Naar de Arena met de trein was goed te doen, omdat iedereen toch verspreid komt. Terug was wat lastiger, drommen mensen die allemaal tegelijk het station in wilde, chaos onderaan de roltrappen. Het concert was 23.10 afgelopen, 2 uur later reed ik Rotterdam Centraal binnen.quote:Op vrijdag 24 juni 2016 12:49 schreef richolio het volgende:
En is het veel gedoe van de trein naar de Arena, of gaat de doorstroom wel lekker?
Mooie plekquote:Op vrijdag 24 juni 2016 17:18 schreef CoExist het volgende:
Sta vooraan bij het hek halverwege de catwalk!
Trein ook best druk gisteren :-)quote:Op donderdag 23 juni 2016 21:37 schreef Tommeke het volgende:
Zie op twitter veel mooie foto's. Op periscope is het live te volgen, maar ik laat me liever verrassen morgen
Wel bizar veel fileleed, dus morgen op tijd weg!
Overigens schijnt het geluid acceptabel te zijn.
De Kuip !! Daar waren de concerten van dit formaat voordat LiveNation/MoJo alles clusterde met Ziggo/Arena/HMH in de Bijlmer :-( (Ahoy en Kuip op fietsafstand).quote:Op donderdag 23 juni 2016 23:49 schreef MCH het volgende:
Dus is het nogal uitgekauwen om daar weer over te beginnen als er een concert is in de Arena. Er is nou eenmaal geen andere locatie in NL voor een band van dit formaat.
Het was inderdaad een zooitje. Voorheen stond er nog wel eens zichtbaar NS-personeel ophef station. Wij hadden nog net het sardienenblik van 23:30u met overstap op Schiphol reden we even na half 1 R'dam binnen.quote:Op vrijdag 24 juni 2016 15:44 schreef Deisyy het volgende:
[..]
Naar de Arena met de trein was goed te doen, omdat iedereen toch verspreid komt. Terug was wat lastiger, drommen mensen die allemaal tegelijk het station in wilde, chaos onderaan de roltrappen. Het concert was 23.10 afgelopen, 2 uur later reed ik Rotterdam Centraal binnen.
Als je ze anaal inbrengt schijt je morgen in neonkleuren.quote:Op vrijdag 24 juni 2016 19:15 schreef mabo11 het volgende:
Iemand al uitgevogelt wat je met die bandjes kan? Bij die vorigen kon je er op bijten en dan gingen erna die lampjes branden als je drukte. Nu helaas nog niets ontdekt.
Gaan volgens mij vanzelf aan. En idd morgen schijt je neon kleuren. Ik kan niet wachtenquote:Op vrijdag 24 juni 2016 19:38 schreef MCH het volgende:
[..]
Als je ze anaal inbrengt schijt je morgen in neonkleuren.
Alweer bij bewustzijn? Of gewoon afgevoerd?quote:Op vrijdag 24 juni 2016 20:14 schreef CoExist het volgende:
Er valt hier een jongedame flauw voor m'n neus.
Ze is er door de security wel even uitgehaald maar inmiddels weer terug.quote:Op vrijdag 24 juni 2016 20:31 schreef WeirdlyWired het volgende:
[..]
Alweer bij bewustzijn? Of gewoon afgevoerd?
Ah mooi zo. Veel plezier daarvoorquote:Op vrijdag 24 juni 2016 20:36 schreef CoExist het volgende:
[..]
Ze is er door de security wel even uitgehaald maar inmiddels weer terug.
Ik heb er wat Dextro energie gegeven.
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.You Don't Stop Playing Because You Get Old. But You Could Get Old If You Stop Playing.
quote:Op zaterdag 25 juni 2016 01:25 schreef CoExist het volgende:
Coldplay - A Head Full Of Dreams Tour @ Amsterdam Arena 24/06/2016SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Cuz I'm Mr. Brightside
quote:Op zaterdag 25 juni 2016 09:28 schreef Neo-Mullen het volgende:
[..]Bij de credits/aftiteling op het scherm.SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Was vanaf tape recorder.You Don't Stop Playing Because You Get Old. But You Could Get Old If You Stop Playing.
