik weg klote popmuziek voor de masses.
richoliozondag 26 juni 2016 @ 00:08
quote:
0s.gif Op zondag 26 juni 2016 00:04 schreef MCH het volgende:

[..]

Dat doe ik. Coldplay is gewoon categorie One Direction, Justin Bieber, Rihanna hap slik weg klote popmuziek voor de masses.
Gast, wij zien ook wel dat je hier alleen maar leuk probeert te doen om reacties uit te lokken. Ga anders gewoon weg?
#ANONIEMzondag 26 juni 2016 @ 00:08
quote:
7s.gif Op zondag 26 juni 2016 00:08 schreef richolio het volgende:

[..]

Gast, wij zien ook wel dat je hier alleen maar leuk probeert te doen om reacties uit te lokken. Ga anders gewoon weg?
Wil je zeggen dat het niet zo is?
Loekie1zondag 26 juni 2016 @ 00:11
Wat een gave uitzending van Umberto Tan met Coldplay! Nog te zien bij Uitzending Gemist rtl4 vrijdagavond jl.
Bronsonzondag 26 juni 2016 @ 00:13
quote:
0s.gif Op zondag 26 juni 2016 00:04 schreef MCH het volgende:

[..]

Dat doe ik. Coldplay is gewoon categorie One Direction, Justin Bieber, Rihanna hap slik weg klote popmuziek voor de masses.
Prima,mag jij vinden. Feit is dat er 100.000 mensen donderdag en vrijdagavond een prima avond hebben gehad. Oh nee, 1 zure recensent en een de vrienden van IAmKloot baalden toch van dat ze deze avond verspilt zien worden. Nou nou, wat zielig voor ze. Zien ze zomaar hun favoriete band van 15 jaar geleden een hap slik weg bandje voor de massa geworden. Nee, dat kunnen we niet meer leuk vinden. Stel je voor.

Maar als jij dit toch zulke klote popmuziek vindt, tyf dan lekker op uit dit topic.
#ANONIEMzondag 26 juni 2016 @ 00:14
quote:
1s.gif Op zondag 26 juni 2016 00:13 schreef Bronson het volgende:

[..]

Prima,mag jij vinden. Feit is dat er 100.000 mensen donderdag en vrijdagavond een prima avond hebben gehad. Oh nee, 1 zure recensent en een de vrienden van IAmKloot baalden toch van dat ze deze avond verspilt zien worden. Nou nou, wat zielig voor ze. Zien ze zomaar hun favoriete band van 15 jaar geleden een hap slik weg bandje voor de massa geworden. Nee, dat kunnen we niet meer leuk vinden. Stel je voor.

Maar als jij dit toch zulke klote popmuziek vindt, tyf dan lekker op uit dit topic.
Heb jij nickname gekozen nav van deze band?
#ANONIEMzondag 26 juni 2016 @ 00:19
Wat een gezelligheid hier jongens :P

Zo'n lichtjes show kan ik altijd wel waarderen, beter dan een kale arena :)
Loekie1zondag 26 juni 2016 @ 00:23
Coldplay is Engeland op z'n best. Ik ben vaak in Engeland geweest en de muziek van Coldplay ontroert. Wie dat niet voelt houdt niet van Engeland. Die luistert maar lekker naar de Golden Earring.

Het was ook heel lang zo met de Pet Shop Boys, dat mocht ook niet meer van OOR. Kwam zelfs niet meer in hun jaarboek voor. Totdat de Nederlandse jeugd en een paar diskjockeys PSB toch wel erg leuk begonnen te vinden. Toen kon PSB eindelijk weer eens een grote schare Nederlandse fans tegemoet zien. Zo zal het met Coldplay ook gaan. De gevestigde orde en arrogantie muziekbetweters moeten er nu even niets van hebben en zetten de toon in de media. Ze komen wel weer.

[ Bericht 17% gewijzigd door Loekie1 op 26-06-2016 00:29:36 ]
richoliozondag 26 juni 2016 @ 00:25
quote:
0s.gif Op zondag 26 juni 2016 00:08 schreef MCH het volgende:

[..]

Wil je zeggen dat het niet zo is?
Uhuh.
#ANONIEMzondag 26 juni 2016 @ 00:28
quote:
0s.gif Op zondag 26 juni 2016 00:23 schreef Loekie1 het volgende:
Coldplay is Engeland op z'n best. Ik ben vaak in Engeland geweest en de muziek van Coldplay ontroert. Wie dat niet voelt houdt niet van Engeland. Die luistert maar lekker naar de Golden Earring.
Elke Engelse band (behalve Editors) is op z'n best in Engeland.
Lunizondag 26 juni 2016 @ 00:42
Vraag me af hoeveel fans van het 1e uur er tussen die 100.000 zaten
#ANONIEMzondag 26 juni 2016 @ 00:43
quote:
0s.gif Op zondag 26 juni 2016 00:42 schreef Luni het volgende:
Vraag me af hoeveel fans van het 1e uur er tussen die 100.000 zaten
Dat is een zeer relevante vraag.
richoliozondag 26 juni 2016 @ 01:52
quote:
0s.gif Op zondag 26 juni 2016 00:43 schreef MCH het volgende:

[..]

Dat is een zeer relevante vraag.
En dat is relevant.. Hoe precies?

[ Bericht 0% gewijzigd door richolio op 26-06-2016 02:30:06 ]
Apotheosezondag 26 juni 2016 @ 08:24
quote:
0s.gif Op zondag 26 juni 2016 00:11 schreef Loekie1 het volgende:
Wat een gave uitzending van Umberto Tan met Coldplay! Nog te zien bij Uitzending Gemist rtl4 vrijdagavond jl.
gisteravond ook gezien. Mooie jongens die Coldplay O+ Bescheiden en grappig. O+
Deisyyzondag 26 juni 2016 @ 09:23
quote:
1s.gif Op zondag 26 juni 2016 08:24 schreef Apotheose het volgende:

[..]

gisteravond ook gezien. Mooie jongens die Coldplay O+ Bescheiden en grappig. O+
Ze komen op mij inderdaad ook heel bescheiden over. En 10% van hun opbrengsten naar een goed doel O+
bloodymary1zondag 26 juni 2016 @ 10:21
quote:
0s.gif Op zondag 26 juni 2016 00:42 schreef Luni het volgende:
Vraag me af hoeveel fans van het 1e uur er tussen die 100.000 zaten
Ik was fan van het eerste uur. Maar al een jaar of 10 niet meer geweest. Wel nog af en toe op een festival gezien. Maar hun optredens zijn gewoon nog heel goed en mooi om bij te zijn. Het is gewoon niet helemaal mijn muziek meer. Iets te poppy. Al word ik op een feestje best vrolijk van Hymn for the Weekend of zo hoor.
#ANONIEMzondag 26 juni 2016 @ 11:13
quote:
1s.gif Op zondag 26 juni 2016 08:24 schreef Apotheose het volgende:

[..]

gisteravond ook gezien. Mooie jongens die Coldplay O+ Bescheiden en grappig. O+
Lijken een beetje op mij :)
#ANONIEMzondag 26 juni 2016 @ 12:10
Doei.