abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
pi_156821852
Al Arabiya - Al Jazeera Arabic - Al Jazeera English - Al Mayadeen - Al-Monitor - BBC Arabic - CBS News - CNN - Frankfurter Allgemeine Zeitung - Haaretz - Israel National News - Jerusalem Post - Le Monde - Ma'an News - New York Times - RT - Washington Post - Ynet - Zeit



• Bij het citeren van nieuwsberichten graag bronvermelding, liefst door een directe link naar de bron.
• Nog even de herinnering om van deze topics geen plakboek te maken vol met foto's en videofragmenten die niks toevoegen. Bloederige en schokkende afbeeldingen ook niet direct hier plaatsen, maar via een link, voorzien van een waarschuwing. Dank voor de medewerking.
• Emoties kunnen soms hoog oplopen, maar laat jezelf niet verleiden om anderen te kwetsen of te beledigen. Meld misstanden in NWS-feedback of via een topic-report; ga het niet hier lopen uitvechten. Dank voor de medewerking.

Belangrijk
quote:
0s.gif Op maandag 21 juli 2014 19:43 schreef timmmmm het volgende:

Basisschoolniveau hier, met je 'uitgeluld'. Vanaf nu gaan we hier strenger modden. Ik wil weer chte discussies kunnen houden, zonder users die persoonlijk worden of je aanvallen. De regels zijn zo simpel: ga fatsoenlijk met elkaar om, doe normaal

Toch schijnt dat niet zo simpel te zijn, dus ik zal het specificeren:
1 - Het moment dat je iets over een user zegt, in plaats van (inhoudelijk!) over wat hij zegt, zit je fout
2 - Niet schelden
3 - Val andere users niet persoonlijk aan. Diploma niet gehaald, andere jijbakken, nergens voor nodig. Niet alleen zet je jezelf voor lul, je maakt de discussie onmogelijk
4 - Ook al ben je het niet met elkaar eens: aan de andere kant van de computer zitten ook mensen. Als je het 'in het echt' niet tegen iemand zou zeggen, dan hier ook niet.

Er gaan hier meer posts verdwijnen als ze niet aan het bovenstaande voldoen. Kinderachtig zo, ik weet het, maar ik wil graag weer enig niveau terugbrengen.
Kaarten van het conflictgebied

Isral:
SPOILER
Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Westelijke Jordaanoever:
SPOILER
Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Gazastrook:
SPOILER
Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Officile VN-kaarten van het gebied zijn hier te vinden.

Nederzettingen op de Westelijke Jordaanoever (2012)

Bevolkingsdichtheid:


Onderzoek naar de publieke opinie

In Isral
http://en.idi.org.il/tool(...)-the-guttman-center/

In de Palestijnse gebieden
http://www.pcpo.ps/
http://www.pcpsr.org
(Laatstgenoemde doet ook samen met het Israelische Joint Israeli Palestinian Poll)
pi_156821860
quote:
0s.gif Op dinsdag 13 oktober 2015 23:51 schreef topdeck het volgende: [..] ik snap ze ook wel, maar alsnog zou je meer discipline verwachten van soldaten imo. SUbmit hem gewoon en voer hem af ipv te trappen.
Juist soldaten gaan vaak ver over de schreef. Ook niet zo gek, als je kijkt waar ze mee moeten dealen.
  FOK!-Schrikkelbaas woensdag 14 oktober 2015 @ 00:34:30 #3
862 Arcee
Look closer
pi_156822219
-edit- Al aangepast, zie ik. :s)
Never in the entire history of calming down did anyone ever calm down after being told to calm down.
pi_156822300
NWS / [NWS FeedBack] Speculariekoek lost huwelijksperikelen op.

[ Bericht 86% gewijzigd door Specularium op 14-10-2015 00:44:35 ]
pi_156822422
quote:
0s.gif Op dinsdag 13 oktober 2015 23:49 schreef J0kkebr0k het volgende:

[..]

Mwoah.. ik snap ze wel.
Natuurlijk valt het te snappen, maar als je tegen geweld bent dan vind je dit soort ellende gewoon niet ''cool''.
pi_156822510
quote:
0s.gif Op woensdag 14 oktober 2015 00:47 schreef Odaiba het volgende:

[..]

Natuurlijk valt het te snappen, maar als je tegen geweld bent dan vind je dit soort ellende gewoon niet ''cool''.
Het is ook niet cool, het is de realiteit van de dag.
pi_156822679
quote:
1s.gif Op woensdag 14 oktober 2015 00:54 schreef J0kkebr0k het volgende:

[..]

Het is ook niet cool, het is de realiteit van de dag.
Jep
  woensdag 14 oktober 2015 @ 09:49:05 #8
330618 MrvanTrapZ
Facta, non verba
pi_156825042
NSFW

SPOILER
Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
:')
Rock you in your face and stab your brain with your nosebone
pi_156825934
quote:
nee, niet Zionistisch. Ze is eventueel wel voor een kleine, Zionistische staat en meer land voor de pallies
Zionisme is niet (alleen) land. Zionisme houdt veel meer in.

Het streeft naar (in 1968):

- eenheid van het Joodse volk en het centraal stellen van Israel in het Joodse leven
- door alia het Joodse volk uit alle landen terug te brengen naar zijn historische vaderland

Lees: het versterken van de staat Israel door hun visie wat : ' gegrond is op rechtvaardigheid en vrede'

- het bewaren/beschermen van de Joodse identiteit door het bevorderen van Joodse en Hebreeuwse opvoeding van Joodse geestelijke EN culturele waarden
- de bescherming van Joodse rechten waar ook ter wereld.

Haar toespraak is puur zionistisch.

Verder wil ook zeggen dat de golf van terror niet zomaar is. IS heeft al een tijdje invloed in oa de Westbank. Ze verkopen daar alchohol

Ook hebben ze de Arabische Christenen gedreigd af te slachten na de Ramadan als ze niet snel de Palestijnse gebieden verlaten. Gelukkig was dit grootspraak.

Er worden constant flyers uitgedeeld aan de Palestijnen. Oa wordt adviezen gegeven om een gekartelde messen te gebruiken. Op de flyer staat "don't use this kind of knife" but "use this knife" want hiermee richt je meer schade aan in het lijf.

Er komt geen vrede tussen Israel en al die terroristische organisaties. Enige wat de Palestijnen kan redden is dat Hamas en al die organistaties die ze indoctrineren verdwijnen. Daar zouden moslim broeders echt voor moeten streven. Ik heb het zo vaak gezegd: richt je op je 'broeders' en niet op de anti Joden. Als jij je richt tegen Joden kom je helemaal niet op voor de Palestijnen.
Men kan geen lijn trekken door Jeruzalem. Je kan niet zeggen " oost en west" want ligt allemaal zo complex. Dat geldt ook met de Westbank.

Egypte heeft schoon genoeg van Hamas en al die andere terreur. Zij hebben de grens potdicht gegooid.

Nogmaals: enige hoop op vrede , of dat het rustiger wordt is dat de Palestijnen bevrijdt worden. Bevrijdt van de buitenlandse organisaties die gesponsord worden terroristen. Palestijnen worden geindoctrineerd van kinds af aan. Ze worden geleerd dat Israel de vijand is. Ze moeten sterven hiervoor. De Jood moet dood.

Dat is hun onderdrukking. Dat moet stoppen. Hamas wil bloed. IS wil bloed. En dat gaat ten koste van de Palestijnen.

Als je echt een broeder bent van de Palestijnen : haal ze uit de kut misere van de terreur organistaties die hen in de greep houden. Er worden dagelijks Palestijnen gedood door andere Palestijnen. Er heerst in Palestina onder Palestijnen nog altijd een burgeroorlog.

Help Palestijnen door hen te verlossen van die kut ideologie. Richt je op hun toekomst, niet op anti Israel of anti Jood. Hiermee schieten de Palestijnen helemaal niet op.

Richt je op de wortel. En trek deze uit de grond. Pas als je de wortel ( terreur organistaties die de Palestijnen van begin af aan in de greep houden) uit schakeld , pas dan kan er begin komen van vrede.

Eerder gewoon echt niet.
pi_156826151
quote:
0s.gif Op woensdag 14 oktober 2015 09:49 schreef MrvanTrapZ het volgende:
NSFW

SPOILER
Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
:')
militairen en hulpverleners staan erbij en kijken erna... Triest
  woensdag 14 oktober 2015 @ 12:36:00 #11
134944 Hi_flyer
Van alles te melden
pi_156830451
quote:
0s.gif Op woensdag 14 oktober 2015 10:58 schreef Odaiba het volgende:

[..]

militairen en hulpverleners staan erbij en kijken erna... Triest
Het uitverkoren volk onder elkaar.
Wees gehoorzaam. Alleen samen krijgen we de vrijheid eronder.
  woensdag 14 oktober 2015 @ 16:59:30 #13
37149 slashdotter3
Arrow to the knee!
pi_156834921


A Palestinian lawyer, wearing his official robes, kicks a teargas canister back towards Israeli soldiers during a demonstration by Palestinian lawyers
_O-
pi_156835003
haaretzcom twitterde op woensdag 14-10-2015 om 18:07:02 Police confirm attack in Jerusalem; woman in moderate-serious condition, attacker shot dead http://t.co/xNXzzu1qta http://t.co/RnXSffxe8D reageer retweet


70-jarige vrouw gestoken, aanvaller doodgeschoten.
I´m back.
pi_156835183
quote:
15s.gif Op woensdag 14 oktober 2015 18:10 schreef Ryan3 het volgende:
haaretzcom twitterde op woensdag 14-10-2015 om 18:07:02 Police confirm attack in Jerusalem; woman in moderate-serious condition, attacker shot dead http://t.co/xNXzzu1qta http://t.co/RnXSffxe8D reageer retweet
[ afbeelding ]

70-jarige vrouw gestoken, aanvaller doodgeschoten.
Mooi zo. Dat soort beesten moeten niet in leven gehouden worden. Ga lekker maagden gaan neuken nu. :(
pi_156838793
Een bezetter van welk land dan ook zal zich natuurlijk nooit veilig mogen voelen in het land dat ze bezetten.
pi_156840336
quote:
0s.gif Op woensdag 14 oktober 2015 20:52 schreef Fisherman het volgende:
Een bezetter van welk land dan ook zal zich natuurlijk nooit veilig mogen voelen in het land dat ze bezetten.
1948 belde, of je even terug wil bellen..
Je kan het met veel dingen niet eens zijn; maar het feit is dat de staat Isral inmiddels 67 jaar officiel erkend is.
Racist
pi_156840578
quote:
15s.gif Op woensdag 14 oktober 2015 18:10 schreef Ryan3 het volgende:
haaretzcom twitterde op woensdag 14-10-2015 om 18:07:02 Police confirm attack in Jerusalem; woman in moderate-serious condition, attacker shot dead http://t.co/xNXzzu1qta http://t.co/RnXSffxe8D reageer retweet
[ afbeelding ]

70-jarige vrouw gestoken, aanvaller doodgeschoten.
Helden die hakbars... 70-jarige vrouwtjes steken. :')

[ Bericht 0% gewijzigd door #ANONIEM op 14-10-2015 22:00:22 ]
pi_156840653
quote:
Helden die Arabieren... 70-jarige vrouwtjes steken
Ja, laten we honderden miljoenen mensen gaan generaliseren. Mafkees :')!
God is love
pi_156840707
https://www.facebook.com/(...)6391/?type=2&theater

Dit is resultaat van indoctrinatie. Terwijl iedereen schreeuwt over hoe kut Isral is en dat we allemaal Israel moeten boycotten ( hey vergeet niet dat Joden land hebben gepikt van die mensen h)

Maar kijk eens naar dat jongen. Een Palestijns jongen van amper 13 jaar. Kijk die angst in zijn ogen. Ja hij heeft iemand anders neergestoken. Ja hij zit vol haat jegens Joden. Ja. Maar kijk eens. Wie heeft dat aangericht? Een Joodse staat dat is opgericht is in 1948? Hebben mensen echt poep in hun ogen?

Ondertussen gaat het hele Palestijnse volk ten onder aan terreur. Onderdrukking door allerlei smerige terroristische organisaties. Is de ene verdwenen komt de andere alweer aan. Organistaties die notabene niet eens Palestijns zijn. Die keer op keer door cash het hele volk in zijn greep houdt. Die hen onder druk houdt met indoctrinatie en haat en ze opvoeden dat de dood goed is.

Hamas heeft met zeer veel geweld de boel daar overgenomen. Iedereen weet wat zij gedaan hebben en wat ze nu nog altijd doen. En er komen steeds meer leden vanuit het buitenland erbij. En vele andere organistaties die hun kans ruiken. En door hun achterlijk politieke en religieuze ideologie door de strotten van het Palestijnse volk te stouwen pakken ze hun toekomst af. Ze pakken de Palestijnse toekomst op vrede en rust gewoon af. En de haat van Israelis zal meer en meer groeien.


Maar goed. We zullen wel weer doorgaan met BDS gedoe. Weer pro Palestina anti Isral marsen houden, en roepen stop de bezetting. Holocaust hier en daar. En uitverkoren volk enzo. Ja toch . Je weet toch
pi_156840764
quote:
6s.gif Op woensdag 14 oktober 2015 21:56 schreef love7 het volgende:

[..]

Ja, laten we honderden miljoenen mensen gaan generaliseren. Mafkees :')!
Fixed
pi_156840818
Wat is hakbar nu weer voor tokkiewoord joh :?
God is love
pi_156840866
En de volgende generaties met haat staan klaar. Hulde hoor. 8)7
pi_156840923
Die Mocro zei het jaren geleden al, "we gaan ze prikken"

:')
God is love
pi_156840952
Was die 70-jarige vrouw toevallig een koloniste ofzo :?
God is love
pi_156840965
Als wij nou ons druk maken om onze eigen landen ipv wat er duizenden km verderop gebeurd.
pi_156841010
Vertel dat maar aan de vele joden wereldwijd die loyaal zijn aan Isral ipv het land waar ze verblijven. Vele = does not equal = allen!
God is love
  woensdag 14 oktober 2015 @ 22:08:48 #29
434283 topdeck
graag op anoniem
pi_156841039
Waarom kunnen moslims niet inzien dat Hamas &co de Palestijnen exploiteert? Waarom kan haast geen enkele moslim. ik hoor tenminste heeeeeel weinig, stellen dat Palestijnen ook over de schreef gaan? Bij de joden is er tenminste wat nuance. Niet bij de extreem rechtse, maar alsnog er is veel meer rede. Moslims daarentegen rationaliseren elke gore misdaad.

Zelfs Appa, de zelfbenoemde straatfilosoof/intellectuele met een redelijke achterban, wist niet eens (of wil niet eens weten) over de wandaden van Hamas.

Wil je vrede? Begin dan bij Hamas en haar propaganda.
graag op anoniem
pi_156841107
Jaja, moslims moeten zus en zo veroordelen, maar ondertussen plegen de niet-moslims links en rechts misdaden, maar dat is normaal ofzo. Hihihihi.
God is love
pi_156841129
quote:
15s.gif Op woensdag 14 oktober 2015 22:08 schreef love7 het volgende:
Vertel dat maar aan de vele joden wereldwijd die loyaal zijn aan Isral ipv het land waar ze verblijven. Vele = does not equal = allen!
Ach Andersom is het precies zo. Vele malen sterker. Beter zouden we eens en voor altijd met een oplossing moeten komen ipv te kankeren.

Sorry voor het woord mensen
pi_156841169
quote:
0s.gif Op woensdag 14 oktober 2015 22:08 schreef topdeck het volgende:
Waarom kunnen moslims niet inzien dat Hamas &co de Palestijnen exploiteert? Waarom kan haast geen enkele moslim. ik hoor tenminste heeeeeel weinig, stellen dat Palestijnen ook over de schreef gaan? Bij de joden is er tenminste wat nuance. Niet bij de extreem rechtse, maar alsnog er is veel meer rede. Moslims daarentegen rationaliseren elke gore misdaad.

Zelfs Appa, de zelfbenoemde straatfilosoof/intellectuele met een redelijke achterban, wist niet eens (of wil niet eens weten) over de wandaden van Hamas.

Wil je vrede? Begin dan bij Hamas en haar propaganda.
Omdat moslim. En zo'n beetje iedere moslim wil alle joden dood, dus iedere daad tegen joden wordt gezien als goed of in ieder geval gebagatelliseerd.

[ Bericht 0% gewijzigd door #ANONIEM op 14-10-2015 22:12:41 ]
pi_156841255
Nee, niet iedere moslim wil alle joden dood. De joden weten ook dat jouw Europese voorouders meer joden hebben gedood dan welke moslim dan ook. Daarom hebben ze hun raketten ook op Europese hoofdsteden gericht, voor het geval de genocidale trekjes van de nazi/nsb'ers weer boven komen drijven, lololol.
God is love
pi_156841451
quote:
0s.gif Op woensdag 14 oktober 2015 22:14 schreef love7 het volgende:
Nee, niet iedere moslim wil alle joden dood. De joden weten ook dat jouw Europese voorouders meer joden hebben gedood dan welke moslim dan ook. Daarom hebben ze hun raketten ook op Europese hoofdsteden gericht, voor het geval de genocidale trekjes van de nazi/nsb'ers weer boven komen drijven, lololol.
Oh, ok. Dan zat ik er naast.
  woensdag 14 oktober 2015 @ 22:23:42 #35
434283 topdeck
graag op anoniem
pi_156841640
quote:
2s.gif Op woensdag 14 oktober 2015 22:10 schreef love7 het volgende:
Jaja, moslims moeten zus en zo veroordelen, maar ondertussen plegen de niet-moslims links en rechts misdaden, maar dat is normaal ofzo. Hihihihi.
wat :')

Niet-moslims worden continu bekritiseerd al helemaal vanuit eigen hoek. Wanneer hoor je moslims hun eigen systeem bekritiseren? Nooit, ze zijn of helemaal gebrainwasht of worden monddood gemaakt.

Jouw comment laat exact zien wat ik bedoel: lekker kritiek laten deflecteren met 'ZIJ DOEN HET OOK XD!!1' wanneer je kritiek krijgt.

Zelfreflectie, leer het eens.

En dan nog, jouw argument is toch geen reden om niet Hamas te bekritiseren? Je rationaliseert de wandaden van Hamas door te wijzen naar andere landen die ook misdaden begaan.

Het is geen wonder dat het een shithole daar is
graag op anoniem
pi_156841875
topdeck, je generaliseert, anderhalf miljard moslims doen niet aan zelfkritiek, en 5,5 miljard niet-moslims doen wel aan zelfkritiek. Bullshit.

En ik heb wel degelijk kritiek op Hamas, omdat ze te gematigd zijn en rechts worden ingehaald door andere verzetsgroeperingen.
God is love
  woensdag 14 oktober 2015 @ 22:38:52 #37
434283 topdeck
graag op anoniem
pi_156842155
quote:
12s.gif Op woensdag 14 oktober 2015 22:29 schreef love7 het volgende:
topdeck, je generaliseert, anderhalf miljard moslims doen niet aan zelfkritiek, en 5,5 miljard niet-moslims doen wel aan zelfkritiek. Bullshit.

En ik heb wel degelijk kritiek op Hamas, omdat ze te gematigd zijn en rechts worden ingehaald door andere verzetsgroeperingen.
Het probleem is dat het gros vd moslims passief zijn tov wandaden die gedaan worden vanuit hun eigen systeem. Maar als israel of iemand wat verkeerds doet dan zijn de rapen gaar. Die 'peaceful' majority is irrelevant wanneer ze toekijken, onder mom van 'eigen cultuur/wetten', hoe iemand gestenigd wordt bijvoorbeeld.

Ja generaliseren kan tot op zekere hoogte kan, wegens van collectivisme in de moslim gemeenschap.
graag op anoniem
pi_156842276
Allemaal leuk en aardig topdeck, maar Isral is nog altijd de bezetter en kolonisator. Je jankt omdat er mensen zijn die in verzet komen tegen de wandaden van agressor Isral. Dit is waar het uiteindelijk op neerkomt. Wil je een oplossing, doe iets aan de wandaden van jouw systeem. Misschien neem ik je dan wel serieus. Toedels.
God is love
pi_156842337
quote:
10s.gif Op woensdag 14 oktober 2015 22:43 schreef love7 het volgende:
Allemaal leuk en aardig topdeck, maar Isral is nog altijd de bezetter en kolonisator. Je jankt omdat er mensen zijn die in verzet komen tegen de wandaden van agressor Isral. Dit is waar het uiteindelijk op neerkomt. Wil je een oplossing, doe iets aan de wandaden van jouw systeem. Misschien neem ik je dan wel serieus. Toedels.
Vooral niet nadenken of je dat misschien toch niet een beetje fout ziet.
Is definitief vertrokken na een ban voor het opstaan tegen slechteriken
pi_156842390
Het hersenspoelen van de Palestijnse jeugd heeft gewerkt. Hamas heeft een hele nieuwe generatie aan tieners om op de Joden af te sturen als kanonnenvoer en dat gaan ze doen ook. Papa en mama verheerlijken het wel, want de volgende zonen of nee, martelaren staan alweer klaar.

Als je dan bekijkt hoe Israel de achterstallige moslimgebieden op de been blijft houden met subsidies... . Ik zeg geldkranen dicht en ontwikkelingshulp stop vanuit Europa die kant op stop zetten. Als je niet wilt mee doen met de beschaafde wereld prima, maar dan zoek je het maar lekker zelf uit in je stuk woestijn.
pi_156842487
quote:
10s.gif Op woensdag 14 oktober 2015 22:43 schreef love7 het volgende:
Allemaal leuk en aardig topdeck, maar Isral is nog altijd de bezetter en kolonisator. Je jankt omdat er mensen zijn die in verzet komen tegen de wandaden van agressor Isral. Dit is waar het uiteindelijk op neerkomt. Wil je een oplossing, doe iets aan de wandaden van jouw systeem. Misschien neem ik je dan wel serieus. Toedels.
De tweestatenoplossing is al lang dood en begraven. Officieel niet, maar iedereen weet dat 't er niet meer van gaat komen. Het is tijd om met nieuwe, creatieve ideen op de proppen te komen om uit de malaise te geraken.
pi_156842634
Isral gaat voor de 1 staat oplossing, Hamas en Abbas en al die gematigde Palestijnen worden rechts ingehaald door de islamitische staat. Het eindigt in een grote bloedige oorlog tussen de islamitische staat en Isral. Uiteindelijk zal Isral net als de kruisvaarderstaatjes uit het verleden eindigen, die kruisvaarderstaatjes bestonden langer dan het moderne Isral. Isralirs zullen massaal emigreren net als de bootvluchtelingen van nu. Assad, Abdullah II, Sisi, Abbas, dit soort leiders fungeren als waakhonden voor Isral en beschermen de Isralirs op het moment, maar zodra Assad ten val komt dan komt er een einde aan een tijdperk en zal Isral werkelijk voelen hoe het is om vijandige buren te hebben die geleid worden door een leider die het volk representeert en niet de belangen van het Westen dat Isral heeft geplant in het midden van de islamitische wereld, net zoals de oude kruisvaarderstaatjes in Jeruzalem.
God is love
pi_156842716
quote:
12s.gif Op woensdag 14 oktober 2015 22:29 schreef love7 het volgende:
topdeck, je generaliseert, anderhalf miljard moslims doen niet aan zelfkritiek, en 5,5 miljard niet-moslims doen wel aan zelfkritiek. Bullshit.

En ik heb wel degelijk kritiek op Hamas, omdat ze te gematigd zijn en rechts worden ingehaald door andere verzetsgroeperingen.
Hamas te gematigd? Moet het nog extremer dan? :')
pi_156843198
quote:
0s.gif Op woensdag 14 oktober 2015 22:58 schreef love7 het volgende:
Isral gaat voor de 1 staat oplossing, Hamas en Abbas en al die gematigde Palestijnen worden rechts ingehaald door de islamitische staat. Het eindigt in een grote bloedige oorlog tussen de islamitische staat en Isral. Uiteindelijk zal Isral net als de kruisvaarderstaatjes uit het verleden eindigen, die kruisvaarderstaatjes bestonden langer dan het moderne Isral. Isralirs zullen massaal emigreren net als de bootvluchtelingen van nu. Assad, Abdullah II, Sisi, Abbas, dit soort leiders fungeren als waakhonden voor Isral en beschermen de Isralirs op het moment, maar zodra Assad ten val komt dan komt er een einde aan een tijdperk en zal Isral werkelijk voelen hoe het is om vijandige buren te hebben die geleid worden door een leider die het volk representeert en niet de belangen van het Westen dat Isral heeft geplant in het midden van de islamitische wereld, net zoals de oude kruisvaarderstaatjes in Jeruzalem.
David vs Goliath

Arabische staatjes zijn geen partij voor Isral, zijn daar militair en economisch niet tegen opgewassen. (exclusief de rijke oliestaten natuurlijk maar die zijn bevriend met Amerika)

Enige landen waar Isral cht schrik voor moet hebben is Turkije en Iran. Maar Erdogan spreekt wel geregeld stoere taal om z'n kiesvee te paaien maar verder gaat hij z'n relaties met Amerika en de EU er niet voor op het spel zetten.

Iran is de grote satan van wie ik hoop dat de toekomstige republikeinse Amerikaanse president hierop een preventieve aanval gaat uitvoeren voor deze doorgeslagen fascisten een nucleaire bom te pakken hebben.
pi_156843214
quote:
10s.gif Op woensdag 14 oktober 2015 23:01 schreef J0kkebr0k het volgende:

[..]

Hamas te gematigd? Moet het nog extremer dan? :')
love noemt hij zich dan. :r :|W :|W
pi_156843402
quote:
0s.gif Op woensdag 14 oktober 2015 22:58 schreef love7 het volgende:
Isral gaat voor de 1 staat oplossing, Hamas en Abbas en al die gematigde Palestijnen worden rechts ingehaald door de islamitische staat. Het eindigt in een grote bloedige oorlog tussen de islamitische staat en Isral. Uiteindelijk zal Isral net als de kruisvaarderstaatjes uit het verleden eindigen, die kruisvaarderstaatjes bestonden langer dan het moderne Isral. Isralirs zullen massaal emigreren net als de bootvluchtelingen van nu. Assad, Abdullah II, Sisi, Abbas, dit soort leiders fungeren als waakhonden voor Isral en beschermen de Isralirs op het moment, maar zodra Assad ten val komt dan komt er een einde aan een tijdperk en zal Isral werkelijk voelen hoe het is om vijandige buren te hebben die geleid worden door een leider die het volk representeert en niet de belangen van het Westen dat Isral heeft geplant in het midden van de islamitische wereld, net zoals de oude kruisvaarderstaatjes in Jeruzalem.
Je vergeet in deze prachtige analyse Vladimir Vladimirovich die zijn nieuwe clusterbommen en kruisraketten test op de Islamitische Staat en Kadyrov en zijn Tsjetsjeense beulen langs de puinhopen stuurt om het karwei af te maken.

De hele grap is dat jullie al 50(?) jaar een ideologische Jihad aan het uitvechten zijn en zijn enige beweegredenen een gasveldje voor Gazprom, een haven en Obama pesten zijn. Oh ja en afleiding voor de sancties en economische crisis in eigen land met een 'klein oorlogje' natuurlijk :')
  woensdag 14 oktober 2015 @ 23:47:58 #47
434283 topdeck
graag op anoniem
pi_156843681
De hele moslimgemeenschap peobeerde israel uit te roeien en het lukte ze niet :')

En nu ga je me vertellen dat IS, een matig/licht competente militaire instantie is die israel kan uitroeien? :')

Het is een van de beste defensies van de wereld + krijgen steun van het westen. Je kunt veel willen, maar hoe je het wendt of keert, Israel zal nooit breken. Daar zijn ze te sterk voor.
graag op anoniem
pi_156843698
Goed artikel uit de Elsevier

quote:
De echte reden waarom de Arabieren de Joden haten

Is er n Arabisch land waar wel toekomst, werk en vrijheid bestaan, ondanks een cultuur die geen innovatie en modernisering toelaat? Met het overweldigende succes van hun staat hebben de Joden ons vernederd: dit is de kern van de waanzin waaraan Palestijnen en de meeste andere moslims lijden.

Dit gebeurde dinsdag in Jeruzalem. Een Palestijn rijdt in op Joden en slaat vervolgens met een hakmes op ze in. De haat spat van het beeld af.

Heilige moskee

Waarom haat hij de Joden?

Palestijnen schijnen de Joden te haten... volgens de Volkskrant en andere linkse media in het Westen om het volgende: 'De aanleiding van de geweldsgolf, die zo'n twee weken geleden begon, is de toename van Joodse bezoekers op de Tempelberg, waar de voor moslims heilige Al Aqsa-moskee staat.'

Niet dat feiten enig verschil maken, maar ik blijf ouderwets aan feiten hechten. Dit zijn de cijfers van de jodenbezoek aan de Tempelberg: vorig jaar bezochten 12.000 Joden de Tempelberg, ofwel 33 per dag. Dat kun je veel noemen, toch?

Maar vergeleken met het aantal christenen is het niets: 200.000. En het aantal moslims dat de berg bezoekt, bedraagt jaarlijks 4 miljoen, dat zijn er 11.000 per dag. Maar die verdomde 33 joden per dag, daar gaat het kennelijk om. Gaat het hier echt om? Nee.

Propagandamachine

De Volkskrant wil niet melden dat de propagandamachine van de Palestijnen al jaren op volle toeren draait. Inzet is de Al Aqsa-moskee op de Tempelberg. Die willen de Joden slopen, is het verhaal.

Het gaat verder, volgens die propaganda: er hebben nooit Joodse tempels op de berg gestaan, er heeft zelfs nooit een Joods volk in dat gebied geleefd.

Religieuze ijver en tribale Arabische eergevoelens vormen een angstaanjagende combinatie. Het is de kern van dit Isralisch-Arabische conflict. Moslims in de regio weigeren te leven met een superieure Joodse staat.

Joden horen tweederangs burgers te zijn, zo heeft de islam vastgesteld, en een Joodse staat op grond die voor altijd islamitisch zou zijn, is helemaal uit den boze, en dus object van haat.

Dictatuur

Er zou niets aan de hand zijn als op het gebied van de staat Isral een dictatuur door en voor moslims zou bestaan. Er heerst in elk buurland van Isral een dictatuur, en veel etniciteiten, sektes en voeren daar strijd met elkaar.

Is het leven van Palestijnen op de Westelijke Jordaanoever erger dan in Jordani, of in de zogenaamde vluchtelingenkampen in Libanon of Syri? Nee.

Maar de gedachte dat moslims tweederangsburgers zijn onder verachte, vervloekte Joden, die, zoals de islam leert, de boodschappen van Allah aan hun profeten hebben vervalst - ja, de Joodse profeten waren geen Joodse profeten maar waren moslims avant la lettre, aldus de islam – is onverdraaglijker dan de gedachte dat zo goed als alle Arabische volken onder tirannen en dictators moeten leven. Want dat laatste is de normale toestand in die wereld.

Conflict

Dit conflict is dus geen conflict over land, maar over religie en cultuur. Lange tijd is de formule 'land for peace' bepalend geweest voor de 'vredesonderhandelingen'. Maar het gaat niet om land.

Gaza is geheel 'judenrein' maar Hamas blijft bezig de Gazanen op te hitsen en op te roepen om het einde van de 'zionistische entiteit Isral' tot stand te brengen.

Dat begrijpt de hele Arabische, misschien wel de hele islamitische wereld. Een Joods land is een onverdraaglijk verschijnsel. Het naakte bestaan van het Joodse land – rijker dan Frankrijk, machtiger dan Egypte – wordt ervaren als een continue vernedering.

Bedoeenen

Ja, hier komt het eer-schaamtemodel van de Bedoeenen om de hoek kijken, het model dat burgerlijke samenlevingen onmogelijk maakt aangezien de eer van de groep boven alles staat.

Onder de kop 'Er is geen hoop dus vechten ze' schreef NRC-correspondent Derk Walters het zoveelste zinloze stuk – zinloos omdat hij, en bijna alle andere correspondenten, weigert de context te benoemen.

Walters citeert een Palestijn: 'Er zijn hier jonge mensen die nog nooit een goede dag hebben gehad in hun leven. Ze hebben geen economie, geen toekomst, geen werk. Dus wat kun je verwachten?'

Maar de essentile vraag luidt: is er n Arabisch land waar wel toekomst en werk en vrijheid bestaan na de bevolkingsexplosies van de afgelopen zestig jaar en een cultuur die geen innovatie en modernisering toelaat? Ligt het echt aan Isral dat het op de Westelijke Jordaanoever en in Gaza slecht gaat? Welnee.

In alle Arabische landen is het minstens zo erg gesteld met jongeren. Zelfs in het schatrijke Saudi-Arabi is de jeugdwerkloosheid enorm. En in Isral? Daar verdien je gemiddeld evenveel als in Frankrijk en Australi. En dus wordt het gehaat.

Levendig

Gisteravond laat liep ik nog door Tel Aviv. Het was druk op straat. De terrassen zaten vol en waren levendig. Er werd gelachen, gezoend. De wolkenkrabbers stonden vol in het licht.

Dit is niet de angstige stad van een wankelend land met een identiteitscrisis, ook al wordt dat beweerd door de redacteuren van de linkse krant Haaretz, die zo ongeveer de Bijbel is voor westerse correspondenten. Haaretz is een piepkleine krant voor een groepje linkse radicalen. Maar ze zetten de toon in het Westen.

De Palestijnen kunnen nooit van Isral winnen. Ja, ze kunnen Isral vernietigen – met als bijverschijnsel dat ze zichzelf vernietigen. Maar zo ver durven ze tot nu toe niet te gaan.

Ze schieten raketten af op Isral, steken mensen dood, en als Isral terugslaat, gillen ze dat de Joden disproportioneel geweld gebruiken.

Bende

Er is geen oplossing. De facto bestaat de Palestijnse staat al, en het is dezelfde corrupte, rechteloze bende als elders in de Arabische wereld. Nog meer staat? Wat willen ze ermee? Ze willen een leger om Isral mee te vernietigen. Jongens genoeg.

Isral zal dat nooit toestaan. Er resteert dus niets anders dan de status quo. Met de gewelddadige psychotische uitbarstingen die we in de video zien.

Met het overweldigende succes van hun staat hebben de Joden ons vernederd – dit is de kern van de waanzin waaraan Palestijnen lijden, en het is de kern waaraan de meeste moslims lijden: met het overweldigende succes van hun cultuur hebben de ongelovigen in het Westen ons vernederd.

Overbevolking

Er kan geen levensvatbare Palestijnse staat bestaan, tenzij je met levensvatbaar corruptie en onderdrukking bedoelt. Misschien bestaat er berhaupt geen levensvatbare Arabische staat. De catastrofale overbevolking heeft een normale groei van de mogelijkheden onmogelijk gemaakt.

Syri exporteert nu een deel van zijn overbevolking naar Europa. De opgefokte jongeren van andere Arabische landen zullen volgen.

Er is geen hoop in de Arabische wereld, Derk Walters, en dus haten ze de Joden. Binnenkort meer vanuit het magische, dynamische Tel Aviv.

http://www.elsevier.nl/Bu(...)?masterpageid=158493
pi_156844118
quote:
0s.gif Op woensdag 14 oktober 2015 23:47 schreef topdeck het volgende:
De hele moslimgemeenschap peobeerde israel uit te roeien en het lukte ze niet :')

En nu ga je me vertellen dat IS, een matig/licht competente militaire instantie is die israel kan uitroeien? :')

Het is een van de beste defensies van de wereld + krijgen steun van het westen. Je kunt veel willen, maar hoe je het wendt of keert, Israel zal nooit breken. Daar zijn ze te sterk voor.
Je vergeet het belangrijkste nog: zij (Isral) hebben God aan hun zijde.
pi_156844198
quote:
2s.gif Op woensdag 14 oktober 2015 23:48 schreef Houtenbeen het volgende:
Goed artikel uit de Elsevier

Er is geen oplossing. De facto bestaat de Palestijnse staat al, en het is dezelfde corrupte, rechteloze bende als elders in de Arabische wereld. Nog meer staat? Wat willen ze ermee? Ze willen een leger om Isral mee te vernietigen. Jongens genoeg.

Wat vindt je van het voorstel van Geert Wilders dat Palestina in Jordani komt te liggen en dat Isral Judea en Samaria annexeert?
pi_156844227
quote:
0s.gif Op donderdag 15 oktober 2015 00:15 schreef berko13 het volgende:

[..]

Wat vindt je van het voorstel van Geert Wilders dat Palestina in Jordani komt te liggen en dat Isral Judea en Samaria annexeert?
Gewoon de grenzen aanhouden die er nu zijn en stoppen met de kolonisatie.
pi_156844267
quote:
3s.gif Op donderdag 15 oktober 2015 00:18 schreef Houtenbeen het volgende:

[..]

Gewoon de grenzen aanhouden die er nu zijn en stoppen met de kolonisatie.
Zolang daar 2 volkeren samengetroept zitten op zo'n smal land zal daar bloed blijven vloeien denk ik. Geert Wilders zijn voorstel zou beide volkeren rust en hoop geven.

http://www.nu.nl/politiek(...)nnen-huisvesten.html
pi_156844342
quote:
2s.gif Op woensdag 14 oktober 2015 23:48 schreef Houtenbeen het volgende:
Goed artikel uit de Elsevier

[..]

Kop, Spijker, raak. Elsevier schrijft goede stukken de laatste tijd.
pi_156844487
quote:
2s.gif Op woensdag 14 oktober 2015 23:48 schreef Houtenbeen het volgende:
Goed artikel uit de Elsevier

[..]

Had het vanmiddag al gelezen. Ja, ben ik het toch met Leon de Winter wel eens eigenlijk idd. Vraag me ook af wat we binnenhalen hoor.
I´m back.
pi_156844657
quote:
0s.gif Op donderdag 15 oktober 2015 00:21 schreef berko13 het volgende:

[..]

Zolang daar 2 volkeren samengetroept zitten op zo'n smal land zal daar bloed blijven vloeien denk ik. Geert Wilders zijn voorstel zou beide volkeren rust en hoop geven.

http://www.nu.nl/politiek(...)nnen-huisvesten.html
Really? De undercoverlobbyst voor de joden heeft een oplossing waarbij de palestijnen "vrijwillig" naar jordanie moeten en dat land moet "vrijwillig" omgedoopt worden tot palestina.

En isreal krijgt de rest? _O-
Zie!
pi_156844823
quote:
10s.gif Op donderdag 15 oktober 2015 01:09 schreef johnson555 het volgende:

[..]

Really? De undercoverlobbyst voor de joden heeft een oplossing waarbij de palestijnen "vrijwillig" naar jordanie moeten en dat land moet "vrijwillig" omgedoopt worden tot palestina.

En isreal krijgt de rest? _O-
Tsja vrijwillig moet niet he. Je kan met financile steun van zowel van rijke Amerikaanse zionisten, de Europese Unie en Isral zelf terugkeersubsidies bieden aan Palestijnse families die naar Jordani willen gaan om zo een steuntje in de rug te geven en zodat ze denken dat ze daar een betere toekomst kunnen uitbouwen. Gaat een familie van 5 personen 50.000 (10.000 per man) weigeren? Ik denk dat niet.

Twee staten zijn in mijn ogen gewoon niet (meer) mogelijk, enkele problemen die zo in me opkomen:
- Isral zal Jeruzalem nooit meer splitsen (zelfs de linkerzijde staat daar niet voor te springen) en de Palestijnen zullen nooit een staat aanvaarden zonder Oost-Jeruzalem als hoofdstad
- Isral zal een gedemilitariseerde Palestijnse staat willen, de Palestijnen zullen zeggen wij willen ook een leger
- Isral zal controle willen houden aan de buitengrenzen met Syri en Jordani om eventuele toekomstige oorlogen beter aan te kunnen
- 4 miljoen Palestijnse vuchtelingen zijn er waarvan Abbas het recht op terugkeer eist. Isral heeft daar ten eerste geen plaats voor en ten tweede zitten ze er niet op te wachten omdat zoiets een demografische catastrofe zou zijn voor het land
- Wat met de honderdduizenden Joodse kolonisten? Isral had in 2005 de grootste moeite van de wereld met 9.000 Joden uit Gaza te deporteren en nu gaan ze dat doen met 50 keer zoveel? Ain't gonna happen.
En dan zijn er wellicht nog honderd andere problemen.

De europese leiders moeten beseffen dat de tweestaten"oplossing" dood en begraven is en dat we op zoek moeten naar andere, creatieve manieren om een einde te maken aan het conflict. En dan heeft Wilders misschien wel de minst slechtste oplossing te pakken...

Zolang daar 2 volkeren op elkaar gepakt zitten, zie ik geen einde komen aan het bloedvergieten. Dan zitten we binnen 100 jaar nog naar een oplossing te zoeken... Wat dan weer niet betekent dat er geen minderheden in Isral kunnen leven.
pi_156844859
quote:
10s.gif Op donderdag 15 oktober 2015 01:09 schreef johnson555 het volgende:

[..]

Really? De undercoverlobbyst voor de joden heeft een oplossing waarbij de palestijnen "vrijwillig" naar jordanie moeten en dat land moet "vrijwillig" omgedoopt worden tot palestina.

En isreal krijgt de rest? _O-
De tragiek voor de Palestijnen is in feite dat niemand hen wil hebben, ook hun islamitische buren niet. Volgens mij zijn ze met veel geweld ook Jordani uitgezet. In Libanon wilden ze hen ook niet hebben.
Als westerling zeg je, wat maakt het uit, die Sykes-Picot grenzen zijn geen echte grenzen tussen volkeren, maar kennelijk ligt dat niet zo zelfs bij de Arabieren niet.
I´m back.
  donderdag 15 oktober 2015 @ 08:19:56 #58
434283 topdeck
graag op anoniem
  donderdag 15 oktober 2015 @ 08:21:42 #59
229532 Twiitch
Speelt met zichzelf
pi_156845695
Interessante rage. Paar mensen prikken en dan neergemaaid worden.
pi_156847167
quote:
0s.gif Op donderdag 15 oktober 2015 01:50 schreef Ryan3 het volgende:

[..]

De tragiek voor de Palestijnen is in feite dat niemand hen wil hebben, ook hun islamitische buren niet. Volgens mij zijn ze met veel geweld ook Jordani uitgezet. In Libanon wilden ze hen ook niet hebben.
Als westerling zeg je, wat maakt het uit, die Sykes-Picot grenzen zijn geen echte grenzen tussen volkeren, maar kennelijk ligt dat niet zo zelfs bij de Arabieren niet.
Dat is natuurlijk wel veelzeggend te noemen. Feit blijft overeind staan dat de Palestijnen telkens opnieuw beginnen met een spiraal van geweld. Via zelfmoordaanslagen, via de raketten van Hamas of door individuen waarbij het doelloos neersteken van onschuldige burgers de laatste trend schijnt te zijn. De Palestijnen mogen van geluk spreken dat ze geen China of Rusland als buurland hebben. Dan was de Gazastrook allang weggebombardeerd tot een vlakke parkeerplaats.
pi_156847202
quote:
0s.gif Op woensdag 14 oktober 2015 22:58 schreef love7 het volgende:
Isral gaat voor de 1 staat oplossing, Hamas en Abbas en al die gematigde Palestijnen worden rechts ingehaald door de islamitische staat. Het eindigt in een grote bloedige oorlog tussen de islamitische staat en Isral. Uiteindelijk zal Isral net als de kruisvaarderstaatjes uit het verleden eindigen, die kruisvaarderstaatjes bestonden langer dan het moderne Isral. Isralirs zullen massaal emigreren net als de bootvluchtelingen van nu. Assad, Abdullah II, Sisi, Abbas, dit soort leiders fungeren als waakhonden voor Isral en beschermen de Isralirs op het moment, maar zodra Assad ten val komt dan komt er een einde aan een tijdperk en zal Isral werkelijk voelen hoe het is om vijandige buren te hebben die geleid worden door een leider die het volk representeert en niet de belangen van het Westen dat Isral heeft geplant in het midden van de islamitische wereld, net zoals de oude kruisvaarderstaatjes in Jeruzalem.
Tja. Dromen mag altijd. Ook haatdromen als dit.

Maar het blijft bij dromen, vrees ik voor je... en dat is natuurlijk maar goed ook. Niemand heeft wat aan dat irritante, misplaatste Arabische (en islamitische) superioriteitsgevoel. Ook de Arabieren en moslims niet.
Is definitief vertrokken na een ban voor het opstaan tegen slechteriken
pi_156852819
quote:
Photos emerge of Ahmed Mansra, who stabbed and seriously wounded two Israelis, one of them a boy his age, after Palestinian President Abbas made claims he was 'executed' by Israel; English translation of the speech done by PLO, however, tempers language to 'shot in cold blood.'

Palestinian President Mahmoud Abbas and the Arab media have been claiming since Monday that 13-year-old Ahmed Manasra, who was documented committing a terror attack in Pisgat Ze'ev this week, has been "executed" by Israel.

Except that Dr. Asher Salmon, the deputy director of the Hadassah Medical Center in Jerusalem's Ein Karem, said Thursday that the boy is alive, and is in light-to-moderate condition.

Photos of Mansra from the hospital were released to support those statements.



[..]

http://www.ynetnews.com/articles/0,7340,L-4711817,00.html
Moest lachen.
pi_156853227
quote:
0s.gif Op donderdag 15 oktober 2015 15:26 schreef jamesdeen het volgende:

[..]

Moest lachen.
Ik niet. Het geeft aan hoe verziekt de media is op dit gebied.
Is definitief vertrokken na een ban voor het opstaan tegen slechteriken
pi_156853313
quote:
0s.gif Op donderdag 15 oktober 2015 01:41 schreef berko13 het volgende:

Twee staten zijn in mijn ogen gewoon niet (meer) mogelijk, enkele problemen die zo in me opkomen:
- Isral zal Jeruzalem nooit meer splitsen (zelfs de linkerzijde staat daar niet voor te springen) en de Palestijnen zullen nooit een staat aanvaarden zonder Oost-Jeruzalem als hoofdstad
- Isral zal een gedemilitariseerde Palestijnse staat willen, de Palestijnen zullen zeggen wij willen ook een leger
- Isral zal controle willen houden aan de buitengrenzen met Syri en Jordani om eventuele toekomstige oorlogen beter aan te kunnen
- 4 miljoen Palestijnse vuchtelingen zijn er waarvan Abbas het recht op terugkeer eist. Isral heeft daar ten eerste geen plaats voor en ten tweede zitten ze er niet op te wachten omdat zoiets een demografische catastrofe zou zijn voor het land
- Wat met de honderdduizenden Joodse kolonisten? Isral had in 2005 de grootste moeite van de wereld met 9.000 Joden uit Gaza te deporteren en nu gaan ze dat doen met 50 keer zoveel? Ain't gonna happen.
Volgens mij haal jij onmogelijkheid en onwil door elkaar, en geef je daarmee tegelijk duidelijk aan waar de schuld ligt van het conflict. Als je het conflict niet bij de bron aanpakt, de schuldige dus, zul je het ook niet oplossen.
Wees gehoorzaam. Alleen samen krijgen we de vrijheid eronder.
pi_156854556
Bloed = sympathie = geld = voorzetting ideologie = bloed = sympathie = geld en de circkel is rond

Het is geen Arabiers vs Jood meer. Dit is oorlog van religieuze ideologie tegen democratie. Wat al langer bezig is. Faalt men in het bestrijden dan morgen honderd maal ergere groepering dan Hamas. En overmogen tig aantal nieuwe Hamas voor Israel.

Ontmasker Hamas en terreur. Dat is de enige hoop op teminste een begin naar rust.
pi_156854800
quote:
0s.gif Op donderdag 15 oktober 2015 15:26 schreef jamesdeen het volgende:

[..]

Moest lachen.
Dit vingertje zou ik echter in een onbewaakt moment heel graag chirurgisch laten verwijderen.
Racist
  donderdag 15 oktober 2015 @ 20:04:03 #67
434283 topdeck
graag op anoniem
pi_156858689
quote:
0s.gif Op donderdag 15 oktober 2015 17:17 schreef Toga het volgende:

[..]

Dit vingertje zou ik echter in een onbewaakt moment heel graag chirurgisch laten verwijderen.[ afbeelding ]
Ik heb echt te doen met hem. Ipv pokemon te spelen, te voetballen, of zorgen maken over zijn wiskunde huiswerk voor morgen, gaat ie fucking mensen neersteken.

Wat een walgelijke mensen die hem hebben gebrainwasht. Fucking 13 jaar pas.

Jullie kunnen wel denken fuck die kutterrorrist, en terecht, maar toch blijft het een domme naieve 13-jarige die niet beter weet.

Hij moet juist dienen als beeld van hoe je NIET verzet pleegt. Helaas zal hij als martelaar onthaald worden thuis.

Dat mensen nog niet inzien dat palestijnse terroristen (uiteraard niet elke pally is er een) fucking kinderen inzet toont al aan hoe walgelijk het onrechtmatig geglorificeerd 'verzet' is.

Wat een farce zeg.

[ Bericht 10% gewijzigd door topdeck op 15-10-2015 20:13:12 ]
graag op anoniem
  donderdag 15 oktober 2015 @ 20:54:20 #68
369021 tfors
gaarne wijzigen naar #ANONIEM
pi_156860059
quote:
1s.gif Op donderdag 15 oktober 2015 20:04 schreef topdeck het volgende:

[..]

Ik heb echt te doen met hem. Ipv pokemon te spelen, te voetballen, of zorgen maken over zijn wiskunde huiswerk voor morgen, gaat ie fucking mensen neersteken.

Wat een walgelijke mensen die hem hebben gebrainwasht. Fucking 13 jaar pas.

Jullie kunnen wel denken fuck die kutterrorrist, en terecht, maar toch blijft het een domme naieve 13-jarige die niet beter weet.

Hij moet juist dienen als beeld van hoe je NIET verzet pleegt. Helaas zal hij als martelaar onthaald worden thuis.

Dat mensen nog niet inzien dat palestijnse terroristen (uiteraard niet elke pally is er een) fucking kinderen inzet toont al aan hoe walgelijk het onrechtmatig geglorificeerd 'verzet' is.

Wat een farce zeg.
Genoeg mensen die komen met het excuus dat Israel de mensen ertoe dwingt om zo te reageren, zo iemand komt dadelijk hier wel reageren.
pi_156860198
quote:
1s.gif Op donderdag 15 oktober 2015 20:04 schreef topdeck het volgende:

[..]

Ik heb echt te doen met hem. Ipv pokemon te spelen, te voetballen, of zorgen maken over zijn wiskunde huiswerk voor morgen, gaat ie fucking mensen neersteken.

Wat een walgelijke mensen die hem hebben gebrainwasht. Fucking 13 jaar pas.

Jullie kunnen wel denken fuck die kutterrorrist, en terecht, maar toch blijft het een domme naieve 13-jarige die niet beter weet.

Hij moet juist dienen als beeld van hoe je NIET verzet pleegt. Helaas zal hij als martelaar onthaald worden thuis.

Dat mensen nog niet inzien dat palestijnse terroristen (uiteraard niet elke pally is er een) fucking kinderen inzet toont al aan hoe walgelijk het onrechtmatig geglorificeerd 'verzet' is.

Wat een farce zeg.
Natuurlijk heb je gelijk. En het is niet alleen in de palestijnse gebieden, als bijvoorbeeld wereldwijd door moslims atlassen worden gebruikt waar i.p.v. Isral Palestine is afgebeeld en een Marokkaans tienertje in Nederland tegen een Israli roept: "You killed my brothers!" 8)7
Racist
pi_156860319
quote:
1s.gif Op donderdag 15 oktober 2015 20:04 schreef topdeck het volgende:

[..]

Ik heb echt te doen met hem. Ipv pokemon te spelen, te voetballen, of zorgen maken over zijn wiskunde huiswerk voor morgen, gaat ie fucking mensen neersteken.

Wat een walgelijke mensen die hem hebben gebrainwasht. Fucking 13 jaar pas.

Jullie kunnen wel denken fuck die kutterrorrist, en terecht, maar toch blijft het een domme naieve 13-jarige die niet beter weet.

Hij moet juist dienen als beeld van hoe je NIET verzet pleegt. Helaas zal hij als martelaar onthaald worden thuis.

Dat mensen nog niet inzien dat palestijnse terroristen (uiteraard niet elke pally is er een) fucking kinderen inzet toont al aan hoe walgelijk het onrechtmatig geglorificeerd 'verzet' is.

Wat een farce zeg.
Grote kans dat hij totaal negeert dat hij in een Isralisch ziekenhuis is verpleegd en weer gezond is gemaakt, en gewoon de eerste kans die hij krijgt opnieuw gaat steken.
Is definitief vertrokken na een ban voor het opstaan tegen slechteriken
pi_156860514
quote:
0s.gif Op donderdag 15 oktober 2015 15:55 schreef Weltschmerz het volgende:

[..]

Volgens mij haal jij onmogelijkheid en onwil door elkaar, en geef je daarmee tegelijk duidelijk aan waar de schuld ligt van het conflict. Als je het conflict niet bij de bron aanpakt, de schuldige dus, zul je het ook niet oplossen.
Wat stel je voor? Het enige echte democratische land in het MO boycotten? En voor wat? Voor een 23ste Arabische failed state te stichten? Ik zou gewoon volop de Isral kaart trekken, wordt nooit wat met die Palestijnen.
pi_156872953
quote:
0s.gif Op donderdag 15 oktober 2015 15:55 schreef Weltschmerz het volgende:

[..]

Volgens mij haal jij onmogelijkheid en onwil door elkaar, en geef je daarmee tegelijk duidelijk aan waar de schuld ligt van het conflict. Als je het conflict niet bij de bron aanpakt, de schuldige dus, zul je het ook niet oplossen.
Nee WS, we gaan de Endlsung niet weer doen.

Dikke pech. Joden verdedigen zich nu.
Naturheilmittel
pi_156873243
quote:
0s.gif Op vrijdag 16 oktober 2015 12:14 schreef Gerolsteiner het volgende:

[..]

Nee WS, we gaan de Endlsung niet weer doen.

Dikke pech. Joden verdedigen zich nu.
Geeft zo'n bende.
pi_156874098
Conflicts twitterde op vrijdag 16-10-2015 om 12:45:01 BREAKING: Israeli soldier was stabbed near Hebron #Israel. Soldier lightly injured, Palestinian attacker shot - @News_Executive reageer retweet
Conflicts twitterde op vrijdag 16-10-2015 om 13:00:47 UPDATE: Unconfirmed reports that attacker dressed as journalist before attacking soldier near #Hebron, #Israel. reageer retweet
Onze Olaf Koens mag wel oppassen. Voor je het weet gaat een gekke Israli los op hem.

[ Bericht 1% gewijzigd door #ANONIEM op 16-10-2015 13:09:44 ]
pi_156874139
quote:
10s.gif Op donderdag 15 oktober 2015 01:09 schreef johnson555 het volgende:

[..]

Really? De undercoverlobbyst voor de joden heeft een oplossing waarbij de palestijnen "vrijwillig" naar jordanie moeten en dat land moet "vrijwillig" omgedoopt worden tot palestina.

En isreal krijgt de rest? _O-
De Palestijnse vluchtelingenkampen worden juist in stand gehouden door een groot deel van de Arabische wereld, zij zouden hun broeders makkelijk kunnen herhuisvesten. Waarom doen ze dat niet? Om blijvend druk te kunnen uitoefenen op Isral. In de kampen worden de kinderen van jongs af aan islamitisch en dus ook anti-joods opgevoed. Het hoogste doel is martelaar worden.
Nota bene de EU steunt de Palestijnen ook nog eens, spaart weer geld voor de oliesjeiks 8)7

Conclusie er komt nooit vrede.
Exaudi orationem meam
Requiem aeternam dona eis, Domine.
Et lux perpetua luceat eis.
  Moderator vrijdag 16 oktober 2015 @ 13:12:41 #76
8781 crew  Frutsel
pi_156874189
quote:
Palestinian Youth Set Fire to Joseph's Tomb in Nablus
Hundreds gathered and threw Molotov cocktails at the compound; Palestinian security forces stepped in when some broke in and threw flammable materials inside. The IDF condemned the demonstration, as well as the attack of any holy site.

Hundreds of young Palestinians gathered and threw Molotov cocktails at the compound. When some of them broke in and began throwing flammables inside the compound, Palestinian security forces took control of the situation. When they arrived, they fired into the air and removed the rioters from the site. A team of local firemen put out the flames.
pi_156874297
quote:
0s.gif Op vrijdag 16 oktober 2015 13:07 schreef J0kkebr0k het volgende:
Conflicts twitterde op vrijdag 16-10-2015 om 12:45:01 BREAKING: Israeli soldier was stabbed near Hebron #Israel. Soldier lightly injured, Palestinian attacker shot - @News_Executive reageer retweet
Conflicts twitterde op vrijdag 16-10-2015 om 13:00:47 UPDATE: Unconfirmed reports that attacker dressed as journalist before attacking soldier near #Hebron, #Israel. reageer retweet
Onze Olaf Koens mag wel oppassen. Voor je het weet gaat een gekke Israli los op hem.
Conflicts twitterde op vrijdag 16-10-2015 om 13:15:10 VIDEO: Footage of the aftermath of this incident by #Hamas TV crew in the area. - @AmichaiStein1 http://t.co/FiFVuxjeOQ reageer retweet
Conflicts twitterde op vrijdag 16-10-2015 om 13:32:47 PHOTO: Palestinian dressed as member of press shot near #Hebron, #Israel after stabbing #IDF soldier. http://t.co/w6A63oUCcD reageer retweet


[ Bericht 7% gewijzigd door #ANONIEM op 16-10-2015 13:33:48 ]
  zondag 18 oktober 2015 @ 15:20:07 #79
369021 tfors
gaarne wijzigen naar #ANONIEM
pi_156921651
glimmertje hoop: http://edition.cnn.com/20(...)ace-rally/index.html joint peace rally ik zou meedoen als ik er was.
  zondag 18 oktober 2015 @ 18:27:04 #80
434283 topdeck
graag op anoniem
pi_156925793
quote:
0s.gif Op zondag 18 oktober 2015 15:20 schreef tfors het volgende:
glimmertje hoop: http://edition.cnn.com/20(...)ace-rally/index.html joint peace rally ik zou meedoen als ik er was.
^O^
graag op anoniem
pi_156926073
AmichaiStein1 twitterde op zondag 18-10-2015 om 18:39:20 #BREAKING: #Palestinian shooting attack in Beer Sheva: 2 injured. Attacker shot#TerrorAttack http://t.co/SJ7VxroEB1 reageer retweet
AmichaiStein1 twitterde op zondag 18-10-2015 om 18:48:42 #BREAKING: #Israel: 5 Israeli injured in a shooting attack at Main bus terminal in Beer Sheva: Terrorist shot http://t.co/B7XNJso0i2 reageer retweet


[ Bericht 17% gewijzigd door Ryan3 op 18-10-2015 18:54:48 ]
I´m back.
pi_156926383
AdamMilstein twitterde op vrijdag 16-10-2015 om 03:17:23 #Palestinians Incitement via social media platforms: Tips for more effective attacks on Jews http://t.co/OFDR761PWk http://t.co/yAIUfE0J3P reageer retweet
I´m back.
pi_156928050
quote:
0s.gif Op zondag 18 oktober 2015 18:57 schreef Ryan3 het volgende:
AdamMilstein twitterde op vrijdag 16-10-2015 om 03:17:23 #Palestinians Incitement via social media platforms: Tips for more effective attacks on Jews http://t.co/OFDR761PWk http://t.co/yAIUfE0J3P reageer retweet
[ afbeelding ]
:r
Is definitief vertrokken na een ban voor het opstaan tegen slechteriken
pi_156934643
Wat een walgelijke acties weer. Het lijkt op hoe die Oeigoeren te werk gingen.
pi_156935074
quote:
0s.gif Op zondag 18 oktober 2015 18:57 schreef Ryan3 het volgende:
AdamMilstein twitterde op vrijdag 16-10-2015 om 03:17:23 #Palestinians Incitement via social media platforms: Tips for more effective attacks on Jews http://t.co/OFDR761PWk http://t.co/yAIUfE0J3P reageer retweet
[ afbeelding ]
Totaal krankzinnig.
pi_156935124
Slava_Russiya twitterde op zondag 18-10-2015 om 23:11:53 #Israeli Navy currently firing shells and artillery in the direction of the #Gaza strip, reageer retweet
pi_156939803
De Palestijnen zijn uit op rellen in de hele wereld dus eigenlijk zou het het beste zijn als Israel het laat bij een op een gevechten, mensen bewapenen en verder geen wraakacties nemen.
pi_156939877
Het schijnt dat IS de macht van Hamas aan het breken is op de Gazastrook. Dit doet wel sektarisch aan, het bewust neersteken van burgers.
pi_156948447
Zaterdag was een mars voor het Palestijnse volk in Tunesie. Gebeurd steeds vaker

Opvallend dat men dan schande spreekt van vergeldings acties van Israel maar de terroristische moordaanslagen van de Palestijnen gewoon compleet negeren.

Wel sympathie hebben en tonen voor Palestijnen maar de Palestijnen hebben gewoon schijt aan maghrebins.
  dinsdag 20 oktober 2015 @ 10:51:56 #90
434283 topdeck
graag op anoniem
pi_156963438
graag op anoniem
  dinsdag 20 oktober 2015 @ 10:58:54 #91
229532 Twiitch
Speelt met zichzelf
pi_156963589
quote:
0s.gif Op maandag 19 oktober 2015 17:28 schreef Szikha2 het volgende:
Opvallend dat men dan schande spreekt van vergeldings acties van Israel maar de terroristische moordaanslagen van de Palestijnen gewoon compleet negeren.
Vind je dat opvallend ja? Dat is letterlijk al decennia het geval. De selectieve verontwaardiging van die mensen is tegenwoordig net zo hilarisch als dat het vuil hypocriet is.

Allemaal janken over dat neergeschoten joch, maar nergens bij vertellen dat die eerst zelf twee kinderen heeft geshanked voordat hij een kogel ving.

[ Bericht 9% gewijzigd door Twiitch op 20-10-2015 11:04:33 ]
  dinsdag 20 oktober 2015 @ 12:51:26 #92
369021 tfors
gaarne wijzigen naar #ANONIEM
pi_156965428
quote:
7s.gif Op dinsdag 20 oktober 2015 10:58 schreef Twiitch het volgende:

[..]

Vind je dat opvallend ja? Dat is letterlijk al decennia het geval. De selectieve verontwaardiging van die mensen is tegenwoordig net zo hilarisch als dat het vuil hypocriet is.

Allemaal janken over dat neergeschoten joch, maar nergens bij vertellen dat die eerst zelf twee kinderen heeft geshanked voordat hij een kogel ving.
Dat is helemaal niet zo vreemd als je er bij bedenkt dat ze alleen al het feit dat een Israelir zijn voeten zet op "Palestijnse" grond al een grove daad van mensenrechtenschennis vinden. Dus in hun ogen is het helemaal niet selectieve verontwaardiging. Een Palestijn die een Israelir vermoordt doet volgens die mensen alleen maar aan rechtmatige landsverdediging.
pi_156965516
quote:
0s.gif Op dinsdag 20 oktober 2015 12:51 schreef tfors het volgende:

[..]

Dat is helemaal niet zo vreemd als je er bij bedenkt dat ze alleen al het feit dat een Israelir zijn voeten zet op "Palestijnse" grond al een grove daad van mensenrechtenschennis vinden. Dus in hun ogen is het helemaal niet selectieve verontwaardiging. Een Palestijn die een Israelir vermoordt doet volgens die mensen alleen maar aan rechtmatige landsverdediging.
Misschien dat ze dat van grond en land aanvoeren als excuus, maar dat is toch echt niet waar het de Palestijnen om te doen is.

Pat Condell zat weer eens helemaal op het juiste pad:
Is definitief vertrokken na een ban voor het opstaan tegen slechteriken
pi_156965607
quote:
0s.gif Op vrijdag 16 oktober 2015 13:10 schreef Oud_student het volgende:

[..]

De Palestijnse vluchtelingenkampen worden juist in stand gehouden door een groot deel van de Arabische wereld, zij zouden hun broeders makkelijk kunnen herhuisvesten. Waarom doen ze dat niet? Om blijvend druk te kunnen uitoefenen op Isral. In de kampen worden de kinderen van jongs af aan islamitisch en dus ook anti-joods opgevoed. Het hoogste doel is martelaar worden.
Nota bene de EU steunt de Palestijnen ook nog eens, spaart weer geld voor de oliesjeiks 8)7

Conclusie er komt nooit vrede.
Ja, mooi is dat. Isral zorgt dat Palestijnen moeten vluchten en dan is het vervolgens raar dat de rest van de Arabische wereld hen niet helpt. :D
pi_156965721
quote:
0s.gif Op zondag 18 oktober 2015 18:57 schreef Ryan3 het volgende:
AdamMilstein twitterde op vrijdag 16-10-2015 om 03:17:23 #Palestinians Incitement via social media platforms: Tips for more effective attacks on Jews http://t.co/OFDR761PWk http://t.co/yAIUfE0J3P reageer retweet
[ afbeelding ]
Doet denken aan:

Je kunt beter n kaars opsteken dan duizend maal de duisternis vervloeken.
pi_156966228
quote:
15s.gif Op dinsdag 20 oktober 2015 12:56 schreef Karrs het volgende:

[..]

Misschien dat ze dat van grond en land aanvoeren als excuus, maar dat is toch echt niet waar het de Palestijnen om te doen is.

Pat Condell zat weer eens helemaal op het juiste pad:
Het indoctrineren van kinderen doet mij altijd denken aan de Hitlerjugend.

pi_157038166
quote:
0s.gif Op dinsdag 20 oktober 2015 13:32 schreef Marcus_Zaagius het volgende:

[..]

Het indoctrineren van kinderen doet mij altijd denken aan de Hitlerjugend.

[ afbeelding ]
Iedereen wordt indoctrineert...
AJ
pi_157038189
quote:
0s.gif Op maandag 19 oktober 2015 17:28 schreef Szikha2 het volgende:
Zaterdag was een mars voor het Palestijnse volk in Tunesie. Gebeurd steeds vaker

Opvallend dat men dan schande spreekt van vergeldings acties van Israel maar de terroristische moordaanslagen van de Palestijnen gewoon compleet negeren.

Wel sympathie hebben en tonen voor Palestijnen maar de Palestijnen hebben gewoon schijt aan maghrebins.
Dat is natuurlijk om geen boze moslims over hun heen te krijgen.
AJ
pi_157038573
quote:
1s.gif Op vrijdag 23 oktober 2015 11:39 schreef Kun-Aguero het volgende:

[..]

Iedereen wordt indoctrineert...
Niet op absolute schaal zoals met de Hitlerjugend en eventuele Palestijnse kinderen.
pi_157044477
quote:
0s.gif Op vrijdag 23 oktober 2015 12:04 schreef Marcus_Zaagius het volgende:

[..]

Niet op absolute schaal zoals met de Hitlerjugend en eventuele Palestijnse kinderen.
Degene die zich verzetten tegen Hamas lopen vaak naar IS, lijkt mij ook niet een verbetering van ideologie.
AJ
pi_157095369
Conflicts twitterde op zondag 25-10-2015 om 19:55:42 VIDEO: #Gaza Imam addresses worshippers with explosive vest, urging suicide attacks across #Israel - @zaidbenjamin https://t.co/VfzSmQlr68 reageer retweet
  maandag 26 oktober 2015 @ 10:01:32 #103
176916 Karrs
2007-2017
pi_157106530
quote:
0s.gif Op zondag 25 oktober 2015 20:32 schreef J0kkebr0k het volgende:
Conflicts twitterde op zondag 25-10-2015 om 19:55:42 VIDEO: #Gaza Imam addresses worshippers with explosive vest, urging suicide attacks across #Israel - @zaidbenjamin https://t.co/VfzSmQlr68 reageer retweet
:X
Is definitief vertrokken na een ban voor het opstaan tegen slechteriken
  Moderator maandag 26 oktober 2015 @ 10:02:27 #104
8781 crew  Frutsel
pi_157106546
quote:
0s.gif Op zondag 25 oktober 2015 20:32 schreef J0kkebr0k het volgende:
Conflicts twitterde op zondag 25-10-2015 om 19:55:42 VIDEO: #Gaza Imam addresses worshippers with explosive vest, urging suicide attacks across #Israel - @zaidbenjamin https://t.co/VfzSmQlr68 reageer retweet
Nou, oppakken die gast
  maandag 26 oktober 2015 @ 10:03:20 #105
229532 Twiitch
Speelt met zichzelf
pi_157106564
quote:
0s.gif Op zondag 25 oktober 2015 20:32 schreef J0kkebr0k het volgende:
Conflicts twitterde op zondag 25-10-2015 om 19:55:42 VIDEO: #Gaza Imam addresses worshippers with explosive vest, urging suicide attacks across #Israel - @zaidbenjamin https://t.co/VfzSmQlr68 reageer retweet
Maar zelf doet die laffe hond niks natuurlijk. Behalve labiele mannetjes overhalen zichzelf en anderen te doden. Religie :')
pi_157108230
quote:
7s.gif Op maandag 26 oktober 2015 10:03 schreef Twiitch het volgende:

[..]

Maar zelf doet die laffe hond niks natuurlijk. Behalve labiele mannetjes overhalen zichzelf en anderen te doden. Religie :')
Het lijkt wel een boze tovenaar uit een of andere B film of zo.

[ Bericht 1% gewijzigd door #ANONIEM op 26-10-2015 11:41:56 ]
  maandag 26 oktober 2015 @ 11:56:09 #107
304498 Nibb-it
Dirc die maelre
pi_157108535
quote:
0s.gif Op maandag 26 oktober 2015 11:41 schreef J0kkebr0k het volgende:

[..]

Het lijkt wel een boze tovenaar uit een of andere B film of zo.
The Ghost Faced Killer. Hai, ha.
pi_157114256
Wassila Hachchi (D66) is tegen export van diensthonden naar Isral, want ze worden als wapen tegen zielige Palestijnen gebruikt... :')
(Link met schokkend filmpje _O- )
Racist
  maandag 26 oktober 2015 @ 17:03:13 #109
172669 Papierversnipperaar
Cafene is ook maar een drug.
pi_157114367
quote:
Confessions of an Israeli traitor

The occupation is destroying our own society, too
quote:
The internal discussion in Israel is more militant, threatening and intolerant than it has ever been. Talk has trended toward fundamentalism ever since the Israeli operation in Gaza in late 2008, but it has recently gone from bad to worse. There seems to be only one acceptable voice, orchestrated by the government and its spokespeople, and beamed to all corners of the country by a clan of loyal media outlets drowning out all the others. Those few dissenters who attempt to contradict it — to ask questions, to protest, to represent a different color from this artificial consensus — are ridiculed and patronized at best, threatened, vilified and physically attacked at worst. Israelis not “supporting our troops” are seen as traitors, and newspapers asking questions about the government’s policies and actions are seen as demoralizing.
Free Assange! Hack the Planet
[b]Op dinsdag 6 januari 2009 19:59 schreef Papierversnipperaar het volgende:[/b]
De gevolgen van de argumenten van de anti-rook maffia
  maandag 26 oktober 2015 @ 19:50:03 #110
176916 Karrs
2007-2017
pi_157118218
quote:
0s.gif Op maandag 26 oktober 2015 16:54 schreef Toga het volgende:
Wassila Hachchi (D66) is tegen export van diensthonden naar Isral, want ze worden als wapen tegen zielige Palestijnen gebruikt... :')
(Link met schokkend filmpje _O- )
Er lijkt me weinig middelen effectiever tegen Palestijnse stenengooiende lieverds dan honden. :Y

Ja, kogels, maar dat moet je gewoon niet willen.
Is definitief vertrokken na een ban voor het opstaan tegen slechteriken
pi_157155818
Het lijkt nu al een paar dagen rustiger te zijn qua moordaanslagen, of bericht de media hier er gewoon niet meer over?
Is definitief vertrokken na een ban voor het opstaan tegen slechteriken
pi_157172537
quote:
5s.gif Op woensdag 28 oktober 2015 10:55 schreef Karrs het volgende:
Het lijkt nu al een paar dagen rustiger te zijn qua moordaanslagen, of bericht de media hier er gewoon niet meer over?
https://twitter.com/israelhatzolah
pi_157186513
quote:
Isral walst voor 90e keer bedoeendorp plat



Voor de negentigste keer sinds 2010 hebben de Isralische autoriteiten een bedoeendorp in de Negevwoestijn platgewalst. De circa 110 inwoners van Araqib komen elke keer terug om hun dorp weer op te bouwen, meldt al-Jazeera.

Araqib is een van de veertig illegale dorpen in de zuidelijke regio. Daar leven naar schatting tachtigduizend Palestijnse bedoeen met een Isralisch paspoort. Volgens de Vereniging voor Mensenrechten in Isral krijgen zij vaak geen water of elektriciteit, weigert Isral er vuilnis op te halen of onderwijsvoorzieningen in te richten.

http://www.spitsnieuws.nl(...)er-bedoeiendorp-plat
_O-
  vrijdag 30 oktober 2015 @ 11:40:54 #114
172669 Papierversnipperaar
Cafene is ook maar een drug.
pi_157201079
quote:
quote:
The absurdity of France’s celebrating itself for free expression was vividly highlighted by this week’s decision from that nation’s highest court, one that is a direct assault on basic free speech rights. The French high court upheld the criminal conviction of 12 political activists for the “crime” of advocating sanctions and a boycott against Israel as a means of ending the decades-long military occupation of Palestine. What did these French criminals do? This:

The individuals arrived at the supermarket wearing shirts emblazoned with the words: “Long live Palestine, boycott Israel.” They also handed out fliers that said that “buying Israeli products means legitimizing crimes in Gaza.”


In France — self-proclaimed Land of Libert — doing that makes you a criminal. As The Forward reported, the court “cited the French republic’s law on Freedom of the Press, which prescribes imprisonment or a fine of up to $50,000 for parties that ‘provoke discrimination, hatred or violence toward a person or group of people on grounds of their origin, their belonging or their not belonging to an ethnic group, a nation, a race or a certain religion.'” Because BDS is inherently “discriminatory,” said the court, it is a crime to advocate it.

The French court ruling is part of a worldwide trend. As more and more people around the world recognize the criminal and brutal nature of the Israeli government, its loyalists have been increasingly trying literally to criminalize activism against the Israeli occupation. For that reason, "pro-Israel" activists this week celebrated this French assault on basic free speech rights.

Pascal Markowicz, chief lawyer of the CRIF umbrella organization of French Jewish communities, published this celebratory decree (emphasis in original): "BDS is ILLEGAL in France." Statements advocating a boycott or sanctions, he added, "are completely illegal. If [BDS activists] say their freedom of expression has been violated, now France's highest legal instance ruled otherwise."
Free Assange! Hack the Planet
[b]Op dinsdag 6 januari 2009 19:59 schreef Papierversnipperaar het volgende:[/b]
De gevolgen van de argumenten van de anti-rook maffia
pi_157208889
Iemand een idee welke Amerikaanse presidentskandidaat het beste zou zijn voor Isral?

Zou zo'n Marco Rubio, Ted Cruz, Ben Carson of Donald Trump Jeruzalem erkennen als eeuwige en ondeelbare hoofdstad van de Joodse staat Isral?

[ Bericht 2% gewijzigd door berko13 op 30-10-2015 19:15:19 ]
  vrijdag 30 oktober 2015 @ 19:54:59 #116
434283 topdeck
graag op anoniem
pi_157209728
quote:
0s.gif Op vrijdag 30 oktober 2015 19:06 schreef berko13 het volgende:
Iemand een idee welke Amerikaanse presidentskandidaat het beste zou zijn voor Isral?

Zou zo'n Marco Rubio, Ted Cruz, Ben Carson of Donald Trump Jeruzalem erkennen als eeuwige en ondeelbare hoofdstad van de Joodse staat Isral?
Trump heeft gezegd dat ie van israel houdt.
graag op anoniem
pi_157210682
quote:
0s.gif Op vrijdag 30 oktober 2015 19:06 schreef berko13 het volgende:
Iemand een idee welke Amerikaanse presidentskandidaat het beste zou zijn voor Isral?

Zou zo'n Marco Rubio, Ted Cruz, Ben Carson of Donald Trump Jeruzalem erkennen als eeuwige en ondeelbare hoofdstad van de Joodse staat Isral?
Dat lijkt mij niet het beste voor Israel.
pi_157218003
quote:
'Het antisemitisme in Palestina wordt zorgvuldig gecultiveerd'

'Dat extremisten het steeds meer voor het zeggen krijgen in Isral, is bijzonder betreurenswaardig maar helaas perfect verklaarbaar', schrijft Luckas Vander Taelen. 'Steeds meer wordt het bestaan van de staat door steeds fanatiekere tegenstanders in vraag gesteld.'



Als de conversatie tijdens een gezellig etentje onder vrienden wat uitgedoofd is, volstaat het de naam van Isral te laten vallen om de vlam meteen weer in de pan te doen slaan. Het lijkt wel of iedereen een mening heeft over Isral en het meteen overlaadt met alle zonden van, inderdaad, Isral. Burgeroorlogen, slachtpartijen of genocides in andere delen van de wereld krijgen nauwelijks een fragment van de aandacht die elke opflakkering van het conflict in het Midden-Oosten krijgt. Niet te verwonderen : het aantal buitenlandse verslaggevers per vierkante meter in Isral moet zowat het hoogste in de wereld zijn.

Zal ik meteen maar zeggen dat ook ik vind dat Isral maar beter snel de bezette gebieden zou verlaten en de kolonies opdoeken? En dat ik Netanyahou niet meteen de grootste staatsman van de Isralische geschiedenis vind? Want als ik dat niet elke tien minuten herhaal tijdens een discussie, word ik meteen gebrandmerkt als zionist, overigens een woord dat antisemieten gebruiken om niet beschuldigd te worden van antisemitisme.

Dat merk je meteen als het over Isral gaat: hoe gemakkelijk een discussie over een regionaal conflict afglijdt naar heftige stellingnames over de macht van de Joden. En voor je het weet, heeft iemand het er over hoe de Joodse lobby alles controleert. Het begint met Isral en het eindigt met een Joodse samenzwering om de wereldmacht, zoals dat nauwkeurig beschreven is in de "Protocollen van de Wijzen van Zion", een misselijke antisemitische vervalsing van meer dan een eeuw geleden, die evenwel in heel de Arabische wereld nog voor echt wordt aanzien en vrij te verkrijgen is...

Dat extremisten het steeds meer voor het zeggen krijgen in Isral, is bijzonder betreurenswaardig maar helaas perfect verklaarbaar. Want steeds meer wordt het bestaan van de staat door steeds fanatiekere tegenstanders in vraag gesteld. Omar Barghout, de leider van BDS , een wereldwijde actiegroep die oproept tot een harde boycot van Isral, verklaarde meermaals dat niet de bevrijding van de bezette gebieden het einddoel is. Het gaat voor hem over het bestaan van de "zionistische entiteit"die hij weg wil uit het Midden-Oosten. Geen onderhandelingen dus, gewoon opkrassen en deel worden van Groot-Palestina. Dat kan voor niet n Isralische Jood een optie zijn, gezien het virulent antisemitisme dat in zowat alle Arabische landen heerst.

En dat antisemitisme wordt zorgvuldig gecultiveerd: in Gaza zendt Hamas-TV kinderprogramma's uit waarin kleuters vertellen dat ze later "politieman willen worden om de Joden te kunnen doodschieten". En het is niet moeilijk om op Youtube hallucinante uitspraken te vinden over de vermeende ware aard van de Joden. Vorig jaar verklaarde een leider van Hamas zonder verpinken dat de Isralische soldaten vooral kinderen neerschoten om hun bloed te vermengen in de deeg voor hun matses, Joodse broodjes. Khaled Al-Mughrabi, een vooraanstaande sjeik die islamitische les geeft in de Al-Aqsa moskee herhaalde deze stuitende onzin in mei dit jaar en ging voor een groot gehoor minutenlang door met de meest waanzinnig beschuldigingen: de Joden drinken graag bloed van kinderen om het eeuwig leven te krijgen en de holocaust was de straf van God daarvoor. De Joden waren natuurlijk ook verantwoordelijk voor 9/11 en de duivel is n van hun goden. Groteske wartaal, maar Palestijnse jongeren krijgen dit van jongs af zo vaak te horen, dat ze het zijn gaan geloven.

Daarom is het zo jammer dat Benjamin Nethanyahu zich vorige week zo vergaloppeerde door de oorsprong van de Holocaust niet bij Hitler maar bij de Groot-Mufti van Jerusalem te leggen. Daarmee wou hij de diepgewortelde Arabisch Jodenhaat aantonen. Hij had beter een speech van de sjeik van de Al-Aqsa moskee integraal voorgelezen. Dan hadden onze media het misschien eindelijk eens gehad over dat het soort antisemitische onzin dat de geesten in Palestina vergiftigt...

http://www.knack.be/nieuw(...)-opinion-621691.html
Verrassend rationeel artikel van een (Vlaamse) groen politicus. Verwacht je toch niet echt van groen. Niet dat ik dezelfde mening deel want ik beschouw mezelf als een christenzionist, maar voor een athest volg ik z'n gedachtegang wel. De meeste linkse politici geraken niet verder dan Isral zijn de boze en woeste kolonisten en Palestijnen zijn de zielige en arme onderdrukten boehoehoe.
pi_157221014
quote:
0s.gif Op zaterdag 31 oktober 2015 02:38 schreef berko13 het volgende:
christenzionist
:r
pi_157222344
quote:
0s.gif Op zaterdag 31 oktober 2015 12:47 schreef jamesdeen het volgende:

[..]

:r




_O_ _O_
pi_157226421
Een christenzionist? :')
Is definitief vertrokken na een ban voor het opstaan tegen slechteriken
pi_157281090
quote:
10s.gif Op zaterdag 31 oktober 2015 17:48 schreef Karrs het volgende:
Een christenzionist? :')
Een christen die op basis van de Bijbel in het zionisme gelooft.

Moet kunnen.
pi_157434088
quote:
Isral wil nog meer Amerikaanse militaire hulp

Voor het eerst sinds de ondertekening van het nucleaire akkoord met Iran heeft de Amerikaanse president Barack Obama de Isralische premier Benjamin Netanyahu ontvangen.


Isralische premier Benjamin Netanyahu en Amerikaanse president Barack Obama Reuters

De Amerikaanse president Barack Obama en de Isralische premier Benjamin Netanyahu hebben voor het eerst sinds de ondertekeningen van het nucleaire akkoord met Iran, gesproken. De Likoed-leider is de grootste tegenstander van dat akkoord, dat volgens hem een 'existentile dreiging' voor Isral betekent.


Netanyahu, op 27 september 2012 voor de VN met een alarmerende boodschap over Iran REUTERS

Om die dreiging te visualiseren, maakte 'Bibi' er op een speech voor de VN-Assemblee vorig jaar zelfs (letterlijk) een tekeninkje bij. Nu het akkoord echter definitief is, wil de joodse staat nog meer militaire hulp van de VS. Verlenging van de jaarlijkse militaire VS-steun ten bedrage van drie miljard dollar stond dan ook vooraan op de gesprekslijst. Zonder verlenging eindigt dat steunpakket in 2017.

Hezbollah

De VS-hulp voor Isral is niet alleen belangrijk voor Isral, maar 'ook voor de veiligheid van de VS', zei Obama, zonder daar verder op in te gaan.

De samenwerking heeft onder andere tot doel, te ageren tegen de terreurbeweging Islamitische Staat (IS) - al heeft die nog geen enkele terreurdaad in of tegen Isral uitgevoerd - en de sjiitische Libanese beweging Hezbollah, die Isral flink dwars zat bij de vooralsnog laatste Isralische inval in Zuid-Libanon in 2006, af te remmen.

Voorts sprak Netanyahu zich nogmaals uit als voorstander van de 'tweestatenoplossing' (met de Palestijnen), heeft de Likoed-leider de 'hoop op vrede' nog niet opgegeven en veroordeelde Obama 'het Palestijnse geweld'. (Belga/AVE)

http://www.knack.be/nieuw(...)e-normal-624289.html
Prima. *O* *O*
pi_157439461
quote:
0s.gif Op maandag 9 november 2015 21:05 schreef berko13 het volgende:

[..]

Prima. *O* *O*
:) :)
Hoe is het met je oudere date gegaan trouwens?!
pi_157440279
quote:
0s.gif Op maandag 9 november 2015 23:34 schreef Slaro het volgende:

[..]

:) :)
Hoe is het met je oudere date gegaan trouwens?!
Helemaal top. ^O^
pi_157550811
quote:
Isral gooit huizen plat van Palestijnen die beschuldigd worden van aanslagen


Een van de vernielde huizen.

Isral is begonnen met het platgooien van huizen van Palestijnen die beschuldigd worden van aanslagen tegen Isralirs. De regering had al eerder gedreigd met deze controversile maatregel, maar de dag na de zwaarste aanslag op Isralirs sinds een maand komt het tot de uitvoering ervan. Bij de aanslag van gisteren kwamen twee mensen om.

In Nabloes, in het noorden van de Westelijke Jordaanoever, werden de huizen van drie Palestijnen vernield. De drie worden ervan beschuldigd op 1 oktober een kolonistenkoppel voor de ogen van hun kinderen gedood te hebben. Dat heeft het Isralische leger in een persbericht meegedeeld. De Palestijnse veiligheidsdiensten hebben bevestigd dat het gaat om de huizen van drie Hamas-leden.

In Silwad, ten noordoosten van Ramallah, is het huis vernield van de Palestijn die in juni een Isralir gedood zou hebben.

Donderdag gaf het Isralische Hooggerechtshof groen licht voor de vernieling van vijf huizen. Eerder was het in Isral tot discussie gekomen over de maatregel.

http://www.hln.be/hln/nl/(...)-van-aanslagen.dhtml
Zo doe je dat dus. Geen genade met terroristen!
pi_157589271

Bibi is woest op Europa. Go Bibi, go Bibi. *O* *O*
pi_157669922
http://www.telegraaf.nl/b(...)rtij_Tel_Aviv__.html

En weer twee onschuldige mensen dood. :N

Deze keer hebben ze het terrroistenzwijn gevangen gelukkig. Ben benieuwd wat ze ermee gaan doen.
Is definitief vertrokken na een ban voor het opstaan tegen slechteriken
  vrijdag 4 december 2015 @ 18:02:08 #131
172669 Papierversnipperaar
Cafene is ook maar een drug.
pi_158014026
quote:
quote:
Speaking to the Republican Jewish Coalition on Thursday, Donald Trump once again demonstrated how he is not your typical presidential candidate.

“You’re not going to support me because I don’t want your money,” Trump told members of the Sheldon Adelson-funded hardline pro-Israel lobbying organization.

He went on to mock rival Jeb Bush for taking money from interest groups and then toeing their line. “That’s why you don’t want to give me money, OK, but that’s OK, you want to control your own politician. That’s fine, good,” he concluded.

And then, unlike the candidates who do want the coalition’s money, Trump broke with GOP orthodoxy, questioning Israel’s commitment to peace, calling for even treatment in Israeli-Palestinian deal-making, and refusing to call for Jerusalem to be Israel’s undivided capital — provoking a wave of boos from the audience.
Free Assange! Hack the Planet
[b]Op dinsdag 6 januari 2009 19:59 schreef Papierversnipperaar het volgende:[/b]
De gevolgen van de argumenten van de anti-rook maffia
pi_158030758
quote:
8s.gif Op donderdag 19 november 2015 14:58 schreef Karrs het volgende:
http://www.telegraaf.nl/b(...)rtij_Tel_Aviv__.html

En weer twee onschuldige mensen dood. :N

Deze keer hebben ze het terrroistenzwijn gevangen gelukkig. Ben benieuwd wat ze ermee gaan doen.
quote:
8s.gif Op donderdag 19 november 2015 14:58 schreef Karrs het volgende:
http://www.telegraaf.nl/b(...)rtij_Tel_Aviv__.html

En weer twee onschuldige mensen dood. :N

Deze keer hebben ze het terrroistenzwijn gevangen gelukkig. Ben benieuwd wat ze ermee gaan doen.
Laten we hopen dat ze eerst het huis waarin deze zwijnen hokten met de grond gelijk maken.Daarna deze zwijnen als zwijnen behandelen.
BARUJ SHEM KEVOD MALJUTO LE´OLAM VA´ED
pi_158399449
quote:
0s.gif Op zondag 5 juli 2015 23:09 schreef Slaro het volgende:

[..]

Gebeuren zulke dingen niet in elke oorlogsituatie inclusief de conflicten met democratische staten?
Jawel, bezetting van veroverd land is betrekkelijk normaal in oorlogen.
Maar om de ongewenste gevolgen in te perken heeft de VN regels opgesteld. Heel redelijke regels. Waaraan Israel zich niet wenst te houden.
Zoals Israel zich aan wel meer redelijke overeenkomsten niet wenst te houden.
Vandaar dat het land beschouwd kan worden als een schurkenstaat.
Onderschat nooit de kracht van domme mensen in grote groepen!
Der Irrsinn ist bei Einzelnen etwas Seltenes - aber bei Gruppen, Parteien, Vlkern, Zeiten die Regel. (Friedrich Nietzsche)
pi_158399550
quote:
0s.gif Op zaterdag 5 december 2015 12:59 schreef Pinkelotjeblauw het volgende:

[..]

[..]

Laten we hopen dat ze eerst het huis waarin deze zwijnen hokten met de grond gelijk maken.Daarna deze zwijnen als zwijnen behandelen.
Hoe is dat eigenlijk afgelopen met die joodse kolonisten die een huis met Palestijnen in de fik staken? Is hun huis ook met de grond gelijk gemaakt? Zijn ze berhaupt wel opgepakt en vastgezet of doodgeschoten? Zoals gebeurd zou zijn al het Palestijnen waren geweest die een huis met joden in brand hadden gestoken.
Onderschat nooit de kracht van domme mensen in grote groepen!
Der Irrsinn ist bei Einzelnen etwas Seltenes - aber bei Gruppen, Parteien, Vlkern, Zeiten die Regel. (Friedrich Nietzsche)
pi_158399626
quote:
0s.gif Op maandag 16 november 2015 00:35 schreef berko13 het volgende:

Bibi is woest op Europa. Go Bibi, go Bibi. *O* *O*
Ach ja.
We hebben geen Amerikaanse tanks in Bagdad gezien!
We hebben geen sex gehad met deze vrouw!
Ik ben geen schurk.

Alsof er nog iemand is die dat gelooft.
Onderschat nooit de kracht van domme mensen in grote groepen!
Der Irrsinn ist bei Einzelnen etwas Seltenes - aber bei Gruppen, Parteien, Vlkern, Zeiten die Regel. (Friedrich Nietzsche)
pi_158402401
Is definitief vertrokken na een ban voor het opstaan tegen slechteriken
pi_158406700
freedaraa11 twitterde op zondag 20-12-2015 om 07:39:23 Israeli Heroes thankfully have killed one of the most evil terrorist Samir Kuntar the killer of babies &children. Samir Kuntar rest in hill reageer retweet
freedaraa11 twitterde op zondag 20-12-2015 om 07:46:39 What a beautiful news.Israel manage to do a job that Sunni Arabs failed 2do.At least FSA Heroes killed Gen Sulimani https://t.co/7xDSOzD1M2 reageer retweet
freedaraa11 twitterde op zondag 20-12-2015 om 07:49:35 Thank you Israel.Terrorist Samir Kuntar and Other terrorist Huzbollah leaders have been killed by Israeli raids. What a beautiful job reageer retweet
Haha
Gekke wereld leven we in
pi_158418230
quote:
0s.gif Op maandag 21 december 2015 01:02 schreef Kees22 het volgende:

[..]

Jawel, bezetting van veroverd land is betrekkelijk normaal in oorlogen.
Maar om de ongewenste gevolgen in te perken heeft de VN regels opgesteld. Heel redelijke regels. Waaraan Israel zich niet wenst te houden.
Zoals Israel zich aan wel meer redelijke overeenkomsten niet wenst te houden.
Vandaar dat het land beschouwd kan worden als een schurkenstaat.
De regels van de Verenigde Naties, oftewel het internationale Oorlogsrecht wat misschien nog wel ouders is dan de VN zelf is inderdaad bedoeld om oorlogssituaties binnen bepaalde grenzen te houden maar is ook context-afhankelijk, dat wil zeggen dat elke oorlogssituatie als zodanig bekeken moet worden en dat je niet kan zeggen dat wat niet proportioneel is in oorlog A ook per se niet proportioneel is in oorlog B (met uitzondering van de grove excessen).

Het klopt dat de staat Israel in conflict is met de Verenigde Naties over de uitleg van het oorlogsrecht, maar het is ook een heel precaire zaak omdat de Verenigde Naties zelden op onafhankelijke wijze uitspraak doet over dit soort kwesties, uiteindelijk blijft het een politieke kwestie waarin niet zo zeer de Verenigde Naties als onafhankelijk orgaan uitspraak doen maar de lidstaten toch vaak op basis van een politieke voorkeur of belang.

Dat Israel beschouwt zou worden als een schurkenstaat heb ik vrijwel nooit ergens gelezen behalve in de lectuur van landen die hier in het Westen het etiket, ironisch, schurkenstaat hebben.
pi_158418254
quote:
0s.gif Op maandag 21 december 2015 12:38 schreef Szikha2 het volgende:
freedaraa11 twitterde op zondag 20-12-2015 om 07:39:23 Israeli Heroes thankfully have killed one of the most evil terrorist Samir Kuntar the killer of babies &children. Samir Kuntar rest in hill reageer retweet
freedaraa11 twitterde op zondag 20-12-2015 om 07:46:39 What a beautiful news.Israel manage to do a job that Sunni Arabs failed 2do.At least FSA Heroes killed Gen Sulimani https://t.co/7xDSOzD1M2 reageer retweet
freedaraa11 twitterde op zondag 20-12-2015 om 07:49:35 Thank you Israel.Terrorist Samir Kuntar and Other terrorist Huzbollah leaders have been killed by Israeli raids. What a beautiful job reageer retweet
Haha
Gekke wereld leven we in
Vlag van Free Syrian Army toch nou die worden volop gesteund door het Westen dus deze steunbetuiging is niet zo vreemd.
pi_158452976
quote:
0s.gif Op maandag 21 december 2015 01:07 schreef Kees22 het volgende:

[..]

Hoe is dat eigenlijk afgelopen met die joodse kolonisten die een huis met Palestijnen in de fik staken? Is hun huis ook met de grond gelijk gemaakt? Zijn ze berhaupt wel opgepakt en vastgezet of doodgeschoten? Zoals gebeurd zou zijn al het Palestijnen waren geweest die een huis met joden in brand hadden gestoken.
In Khusrah bedoel je? Indien ja , de daders zijn nog niet gevonden volgens mij. Wel was blijkbaar eentje opgepakt. Heeft 8 maanden in hechtenis gezeten en is daarna vrijgelaten omdat er te weinig bewijs was
pi_158455578
quote:
0s.gif Op maandag 21 december 2015 19:56 schreef Slaro het volgende:

[..]

De regels van de Verenigde Naties, oftewel het internationale Oorlogsrecht wat misschien nog wel ouders is dan de VN zelf is inderdaad bedoeld om oorlogssituaties binnen bepaalde grenzen te houden maar is ook context-afhankelijk, dat wil zeggen dat elke oorlogssituatie als zodanig bekeken moet worden en dat je niet kan zeggen dat wat niet proportioneel is in oorlog A ook per se niet proportioneel is in oorlog B (met uitzondering van de grove excessen).
Ja, open deur. Neemt niet weg dat Israel elke redelijkheid schoffeert.
quote:
Het klopt dat de staat Israel in conflict is met de Verenigde Naties over de uitleg van het oorlogsrecht, maar het is ook een heel precaire zaak omdat de Verenigde Naties zelden op onafhankelijke wijze uitspraak doet over dit soort kwesties, uiteindelijk blijft het een politieke kwestie waarin niet zo zeer de Verenigde Naties als onafhankelijk orgaan uitspraak doen maar de lidstaten toch vaak op basis van een politieke voorkeur of belang.
Mwa, het internationale Hof in Den Haag was anders ook duidelijk genoeg. Of zou dat ook al bevooroordeeld zijn en geen recht doen aan de precaire stituatie?
quote:
Dat Israel beschouwt zou worden als een schurkenstaat heb ik vrijwel nooit ergens gelezen behalve in de lectuur van landen die hier in het Westen het etiket, ironisch, schurkenstaat hebben.
Onder mensen wordt iemand die weigert zich aan normale omgangsvormen te houden en de buren en verdere omgeving onbeschoft behandelt gewoon een schurk genoemd. Mutatis mutandis kunnen we sommige staten ook schurkenstaten noemen.
Onderschat nooit de kracht van domme mensen in grote groepen!
Der Irrsinn ist bei Einzelnen etwas Seltenes - aber bei Gruppen, Parteien, Vlkern, Zeiten die Regel. (Friedrich Nietzsche)
pi_158455688
Waar zijn deze mensen omgekomen?
pi_158455693
quote:
0s.gif Op dinsdag 22 december 2015 22:46 schreef Szikha2 het volgende:

[..]

In Khusrah bedoel je? Indien ja , de daders zijn nog niet gevonden volgens mij. Wel was blijkbaar eentje opgepakt. Heeft 8 maanden in hechtenis gezeten en is daarna vrijgelaten omdat er te weinig bewijs was
Dat laatste heeft niemand weerhouden van het platbulldozeren van huizen van familie van vermeende Palestijnse aanvallers.
En de daders nog niet gevonden????? Heeft de Israelische overheid geen verklikkers onder de illegale kolonisten?

Maar goed: tegenover dat soort gedrag kan ik rustig mijn Kees rusten. Het spreekt immers voor zichzelf.
Onderschat nooit de kracht van domme mensen in grote groepen!
Der Irrsinn ist bei Einzelnen etwas Seltenes - aber bei Gruppen, Parteien, Vlkern, Zeiten die Regel. (Friedrich Nietzsche)
pi_158461846
quote:
0s.gif Op dinsdag 22 december 2015 23:46 schreef Kees22 het volgende:

[..]

Dat laatste heeft niemand weerhouden van het platbulldozeren van huizen van familie van vermeende Palestijnse aanvallers.
En de daders nog niet gevonden????? Heeft de Israelische overheid geen verklikkers onder de illegale kolonisten?

Maar goed: tegenover dat soort gedrag kan ik rustig mijn Kees rusten. Het spreekt immers voor zichzelf.
Wat? Nee het gezin is vermoord door verbranding , dood
pi_158473088
quote:
0s.gif Op dinsdag 22 december 2015 23:42 schreef Kees22 het volgende:

[..]

Ja, open deur. Neemt niet weg dat Israel elke redelijkheid schoffeert.
Misschien een open deur, maar wel belangrijk om te benadrukken, sommige lieden denken dat ze het oorlogsrecht nu eenmaal altijd op een en dezelfde manier kunnen uitleggen wat niet zo is.

En of Israel elke redelijkheid schoffeert ligt maar net aan wat jouw definitie van redelijkheid is. Wat is jouw definitie van redelijkheid?

[..]

quote:
Mwa, het internationale Hof in Den Haag was anders ook duidelijk genoeg. Of zou dat ook al bevooroordeeld zijn en geen recht doen aan de precaire stituatie?
Het Internationale Hof van Justitie is inderdaad ook erg benvloedbaar tot bepaalde hoogte maar op een andere manier, kijk alleen al naar het Joegoslavie-Tribunaal, de niet-Serviers komen er toch consequent een stuk beter vanaf. Een ander interessant gegeven is het Rwanda-tribunaal, de Afrikanen doen dit liever op hun eigen manier met lokale tribunalen in de dorpen, schijnt voor hun beter te werken.

Verder heeft het ICJ alleen uitspraak gedaan, zover ik weet, over de Muur tussen de Westelijke Jordaanoever en Israel. Dus of het ICJ nu wel of niet bevoordeeld is, je kan er weinig over concluderen, tot dusverre houden zij zich redelijk afzijdig van het hele gebeuren (wat natuurlijk kan veranderen met een opgehoogde status voor de Palestijnen).

[..]

quote:
Onder mensen wordt iemand die weigert zich aan normale omgangsvormen te houden en de buren en verdere omgeving onbeschoft behandelt gewoon een schurk genoemd. Mutatis mutandis kunnen we sommige staten ook schurkenstaten noemen.
Dat kan, maar nogmaals wie bepaalt of iemand anders zich aan normale omgangsvormen houdt, als je op basis van een uitspraak, wat overigens een opinie was en niet een bindende uitspraak of iets in die richting, van het ICJ gaat concluderen dat Israel een schurkenstaat is, tsja, op die manier blijven er weinig niet schurkenstaten over misschien toch opvallend zo.
pi_158474149
quote:
0s.gif Op donderdag 29 oktober 2015 18:22 schreef berko13 het volgende:

[..]

_O-
De apartheid-staat ten top. Zou men de Isralische staat niet kunnen aanklagen? Belachelijk dat een joodse migrant die vandaag aankomt meer rechten krijgt dan bedoeen met nota bene een Isralisch paspoort.
pi_158474401
quote:
0s.gif Op woensdag 23 december 2015 18:42 schreef idefixide het volgende:

[..]

De apartheid-staat ten top. Zou men de Isralische staat niet kunnen aanklagen? Belachelijk dat een joodse migrant die vandaag aankomt meer rechten krijgt dan bedoeen met nota bene een Isralisch paspoort.
Als je een ingezetenen of burger van Isral was zou die vraag waarschijnlijk strafbaar zijn. Dus ja, wat strafbaar is dat is ook maar relatief.
“An interesting thing is a good thing.”
pi_158474848
quote:
0s.gif Op woensdag 23 december 2015 18:42 schreef idefixide het volgende:

[..]

De apartheid-staat ten top. Zou men de Isralische staat niet kunnen aanklagen? Belachelijk dat een joodse migrant die vandaag aankomt meer rechten krijgt dan bedoeen met nota bene een Isralisch paspoort.
Waarom? Die dorpen die de bedoeenen bouwen zijn illegale nederzettingen want ze bouwen die zonder bouwvergunning. Zo gaat dat in een modern en beschaafd land. EU projecten in Judea en Samaria (Westbank) die daar zonder bouwvergunning zijn neergeplant gaan ook geregeld tegen de vlakte.
pi_158475434
quote:
0s.gif Op woensdag 23 december 2015 19:12 schreef berko13 het volgende:

[..]

Waarom? Die dorpen die de bedoeenen bouwen zijn illegale nederzettingen want ze bouwen die zonder bouwvergunning. Zo gaat dat in een modern en beschaafd land. EU projecten in Judea en Samaria (Westbank) die daar zonder bouwvergunning zijn neergeplant gaan ook geregeld tegen de vlakte.
En voor alle duidelijk: EU projecten waar wel een bouwvergunning voor gekregen is, blijven uiteraard wel staan. Zo gaat dat in beschaafde, ontwikkelde landen.
pi_158475832
quote:
0s.gif Op woensdag 23 december 2015 19:12 schreef berko13 het volgende:

[..]

Waarom? Die dorpen die de bedoeenen bouwen zijn illegale nederzettingen want ze bouwen die zonder bouwvergunning. Zo gaat dat in een modern en beschaafd land. EU projecten in Judea en Samaria (Westbank) die daar zonder bouwvergunning zijn neergeplant gaan ook geregeld tegen de vlakte.
Neem een ander in de maling. Welke autoriteit heeft volgens jou de bouwvergunning afgegeven voor de Isralische nederzettingen in de West Bank? Dat was God toch, niet waar? Ik heb uit goede bron vernomen dat Sinterklaas en zwarte piet de bouwvergunning aan de bedoeenen heeft afgegeven. <O) oO/
abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
Forum Opties
Forumhop:
Hop naar:
(afkorting, bv 'KLB')