Oh bah, rugtasmensen. Zo eentje had ik ook voor me.quote:Op zaterdag 25 juni 2016 01:21 schreef Tommeke het volgende:
M'n vriendin en ik stonden vrij ver vooraan. Voor ons stonden twee Aziatische vrouwen. Echt vlak voordat Coldplay begon kwamen hun mannen er nog aan, iedereen opzij duwend. Werd niet echt gewaardeerd.
Een van die vrouwtjes had ook een vrij forse rugtas om. Heb haar tijdens Charlie Brown vakkundig opzij gebeukt, had er toen geen last meer van
Hij legt wel een aantal vingers op de zere plek. Als je een enorme ADHD-ervaring wilt met al die confetti moet je zeker gaan, maar die echt goeie band met een shitload aan mooie muziek stond destijds Parachutes te promoten in een zaal van het formaat Melkweg.quote:Op zaterdag 25 juni 2016 11:02 schreef Isorden het volgende:
Pffff hoeveel azijn heeft deze gozer gedronken voor dat hij naar de ArenA ging?
http://www.oor.nl/#!/arti(...)n_de_arena-1/concert
Vind de recensie wel herkenbaar eigenlijk.quote:Op zaterdag 25 juni 2016 11:02 schreef Isorden het volgende:
Pffff hoeveel azijn heeft deze gozer gedronken voor dat hij naar de ArenA ging?
http://www.oor.nl/#!/arti(...)n_de_arena-1/concert
Helemaal mee eens. Was gisteravond de 5e keer dat ik ze live zag en vond het persoonlijk toch echt de minste van alle concerten.quote:Op zaterdag 25 juni 2016 12:20 schreef CoExist het volgende:
[..]
Vind de recensie wel herkenbaar eigenlijk.
Begrijp mij niet verkeerd, ik heb zeker genoten van het concert. Maar het was wat onsamenhangend allemaal.
Met veel ballonnen en confetti verhullen ze dat een beetje.
De Oldplay die ik prefereer was steengoed.
Gelukkig had het 2e concert de betere setlist.
Fan van het eerste uur gespot.quote:Op zaterdag 25 juni 2016 12:35 schreef Irrem het volgende:
[..]
Helemaal mee eens. Was gisteravond de 5e keer dat ik ze live zag en vond het persoonlijk toch echt de minste van alle concerten.
Heb me prima vermaakt hoor, daar niet van. Maar zonder alle show zou het erg karig zijn.
Ik blijf hopen dat ze ooit weer terug naar de muziek van een paar albums eerder gaan.
ik weet niet welk concert jij hebt bijgewoond, maar ik heb see you soon, Amsterdam, fix you, scientist, clocks en ook dont panic gehoord. En ook zonder de lichteffecten zou het voor mij een perfecte avond zijn geweest.quote:Op zaterdag 25 juni 2016 12:35 schreef Irrem het volgende:
[..]
Helemaal mee eens. Was gisteravond de 5e keer dat ik ze live zag en vond het persoonlijk toch echt de minste van alle concerten.
Heb me prima vermaakt hoor, daar niet van. Maar zonder alle show zou het erg karig zijn.
Ik blijf hopen dat ze ooit weer terug naar de muziek van een paar albums eerder gaan.
quote:Op zaterdag 25 juni 2016 13:10 schreef Apotheose het volgende:
[..]
ik weet niet welk concert jij hebt bijgewoond, maar ik heb see you soon, Amsterdam, fix you, scientist, clocks en ook dont panic gehoord. En ook zonder de lichteffecten zou het voor mij een perfecte avond zijn geweest.
Die gast moet echt ontslagen worden.quote:Op zaterdag 25 juni 2016 11:02 schreef Isorden het volgende:
Pffff hoeveel azijn heeft deze gozer gedronken voor dat hij naar de ArenA ging?
http://www.oor.nl/#!/arti(...)n_de_arena-1/concert
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |